Ting blogja

Nobody Moves - We Are Hardcore

Értékelés
Első blogbejegyzésként, ha szabad, először a Nobody Moves első teljes albumát, a We Are Hardcoret szeretném megismertetni a jónéppel. A Nobody Moves egy magyar duó, Tóth "Pixa" Dániel, és Baki "Andro" Gábor duója. Az album április 1-jén jelent meg, 100% ingyenesen beszerezhető. (link a poszt végén)

És hogy miért vagyok én ebbe az albumba szószerint belezúgva? Mert ISZONYATOSAN ÜT!

11 szám található a lemezen, nagyon sok kedvencem van, ezek közül talán a "Did You Miss Me"-t emelném ki. Pixa bitang jó vokálja, egyszerű, de nagyszerű szöveg, ütős dubstep rész, nálam ez az egyik legjobb szám, amit ebben az évben hallottam. De persze ott van még a "We Are Hardcore", a "So Many Things", a "Boys FK Girls", mind-mind nagyon jók.

Tehát az album már-már olyan minőségi, mint például Skrillexé, aki szintén mesterien ingázik a stílusok között a számaiban, és én személy szerint nagyon örülök, hogy egy magyar csapat képes volt ennyire jó albumot csinálni, ami ennyire meg tudja mozgatni az embert.

Bátran ajánlom minden olyan embernek, aki szereti a hardcore electrot, esetleg a dubstepet, és az ehhez hasonló keményebb elektronikus stílusokat.



LETÖLTÉS

Utoljára módosítva: 2011-06-20, 11:28-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Kategorizálatlan

Hozzászólás

  1. Robbie logója
    Pixának van lemeze O_O
    Régen egy klipet láttam LoL volt, meg mondjuk Sp-nek és Flournak is jó alapzenét csinál :D
  2. Ting logója
    Csak ugye SP-ék nem tudnak jó zenét csinálni, egyedül az alap jó, köszönhető Pixának.