Ting blogja

Napi zenedózis [2011.08.02.-08.07.]

Értékelés
2011.08.02. Kedd:

Ma megjelent Johnny Gold legújabb klipje "A mellizmon túl" címmel, azt javaslom nézzétek meg, mert hatalmas nagy lett!

Most pedig következzen egy kis drámsztep, amit Cutline készített, pontosabban "csak" csinált egy ultramegabrutál remixet a The Prototypes Cascade című számából. Endzsoj!

A szám több helyen is megjelent, én a UKF válogatáslemezét, a Bass Culturet javasolnám, mivel azon még 39 szintén ütős dal is megtalálható. A Beatport linkért tessék IDE kattintani.



Holnap ismét találkozunk, addig bai!

-----------------------------------------------

2011.08.03. Szerda:

Este van már nyolc óra, ég a világ a bótba...

A mostani dal egy igazi ínyencfalat lesz, ugyanis egy internetes legendának, a Nyan Catnek a dubstep remixe. Nyugalom, ez nem azok közé tartozik, amik borzalmasak, Alex S. száma szerintem még házibuliban is poénnak tökéletesen megfelel.

Ráadásul most INGYÉ' beszerezhetitek a Nyan Cat hatalmat! Kattints IDE, hogy letölthesd a macskaőrületet.



Zárásként csak annyit, hogy elkészültem egy újabb cikkel, "Portal-őrület [1. rész]" néven megtalálható, jó olvasást kívánok hozzá!

-----------------------------------------------

2011.08.04. Csütörtök:

Kezdjük azzal, hogy miért péntek este 10 órakor írom ezt: 1. lusta vagyok 2. valahogy nem volt meg az a cikkírási vágy, vagy mi 3. inkább játszottam a LIMBO-val. Most, hogy már tudjátok, kezdjünk is bele.

Sluggo és Nerd Rage. 2 nagyon tehetséges dubstepes, akik már másodszorra szerepelnek itt. (észrevettétek hányszor jön elő a kettes szám? kommentben lehet írni a választ, ha egyáltalán van aki ezt olvassa) Ezúttal Eric Clapton számából, a Cocaineből csináltak egy olyan drumstep remixet, hogy elszáll az agyatok.

A hab a tortán pedig az, hogy ismét ingyenesen letölthetővé tették a remekművüket. Kattints IDE a linkhez!



3 perc alatt 1 poszt, ez új rekord, lol.

-----------------------------------------------

2011.08.05. Péntek:

Mivel attól tartok, hogy új bejegyzést kellesz nyitnom, ezért hangulatjelek nélkül fogom elkészíteni ezt a cikket. (ha a linkekből meg a hangulatjelekből összegyűlik 10, akkor újat kell nyitni, asszem')

Gemini az egyik kedvencem az úgymond "újoncok" között a dubstep stílusban. Most sem csalódtam benne, profi szintű remixet csinált Ed Sheeran 'You Need Me, I Don't Need You' című számából.

A megjelenésig még sajnos várni kell augusztus 28-ig, addig csak egy pre-order linkkel tudok nektek szolgálni.



A Napi zenedózis következő részében pedig kiderül, hogy Emanuel megcsalta-e Rubit, és hogy vajon Lopez kibírja-e a szörnyű fájdalmat, a szakítást egyetlen szerelmével, Lucsezmucsusszal. Ja nem, az a másik műsor. <képzeljideegymosolyjelet>

-----------------------------------------------

2011.08.06. Szombat:

Életem egyik legjobb döntése volt hogy regisztráltam a Newgrounds.com-ra. Na jó, talán egy kicsit túloztam, mivel az egyik legjobb az az volt, hogy a fórumra regeltem, de ismét egy színvonalas oldalt találtam.

Egy játékban hallottam meg xKore ütős dubstep zenéjét, egyből rá is kerestem. Kiderült, hogy a srác már rengeteg dalt készített, illetve most jelent meg az első EP-je, ami elég jó helyen szerepelt a Beatport dubstep listáján. Most nem arról szeretnék egy számot megmutatni, hanem inkább itt a Bass Cannon drumstep remixe, ami szerintem ott van a legjobbak között. (sokat hallottam már, eddig ez tetszett meg amit Zomboy csinált)

Támogassátok őt azzal, hogy felmentek IDE, és szépen letöltitek a remixet, majd keresgéltek a muzsikái között: higgyétek el, nem fogtok csalódni.



Most pedig megyek vissza a Nyúgráundzra, van még mi között keresgélnem.

-----------------------------------------------

2011.08.07. Vasárnap:

Hééét-fő esss-te, bálba ment a menyecske, ez egy borzalmas rím volt, térjünk a lényegre, azért szíp volt?!

Ez a szám egy elég érdekes helyzet. Volt már olyan, ami még most fog kijönni, de a teljes verziót raktam ki. Most fordítva van minden. Ma jött ki az új p0gman EP, de nincs fent egy helyen sem a teljes verziója a Beatdownnak! Se YouTube, se Soundcloud, se semmi. Ezért csak a preview verzióval tudok szolgálni, viszont én már hallottam a full változatot is, és szólni szeretnék, hogy iszonyatosan epic, szóval ha találok majd egy rendeset, akkor majd kiírom valamelyik későbbi posztban, k?



A full verzió jelenleg csak a p0gman EP-n található meg, illetveeeee... aki ügyes, az talál. :P

kthxbai, majd még jelentkezem.

Utoljára módosítva: 2011-08-08, 23:10-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Zene

Hozzászólás

  1. Kacsa logója
    az a klipp, az a Johnny Goldos XD
  2. Ting logója
    A mellizmon túúúúúúl, senki se tudja de mélyen bennem egy érző szív lapul. Megtanulnék érted angolul, meg amerikul.