Ting blogja

Napi zenedózis [2011.07.30.-08.01.]

Értékelés
2011.07.30. Szombat:

Kellemes hétfő estét mindenkinek, gondolom már észrevettétek, hogy nem volt ott net, ahol voltam. (sőt, még térerő sem volt :P) Úgyhogy most bepótoljuk ezt az egészet, jöhet a triplaposzt!

Gilbert Dupieux már egyszer szerepelt a Napi zenedózisban, de ti lehet hogy nem emlékeztek rá. Hadd segítsek, Gilbert = Quartus Saul másik neve, csak ilyenkor nem dubstepet csinál, hanem French Houset. Nekem ennek ellenére is nagyon tetszik a Some Cats, de akinek meg nem, az se szomorkodjon: hamarosan jön az új Quartus EP a Play Me Records jóvoltából, lesz itt tombolás rendesen.

Akinek szintén bejött a dal, annak ITT egy Beatport link a letöltéshez.



Egy megvolt, maradt még kettő...

-----------------------------------------------

2011.07.31. Vasárnap:

Ihaaaaaj-csuhaaaaj, hublublublubluuuub...

Ez a szám is ma jelent meg, pontosan úgy, mint az előző, ezt most a Buygore Records adta ki. (tudjátok, hogy ők ott vannak a kedvencek között nálam, Borgore, Tomba, Bare, és most ez a remekmű) Fytch és Captain Crunch közös számáról van szó, a Raindropsról, és egy elég érdekes szituációról. Nem tudom melyiket rakjam ki, a Tomba remixet, vagy az eredetit? Mind a kettő iszonyatosan jó lett, ezért tudjátok mit, kiteszem mindkettőt!

Ha minimum az egyik tetszett, azt javaslom, csekkold le a Beatport linket, és gondolkozz el a beszerzésen!





Még jelentkezem egy utolsó poszttal, ne felejtsétek el azt is megnézni!

-----------------------------------------------

2011.08.01. Hétfő:

Kb. 10 perc alatt képes voltam egyik hónapból a másikba ugrani, és ezt most nem csak viccből mondom, amúgy is nagyon gyorsan telik az idő mostanság, már 2011 8. hónapjában járunk, és már csak 1 hónap a borzalomig, amit úgy neveznek, hogy iskola.

Volt már ma (nekem ma ) minden, igazi Buygore filth, French House, és most jön egy kis igazi, hamisíthatatlan régi stílusú dábsztep Bengától. Hangerőt és mélynyomót felnyomni, lazulásra felkészülni, vigyázz, kész, WOBWOB!

ITT beszerezhető a Transform, és a teljes Phaze One EP is.



Közben eszembe jutott, hogy holnap mit fogok kirakni... de ez még nektek egyelőre titok, majd megtudjátok.

UI: Zomboy EP-je augusztus 8-án jelenik meg, és a legjobb az, hogy rajta lesz a Pirate Hooker! (aki nem tudná, volt már a Napi zenedózisban)

Utoljára módosítva: 2011-08-02, 21:35-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Zene

Hozzászólás