Ting blogja

Napi zenedózis [2011.07.27.-07.29.]

Értékelés
2011.07.27. Szerda:

A tényleges szerdai poszt következik, maradjanak itt, a Tingzorz TV-n.

[REKLÁM] Unja már, hogy minden tele van reklámokkal? Ez a sóbiznisz, öcsém, 15 percet nem bírsz ki? [REKLÁMOT OLVASTAK]

BadKlaat megmutatta milyen is volt régen a dubstep. R U Mad című száma a régi Skream, Benga, és Coki dalokra emlékeztet, ez nem a már megszokott wobble, ez chillstep.

A készítő félt attól, hogy nem biztos hogy sok embernek fog tetszeni, ezért ingyenesen letölthetővé tette a dalt, kattints IDE a Mediafire letöltési linkhez!



Nem maradt más mint hogy elköszönjek, most megyek dicsekedni 500 helyre, mert nekem megvan a Dead Block összes acsija!

Önök a Tingzorz TV Napi zenedózis nevű műsorát olvasták. Ne feledjék TV-nk mottóját: a miénk a világ első olvasható TV műsora!

Maradjanak velünk, mert következik a "Jancsi férjet keres" című show!

-----------------------------------------------

2011.07.28. Csütörtök:

Szép estét minden kedves olvasónak, sok-sok YouTubeozás után most itt vagyok, hogy írjak egy posztot, arról amiről szoktam mostanában, a zenéről.

Getter és a The Juggernaut közösen összehozta a Grindhouse című számot, ami valljuk be, sokkal brutálisabb lett, mint azok a dalok, amik mostanában itt ki voltak téve. (de ezért is szeretem én a dubstepet, mert iszonyat változatos) Amikor először meghallottam egy promóvideóban, csak néztem, hogy váu, na ez tényleg odateszi magát kőkeményen.

Akinek szintén bejött a Grindhouse, (nem a 2 film, bár azok is bitang jók ) annak ajánlom a Farmville EP Beatport linkjét, ugyanis ott be lehet szerezni a muzsikát.



Most pedig folytatom az Alan Wake Let's Play nézését, amit Lukeboe készített. Holnap meg jön a FRÁJDÉJ, utána meg a SZETÖRDÉJ, utána meg a... áhh, csak tudjátok. Ha nem, tessék beszerezni egy naptárat.

-----------------------------------------------

2011.07.29. Péntek:

Pééééntek, péééntek... ó, így nem ismeritek? Akkor segítek: fráááájdééééj, fráááájdéééj, RB kedvence a frááájdééééj!

Csapjunk is bele a mai posztba! A mostani szám már réginek mondható, és egy igazi dubstep klasszikusnak számít. Ez volt az egyike az első pár dalnak ami megszerettette velem ezt a stílust. Emalkay, emelem kalapom, szóljon hát a te remekműved, a When I Look At You.



Többféleképpen is beszerezhető a WILAY, magában, vagy az Eclipse album részeként.

Amint már azt tudjátok, holnap nem biztos, hogy lehetőségem adódik írni Napi zenedózist, de megpróbálok mindent megtenni azért, hogy sikerüljön. Szép hétvégét mindenkinek!

Utoljára módosítva: 2011-08-01, 23:19-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Zene

Hozzászólás

  1. Kacsa logója
    Jancsi férjet keres de csak vigyázattal, Tingzorz TV!!! az ORTT kegyetlen! ne felejstd el kitenni a 18-as karikát!
  2. Ting logója
    Mostmár az ő nevük NMHH Médiatanács. De szerintem még van pár szabad évem a büntetésig, a Máunika Sót is csak 3-4 év után kezdték el büntetni.
  3. Kacsa logója
    Idézet Ting eredeti hozzászólása
    Mostmár az ő nevük NMHH Médiatanács. De szerintem még van pár szabad évem a büntetésig, a Máunika Sót is csak 3-4 év után kezdték el büntetni.
    használd ki akkor a Maunika Show? gyöngyszem xD
  4. Kacsa logója
    SZÁNDÉLY