Ting blogja

Napi zenedózis [2011.07.24.-26.]

Értékelés
2011.07.24. Vasárnap:

Jó szokásomhoz híven ismét egy esti posztot olvashattok. (de legalább még vasárnap van )

Ingyen szám is rég volt már, nemde? Nos, most egy ilyennel szolgálhatok nektek, Trowa felturbózta a "We Run The Night" című számot és egy ütős dubstep remix lett belőle, ahol a sample mesterien hangzik.

Az ingyenes letöltéshez (320kbps, 10.52 MB) kattints IDE!



Búcsúzom most mindenkitől, holnaptól egy új hét kezdődik, és újabb zenedózisokkal várlak majd titeket!

-----------------------------------------------

2011.07.25. Hétfő:

A hét legrosszabb napján sem érdemes szomorkodni, főleg most, mivel itt a nyári szünet, plusz én is jelentkezek egy Napi zenedózissal. (ez most olyan volt, mintha több millió ember csak arra várna hogy én posztoljak )

Egy videóklippet szeretnék nektek bemutatni, a Dubba Jonny nevű csapat új számához készült, a What Have You Gothoz. A klip vicces, a szám odavág rendesen, tehát minden megvan egy tökéletes alkotáshoz.

A szám kizárólag az UKF Bass Culture nevű válogatáslemezen (július 31.) jelenik meg, addig is kattintsatok IDE az iTunes előrendelési linkhez.



Előre szólok, hogy szombaton és vasárnapon nem 100%-os, hogy tudok posztolni, nem itthon leszek, nekem azt mondták, lesz net (laptopot megoldom), de ha mobilnet, akkor elég nehéz lesz megoldani. De ahogy mondtam, még az sem biztos, hogy net lesz, szóval gondoltam ezt jelzem nektek. Lehet az lesz, hogy előre megcsinálom őket, és majd hamarabb kirakom. Viszont addig még rengeteg napunk van, úgyhogy majd pénteken megaszondom nektek a tutiságot.
Na jónyócc emberek!

-----------------------------------------------

2011.07.26. Kedd:

"YESH, OH MAH GAWSH!" Szerda van, 22:37 és 2 perccel ezelőtt szereztem be a Medal Seeker acsit a Dead Blockban, ezzel 100%-osan teljesítve a játékot. YAY!

p0gman vadiúj EP-je augusztus 8-án jelenik meg, addig is szóljon a Jigglin VIP tőle, ami ha elér 5000 meghallgatást a Soundcloudon, ingyenesen letölthető lesz!



Íme ITT a Soundcloud link, amit le kell csekkolni.

Most pedig gondolom kezdenem kellesz egy új bejegyzést, mivel ez már be fog lassan telni. Na találkozunk itt, vagy ott, bai!

Utoljára módosítva: 2011-07-27, 22:50-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Címkék: dubba jonny, p0gman, trowa Címkék módosítása
Kategóriák
Zene

Hozzászólás

  1. Kacsa logója
    Jézusom mi lesz velem, szombaton ás vasárnap nem kapom meg a Napi Zenedózisomat?! bele fogok halni
  2. Ting logója
    Én is, nem tudom megosztani az örömömet az emberekkel, jaj!