Ting blogja

Napi zenedózis [2011.07.19.-07.21.]

Értékelés
2011.07.19. Kedd:

Szép kedd 22 óra 27 percet kívánok mindenkinek, lassan itt a szerda, úgyhogy érdemes lenne belefognom a cikkbe.

22 óra 28 perc. Zomboy viszonylag nem túl ismert, viszont az meg kell említeni róla, hogy mocskosul jó zenét csinál. Erre felfigyelt a Never Say Die kiadó (aki kicsit is ismeri a dubstepet, az tudja, hogy mekkora névnek számít SKisM, Dodge and Fuski, vagy esetleg a Document One), és augusztusban fog megjelenni Zomboy első EP-je. Visszakanyarodva a számunkhoz, egy videóban hallottam a Pirate Hookert, ami elsőre olyan Skrillexes volt, de nem ő csinálta, viszont imádtam első perctől az utolsóig. Szóval most következzen az előbb említett remekmű!

22 óra 31 perc. Nem tudom, hogy ez a szám fent lesz majd az EP-n, vagy sem, reménykedjünk. Ha meg nem, valaki csak megoldja, és szerez egy jó minőségű verziót. Ki tudja, talán maga Zomboy lesz az.

22 óra 32 perc.



22 óra 32 perc még mindig. Ideje elbúcsúznom, és elnézést kérek a saját készítésű "Blogolj, és közbe tudasd az emberekkel, hogy te ezt késő este írod." módszeremért, még nagyon alpha fázisban van.

22 óra 33 perc.

-----------------------------------------------

2011.07.20. Szerda:

Szép estét kívánok, az előbb azt írtam, hogy szerda van, aztán átírtam csütörtökre, és végül megnéztem a naptárt, és mégis csak szerda van. Az időérzékem a nyári szünet óta kicsit bekattant.

A mai szám azért jó, mert hangulata van. Házibuliban vagy grillpartin (lol) ülsz, hallgatjátok a CD-t, és egyszer csak megszólal ez a dal. Prájszlessz mómönt. Viszont a címe az bizony nem semmi: Midival Punditz - Bhangra Fever (Piyush Bhatnagar Remix). Mondtam, hogy egyedi.

A nóta megtalálható a Generation Bass Presents: Transnational Dubstep nevű válogatáslemezen, aminek a Beatport linkjét IDE kattintva el is érhetitek. Ha valaki egy olyan helyre vágyik, ahol csak magát a számot lehet megvásárolni, annak EZZEL az Amazon linkkel tudok szolgálni.



Ma bukkantam rá 2 ingyenes XBLA játékra, amik ráadásul még egész jók is, plusz 400G-t tud beszerezni az, akinek Gold előfizetése is van. Akinek nincs, mint pl. nekem, az olyan 350G-re számítson. Ó, igen, a játékok nevei:

Doritos Crash Course
Harm's Way


Jó szórakozást!

-----------------------------------------------

2011.07.21. Csütörtök:

Üdvözlök mindenkit ezen a csodálatos csütörtök estén, ami igazából péntek, mivel megint lusta voltam, és kihagytam egy napot. :P

A mai muzsikát Datsik készítette, az egész olyan gettódábsztepes, badass a sample, meg a drop is. De hallgassatok bele, mert ha csak elkezdem irkálni, hogy WIBWIBIWWIIIIBWUUUBWUUBWWIBIBIBIBIWUUBWUUBWIBIBIBI WUUBWUUBWIBIBIBIBIBI, az nem érdekel senkit.

A szám megtalálható a Firepower / Domino EP-n, ami elérhető a Beatporton. Észrevetted, hogy most nem írtam, hogy kattints ide, meg ide? Ja de, most tettem meg.



Tessék elolvasni a következő posztot is, ha lehet!

Utoljára módosítva: 2011-07-22, 22:15-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Zene

Hozzászólás

  1. Kacsa logója

    Most valahogy ez ugrott be:
    September 28th. Daylight. The monsters have overtaken the city. Somehow... I'm still alive...
    (És most beüt GLaDOS és elénekli a Still Aliveot)
  2. Ting logója
    Disz vaz ö trájumpf... ájm mékin' ö nót hír, hűdzs szükszessz. Ó, hogy GLaDOS...
  3. Kacsa logója
    Pájszlessz mómönt imádom az angol szavakat kiejtés szerint leírni megyek és megnézem ezeket az ingyen XBLA-s gameket