Ting blogja

Napi zenedózis [2011.07.16.-07.18.]

Értékelés
2011.07.16. Szombat:

Akkor az előző (elég fura) poszt után érkezzen most egy vadiúj, és normális iromány.

A most következő szám a Killer Buddah duó Paranormal EP-jén található, BigFoot néven. Aki kedveli a durvább, már-már horrorisztikusabb dubstepet, az szerintem nem fog csalódni.

Az EP Beatport linkjét IDE kattintva elérhetitek!



Még egy utolsó mondat a végére: a Super Meat Boy az egyik legkreatívabb, és legnehezebb játék, amivel valaha találkoztam!

-----------------------------------------------

2011.07.17. Vasárnap:

Kellemes szundéj estét kívánok az olvasóknak, ideje zenélgetni.

A KOAN Sound egy érdekes csapat. Dubstep zenét csinálnak, de mégis nagyon különlegeset. Sokkal egyedibb, mint az átlag, és ez teszi őket olyan igazán jóvá. Az új Max Out nevű EP-jükön 4 iszonyat nagy szám található, ezek közül most a Mr. Brownt fogjátok hallani.

Az EP megvásárolható a Beatporton, ha pedig lusták vagytok utánanézni, tessék IDE kattintani.



Megtaláltátok a bónusz számot a posztban?

-----------------------------------------------

2011.07.18. Hétfő:

1 órányi BIT.TRIP RUNNER után végre megjött a kedvem egy kis Napi zenedózishoz.

A most következő szám egy igazi klasszikus a dubstep történelemben, Rusko egyik, ha nem legjobb száma. A Jahováról van szó, meghallgatásához javasolt: nagy hangerő, jó fejhallgató/hangszóró.

A szám megtalálható a Babylon Volume 1 nevű EP-n, a Beatport linkhez pedig kattints IDE.



Jó zenélést mindenkinek!

Utoljára módosítva: 2011-07-19, 22:35-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Zene

Hozzászólás

  1. Kacsa logója
    én megtaláltam a szundéjt. nagyszerű angoltudása van neki
  2. Ting logója
    Amúgy úgy tűnhet, hogy nem direkt csinálja, pedig az egész meg van rendezve. Mondjuk attól még hatalmas.