Ting blogja

Napi zenedózis [2011.07.05.-07.07.]

Értékelés
2011.07.05. Kedd:

Kellemes délutánt emberes kedvesek... khmm, kedves emberek, ideje egy újabb számot kirakni.

A mai dal a The Room című film remixe, ugyanis sok hanganyagot tartalmaz belőle. Természetesen nem kell megijedni, DJ Bjra rendesen kitett magáért, és egy nagyon ütős számot csinált. A sample mindenhol illik, meg amúgy is, az autotune csodákra képes, na.

Ez egy 100%-osan ingyenes trekk, IDE kattintva letölthetitek.



További szép napot!

-----------------------------------------------

2011.07.06. Szerda:

Szép estét emberek, ha megengeditek, jelentkeznék a következő adaggal.

Chris Brown számait sosem kedveltem igazán. Viszont Nerd Ragenek és Sluggonak köszönhetően most mégis beleszerettem egy számába! A Look At Me Now-t turbózták fel a srácok, és csináltak belőle egy ütős dubstep remixet, olyat, amit érdemes nagy hangerővel hallgatni.

Plusz, még voltak olyan kedvesek hogy megosztották velünk ingyen a dalt. Katt IDE a letöltéshez!



Jó zenehallgatást, holnap ismét jövök majd egy újabb zenecsomaggal.

-----------------------------------------------

2011.07.07. Csütörtök:

Üdvözlök mindenkit, aki itt van, és olvassa ezt a bejegyzést, eljött az idő egy újabb zenélésre.

Aki már olvasott tőlem blogbejegyzést, az tudja, hogy imádom a Nobody Movest. Ismét nem csalódtam bennük, az új remixük hatalmas lett!

Na de többet nem is szeretnék szólni, következzék a: Jumo Daddy and The FOKN Bois - Lungu Lungu (Nobody Moves Remix)



Újabb jó hír: ahogy az albumot is, ezt a remixet is ingyen le lehet tölteni IDE kattintva!

Bai!

Utoljára módosítva: 2011-07-08, 22:37-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Zene

Hozzászólás