Ting blogja

Napi zenedózis [2011.07.01.-07.04.]

Értékelés
Sajnos a blog szerint túl sok hozzászólást illesztettem be az előző cikkbe, ezért ezt az egyet is addig fogom folytatni, amíg engedi, és ez így fog menni, amíg nem találok más megoldást, mert tényleg jobb lenne, ha 1 posztként lenne 1 heti anyag.

2011.07.01. Péntek:

Üdv, eljött a péntek, itt a hétvége, itt egy új dal.

Bare nemrég adta ki legújabb kislemezét, Synthetic / Stepback EP néven, melyen nem meglepően ez a két szám található. Erről most a Stepback fog szólni.

Akit érdekel a teljes EP, az megtalálhatja a Beatporton.



Kellemes hétvégét, és jó zenehallgatást kívánok!

-----------------------------------------------

2011.07.02. Szombat:

Huhh. Ma már másodszorra kezdem el írni ezt a cikket, ugyanis elég nagy gondok vannak a géppel. Operát használok, és lefagyogatott 10 percenként, így mindig indíthattam újra az egészet. Tegnap lett meg pluszba 2GB memória, így most már 4GB van a gépben, ami mint kiderült, 32bites Windows 7-be már túl sok. Így most Firefoxot használok, és reménykedek, hogy nem fog lefagyni, amíg ezt írom nektek. Bocs a hosszú bevezetőért, térjünk a tárgyra.

Ma hallottam meg SubVibe és Fuzion számát, a 30 Milliont, és nagyon megtetszett, olyannyira, hogy ma ez lenne a napi adag számotokra.

Akinek szintén bejött ez a dal, annak egy jó hírem van: ingyenesen letölhető, csak IDE kell kattintani.



További szép estét mindenkinek, remélem nektek minden rendben van a gépetekkel, a Firefox az előbb nekem majdnem lefagyott, úgyhogy viszlát! (remélhetőleg találkozunk holnap. Ha nem, nos, akkor valamit kitalálok.)

-----------------------------------------------

2011.07.03. Vasárnap:

Üdvözlök mindenkit ezen a szép vasárnapi estén, nekem legalábbis szép, mivel megoldódott a tegnapi gépprobléma. Ki van szedve most 1GB memória, amíg nem lesz újrarakva a gép Windows 7 64bit-re, így most van 3GB, és minden tökéletesen fut. (egész nap Operát használtam, és egyszer sem fagyott le)

Mai nap egy videóklippel fogok nektek kedveskedni, a Modestep együttes új számához, a Sunlight 2011-hez készült. Elég őrült az egész, nekem nagyon tetszett, ilyesmit képzelek el egy dubstep számhoz.

Augusztus 15-én jelenik meg a szám, addig is lehet hallgatni a Modestep Radiot, a csapat saját rádióját, ami már ha jól tudom, el is indult. (vasárnap magyar idő szerint 10 órától szokott menni, nagyon jó számok mennek rajta, klikk IDE hozzá)



Ezennel el is távoznék mára, Ting voltam, holnap találkozunk!

-----------------------------------------------

2011.07.04. Hétfő:

Jó estét kívánok mindenkinek, úgy gondolom, ideje belekezdenem a mai posztba.

A mai szám egy igazán kivételes darab: nem fogok hazudni, ilyen szép dubstep számot már rég, sőt talán még egyszer sem hallottam! A Cry Wolf ezzel a számmal olyan munkát végzett, hogy az valami elképesztő! A The Home We Made az első perctől kezdve egy profi alkotás, kötelező mindenkinek meghallgatni!

A szám ingyenes volt a srácok Soundcloud oldalán, de elérte a 100-as limitet, így amíg nem szereznek be egy premium accountot, csak EZEN a linken tudjátok elérni a dalt.



Holnap ismét jelentkezek, addig is jó éjt!

Utoljára módosítva: 2011-07-05, 14:51-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Zene

Hozzászólás