drlecter

Firewatch nosztalgia

Értékelés
Csináltam egy videót a Firewatch-ról, ami egyrészt kedvcsináló azok számára, akik még nem játszottak vele, másrészt pedig egy kis nosztalgia azok számára, akik már igen. Szerintem a játék maga nagyon jó, nem mondom, hogy "leolvadt tőle az arcom", de ahhoz képest, hogy a Campo Santo stúdió első játéka, baromi jó lett. Nem kezdem itt most részletezni, hogy mi volt a jó/rossz benne, hanem inkább arra biztatok mindenkit, hogy akinek a videó felkeltette a kiváncsiságát, tegyen vele egy próbát, mert szerintem nem fog csalódni. A mai kor mainstream és "ctrl+c/ctrl+v" termései között egy igazi csemege. Semmilyen nagy spoilert nem tartalmaz a videó, csak néhány kisebbet pár mellék részből. Úgyhogy azok is megnézhetik, akik korábban semmit se láttak belőle, nem fogja az esetleges játékélményüket lerombolni. Akik pedig jól tudnak angolul és végigjátszották a játékot (nem kell hozzá magas szintű tudás, bár sok szleng van benne), érdemes figyelniük a szöveg és a kép kapcsolatát. (Egy kicsi 18+os tartalom azért van benne.)

Utoljára módosítva: 2017-04-10, 19:14-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Címkék: Nincsen Címkék módosítása
Kategóriák
Játék

Hozzászólás