Ting blogja

Napi zenedózis [2011.06.27.-06.30.]

Értékelés
A jobb átláthatóság érdekében úgy döntöttem egy posztban lesz az összes Napi zenedózis, ami egy hét alatt elkészül, így csak meg kell majd nézni ezt, és akkor látod, hogy jött-e új anyag.

-----------------------------------------------

2011.06.27. Hétfő:

A Plants vs. Zombies cikk után térjünk át a mai Napi zenedózisra.

Ezúttal egy ingyenesen letölthető számot fogok bemutatni, aminek egy elég különös, és vicces története van. Egy YouTube felhasználó 2-3 naponta felrakja a legjobb dubstep zenéket, amik mostanában kijönnek, ha pedig ingyenes, linkeket ad stb. Na már most, kirakta ezt a számot Diverse & eXploud - Filthario néven. Pár perccel később a kommentekben egy ONITO nevű srác írt, hogy ez a szám az ÖVÉ, és már márciusban felrakta az oldalára. Végül kiderült, hogy tényleg igaza van, és a 2 idióta is bevallotta ezt. (amúgy tényleg csinálnak számokat, a Diverse dalai egész elfogadhatóak).

Következzen akkor ONITO-tól a Filthario (vagy eredeti nevén FL Studio Dubstep #9):



A linket a letöltéshez ITT megtalálhatjátok, további szép napot kívánok mindenkinek!

-----------------------------------------------

2011.06.28. Kedd:

Szép estét kívánok mindenkinek, nálam 22:13 van, úgyhogy mostmár bőven itt az ideje egy újabb zenéhez.

Ismét egy ingyenes számmal fogok jelentkezni, ami ha jól tudom, ma vagy tegnap jelent meg.
Cyberoptics készített egy nagyon ütős kis remixet Vexare Firing című számához, amiben található sok-sok IMMA FIRIN MAH LAZEEEEEEER!!!!, és Portal sample is.



Ha megtetszett a szám, és le szeretnéd tölteni kattints IDE bátran!

-----------------------------------------------

2011.06.29. Szerda:

Jó reggelt kívánok mindenkinek, tegnaphoz képest most elég korán szeretném megcsinálni a napi adagot.

A mai igazából kb. 1 hónap múlva jönne ki, csak Skrillex, aki csinálta a remixet, feltöltötte a YouTube profiljára 720p-ben az egész számot, ugye milyen rendes?

Nero - Promises (Skrillex Remix), még friss és ropogós, akinek kell, annak sajnos várnia kell július 24-éig, ami azért érdekes, mert pontosan ezen a napon jön hozzánk ide Magyarországra.



További szép napot!

-----------------------------------------------

2011.06.30. Csütörtök:

Ajjajj, mindjárt péntek lesz, és még nem raktam ki semmit, ideje ezt bepótolni!

Most egy kicsit eltérek a dubsteptől és egy moombahcore számot fogok nektek megmutatni.
Lehet, hogy van akinek ez a stílus ismeretlen, de én egyből beleszerettem, tökéletes egy kis lazulásra.

Munchi készített egy nagyon király kis remixet TC Where's My Money című számához amit Munchi's Kinda Agressive Right Now Moombahcore RMX-nek nevezett el.

Érdekes módon, ezúttal semmi információt nem tudok a számról, honnan tudnátok beszerezni, ingyenes talán, ugyanis azon kívül hogy Munchi kirakta a Soundcloudjára, csak egy zippyshare letöltő linket találtam, ami nem tudom, hogy honnan származik.



Szép estét!

Utoljára módosítva: 2011-07-01, 14:25-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Zene

Hozzászólás

  1. Kacsa logója
    YouTube Downloaderrel le lehet tölteni a számot én is azzal töltök mindent, tegnap is Resident Evil OST-ket szedtem le onnan. letöltöd, és utána át kell konvertálni a zenét. egyébként nagyon egyszerű a program, megadhatom, ha kell
  2. YzaaA logója
    vagy a video2mp3-mat is tudnám javasolni csak bemásolod a zene linkjét átkonvertálja aztán már töltheted is
    igaz néhányszor****kodik de attol jól megy én is arrol töltök és könnyü vele megbarátkozni
  3. Ting logója
    Ismerem mindkettőt, csak én nagyon nem szeretem az ilyesmiket, főleg dubstepnél, ahol az a legfontosabb, hogy 320kbps vagy annál jobb (WAV, FLAC, stb.) legyen, tudom hogy rendelkeznek ilyen beállítással, de az ilyen kamu 320. Hátha befut egy normális 320-as verzió hamarabb.
  4. Petya a Lara Fan logója
    Felesleges macera ilyen YouTube downloaderekkel szórakozni.
    Én láttam egy nagyon jó beépülő add on -t mozilla -hoz.
    Link: https://addons.mozilla.org/hu/firefo...o-downl-10137/
    Ha mozzilad van, feltelepíted, újraindítod a böngészőt.
    Ha rámész a YouTube -ra, és megnyitsz egy videót, akkor a videó alatti menüpontok egy új, "Download as" menüponttal gazdagodik, amire rákattintva kiválaszthatod, hogy milyen formátumban akarod letölteni az adott anyagot, és kész. (Hm, lehet erről a cuccról írok egy blogbejegyzést... )
  5. Ting logója
    A posztban már nem engedte kiírni, mert túl sok volt a képmegosztás (lol?), tehát itt írnám le: Csináltam egy képet, ha van időd, nézd meg! Kép
    Aki pedig nem értené ezt a "DE NEM MA!" dolgot, az nézze meg EZT az előzetest.