Performance ala Lara Croft

Controlerrel vagy nélküle!

Értékelés
Nyilván tudjuk napjainkban nagyon sok játékot dobnak piacra Pc re sokunk örömér, de sok játéknak elég kényelmetlenül van optimalizálva a bill. kiosztása, irányítása és nagyon jól jön olykor-olykor egy nagyon jó kis gamepad.

Sokan a sima usb portosra esküsznek hogy jó, de van aki az Ms vezérlőjére esküszik, hogy ez alkalmas játékokra, hát igen kinek mi esik jobban kézre, hisz nem kell vennünk méregdrága kiegészítőt ha van emu hozzá.

Próbáltam már emulátort amivel szépen testre szabható a kis gamepadünk egy xboxosra, csak ám nem minden játékkal működik. Szó mi szó valóban nagyon jó ám az xbox pc kompatibilis vezérlője, nagyon jól működik a pc s játékokkal. Sokkal jobb mint egy szimpla usb-s gamepad, jobban kézreáll! Sőt ha van xbox360 unk ahhoz is jó és az ára a középkategóriásokhoz sorolható. Ára a kettő között van.

Sok gamer inkább billentyűzet párti, és nem szereti a kontrollert. De szerintem megéri beruházni egy darabra. Sokkal jobb és kényelmesebb.

Van vezetékes és rádiós is. Igaz a win 8 hoz ha rádiósat akarunk kell hozzá érzékelő adapter vevő egység



A kép alapján sebbiben sem különbözik hogy pc-s nem pc-s , Pc-n nem működik az xbox embléma gomb, de boxon már igen, max ennyi hátránya van. Én elégedett vagyok vele csak ajánlani tudom

ui. bocs ha a kép nagyon nagy, de talán így jobban megtekinthető, aki esetleg óckodna tőle

Utoljára módosítva: 2015-06-20, 21:54-kor [ARG:5 UNDEFINED] által (téves információ)

Kategóriák
Számítástechnika , Minden egyéb

Hozzászólás

  1. zsolt logója
    Win8-on is működik a zsinórmentes xbox kontroller, csak külön usb-s vevőegységet kell hozzá vásárolni (ez a neve: Microsoft Wireless Xbox 360 Controller Receiver), és lehet vele több kontrollert is csatlakoztatni. (még Androidos telefonra is rá lehet kötni, azzal toltam a TR1-et )
    Nekem van egy Logitech Cordless RumblePad 2-esem és egy Xbox kontrollerem. A legszembetűnőbb különbség a kettő között, hogy az xbox ravaszai analógok, illetve a karok határa (ahogy körbemozgathatod a karokat) xbox-on kerekek, míg a Logitechnél négyzet alapú, "sarkos".
    Így ez a két viszonylag szignifikáns különbség elég ahhoz, hogy játékonként eltérjen, hogy melyikkel jobb játszani

    Olyan játékokat is be lehet állítani kontrollerre, amihez csak xbox-os kontroller támogatás van, csak ott kicsit hekkelni kell, és az Xpadder programmal meg olyanokat is, ahol nincs egyáltalán kontroller támogatás.
    Utoljára módosítva: 2015-06-11, 11:09-kor [ARG:5 UNDEFINED] által
  2. Caroline logója
    rosszul tudtam, köszi hogy kijavítottál a blogot is javítottam.