Performance ala Lara Croft

Horror Szekció 2. Rész (Blogsorozat 2/2)

Értékelés
Ez a blogsorozatom második részében nem mást mint a Penumbra 2. részét fogom bemutatni a Penumbra Black Plague-t.

Horror játék, amely egy belsőnézetes horror akció! Főszerepben Philippel.
Aki egy szőke férfi legalább is én így tudom. Egy Grönlandi kutató bázison játszódik, tele sötét helyekkel, laborral szörnyekkel tele.

A játék azzal kezdődik, hogy levelet kapunk a 30 éve halott apánktól Howardtól, és meg kér bennünket hogy derítsük ki mi is történt így a fagyos Grönlandra kell utaznunk ahol megismerünk egy őrülttel Rőttel. Aki arra kér öljük meg na ez megtörtént és valaki leüt minket majd egy cellában ébredünk. Na itt kezdődik a kaland.

Ritkán jut eszünkbe pénzérmét csavarhúzónak használni, lopakodnunk kell sötét helyeken, feladatokat végrehajtani, rejtvényeket megoldani szervergépet telepíteni.

Viszont vannak benne hangok amik ránk hozzák a frászt, a látomások és hallucinációk, maga a betegség is beszél hozzánk, ami elég rosszul tréfálkozik. Nem beszélve az elemlámpás beszélő fertőzötteket is beleszámítva.

Mind ezt élvezhetjük a saját anyanyelvünkön szinkronizálva feliratozva!

Néhány kép:

borító:



játékképek:



nem kell rosszra gondolni az biza köldökzsinór

egy kőféreg:






a leltár




Na és ezt mind ezt le lehet tölteni legálisan, mármint megvásárolni még pedig a Steam nevű oldalacskáról még pedig arany kiadás és cirka 10 euróba kerül kb.

http://store.steampowered.com/app/22120/



források:
letöltés linkje steamről van begugliztam
A képek is a google ről lettek belinkelve

Utoljára módosítva: 2014-04-17, 12:26-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Játék , Minden egyéb

Hozzászólás