Performance ala Lara Croft

Horror szekció 1. Rész (blogsorozat 2/1)

Értékelés
Néhány tipp Horror játékokhoz!
Ez a blog a horror témára fog szólni, ez a rész pedig arról szól, ha egy igazán ijesztő játékkal játszol, hogy ne parázz annyira! 4 jó tanács ami biztos hogy segít !

A) Kapcsold ki a játékban az SFX-et, ha igazán rémületes pontja következik a játék során! Ha átjutottál kapcsold vissza!

B) Mondogasd magadnak ez csak egy játék nem a valóság nincsenek ilyen szörnyek a valóságban(Hangosan mert csak akkor működik)!

C) Vedd feljebb a fényerőt ha a játék nagyon sötét sötétíts be a szobát hogy könnyebben Láss!

D) Végső esetben használd!! Ha nagyon de nagyon félsz és rettegsz! Kapcsold ki a hangfalt! Meg ha nagyon nem bírod már idegekkel lépj ki egy percre a játékból végy egy nagy levegőt majd folytasd!


Spoiler!



Néhány igazán rémisztő játék, ha bátor vagy játssz velük:
Penumbra Anthology

Amnézia

Slenderman

Train

Overture

Utoljára módosítva: 2014-04-16, 19:40-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

Kategóriák
Játék , Minden egyéb

Hozzászólás

  1. zsolt logója
    E) ha a géped bírja, indíts el valamilyen kellemes halk zenét a játék mellett. Ha nem, akkor hifit, bármit.
    F) ha ez nem elég, TV-t valamilyen zenecsatornával.
    G) Kapcsolj villanyt. Egy halvány hanguat világítás is sokat segít.

    Nekem még a F.E.A.R jött be. Ügyesen adagolja a biztonságérzetet és a bizonytalan helyzeteket.
    A Silent Hill-ek nekem nem tetszettek igazán. Nem tudom értékelni azokat a játékokat, filmeket, amik attól akarnak jók lenni, hogy eszetlenül ijesztgetik a játékost, és nem maga a történet teremt parázós szituációkat.

    A korai időkben a Left 4 Dead első része volt nagy kedvencem. Van hozzá egy csomó profi, nem hivatalos pálya, hogy sose érezd magad biztonságban csupán attól a ténytől, hogy már ismered/játszottad a pályát. Szigorúan single playerben lehet igazán parázni. Négyen vagytok, de az AI játékosok közel sem nyújtanak olyan biztonságérzetet, mint az élő coop partnerek.
  2. Caroline logója
    Hát ezek is jól jönnek de mikor először játszottam horrorral anyira féltem hogy kiléptem a játékból és egy hétig nem nyúltam hozzá meg egy órát azon filóztam menjek vagy ne menjek tovább.