Összes blog bejegyzés

  1. Bound by Flame - egy kissé méltatlanul alulértékelt játék

    Most egy túlságosan és valamilyen szinten érdemtelenül lehúzott játékról szeretném elmondani a véleményemet, úgyhogy következzen a Bound by Flame. Anno 40 Euróért láttam a Steamen, amit sokalltam, mert már egyáltalán nem frissen kijött játék volt, de mivel a kedvenc műfajom a fantasy, ezért elolvastam pár véleményt - mondanom sem kell, szinte mind negatív volt. Oké, várjunk vele még, így egy nagy leárazásnál szereztem be. Kellemeset csalódtam mire a végére értem, persze azért nem kell csodákat várni ...
    Kategóriák
    Játék
  2. Egy játék a Szeretetről - Unravel

    Unravel: néhány hónapja szereztem csak tudomást róla és már akkor megjegyeztem magamnak, hogy figyelni fogok erra a játékra. Sokáig kételkedtem benne, hogy megvegyem-e majd, vagy nem, mert hát EA...
    Azután jött ez a trailer:
    Akkor már 90% volt, hogy mindenképpen be fogom szerezni, végül pedig "második napos" vétel volt - és egyáltalán nem bántam meg! A maga műfajában egy nagyon jó játék, ezért mindenképpen írnék róla pár sort, mert szívből ajánlom mindenkinek. ...
    Kategóriák
    Játék
  3. Értekezés a Dokival - Rise of the Tomb Raider

    Megosztanám a véleményemet a Reboot legújabb részéről. Elöljáróban annyit mondanék, hogy nagyon sok helyen olvastam, hogy a játék unalmas. Van egy nagyon régi gamer "vita", miszerint "Mi vagyunk a játékért, vagy a játék van értünk?". Ebbe nem mennék bele, fölösleges is lenne, én a legtöbb esetben mindig is úgy voltam/vagyok vele, hogy azt nézem, én mennyit tehetek a játékért, így az teljes mértékben ki tud nyílni, és (jó esetben) magába szippantani. Nos, aki viszont a másik oldalt ...
    Kategóriák
    Tomb Raider , Játék
  4. Witcher 3: Wild Hunt Élménybeszámoló

    Közeleg a Blood and Wine, ezért ideje, hogy megírjam az élménybeszámolómat a Witcher 3: Wild Hunt-ról és annak első nagyobb kiegészítőjéről, a Hearts of Stone-ról. De még mielőtt mélyebben belekezdenék, pár dolgot elmondanék. Először is hosszú olvasmány lesz, mert bőven van miről beszélnem. Ellenben érdemes lesz velem tartani, nagyon informatív leszek, így azok is elolvashatják, akik már ismerik a játékot, mert valószínűleg ők is találnak majd benne érdekességeket. Alapvetően spoileres dolgokat ...
    Kategóriák
    Játék
  5. Controlerrel vagy nélküle!

    által, 2015-05-02, 21:29-kor (Performance ala Lara Croft)
    Nyilván tudjuk napjainkban nagyon sok játékot dobnak piacra Pc re sokunk örömér, de sok játéknak elég kényelmetlenül van optimalizálva a bill. kiosztása, irányítása és nagyon jól jön olykor-olykor egy nagyon jó kis gamepad.

    Sokan a sima usb portosra esküsznek hogy jó, de van aki az Ms vezérlőjére esküszik, hogy ez alkalmas játékokra, hát igen kinek mi esik jobban kézre, hisz nem kell vennünk méregdrága kiegészítőt ha van emu hozzá.

    Próbáltam már emulátort amivel szépen ...

    Utoljára módosítva: 2015-06-20, 21:54-kor [ARG:5 UNDEFINED] által (téves információ)

    Kategóriák
    Számítástechnika , Minden egyéb
Oldal: 2 / 15 ElsőElső 123412 ... UtolsóUtolsó