Összes blog bejegyzés

  1. Napi zenedózis [2011.07.05.-07.07.]

    2011.07.05. Kedd:

    Kellemes délutánt emberes kedvesek... khmm, kedves emberek, ideje egy újabb számot kirakni.

    A mai dal a The Room című film remixe, ugyanis sok hanganyagot tartalmaz belőle. Természetesen nem kell megijedni, DJ Bjra rendesen kitett magáért, és egy nagyon ütős számot csinált. A sample mindenhol illik, meg amúgy is, az autotune csodákra képes, na.

    Ez egy 100%-osan ingyenes trekk, IDE kattintva letölthetitek.

    ...

    Utoljára módosítva: 2011-07-08, 23:37-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Zene
  2. Core Lara vs. Crystal Lara

    Nos azt vettem észre hogy az oldalon sokan azt mondjátok hogy szivesen visszavárnátok a Core Desing-et mint TR-készítöket, mert azt mondjátok hogy ök sokkal jobban csinálják meg a játékot mint a Crystal Dinamics.
    Evel kapcsolatosan nyitottam egy blogot, hogy lássuk tényleg igaz-e amit eggyesek mondanak a Core-ról.
    Én onnan kezdeném hogy ezek a klasszikusok is sok pénzt hozhattak AKKORIBAN.Tegyük fel most hogy csinálják a TR4-et és ha azt vesszük mindenki arra számit hogy most milyen ...

    Utoljára módosítva: 2011-07-05, 11:28-kor [ARG:5 UNDEFINED] által (Mert tul gyerekes voltXDD)

    Kategóriák
    Tomb Raider
  3. Napi zenedózis [2011.07.01.-07.04.]

    Sajnos a blog szerint túl sok hozzászólást illesztettem be az előző cikkbe, ezért ezt az egyet is addig fogom folytatni, amíg engedi, és ez így fog menni, amíg nem találok más megoldást, mert tényleg jobb lenne, ha 1 posztként lenne 1 heti anyag.

    2011.07.01. Péntek:

    Üdv, eljött a péntek, itt a hétvége, itt egy új dal.

    Bare nemrég adta ki legújabb kislemezét, Synthetic / Stepback EP néven, melyen nem meglepően ez a két szám található. Erről most a Stepback ...

    Utoljára módosítva: 2011-07-05, 15:51-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Zene
  4. Napi zenedózis [2011.06.27.-06.30.]

    A jobb átláthatóság érdekében úgy döntöttem egy posztban lesz az összes Napi zenedózis, ami egy hét alatt elkészül, így csak meg kell majd nézni ezt, és akkor látod, hogy jött-e új anyag.

    -----------------------------------------------

    2011.06.27. Hétfő:

    A Plants vs. Zombies cikk után térjünk át a mai Napi zenedózisra.

    Ezúttal egy ingyenesen letölthető számot fogok bemutatni, aminek egy elég különös, és vicces története van. Egy YouTube ...

    Utoljára módosítva: 2011-07-01, 15:25-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Zene
  5. Játékajánló: Plants vs. Zombies

    Unatkozol, nincs mivel játszanod ebben a nyári hőségben? Szeretnél valami igazán egyedit, és szórakoztatót! Olvasd el a cikkemet, és remélhetőleg máris találsz gondjaidra gyógyírt!

    A Plants vs. Zombiesról már biztos, hogy mindenki hallott, még úgyis, hogy nem tud róla sok mindent. Kezdjük az alapoknál: a játékot a PopCap Games készítette, és iszonyatosan nagy sikerre tett szert. Olyanannyira, hogy a játék már megjelent PC-re, XBOX360-ra, Androidra, iPhone-ra, DS-re, PS3-ra, DSi-re, ...

    Utoljára módosítva: 2011-06-29, 10:34-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Játék
Oldal: 13 / 15 ElsőElső ... 31112131415 UtolsóUtolsó