Összes blog bejegyzés

  1. Napi zenedózis [2011.06.26.]

    Új nap, új poszt. Ezúttal Tek-One Broken String című számával fogok jelentkezni, ami ugyan 2010-es, de szerintem még mindig nagyon jó.

    A szám megtalálható az UKF Dubstep 2010 nevű válogatáslemezen is, ha esetleg keresnétek.



    Jó zenehallgatást, és szép napot kívánok mindenkinek!

    UI.: kikészít ez az Unfair Mario, nagyon nehéz. Próbáljátok ki ti is. (csak saját felelősségre! )
  2. Napi zenedózis [2011.06.25.]

    Eljött egy új nap, itt az idő elkészíteni egy újabb Napi zenedózist.

    Ma Quartus Saul QSR 91.6 FM című számára esett a választásom, aminek szerintem iszonyatosan jó lett az intrója, annyira egyedi, és eredeti az egész. Természetesen a szám végig nagyon ütős, én ajánlom a meghallgatását.

    A szám megtalálható az Identity EP-n, amin még rajta van a Suspects, a Hagakure, és a Heat Up. Aki bele akar hallgatni ezekbe a számokba is, klikkeljen IDE a teaserért.
    ...

    Utoljára módosítva: 2011-06-25, 18:08-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Zene
  3. Napi zenedózis [2011.06.24.]

    Úgy gondoltam, ha már van saját blogunk, ahol arról írunk, amiről akarunk, akkor miért ne oszthatnám meg a napi kedvenc zenéimet?

    Jöjjön tehát a mai, ami nem a FRY DAY lesz, höhöhöhö, hanem valami egészen más.

    Tomba Carouselle című számáról van szó, szerintem az új EP-jéről ez az egyik leghangulatosabb szám, érdemes egymás után többször is meghallgatni, ugyanis egyszer sem unod meg, annyira jó lett.



    Jó zenehallgatást kívánok ...

    Utoljára módosítva: 2011-06-24, 13:45-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Zene
  4. A legjobb filmek

    Nos akkor én is kezzek írni egy blogot ne maradjak ki a buliból
    nos elsö én szerintem az eggyik legjobb film a filmtörténetben az a Lara Croft Tomb Raider
    nagyon látványos,akciodús és szerintem mindenki itt ugyanezt gongolja.
    A második nagy kedvencem az nem más mint a
    Kaptár
    nem is tudom mit mondjak rolla egyszerüen fantasztikus szeretem az akció filmeket na meg a horrort és rátaláltam erre egyszerüen imádom ezt a filmsorozatot^^
    És hát a táncfilmeket ...

    Utoljára módosítva: 2011-06-23, 11:37-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Film
  5. Top 10 játékarakter

    Itt az ideje elkezdeni a blogolást és ezt egy 'Top 10 kedvenc játékarakter' listával teszem

    10.Duke Nukem
    Ki ne játszott volna még Duke Nukemmel?! Őt mindenki ismeri egy jóképű, kigyúrt, vicces, menő akcióhős.Őt nem lehet nem szeretni



    9.Sonic
    Igaz mostanában gyengélkedik, Sonic egy Legenda a játékvilágban

    ...

    Utoljára módosítva: 2011-06-28, 17:39-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Játék
Oldal: 14 / 15 ElsőElső ... 412131415 UtolsóUtolsó