Zene

  1. Napi zenedózis [2011.06.26.]

    Új nap, új poszt. Ezúttal Tek-One Broken String című számával fogok jelentkezni, ami ugyan 2010-es, de szerintem még mindig nagyon jó.

    A szám megtalálható az UKF Dubstep 2010 nevű válogatáslemezen is, ha esetleg keresnétek.



    Jó zenehallgatást, és szép napot kívánok mindenkinek!

    UI.: kikészít ez az Unfair Mario, nagyon nehéz. Próbáljátok ki ti is. (csak saját felelősségre! )
  2. Napi zenedózis [2011.06.25.]

    Eljött egy új nap, itt az idő elkészíteni egy újabb Napi zenedózist.

    Ma Quartus Saul QSR 91.6 FM című számára esett a választásom, aminek szerintem iszonyatosan jó lett az intrója, annyira egyedi, és eredeti az egész. Természetesen a szám végig nagyon ütős, én ajánlom a meghallgatását.

    A szám megtalálható az Identity EP-n, amin még rajta van a Suspects, a Hagakure, és a Heat Up. Aki bele akar hallgatni ezekbe a számokba is, klikkeljen IDE a teaserért.
    ...

    Utoljára módosítva: 2011-06-25, 18:08-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Zene
  3. Napi zenedózis [2011.06.24.]

    Úgy gondoltam, ha már van saját blogunk, ahol arról írunk, amiről akarunk, akkor miért ne oszthatnám meg a napi kedvenc zenéimet?

    Jöjjön tehát a mai, ami nem a FRY DAY lesz, höhöhöhö, hanem valami egészen más.

    Tomba Carouselle című számáról van szó, szerintem az új EP-jéről ez az egyik leghangulatosabb szám, érdemes egymás után többször is meghallgatni, ugyanis egyszer sem unod meg, annyira jó lett.



    Jó zenehallgatást kívánok ...

    Utoljára módosítva: 2011-06-24, 13:45-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Zene
Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234