Játék

  1. Portal-őrület [1. rész]

    FIGYELEM! A következő cikk nyomokban SPOILEREKET tartalmaz! Ha Ön allergiás erre, vagy még nem játszotta végig a 2 részt, csak saját felelősségre olvassa el!

    Kedves Olvasó, szerintem te már ismered ezt a játékot. Átélted a kalandot, megörültél mikor túl voltál egy nehéz feladaton. Éppen ezért kezdeném el ezt a „sorozatot”: olyan érdekességeket szeretnék Veled megosztani, amikről nem biztos, hogy hallottál már. Pedig bizony ezek benne vannak a Portalban, csak keresni kell ...

    Utoljára módosítva: 2011-08-04, 11:56-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Játék , Számítástechnika
  2. Játékajánló: Plants vs. Zombies

    Unatkozol, nincs mivel játszanod ebben a nyári hőségben? Szeretnél valami igazán egyedit, és szórakoztatót! Olvasd el a cikkemet, és remélhetőleg máris találsz gondjaidra gyógyírt!

    A Plants vs. Zombiesról már biztos, hogy mindenki hallott, még úgyis, hogy nem tud róla sok mindent. Kezdjük az alapoknál: a játékot a PopCap Games készítette, és iszonyatosan nagy sikerre tett szert. Olyanannyira, hogy a játék már megjelent PC-re, XBOX360-ra, Androidra, iPhone-ra, DS-re, PS3-ra, DSi-re, ...

    Utoljára módosítva: 2011-06-29, 10:34-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Játék
  3. Top 10 játékarakter

    Itt az ideje elkezdeni a blogolást és ezt egy 'Top 10 kedvenc játékarakter' listával teszem

    10.Duke Nukem
    Ki ne játszott volna még Duke Nukemmel?! Őt mindenki ismeri egy jóképű, kigyúrt, vicces, menő akcióhős.Őt nem lehet nem szeretni



    9.Sonic
    Igaz mostanában gyengélkedik, Sonic egy Legenda a játékvilágban

    ...

    Utoljára módosítva: 2011-06-28, 18:39-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Játék
  4. Kedvenc játékaim :)

    Hát ha ennyire divatba jött ez a blogos dolog, gondoltam leírom a kedvenc játékaimat ide
    Az első kedvencem of course a Tomb Raider. Ezt nem is kell ragozni. Kedvenc részem az Anniversary, utána a TR3, utána... sztem a TR2, aztán TR1, utána Underworld, utána TR5, végül, legutoljára a Legend. (TR4-et még nem játszottam ki :S PSX emulátorral már menne, de annyit szenvedtem vele PC-n (lassú betöltés) hogy elment tőle a kedvem)
    (amúgy ez a sorrend, amit leírtam, csak úgy jött, sose tudtam ...

    Utoljára módosítva: 2011-06-21, 11:36-kor [ARG:5 UNDEFINED] által (Kifejeltettem a Resit O.o én hülye...)

    Kategóriák
    Tomb Raider , Játék
Oldal: 5 / 5 ElsőElső ... 345