Játék

  1. Dracula 4: Shadow of the Dragon

    által, 2014-02-06, 19:10-kor (Performance ala Lara Croft)
    A Dracula 4: Shadow of the Dragon- egy Point & Click , persze belső nézetes, kaland-horror játék.



    A játékot a Microids nevű játék készítette el.
    Pár hónappal később az egyik festmény Magyarországon bukkan fel. A Metropolitan Múzeum Ellen Cross restaurátort küldi, hogy hitelesítse, valóban arról az értékes festményről van-e szó, ami a hajóval együtt elvileg elsüllyedt. Sosem gondolta volna, hogy Wallachia hercege, Vlad Tepes portréjának keresése ...

    Utoljára módosítva: 2014-03-09, 18:18-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Általános , Játék
  2. Sacra Terra Angelic Night (Hidden Object)

    által, 2013-04-19, 18:26-kor (Performance ala Lara Croft)
    Nem tudom ki hogy van vele de imádom ezt a témát. Rá leltem egy újjabb gyöngyszemre a hidden object témában. Ráadásul ezt még telepíteni sem kell.


    Bár kicsit bizzar a történet, de szerintem jól össze hozott kis játék.
    A történet röviden:
    A Főbűnök démonai kiszabadultak, és szörnyű vallási rituáléba kezdtek! A Szentföldet pokollá változtatták! Az emberiség ...

    Utoljára módosítva: 2014-02-01, 11:53-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Játék , Minden egyéb
  3. Lake Hause: Children of Silence (Hidden object)

    által, 2013-04-07, 15:00-kor (Performance ala Lara Croft)
    Nagyon jó Kaland játék Hidden object stílusban.


    A törtnénet középpontjában egy fiatal pár áll, a lány a testvérét keresi aki 15 éve tűnt el. Megkérné a lány kezét a pasi de közbe jön, hogy a lány megtalálja a régi családi naplót. Ami nagyon felzaklatja és fél, így a lány megkéri hogy ne most házasodjanak össze. Ezért megkéri párját segítsen neki a testvérét megkeresni, így visszatérnek a gyermekkori házukhoz. A tóparti ...

    Utoljára módosítva: 2013-04-08, 18:44-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Játék
  4. Hidden Object játékok

    által, 2012-02-27, 16:39-kor (Performance ala Lara Croft)
    Egyre több tárgykeresős játék van fent a neten főleg az egyik legismertebb közösségi oldalon a facen.

    Nálam a top 3 ban ezek vannak benne:
    Zynga játéka:
    1.Hidden Cronichles

    Hidden Cronichles-Abban kapsz egy hatalmas nagy kúriát mellé telekkel, a telket lehet bővíteni megadott számú serleg, nagyító és pénz fejében.Ám csak kockánként bővíthető (egy ilyen kocka 12x12-es terület)
    Kapsz a játékban: xp, casht, és manor pontot-ebből minnél több van annál ...

    Utoljára módosítva: 2012-03-03, 12:47-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Játék , Minden egyéb
  5. Nosztalgia: Painkiller: Redemption teszt

    [FIGYELEM! Ez egy régebbi teszt, amit még júniusban írtam, de mivel már rég nem raktam ki semmit, ezért úgy gondoltam, hogy kiteszem ezt, hogy legyen mit olvasgatni. ]

    Újabb rajongói mod, újabb csalódás a Ressurection után? A tesztből kiderül…

    A Painkiller: Redemption egy rajongói mod, amit az Eggtooth Team fejlesztett, és a JoWood karolt fel. 2011-ben, február végén jelent meg letölthető formában.

    Már itt a teszt elején elmondanám, hogy csak a People ...
Oldal: 3 / 5 ElsőElső 12345 UtolsóUtolsó