Friss Blogbejegyzések

  1. Firewatch nosztalgia

    Csináltam egy videót a Firewatch-ról, ami egyrészt kedvcsináló azok számára, akik még nem játszottak vele, másrészt pedig egy kis nosztalgia azok számára, akik már igen. Szerintem a játék maga nagyon jó, nem mondom, hogy "leolvadt tőle az arcom", de ahhoz képest, hogy a Campo Santo stúdió első játéka, baromi jó lett. Nem kezdem itt most részletezni, hogy mi volt a jó/rossz benne, hanem inkább arra biztatok mindenkit, hogy akinek a videó felkeltette a kiváncsiságát, tegyen vele egy próbát, ...

    Utoljára módosítva: 2017-04-10, 19:14-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Játék
  2. Gwent - Zárt Béta

    Írnék pár gondolatot a Gwent Zárt Bétájáról.

    Ugye azt talán mondanom sem kell, hogy nagyon nagyon sokan szerették már a Witcher 3-as Gwent-et, én is köztük voltam. Éppen ezért vártam, hogy mi fog kisülni belőle. Volt szerencsém már a KtS-ben (Kill the Servers) részt venni, majd szintén szerencsével, de bejutottam a Zárt Bétába is. Nos, azt kell mondjam, hogy szerintem a játék ígéretes az eddigiek alapján. Persze sok dolog fog még változni, de ennek így kell lennie. A hangulata ...
    Kategóriák
    Játék
  3. Bound by Flame - egy kissé méltatlanul alulértékelt játék

    Most egy túlságosan és valamilyen szinten érdemtelenül lehúzott játékról szeretném elmondani a véleményemet, úgyhogy következzen a Bound by Flame. Anno 40 Euróért láttam a Steamen, amit sokalltam, mert már egyáltalán nem frissen kijött játék volt, de mivel a kedvenc műfajom a fantasy, ezért elolvastam pár véleményt - mondanom sem kell, szinte mind negatív volt. Oké, várjunk vele még, így egy nagy leárazásnál szereztem be. Kellemeset csalódtam mire a végére értem, persze azért nem kell csodákat várni ...
    Kategóriák
    Játék
  4. Egy játék a Szeretetről - Unravel

    Unravel: néhány hónapja szereztem csak tudomást róla és már akkor megjegyeztem magamnak, hogy figyelni fogok erra a játékra. Sokáig kételkedtem benne, hogy megvegyem-e majd, vagy nem, mert hát EA...
    Azután jött ez a trailer:
    Akkor már 90% volt, hogy mindenképpen be fogom szerezni, végül pedig "második napos" vétel volt - és egyáltalán nem bántam meg! A maga műfajában egy nagyon jó játék, ezért mindenképpen írnék róla pár sort, mert szívből ajánlom mindenkinek. ...
    Kategóriák
    Játék
  5. Értekezés a Dokival - Rise of the Tomb Raider

    Megosztanám a véleményemet a Reboot legújabb részéről. Elöljáróban annyit mondanék, hogy nagyon sok helyen olvastam, hogy a játék unalmas. Van egy nagyon régi gamer "vita", miszerint "Mi vagyunk a játékért, vagy a játék van értünk?". Ebbe nem mennék bele, fölösleges is lenne, én a legtöbb esetben mindig is úgy voltam/vagyok vele, hogy azt nézem, én mennyit tehetek a játékért, így az teljes mértékben ki tud nyílni, és (jó esetben) magába szippantani. Nos, aki viszont a másik oldalt ...
    Kategóriák
    Tomb Raider , Játék
Oldal: 1 / 5 123 ... UtolsóUtolsó