Összes blog bejegyzés

  1. Portal-őrület [2. rész]

    FIGYELEM! A most következő cikk még mindig SPOILEREKET tartalmaz, szóval ha még nem játszottad végig a Portal részeit, akkor azt javaslom, ne vágj bele az alábbiak olvasásába!

    Ideje folytatnunk kalandunkat, azt javaslom kezdjünk ismét barangolni eme sorozat fantasztikus világában!

    Noha már az első részről szó esett az előző adagban, egy-két apróság még kimaradt. Például, hogy később 2 új Dinosaur fájl is került be a játékba, és ezek is jelenthetnek valamit. Az első ...

    Utoljára módosítva: 2011-08-26, 00:19-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Általános , Játék , Számítástechnika
  2. Az utolsó 2 Napi zenedózis [2011.08.18. + 08.21.]

    2011.08.18. Csütörtök:

    Folytatom a blogolást, folytatom a rímet,
    ó, mit tegyek, kommentben írd meg!

    Olyan sok előadó szerepelt már, viszont valahogy kimaradt Cookie Monsta. A Circus Records egyik nagyágyúja már régóta készít naggggyyyyon komoly dalokat, és úgy gondolom, érdemes lenne meghallgatni azt a számot, amit az elsők között hallottam tőle. Szóljon tehát a Ginger Pubes!

    A trekk megtalálható a Ginger Pubes / Blurgh! EP-n, aminek a Beatport ...

    Utoljára módosítva: 2011-08-21, 23:09-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Zene
  3. Napi zenedózis [2011.08.13.-08.17.]

    2011.08.13. Szombat:

    Most kezdhetek magyarázkodni, hogy miért nem volt poszt szombaton, igaz? Ok, nos, este 7-kor értem haza, addig be sem volt kapcsolva a gép, és inkább azokat a YouTubeos videókat néztem meg, amikről lemaradtam. Most pedig kezdjünk bele.

    Azt tudjátok, hogy szeretem a Nero együttest. Nem a kőkemény filth jellemző rájuk, inkább a művészibb dubstep, és pont ez teszi őket egyedivé, mivel ezt mesterien csinálják. Holnap fog eredetileg megjelenni az első ...

    Utoljára módosítva: 2011-08-18, 23:54-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Zene
  4. nyan.cat

    Említettem, hogy lesz egy őrült ötletem még ezen a héten. Nos, MOST megvalósítom, de előtte megbeszéljük a részleteket:

    Fel fogok menni a nyan.cat nevű oldalra. Ez egy olyan hely, ahol folyamatosan megy a Nyan Cat dal, és közbe számolja az időt. Megpróbálom 1000 másodpercen át kibírni, semmi csalás, semmi kamu. Közben pedig írni fogok, arról ami csak az eszembe jut. Lehet, hogy reklámokról, lehet, hogy EZO.TV-ről, akármi lehetséges. Még valami: úgy lenne az igazi, ha ti is bekapcsolnátok. ...

    Utoljára módosítva: 2011-08-11, 13:08-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Minden egyéb
  5. Napi zenedózis [2011.08.10.-08.12.]

    2011.08.10. Szerda:

    Iszonyat jóóóó ez a Fruit Ninja Kinect, vááá!

    Sokat gondolkoztam, hogy ma milyen szám legyen, ezért úgy döntöttem: ezúttal poénos muzsika következik! Az Open Stage már olyan legendás dalokat készített mint az "Aranka szeretlek", a "Letörtétek a tükrünköt", vagy a "Semmi pánik bejbe". Legújabb remekművük pedig nem más mint a "Kalinka kaland", és ez fog most következni.

    ...

    Utoljára módosítva: 2011-08-14, 23:20-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Zene
Oldal: 9 / 15 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó