Összes blog bejegyzés

  1. Napi zenedózis [2011.08.08.-08.09.]

    Nyolcadik hó nyolcadika, szép lány ez a Katinka! (istenem, miért, miért kell nekem rímeket kitalálni? )

    Az ingyen muzsikát nem lehet nem szeretni. Na jó, ami nagyon rossz, azt tényleg nem. De ez bizony minőségi darab. Wonkap készítette, a címe Eliminate, és hogy őszinte legyek, én nagy jövőt jósolok neki, mivel több számot is hallottam tőle, és mind remek volt.

    Nervával készítette a Different Orbit nevű EP-t, ezen megtalálható a dal. Nyugi, ingyenes az egész. ...

    Utoljára módosítva: 2011-08-10, 22:24-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Címkék: spenca, wonkap Címkék módosítása
    Kategóriák
    Zene
  2. Origami madarak

    Üdvözlök minden kedves ölvasot vagy akár látogatot aki csak megtekinti ezt a blogomat is.
    Noshát akkor kezdjünk is neki.
    FIGYELEM!!
    Aki csak ezt a blogot leste meg elöször akkor kérem szépen elöször olvassa el az ''A hajtogatás müvészete....'' címü blogomat hogy ne maradjon le semmiröl.Köszönöm szépen.
    Nah akkor már hozzá is kezdthetnénk a mai hajtogatásnak.
    Nó lássuk hogy mit húzok most elö a cilinderemböl!!Prapapapaaaammm és most elsöként jöjjön egy madár amit ...
    Kategóriák
    Kategorizálatlan
  3. Portal-őrület [1. rész]

    FIGYELEM! A következő cikk nyomokban SPOILEREKET tartalmaz! Ha Ön allergiás erre, vagy még nem játszotta végig a 2 részt, csak saját felelősségre olvassa el!

    Kedves Olvasó, szerintem te már ismered ezt a játékot. Átélted a kalandot, megörültél mikor túl voltál egy nehéz feladaton. Éppen ezért kezdeném el ezt a „sorozatot”: olyan érdekességeket szeretnék Veled megosztani, amikről nem biztos, hogy hallottál már. Pedig bizony ezek benne vannak a Portalban, csak keresni kell ...

    Utoljára módosítva: 2011-08-04, 10:56-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Játék , Számítástechnika
  4. Napi zenedózis [2011.08.02.-08.07.]

    2011.08.02. Kedd:

    Ma megjelent Johnny Gold legújabb klipje "A mellizmon túl" címmel, azt javaslom nézzétek meg, mert hatalmas nagy lett!

    Most pedig következzen egy kis drámsztep, amit Cutline készített, pontosabban "csak" csinált egy ultramegabrutál remixet a The Prototypes Cascade című számából. Endzsoj!

    A szám több helyen is megjelent, én a UKF válogatáslemezét, a Bass Culturet javasolnám, mivel azon még 39 szintén ütős dal is ...

    Utoljára módosítva: 2011-08-08, 22:10-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Zene
  5. A hajtógatás müvészete...

    Nos gondoltam hogy írok egy blogot az Origami papírfigúrák hajtógatását tisztelvén, úgyanis nagy követöje vagyok ennek a müvészetnek mivel szerintem ez is egy külön müvészet^^.
    noshát akkor tekintsünk bele az Origami történetébe:
    Az ''ORIGAMI''szó jelentése:Ori=hajtógatás és Gami=pappír.
    Az Origami eredetileg Japánból származik többekközt Németórszág és Spanyolország is foglalkozott pappírhajtogatással.Sajnos nincs sok bizónyíték arrol hogy az Origami hogyan is jött létre.A ...
    Kategóriák
    Minden egyéb
Oldal: 10 / 15 ElsőElső ... 89101112 ... UtolsóUtolsó