Összes blog bejegyzés

  1. Vegán életmód

    Ebben a blogbejegyzésben egy életmódról,élet felfogásról szeretnék tájékoztatni mindenkit.Én úgy vélem,hogy ez a legmegfelelőbb életmód.

    Hogy mi is az a vegán életmód?

    Nem nem írtam félre,vegán életmód és nem vegetáriánus életmód.
    A különbség a kettő között az,hogy a vega életmód csak a húsokat mellőzi az étkezéseiből a vegán életmód pedig minden állati eredetű ételek fogyasztását mellőzi (tojás,tejtermékek).Ugyanakkor nem csak az étkezésben mutatkozik be hanem az ...

    Utoljára módosítva: 2012-06-23, 21:58-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Minden egyéb
  2. Hidden Object játékok

    által, 2012-02-27, 15:39-kor (Performance ala Lara Croft)
    Egyre több tárgykeresős játék van fent a neten főleg az egyik legismertebb közösségi oldalon a facen.

    Nálam a top 3 ban ezek vannak benne:
    Zynga játéka:
    1.Hidden Cronichles

    Hidden Cronichles-Abban kapsz egy hatalmas nagy kúriát mellé telekkel, a telket lehet bővíteni megadott számú serleg, nagyító és pénz fejében.Ám csak kockánként bővíthető (egy ilyen kocka 12x12-es terület)
    Kapsz a játékban: xp, casht, és manor pontot-ebből minnél több van annál ...

    Utoljára módosítva: 2012-03-03, 11:47-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Játék , Minden egyéb
  3. Nosztalgia: Painkiller: Redemption teszt

    [FIGYELEM! Ez egy régebbi teszt, amit még júniusban írtam, de mivel már rég nem raktam ki semmit, ezért úgy gondoltam, hogy kiteszem ezt, hogy legyen mit olvasgatni. ]

    Újabb rajongói mod, újabb csalódás a Ressurection után? A tesztből kiderül…

    A Painkiller: Redemption egy rajongói mod, amit az Eggtooth Team fejlesztett, és a JoWood karolt fel. 2011-ben, február végén jelent meg letölthető formában.

    Már itt a teszt elején elmondanám, hogy csak a People ...
  4. Gondolataim - II. rész: Gondolatok a semmiről, és egy kicsit a videojátékokról

    [Ez egy igazán különleges bejegyzés lesz. Tudnotok kell, hogy amik ezek után lesznek leírva, azokat mind az iskolában, lyukas órán írtam tegnap 10:05 és 10:20 között. Ez tűnt a legjobb elfoglalásnak. Jó szórakozást ehhez a "különkiadáshoz!" ]

    Mi történik, ha az embernek lyukas órája van, és unatkozik? Ez. Megírja eddigi legfeleslegesebb blogposztját az iskolában. Igen, Kedves Olvasóm, ha ezeket a sorokat olvasod, az azt jelenti, hogy sikeresen hazatértem "az unalom ...

    Utoljára módosítva: 2011-11-10, 14:46-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Általános , Játék , Minden egyéb
  5. Ft Lifting arcmasszzs extra arclemoss

    Használtautó pest megye 3d mozgó háttérképek mobilra letöltés Magas hmrsklettel szembeni ellenll kpessg alacsony hmrskleti ellenlls anti-sav anti-olaj antiszepszis s nedvessg Max hasznlata. Használt autók olcsón miskolcon Fogom a tollamat s a krdvre tallomra egy kipontozott helyre rom nagybetkkel: JTKRDI Vczy Andrs 1947-ben szletett Budapesten. Az elsdlegesprimer szulft keletkezse zemszer jelensg a kists sorn: a nagy ram gyors terhelsnl amilyen az aut indtsa finom szerkezet. Online filmek s film ...
    Kategóriák
    Kategorizálatlan
Oldal: 6 / 15 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó