Film

  1. Westworld élménybeszámoló

    Írnék pár sort a Westworld-ről. Röviden és tömören: nekem egyáltalán nem tetszett, sokkal többet vártam tőle. Kicsit bővebben: állítólag az HBO ezzel a sorozattal akarta kiváltani a Trónok Harca okozta űrt. Gondoljatok csak bele, két nagy húzónév, nagy költségvetés, látvány, miegymás. Mondjuk ha azt veszem, akkor Sir Anthony Hopkins és Ed Harris jók voltak a szerepeikben, bár nem mintha bármi számukra megerőltető lett volna az egészben, és volt néhány szép táj is. De kb. ennyi, amit így hirtelen ...
    Kategóriák
    Film
  2. Kedvenc kalandfilmjeim/legjobb kalandfilmek

    Újra jelentkezem, de ezúttal egy rendhagyó résszel. Az eddigi blogjaimban mindig játékokról írtam, ezért most egy kicsit más vizekre evezek, és ahogy a címben is olvasni lehetett, a kedvenc kalandfilmjeimről fogok egy Top 5+1-es listát összeállítani. Mindig is nagyon szerettem ezt a műfajt, gyerekkoromtól kezdve nagy hatással voltak rám ezek a filmek. Műfajából adódóan nagyszerű családi, haveri vagy éppen randi lehetőséget rejt magában, ezért is van olyan nagy rajongótábora ezeknek a filmnek. Azonban ...
    Kategóriák
    Film