Blog hozzászólások

  1. Caroline logója
    rosszul tudtam, köszi hogy kijavítottál a blogot is javítottam.
  2. zsolt logója
    Win8-on is működik a zsinórmentes xbox kontroller, csak külön usb-s vevőegységet kell hozzá vásárolni (ez a neve: Microsoft Wireless Xbox 360 Controller Receiver), és lehet vele több kontrollert is csatlakoztatni. (még Androidos telefonra is rá lehet kötni, azzal toltam a TR1-et )
    Nekem van egy Logitech Cordless RumblePad 2-esem és egy Xbox kontrollerem. A legszembetűnőbb különbség a kettő között, hogy az xbox ravaszai analógok, illetve a karok határa (ahogy körbemozgathatod a karokat) xbox-on kerekek, míg a Logitechnél négyzet alapú, "sarkos".
    Így ez a két viszonylag szignifikáns különbség elég ahhoz, hogy játékonként eltérjen, hogy melyikkel jobb játszani

    Olyan játékokat is be lehet állítani kontrollerre, amihez csak xbox-os kontroller támogatás van, csak ott kicsit hekkelni kell, és az Xpadder programmal meg olyanokat is, ahol nincs egyáltalán kontroller támogatás.
    Utoljára módosítva: 2015-06-11, 10:09-kor [ARG:5 UNDEFINED] által
  3. Caroline logója
    Hát ezek is jól jönnek de mikor először játszottam horrorral anyira féltem hogy kiléptem a játékból és egy hétig nem nyúltam hozzá meg egy órát azon filóztam menjek vagy ne menjek tovább.
  4. zsolt logója
    E) ha a géped bírja, indíts el valamilyen kellemes halk zenét a játék mellett. Ha nem, akkor hifit, bármit.
    F) ha ez nem elég, TV-t valamilyen zenecsatornával.
    G) Kapcsolj villanyt. Egy halvány hanguat világítás is sokat segít.

    Nekem még a F.E.A.R jött be. Ügyesen adagolja a biztonságérzetet és a bizonytalan helyzeteket.
    A Silent Hill-ek nekem nem tetszettek igazán. Nem tudom értékelni azokat a játékokat, filmeket, amik attól akarnak jók lenni, hogy eszetlenül ijesztgetik a játékost, és nem maga a történet teremt parázós szituációkat.

    A korai időkben a Left 4 Dead első része volt nagy kedvencem. Van hozzá egy csomó profi, nem hivatalos pálya, hogy sose érezd magad biztonságban csupán attól a ténytől, hogy már ismered/játszottad a pályát. Szigorúan single playerben lehet igazán parázni. Négyen vagytok, de az AI játékosok közel sem nyújtanak olyan biztonságérzetet, mint az élő coop partnerek.
  5. Caroline logója
    nem olyan nehéz szerintem, én nem gyakran esek le benne inkább megölnek. Idegeim kötélből vannak
  6. Hanna logója
    Egyszer játszottam még ano,de elég is volt .... Nem bírom idegekkel -.- Mindig le potyant Hogy bírtad?
  7. Caroline logója
    Én is szeretem a sot-ot kivittem sokszor meg a folytatása is jó mondjuk most megint a sot tal játszok majd aztán a WW majd a 2 trohnessal játszok, no meg a forgotten amit ki akarok vinni.
  8. Mitzy logója
    WOW Caroline!
    Nagyon jól összeszedted!! Nekem szintén a Prince of Persia az egyik kedvenc játékom,ezért külön örülök,hogy egy szerintem jól megírt blogbejegyzést olvashatok róla!
    Csak így tovább!
  9. Caroline logója
    Ami jó benne nekem megvan bár külön lemezen azért még a forgotten sands még hiányzik
  10. Caroline logója
    aha ők készítették mármint a Microids
    Utoljára módosítva: 2014-04-15, 18:54-kor [ARG:5 UNDEFINED] által
  11. tombraidermaster1996 logója
    A Microids készítette? A Syberia 1-2-t próbáltad már? Biztos tetszene, mert hasonló kategória. Én nagyon szerettem mindkettőt.
  12. Caroline logója
    forrásokat fel tüntettem.
  13. Caroline logója
    Van 2. rész is az is megtalálható a megadott url-n magyarítással
  14. tom croft logója
    ú ez jó még anno kitoltam
  15. Caroline logója
    A sacra terra2 is jó
  16. Caroline logója
    Köszi,
    Utoljára módosítva: 2013-04-08, 17:44-kor [ARG:5 UNDEFINED] által
  17. Hanna logója
    Bírom ezeket a játékokat jól el van vele az ember és meg mozgatja az agyat is Köszi Caro ki probálom majd! Dracula: Origin probáld ki! Az is nagyon jó!:OBár kicsit nehéz egy két részen