Blog hozzászólások

  1. Stranger logója
    Szia. Örülök h tetszik és egyetértesz velem.
    Tényleg!.. pff... az úszást bele sem írtam... totál elfelejtettem h még az is hiányzik.
    Én is normál fokozaton toltam. A tűzharcok néha valóban nehezek voltak, volt egy két hely ahol több percen keresztül is lövöldözni kellett a fedezék mögül, ráadásul több helyről jöttek + molotovos fickók. De többnyire nem okoztak nehézséget, talán konzolon nehezebb ha esetleg azon játszottál. Headshot+hordók felrobbantásával elég gyorsan kilehetett őket irtani. De valóban, ha meghaltál a játékban az nem egy nehéz ügyességi rész miatt volt, hanem mert nehezek voltak az akció részek. (bár ez is ügyesség bizonyos szempontból, de sztem erre ott vannak a CoD játékok)
    "nekem a katonák beszélgetései tetszettek a legjobban, főleg mikor elégedetlenkedtek"

    Aha, én mindig végighallgattam a párbeszédüket. Néha tényleg mondtak olyat, hogy látni lehetett h ő nem akar itt lenni, stb. Viszont hiába sajnáltuk meg őket, muszáj volt lelőni.
  2. Calmild logója
    Szia! Nagyon tetszik az írásod, és egyet értek vele. Én is így gondolom, és örülök, hogy te is kiemelted a "semmilyen" zenét. Ami engem zavart még, hogy nincs úszásra lehetőség! Egy Tomb Raiderben szerintem ez alap! Nekem ezek ellenére nagyon tetszik, de valóban el kell fogadni, hogy nem TR... És Lara is szokatlanul alázatos, ami nem rossz tulajdonság, de nem jellemző rá, hogy pl
    Spoiler!
    . Ami nekem tetszett, az a látszólagos "bármikor meghalhatsz" feeling, de hamar rá lehet jönni, hogy nem így van. Amikor omlik össze az épület, ott hagyhatod egy órára is akár amikor épp nem támadnak, semmi nem fog történni. Logikailag tényleg nem megterhelő a játék, de a harcok némelyikén akkora a túlerő, úgy dobálják a molotovot, miközben hátulról jönnek a közelharcosok, hogy párszor elvéreztem (normal szinten).
    Az interaktív mozi tényleg jó, nekem a katonák beszélgetései tetszettek a legjobban, főleg mikor elégedetlenkedtek Annyira bejött, annyira emberi volt, hogy párat sajnáltam megölni )
  3. Stranger logója
    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása
    amúgy ja! már tulajdonképpen volt egy reboot, a Legend. nemgond, ha nem jön be ez az új, lesz még egy. ott már leszbik leszünk.
    Nem kell a leszbizniszig menni... csak megint nagyot akarnak majd lépni a sztorival. Újra behozzák Lara szüleit, stb, stb. Nem tudják, hogy kell felépíteni ezt az egészet. Legend-Underworld párosnál is Lara szülei volt a téma, mert ugye egy titokzatos karakternél erősen felkelti az érdeklődésünket ha ilyen közeli dolgokról tudunk meg infót. Csak ezt 100x nem jó eljátszani, mert egy idő után nem lesz benne semmi extra. De lehet h csak én gondolom így.
  4. Kacsa logója
    amúgy ja! már tulajdonképpen volt egy reboot, a Legend. nemgond, ha nem jön be ez az új, lesz még egy. ott már leszbik leszünk.