Blog hozzászólások

  1. Ting logója
    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása
    Szép munka ting elmehetnél újságíronak is
    Nagyon köszönöm, de ez még kevés ahhoz, hogy újságíró legyek.
  2. YzaaA logója
    Úúú....ez tökre hasonlít a Will Rock-ra!!
    Szép munka ting elmehetnél újságíronak is
  3. Ting logója
    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása
    Valóban nem éri meg.
    Amúgy én akkor vettem, meg, amikor vásároltam 2100 MS pontot. Abból lejött 1200, és azt az LC:GoL-ra költöttem el, ami bizony megérte.
    Maradt 900 pont, abból - gondoltam - megveszem a Pure Time Trials-ot is.
    Én is voltam már így, amikor megvettem a 3 Fruit Ninja Kinect DLC-t, (160 MS pont fejenként, pont annyi amennyit érnek ) mert a Resi4 HD olcsóbb lett mint gondoltam. Viszont ha már XBOX Live Arcade, akkor inkább megveszem majd az I Am Alive-ot, vagy a Joe Danger: Special Edition-t, amiről sajnos nem tudok semmit, azonkívül hogy majd egyszer jön.
  4. Kacsa logója
    Idézet Ting eredeti hozzászólása
    Amúgy van most 200 MS pontom, de hát ember... 800 MS pont 8-9 pályáért és 6 achievementért? Kösznem.
    Valóban nem éri meg.
    Amúgy én akkor vettem, meg, amikor vásároltam 2100 MS pontot. Abból lejött 1200, és azt az LC:GoL-ra költöttem el, ami bizony megérte.
    Maradt 900 pont, abból - gondoltam - megveszem a Pure Time Trials-ot is.
  5. Ting logója
    Idézet YzaaA eredeti hozzászólása
    Elolvastam, mint midig!!
    Egyet értek unalmadban bármi eszedbe juthat, és mig hazaérnél, elfelejtenéd, ezért le kell írni:P
    Én is ezt csinálom, lassan naplot is vezethetnék a gondolataimbol!:P
    Ez a blog is jora sikeredett, mint mindig!!
    Tenkjuh!
  6. YzaaA logója
    Elolvastam, mint midig!!
    Egyet értek unalmadban bármi eszedbe juthat, és mig hazaérnél, elfelejtenéd, ezért le kell írni:P
    Én is ezt csinálom, lassan naplot is vezethetnék a gondolataimbol!:P
    Ez a blog is jora sikeredett, mint mindig!!
  7. horus logója
    Hát jah me még azt is kiirjak ha szarni mennek xD kisekkel mozdulni a hazbol es mindenkirol tudsz mindent ezert imadom :P
  8. Ting logója
    Idézet horus eredeti hozzászólása
    En csak egyet nem ertek aki nem szereti minek van ott ??? Mindenhol megy a nyavogas hogy igy fészbuk ugy fészbuk de az a fő hogy de azért mégis csak fenn van. A fészbuk már csak ilyen akinek nem tetszik az menyen.... Amugy Kacsa fészbukon nincs dislike gomb : DDDD csak akkor van hogyha belajkolsz vmit és utána meg megongolod magad és hogy ne legyen ott a lajk akkor nyomhatod a dislajkot, de dislike-nak nem olyan szerepe van ott mint pl. YT-n,
    Én magát az oldalt kedvelem, a felhasználókkal van a baj. Miattuk nem fogom magamat letörölni, ráadásul sok mindent a Facebookról tudok meg legelőször.
  9. Ting logója
    Idézet Michele eredeti hozzászólása
    Elvoltál.
    El bizony.
  10. Michele logója
    Elvoltál.
  11. Ting logója
    Idézet Kacsa eredeti hozzászólása

    köszönöm, hogy tisztelsz emiatt, mert tényleg idegölő volt az a Superstar acsi. (tudooood, a Superstar 90 time trial csillagot igényel O__o)
    Örülök, hogy nincs meg a DLC, az alapjáték csak ötvenet kér. Amúgy van most 200 MS pontom, de hát ember... 800 MS pont 8-9 pályáért és 6 achievementért? Kösznem.

    UI.: Most jutott eszembe, hogy nem 9-kor írtam meg, hanem 10-kor, csak ennyi javítás történt.
  12. horus logója
    En csak egyet nem ertek aki nem szereti minek van ott ??? Mindenhol megy a nyavogas hogy igy fészbuk ugy fészbuk de az a fő hogy de azért mégis csak fenn van. A fészbuk már csak ilyen akinek nem tetszik az menyen.... Amugy Kacsa fészbukon nincs dislike gomb : DDDD csak akkor van hogyha belajkolsz vmit és utána meg megongolod magad és hogy ne legyen ott a lajk akkor nyomhatod a dislajkot, de dislike-nak nem olyan szerepe van ott mint pl. YT-n,
    Utoljára módosítva: 2011-11-10, 14:43-kor [ARG:5 UNDEFINED] által
  13. Kacsa logója

    köszönöm, hogy tisztelsz emiatt, mert tényleg idegölő volt az a Superstar acsi. (tudooood, a Superstar 90 time trial csillagot igényel O__o)
  14. Ting logója
    Köszönöm neked is Cindy! YzaaA: Nem azzal van a baj, hogy sokan Facebookoznak, hanem hogy "nem jól csinálják, és függők lesznek."
  15. YzaaA logója
    Hát igen...
    Ha azt mondanám, hogy nem Face-ezek, azt mondanák, hogy Te normális vagy???
    Nem facebookozol??
    Nem vagy eszednél!!Hisz mindenkiezt csinálja és tök jóó!!
    Na persze....Meg az a bökés....
    Akkora 1 marhaság!!
    Minek kellet az oda??
    Fejre álsz ezektöl-.-*
    A facebook csak megrontja az embereket shemmivel sem jobb....Növeli az internetszámládat, és már pont azért nem tudsz tanulni se mert te most muszály, kell Facebook-ozz!!
    Istenem-.-*
  16. Cindy logója
    Ting, imádlak!
    Rühellem a facebook picsákat, és magát a facebookot is de hát... Ez a divat mindenki ezt csinálja.... A helyesírásról meg.... Hál istennek hogy nincs ilyen fórumozó

    Nagyon tetszett a cikked :3
    Utoljára módosítva: 2011-11-08, 17:01-kor [ARG:5 UNDEFINED] által
  17. Kacsa logója
    Idézet Ting eredeti hozzászólása
    A Like gomb életre kel, és lezuhan majd mint egy meteor.
    És majd úgy tudják megállítani a meteort, hogy egy Dislike formájú űrhajóval Dislike-bombákat rakdosnak rá, Megosztás-megosztás.........-megosztás-alapon, amit aztán egy Public Event-es Meghívóval szétrobbantanak.
    Természetsen ezután kiírják mindezt az Üzenőfalra.
  18. Ting logója
    A Like gomb életre kel, és lezuhan majd mint egy meteor.
  19. Kacsa logója
    Idézet Ting eredeti hozzászólása
    ...tehát még jóideig a Facebook fog uralkodni.
    sztem a világvégét már nem a globális felmelegedés okozta viharok meg mindenféle vacak, vagy egy aszteroida okozza majd, hanem bizony a Fészbúk okozta globális járvány
  20. Ting logója
    Robbie, Michele: Köszönöm szépen!

    Scoobykah: Neked is köszönöm! A felesleges újítások meg tényleg idegesítőek. Hetente változatatnak, raknak új dolgokat, aminek a fele nem is hasznos. Sajnos a G+ rendesen megbukott, már alig használják, tehát még jóideig a Facebook fog uralkodni.
Oldal: 1 / 6 123 ... UtolsóUtolsó