Ting blogja

Vegyesfelvágott.

  1. Nosztalgia: Painkiller: Redemption teszt

    [FIGYELEM! Ez egy régebbi teszt, amit még júniusban írtam, de mivel már rég nem raktam ki semmit, ezért úgy gondoltam, hogy kiteszem ezt, hogy legyen mit olvasgatni. ]

    Újabb rajongói mod, újabb csalódás a Ressurection után? A tesztből kiderül…

    A Painkiller: Redemption egy rajongói mod, amit az Eggtooth Team fejlesztett, és a JoWood karolt fel. 2011-ben, február végén jelent meg letölthető formában.

    Már itt a teszt elején elmondanám, hogy csak a People ...
  2. Gondolataim - II. rész: Gondolatok a semmiről, és egy kicsit a videojátékokról

    [Ez egy igazán különleges bejegyzés lesz. Tudnotok kell, hogy amik ezek után lesznek leírva, azokat mind az iskolában, lyukas órán írtam tegnap 10:05 és 10:20 között. Ez tűnt a legjobb elfoglalásnak. Jó szórakozást ehhez a "különkiadáshoz!" ]

    Mi történik, ha az embernek lyukas órája van, és unatkozik? Ez. Megírja eddigi legfeleslegesebb blogposztját az iskolában. Igen, Kedves Olvasóm, ha ezeket a sorokat olvasod, az azt jelenti, hogy sikeresen hazatértem "az unalom ...

    Utoljára módosítva: 2011-11-10, 15:46-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Általános , Játék , Minden egyéb
  3. Gondolataim - I. rész: a Facebook, és annak használói

    *dö kezdés of dö kezdés*
    Legújabb (remélhetőleg 2 hetente jelentkező) sorozatomban mindig egy megadott témakörről szeretnék beszélni. Már régóta a fejemben van ez a terv, és mivel itt az őszi szünet, úgy gondolom, itt az ideje elkezdeni. A cikkhez jó szórakozást kívánok!
    *dö befejezés of dö kezdés*

    A Facebook bombaként robbant be a köztudatba, és 1-2 éve kezdett el csak igazán sikeres lenni. A MySpace, az iWiW, a MyVIP már mondhatni nem is létezik számunkra. Mark ...

    Utoljára módosítva: 2011-10-28, 15:08-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Általános , Minden egyéb
  4. Helyzetjelentés

    Huhh... úgy érzem elég sok telt el azóta mióta legutóbb virtuálisan tollat ragadtam, és írtam nektek. Azóta kőkeményen elkezdődött az iskola, tanulni köll, az idő kevés, és anyu okos, mert Fluor Tomival mos. Így természetesen nekem is kevesebb időm van, mint a nyáron, viszont erre vannak a csodálatos hétvégék. Rebecca Black is szereti, mi is szeretjük.

    De térjünk át a kockulósabb részére a cikknek! Amikor volt szabadidőm, meg kedvem, alap, hogy azt játékkal töltöttem el. Mivel nem ...
    Kategóriák
    Minden egyéb
  5. Portal-őrület [5. rész]

    FIGYELEM! Ez a cikksorozat SPOILERES lehet hogyha még nem játszottad végig a Portal sorozat részeit, tehát csak saját felelősségre tessék elolvasni!

    Ma lezárul „mini-sorozatunk”, de még bőven van érdekesség, ezért azt javaslom, vágjunk is bele!

    Miközben a régi Aperture Science romjai között járkálunk, találkozhatunk egy érdekes utalással, ami leginkább azoknak lesz érdekes, akik játszottak a Half-Life 2-vel. A Borealis hajó úszógumiját megtalálva megkapjuk ...

    Utoljára módosítva: 2011-09-03, 23:34-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Általános , Játék , Számítástechnika
Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó