Játék

  1. Nosztalgia: Painkiller: Redemption teszt

    [FIGYELEM! Ez egy régebbi teszt, amit még júniusban írtam, de mivel már rég nem raktam ki semmit, ezért úgy gondoltam, hogy kiteszem ezt, hogy legyen mit olvasgatni. ]

    Újabb rajongói mod, újabb csalódás a Ressurection után? A tesztből kiderül…

    A Painkiller: Redemption egy rajongói mod, amit az Eggtooth Team fejlesztett, és a JoWood karolt fel. 2011-ben, február végén jelent meg letölthető formában.

    Már itt a teszt elején elmondanám, hogy csak a People ...
  2. Gondolataim - II. rész: Gondolatok a semmiről, és egy kicsit a videojátékokról

    [Ez egy igazán különleges bejegyzés lesz. Tudnotok kell, hogy amik ezek után lesznek leírva, azokat mind az iskolában, lyukas órán írtam tegnap 10:05 és 10:20 között. Ez tűnt a legjobb elfoglalásnak. Jó szórakozást ehhez a "különkiadáshoz!" ]

    Mi történik, ha az embernek lyukas órája van, és unatkozik? Ez. Megírja eddigi legfeleslegesebb blogposztját az iskolában. Igen, Kedves Olvasóm, ha ezeket a sorokat olvasod, az azt jelenti, hogy sikeresen hazatértem "az unalom ...

    Utoljára módosítva: 2011-11-10, 15:46-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Általános , Játék , Minden egyéb
  3. Portal-őrület [5. rész]

    FIGYELEM! Ez a cikksorozat SPOILERES lehet hogyha még nem játszottad végig a Portal sorozat részeit, tehát csak saját felelősségre tessék elolvasni!

    Ma lezárul „mini-sorozatunk”, de még bőven van érdekesség, ezért azt javaslom, vágjunk is bele!

    Miközben a régi Aperture Science romjai között járkálunk, találkozhatunk egy érdekes utalással, ami leginkább azoknak lesz érdekes, akik játszottak a Half-Life 2-vel. A Borealis hajó úszógumiját megtalálva megkapjuk ...

    Utoljára módosítva: 2011-09-03, 23:34-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Általános , Játék , Számítástechnika
  4. Portal-őrület [4. rész]

    FIGYELEM! Igaz, hogy már többször is elmondtam, de ismét szólni szeretnék, hogy ez a cikksorozat SPOILERES lesz számodra, hogyha nem vitted még végig a sorozat részeit!

    Üdvözlök ismét mindenkit, vár ránk a Portal misztikus világa, úgyhogy vágjunk bele a kalandba!

    Az első anyagot Kacsának köszönjétek meg, mivel ő juttatta el ezt ma hozzám. Hogyha kutakodunk a Portal 2 hangfájlai között, akkor rátalálhatunk arra a fájlra, amiben GLaDOS kimondja hősnőnk nevét. Ez azért ...

    Utoljára módosítva: 2011-08-30, 23:57-kor [ARG:5 UNDEFINED] által

    Kategóriák
    Általános , Játék , Számítástechnika
  5. Portal-őrület [3. rész]

    FIGYELEM! Mint azt már az előző részekben is mondottam, ez a cikksorozat SPOILERES, ezért hogyha még nem vitted végig a Portal sorozatot akkor azt javaslom NE vágj bele az olvasásba!

    Most következik csak az igazi móka: a nemrég megjelent Portal 2-vel fogunk foglalkozni 3 részen át, előtte viszont szólok, hogy lesznek olyanok amiket már valószínűleg láttatok, és lesznek olyanok is, amiket még nem.

    A Companion Cube az egyik legaranyosabb dolog az univerzumban. Főleg úgy, ...
Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó