Blog hozzászólások

  1. Caroline logója
    A resit én is szeretem
  2. YzaaA logója
    Pont hogy a legjobb játékokat szereted!!!
    bár nem tudom hogy mijen a hidrophobia de szerintem az is nagyon klassz lehet
    wááááááááá imádom a Portal 2-öt!!!!!!!!
    meg a Resi4<3
    a ME-t még életemben nem játszottam de néztem gameplay-t és bevallom nekem tetszik
  3. horus logója
    Mikor elkezdtem olvasni én azt hittem ME a 2.lessz
    Én is akarok majd irni blogot, csak nem tom miről irjak xD
  4. Robbie logója
    ME csak a 4.? :(XD
    Jó 5let ez a top 5 játék lista :D majd én is csinálok egyet :D
  5. Ting logója
    Nekem okés, csak majd akkor le kell töltenem a demót XBOX360-ra. Ellis leszek majd, mert ő a kedvencem.
  6. Kacsa logója
    Idézet Ting eredeti hozzászólása
    Hát mert a cikk írója írta. Amúgy Left 4 Dead 2? Isteni játék az is, megvan mind a két rész, iszonyat sokat toltam régebben, mostanában nem volt időm, viszont most nyáron kéne tolni egy-két csatát.
    csak a demója van meg, és azt is csak single playerben nyomtam :S de ha lesz majd nyáron ingyenes GOLD hétvége boxon, akkor a demós pályákat véig tudom veled játszani (és még másik 2 emberrel. és Rochelle akarok lenni xDDD) sőt, lehet, hogy olyan lesz, mint a GoL esetében: multiplayerben tovább tart a demó!
  7. Ting logója
    Hát mert a cikk írója írta. Amúgy Left 4 Dead 2? Isteni játék az is, megvan mind a két rész, iszonyat sokat toltam régebben, mostanában nem volt időm, viszont most nyáron kéne tolni egy-két csatát.
  8. Kacsa logója
    Idézet Ting eredeti hozzászólása
    Úgy gondolom, megegyezik az ízlésünk.
    sőt, nekem még a Left for Dead 2 demója is tetszett ÉN HÓLYEEEEEEEEEE! KIFELEJTETTEM A RESIT!!!!!!!!!!!!!!!!
    amgy nem tudom miért, de rószasín lett ez a hsz... O__o
  9. Ting logója
    Úgy gondolom, megegyezik az ízlésünk.