PDA

Teljes verzió megtekintése : Szia YzaaA :-)



oldal : 1 2 3 [4]

YzaaA
2012-03-02, 19:41
Most mintha hirtelen minden megváltozott volna!!:D
Hirtelen észrevettek az emberek....és már hozzám is szolnak:D
Plussz ezen a héten kívül van még 1 hét és megyek Deutchland-ba!:jumper::jumper:
És anyám annyira volt rendes, hogy rendelt nekem 1 angolos csomagot, amivel köinnyebben meg lehet tanulni angolul, kaptam hozzá 2 CD-t is, és még fogok kapni, h tudjam a kül. feleadatokat megcsinálni, és még kaptam 1 kütyüt, ami a szavakat fordítja le, plussz számol és még világóra is van benne:jumper::jumper:
Annyira boldog vagyok, hogy az már kifejezhetetlen....:D

OSZRichard
2012-03-03, 09:38
Örülök az örömödnek felvidít az emberek boldogsága :clown::jumper::thumb::yahoo:

YzaaA
2012-03-03, 14:07
Én is boldog vagyok, ha látok 1 boldog embert, akkor meg végképp, ha én viditottam fel!!:D:)

OSZRichard
2012-03-04, 08:47
Szerintem sokan így vannak a tavasz boldogságot és örömöt hoz.

YzaaA
2012-03-26, 21:53
Fúúúúúúúúúú de elvesztettem a fonalat 2 hét alatt...:nut:
Amugy hello skacok mi a szitu???:D
El sem hiszitek mennyire dög uncsi ide kint...:/Najó jártam soook jóóó helyen az igaz de attól eltekintve hogy jó 2 hetet nem neteztem-.-*Most sikerült elinditanom a netemet, most is dög lassan meneget....de felnéztem..:P
Az út is jó hosszú volt erre felé......közben megáltunk Tiszagyendán a rokonoknál, és aludtunk:PAztán tovább mentünk az autópályán (Jaa voltam Baján:DSzép kis hely;))Közben láttunk baleseteket, de mi szerencsésen megérkeztünk hála a jó égnek:)
Szerintem Hétföig nem fogok netezni, mert vasárnap indulunk hazafele, úgyhogy ha addig nem taliznánk legyetek jók skacok:D
És ha akartok velem dumálni(mármint ha akartok:P)most tegyétek meg, mert késöbb nem lesz alkalo csak hétfön:D(nemmintha ma nem az lenne:angry::D)
Amugy hüüüüü de sok embernek hiányoztam!!:D:P

Kacsa
2012-03-27, 14:09
(Jaa voltam Baján:DSzép kis hely;)

AZ :D hááát nem ugrottál be hozzánk. :D de azért örülök, hogy jó véleménnyel vagy a városomról. :P

OSZRichard
2012-03-27, 15:44
Baja az jó hely minden nap oda járok suliba. Szép volt tőled időt szakítani arra, hogy felnéz hozzánk. :D:D:D

CrashHungarian98
2012-03-27, 15:46
Baja az jó hely minden nap oda járok suliba. Szép volt tőled időt szakítani arra, hogy felnéz hozzánk. :D:D:D

Kicsoda? Yza?! :eek::):o

Kacsa
2012-03-27, 15:52
Baja az jó hely minden nap oda járok suliba. Szép volt tőled időt szakítani arra, hogy felnéz hozzánk. :D:D:D

én meg ott lakok O__o

horus
2012-03-27, 15:57
nekem is hiányoztál, de hol is voltál ? Németországban ? és erre felé nem voltatok ???:D:D

Caroline
2012-03-27, 21:14
Jó hogy megint itt vagy.:)
Nekem is hiányoztál, (viele erfolg für dich die deutchland fahre) asszem így van sok sikert a németországi úthoz.
Meg annak is örülök hogy végre barátkoznak veled az osztály társaid.:)

YzaaA
2012-04-03, 14:19
Helheim-ba horus??Bocs nem volt idömXD:PKellet menni...Bajára is csak úgy betértünk....Megáltunk Sopronba és megnéztem Budapestet:D
Aztán Tovább tekertünk le az M3-ason:P
Az beza Németországban...Egyszerüen fantasztikus hely volt!!:D
Aztán mutizok 1 képet, hogy mit láttam az 1-ik muzeumban:P:D
Én ha kijárom a sulit odaköltözök majd:P
Frankethal-ba♥Gyönyörü 1 város!!És ott sok cuc esh van!!:D

Kacsa
2012-04-03, 19:49
Aztán mutizok 1 képet, hogy mit láttam az 1-ik muzeumban:P:D

valami TR-es dolog? :P

YzaaA
2012-04-03, 19:53
Meglátod majd holnap felteszem:P:D

OSZRichard
2012-04-04, 15:48
Kíváncsivá tettél YzaaA.

YzaaA
2012-04-05, 12:54
Tudjátok hogy mit láttam a Német Speyer-i Technika-i Muzeumban????
Hát ezt:D:
http://i41.tinypic.com/5bqvrq.jpg
Úgy tünik a németek szeretik a TR-t:D
És imádják a Star Wars-t:rolleyes::DAbbol szinte több volt mint a többi játékokból és filmekböl:P
Láttam Godzillát, a Predatort(az Alien-t mán nem:D)James Bond is ott volt meg sokan mások!
De megölültem amikor Larát is megláttam:)

tombraidermaster1996
2012-04-05, 13:56
Ez aranyos kis kép Laráról, ráadásul ez ha jól tudom a TR4-es render. :) Jó volt akkor Németben gondolom. Már ezért is megérte kimenned oda. :)

Robbie
2012-04-05, 14:20
WOW :D én helyedbe szépen igényesen "kölcsönvettem" volna. :D

tombraidermaster1996
2012-04-05, 14:31
WOW :D én helyedbe szépen igényesen "kölcsönvettem" volna. :D

Na ja. Este betörtél volna a múzeumba, eltetted volna, aztán hoppá, szuvenír németből. XD

YzaaA
2012-04-05, 15:04
Hát az biztos hogy elhoztam volna!!:D
Csak sajnos nem lehetett...:(
Nagyon megérte bazi nagy volt az a muzeum...:O
Még a Kelly Family-nek is ott volt a hajója:O
De ezt muszáj volt:D

Roli
2012-04-05, 20:36
Köszi a képet :D:hug:

Igazán szép ez a Lara! :D

YzaaA
2012-04-05, 20:44
2 napot kellet várjak rá, hogy fel tudjam tenni:D
Nincs mit:)
Nekem is nagyon tetszik, olyan TR4-es feeling-je van^^♥:jumper:

Roli
2012-04-05, 20:49
Jaja, nekem is az ugrik be róla :)

Kacsa
2012-04-06, 09:04
ezz de keméény. :D :D
és ez életnagyságú? :O
amúgy ebből is látszik, hogy ha el is felejtődik a TR a kövi generációknak (amit úgyse engedünk :P, lásd engem és az unokaöcséimet), Lara akkor is történelemmé vált és megmarad örökre. :D

OSZRichard
2012-04-06, 10:12
Ezt én is megnéztem volna. Kacsa ezt senki se tudta volna jobban megfogalmazni;).

YzaaA
2012-04-06, 10:48
Persze Kacsa én sem hagyom elfelejtettni a TR-t a 6 meg 5 éves uncsiaimnak is mutogatom, és nekik is tetszik:D:DÚgyhogy megszokták már, hogy ezzel játszok mindig és kérik is, hogy azt játszam, és ök is ezzel foglalkoznak:D(de ez lényegtelen:rolleyes:)
Hjaj ha nem lett volna üvegablak elhoztam volna^^♥♥♥♥♥♥♥:clown:

-----------------------------------
Kezdem úgy érezni magamat, hogy lassan megutáltatom magam az emberekkel.....:S:(

YzaaA
2012-04-14, 12:25
Végre szerencsém meghozta gyümölcsét!!:D:D
Letöltöttem 1 háttérkép szerkesztöt Samsung S5230-hoz és gyorsan kreáltam 1 TR-s háttérképet!!:)
http://i42.tinypic.com/8vn18p.jpg
Ezt fogom használni, amig csak ez a tellom lessz:D:)
Mit szoltok??:)

Kacsa
2012-04-14, 14:28
jó lett. :D

YzaaA
2012-04-14, 19:57
Igaz, hogy szeretem a TR-t de ezt elmondhato rolluk is!!:D
http://i41.tinypic.com/wv7dps.jpg
Claire van a középpontban, mert ö a kedvencem:clown:

CrashHungarian98
2012-04-14, 20:05
Claire van a középpontban, mert ö a kedvencem:clown:

Nekem is :p Mármint ő a kedvencem xD

YzaaA
2012-04-17, 19:13
Ez úgy is off topic szal....
Már régota nem tudom, hogy mit jelent az, ha 1 telefon androidos??

Petya a Lara Fan
2012-04-17, 19:42
Ez úgy is off topic szal....
Már régota nem tudom, hogy mit jelent az, ha 1 telefon androidos??

Az Android egy mobil operációs rendszer, jelenleg szinte a legnépszerűbb. Linux kernel (magyarul rendszermag, az oprendszer alapja, ez felelős a hardver erőforrásainak kezeléséért - Wikipédia) fölött fut. A legtöbb telefonra (és tabletre) ezt telepítik, kisebb százalékban Windows Phone 7 -et (asszem így hívják, nem olyan elterjedt rendszer). Az iOS komoly konkurencia az Android számára, ám előbbit csak a saját eszközeikre (iPhone, iPad) telepítik.

Az Android fejlesztését amúgy az Android, Inc. kezdte meg, majd később a Google felvásárolta, és az Open Handset Alliance vette át tőlük a fejlesztést. (Forrás: Wikipédia)

Egészen idáig 4 fő verziója született meg az Androidnak (minden fő verziónak vannak frissítései, ezeket az alább látható .1/2/6 stb. láthadod), a telefon hardvereitől függően telepítik őket a telefonokra. Az Én Xperia X8 -am 2.1 (Eclair) -es Androidot használ.

A verziók nevei:

Android 1.1 (Banana bread)
Android 1.5 (Cupcake)
Android 1.6 (Donut)
Android 2.0/2.1 (Eclair)
Android 2.2 (Froyo)
Android 2.3 (Gingerbread)
Android 3.0 (Honeycomb)
Android 3.2 (Honeycomb)
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)

(Wikipédia)

Az első Android tudtommal valamikor 2008 -ban kerül kiadásra. Az Androidban alapból (mivel a Google -é) sok sok Google app található, ilyen például a Gmail, a YouTube, a Google Maps. Nagyon nagyon sok alkalmazás (app) és játék található az Andorid Marketen (Google Play), fizetősek, és ingyenesek egyaránt.

Én meg vagyok elégedve vele, átlátható, kezelhető, gyors. (Ugyan néha - néha képes oltári hülyeségeket, és fagyásokat produkálni, de na.. a rendszer nem rendszer hiba nélkül :D) Sajnos HIVATALOSAN nem létezik rá újabb operációs rendszer, ám túl bonyolultnak nem mondható ügyeskedéssel felvarázsolható rá a 2.3 -mas Gingerbread.

YzaaA
2012-04-17, 19:58
Köszönöm a felvilágosítást mostmár értem hogy mi az az android:)
Én úgy vagyok vele, hogy még maradok a kicsi nem androidos telefonoknál, aztán az idö mulásával változni fognak az izlések is:D:P

horus
2012-04-17, 20:17
Az Android egy mobil operációs rendszer, jelenleg szinte a legnépszerűbb. Linux kernel (magyarul rendszermag, az oprendszer alapja, ez felelős a hardver erőforrásainak kezeléséért - Wikipédia) fölött fut. A legtöbb telefonra (és tabletre) ezt telepítik, kisebb százalékban Windows Phone 7 -et (asszem így hívják, nem olyan elterjedt rendszer). Az iOS komoly konkurencia az Android számára, ám előbbit csak a saját eszközeikre (iPhone, iPad) telepítik.

Az Android fejlesztését amúgy az Android, Inc. kezdte meg, majd később a Google felvásárolta, és az Open Handset Alliance vette át tőlük a fejlesztést. (Forrás: Wikipédia)

Egészen idáig 4 fő verziója született meg az Androidnak (minden fő verziónak vannak frissítései, ezeket az alább látható .1/2/6 stb. láthadod), a telefon hardvereitől függően telepítik őket a telefonokra. Az Én Xperia X8 -am 2.1 (Eclair) -es Androidot használ.

A verziók nevei:

Android 1.1 (Banana bread)
Android 1.5 (Cupcake)
Android 1.6 (Donut)
Android 2.0/2.1 (Eclair)
Android 2.2 (Froyo)
Android 2.3 (Gingerbread)
Android 3.0 (Honeycomb)
Android 3.2 (Honeycomb)
Android 4.0 (Ice Cream Sandwich)

(Wikipédia)

Az első Android tudtommal valamikor 2008 -ban kerül kiadásra. Az Androidban alapból (mivel a Google -é) sok sok Google app található, ilyen például a Gmail, a YouTube, a Google Maps. Nagyon nagyon sok alkalmazás (app) és játék található az Andorid Marketen (Google Play), fizetősek, és ingyenesek egyaránt.

Én meg vagyok elégedve vele, átlátható, kezelhető, gyors. (Ugyan néha - néha képes oltári hülyeségeket, és fagyásokat produkálni, de na.. a rendszer nem rendszer hiba nélkül :D) Sajnos HIVATALOSAN nem létezik rá újabb operációs rendszer, ám túl bonyolultnak nem mondható ügyeskedéssel felvarázsolható rá a 2.3 -mas Gingerbread.

Nekem is nagyon tetszik jól kezelhető, okos meg minden.. nekem néha (nagyon néha nagyon ritkán) kicsit belassul miko már szinte teljesen levan merülve v mikor bekapcsolom, de ettől az apróságtól eltekintve tökéletesen működik... nem csak 2.3mast, de a legújabbakat is fellehet rakni rá...

Kacsa
2012-04-17, 21:00
áhhh, sztem az iOS mindent visz. :D
bár mivel iPhone és iPadra meg iPodra van csak, elég gazdagnak kell lenni, hogy birtokolhasd. :rolleyes: de egyszer lesz iPhoneom. egyszer lesz, a legújabb. (nem mondom, hogy 4S-em lesz, mert mire lesz, sztem kiadják a 154S-et is. :vlol:

Petya a Lara Fan
2012-04-17, 21:20
Köszönöm a felvilágosítást mostmár értem hogy mi az az android:)
Én úgy vagyok vele, hogy még maradok a kicsi nem androidos telefonoknál, aztán az idö mulásával változni fognak az izlések is:D:P

Nagyon szívesen! Bizony, néha Én is szeretek hozzányúlni az egyszerű Nokia telómhoz. :)


Nekem is nagyon tetszik jól kezelhető, okos meg minden.. nekem néha (nagyon néha nagyon ritkán) kicsit belassul miko már szinte teljesen levan merülve v mikor bekapcsolom, de ettől az apróságtól eltekintve tökéletesen működik... nem csak 2.3mast, de a legújabbakat is fellehet rakni rá...

Az ICS is elkészült, és felrakható? No nem tudtam, amennyit olvasgattam róla, ott szinte mind csak a 2.3 -masokról volt szó, de igazad lehet. :)

Nekem akkor kezd belassulni, amikor már több mint egy hete újraindítás (kikapcs - bekapcs) működik, ilyenkor ezt a műveletet el kell végeznem rajt. :D Bekapcsolásnál szerintem a legtöbbünknek (legalábbis az X8 használóknak) lassú, betölti azt a sok nyavajás programot, amit nem kéne.. :D

Kacsa: Én erősen iOS, Apple és minden - ami hozzájuk kapcsolódik -, ellenes vagyok, így elvből nem vennék. :D

horus
2012-04-17, 21:44
Nagyon szívesen! Bizony, néha Én is szeretek hozzányúlni az egyszerű Nokia telómhoz. :)



Az ICS is elkészült, és felrakható? No nem tudtam, amennyit olvasgattam róla, ott szinte mind csak a 2.3 -masokról volt szó, de igazad lehet. :)

Nekem akkor kezd belassulni, amikor már több mint egy hete újraindítás (kikapcs - bekapcs) működik, ilyenkor ezt a műveletet el kell végeznem rajt. :D Bekapcsolásnál szerintem a legtöbbünknek (legalábbis az X8 használóknak) lassú, betölti azt a sok nyavajás programot, amit nem kéne.. :D

Kacsa: Én erősen iOS, Apple és minden - ami hozzájuk kapcsolódik -, ellenes vagyok, így elvből nem vennék. :D
ICSről még nem hallotam, de eddig mindig fellehetett rakni a legújabbat, mindig van pár ügyes aki megfőzi az új romot... Nekem még csak 3.2-es van fenn, de majd holnap utána nézek ennek az új 4es verziónak :D

Petya a Lara Fan
2012-04-18, 17:13
ICSről még nem hallotam, de eddig mindig fellehetett rakni a legújabbat, mindig van pár ügyes aki megfőzi az új romot... Nekem még csak 3.2-es van fenn, de majd holnap utána nézek ennek az új 4es verziónak :D

No, nagyszerű, köszi előre is! :D

YzaaA
2012-04-20, 21:02
Ez az Amnesia White Night valami eszméletlen jó^^:jumper::jumper:
Most kb olyan szinten félek, mint amikor elkezdtem a rendes játékot..:D
Ki kéne probálni, nagyon tuti!!:D:D

Kacsa
2012-04-21, 10:32
Ez az Amnesia White Night valami eszméletlen jó^^:jumper::jumper:
Most kb olyan szinten félek, mint amikor elkezdtem a rendes játékot..:D
Ki kéne probálni, nagyon tuti!!:D:D

hmm. majd egyszer kipróbálom. :)

horus
2012-04-21, 14:32
No, nagyszerű, köszi előre is! :D

Nos, van már ICS Xperia X8-ra de olyan kezdeti állapotban van még, hogy nem ajánlatos felrakni, ebből kifolyólag egy oldalon se találkozhatsz vele letölthető állapotban... Majd később remélhetőleg lessz... Nagyon jól néz ki amúgy... :jumper:

Petya a Lara Fan
2012-04-21, 14:41
Nos, van már ICS Xperia X8-ra de olyan kezdeti állapotban van még, hogy nem ajánlatos felrakni, ebből kifolyólag egy oldalon se találkozhatsz vele letölthető állapotban... Majd később remélhetőleg lessz... Nagyon jól néz ki amúgy... :jumper:

Facca, de legalább már kezdeti :D Köszi hogy utánanéztél! :)

emiccy
2012-04-22, 11:10
júúú hát nekem is át kuldted ezeket xD

YzaaA
2012-04-22, 18:04
Miket??XD
Mert nem tom miröl van szó:P

YzaaA
2012-06-17, 17:53
Ilyenkor úgy szeretem, hogy a hsz-ek megmaradnak!!:D:DAmikor kéne valami csak megkeresem s meg is van:)

YzaaA
2012-06-23, 19:18
http://i49.tinypic.com/2naqueq.png
És a stafom!!:jumper::jumper::jumper::jumper:

tombraidermaster1996
2012-06-23, 21:45
Gratu! :D ;)

YzaaA
2012-06-23, 23:21
És itt a másik:D
http://i45.tinypic.com/qysen4.png
Kemény, hogy 1 nap alatt kivittem mind a 2-öt:D

CrashHungarian98
2012-06-23, 23:21
Ómájgood o.O Gratulálok :D

Kacsa
2012-06-24, 09:46
nem semmi. :D
én valahogy elidőztem vele állandóan, igaz, nem is volt olyan, hogy kifogytam bármiből is. :D végén mindig maradt jópár gyógynővény az Item Boxban, pedig fölöslegesen gyűjtögetem, dehát félek, hogy kifogyok valamiből és újra kell kezdenem. :o
kb. 5-6 óra lehetett a rekordom. xDD

Roli
2012-06-24, 09:48
Gratulálok! :)

YzaaA
2012-06-24, 18:46
Nekem is maradt pár:D
Most a Leon B-ben úgy vagyok járva h se herbem se löszerem nincs elég.....
És majdnem megölt MisterX is szal...jól vagyok járvaxDD
Az A-ban is szerencse, hogy a méregerös revolver velem volt, mert meghaltam volna másképpxDD De mondjuk ott meghaltam vagy 5x:D
Ez lessz a kedvenc Resim♥♥:D

CrashHungarian98
2012-06-24, 18:47
Nekem is maradt pár:D
Most a Leon B-ben úgy vagyok járva h se herbem se löszerem nincs elég.....
És majdnem megölt MisterX is szal...jól vagyok járvaxDD
Az A-ban is szerencse, hogy a méregerös revolver velem volt, mert meghaltam volna másképpxDD De mondjuk ott meghaltam vagy 5x:D
Ez lessz a kedvenc Resim♥♥:D

Nekem is ez a kedvencem most a Claire Bt tolom de már majdnem 3x szívrohamot kaptam xD

YzaaA
2012-07-03, 18:41
Nah ha nem baj posztolom elsö videomat amit a TR4-el csináltam:D
Lehet, hogy 1 kicsit szar lessz, de legalább felvállalomxDD
1 csomot bénázok benne, mert angolúl probálok dumálni benne szal nézzétek el:D

http://www.youtube.com/watch?v=OsJ8EYNiZLQ&feature=plcp
Ha kész lessz csinálok majd az Anni-val is 1 magyart:D

Matie
2012-07-03, 19:55
Jó lett! :thumb: És ne aggódj, szépen beszélsz angolul! Sokkal jobban megy neked így elsőre, mint nekem az első próbálkozáskor, folyékonyan tudsz beszélni, meg minden. :)
És nagyon jól játszol, itt-ott csak néztem, hogy hoppá, ezt nem tudtam... (Von Croyos shortcut például.)


Jaaa és szép hangod van Matie:)

Köszi, bár szívesen cserélnék veled!:D

YzaaA
2012-07-03, 20:01
Velem???:oHátt.....:o
És köszi szépen:DTanulom brutálisan az angolt, meghát vidit is szoktam nézni:D:)

Roli
2012-07-03, 21:41
Várom a folytatást :D
(Ha gondolod, berakhatod a csoportos TR4 topicba is :D)

[ja és jó sokat nevettem, pláne a f.ck you-s részeknél és a hasonlóknál :D]

YzaaA
2012-07-03, 22:06
Köszönöm Roli örülök, hogy mosojt csaltam az arcodra vele:D
Majd bérakom:D

Kacsa
2012-07-07, 11:34
Iza, a videóid elején: az nem "revolúsön", hanem "revelésön". :D:D a revolution azt jelenti, hogy forradalom. :)

CrashHungarian98
2012-07-07, 11:40
Iza, a videóid elején: az nem "revolúsön", hanem "revelésön". :D:D a revolution azt jelenti, hogy forradalom. :)

Én mondtam neki, de nem hallgatott rám, mivel nem tudok jól angolul :p

YzaaA
2012-07-07, 11:45
De én csak így tudom kiejtenixDD
De megprobálom legközelebb:p
Köszi, hogy szóltálxD:D

YzaaA
2012-07-17, 20:51
OBig ha kérhetem elmondanád mi a roszseb bajod van velem hogy kiléptél chat-röl????
Csak mond meg nem haragszom meg de mond meg!!!Nagyon is érdekel....Mert lehet hogy valamit megint elrontottam mint mindig!
Ezért nem szeretnek sokan mert mindig elrontok mindent beszélgetni nem tudok, szal csak annyit kérek hogy mond el mi a baj velem??

OBig
2012-07-17, 21:08
Semmi.

YzaaA
2012-07-17, 21:12
Nekem nem úgy tünik...

Kacsa
2012-07-17, 22:25
Semmi baja nincs veled. Ki kellett menni pisálnia. Aztán elfelejtett visszajönni.

YzaaA
2012-07-17, 22:41
Kössz az engesztelést:vlol:
Bár szerintem a nick csere miatt rágott be rám, lehet rossz 5-let volt:rolleyes:
De nekem a régebbi nem tetszet:PMeghát Roli szerint nem nagy gáz, ha mindenki tudja hogy én vagyok az és nem tru001:D

Kacsa
2012-07-18, 13:02
Bár szerintem a nick csere miatt rágott be rám, lehet rossz 5-let volt:rolleyes:

ennek én sem örültem. minek megváltoztatni pont Claire-re. évek óta YzaaA vagy. úgyis Izának hívtunk.
bár tény, hogy ez az "I betű helyett Y-t és egy A betű helyett rögtön hármat"-típusú írás eléggé picsás, de mi így szerettünk meg. :P

Roli
2012-07-18, 13:06
Minden visszament a régi kerékvágásba. :)

Kacsa
2012-07-18, 13:09
Minden visszament a régi kerékvágásba. :)

na, ez szép menet volt. :vlol:

YzaaA
2012-07-18, 16:25
Jólvan mostmár ez így...Csak kivi voltam az egészre:DMeghát a nevem sem tetszik, ilyen buta nevet választani???:rolleyes:
Hja és bocs ha fennakadást okoztam/tunk:D

Robbie
2012-07-18, 21:21
Szerintem nem buta :)
Nekem régen Robcsi volt a nevem ezt változtattam meg Robbiera, robcsi valahogy túl gyerekes és b_zisnak hangzik mai fejjel :)

YzaaA
2012-07-18, 21:40
Kicsinyítö:DDe legalább arra gondoljál, hogy fiatal vagy, ha a robcsit meghallod:P:vlol:
Szerintem meg rossz nick az enyém, dehát ha most ez a nevem ez a nevem és nem más:D

Kacsa
2012-07-18, 21:43
A Robcsi az aranyos, becézős, lehet, hogy b_zis, de legalább egy normáls kisgyerek név. :D
Az I betűt Y-ra és a karaktereket megkétszerező, rosszabb esetben megháromszorozó írok általában facebook-mániás fiatal lányok. (picsák. :P de ne általánosítsunk, lehet téves utalás is, mint akár Iza esetében. :))

YzaaA
2012-07-18, 22:23
Nem vagyok Facebook-mániás ha esetleg felnézsek 5 v 10 percre oszt lépek is:P
Ezt még régebben találtam ki, azóta ez lett, aztán más és más és más.....:D

Kacsa
2012-07-25, 09:48
Te, Iza, hogy így mindenki rákapott a Let's Playezésre, én most gondolkozok egy Mirror's Edge lets playen. :D rajta van a gépemen, szal... :D

CrashHungarian98
2012-07-25, 10:47
Te, Iza, hogy így mindenki rákapott a Let's Playezésre, én most gondolkozok egy Mirror's Edge lets playen. :D rajta van a gépemen, szal... :D

kiváncsian várom :) én ma befejezem a tr5öt cssk érjek már haza : D utána vagy TR4et folytatok vagy... Nem tudom még :p

tombraidermaster1996
2012-07-25, 11:10
Fúú... Nekem még van az Old Mill, meg a többi... Nem tudok átugrani a feszítővasért a kötélen... Belengetem normálisan(csak sajna itt kisebb az ereje, mint a tR4-ben meg LE-ben...) ugranék, erre nem másfele ugrik a dinka? :mad:

Michele
2012-07-25, 11:34
Kacsa, én azt mondom, vágj bele nyugodtan. :D
Én legszívesebben az avimon lévő játékból csinálnék. :hug: Hosszú-hosszú órákba telne, de nem érdekel. :clown:


Csak mert egyszer úgyis lecserélem, szóval ez az... :D

http://i46.tinypic.com/205p3bb.png

YzaaA
2012-07-25, 11:47
Csak nyugottan:DAkinek jól esik vágjon bele:D:)
Én hobbiból üzöm ezt, megjött a kedvem, ahogy néztem a többieket:PMeghát folytatom, mihelyt van 1 kis nyugalmam:P
Összel majd úgyis gyártani fogom öket:P:D

Michele te csinálj XNA-ásat:vlol:

Michele
2012-07-25, 11:54
Michele te csinálj XNA-ásat:vlol:
Nem elvetendő, hmm... :naughty:

YzaaA
2012-07-25, 12:20
Nem tudom miért, de ez a rész a legszebb és legérdekesebb:)

http://www.youtube.com/watch?v=vg1EpzB1DDM&list=UUVLsl3JPwK8HAgcEkiPIHzg&index=0&feature=plcp

YzaaA
2012-07-26, 17:46
Közben csináltam 1 vidit, a születésnapom alkalmából kijátszodtsam 1 Amnesia Costum Story-t:D

http://www.youtube.com/watch?v=R-uosYXdtI8&list=UUVLsl3JPwK8HAgcEkiPIHzg&index=0&feature=plcp
Még lessz hogy játszani fogok pár CS-t feltöltöttem a készletem:D

Kacsa
2012-07-26, 21:23
én tudok ajánlani. :)
vegyük az eddigi legkedvencebbeimet: pl. a Followed By Death ez az eddigi legeslegkedvecem. :D alig várom a 3. chaptert belőle. :) idén év vége felé jöhet ki valahogy.
de még vannak olyan nagy címek mint a White Night, La Caza... meg régebben játszottam egy sima CS-el, annak Study Of Insanity volt a neve. :) próbáld ki ezeket, nekem bejöttek. :)

YzaaA
2012-07-26, 21:46
Én már játszodtam és nagyon jók:D
Az Amnesia hillt meg a Tenebris Lake-et játszanám ki, most kezdtem ráhajtani a CS-ekre:D
Kaptam egy a shade of lavender-t is....meg a canabalism is jónak látszik:D
Majd meglássuk mik lesznek:DPrób'lom az újjabbakat és a frissebbeket kijátszani:D

YzaaA
2012-07-30, 20:15
Nos srácok nekem végleg betelt a pohár kinek jó kinek nem én többet nem leszek elérhetö sem forúmon sem chat-en, de továbbra is csinálom a végigjátszásokat, csak nem fogok fellépni 1 bizonyos személy miatt mert kihozott a sodromból....
Remélem nem haragszotok meg, én próbáltam jó lenni rendes lenni oszt meg lehordanak a sárga födig hát köszi szépen ezt érdemlem meg én...-.-*
Sziasztok!!Ha akartok tiltsatok ki....

Kacsa
2012-08-04, 09:55
Most már megint mi van? xD Elmentem egy pár napra és már megint összevesztetek? xD

YzaaA
2012-08-04, 10:38
Privibe elmondom ha az úgy megfelel:DFórumra inkább nem is írom le:P

CrashHungarian98
2012-08-11, 00:26
Iza ezt legfőbbképpen neked csináltam, de amúgy letöltheti bárki :) Legendhez Claire ruha ;) Remélem tetszik :D http://www.mediafire.com/?t7tqd6rrhb6p701 Jah és DCs :D

Szerk: Javított ;)

YzaaA
2012-08-11, 10:30
Köszi Crash:hug:
Ki is próbálom:jumper:

CrashHungarian98
2012-08-11, 11:09
Csakj egy apró hibája van az hogy az álla valamiért fekete nem tudom miért van :( Pedig nem színeztem át az állát Minden Oké. Csináljak Dzseki nélüliset? :naughty:

YzaaA
2012-08-11, 11:22
Öhömm:naughty:

CrashHungarian98
2012-08-11, 11:47
Itt van kijavítva :) http://www.mediafire.com/?t7tqd6rrhb6p701 Egy kép róla http://oi48.tinypic.com/29ct94n.jpg

YzaaA
2012-08-11, 14:17
Kószi Crash:hug::)

CrashHungarian98
2012-08-11, 14:59
Kószi Crash:hug::)

Nincs mit :hug: :D

YzaaA
2012-08-13, 22:24
Kedves emberek avagy emberes kedvesek figyelmet kérek:D
Mit szolnátok ha a sorozatomat folytatnám???Vagyis hogy külömbözö játékokat összeszedek, és trollkodok a szörnyekkel:D
Jó 5-let nek tartsátok vagy nem??:D
Itt is megírhatjátok mes You Tube-on is:D
Csak tudni szeretném, potyára nem akarom csinálni!:P

http://www.youtube.com/watch?v=ck84fnzvw9A&list=UUVLsl3JPwK8HAgcEkiPIHzg&index=2&feature=plpp_video

Caroline
2012-08-14, 10:44
Szerintem jó ötlet, érdemes folytatni

YzaaA
2012-08-15, 18:43
http://i50.tinypic.com/seyd84.pn​g
Már megint C rank, hát löjjetek fejbexD:vlol:
Jobbat nem tok összehoznixD

YzaaA
2012-08-17, 18:03
http://i49.tinypic.com/2vma6gx.png
Végre B rank!!:D
Mosmár csak a 2 B story van hátra:D:p

Caroline
2012-08-19, 09:43
http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=151335&page=2297
https://public.bay.livefilestore.com/y1pJZhK6SPEiyqoDymPRY-HcM951atQKmRgUreNkqORUyQ74koFvD_WgPPlnnhEst7MdSsFK 1BHfHZNCjQBmV52nQ/grunt.png?psid=1
download link: https://skydrive.live.com/?cid=27F26E85FEAA3F4B&id=27F26E85FEAA3F4B%21198



UI: amnesia mod xnalarához

YzaaA
2012-08-20, 09:45
http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=151335&page=2297
https://public.bay.livefilestore.com/y1pJZhK6SPEiyqoDymPRY-HcM951atQKmRgUreNkqORUyQ74koFvD_WgPPlnnhEst7MdSsFK 1BHfHZNCjQBmV52nQ/grunt.png?psid=1
download link: https://skydrive.live.com/?cid=27F26E85FEAA3F4B&id=27F26E85FEAA3F4B%21198


UI: amnesia mod xnalarához


Köszi szépen!!:D:hug:
Akkor késöbb lessz Steve-s képem:p

Én szerintem abba hagyom az angol végigjátszásokatxDNem nagyon néznek angolok:P

CrashHungarian98
2012-08-20, 10:35
Köszi szépen!!:D:hug:
Akkor késöbb lessz Steve-s képem:p

Én szerintem abba hagyom az angol végigjátszásokatxDNem nagyon néznek angolok:P

Akkor a TR4 magyarul folytatódik? :D

YzaaA
2012-08-20, 11:51
Nem, hanem ezt megcsinálom angolul, oszt több vidi nem lessz:P
vagy kitörlöm és elölröl kezdem még nem tudom

Nah megvan a Claire B is:D
http://i48.tinypic.com/2iv0ltv.png
Imádom ezt a Resi 2-öt nagyon hangulatos és érdekes:D

Caroline
2012-08-21, 13:40
Próbáld ki ezt a szerkesztett pályát ha van kedved:
waverly hills Sanatorium:
http://www.treditor.hu/cgi-bin/schlabo7/dl.pl?http://treditor.hu/trle/stu/thibaut_waverly_hills_sanatorium.zip
én játszottam vele horror szerű lehet tetszene csak a végén nem enged semmit se csinálni.

YzaaA
2012-08-21, 14:06
Kössz Caro ki is próbálom:D

Michele
2012-08-24, 13:20
Veszed le ezt a depressziós avatart, lányom! :smackbum:

Caroline
2012-08-24, 14:05
Szia! Nézd miket találtam:

http://browse.deviantart.com/?order=9&q=xnalara+models&offset=168

Roli
2012-08-24, 14:24
Várom már nagyon a köv. Penumbrás videódat, remélem, hogy most már jönnek a pókicák is, pont jókor hagytad abba. xDDD

YzaaA
2012-08-24, 15:16
Köszi szépen Caro, kaptam 1 csomóm Modelt:D
De ezt azért bepostolom, mert itt is kaptam 1 csomo jo cuccot:D
http://xnalara-customized.deviantart.com/gallery/27713222

kösz, bár így is be vagyok szarva töllükxD

Michele ha kapok jobb képet akkor:D

Caroline
2012-08-24, 15:46
Ezek nagyon jók van Cris is:)

YzaaA
2012-08-24, 16:28
Én Leon-ra figyeltem inkábbxDMegvan az RPD-s csak nem tok képet csinálnix(
Pedig 1 csomó 5-letem van:/

Michele
2012-08-24, 18:32
Michele ha kapok jobb képet akkor:D

http://i46.tinypic.com/35na2k5.png :vlol:

YzaaA
2012-08-24, 18:42
Rakjam be??:D
Ha akarod:angel:Érted bármit:D:hug:

Michele
2012-08-24, 18:47
Na látod, mindjárt más. xD :angel:

YzaaA
2012-08-24, 18:51
Te kreáltad ??:DNagyon tetszik:angel:

Michele
2012-08-24, 18:53
Én. :o Nem a legjobb, de örülök, hogy tetszik. :) Az arcával nem lehet mit kezdeni, sajna. ^^'

YzaaA
2012-08-24, 19:04
Kell az amit én használok??:DAzt jobban lehet kezelni:D

Michele
2012-08-24, 19:09
Neeeeem, köszönöm. :angel:

YzaaA
2012-08-27, 16:31
Ismét nekifogtam alkotni valamit, most különös képpen Claire volt a motivációm:D
Ez az a kép, amiröl másoltam:http://i48.tinypic.com/a5dmoj.jpgDe persze telloról másoltam le mert nem voltam gépközelbenxD:D

És itt a végeredmény, szerintem egész hasonlít rá:http://th06.deviantart.net/fs70/PRE/f/2012/240/2/4/claire_redfield_by_sexyclaire-d5cpyk3.jpg

Kacsa
2012-08-27, 16:49
tevepata.:D:D:D
amúgy jó lett. ^^

YzaaA
2012-08-27, 16:50
Köszi:D...Bocs hogy tudatlan vok de az mit jelent??xD

Caroline
2012-08-27, 17:08
ez klassz lett

YzaaA
2012-08-27, 17:19
köszi;):hug:

YzaaA
2012-08-28, 12:21
Nah tessék a kövi rész:http://www.youtube.com/watch?v=P7Kef1wTNzA&list=UUVLsl3JPwK8HAgcEkiPIHzg&index=0&feature=plcp
:D
(Reklámozom magamatxDD)

tombraidermaster1996
2012-08-28, 12:38
Jók lettek. :) Mármint a kép meg a vidi. :) ;)

YzaaA
2012-08-28, 12:59
Köszi:)

YzaaA
2012-09-03, 21:33
Új videó, az intro tisztára beszarás:vlol:

http://www.youtube.com/watch?v=yZY83OvEVxI&feature=youtu.be

YzaaA
2012-09-12, 18:09
Nos kivégeztem a játékot megint, nagyon imádom, nagy kedvenc ez a Resi4:D
itt a Játék stafo:http://i47.tinypic.com/2rm6uir.jpg
az inventory:http://i50.tinypic.com/303la1v.jpg
Separate Ways stafo:http://i45.tinypic.com/4t4ryb.jpg
és itt az inventory:http://i48.tinypic.com/2v1n8dg.jpg
Köcsög Krauser az ammomat lehúztaxDDirekt nem akartam a bowgun-t használni, mert azt Sadler-nek tartogattam:naughty:

OBig
2012-09-16, 20:47
Az ember téved nah:DAzt a kis férget kivégezném szívesenxD

Nem kell neked felvenni a kesztyűt. Arra valók a moderátorok.
Így viszont egy új usert bántottál meg. Ugye már érted, miért nem neked való a moderátori tiszt?

YzaaA
2012-09-16, 20:50
Nem kell neked felvenni a kesztyűt. Arra valók a moderátorok.
Így viszont egy új usert bántottál meg. Ugye már érted, miért nem neked való a moderátori tiszt?

Értem, és nem is akarok lenni az már!:P

Kacsa
2012-09-17, 22:10
Ugye már érted, miért nem neked való a moderátori tiszt?

Jeeesus Christ, csak azt ne mondjátok hogy Iza moderátor akart lenni. xD

http://th08.deviantart.net/fs70/150/i/2012/220/e/c/yeeeeeah_____by_hurts_like_heaven-d5ad9fw.jpg

YzaaA
2012-09-18, 14:47
Kössz, ez rohattúl jól esett..

Kacsa
2012-09-18, 15:32
Kössz, ez rohattúl jól esett..

nyugoggyá meg, én is sz@r modi lennék. :D nem kell azért ilyen komolyan venni; nem lennél jó moderátor és ez a TRUTH.

YzaaA
2012-09-18, 15:36
Nem kell 100 ember 50x elmondja.Már nem akarok az lenni.

Kacsa
2012-09-18, 19:40
Nem kell 100 ember 50x elmondja.Már nem akarok az lenni.

ne sértődj meg, na. :D amúgy ha belegondolsz, nem is annyira nagy cucc a moderátorkodás. legalábbis neked már nem lenne az, hiszen vannak már elegen sztem. :) nem nagy fórum ez (habár annál nagyobb viták alakulnak ki... hááát magyarok vagyunk elvégre :D) és megteszi az a kis csapat ami már létezik.
de most komolyan, ha belegondolsz, én már 1-2 évvel régebb óta vagyok itt, mint te, és nekem is megfordult a fejemben, hogy modi lennék, vagyis írok egy privit a Főmuftiknak. (beeeezony. :D)
csak én átgondoltam a dolgot, hogy mit csinálnák, ha mondjuk lenne egy csúnya vita, hogyan lépnék közbe, és rájöttem, hogy én nem vagyok annak való, és hidd el, te sem. :) nem sértés, távol álljon tőlünk hogy mi sértegesssük a mi kis Izánkat. :D :hug:
csak úgy érdekességképp: a modis "szakma" gyakran arról szól, higy ráhagyjuk az emberekre, amiket írnak, elengedjük, hadd mondja, maximum törlünk, legeslegvégsőbb esetben kirúgjuk a komát. és ismét nem sértés, de sztem neked ez a "ráhagyásos" cucc nem nagyon menne.
de nekem se, tényleg nem azért mondom. :)

YzaaA
2012-09-18, 20:18
ne sértődj meg, na. :D amúgy ha belegondolsz, nem is annyira nagy cucc a moderátorkodás. legalábbis neked már nem lenne az, hiszen vannak már elegen sztem. :) nem nagy fórum ez (habár annál nagyobb viták alakulnak ki... hááát magyarok vagyunk elvégre :D) és megteszi az a kis csapat ami már létezik.
de most komolyan, ha belegondolsz, én már 1-2 évvel régebb óta vagyok itt, mint te, és nekem is megfordult a fejemben, hogy modi lennék, vagyis írok egy privit a Főmuftiknak. (beeeezony. :D)
csak én átgondoltam a dolgot, hogy mit csinálnák, ha mondjuk lenne egy csúnya vita, hogyan lépnék közbe, és rájöttem, hogy én nem vagyok annak való, és hidd el, te sem. :) nem sértés, távol álljon tőlünk hogy mi sértegesssük a mi kis Izánkat. :D :hug:
csak úgy érdekességképp: a modis "szakma" gyakran arról szól, higy ráhagyjuk az emberekre, amiket írnak, elengedjük, hadd mondja, maximum törlünk, legeslegvégsőbb esetben kirúgjuk a komát. és ismét nem sértés, de sztem neked ez a "ráhagyásos" cucc nem nagyon menne.
de nekem se, tényleg nem azért mondom. :)

Tudom, észre vettem, és nem tudom, amióta egyedül vagyok itthon, a gondolataim nagyon buta felé járnak, a mondatok sértéseknek veszem, nem tom, eléggé érzékeny vagyok mostanában.De tudom, hogy nem illene hozzám, nagyon sok hülyeség van az agyamban, szal erröl ennyitxD
Gyerekes vagyok s kész, még nem nöttem ki.:|
szerintem akik modik vannak nagyon jól végzik a dolgukat:)
em kicsi a fórum, elég sok regi van ide, de több mint 70% nem használja.

tom croft
2012-09-23, 07:49
YzaaA te erről tudtál ?? :D
M3Y_WeDLhy0
a bioterrort láttad ?? :D

YzaaA
2012-09-23, 10:25
YzaaA te erről tudtál ?? :D
M3Y_WeDLhy0
a bioterrort láttad ?? :D

Tudtam, de még nem néztem meg:D
A Bioterrort én ne láttam volna??:oImádom:D

Robbie
2012-09-23, 11:20
Már 2 napja fent van szinkronosan :D

YzaaA
2012-10-20, 19:59
Hát komolyan mondom megörülök, hogy nem kapom a fegyveres Claire-t XNA hoz:|
Valaki nem tudja hol lehet, sehol sem kapjuk Crash-el:|

Kacsa
2012-10-21, 10:23
Iza kedves, lenne kedve végignyomni még egyszer a Portal 2 coopot? :D

YzaaA
2012-10-21, 10:36
Simán!:DCsak szedjem le:P

Kacsa
2012-10-21, 10:38
JÓ! :D folytassuk privtában, mert szeretem ilyenkor felvenni a szemfedőmet. :D
http://www.flowervisionweb.com/upload/nieuws/thumb_1340111486_0.jpg

YzaaA
2012-10-21, 10:45
Le is videóznám komolyan, hogy maradjon megxDEmlékszem, mikor elsönek vittem ki veled, valahol elakadtunk, már nem tom melyik chapter volt, de sokat kacagtam akkorxD:jumper:

Kacsa
2012-10-21, 10:48
de milyen jó volt. :D levideózhatod felőlem, és akkor lesz egy Portal 2 CO-OP Let's Played is YT-n. :) csak ne felejtsd el úgy megvágni, hogy... khm...http://www.flowervisionweb.com/upload/nieuws/thumb_1340111486_0.jpg :D

YzaaA
2012-10-21, 10:50
Igen!:DS legalább megmarad!:D:)
Hogy hogy?xD

CrashHungarian98
2012-10-22, 21:56
Jó híreim vannak :D Újraraktuk a gépet, nyugi megvan minden vidi, és most megy a Movie Maker és a TR3 is :D :p Holnap fent látod az egész TR4es vidit :D

YzaaA
2012-10-23, 12:58
Ezazz!!!!!!!!!!!!Ennél boldogabb már nem is lehetnékxD:D:D

Kacsa
2012-10-23, 15:53
Na Iza? Portal 2 coop? és végülis felvetted Frapsszel? :D

YzaaA
2012-10-23, 16:44
Na Iza? Portal 2 coop? és végülis felvetted Frapsszel? :D

Fel, és össze van rakva:D
Ma folytassuk??:D

CrashHungarian98
2012-10-26, 15:23
Yza megint felkell vegyük a Coastal Villaget mivel az én hangom nem hallatszik egyáltalán xDDD

YzaaA
2012-10-26, 15:28
LOOLxDakkor majd holnap, v ma 10-töl, de nem tudom, szerintem neked ez nem fog menni:PxD

Caroline
2012-11-03, 22:08
tr4 gold mentés:
http://www44.zippyshare.com/v/58598882/file.html

YzaaA
2012-11-03, 23:43
Köszi, de már sikerült megcsinálni!!:DPort Royal Beach-nél vagyok:D

Caroline
2012-11-04, 10:50
Köszi, de már sikerült megcsinálni!!:DPort Royal Beach-nél vagyok:D

na az jó én meg a Port Royal Jamaica pályán:) csak egy pályával vagyok előrébb.

Kacsa
2012-12-27, 21:47
Cry is játsza:)

annak g*ci mennyire kellemes hangja van. :jumper: x)
amikor először meghallottam.... :clown:

YzaaA
2012-12-28, 12:19
annak g*ci mennyire kellemes hangja van. :jumper: x)
amikor először meghallottam.... :clown:

En bírom a röhögésétxDDAzon egyszerüen halok megxD
A Corpse Party-s végigjátszását is megnéztem, annyira jó, már vártam rendesen a folytatást:P:D

Kacsa
2012-12-28, 21:31
na és a hangja? :P az alapjáratú hangjára gondolok.

YzaaA
2012-12-28, 21:35
na és a hangja? :P az alapjáratú hangjára gondolok.

Szerintem elég kellemesxD:D:P

YzaaA
2013-10-04, 21:32
Szerusztok skacok de rég voltam fent, eléggé sokat voltam távol, és jó újra visszajönni. Muszály volt kisszellöztetnem a fejem egy picit, hirtelen összegyült minden s nagyon nem is volt idöm fellépni se s el is feledtkeztem rólla de azért róllatok nem, szóval ismét visszatértem az én helyesírásommal remélem sokat fogunk még hülyéskedni chat-en meg így is és nem akarok veszekedni senkivel hanem jól érezni magam ismét szóval fogok írni mint állat ezentúlxD :D
Jó újra itt lenni :)

Roli
2013-10-04, 22:03
Üdv. újra itt :hug:

YzaaA
2013-10-04, 22:10
Üdv. újra itt :hug:

Köszi puszi :hug: :D

Michele
2013-10-04, 22:25
Hát hellooow! :wave:

YzaaA
2013-10-04, 23:26
Héllow Michele rég beszéltünk:D Crash-el gondolkoztunk is hogy rád írunk, de aztán az is abba maradt xD :D

OSZRichard
2013-10-05, 10:06
Hali jó újra itt látni :D.

YzaaA
2013-10-05, 13:23
Én is örülök, hogy itt lehetek:D
Am, mivel ez a saját topicom, ezért posztolok egy képet, amin nem tudjuk hogy, de rohadt jól teljesítettünk No Mercy-be:D
http://i43.tinypic.com/2j46cy0.jpg
egész kellemesen ért a meglepetés minket is:o:D


Plussz Kacsa én neki fogtam az Amnesia-A Machine for Pigs-nek vidibe, és egész jó, néhol úgy megfosatott a szörnyxD
Am te hun vagy benne?:DS h tetszik, mert nekem bejön csak zavar, hogy sok tárgyat nem lehet megfogni:|

CrashHungarian98
2013-10-05, 13:28
Én is örülök, hogy itt lehetek:D
Am, mivel ez a saját topicom, ezért posztolok egy képet, amin nem tudjuk hogy, de rohadt jól teljesítettünk No Mercy-be:D
http://i43.tinypic.com/2j46cy0.jpg
egész kellemesen ért a meglepetés minket is:o:D


Plussz Kacsa én neki fogtam az Amnesia-A Machine for Pigs-nek vidibe, és egész jó, néhol úgy megfosatott a szörnyxD
Am te hun vagy benne?:DS h tetszik, mert nekem bejön csak zavar, hogy sok tárgyat nem lehet megfogni:|


Jók vagyunk :hug:

Caroline
2013-10-16, 21:26
Mizu?

YzaaA
2013-10-17, 15:12
Áh nem zúg semmi épp próbálom a történetet helyre iggazítani picit, majd lenne egy kis segítségre is szükségem helyesírási hibák kutatására meg h rendben van-e a szerkesztgetéssel megköszönném:D
Ja és am semmi különös elvok a saját világomban és megpróbálom jól kezelni és veled Caro? :)

Caroline
2013-10-18, 16:31
Szia, hát velem sincs sokminden. Dolgozok a samsungban és az érettségim is meglett.
számíthatsz rám:) na meg kockulok a gépen

YzaaA
2013-10-19, 17:59
Fhu azt megköszónném ígyis semmi idöm nincsen még így hétvégén is meg vagyok töve házikkal nm gondoltam volna hogy a 11-ik ennyire fárasztó lesz szinte minden nap hulla vagyok nem nagyon tudok a szövegre odafigyelni szal elkélne a segítség :D
Most kitalálták a tanárok h állítsunk össze egy portofolíót(amikben a mult évi leckéket írjuk) hogy aztán amikor érettségire elö kell kapni legyenek meg és könnyen gyorsan át lehet ismételni. Jó ezzel nincs semmi probléma csak sok idöt vesz igénybe, de majd ennek is eljön az ideje, inkább nm panaszkodom tovább :D
Most nehéz évem lesz de megprobálok aktív maradni :D

YzaaA
2013-10-31, 17:06
Bocsi a Duplázásért, de mivel nem írt senki ezért muszály!
Na szóval ott tartok, vagyis ülök és az infó tanárom kiszabott egy feladatot, méghozzá olyant, hogy egy videót kéne csinálni képekböl és szöveget is kell hozzá írni.Nos én a szöveget elkezdtem, kb olyasmire formálom mint az új Amnesia története, ilyen tragikus, lehangoló és úgy gondoltam, hogy XNA-val elkészítem a képeket.
Elsö kérdésem az lenne, hogy valaki még foglalkozik-e a progival ha igen kérem jelezze s küldjön linket mert totál elfelejtettem hogy honnan szedtem meg ezek.
Azután meg aki jobban ismeri a szöveg nélküli zene világát nem tudna nekem linkelni 1 párat? mert nem vagyok ebben jártas, és olyan zene kell, amibe nincs se ének se szöveg se semmi.
Köszöntem és a kész videót esetleg meg is mutatom ha érdekel:D

Michele
2013-10-31, 17:30
Szia!


Bocsi a Duplázásért
Ilyenkor nem baj. :D


Elsö kérdésem az lenne, hogy valaki még foglalkozik-e a progival ha igen kérem jelezze s küldjön linket mert totál elfelejtettem hogy honnan szedtem meg ezek.
Legutóbbi: http://xnalaraitalia.deviantart.com/journal/XPS-10-9-7-Ultimate-UV-Edition-407241193

(Bár nekem a nemlétezőm tele van az egésszel jelenleg. >_> )


Köszöntem és a kész videót esetleg meg is mutatom ha érdekel:D
Nyugodtan. Sok sikert hozzá! :)

YzaaA
2013-10-31, 19:19
Tudtam hogy rád számíthatok:DKöszi :) :tibisou:

Caroline
2013-10-31, 19:59
pl a reqviem for dream c. számot is alárakhatod, ha zenét keresel

Roli
2013-10-31, 20:39
Szöveg nélküli zene? :) Hmm, keress rá az Immediate Music, Brand X Music, Agenda, stb. "előadókra".

Matie
2013-10-31, 20:58
Igen, ezek a legjobbak! :D
Még megpróbálhatod ezeket is: X-Ray Dog, Two Steps From Hell (http://www.youtube.com/user/TwoStepsFromTheMusic), Audiomachine (http://www.youtube.com/user/audiomachine1) (az utóbbi a jelenlegi kedvencem, azt nagyon ajánlom) :)

Michele
2013-10-31, 21:08
Two Steps From Hell (http://www.youtube.com/user/TwoStepsFromTheMusic)

Ezt én is csak ajánlani tudom. :thumb: Bár ki tudja, milyen stílust akarsz, YzaaA. :D

YzaaA
2013-11-01, 10:28
Kösz skacok:D
Michele: én olyan lehangoló kicsit drámai zenét keresek mert olyan tragikus szerü lesz az egész :D

Matie
2013-11-01, 15:52
Triumph and Loss (http://www.youtube.com/watch?v=-bRxBYbOJWc), Dark Harbor (http://www.youtube.com/watch?v=LFEsXH7OyUM) eleje talán, ha valami sötétebb kell, Redemption (http://www.youtube.com/watch?v=VzgYqiOjc4Q) eleje, See What I've Become (http://www.youtube.com/watch?v=lWDYAJ2-Y1E) ---> ilyenekre gondoltál? :)

YzaaA
2013-11-01, 17:13
Köszönöm Matie ilyesmikre:D
Úgy képzeltem el, hogy az elején még egy ilyen boldog sztori aztán tragédiába torkollik, úgyhogy kéne valami boldog esetleg szerelmes nóta is:D
Köszönöm a segítségeteket! ♥

YzaaA
2013-11-04, 19:11
Na gyerekek rakom össze a videót Matie nagyon köszönöm a segítséged a zenékben nagyon sokat segítettél vele :) na meg mindenki másnak is :D
Majd holnap legkésöbb megtekinthetö lesz itt is akit érdekel :D
Saját két kezi munkám nagyon büszke vagyok rá kiváncsi vagyok mit szól hozzá a tanár ;)

Szerk: Itt van lehet nézni :DAláírásban a szöveg:)

http://www.youtube.com/watch?v=yC9jc8Mo2wE

YzaaA
2014-01-26, 18:55
Helo gyerekek, de rég írtam a topicomba :D
1 kérdéssel fordúlnék már rögtönxD Valaki esetleg nem tudja, hogy miért fagy le állandóan a Resident Evil 5????
Hiábba krekkeljük újra lefagy folyton nem lehet csinálni semmit ez igaz sok embernél van még annak is akinek eredeti a játéka de am meg lehet ezt oldani? mert egy kicsit idegölö újra meg újra indítgatni a játékot :o
Köszi a válaszokat elöre is :D

Jaaa és meséljetek, hogy s mint van veletek? :D Én köszönöm szépen jol ha érekel xDDDD

OSZRichard
2014-01-27, 18:07
Először is jó aktívnak látni a fórumon. Másodszor nézd meg, hogy a videokártya kompatibilis-e a játékkal például az Nvidia-nál mindig küldenek frissítéseket az illesztő programhoz.

YzaaA
2014-01-28, 07:16
Azt mondod, hogy frissitsük a drivert? De úgy hallottam, hogy másnál is vannak ezek a hibák még akinek eredeti is a játék :rolleyes:

OSZRichard
2014-01-28, 15:41
Patchelni próbáltad?

YzaaA
2014-01-29, 11:57
Hát én csak crackelni probáltam de kiprobálom.azt is köszi a tippet :D

Michele
2014-02-11, 21:34
Látom, sorakozunk. Akkor beállok.

YzaaA
2014-03-22, 10:05
Valamelyikötök nem ismeri a Quark xpress-t?
Ha igen, vagy esetleg van ötlete segítsen, mert beleörülök ebbe a programba -.-**
A neten annyit keresgélek, de tele van hülyeséggel, ami kell pont az nincs fent:|

Caroline
2014-03-22, 10:44
http://mmi.elte.hu/szabadbolcseszet/index.php?option=com_tanelem&id_tanelem=374&tip=0

ezt nézted már?

YzaaA
2014-03-22, 12:14
Köszi Caro, de amit leír az oldalszámozásnál valahogy nem sikerül, pedig ugyanúgy csinálom:( Na mind1 megoldom az oldalszámozást köszi :D

YzaaA
2014-04-08, 14:50
Elkezdtem végigjátszani a TR1-et mivel az anni kedvet adott hozzá xD
idáig jutottam:P az elsö stafó tellós minöségü, szal nem teszem fel.
http://i62.tinypic.com/2iqhdhs.jpg
http://i59.tinypic.com/23u8n7d.jpg
http://i60.tinypic.com/2lbhrlw.jpg

tombraidermaster1996
2014-04-08, 16:26
Elkezdtem végigjátszani a TR1-et mivel az anni kedvet adott hozzá xD
idáig jutottam:P az elsö stafó tellós minöségü, szal nem teszem fel.
http://i62.tinypic.com/2iqhdhs.jpg
http://i59.tinypic.com/23u8n7d.jpg
http://i60.tinypic.com/2lbhrlw.jpg

WOW! :) Tök jó, hogy elkezdted. :) Eddig hogy tetszik? :) PS emulátorral játszod, vagy a PC-s verziót használod? :) Elég jól haladsz, ahogy látom. :) :D :P Én laptopon sajna nem tudom játszani, mert nem támogatja az opengl-t, a nagy gépet meg nem akarom bekapcsolni, mert sok áramot fogyaszt, így hát telón játszom PS1 emuval. XD Egész jól ment a Coliseumig. XD De annyira jó a PS1 soundtrack. :) Egyszerűen szerelmes lettem még jobban a TR1-be. :) Az a legjobb az összes TR közül, az az örök kedvenc. :) De jó, hogy PC-n is vissza lehet hozni a PS1-es soundtrackot, egyszerűbben, mint ahogy le van írva. :) Biztos, hogy szeretni fogod a TR1-et, mert milliószor jobb, mint a TRA. :) A TRA az egy olcsó vacak TR1 utánzat és még bugos is...

Mitzy
2014-04-08, 17:19
Ügyes YzaaA! :)
Én is elkezdem majd lassan az egész sorozatot előről... :D
Nem lehet megunni! :)

YzaaA
2014-04-08, 19:20
Köszi:D Nekem úgyis TR4 a favorit ♥ Megragadott ez a színes világ nagyon tetszik úgyhogy majd rászánom magam és folytatom tovább :D

tombraidermaster1996
2014-04-09, 09:40
Én most játszom a TR4-et és nagyon tetszik. :) Hall of demetriusnál járok, de nem nyílik az ajtó... XD De gameplayt nem nézek, majd rájövök. XD

YzaaA
2014-04-09, 13:02
Sok szerencsét:D

tombraidermaster1996
2014-04-09, 17:09
Sok szerencsét:D

Köszönöm YzaaA! :) Neked is sok szerencsét és sok kitartást és sok élményt kívánok a TR1-hez! :) Imádni fogod a végét is, mert az nem bugos, és nem irányíthatatlan, nem úgy, mint a TRA-ban. :P Ráadásul a TR1 sokkal szebb is. :) :D :P

Off: A TR4-ben annyira tetszenek az újítások és a történet, hogy belészerettem úgy, ahogy van. :) Csak unom már a sok homokot. XD Már a szobám is tele van vele. XD A fejtörők meg néha egész nehezek, sokszor tök egyértelmű, de van amikor nem. :) De ez a jó a klasszikus TR-ekben, na meg minden jó bennük. :) A next genek olyan unalmasak és tiszta bugosak... :S Kívül fénylik, belül rothadt, én így gondolom. :D A régiek még míves munkák voltak. :))

YzaaA
2014-04-10, 16:52
Osztozom a véleményen :) Valahogy már képtelenek jó TR-t csinálni, és szerintem ezek nem is tudják, hogy milyen az igazi Tomb Raider! :cool:

Mitzy
2014-04-10, 20:39
Ujujj,tombraidermaster1996 tele van vele a szobád? :O Csak a skorpinyók be ne másszanak... XD
Nekem mindegyik Tomb Raider játék tetszett szóval nem lehet (annyira) eretneknek nyilvánítani. :)

tombraidermaster1996
2014-04-11, 08:25
Osztozom a véleményen :) Valahogy már képtelenek jó TR-t csinálni, és szerintem ezek nem is tudják, hogy milyen az igazi Tomb Raider! :cool:

Teljesen igazad van YzaaA! :)Nekünk maradnak a klasszikusok meg a szerkipályák. :)

YzaaA
2014-04-11, 09:30
Mitzy nekem az új TR-kbe csak a helyszínek tetszenek, valahogy semmi más nem fog meg benne xD
TR mester ott a pont! http://sadpanda.us/images/134479-G9SI0JZ.jpg

Mitzy
2014-04-11, 16:22
Jó-jó drága csak meg ne egyél... XD
Mondom,nekem mindegyik tetszik mert mindegyikben van valami egyedi azért... Bár néha elég sokáig tart rájönni mi is az... LOL
Engem leginkább a TR 1 és az AOD fogott meg... :) Nem lehetett traktorral sem elszedni a gép elől... :D
De mondom,ezek szerint eretnek vagyok,mert mindegyik tetszett. :)

YzaaA
2014-04-11, 17:12
Dehogy is nem vagy az ezért:) Ízlés kérdése, mindenkinek más tetszik, hát na, nem vagyunk egyformák:D
Az már uncsi lenne :p

tombraidermaster1996
2014-04-12, 12:12
Jó-jó drága csak meg ne egyél... XD
Mondom,nekem mindegyik tetszik mert mindegyikben van valami egyedi azért... Bár néha elég sokáig tart rájönni mi is az... LOL
Engem leginkább a TR 1 és az AOD fogott meg... :) Nem lehetett traktorral sem elszedni a gép elől... :D
De mondom,ezek szerint eretnek vagyok,mert mindegyik tetszett. :)
Nekem 1-6ig mindegyik a kedvencem, de felfelé menet nekem is csak a helyszínek tetszenek, mert az irányítás az úgy katasztrófa, ahogy van és a történet is úgy sz.r, ahogy van. XD Tapasztalom a TRA-nál, hogy dögunalom és még ráadásul irányíthatatlan is, nem is oda ugrik, mint ahova kellene... A Szent Feri kolostorban szívtam rendesen és téptem a hajam és mégszidtam is a jó anyukáját Larának is meg a fejlesztőknek is, hogy mi a fenéért nem arra ugrik, amerre kellene és miért akad meg minden egyes kis mesh face-ben...

Dehogy is nem vagy az ezért:) Ízlés kérdése, mindenkinek más tetszik, hát na, nem vagyunk egyformák:D
Az már uncsi lenne :p

Igazad van Iza! :) Úgy oda lenne az egyéniség és lássuk be, azért fárasztó lenne ugyan arról beszélni mindig és még unalmas is lenne. XD

YzaaA
2014-04-12, 13:13
Nekem mindegyik "új" TR elsönek bejött, aztán valahogy mikor megint nekiáltam, már megcsodálkoztam, hogy ebben mi a jó franc tetszett eddig?? :vlol:
Hát ez ilyen :D

tombraidermaster1996
2014-04-12, 18:34
Nekem mindegyik "új" TR elsönek bejött, aztán valahogy mikor megint nekiáltam, már megcsodálkoztam, hogy ebben mi a jó franc tetszett eddig?? :vlol:
Hát ez ilyen :D

Én is így vagyok vele. XD Bár az "újak" közül csak a kettővel tudtam játszani úgy, hogy teljesen kijátszani, a többit hardveres hiányok miatt nem... De az Undinak tetszene a grafikája, meg a helyszínek, főleg Coastal Thailand, de a történet? :O Na jó a Mjölnir az jó ötlet volt, de a keressük mamikát az olyan monoton és unalmas, hogy az ember tépi a haját és fogja a fejét... A 2013-as TR-ből meg megintcsak a helyszínek tetszenek és a grafika, de a történet az nem tudom, hogy milyen, mert csak a trailerét láttam, szóval az utsó három részről nem iazán tudnék véleményt alkotni, mert nem játszottam velük, de ha annyira sokan szidják az Undit, akkor nem lehet olyan jó... A GOL-t nem tudom, arra azt mondtátok, hogy nem rossz és a TR2013-ra is azt mondják, hogy az a tűrhető kategória. :) De az Anninál sokszor verem a fejem a falba, hogy ez miért, az miért, mi a f.szt csinálsz már, miért nem oda ugrasz ahova kéne bmeg? XD Midas-nál járok, de esküszöm, hogy már az elején elegem volt az egészből... Kifogtam azt a tüskés termet elsőre és ott szívok azzal, hogy nem tudok eljutni a bal oldali járatba, mert biztos ott a relic, mert azonnal lemegy a platform... De nem baj, egyszer játsszam végig, többé elő sem veszem. XD De 1-6ig olyan kihívásokat jelentenek a TR-ek, hogy el sem mondható és egyszerűen tökéletesek mindenben, jó a történet, irányítás, játékmenet, helyszínek, karakterek, zene, grafika és minden. :) Azokat egymás után 100x is végigjátszanám, annyira jók. De ne csak offoljak, mert kitiltanak...

XNALara-zni szoktál még Izus? :) Régen tök sok képet csináltál és egyik szebb volt, mint a másik. :) Jó kis időtöltés, annyi szent. :D Én is elkezdtem az XNA-zást és tetszik, meg minden, csak oda is sok ötlet kell. :) De ha meg vannak a megfelelő objektek meg a háttér, onnastól már megy, mint a karikacsapás. :)

Mitzy
2014-04-12, 19:34
De ha meg vannak a megfelelő objektek meg a háttér, onnastól már megy, mint a karikacsapás. :)

Meg a szereplők,mi? :)
Tudnál mesélni még,igaz-e? XD

YzaaA
2014-07-15, 14:40
Na ahogy neki is fogtam úgy ki is vittem a TR1-et:D
Nem tudom hogy hova lettek a statisztikáim de amik eddig megvannak felteszem, am tegnap fejeztem be :D

http://i59.tinypic.com/35krkp3.jpg
http://i57.tinypic.com/nwx8hh.jpg
http://i61.tinypic.com/2lvha44.jpg
http://i58.tinypic.com/13zbj9v.jpg
Bevallom nagyon nehéz volt, sokszor azt se tudtam h hova menjek mit csináljak, hogy ezt már megcsináltam-e? Sokszor ugyanazt 2x is sikerült megcsinálnixD
Na mindegy ez a rész kifejezetten tetszett magamtól vittem végig segítség nélkül és ezért büszke is vagyok rá :D

Ki terveztem vinni a TR2-öt magyarul vittem ki ez is hihetetlenül tetszett néhány kisebb segítséggel de nagyjából magamtól vittem ki a játékot:D
A vége felé a pókoktól húú de nagyon féltem, söt rettegtem, mondom magamba"Mikor lesz vége? Jaj ne gyere közelebb!!" Pár sikítás is elhangzottxDD Na mindegy itt van :D

http://i62.tinypic.com/29as1f7.png

Kérem szépen a medi használat elég gyatra lett xDD Még a végére is azt hittem, hogy nem lesz elég, meghalok stb. de aztán 3ikszorra sikerült kinyírni a sárkányt:D Nagyon király volt nagyon tetszett, remélem hogy nem ez volt az elsö és az utolsó h kivittem:D

CrashHungarian98
2014-07-15, 15:26
Grat! :D

Roli
2014-07-15, 15:48
Ügyes vagy, gratula! :D:thumb:

drlecter
2014-07-15, 17:56
Nagyon ügyes vagy! :)

YzaaA
2014-07-15, 18:14
köszönöm:D Most a TR3-at pécíztem meg magamnak:D

Roli
2014-07-15, 18:50
Hajrá! :thumb:

Most én is azt játszom, medik és életkristályok nélkül nem egy könnyű mulatság... :D

CrashHungarian98
2014-07-15, 19:00
Én épp a TR1et viszem még soha nem vittem ki Obelisk of Khamoonnál járok épp :D

Mitzy
2014-07-15, 20:06
YzaaA! :) Gratulálok,nagyon ügyes vagy!!! :D
Ezért is virág jár: :flowers:
Én a Chroniclest szeretném úgy kivinni,hogy 10 alatt legyen a mentéseim száma. ;)

CrashHungarian98
2014-07-15, 21:04
YzaaA! :) Gratulálok,nagyon ügyes vagy!!! :D
Ezért is virág jár: :flowers:
Én a Chroniclest szeretném úgy kivinni,hogy 10 alatt legyen a mentéseim száma. ;)

Azt én is szeretném, s még + csak pisztoly (kivéve VCI persze) és no medi :D

YzaaA
2014-07-15, 23:08
köszi:D
Az nekem sikerült mentés nélkül régebb, amikor sokat játszodtam vele:D Sok sikert Nektek :)

YzaaA
2014-07-23, 21:14
Tomb Raider 3 finished :D
http://i58.tinypic.com/mskwes.png

Már csak a gold részek vannak hátra :DD

CrashHungarian98
2014-07-23, 21:51
Ügyes! :tibisou::hug: