PDA

Teljes verzió megtekintése : Szia YzaaA :-)



oldal : 1 2 [3] 4

Ting
2011-09-28, 16:25
Szerintem a te helyesírásod semmi azokhoz a Facebook... hát, mondjuk ki, Facebook-picsákhoz képest, akik úgy írnak, hogy: "Imdomafbt!:):)^^^<3<3" Annál rosszabb nincs.

Michele
2011-09-28, 16:25
Ahogy mondod nem helyesirassal foglakozo tanarnok tehat semmi koze hozzá ki milyen helyesen v helytelenul ir :)

horus, téged ez miért húzott fel annyira?? :D
És csak mert moderátor vagyok, egy sima hozzászólást már el sem ereszthetek? Aaaaz igen. :) Elárulom, egyszerű, mezei fórumozóként is ugyanazt írtam volna le.
Azt is megmondtam, hogy én sem vagyok egy két lábon járó nyelvtan könyv. Inkább a tagolásra kéne ügyelni. Egy cseppnyi odafigyelés... ;)

YzaaA, szerintem érzed te, hogy nem bántásból mondtam. :) Csak feljött a téma. Ha nem jött volna fel, egy szót nem szólok az írásodra. Tőlem aztán úgy írsz, ahogy tudsz, ahogy akarsz. Meg mindenki más is. :D

Nah, béke.

YzaaA
2011-09-28, 16:35
igen érzem hogy nem bántásból montad...:)
persze béke van...:D:jumper:

YzaaA
2011-09-29, 16:43
mondjátok meg miért van az hogy ithon eltervezem hogy holnap boldogaabb és beszédesebb leszek hogy be tudjak illeszkedni, s másnap mikor megyek suliba akkor csak halgatok és ha van egy ojan dolog akkor be-be szólongatok vagy esetleg hülyéskednek az osztársaim(mert azt minden mértékben tudnak:P)akkor csak mosolygok eggyet és ennyi...
pedig annyira bekapcsolodnék mindenbe de egyszerüen nem merek se hozzájuk nyulni mert még nem ismerem öket sem pedig beszélgetni velük, mert félek hogy eltávolodnak töllem.
és mikor megyek haza akkor mindig sírok hogy miért nem kapcsolodtam be miért van ez???
Olyaan tanácstalan vagyok:(
S csak tölletek tom megkérdezni mert nincs más kihez fordulhatnék mert csak egyedül vagyok:(
valakinek 5lete erre a gondra..??:confused:

Kacsa
2011-09-29, 17:23
bátorsááág :)
és ha jól belegondolsz, nincs mit vesztened. viszont annál többet vesztesz, ha kimaradsz. :) őnekik nem érdekük, hogy veled jóban legyenek. csak neked :)

YzaaA
2011-09-29, 17:29
bátorság na pont az hiányzik belöllemXD:D
vagy csak az hogy elöre félek attol hogy nem lesznek barátaim csak ojanok akik csak ugy lettek mert már volt ijen és nagypon rosszúl esett mikor aszt mondta hogy többé mán nem kellessz...:(
de ezentúl megprobálok meis sokat kacagtam a fiukkal:vlol:
nem tom mé de a fiukkal sokkal jobban elvagyok mint a csajokkal:P
talán mert tetszenek a hülyeségeikXD:vlol:

Kacsa
2011-09-29, 19:34
nem tom mé de a fiukkal sokkal jobban elvagyok mint a csajokkal:P
talán mert tetszenek a hülyeségeikXD:vlol:

de amúgy tényleg, sok lány jobban elvan a fiúkkal, mint a lányokkal, nem vagy egyedül, Iza :)

YzaaA
2011-09-29, 20:19
jahh jó tudni:P:vlol:

Kacsa
2011-09-30, 19:36
de a resi4-ben s 5-ben is van nem??:rolleyes:

hááát... a Resi4ben van egy áthajlás... sztem már az sem mondható annak, de végülis, lényegében van még. de az 5-ben már totál nincs, eleve menteni is automatikusan ment. most megkérdőjelezem, hogy kijátszottad-e. :ohno:

YzaaA
2011-09-30, 19:59
hát....de az is mentésre valo:P
és igen kijátszottam 5x-is, csak vagy 2 hónapig nem játszottam a resi5-tel, és most fogtam neki...:P
Marshlands-nál vok:P:vlol:

YzaaA
2011-10-01, 15:37
Ki ez az Elle Holloway, és melyik resi-ben szerepelt??:confused:

Kacsa
2011-10-01, 18:46
Ki ez az Elle Holloway, és melyik resi-ben szerepelt??:confused:

nem Silent Hillben szerepelt? :)

Ting
2011-10-01, 18:51
A Silent Hill: Homecomingban szerepelt. :)

YzaaA
2011-10-01, 19:21
Hjúú jó akkor megnyugodtam.^^
Csak azért kérdeztem mert van XNA-ban is és Chris mellé rakták és elbizonytalanodtam, hogy hogy létezik ez??Hiszen eggyik részben sem láttam.:vlol:
És hányas Silent Hill-ben van??:D

Kacsa
2011-10-01, 19:36
A Silent Hill: Homecomingban szerepelt. :)


És hányas Silent Hill-ben van??:D



Istenem Iza...:clown:

OBig
2011-10-01, 19:38
Az. Az Istenit :angry::D:D:D

YzaaA
2011-10-01, 20:02
Dehát nem tudom hogy az a hányadik rész!!:vlol:
Valami baj van velem mostanába..:nut:

Kacsa
2011-10-01, 20:58
Dehát nem tudom hogy az a hányadik rész!!:vlol:
Valami baj van velem mostanába..:nut:

ott a Google. beírod, hogy Silent Hill Homecoming, és megnézed, mit dob ki.

YzaaA
2011-10-04, 15:53
De kérlek énistenemjóistenem (hamár itt ámenezünk) ne kezd megint....
Mert most mindenki látta! ...javasoltam...ő kigúnyol.....:angry:


Crash82 nem akarok ellened álni de ha vuccelödnek akkor miért veszed annyira a szivedre??
Engem a sulistásrsaim ojanokkal szivatnak, hogy mondok egy pl-t:szivatnak egy ijennel hogy érte már a fogamhoz f***?Én mondom hogy nem.S rávágja akkor tökéletesen sz****k.És ezen nem sértödtem meg!söt kacagtam rajta.
Vagy hogy mondta Kacsa is hogy a helyesírásom nem eppe jó.És én nem sértödtem meg,inkább megprobáltam felhasználni a tanácsokat amit adott.Ez egy ironikus válasz volt nem kell melre venni.Pedig és sértödékeny fajta vagyok:rolleyes:

YzaaA
2011-10-06, 19:05
El se hiszem mijen jó szüleim vannak fhoájj!!!:jumper::jumper::jumper::jumper::jumper:
egyszerüen imádóm öket!!!!!!:hug::hug:
Megengedték hogy készíthessek egy házibulit bakker el sem hiszem!!:jumper::jumper::jumper::jumper:
Csak annyi baj van hogy nem halgathatom hangosan a zenét.:S
De így is egy jó bulit csapok le!!.:D
szülinapi bulim meg még amugy sem volt:P

OBig
2011-10-06, 19:30
Hányra menjünk? Pia lesz? :):D:D:p

YzaaA
2011-10-06, 19:34
Nem tom még nem dontöttem el.:p
És lessz bezony 1 üveg bór.:P:vlol:
Van több is csak 1-et nyitunk fel:P
Amugy egyet sem nyitunk fel mert nem engedték azt meg:P

dzsemfix
2011-10-07, 16:59
Szia YzaaA!
Először is nagyon köszönöm a segítségedet az XNALarában.
Még valamiben a segítségedet kérném. Anyu kereskedő, és szeretne román nagykereskedésből is vásárolni. Írt már nekik angolul, de csak románul beszélnek. Itt meg nincs senki, aki tudna románul.Nincs olyan ismerősöd, rokonod,haverod, aki jól beszél magyarul is és románul is? Néhány e-mailt kéne lefordítani, anya fizetne is érte. Utalna ezer forintot emailenként. Annyi lenne a munka, hogy anya megírná az emailt magyarul, elküldené az illetőnek, az pedig ugyan azt románul visszaküldné. a nagyker válaszát persze románul küldené el, és azt magyarra fordítva kéne anyunak küldeni, tehát magyarul anyu küldene pár emailt, amit fordítani kéne. Van ilyen ismerősöd?

YzaaA
2011-10-07, 17:29
Van hát!!:D
Megkérem remélem segít.:D De szerintem segít:P
Én is tudok románul de nem ojan perfektül, szóval inkább megérem öt hogy segítsen.^^:)


Jaa és mostmár megy az XNA Lara??:D

dzsemfix
2011-10-07, 19:28
Hú, nagyon köszönöm előre is, akkor majd írsz, ha beszéltél vele?
Igen, már rájöttem, hogy hogy kell használni, mér ki is próbáltam. Egy kérdés: hova lehet feltölteni a képet, hogy megtudjam osztani itt a fórumon?

YzaaA
2011-10-07, 20:39
Vagy www.tinypic.com -ra, vagy Deviantarton beregizel és csinálsz egy mappát, amibe feltöltöd a képeidet ennyi.:D
Igen szólok mihelyt beszéltem vele, ne aggódj emiatt.:)

YzaaA
2011-10-10, 18:10
Wááááá egyszerüen nem bírtam ellenálni:jumper::jumper::jumper:
Visszatyettem a Resi 4-et!!:clown:
Muszály volt annyira akarok játszani Leon-nal meghát hiányoztak azoik a regenerátórok(még most is rettegek töllük:clown:)Alig várom hogy a kastélyhoz érjek!
Minnyá jáccok is vele!!^^:jumper::jumper:

Ting
2011-10-10, 18:29
Én most az XBOX 360 változat Pro módját kezdtem el: hát mit ne mondjak, látszik hogy rámfér még a gyakorlás. :D A Chapter 1-3 legelején járok, és már 18x meghaltam. :P

Kacsa
2011-10-10, 18:32
Wááááá egyszerüen nem bírtam ellenálni:jumper::jumper::jumper:
Visszatyettem a Resi 4-et!!:clown:
Muszály volt annyira akarok játszani Leon-nal meghát hiányoztak azoik a regenerátórok(még most is rettegek töllük:clown:)Alig várom hogy a kastélyhoz érjek!
Minnyá jáccok is vele!!^^:jumper::jumper:

ez valami véletlen lehet, de én is pont ebben az órában raktam fel :) én még az elején vagyok, még a legelső Ganadókat ölöm :D
és nem tudom miért, de még éppen viszi a gép O__o legalább viszi valamit :D igaz, NÉHA-NÉHA, nagyon ritkán bevibrál egy hangyányit a kép, de alig észrevehetően. és nekem úgy tűnik, hogy gyorsabb is, magasabb az FPS. hát még milyen gyors lenne, ha nem lenne ilyen sz@r videokártyám!
ha a nagybátyám örökre odaadná a gépet, akkor nyugodt szívvel vennék bele normális videokártyát, de így, hogy csak kölcsönbe van... így nem veszek bele semmit. meg kéne kérdezni, hogy odaadja-e örökbe. biztos kérni fog érte pénzt... nem is ő lenne, ha nem. :rolleyes: :p (tudniillik apám családja kórosan pénzmániás, és ebből én is örököltem kicsit :o)

YzaaA
2011-10-10, 18:33
Ez igen......az a kastélyban van már nem??Csak mert már nem emléxem a pályakra.:p
Kacsa te is most raktad fel húha.. :eek:
de jóó én még nem kezdtem elXD:pDe most índitottam el^^:D

Kacsa
2011-10-10, 18:35
Ez igen......az a kastélyban van már nem??Csak mert már nem emléxem a pályakra.:p

nem, a kastély a 3. chapterben kezdődik :) a sziget meg a 4.
hátt igen, Leon sok időt tölt Pueblo környékén.

YzaaA
2011-10-10, 18:42
Mmm......szégyeljem meg magam hogy ezt nem tudtam^^*
Dehát rég játszodtam vele.:D
Nade mind1 most neki fogok alig várom már!!:jumper::jumper::D
Hát egen nagyon tetszik neki az a hely:pDe nekem is tetszik^^:D

CrashHungarian98
2011-10-10, 18:50
még én is végig kell vigyem pro modon :D Normalon és Ada-val már végigvittem :p

YzaaA
2011-10-10, 19:39
Úúúúú egyszerüen imádom a Resi 4-et!!:jumper::jumper::jumper::jumper:
Eszméletle jól vittem eddig, már az elsö tömeges Ganados támadáson is túl vagyok és be kell hogy valjam piszok jó vagyok!!:P:D

Kacsa
2011-10-10, 19:50
valóban olyan magával ragadó hangulata van a Resi4-nek... mint minden Resinek. :)
kár, hogy a resi5 már nem hajazott erre... :( félre ne értsetek, imádom én a Resi5-öt, mert egy PISZOK JÓ akciójáték, de többé már nem Resident Evil. már sokak szerint a 4-es rész is túlságosan eltávolodott, ami részben igaz, de nem teljesen.
a TR-rel is ez a helyzet (csak jóóÓÓÓÓóóóval rosszabb :privateeye:)
amúgy a jelenlegi generáció pont ellenkezőleg áll az imént felhozott helyzettel, ők pont úgy állnak hozzá a játkokhoz, hogy a mostaniak a jók, a régiek sz@rok, mert vacak a grafikájuk. (a marhák...)
ma már annyira megváltozott még a gamer-generáció is... :( de ez így van rendjén; az idők változnak, a játékok is, és majd rájönnek ők is, hogy milyen sz@r, ha az ember szeme láttára rontják el azt, amit szeret.
áhh, hagyjuk, ezt muszáj volt elmondanom, remlem nem haragszol meg érte, Iza :) úgyis a jó topicban vagyok, azaz ügyelek a nem-offolásra. :angel:

YzaaA
2011-10-10, 20:01
ááá...úgyan már..:D
Én teljesen eggyet értek!:D
Én is szeretem a jó grafóju játékokat, mert elkáprásztat hogy mijen élethü meg minden, de én inkább a klasszikus játékokhoz vonzodo, ezen esetben a klasszikus TR-k hez:D(most tettem vissza pl a TR3-at iss^^:D)
Ez ijen haladni kell a korral a mai fiatalok(tiszteet a kivétel)mind a grafikára mennek, nagyon nem érdeklik öket hogy mijen a kaland csak a grafó legyen jó!Pedig ez nagy hiba.Kár hogy a mostani játékkészítök is csak a grafikára mennek, és egyre rosszabb game-eket adnak ki és még csodálkoznak hogy a vevök 90%-a nem veszik meg??Hát istenem...ez van:rolleyes:
Szerencsére vannak még a világon ojan emberek, akiket nem csak a jó grafika érdekel hanem hogy milyen az a bizonyos játéknak a története is...:rolleyes:
Bocs ha hülyeséget írtam csak álmos vagyok és én ezt gondolom..:D:o

Kacsa
2011-10-10, 21:03
ááá...úgyan már..:D
Én teljesen eggyet értek!:D
Én is szeretem a jó grafóju játékokat, mert elkáprásztat hogy mijen élethü meg minden, de én inkább a klasszikus játékokhoz vonzodo, ezen esetben a klasszikus TR-k hez:D(most tettem vissza pl a TR3-at iss^^:D)
Ez ijen haladni kell a korral a mai fiatalok(tiszteet a kivétel)mind a grafikára mennek, nagyon nem érdeklik öket hogy mijen a kaland csak a grafó legyen jó!Pedig ez nagy hiba.Kár hogy a mostani játékkészítök is csak a grafikára mennek, és egyre rosszabb game-eket adnak ki és még csodálkoznak hogy a vevök 90%-a nem veszik meg??Hát istenem...ez van:rolleyes:
Szerencsére vannak még a világon ojan emberek, akiket nem csak a jó grafika érdekel hanem hogy milyen az a bizonyos játéknak a története is...:rolleyes:
Bocs ha hülyeséget írtam csak álmos vagyok és én ezt gondolom..:D:o

deehogy írtál hülyeséget:hug:kapsz puszit most tőlem :)

YzaaA
2011-10-10, 21:20
^^:jumper::jumper:
Azt hiszem most túl tettem magamon:p:o
Mostmár Chapter 1-3-ba vook nyehh...:D
Mára ennyi a Resi 4-böl majd holnap is elöveszem és Ganados-okat továbra is gyilkolom!!!!:clown:

CrashHungarian98
2011-10-10, 21:22
^^:jumper::jumper:
Azt hiszem most túl tettem magamon:p:o
Mostmár Chapter 1-3-ba vook nyehh...:D
Mára ennyi a Resi 4-böl majd holnap is elöveszem és Ganados-okat továbra is gyilkolom!!!!:clown:

Na holnap énis elkezdem pro módon. :p

YzaaA
2011-10-11, 18:13
Ú azt hányszor kezdtem el de Ashley-nél tovább soha nem haladtamXD
hátha most összejön^^:D

CrashHungarian98
2011-10-11, 18:25
Ú azt hányszor kezdtem el de Ashley-nél tovább soha nem haladtamXD
hátha most összejön^^:D

Nemtom miért, de nekem az az egyik kedvenc részem xDD

Ting
2011-10-11, 19:08
Ashley Pro módban Special 2 kosztümmel sebezhetetlen. :) Ha felkapják, leesik, ha megütik, nem lesz baja. :D

CrashHungarian98
2011-10-11, 19:09
Ashley Pro módban Special 2 kosztümmel sebezhetetlen. :) Ha felkapják, leesik, ha megütik, nem lesz baja. :D

Az a lovagos?

YzaaA
2011-10-11, 19:41
Hja igen az a legjobb!!:PBár annál már Leon-nak az öltözéke nem szimpi.:P
lassacskán haladok, most jön az a rész, amit halálian gyülkölök!!
De meglessz az is remélhetöleg.:D
Crash nekem a resik közül ez a kedvencem!!^^:jumper::jumper:

Kacsa
2011-10-11, 19:48
Az a lovagos?

jaja :)
amúgy nekem is nagyon tetszik az a rész, amikor Ashley-vel kell menni, mert totál ijesztő :D azok a lovagok... :D és a zene... :D
FwE3s0b0-Ak
ez a legijesztőbb a Resi4-ben, aztán a Regenerátor.
vannak, akik azt mondják, hogy a Regenerátor-zene a legijesztőbb, de valójában nem. ha az a zene megy, akkor már megtörtént a baj és már megtámadott a Regenerátor, de ennél a zenénél csak gyanú van, bizonytalanság, nem tudod, mikor jön. :)

CrashHungarian98
2011-10-11, 20:00
jaja :)
amúgy nekem is nagyon tetszik az a rész, amikor Ashley-vel kell menni, mert totál ijesztő :D azok a lovagok... :D és a zene... :D
FwE3s0b0-Ak
ez a legijesztőbb a Resi4-ben, aztán a Regenerátor.
vannak, akik azt mondják, hogy a Regenerátor-zene a legijesztőbb, de valójában nem. ha az a zene megy, akkor már megtörtént a baj és már megtámadott a Regenerátor, de ennél a zenénél csak gyanú van, bizonytalanság, nem tudod, mikor jön. :)

Jaja a regenerátoroktól majdnem beszartam xD Megöltek vagy 28x :( Mindig harapgálnak :mad: xD

YzaaA
2011-10-11, 20:46
Jujj ennél a résznél tényleg besz*rt*m komolyan!!Nem csak a zenétöl, de amikor megláttam a lovagokat közeledni, akkor aszittem összevizelek b*szki.XD
Amúgy imádom a zenéjét, ojan t*k ijesztö!!:jumper::D
Na meg a regenerátorokról nem is beszélve, már elöre rettegek töllük!:clown:
Alig várom, hogy odaérjek hozzájuk.^^:jumper::jumper:

Ting
2011-10-11, 21:43
Az a lovagos?

Ühümm. :)

http://smhspanthers.k12tn.net/web_student_projects/Matt's_css_page/bamboo(3)/images/Leon_and_Ashley_Alternate_Costumes.gif

Kacsa
2011-10-12, 15:03
Amúgy imádom a zenéjét, ojan t*k ijesztö!!:jumper::D

én minden Resizenét imádok. annyira jól eltalálják az OST-ket, csókolom a zeneszertőt, aki a zenéket írja. :) lehet egy kívánsága nekem. :clown:

CrashHungarian98
2011-10-12, 20:26
ááá kb 1463465745775x meghaltam pro modon xDDD

YzaaA
2011-10-12, 20:38
Én meg most gyilkoltam le Ashley-t egy késselXD:vlol:
Komolyan mondom roszkor van rossz helyen!!-.-*XD

CrashHungarian98
2011-10-12, 21:39
Nekem 1x volt egy bug, hogy meghalt Ashley, de nem írta, hogy You Are Death, elővettem a Rifle-t távcsövesztem, és miután elengedtem szaladgáltam a holtteste körül xDD

Kacsa
2011-10-13, 15:59
Nekem 1x volt egy bug, hogy meghalt Ashley, de nem írta, hogy You Are Death, elővettem a Rifle-t távcsövesztem, és miután elengedtem szaladgáltam a holtteste körül xDD

haha :D gondolom csak egyszer fordult elő :o

YzaaA
2011-10-13, 16:01
Nekem 1x volt egy bug, hogy meghalt Ashley, de nem írta, hogy You Are Death, elővettem a Rifle-t távcsövesztem, és miután elengedtem szaladgáltam a holtteste körül xDD

O.Oezt meg hogy csináltad???:eek:
Bár még képet se készítettél??:rolleyes:
Jujj minnyá a kastélyhoz érek de várom már kedvenc pályám!!:jumper::jumper:

CrashHungarian98
2011-10-13, 17:42
haha :D gondolom csak egyszer fordult elő :o

jaja 1x . Képet? Elfelejtettem xD nem tom hogy csináltam.

YzaaA
2011-10-13, 18:07
Hogy lehet ijen fontos dolgot elfelejteni??XD
Látszik, hogy gyenge felfogású vagy CrashHXD:vlol:

CrashHungarian98
2011-10-13, 18:32
http://www.youtube.com/watch?v=xheUBRoxutE&feature=related pont ilyen történt
utánanéztem :p

Kacsa
2011-10-13, 18:33
Látszik, hogy gyenge felfogású vagy CrashHXD:vlol:

ez nem gyenge felfogás, kevered a szezont a fazonnal, vagy akár a f@szommal...? :clown::vlol:
csak elfelejtette, ez feledékenység, drágám. :)

YzaaA
2011-10-13, 19:25
Hogy lehet az ijet elfelejteni???:p
Mind 1 lehet hogy csak jobban leégetem magamat, nem szóltam shemmit.

CrashHungarian98
2011-10-13, 20:51
Hogy lehet az ijet elfelejteni???:p
Mind 1 lehet hogy csak jobban leégetem magamat, nem szóltam shemmit.

Úgy hogy elfelejtettem :p Van ilyen :p Na m1. :D

YzaaA
2011-10-14, 15:58
úgy van ne ragozzuk!!:D
csak kivi voltam rá hogy hogy néz ki!:P
Neked is pislogott??:vlol:

Naaa végreeee....!!!!!!!:jumper::jumper::jumper::jumper :
A kastély istenem kedvenc pályám!!!:jumper::jumper::clown:

CrashHungarian98
2011-10-14, 17:27
úgy van ne ragozzuk!!:D
csak kivi voltam rá hogy hogy néz ki!:P
Neked is pislogott??:vlol:

Naaa végreeee....!!!!!!!:jumper::jumper::jumper::jumper :
A kastély istenem kedvenc pályám!!!:jumper::jumper::clown:

Nekem is az a kedvenc pályám, meg a sziget is jó :D És a falu is :p

YzaaA
2011-10-14, 18:08
Nekem az egész a kedvencem de a kastély egyszerüen imádom!!:jumper::jumper:
t*k hangulatos meg azok a lovagok is királyak meg a csapdákat is nagyon szeretem benne.^^
De azt a nagy izét, amelynek be van varva a szeme s éles izék álnak ki a kezéöl útálomm...
Na meg azokat a sáska féleségeket hasonlít a Reaper-re a Resi 5-böl...na azokat is, bár a Resi 5-ben sokkal jobban gyülölöm öket, mert ott tényleg veszélyesek ha elkap, akkor neked annyi, mert halálraszurkálja a veséidet!!XDD

CrashHungarian98
2011-10-14, 18:25
Nekem az egész a kedvencem de a kastély egyszerüen imádom!!:jumper::jumper:
t*k hangulatos meg azok a lovagok is királyak meg a csapdákat is nagyon szeretem benne.^^
De azt a nagy izét, amelynek be van varva a szeme s éles izék álnak ki a kezéöl útálomm...
Na meg azokat a sáska féleségeket hasonlít a Reaper-re a Resi 5-böl...na azokat is, bár a Resi 5-ben sokkal jobban gyülölöm öket, mert ott tényleg veszélyesek ha elkap, akkor neked annyi, mert halálraszurkálja a veséidet!!XDD

Jajj azt énis utálom mindig beleszúrja a hasamba a karmait utána meg a fejembe :mad: http://www.youtube.com/watch?v=NPJUQvmbeiE Ilyedezzünk egy kicsit :p

YzaaA
2011-10-14, 18:27
Most nem akarok jó kedvem van de azért köszi CrashXP:vlol:

YzaaA
2011-10-19, 17:43
YEEEEE:jumper::jumper::jumper:
Kaptam Jill mod-ot RE4-hez!!:jumper::jumper:
http://www.youtube.com/watch?v=ic7t9Jmi90U&feature=related
a DL link is ott van a leírásban:P

YzaaA
2011-10-21, 16:41
Resi 4-hez Trainer-t valaki!!!:D
Ami bár müködik is-.-*
Szerk:már kaptam 1-et:D
Én is megcsináltam azt hogy Ashley-t megöltem s tudtam a holtteste körül mászkálniXD:jumper:
csinálok is 1 képet azonnal!!:D

CrashHungarian98
2011-10-21, 17:15
jó legalább te nem felejted el :p :)

YzaaA
2011-10-21, 17:43
http://i51.tinypic.com/p63h1.png
OMFG!!XDD:vlol:
és még az ajtón is át tudtam menni...a másik oldalon meg már shemmi baja shem voltXP:vlol:
És még annak a tetejébe pislogott b*sszkiXD

CrashHungarian98
2011-10-21, 21:51
http://i51.tinypic.com/p63h1.png
OMFG!!XDD:vlol:
és még az ajtón is át tudtam menni...a másik oldalon meg már shemmi baja shem voltXP:vlol:
És még annak a tetejébe pislogott b*sszkiXD

Hogy csináltad? :p Mert én nem tudom xDD

dzsemfix
2011-10-22, 16:10
találtál valakit, aki tud segíteni a fordításban?:)

YzaaA
2011-10-22, 19:35
Hogy csináltad? :p Mert én nem tudom xDD

csalássaXD:P:vlol:
örök életet adtam neki oszt lepufantottamXD
de lehet hogy nekem vénetlenül sikerült:PAz is kérdéses hogy mivel nyirtad ki??:D

Fhúú dzsemfix teljesen kiment a fejemböl!!>.<
de a közeli barátnöm szerintem segít, aztán holnap megkérdezem tölle okés??:D:)

CrashHungarian98
2011-10-22, 22:28
phú már nem tom hogy használtam e trainert akkor. xD Kipróbálom majd. :p:p

YzaaA
2011-10-23, 16:39
Jujj isenem el sem hiszem h ennyire telik az idö!!:jumper::jumper::jumper:
Hétvégén jönnek anyámék haza istenem de várom már!!:jumper::jumper:
És a sok cucc mellet lehetséges vogy veszek egy új vidikarit is!!:jumper::jumper:
Annyira izgatott vagyok és boldog!!:D
Mostmár a jókedvemet shemmi sem tudja elb*szni!!^^
Jó tudom h nem kellet volna de egyszerüen nem tudom h mit csináljak örömömben!!:jumper::jumper:
Le kellet írnom remélem nem gond!:o
Végre nem leszek 1-edül!!:jumper:És majd csinálok 1 hatalmas búlit, mikor ök elpucolnak az erdöre és én egyedül leszek ithon!!Úr isten el sem tom képzelni mi lessz akkor!!:clown:(nem föltétlen rossz dolog!!:vlol:)
Ne haragudjatok de ahogyna tesom említette hogy most hét végén jönnek aszittem, hogy megbolondulok annyira mgörültem neki!!:jumper::jumper:

YzaaA
2011-10-24, 16:02
Úristen....pont a legijesztöbb részhez értem el a Resi 4-ben!!!-.-*
És csak 1 kérdés kering a fejemben már este óta, ami nagyon zavar: hogy a francba fogom azt a kib*sz*tt Regenerátort legyözni löszer nélkül??:kratz:
A chapter5-1-nél járok, és még nem futottam össze 1 regenerátorral shem, viszont közel vagyok hozzá, és akkor honnan szereljek elö löszert??
Lehet hogy mégsem kellet volna ennyire pazarolnom a löszert-.-*:S
Már most kavarog a gyomrom föleg sötétben de félelmetes!!
Tegnap este sem tudtam aludni miattaXD:vlol:

Kacsa
2011-10-24, 16:25
Már most kavarog a gyomrom föleg sötétben de félelmetes!!
Tegnap este sem tudtam aludni miattaXD:vlol:

na azért ennyire nem kell beleélni magad :D
dehát én porszívózni nem bírtam miatta, mert az erős zajokban nem hallanám, ahogy hátulról megközelít... najó, inkább kussolok a beleélést illetően. :vlol:

YzaaA
2011-10-24, 16:40
na azért ennyire nem kell beleélni magad :D
dehát én porszívózni nem bírtam miatta, mert az erős zajokban nem hallanám, ahogy hátulról megközelít... najó, inkább kussolok a beleélést illetően. :vlol:

Még h én beleélem magamat??Nicsak ki beszél??:D
Amugy tényleg ojan ijesztöek és tényleg nem tudom hogy hogy fogom legyözni, plussz még shotgun ammom is alig vann és rifle-el nem lessz könnyü legyözni infravörös távcsö nélkül legyözni:S
Föleg ha még belém is kap jaj>.<:vlol:
Már j.J-nél is 4x meghaltam 1-más utánXD:vlol:
Na mondom akkor mit csinálok a regenerátornál b*sszúsXD

Ting
2011-10-24, 16:49
Én is féltem tőlük, viszont megnéztem YouTubeon a vele kapcsolatos videókat, és összeszámoltam hogy hány lesz belőlük mielőtt még odaérnék. :D Utána már nem is féltem tőlük, ráadásul nagyon könnyen el lehet tőlük menekülni. (bár azért ajánlott hogy minimum 1-2 életnövelőd legyen)

UI.: Kacsa, ha ezt olvasod, plz, tudsz nekem adni tippeket a Pro módhoz? Elég gyengén megy, és kéne az utolsó acsihoz. :D Privátban is küldheted, és előre is köszönöm! :)

YzaaA
2011-10-24, 17:12
(bár azért ajánlott hogy minimum 1-2 életnövelőd legyen)

Pláne ha még ez sincs!!:o:D
Tényleg nincs csak 1 zöld növényem megmutassam??:D
Amugy meg én is menekülni készülök elölle, mert bárhogyanis akarom, de akkor sem fogok csalni!!:D

YzaaA
2011-10-25, 16:12
Juuuj adjatok tanácsot tanácstalan vagyok!!XD
Még soha nem volt ijen dolog az életemben!
Van 1 csávó, akit vasárnap óta ismerek, vagyishát nem ojan nagyon, mert alig tudok rolla valamit isXD
Éz most megkérdeztem tölle, hogy miért érdeklódik ennyire irántam?
S egy kis idö útán kinyögte, hogy tetszem neki.:eek:
De nekem nem tetszik, ö, és ezt ö is tudja, és tudja azt is, hogy nekem más tetszik.És akkor eszébe ötlött, hogy legyünk barátok, de én nem szeretnék, mivel nem kedvelem öt.
Mit tegyek??:D
Még soha nem történt velem ilyesmi, és hát ez nagyon meglepett!!:eek:
Tanácsot kérek!!:D

Cindy
2011-10-25, 16:22
Tanácsot nem adok.. Ha a te helyedben lennék akkor ezt mondanám..

Figyelj apuskám, nem kedvelek, nem kedveltelek és nem is igazán foglak.. Sajnálom de fel is út, le is út, nem tetszel, hagyj békén, isten áldjon.. XD

Na, én ezt tenném, de te nem vagy olyan mint én..:P
Mond meg neki hogy ne haragudj, más tetszik, és nem szeretnék a társaságodban sem lenni, szia .:P

Na.. Kb ennyi.

YzaaA
2011-10-25, 16:36
Ennél lágyabban kéneXDÉs még az is közrejátszik, hogy nem merem elmondaniXD
Na mind1 inkább hagyom nem akarom megsérteni, hisz rendes:)
meghát még a tesommal is megbeszélem ezt a a dolgot, majd asztán elválik.:D

YzaaA
2011-10-26, 18:29
Végig vittem a Resi 4-et:D
Itt a statisztikámm:D
http://i43.tinypic.com/2ro1648.jpg
ahoz képest elég jól bírtam csak 10x haltam megXD:D
majd elkezdem pro modon is:D

Kacsa
2011-10-26, 20:26
Végig vittem a Resi 4-et:D
Itt a statisztikámm:D
http://i43.tinypic.com/2ro1648.jpg
ahoz képest elég jól bírtam csak 10x haltam megXD:D
majd elkezdem pro modon is:D

nagy gratula :)
nem tudom, de én kétszer játszottam ki, Normálon és Pro-n, de mindkettőször valami huszonvalahány órám lett O____o túl sokat keresgéltem, minden helyen nézelődtem :)

Cindy
2011-10-26, 20:32
Nekem is mindig huszonvalahány órám lett.
Én nem szeretek végig szaladni a pályákon.
Amúgy jó eredmény Yza^^

YzaaA
2011-10-26, 20:46
hátt...lehet hogy nem kellett volna végigrohanjak rajta^^*
Mert a löszerrel megbántam, mikor a regenerátorral szembe kellet néznem.:D
De végül csalás nélkül összejött és meg volt a játék élmény is!!:jumper:
Köszönöm Cindy:D
Amugy meg 10x haltam meg a játékban??XDDhúú de gyenge!!:vlol:

YzaaA
2011-10-28, 18:53
Nah hálka a jó istennek hogy felfogta ez a gyengeelméjü, hogy nem akarok vele járni!!-.-*
Már komolyan mondom kezdett idegesíteni!!
Elmondtam neki szépen és tisztán az igazságot, hogy:Nem akarok veled járni, haggy békében élni, amúgy is van 1 kiszemelt zsákmányom, amire vadászok 1000-elXD, most pont te kellettél a képpbe.
Erre azt feleli, hogy: De hát nem is láttál még élöben, miért akarod elsietni??
Erre én: nem is akarlak haggyá már!!
Erre ö: És mi nem tetszik bennem??
Én:Minden!!
Ö:Bár ismerj meg, és utánna itélkezz!
Mondom b*szki 1x-is útálom a túl érdeklödö tipusokat, amijen te is vagy,2x pedig eléggé idétlen vagy nem tetszik a külsöd sem meg ijenek szal haggyál
Erre Ö:De bár barátok lehetnénk??
Mondom, hogy:Te nem tod felfogni a csepp agyadal, hogy nem???
Erre írja h jó felfogtam és biztos h sokat fogok sírni utánnad mert nagyon tetszettél!
Mondom a vliágon vannak más csajok is majd találsz mást, addig is haggyál!!!
Ma is 2x el kellet mondanom h haggyon békén!-.-*
Jó tudom, hogy ezt nem ide kellet volna, de már nagyon ideges vagyok, én nincs per pillanat senki, akinek elmondhatnám és hát.....fhúúú....:angry:
Dehát vannak íjen ragaszkodó emberek, én pl nem vok ojan!
! csomo jó pasi volt az életemben, aki tetszett..XD
Dehát h ennyire rajongjak valakiért még ijen nem volt.
Ez már nagyon felhúzott-.-*

Cindy
2011-10-28, 19:03
Ömm.... Csak neten zaklatott?... lol... Azt hittem hogy legalább tényleg találkoztatok.. Ez..Na jó hagyjuk..
Lényeg hogy most már leszállt rólad.^^''
Jó zsákmány gyűjtést, vagy mit.:P

YzaaA
2011-10-28, 19:10
Hát ö(elvileg aszonta) hogy látott a városi buszon 2x is....
S hogy én milyen szép vagyok meg mittugyam én.
Meg még 2x beszéltünk tellon ennyi!
De nem érdekel csak mégjobban megutáltam és mégjobban feidegesített.Pedig elsöre jó benyomása volt.
De akkor shem tetszett!!-.-*
Tuttam hogy ez less nade mind1.
Zsákmányszerzés??hátt....azt amugy arra értettem, hogy tetszik nekem valaki...khm..^^*és meg szeretném szerezni...khm...:D

Cindy
2011-10-28, 19:19
Ez de 1 állat. Annyira bírom az ilyeneket.. 1szer meglát és már feleségül akar venni... Sajna nekem is volt már ilyen nem normális emberekkel dolgom.. Ilyenkor jó hogy se szívem se bűntudatom és jól lekoptatom őket..
ÉÉsss Akkor már kifaggatlak..( te topicod úgyhogy nem offolunk:P)
Milyen az a kiszemelt ''zsákmány''?
9.-be nekem is volt ilyen... 1 álompasi volt... 1 volt a bibi.. szart mindenre... Pedig úgy elfogadtam volna magam alá...
Csak hát.... bagózott, füvezett, ivott és nem érdekelte a tanulás.. De akkor is olyan sármos volt..xD..Gyá még most is bele pirulok..xD
Ilyenkor jó hogy 1ik ismerősöm sem ismeri a fórumot..xD
Azt ajánlom, ha ilyen a pasi, akármennyire is fáj, mondj le róla. Nekem is ezt kellett tennem és majdnem 1 évig szenvedtem..xD, de megérte^^

YzaaA
2011-10-28, 19:29
Hjajj ö nem ojan!!:PTök rendes csávó és meg kell hagyni tud hülyeségeket csinálniXD
A pofija az ami tetszik benne ojan kis aranyos^^
Meg hát ojan.....ojan....jó vele lenni.Bár benne is meg van a szivassak más embereketXDDe attól eltekinte jó gyerek:)
Nekem bejön, és föleg hogy az osztársam volt 1-3-ig, és most megint 9-ikbe azok lettük:D
Nem gondoltam volna., hogy még 1x ö is meg fog tetszeni:D:clown:
de milyen sokat változottO_O

Kacsa
2011-10-28, 21:41
Ömm.... Csak neten zaklatott?... lol... Azt hittem hogy legalább tényleg találkoztatok.. Ez..Na jó hagyjuk..

LOL
erre én is ezt mondom...
neten nem lehet megismerkedni.

Ting
2011-10-28, 22:04
Végülis a TR találkozó egész jól összejött pár éve. :)

Cindy
2011-10-28, 22:34
Hjajj ö nem ojan!!:PTök rendes csávó és meg kell hagyni tud hülyeségeket csinálniXD
A pofija az ami tetszik benne ojan kis aranyos^^
Meg hát ojan.....ojan....jó vele lenni.Bár benne is meg van a szivassak más embereketXDDe attól eltekinte jó gyerek:)
Nekem bejön, és föleg hogy az osztársam volt 1-3-ig, és most megint 9-ikbe azok lettük:D
Nem gondoltam volna., hogy még 1x ö is meg fog tetszeni:D:clown:
de milyen sokat változottO_O


Rendesnek a Bence(így hívják) is rendes volt.. Csak nem törődöm stylja volt..
De ha belegondolok... Sexen kívűl másra nem lett volna jóxD.. Közös témánk tuti nem lett volna... Áh mind1 is^^
Boldog vagyok én Bazsimmal<3

Kacsa
2011-10-29, 09:56
Végülis a TR találkozó egész jól összejött pár éve. :)

akkor úgy mondom, hogy beleszeretni valaki nem lehet neten keresztül. :D

Ting
2011-10-29, 10:18
Úgy már oké. :D

YzaaA
2011-10-29, 10:22
Boldog vagyok én Bazsimmal<3

Akkor sok boldogságot!!:D

YzaaA
2011-11-01, 12:58
OOhhh yeeee:D
lehetséges, hogy apám vesz egy új vidikarit!!!:jumper::jumper:
Mivel jól viselkedtem, ezért lehet hogy megveszi, de még meg kell gyözem rolla!!:D
Ha kaptam választ, azonnal kezdek kérdezösködni!!:D:clown:

Kacsa
2011-11-01, 13:22
OOhhh yeeee:D
lehetséges, hogy apám vesz egy új vidikarit!!!:jumper::jumper:
Mivel jól viselkedtem, ezért lehet hogy megveszi, de még meg kell gyözem rolla!!:D
Ha kaptam választ, azonnal kezdek kérdezösködni!!:D:clown:

de jó:jumper::jumper::jumper:
na, akkor ha megadod, hogy árban kb. milyet szeretnél, akkor én meg ajánlok. :)
jahh... és lehetőleg ne lei-ben adjad meg hanem forintba :)

YzaaA
2011-11-01, 15:47
Majd ha választ kapok, addig nem mondok semmit;)

YzaaA
2011-11-05, 18:27
Hát ezt nem hiszem el......mostanában valami baj van velem!!
Nem csak hogy túl érzelgös vagyok, de már könnyen felmérgelödök még apro dolgokon is!!-.-*
Ez nem normális!!
Miért van ez??Kezdek bekatttanni???:nut:
Minden felmérgesít, könnyen elérzékenyülök, még 1 apro vicctöl is....
Kéne ezen változtatni már!!:cool:
Így csak mégjobban megutáltatom magamat mindenkivvel, amit nem akarok.:(

Cindy
2011-11-06, 14:31
Angyalom... A válasz: serdülsz :p
Mindenki ilyen ebben a korban... Nekem hiszti rohamaim voltak/ vannak :p

YzaaA
2011-11-06, 14:53
Nekem is azok vannak, de ojan furi.....Mintha minden ellenem álna.....
De az érzés kezd elmulni!!:D
Hát ha ijen lleszek 18 éves koromba akkor köszönöm szépen nem kérek belölle:p

horus
2011-11-08, 22:17
Hát ezt nem hiszem el......mostanában valami baj van velem!!
Nem csak hogy túl érzelgös vagyok, de már könnyen felmérgelödök még apro dolgokon is!!-.-*
Ez nem normális!!
Miért van ez??Kezdek bekatttanni???:nut:
Minden felmérgesít, könnyen elérzékenyülök, még 1 apro vicctöl is....
Kéne ezen változtatni már!!:cool:
Így csak mégjobban megutáltatom magamat mindenkivvel, amit nem akarok.:(

jah tini kor.. :D télleg jó lenne már túl lenni rajta, felnőni meg minden már várom hogy 18 legyek bááár asszem kitalaltak megin vmi hülyeséget hogy az ember nem is 18 éves koraig fejlődik hanem 21 asszem..

OBig
2011-11-09, 11:58
21?
Inkább 43. :D
Annak örülj, hogy ilyen piszok szemtelenül fiatal vagy. :D:D:D

Kacsa
2011-11-09, 14:59
21?
Inkább 43. :D

:clown::vlol:

YzaaA
2011-11-12, 12:45
Hát ezt nem hiszem el!!:jumper::jumper:
Életemben nem voltam ennyire boldog!!:D:jumper::jumper:
VÉGRE ENYÉM A GÉP!!!!!!:jumper::jumper::jumper::jumper:
És senki sem nyúlhat hozzá!!:D
Annyira boldog vagyok, hogy minnyá a falra mászok!!:D:clown:
De jóó!!:D:yahoo:

YzaaA
2011-11-20, 15:46
Fhúú de imádom ezt az Amnesia-át!!:jumper::jumper:
Eddig csak 1x haltam meg benne:P
És az a szörny valami észméletlen ijesztö!
Rendesen parázok, mintha Daniel helyében lennék...^^:D
Ezek a kinzótermek annyira tetszenek nem tom mé:P
De legalább most nem szólnak le, h milyen játékokat játszok, szóval ha törik ha szakad végigviszem:D
most éppen itt tartok: http://www.youtube.com/watch?v=1AqiPukzEZY&feature=fvwrel :D
Már megszereztem az a kék és piros botot, meg a kulcsot a szerkentyüs helyre:D

Kacsa
2011-11-20, 19:17
Már megszereztem az a kék és piros botot, meg a kulcsot a szerkentyüs helyre:D

nagyszerű :)
ha adhatok egy NEM spoileres tanácsot:
mindig alaposan olvass el minden papírt, legyen az
- Daniel Naplója (bár ez nem annyira fontos, de azért mégis... hiszen ez a történet megértéshez kell),
- egy "Note", azaz egy Jegyzet, ez nagyon fontos, mert elárulja, hogy mik kellenek a puzzle-höz, és néha azt is, hol találod őket
- vagy egy Memento, ezek is nagyon fontos feljegyzések, ezek a feladataid a játék során, ha elakadsz, akkor ezeket nézd meg először, utána a Notes-ot.

:Dsok sikert, de ez még nagyon az eleje, ahol vagy, nem is tudom, miért hoztad fel a kínzótermeket, még nem is tartasz ott. :p

YzaaA
2011-11-20, 19:25
Én azokat nem szoktam pedig elolvasni:P
Nem baj mostantól elolvasom:D
A mentions-okat mindig elolvasom de a Note-okat ritkán....
Nem baj ha még az eleje, már parázok!!!!:D
De mi a franc az az ORB???:D

Kacsa
2011-11-20, 19:40
A mentions-okat mindig elolvasom de a Note-okat ritkán....


Mention? Olyan nincsen. Amúgy is, az egy ige :P
a Memento-ra gondolhatsz.



De mi a franc az az ORB???:D

Orb, magyarul Gömb, ami körül az Amnesia története forog. :)

Röviden: Daniel eltulajdonított egy Gömböt, egy algériai sírból, és az élete rosszra fordult, többek közt a Shadow (az Árnyék) is ezért kezdte üldözni.

YzaaA
2011-11-20, 21:18
Orb, magyarul Gömb, ami körül az Amnesia története forog. :)

Röviden: Daniel eltulajdonított egy Gömböt, egy algériai sírból, és az élete rosszra fordult, többek közt a Shadow (az Árnyék) is ezért kezdte üldözni.

Igen a naplójábol megtudtam azt, hogy egy árnyék üldözi, és hogy pár embert meg is ölt.:D

Ja és még 1 kérdés ha szabad lessz:D Egyges helyeken amikor jön az a nagy fény, ott ahol Daniel beszélget(gondolom Herbert-el vagy Alexander-rel fogalmam sincs:D) akkor ö azt a pillanatot átélte??

Kacsa
2011-11-21, 08:12
Egyges helyeken amikor jön az a nagy fény, ott ahol Daniel beszélget(gondolom Herbert-el vagy Alexander-rel fogalmam sincs:D) akkor ö azt a pillanatot átélte??

flashback, drágám. flashback. :)
keress rá Google-n.

YzaaA
2011-11-27, 21:34
Jézusom........
Mekkora egy felfordulás az életem....Alig tudok géphez ülni, mert ha a szobámban van, akkor már mindig ott ülök, és semmit sem tanulok blablabla...
Mintha nem lennének nagyobb problémáim amellet, hogy még ök is b*sz*gatnak.
Komolyan mondom hogy már nem bírom tovább!!
Van 1 srác, aki nagyon tetszik nekem, de ö tudomás sem akar venni rollam.A bulin is ugyan ez volt.Annyira kiborított, hogy elkezdtem sírni.Errefel az uncsija odajön hozzám, és probál vigasztalni.Látom hogy nagyon nyomul rám, kérdem tölle, h teccem neked?Erre a válasz igen.Megllepödtem, nem tudtam, hogy mit mondjak erre, már eddig 2 pasinak tetszim, és h az igazat megvaljam eggyik sem tetszik.Aztán megcsókolt.Nem bírtam szóhozjutni, és persze hagytam magam.Én idióta 15 éves létemre csokoloztam 1 pasival, akit nem is ismerek??Ráadásul a tesóm is látott vele.Ebböl aztán nagy cirkusz lett.Aztán a tesom megmagyarázta neki, h én még nem vagyok erre felkészülve, meghogy még várhat, hogy összejöjjünk, ha igazán szeretjük 1-ást.Én tényleg szeretem, és ö is engemet, de én még úgy érzem, hogy nem vagyok felkészülve erre a komoly kapcsolatra, és ezt már ö is érti.Remélem, hogy igazán szeret, mert még várnia kell rám.Ólyan szokatlan, még soha nem voltam pasival ilyen közel.

Kacsa
2011-11-28, 08:34
Én idióta 15 éves létemre csokoloztam 1 pasival, akit nem is ismerek??

tudom, tudom, hogy a szerelemben nem számíit a kor, meg minden, de azért áruld már el, mennyi idős ez a "pasi" :)

Én tényleg szeretem, és ö is engemet, de én még úgy érzem, hogy nem vagyok felkészülve erre a komoly kapcsolatra, és ezt már ö is érti.Remélem, hogy igazán szeret, mert még várnia kell rám.

hát, ha te is szereted, és ő is, akkor talán nem kéne várni :rolleyes:
addig élvezzétek, amíg még van szerelem, mert ha elmúlik, akkor majd csak átkozod magad, hogy kihagytad.

OBig
2011-11-28, 12:47
"Ólyan szokatlan, még soha nem voltam pasival ilyen közel. "

Majd belejössz lassan, ne aggódj. :)
Majd drukkolunk Neked. :)

horus
2011-11-28, 16:17
Jézusom........
Mekkora egy felfordulás az életem....Alig tudok géphez ülni, mert ha a szobámban van, akkor már mindig ott ülök, és semmit sem tanulok blablabla...
Mintha nem lennének nagyobb problémáim amellet, hogy még ök is b*sz*gatnak.
Komolyan mondom hogy már nem bírom tovább!!
Van 1 srác, aki nagyon tetszik nekem, de ö tudomás sem akar venni rollam.A bulin is ugyan ez volt.Annyira kiborított, hogy elkezdtem sírni.Errefel az uncsija odajön hozzám, és probál vigasztalni.Látom hogy nagyon nyomul rám, kérdem tölle, h teccem neked?Erre a válasz igen.Megllepödtem, nem tudtam, hogy mit mondjak erre, már eddig 2 pasinak tetszim, és h az igazat megvaljam eggyik sem tetszik.Aztán megcsókolt.Nem bírtam szóhozjutni, és persze hagytam magam.Én idióta 15 éves létemre csokoloztam 1 pasival, akit nem is ismerek??Ráadásul a tesóm is látott vele.Ebböl aztán nagy cirkusz lett.Aztán a tesom megmagyarázta neki, h én még nem vagyok erre felkészülve, meghogy még várhat, hogy összejöjjünk, ha igazán szeretjük 1-ást.Én tényleg szeretem, és ö is engemet, de én még úgy érzem, hogy nem vagyok felkészülve erre a komoly kapcsolatra, és ezt már ö is érti.Remélem, hogy igazán szeret, mert még várnia kell rám.Ólyan szokatlan, még soha nem voltam pasival ilyen közel.

OMG O___o te még csak most csokoloztal eloszor ? Amugy ezen mit vannak fennakadva ? Már 15 vagy... 15 évesen már több is belefér mint egy csók... Egy pasiért meg sirni hááát... nem érdemes...

Kacsa
2011-11-28, 16:54
OMG O___o te még csak most csokoloztal eloszor ?

azt nem mondd, hogy későn csinálta :P
nem tudom, mi az jó abban, ha valaki 13 évesen már pasizik/csajozik -__-
azt hiszik, attól lesznek olyan felnőttesek.

horus
2011-11-28, 17:18
azt nem mondd, hogy későn csinálta :P
nem tudom, mi az jó abban, ha valaki 13 évesen már pasizik/csajozik -__-
azt hiszik, attól lesznek olyan felnőttesek.

Na és ez szerinted miért nem jó ? :P
Hááát 15 évesen... itt kinevetnék...

YzaaA
2011-11-28, 19:11
Mostmár teljesen feladtam, már kiábrándultam belölle, nem tetszik már annyira, szóval ebböl semmi komoly nem lessz!
Meg anyámék is megtiltották, és hát meg kell hogy érts horus, én hiába kezdek el pasizni, hogyha:
1.Nem vagyok azon a szinten mint ö(20 éves különben a srác)
2.Még soha nem voltam ijen szituban, szal én még tapasztalatlan vagyok
3.A szüleim ellenzik ijen korban azt mondják h ez még korai, és nem szeretném elveszíteni az bizalmukat felém.

Jó tudom, h sok csaj meg pasi, már ijen korán kezdi, de nem lenne jó, ha 15 évesen teherbe esnék, aztán 18 évesen nevelni fogom a gyerekemet, és még az éretségi.......
Én ismerek 1 ojan csajt, aki már 13 évesen teherbe esett és gyermeke lett, szegény azt se tudta, h mit kezdjen vele plussz ekkora korban tanulni kell, meg ilyen dolgok, de vannak ojan csajok és pasik is, akik 13 évesen szerelmesek lesznek, majd öngyilkosok, mmert a csaj/pasi nem akarta öket
Ez még tul korai.........
Söt lehet hogy a kor a szerelemnél nagyon nem számít, dehogyha te 15 vagy és a srác 5 évvel nagyobb nálad az már 1 kicsit ciki.,Nemhogy ciki hanem tul nagy a korkülömbség nah...Esetleg ha 2 v 3 évvel nagyobb a srác akor esetleg igen de 5 évvel??Hogy néz már az ki??

tombraidermaster1996
2011-11-28, 19:28
Horus! Ezt hogy érted, hogy több is lehet mint egy szimpla csók???:o Túúúdom, rossz az aki rosszra gondol. Sztem meg 15 évesen még csak szimpla csók, aztán más semmi, majd ha 18 lesz, addig nem, ezt nővérem mondta nekem pár hónapja. Amúgy én is 15 vok, de eddig még semmi párkapcsolat, semmi csók. Remélem YzaaA, hogy találsz magadnak majd egy jó srácot, akivel összejön a szerelem. Csak azzal vigyázz, hogy nehogy olyat fogj ki aki egy szőke k...váért elhagy. Erre vigyázz majd!
Figyelj ez még nincs korán, 15 éves kortól bármikor elkezdheted a párkapcsolat kiépítést. Amúgy egyik ismerős csaj 16 éves és egy 23 éves sráccal jár. Ez az abszurd dolog, nem az, ha öt évvel idősebb pasival jársz, hanem ha 5 fölött van a korkülönbség, akkor van gáz. Nyugi, összejön még a szerelem, találsz jobbat is hidd el. Vagyunk 7 milliárdan a Földön, annak a fele srác, azokból válogathatsz rendesen. :)

horus
2011-11-28, 19:32
Mostmár teljesen feladtam, már kiábrándultam belölle, nem tetszik már annyira, szóval ebböl semmi komoly nem lessz!
Meg anyámék is megtiltották, és hát meg kell hogy érts horus, én hiába kezdek el pasizni, hogyha:
1.Nem vagyok azon a szinten mint ö(20 éves különben a srác)
2.Még soha nem voltam ijen szituban, szal én még tapasztalatlan vagyok
3.A szüleim ellenzik ijen korban azt mondják h ez még korai, és nem szeretném elveszíteni az bizalmukat felém.

Jó tudom, h sok csaj meg pasi, már ijen korán kezdi, de nem lenne jó, ha 15 évesen teherbe esnék, aztán 18 évesen nevelni fogom a gyerekemet, és még az éretségi.......
Én ismerek 1 ojan csajt, aki már 13 évesen teherbe esett és gyermeke lett, szegény azt se tudta, h mit kezdjen vele plussz ekkora korban tanulni kell, meg ilyen dolgok, de vannak ojan csajok és pasik is, akik 13 évesen szerelmesek lesznek, majd öngyilkosok, mmert a csaj/pasi nem akarta öket
Ez még tul korai.........
Söt lehet hogy a kor a szerelemnél nagyon nem számít, dehogyha te 15 vagy és a srác 5 évvel nagyobb nálad az már 1 kicsit ciki.,Nemhogy ciki hanem tul nagy a korkülömbség nah...Esetleg ha 2 v 3 évvel nagyobb a srác akor esetleg igen de 5 évvel??Hogy néz már az ki??
jézusom iza... az h vki pasizik az nem azt jelenti h gyereke lesssz, attol h jarsz vkivel nem muszaly dugnod, az h van egy pasid az nagyon nem korai mar ilyenkor, a sex meg mar egy teljesen más dolog, a pasi 20 éves van annyi esze h ha nem akarod akkor nem lessz durva, nem ugy fog hozzad viszonyulni ha megmondod te ezt meg nem akarod, lanyoknal en is korainak latom 15 evesen a sexet, de ezt nem kell csinalnod...
Jobb egy nagyobb pasival jarni mert eretteb, nem olyan gyerekes nem csak a kurason jar az esze, jobban megert... és nem ciki....

Olvasd el jol Yza, nem akarki mondja Dr.Horus szerelemológus xDDD :P


Horus! Ezt hogy érted, hogy több is lehet mint egy szimpla csók???:o Túúúdom, rossz az aki rosszra gondol. Sztem meg 15 évesen még csak szimpla csók, aztán más semmi, majd ha 18 lesz, addig nem, ezt nővérem mondta nekem pár hónapja. Amúgy én is 15 vok, de eddig még semmi párkapcsolat, semmi csók. Remélem YzaaA, hogy találsz magadnak majd egy jó srácot, akivel összejön a szerelem. Csak azzal vigyázz, hogy nehogy olyat fogj ki aki egy szőke k...váért elhagy. Erre vigyázz majd! Amúgy meg nyugi lány vagy, tökön rugod a srácot, aztán békén hagy. Mivel hogy lány vagy, ezért ő nem üthet vissza, utána leszáll majd rólad hidd el. Vagy: koptasd le a srácot.

Torveny kimondja hogy 15 éves korodtól szabadon valaszthatsz sexpartnert igy nem kell varnod XDDD Komolyra forditva a szot, csok, kapcsi, simi mondjuk lehet.. 18 eves tsizta hulyeseg tiszta tapasztalatlan leszel.... Mivel a tokon rugas fizikai serulest okoz ezert ez bantalmazas ezert o ugyanugy meguthet, amugy meg en osszevernem azt aki tokon rugna v megutne es lese szarom hogy lany hisz egyenjogusag van, azt sem erdekel h fizikailag gyengebb ha engem bant en ugyanugy bantani fogom....

Kacsa
2011-11-28, 19:33
Mostmár teljesen feladtam, már kiábrándultam belölle, nem tetszik már annyira, szóval ebböl semmi komoly nem lessz!
Meg anyámék is megtiltották, és hát meg kell hogy érts horus, én hiába kezdek el pasizni, hogyha:
1.Nem vagyok azon a szinten mint ö(20 éves különben a srác)
2.Még soha nem voltam ijen szituban, szal én még tapasztalatlan vagyok
3.A szüleim ellenzik ijen korban azt mondják h ez még korai, és nem szeretném elveszíteni az bizalmukat felém.

Jó tudom, h sok csaj meg pasi, már ijen korán kezdi, de nem lenne jó, ha 15 évesen teherbe esnék, aztán 18 évesen nevelni fogom a gyerekemet, és még az éretségi.......
Én ismerek 1 ojan csajt, aki már 13 évesen teherbe esett és gyermeke lett, szegény azt se tudta, h mit kezdjen vele plussz ekkora korban tanulni kell, meg ilyen dolgok, de vannak ojan csajok és pasik is, akik 13 évesen szerelmesek lesznek, majd öngyilkosok, mmert a csaj/pasi nem akarta öket
Ez még tul korai.........
Söt lehet hogy a kor a szerelemnél nagyon nem számít, dehogyha te 15 vagy és a srác 5 évvel nagyobb nálad az már 1 kicsit ciki.,Nemhogy ciki hanem tul nagy a korkülömbség nah...Esetleg ha 2 v 3 évvel nagyobb a srác akor esetleg igen de 5 évvel??Hogy néz már az ki??

nem csalódtam benned Iza drágám. :)

sőt, BÜSZKE VAGYOK RÁD! :hug:
jól döntöttél, és ahogy látom, jópárszor átgondoltad :)
20 éves... te Jézus.... te lóf@szt se tudsz ő meg már sztem közel mindent... úgy beégnél előtte...

amúgy az nem gond, ha tapasztalatlan vagy, mert mindenki az, ezért szoktak egy hasonló korosztállyal kikezdeni....

amúgy még én szégyelltem el magamat annak a fiúnak a helyében... hogy lehet valaki ilyen.... ilyen..... :mad: 20 évesen ráhajt egy 15 éves csajra...
MONDD MÁR EL IZA, UGYE, HOGY CIGÁNY VOLT?! :angry:




Jobb egy nagyobb pasival jarni mert eretteb, nem olyan gyerekes nem csak a kurason jar az esze, jobban megert... és nem ciki....

hát, kedves horus, ha egy fiúnak CSAK A KÚRÁSON jár az esze, annak egyáltalán nem való még a szerelem.

horus
2011-11-28, 19:48
NEM engnel be elotte, egy 20 eves mar nem olyan gyerekes és nem ugy fog viselkedni, tisztaban van vele h kisebb v kevesebbet tudsz...
jajj istenem kacsa miert lett volna mar cigany ??? -.- istenem az ilyen emberek de feltudnak b@szni....
Amugy meg miert baj ez ? 5 év semmi... olyan abszurd h ezen vtok fennakadva...

YzaaA
2011-11-28, 20:06
nem csalódtam benned Iza drágám. :)

sőt, BÜSZKE VAGYOK RÁD! :hug:
jól döntöttél, és ahogy látom, jópárszor átgondoltad :)
20 éves... te Jézus.... te lóf@szt se tudsz ő meg már sztem közel mindent... úgy beégnél előtte...

amúgy az nem gond, ha tapasztalatlan vagy, mert mindenki az, ezért szoktak egy hasonló korosztállyal kikezdeni....

amúgy még én szégyelltem el magamat annak a fiúnak a helyében... hogy lehet valaki ilyen.... ilyen..... :mad: 20 évesen ráhajt egy 15 éves csajra...
MONDD MÁR EL IZA, UGYE, HOGY CIGÁNY VOLT?! :angry:




hát, kedves horus, ha egy fiúnak CSAK A KÚRÁSON jár az esze, annak egyáltalán nem való még a szerelem.
Nem cigány volt pontosan ojan emberi lény mint te vagy én, hidd el ha cigány lett volna ennyire könnyen nem pattinthattam volna le magamról, már a tesom is járt igy anno.....

NEM engnel be elotte, egy 20 eves mar nem olyan gyerekes és nem ugy fog viselkedni, tisztaban van vele h kisebb v kevesebbet tudsz...
jajj istenem kacsa miert lett volna mar cigany ??? -.- istenem az ilyen emberek de feltudnak b@szni....
Amugy meg miert baj ez ? 5 év semmi... olyan abszurd h ezen vtok fennakadva...

Már ne haragudj horus, dehát azért 5 év szerintem nagy külömbség a mostani fiatalokkal az a baj, hogy ÉRETLENEK!!És ez igaz, mivel a csajok sokkal érzelmesebb lények, és ezért könnyebben felfogják az emberek érzéseit, miont a pasik!Azok ha egész napuk lenne rá csak a szivatással töltenék el, mást b@sztatnak, hogy ö ojan más, meg hogy boldogtalan szegény nem tehet rólla, de ök mégis b@sztatják!
Jó az tény, hogy nincs jó alakja 1 kcsit félreérti a dolgokat(ijen vagyok pl én is)de attol még nem kell lenézni könyörgöm!
Nem azt mondom hogy csak a szexen jár az eszük, de bár probáljanak meg 1 kicsit elgondolkodni azon, hogy mindenki eber!Egy érzéssel teli lény!Ahogy a nök, úgy a férfiak néhánya is érzékeny!
Én már 1 millioszor átgondoltam, hogyha lenne egy fium akkor vele hogy kell viselkedni, vagy hogy megbizonyosodjak arrol, hogy tényleg szeretem-e??És hogy ö is szeret??Te most ezt mondod, de ha az én helyemben lennéll, tuti hogy megváltozna a véleményed!

horus
2011-11-28, 20:13
Nem cigány volt pontosan ojan emberi lény mint te vagy én, hidd el ha cigány lett volna ennyire könnyen nem pattinthattam volna le magamról, már a tesom is járt igy anno.....


Már ne haragudj horus, dehát azért 5 év szerintem nagy külömbség a mostani fiatalokkal az a baj, hogy ÉRETLENEK!!És ez igaz, mivel a csajok sokkal érzelmesebb lények, és ezért könnyebben felfogják az emberek érzéseit, miont a pasik!Azok ha egész napuk lenne rá csak a szivatással töltenék el, mást b@sztatnak, hogy ö ojan más, meg hogy boldogtalan szegény nem tehet rólla, de ök mégis b@sztatják!
Jó az tény, hogy nincs jó alakja 1 kcsit félreérti a dolgokat(ijen vagyok pl én is)de attol még nem kell lenézni könyörgöm!
Nem azt mondom hogy csak a szexen jár az eszük, de bár probáljanak meg 1 kicsit elgondolkodni azon, hogy mindenki eber!Egy érzéssel teli lény!Ahogy a nök, úgy a férfiak néhánya is érzékeny!
Én már 1 millioszor átgondoltam, hogyha lenne egy fium akkor vele hogy kell viselkedni, vagy hogy megbizonyosodjak arrol, hogy tényleg szeretem-e??És hogy ö is szeret??Te most ezt mondod, de ha az én helyemben lennéll, tuti hogy megváltozna a véleményed!
Ez egyaltalan nem igaz ez a baj a nokkel, azt hiszik hogy ok az isten es mindent tudnak holott fingjuk sincs semmirol, sokkal diszkriminativabbak a nok mint mi, ha az osztalyban cirkusz van azt mindig a lanyok csinaljak, ha a fiuk osszevesznek akko az okol dont aztan kesz a csajok meg csinaljak a balhet, melegeket is ok szoljak meg nem mi... nalunk senki nem ****tat senkit ugy atlagba, ha van vmi az mindig a LANYOK LANYOK LANYOK...
En nem latom kevesnek, foleg komoly kapcsolatnak ez pont megfelelo....
Egy pasira ranezel es leri rola h mi van...

YzaaA
2011-11-28, 20:25
Na látod mindenki a saját faját tartja felsöbbrendünek!Mengint mi vagyunk lenézve, megint a pasik az okosabbak, megint nekik mindent szabad mert ök olyan nagyok!!Mintha nekünk csak hisztiböl álna az életünk.Én nem tudom megérteni a pasikat a csjokbban mindig csak a hisztit látják!Jó az tény, hogy van 1 pár ember, aki nagyon hisztis és mindenen kiakad, de ez még nem azt jelenti, hogy csak velünk van ez a helyzet!!
Ezt kikérem magamnak nem vagyok hisztis, csak kiállok az igazamért, és teis ennyi!!

horus
2011-11-28, 20:30
Na látod mindenki a saját faját tartja felsöbbrendünek!Mengint mi vagyunk lenézve, megint a pasik az okosabbak, megint nekik mindent szabad mert ök olyan nagyok!!Mintha nekünk csak hisztiböl álna az életünk.Én nem tudom megérteni a pasikat a csjokbban mindig csak a hisztit látják!Jó az tény, hogy van 1 pár ember, aki nagyon hisztis és mindenen kiakad, de ez még nem azt jelenti, hogy csak velünk van ez a helyzet!!
Ezt kikérem magamnak nem vagyok hisztis, csak kiállok az igazamért, és teis ennyi!!

A ferfi nem egy kulon faj XD Nyilvan valoan mi vagyunk a felsobbrenduek ez egyertelmu....
Mert nem abbol all ??? Olvasd csak vissza a topikod meg a hszjeid, 2/3-uk a rinyalasodbol all h neked milyen szar az eleted meg stb.. Hisztis v mint a tobbi, nincs onbizalmad csak sirankozni tucc... tipikus noi jellem...

YzaaA
2011-11-28, 20:33
Nem kéne, hogy a pohár megteljen horus!!
Én meg is tudom fogni a számmat ha az kell, de ez már kiütötte a biztosítékot!!
Hogy hogy a férfiak a felsöbbrendübbek??Ha mi nök nem lennénk ti mit csinálnátok mi??

OBig
2011-11-28, 20:39
Ha mi nök nem lennénk ti mit csinálnátok mi??

Húúú, ebbe bele sem merek gondolni. :):D:D:D

Bár van itt olyan is, akinek volna erre is megoldása. :D:D:D

horus
2011-11-28, 20:43
Elboldogulnánk ne felj... Egyetlen dolog ami lehetetlen lenne az az utodnemzes, viszont fejlett vilagban elunk, az okosok ugy is kitalalnanak vmit... meg amugy is sztem a drága anyatermészet is megoldaná :D

Kacsa
2011-11-28, 20:44
Nyilvan valoan mi (a férfiak) vagyunk a felsobbrenduek ez egyertelmu....

húúú... :eek: :Dmondd ezt a nőnek szemtől szembe és úgy kikaparja a szemedet... :vlol:


Bár van itt olyan is, akinek volna erre is megoldása. :D:D:D

LOOOOL :vlol:
értem a célzást. :)

áhh, én képtelen lennék nők nélküli világban élni (és NEM a szexre gondolok :P), totál egyhangú lenne, elveszne az a finomság, az a hosszú haj, az a parfüm, meg minden ilyesmi, meg az a tekintet, meg - bizony, az a kétszínűség, az a vadmacskaság. mert én ilyennek ismertem meg őket.

horus
2011-11-28, 20:45
húúú... :eek: :Dmondd ezt a nőnek szemtől szembe és úgy kikaparja a szemedet... :vlol:
egy ujjal probalna hozzam nyulni a kezet eltornem... :D :D

YzaaA
2011-11-28, 20:47
húúú... :eek: :Dmondd ezt a nőnek szemtől szembe és úgy kikaparja a szemedet... :vlol:


Az biztos.........
De már megint veszekedünk, és most ne hogy azt mond, hogy én kezdtem, mert agyonütlek valamivel!!:D

Horus ezt akkor mond, hogyha már ojan hejzetben vagy h nincs csaj akkor megnézném a képedet!!:D

Kacsa
2011-11-28, 20:51
egy ujjal probalna hozzam nyulni a kezet eltornem... :D :D

akkor most a Resi4-et idézem:
(Leon egy vasvillával fejenszúrt asszonyt néz)
- Guess there's no sex discrimination here. Better find her fast! :D

horus
2011-11-28, 20:52
Az biztos.........
De már megint veszekedünk, és most ne hogy azt mond, hogy én kezdtem, mert agyonütlek valamivel!!:D

Horus ezt akkor mond, hogyha már ojan hejzetben vagy h nincs csaj akkor megnézném a képedet!!:D

Nem veszekedunk, beszelgetunk...
Nekem nem lenne problema dragam az hogy nincs csaj, hidd el... ha arra celzol h nem lenne sex hat ott van a segito kez :P

YzaaA
2011-11-28, 20:57
Jaj én nem pont arra céloztam..:PMind1 is én asszem hogy kár ezt vitatni, mert úgyis te kerülnél ki gyöztesen.

Kacsa ez jó volt:vlol::D

Robbie
2011-11-28, 21:03
Fuuh hát nem olvastam végig csak bele bele, hozzáfűzni valóm csak annyi hogy az a jó ha egy kulcs mindent kinyit de az már nem jó ha egy zárt minden kulcs nyit :D

Scoobykah
2011-11-29, 19:17
hát én lesegetek miket írtok.

1. 5 év?miaz?apám és mutter közt 7 év van.az exemmel meg 6 (hozzáteszem ő idősebb mint én) szval egy reális határon belül nincs min botránkozni
2. Obig ez jó volt :D
3.Yzaa és Kacsa 20 évesen tudok mutatni neked olyan embert aki kevesebbet tud mint egy 15 éves
(mellesleg Yzaa,helyesen döntöttél)
4.horus.neked is igazat adok,de azt azért lásd be,hogy nem minden csaj riny@pin@(általában ők azok akikkel lehet normális kapcsolatot létesíteni)

Végül:Yzaa lány vagy.legyen benned annyi feminitás,h kikosarazz valakit ha kell.
(ráadásul bűntudatot sem kell érezned)

YzaaA
2011-11-29, 19:24
Nem érzek büntudatot, tudod miért??Mert én nem szerettem igazán öt, ezért hogy ha nem szeretem nincs kötelességem mellette ülni minden áron.Majd aztán csak kerül más pasi, de addig is az élet megy tovább!!

Scoobykah
2011-11-29, 19:34
a Szingliségnek is megvannak az előnyei :D
jelen pillanatban ezt teszem:P bár inkább nem részletezem :$

Michele
2011-11-29, 20:07
Felnőtteknél valóban nem oszt, nem szoroz az az 5 év. De esetünkben... :D

horus
2011-11-29, 20:12
Nem érzek büntudatot, tudod miért??Mert én nem szerettem igazán öt, ezért hogy ha nem szeretem nincs kötelességem mellette ülni minden áron.Majd aztán csak kerül más pasi, de addig is az élet megy tovább!!

Ha szerelmes lennel bele akkor se lenne kotelesseged mellete ulni :P :D
Meg ez sem mindig a szerelemrol szol, van mikor egyszeruen jo vkivel jarni aki felol erzed a szeretetet meg jo ha van vkid meg ha nem is igazan v belé szerelmes... Jaras pont arra valo hogy beleszeress, megismerjetek egymast stb...

Anyuek kozt is 6 ev van, nagybatyameknal meg 10... egyaltalan nem sok 5 ev... Sem felnotteknel sem esetunkben mert mar 15 eves, ha 12 lenne na akkor sokalnam de igy nem, me már 15 eves nuni van alatta...

Robbie
2011-11-29, 23:55
Hááát nem tudom én 18 évesen nem járnék 15 évessel, főleg nem ha 20 lennék :S nekem 15évesek még gyerekek :)

Kacsa
2011-11-30, 14:38
nekem 15évesek még gyerekek :)

sztem is, még javából azok. :D
felnőtteknél tényleg mindegy, a keresztszüleim közt is asszem valami 8 év van, de ők már felnőtten is ismerték meg egymást. :)

tom croft
2011-12-01, 16:36
azt nem mondd, hogy későn csinálta :P
nem tudom, mi az jó abban, ha valaki 13 évesen már pasizik/csajozik -__-
azt hiszik, attól lesznek olyan felnőttesek.
ezzel egyet értek meg sztem ez embertől is függ YzaaA olyan kis aranyos kislány még (nem sértés:hug:) és ez nem is baj szerintem legalább vannak még olyan lányok akik nem K-betűsek.....és teljesen más egy fiú és egy lány :D míg a lányoknak szégyen a fiúknak dicsőség :D de ez is vmi nyomorék mondás xD na min1 az nem baj ha csókolózol csak még ne feküdj le senkivel :D


a Szingliségnek is megvannak az előnyei :D
jelen pillanatban ezt teszem:P bár inkább nem részletezem :$
pontosan :DDDD így akárkivel ehet kavarni meg ilyes :D én már 6 hónapja single vagyok és jól érzem magam :D

sztem is, még javából azok. :D
felnőtteknél tényleg mindegy, a keresztszüleim közt is asszem valami 8 év van, de ők már felnőtten is ismerték meg egymást. :)
hát igen :D ha jól láttam a sorok közt akkor ez a fiú aki tetszik 20 éves? :eek:
nem sok az az 5 év ha mondjuk te vagy 20 és ő 25 de h 15-25 az úgy sok annyi hal van még a vízben keress másikat ;D

YzaaA
2011-12-02, 16:31
Tom ahogy látom a sorok közt kicsit elolvastálXDNekem nem tetszik csak én tetszem neki, de már sikeresen lekoptattam magamrol szal béke van:D
ja és ö nem 25 hanem 20 és 5 év a külömbség köztünk:D
Van még idö, nem kell elhamarkodni;)

Kacsa
2011-12-02, 17:03
...de már sikeresen lekoptattam magamrol szal béke van:D

huhh :D
a jobbik fajtából jutott neked. :vlol: (hogy le tutad koptatni:))

YzaaA
2011-12-09, 21:23
A sok eröfeszítés ellenére végig sikerült vinni a Resi4-et pro modon is!!:D
Csak ezek a hülye képfeltöltö programok nem akarják feltenni a képet-.-*:angry:
Se Tinipic se Képfeltöltés.hu miért pont most??:angry:
mindegy az a lényeg, hogy:
A játékban 15x haltam megXD
Megölt ellenségek száma:938
És a végigjátszási idö:11:38'41''

Kacsa
2011-12-10, 16:37
És a végigjátszási idö:11:38'41''

nekem sosem sikerül 25 óra alatt kivinni. :rolleyes:

YzaaA
2011-12-10, 19:14
Na most nagyon rákattantam a szerkesztett pályákra!!:D
Eddig a Christmas at the North Pole-t meg a Waiting for Christmast és nagyon tetszett!!:D
Az a 1 day before christmas hol van, mert kerestem, de nem kaptam meg.

OBig
2011-12-10, 19:28
Az editor.hu-n van egy olyan menü, hogy "gyerek és ünnepi pályák"

Egyébként dh5696 a szerző.

Amúgy meg itt van, nesze: :)
http://treditor.hu/trle/treditor/10/one_day_before_christmas.htm

YzaaA
2011-12-10, 19:37
Köszönöm szepen!!:D

OBig
2011-12-10, 20:10
Nemnagy szám az a pálya, vannak annál sokkalta szebbek ott. Keresgélj. :)

YzaaA
2011-12-10, 20:31
Láttam 1 párat, de 1 olyant keresek, hogy.....
Te jó ég most jutott eszembe!!Megvan még ugy-e a No Christmas Whitout a Tree??:D

OBig
2011-12-10, 20:42
LB Advent Calendar 2010 - No X-Mas Without a Tree

Leif Melles (l.m.) a készítő. Ehhez nincs magyar végigjátszás.

YzaaA
2011-12-10, 20:43
Nem baj köszi!!:D
Még régebben játszottam, de nem vittem végig, és úgy gondoltam hogy talán most!!:D

YzaaA
2011-12-12, 11:32
Nagyon rákattantam a szerkesztésre, úgyhogy eldöntöttem, hogy én most nekifogok, és elkezdek pályát szerkeszteni!!:D
Már mindent leszedte, ami azthiszem hogy kelleni fog, viszont a segitségeket nagyon megköszönném, eléggé béna vagyok még ehez!!:D
Kiagyaltam 1 pályát, és gondoltam, hogy megcsinálom, unalomüzésként, már az XNA sem üzi el szall......Most nekifogok!!:D

OBig
2011-12-12, 11:58
Én szorítok Neked kicsilyány. :)

YzaaA
2011-12-12, 12:05
Kösdzönöm, hátha összejön!!:D
Akkor most ismerkedés a progival, ne hamarkodjunk el semmit, kezdjünk 1 szobát kialakítani!!:D

Kacsa
2011-12-12, 14:08
és ne felejtsd el, Iza: sose alakíts ki túl nagy szobákat! :) nagy, üres, húzott-textúrás szobák.... fojj de gyűlölöm őket. :D

YzaaA
2011-12-14, 13:46
Nah kész életem elsö szobájaXD
Itt probáltam gyakorolni a fénybeállítást, és 1 kicsit eltexturáztram pár hejet, de így büszke vagyok magamra, hogy bár 1 szobát tudtam kreálniXD
http://i40.tinypic.com/154hmyv.png
http://i39.tinypic.com/2vmcajo.png
http://i42.tinypic.com/dzaruu.png
http://i41.tinypic.com/2d85gra.png

tombraidermaster1996
2011-12-14, 15:32
Jó lett, ügyes vagy, csak így tovább! :)

Matie
2011-12-14, 15:54
Hűű, kezdetnek nagyon jól néz ki!!:)
Én anno még néhány hónapos szerkesztés után se tudtam, hogy kell ilyen lightingot csinálni, meg "felosztani" a falat, hogy ne legyenek nyújtottak a textúrák.:o Szóval csak így tovább, jól megy ez :thumb:

YzaaA
2011-12-14, 16:05
köszönöm!!:D
Amm...Én a tut-bol tudtam meg, a világitást a képzeletem szerint kreálom!!:DDe köszönöm hátha tovább is jol fog menni:D
Vannak még képek, csatoltam még 1 pár szobát hozzá!!:D
http://i42.tinypic.com/iwje3d.png
http://i40.tinypic.com/260zn8n.jpg
http://i41.tinypic.com/1j3nr6.png
http://i41.tinypic.com/30vi0m0.png
http://i42.tinypic.com/11j15dh.png
http://i41.tinypic.com/1j3nr6.jpg
http://i44.tinypic.com/ilaujc.png
http://i42.tinypic.com/1z2m03o.png

Kacsa
2011-12-14, 20:22
Iza, kerüld a túl nagy, és üres termeket. :)

YzaaA
2011-12-14, 20:34
Tudom, csak kiment a fejemböl, hogy lekicsinyitsem!!:DDe kerülöm, amugy én sem nagyon szeretem, csak most a fényt gyakoroltam.

tombraidermaster1996
2011-12-15, 11:31
Ügyes vagy. Tényleg, nem fázik Lara ilyen fél puccosan ilyen hideg és havas körülmények között? :D Amúgy tudok egy jó outfitet hozzá. Ez az: http://www.trsearch.org/Items/1773 Ebből a kéket használtam a pulloverest. A feladatod az, hogy megnyitod a wadmergert. Utána jobb oldalon a load wad-ra kattintasz, betallózod az egyik outfitet, de közben bal oldalra betöltöd azt a wadot, amit éppen használsz. De mielőtt átmásolnád az outfitet előbb mentsd le a saját wadodat mondjuk tut1a néven. Utána ha ez megvan, fogod kettőt kattintasz a jobb oldalon az (ez csak az én példám, de ezt wdavid is gyönyörűen megfogalmazta a tutorialoknál, tehát ezt most az Ő leírása alapján írom) antarctica-pullover.was-ra és utána megkérdezi, hogy copy all objects? Already used objects will replaced! itt kattints az igenre vagy ha neked yes van akkor arra. Ezután mentsd el a wadod tut1-ként(asszem ez az eredeti wadnak a neve) utána ngle, projektedet betöltöd, exit and play és utána átkonvertálja játszhatóvá, és ezután, mikor játszol életbe lép az új outfit. Ne fázzon már meg szegény Lara néni, még tüdőgyuszit kap. :D

Michele
2011-12-15, 15:14
Tényleg, nem fázik Lara ilyen fél puccosan ilyen hideg és havas körülmények között? :D

Még csak próbálgatja a szobákat, fényeket, stb... ;)

tombraidermaster1996
2011-12-15, 15:20
Tudom én, csak hülyéskedek. :D

YzaaA
2011-12-15, 16:11
köszönöm szépen!!:D
Majd aztán ha nagy projektbe kezdek akkor használni fogom, de még mivel csak kezdö szinten vagyok, ezért még nem foglalkozok vele, csak a pályakiépitéssel, de köszi!!:D

tombraidermaster1996
2011-12-15, 16:55
Szívesen. De nincs mit megköszönni rajta, mert természetes dolog az, hogy az ember segít annak, aki segítséget kér. Szerintem.

YzaaA
2011-12-15, 16:56
Hát ebben van igazság, de azért jól esik neki is, hogy segitenek, és ezért meg kell hogy köszönje!!:D

tombraidermaster1996
2011-12-15, 17:02
Amúgy igen. Remélem, hogy sikerül majd egy szuper kis pályát felépítened. Ha kell még segítség, csak szólj, és megpróbálok segíteni, vagy majd segítenek a profik. Amúgy már előre szólok, hogy én leszek az egyik teszter, aki leteszteli a pályád. :) Továbbra is sok sikert kívánok hozzá! Csak kitartás, összejön az, hamarabb, mint hinnéd. Nekem közel 8 hónapos az alap projektem, a karácsonyi meg 2 hónapos, a halloweeni kiadás bővítése és újratextúrázása.
De neked sokkal jobb pályáid lesznek szerintem, mint nekem. Bocsi, ez offolás volt. Amúgy ha van ötleted, és meg akarod valósítani, akkor fogj hozzá, és a többi már gyerekjáték. :)

YzaaA
2011-12-15, 17:18
Persze!!:Dköszönöm, majd igyekszem megtanulni mindent!!:DÉs a segitségeket is nagyon megköszönöm, így elöre is!!!:D

tombraidermaster1996
2011-12-15, 19:07
:) Nem lesz ott baj majd, hidd el.

YzaaA
2011-12-17, 19:56
Már mindjárt jobban csinálja az embereknél!!XD:D
Há Besz@rok!!:vlol:
QbZhbZBK2ZY

OBig
2011-12-19, 19:58
Tessék Yza, itt meló: :)

Crazy Town

Story:

Lara is on a brief pre-Christmas visit to the developer Larson. Accommodatingly, he has picked up her at the train station with a limousine. They planned to have fondue for dinner together but they lack cheese. Thus Larson goes to buy some. This takes some time, however. So, after having taken a look around in the house, Lara decides to take a stroll through the small town, which is said to be a real tourist magnet around Christmas. She had not been able to see anything of it before through the tinted windows of the limousine anyway. Soon however, she realizes that something is fishy about this place...

YzaaA
2011-12-19, 20:48
köszönöm OBig és remélem ez majd rendszeres lessz!!:D

OBig
2011-12-20, 12:14
bocsi YzaaA, de nem volt ennyi időm, megcsináltam én, "szabad fordításban" , ismerve a pályát. Semmi gond, majd legközelebb. :)
Bár volna pár olyan, aki magyarról tudna angolra fordítani. Kicsit reklámozhatnánk az oldalunkat. :)

horus
2011-12-20, 12:40
bocsi YzaaA, de nem volt ennyi időm, megcsináltam én, "szabad fordításban" , ismerve a pályát. Semmi gond, majd legközelebb. :)
Bár volna pár olyan, aki magyarról tudna angolra fordítani. Kicsit reklámozhatnánk az oldalunkat. :)

Küldj szöveget mit kő leforditani és megpróbálom...

Kacsa
2011-12-20, 13:55
Bár volna pár olyan, aki magyarról tudna angolra fordítani.

természetesen ebben is számíthatsz rám. :D

Matie
2011-12-20, 14:03
Bár volna pár olyan, aki magyarról tudna angolra fordítani.

Nagyon szívesen vállalnék magyarról angolra meg angolról magyarra való fordítást is ha lehet, szeretek fordítani.:) (Épp ma kaptam érte oklevelet, lol)
Tanultam is egy kicsit azóta az elmúlt pár évben.

Kacsa
2011-12-20, 14:23
(Épp ma kaptam érte oklevelet, lol)


Gratulaaaaa! :D

horus
2011-12-20, 14:26
Nagyon szívesen vállalnék magyarról angolra meg angolról magyarra való fordítást is ha lehet, szeretek fordítani.:) (Épp ma kaptam érte oklevelet, lol)
Tanultam is egy kicsit azóta az elmúlt pár évben.

Grat. Ugyes v :thumb:

OBig
2011-12-20, 17:30
Na! Franc se gondolta, hogy lesz jelentkező. :)
Köszönöm mindenkinek, Matie-nek külön gratula. Összeszedek akkor párat, és küldöm. :)

YzaaA
2011-12-20, 17:32
bocsi YzaaA, de nem volt ennyi időm, megcsináltam én, "szabad fordításban" , ismerve a pályát. Semmi gond, majd legközelebb. :)
Bár volna pár olyan, aki magyarról tudna angolra fordítani. Kicsit reklámozhatnánk az oldalunkat. :)

Pedig meg volt a fordítás, csak anyám elküldött lefeküdni, mikor leírtam volna ide!!-.-*
Annyira sajnálom, pedig én annyira szeretem az ilyent csinálni!Ezek után nem fordítok többet, nagy csalódás voltam most!!:(

OBig
2011-12-20, 17:36
Rendben YzaaA, tudomásul vettem a döntésedet.
Kár, hogy ennyi már kiakaszt. Én viszont nem akartam várni még egy napot a végigjátszással. Ennyi.

YzaaA
2011-12-20, 18:15
Értem én, és fordítanék, de ha így fog menni, akkor semmi sem lessz belölle!!XD
Mind1 küldj még egyet, és azt most lefordítom.

OBig
2011-12-20, 19:29
De most nincs, majd ha megjelenik a következő karácsonyi pálya. Talán majd reggel. :)

YzaaA
2011-12-20, 20:10
Jujj karácsonyi!!*.*<3Imádom öket, annyira szépen meg tudják csinálni!!*.*:jumper::clown:
Oké megvárom!!:D

YzaaA
2011-12-27, 22:42
Úgy látom, hogy nem csak az emberekkel lehet trollkodni!!XD:vlol:
7Cz7idYv5nA

Ezen meg egyenesen szakadtam!!:vlol:Ki akarom probálni!!:jumper::jumper::D
hjOUvatTk4c

Kacsa
2011-12-29, 10:39
megkaptad már a PÜmet, Iza?

YzaaA
2011-12-29, 11:12
A Portal-osat??Azt igen!!:D
Mást nem!:o
Az a baj h a Portal még nincs fent a gépemen, szal még amig feltessi elvesz 1 kis idöt, de megcsinálom!!:D

YzaaA
2011-12-30, 19:50
Nemn indul el a játék, egyszerüen nem megy!!!
Bemásoltam oda, ahova kellet a costum story-kat, de nem idul el a játék, fojton lefagy, és kiirja h Game Crashed!!
Mit csináljak most??
Kitöröltem a könyvtárbol, de akkor sem megy most mit tegyek??

Kacsa
2011-12-30, 20:15
Nemn indul el a játék, egyszerüen nem megy!!!
Bemásoltam oda, ahova kellet a costum story-kat, de nem idul el a játék, fojton lefagy, és kiirja h Game Crashed!!
Mit csináljak most??
Kitöröltem a könyvtárbol, de akkor sem megy most mit tegyek??

fogalmam sincs.
esetleg keress valamit Googlen, de tényleg nem tudok erre mit mondani.

Ting
2011-12-30, 20:26
Jobb klikk - Futtatás rendszergazdaként? Esetleg kompatibilitási problémák megoldása? Lehet, hogy ott a hiba. :)

YzaaA
2011-12-30, 21:03
Could not load main init file:config/main_init.cfg
WTF?????

Kacsa
2012-01-05, 18:02
Iza, szó szerint irritál az új avatarod.

tombraidermaster1996
2012-01-05, 18:07
Szerintem meg tök jó az avatarja. :) Aranyos. :D

CrashHungarian98
2012-01-05, 18:13
Énis megváltoztatam már ideje volt, hiszen elmúlt karácsony. :D

YzaaA
2012-01-05, 18:18
Nekem tetszik!!:D
Mostmár nem változtatom meg, addig, amig nem kapok 1 jobbat!!:D

Kacsa
2012-01-05, 20:17
Szerintem meg tök jó az avatarja. :) Aranyos. :D

neked ez aranyos?
gyűlölöm ez ilyen köcsög picsákat. :p

Robbie
2012-01-05, 20:37
Szerintem maradhat jó kis csajszi :D

Kacsa
2012-01-05, 20:39
Szerintem maradhat jó kis csajszi :D

de az ilyenek csak a muffjukért jók. :rolleyes:

horus
2012-01-05, 20:43
Nagyon jo kep ^^
Amugy ez te v Yza dragam ?? ^^

Kacsa
2012-01-05, 21:20
Amugy ez te v Yza dragam ?? ^^

dehogy, ez más.
asszed lepicsáztam volna Izát? xDD

YzaaA
2012-01-05, 21:29
Húhh akkor megharagudtam volna:P:D
Milyen jó iss lenne, ha ijen szépen néznék ki!!^^:D

horus
2012-01-05, 21:42
Akko ki ez ?

YzaaA
2012-01-05, 22:05
Csak egy csaj, nem mindegy??:D

Kacsa
2012-01-06, 14:16
Milyen jó iss lenne, ha ijen szépen néznék ki!!^^:D

jó vagy te úgy, ahogy vagy. (és nem, nem tudom, hogy nézel ki, de komolyan, ez az átlagos, doktor szöszis pics@ mindennél rosszabb. :P)

YzaaA
2012-01-06, 14:17
köszönöm!!:D(ne tudd meg hogy nézek ki!!XD:Pén szégyellem a kinézetem, szerintem nem jó:o)

tombraidermaster1996
2012-01-06, 15:21
Miért szégelled magad? Láttam a képet rólad, és szerintem szép vagy. Az én szememmel nézve szép vagy. :)

Kacsa
2012-01-06, 15:23
Miért szégelled magad? Láttam a képet rólad, és szerintem szép vagy. Az én szememmel nézve szép vagy. :)

így van. :)
önmagadnak kell lenni, Iza.
nem tudd meg, hány ilyen pics@ van ma a világon.
hú, te, borzalmasak. :D

tombraidermaster1996
2012-01-06, 15:26
Jó példának ott van néhány osztálytársnőm. Fúú na azok igazán nagy r.bancok. Lefeküdnének azok fűvel fával... Én mondjuk olyan csúnya vok, hogy legszívesebben elásnám magam a föld alá.

YzaaA
2012-01-06, 16:12
Köszi szépen Tombraidermaster1996, szerintem mindenki magának mondja h csúnya!!:D
Szerinten te sem vagy az!!:D
Igaz nem láttalak, dehát nem a külsö számít, hanem hogy milyen vagy belülröl!!:D

horus
2012-01-06, 16:31
Nincs önbizalmatok! Gyerekek, legyen önbizalmatok! Nem szabad ilyennek lenni...

tombraidermaster1996
2012-01-06, 16:39
Köszi szépen Tombraidermaster1996, szerintem mindenki magának mondja h csúnya!!:D
Szerinten te sem vagy az!!:D
Igaz nem láttalak, dehát nem a külsö számít, hanem hogy milyen vagy belülröl!!:D

Küldjek képet magamról?

Ez volnék én a képen.... Undorító és csúnya vagyok szerintetek is?

Amúgy YzaaA igazad van abban, hogy a belső számít. Nekem is a belső számít, mert lehet valaki szép hogyha tök bunkó meg mittom én.

Amúgy nézem itt a fan artjaidat, és szerintem gyönyörű szépen rajzolsz! :) Nagyon ügyes vagy, és nagyon tehetséges!

Kedves Horus! Én önbizalomhiányban szenvedek. :D

YzaaA
2012-01-06, 16:44
Most miért??:DEz tök ari^^:D
Amugy nekem kezd visszajönni az önbizalmam!!:DLesz@rom mit mond más, kit érdekel??Mert engem nem!!:P

tombraidermaster1996
2012-01-06, 16:55
Köszi YzaaA! Tök kedves vagy. Lassan már én is úgy vagyok vele, hogy leszarom a negatív kritikákat, úgy vagyok jó magamnak ahogy vagyok! :D Amúgy nálam csak a belső számít, na jó picit a külső is, de a belső az a legfontosabb a számomra.

YzaaA
2012-01-11, 18:40
A L4D2-höz kell a steam hogy menjen??:o

Kacsa
2012-01-11, 20:01
A L4D2-höz kell a steam hogy menjen??:o

válaszoltam privátban.

YzaaA
2012-01-18, 20:59
Ez a Silent Hill 3 hátborzongaton király!!!:D:D:D
Már megszerettem^^
Az a termetes szörny rajtam kifogott úgy megujedtem, mikor hirtelen elöbukkant:vlol:
Az írányitást meg a kamerát még meg kell soknom, de nem lessz akadály!:D
A plázában vagyok(gondolom) a 2nd floor-nál felvettem a kenyeres boltban azt a valamit, amivel a sütiket teszik s veszik, de tovább nem tudom mit csináljak.....söt még 1 szörny is kint flangál:D

YzaaA
2012-01-23, 17:13
én nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de ezen a csávón ma is le tudtam fáradni!!X''DDDDDDDDDDD:vlol::vlol::vlol::vlol::vl ol:
http://www.youtube.com/user/CrazyShootin?feature=watch#p/u/0/nhCdvlE2TZs
És igen, megintcsak megmutatta, mit tud!X''DD:D

YzaaA
2012-01-28, 11:53
Egyszerüen eldobom az agyam ettöl a vidikaritól!!!
Nem hiszem el, hogy azok a játékok, amik eddig mentek, k****ra belassulnak, és ez már t*kre idegesít!!:angry:
Kéne már 1 új vidikari, ezzel így nem lehet játszani!!Ha most mutathatnék 1 vidit, hogy hogy akad az Amnesia, biztos leesne az állatok!Esküszom a fejemet verem a falba emiatt!!:angry::angry:
Bocsi, hogy triplázok, dehát senki nem írt a topicomba!!:D:rolleyes:

Cindy
2012-01-28, 14:30
Ez a Silent Hill 3 hátborzongaton király!!!:D:D:D
Már megszerettem^^
Az a termetes szörny rajtam kifogott úgy megujedtem, mikor hirtelen elöbukkant:vlol:
Az írányitást meg a kamerát még meg kell soknom, de nem lessz akadály!:D
A plázában vagyok(gondolom) a 2nd floor-nál felvettem a kenyeres boltban azt a valamit, amivel a sütiket teszik s veszik, de tovább nem tudom mit csináljak.....söt még 1 szörny is kint flangál:D

Silent Hilleket én is imádom :))
3. részt vagy 20szor kivittem anno :p

YzaaA
2012-01-28, 14:41
Az irányíttás 1 kicsit furi, de attol eltekintve én is nagyon megszeretem!!:D
És 1 sajnálatos hiba miatt a gépemröl valahogyan eltüntek a játékmappáim, szal megint le kell töltsem, és tetü lasssan jön le!!:/

Cindy
2012-01-28, 14:58
De kár :(
Viszont örülök hogy játszól vele^^ Vidámpark volt a kedvenc részem <3 Meg a templom.. Az ***** fosatós volt... És 3 ending van úgy hogy tessék szépen sokszor kivinni :)
Az 1ik ilyen vicces ufos :D
Ha kivitted a 2.őt mindenképp vidd ki.. Meg a 4-et is(nekem az a bestem <3) többi rész a homecoming meg az origins xar lett... a shattered memories meg ilyen elmegy kateg... Sztem a 4. résztől megdöglött a széria

YzaaA
2012-01-28, 15:21
Nem aggodni!!Ki fogom probálni!!:D

CrashHungarian98
2012-01-28, 18:39
Korábban láttam róla videókat akkor mondtam hogy letöltöm, de nem töltöttem le xD. Majd egyszer. :D Am asszem van magyar szinkron is hozzá ugye?

YzaaA
2012-01-28, 20:26
Igen, van, én azzal töltöttem le!!:D

Caroline
2012-02-03, 16:47
Szia,
Hali te benne lennél rajzversenyben?
Megkérdeztem Robbie-t ő azt írta vissza felőle ok ha többen akarjuk vagyis úgy írta nem rajta múlik ha többen is benne vagyunk.


"Megnézem" még hogy benne lenne e még pár tag?

YzaaA
2012-02-12, 16:06
Én szívesen benne lennék, úgyanis imádok rajzolni!!:D
De viszont mostanában semmi idöm nincs rá, mivel tanúlni kell......
Szóval ezt most kihagyom ha nem gond!!:)
...............................
Már azt hiszem 2 hete nem voltam fent ha jól számoltam!!:D
A tanúlás miatt azt hiszem még lessz ilyen...
Látom sok mindenröl lemaradtam....:D

Caroline
2012-02-12, 16:08
OK.Rendben

OSZRichard
2012-02-13, 16:10
Ez velem is így volt jó ideig de most már lazítottam a tanulásban.

YzaaA
2012-02-24, 20:30
Ti már voltatok úgy, hogy kibeszélt a legjobb barátod a hátad mögött, és ezt egy másik tölled nem közel álló embertöl tudtátok meg???:D

CrashHungarian98
2012-02-24, 20:38
Ti már voltatok úgy, hogy kibeszélt a legjobb barátod a hátad mögött, és ezt egy másik tölled nem közel álló embertöl tudtátok meg???:D

Igen én voltam már így.

OSZRichard
2012-02-25, 09:44
A barát fogalom csak egy illúzió az emberi gyarlóság leplezésére.
Nincsenek barátaim.:privateeye:
Csak vicceltem... vagy mégsem... nem tudom ;)

YzaaA
2012-02-25, 13:37
Vannak rendes emberek, csak találni kell öket....:p
Nekem csak azzal van bajom, hogyha már 1x barát ne beszéljen ki a hátam mögött, mert azt nem szeretem!

OSZRichard
2012-02-25, 18:36
Igazad van YzaaA avval lehetne még kiegészíteni amit mondtál hogy a "barát" szót idéző jelbe rakni.

horus
2012-02-25, 19:15
En se hiszek a barátságban már eddig volt 2 BFF-em, az egyik nagy csalódás volt (bár mára már kibékultunk, de már csak haver maradt) a másikba meg szerelmes lettem LOL :o
De most már nem tudok senkibe se megbizni annyira hogy ilyen nagyon jó barátok legyunk, most meg sok a tanulnivaló, szinte semmire sincs idom, se kijarni se partyzni, a barataimtol/haverjaimtol teljesen elhidegultem, csak iskolába beszelgetek pár emberrel azt annyi, a tobbiekkel már allig tartok fenn akarmilyen kapcsit is, hétvégén is csak a 4 fal kozt vok, teljesen megváltoztam, jo fiu lettem :nut: LOL

YzaaA
2012-02-25, 19:39
Nálam pont úgy van, hogy 2 csalódás közepette elment az önbizalmam, már a suliban sem nyilok meg, hanem visszahúzodok.Most probálok 1 kicsit kinyilni, de nem beszélek úgy senkivel sem ojan hosszasan.Annyira unalmas személyiség lettem, hogy az már fáj, ezt persze nekik köszönhetem.

horus
2012-02-25, 19:56
Nálam pont úgy van, hogy 2 csalódás közepette elment az önbizalmam, már a suliban sem nyilok meg, hanem visszahúzodok.Most probálok 1 kicsit kinyilni, de nem beszélek úgy senkivel sem ojan hosszasan.Annyira unalmas személyiség lettem, hogy az már fáj, ezt persze nekik köszönhetem.

Dettó ugyanez, nincs semmi onbizalmam, nekem van pár ember suliban, akikkel joban vagyok és tok veluk jokat beszelgetni, de veluk is csak suliban, szal kb 1 igazi, rendes barátom sincs, és olyan baratsagban sose senkivel nem leszek mint eme 2 ifjuval volt xD
Probalok en nyitni az emberek fele de olyan szurke kis eger vok h senkise kivcsi ram xD Sokszor szólok vkihez és még rám se figyel mintha ott se lennék, kozombos vok mindenki számára. Kimondhatatlanul szurke, uncsi ember lettem,100 százalékban teljesen megváltoztam...
Családomal se tul fényes a kapcsim... olyan magányos vagyok :(

YzaaA
2012-02-25, 21:44
Nálam is pont úgyan ez van, átérzem, amit érzel, legalább így neten jóban vagyok úgy naggyából a forum tagokkal:)De annál tovább shemmi...De azért így visszahúzodva sz@r nézni, hogy mások milyen jól elvannak......Komolyan mondom, nem hiszem el, hogy másnak, akik emberek között van nehezebb lenne az élete.Miért nehéz, amikor nem nézi le senki, és mindenki körülötte sürög forog?Már elegem van ebböl!És nem is tudom, hogy mit csinálak, ha 1x semmi sem tökéletes nekik, amit csinálok!!:(

Cindy
2012-02-26, 00:08
Vagy pont az a baj hogy túlságosan is megakarsz nekik felelni és erre már úgy rágörcsölsz hogy taszítod őket..(am tapasztalat....xd)

Kacsa
2012-02-26, 10:34
Vagy pont az a baj hogy túlságosan is megakarsz nekik felelni és erre már úgy rágörcsölsz hogy taszítod őket..(am tapasztalat....xd)

nálunk van 2 ilyen gyerek az osztályba, azokon röhögünk. :D

YzaaA
2012-02-26, 11:18
Vagy pont az a baj hogy túlságosan is megakarsz nekik felelni és erre már úgy rágörcsölsz hogy taszítod őket..(am tapasztalat....xd)

Ez is közre játszik...
Naés hogy lehet ezen változtatni, mert ez így már nem valami jó:(

Kacsa
2012-02-26, 13:36
Iza kedves, te úgyis szereted a portalt, hadd idézzem GLaDOS-t:
The best solution to the problems is usually the easiest one.
And I'll be honest - killing you is hard. :D

YzaaA
2012-02-26, 15:30
Van benne igazság!!:D

Kacsa
2012-02-26, 21:37
Van benne igazság!!:D

na, akkor tessék megfogadni. :thumb: