PDA

Teljes verzió megtekintése : Általános Tomb Raider Underworld társalgó



oldal : 1 [2]

Barney
2011-09-15, 15:58
Jó hogy van sok ruha, de szerintem az emberek nem azért fogják sokadszorra kijátszani, mert válogathatnak a sok ruha közül.

YzaaA
2011-09-15, 20:01
Tudom, hogy mit beszélek és miért. Sok férfinak nincs ízlése viszont nőknek igenis van. Lehet hogy neked mindegy mit veszel fel meg mivan a csajodon, vagy sárosan lucskosan csókolod vagy éppen tisztán. Csak 12éve ismerem a TR-t szóval tudom milyen játék. Másrészt meg hmm de érdekes, hogy Larának nőnek a méretei... Meg Toby nem akart szexszimbólumot csinálni belőle de a média mégis meg tette---ennyit a szex játékról. Meg nézz szét http://tombraiderhub.com
Hűűű de mennyi bikini meg estélyi, meg átlátszó ez meg az juujjjj... szexjáték. A sims-et meg lehúzom a wc-n sosem játszottam mert első látásra hallásra gyűlölöm.
Az pedig hogy mi a bajom azt kiveséztem. Nem írom le még1x. Ha meg igen akkor tessék: Nem tudom elképzelni, hogy nektek, hogy-hogy tele volt buggal a TRU? Nekem csak a magyar verzió produkálta, az angol pedig nem. És azt nem hiszem hogy mindenki csak a magyarral játszott.:)

fhú ****ki ez most kiverte a biztosítékot nálam:angry:XD:D
eggyet értek a simset én is ki nem álhatom nem is értrem mi értelme van annak a játéknak??:D
szerintem van benne BUG még hozzá eleg sok
igaz hogy elsöre én is úgy játszottam ki hogy nem volt sok bug és jelzem az angolos részben de másodjára tudod mitöl akadtam ki????a halálos bugh-oktol!
bezzeg a régi részekbel:DVolt abban is bug egy csomo de ebben több van nemis 1x láttam:D
én viszont 8 évesen keztem el a játékot még hozzá a TR2-öt láttam meg életemben elösször aztán nekifogtam az AOD-nak majd az Anninak a Legendek STB úgyhogy én is jártas vagyok benne öszíntén szólva a legendben meg az undiban lájkoltam a legjobb ruhákat:D
De köonyörgöm miért számít neked a ruha??
Esküszöm te rosszabb vagy nálamXD:vlol:
én lány vagyok és szerintem a kék pólo(nem kell dekoltásos) és a barna rövid illetve hosszugatya pontosan megfelel illetve a TR3-as SP és Nevadás ruhák na azok már nagyon tetszenek fölleg a SP:clown:
engem szívem szerint a ruha nem érdekel csak a játékmenet és a történet shemmi máss!!:D

Kacsa
2011-09-15, 20:29
egy ruhán ennyit problémázni... sosem értettem a nőket...:rolleyes:

YzaaA
2011-09-15, 20:37
én nem problémázok vele nekem nem kell tüsarku vasalt haj sexy blúz meg ijen láncos gatyaXDD
hpogy néz az már ki larán kïonyörgöm??:vlol:
ez így pont jó és kész!!:D
haggyák ijenre és akkor nem fogom beperelni öket!!!:D

Cindy
2011-09-15, 20:45
Azért nézzen ki valahogy, de barbi baba se legyen... Kalandozáshoz tökéletesek voltak benne a ruhák.. Nem is néztek ki olyan rosszul. igazándiból sose váltogattam a ruháit... Mentem abban amiben a pályán volt oszt annyi :P
Én csak azt szeretném 1szer látni hogy ki lesz normálisan engedve a haja.. Na erre aztán várhatok..xD

Barney
2011-09-15, 20:46
egy ruhán ennyit problémázni... sosem értettem a nőket...:rolleyes:


Hogy ez milyen igaz :clown:

Yzaa jól mondod:) :hug:

Szajuri
2011-09-15, 21:44
A kiengedett haj szuper ötlet :D de most már azzal is megvagyok elégedve, hogy Lara haját normálisan fújni fogja a szél óóóóhhh ezt is megélem :jumper:

A ruha pedig azért nem mindegy, mert egyszerűen unalmasak. Unalmas a szín és az összeállítás. Najó a nehéz dzsungel és a téli könnyű az oké volt.
Nem tudom, hogy fejtsem ki, egyszerűen ha van egy kedvenc játékod és orrba főbe játszol vele, viszont a karakteren találsz két szempontot ami nem tetszik, és aztán elkezdi szúrni a csőröd... És az már annyit ront a játékélményen. Oké ilyenkor sokan azt mondják hogy ''hagyd ott a p-be''... De ez nem megoldás XD

Én nem akarok semmilyen Barbi Larát, sem brutál Lará-t csak egy kicsit ''színesebb'' Larát. De ezt se értse félre senki, nem várom azt, hogy tarkabarka legyen :)

YzaaA
2011-09-15, 21:55
nekem tök mindegy engem nem zavar hogy mijen ruhában van nekem a játékmenetemen úgy sem változtat hogy mien ruhában játszom végig a játékot eggyáltalán ha jobban kifejezhetném magamat akkor hidegen hagy hogy mit visel!!:D
csak ne legyen ijen cicababa mert azt gyülölöm a legjobban:angry::rolleyes:

Szajuri
2011-09-15, 22:10
sejtem miért:)

Michele
2011-09-16, 15:48
Tényleg nem az a leglényegesebb a játékosnál, hogy mi van a karaktereken; a játék legyen jó. Igen, én se azért mondtam. (Mi a ráknak is hoztam fel a témát... :vlol: Egy fél órára kilógatom magam innen a magasból bünti gyanánt. :D ) De valakinek a tervezők közül EZZEL IS foglalkoznia kell. Gondolom senki nem adna a saját főhősére valami ócskaságot vagy röhejeset. Én speciel szeretek ilyeneken agyalni. :D

Kacsa
2011-11-28, 08:19
na, ez tényleg érdekes cikk lett O___o itt is olyanokat tudtam meg, amiket még nem :)
kár érte :( ígérgetések, ígérgetések.... remélem tanultál belőle, Crystal.

Robbie
2011-11-28, 09:14
na, ez tényleg érdekes cikk lett O___o itt is olyanokat tudtam meg, amiket még nem :)
kár érte :( ígérgetések, ígérgetések.... remélem tanultál belőle, Crystal.

Igen, én is most tudtam meg egypár info-t :D
Vagy lehet Eidos vagdosott ahogy az AoDnál is közrejátszottak :S jaaaj de jó hogy becsődöltek :D

Kacsa
2011-11-28, 14:11
jaaaj de jó hogy becsődöltek :D

na, ebben a lehető legjobban értek egyet :clown:
a Square Enixet valóban a minőségi munkák jellemzik, remélem, a Crystalon tartják legalább a fél szemüket :privateeye:

Öcsí
2011-11-28, 15:05
Úristen de ideges vagyok az Eidosra...Fantasztikusnak néz ki a játék a képeken sokkal nyitottabb egy-két tér sokkal jobb mint az eredeti...egyetértek örülök,hogy elbuktak :D ez kellett sajnos

horus
2011-11-28, 16:22
Az elso kep amelyiken rajta van az a kigyó az annyira jol nez ki... Az korábbi 5let sokkal jobban tetszik :/

Scoobykah
2011-11-29, 19:23
Youtube-on néztem az Undiról WII-s végigjátszásokat.az értem hogy butított verzió,de azt annyira nem értem,miért vettek ki belőle dolgokat,értem én pl törmelék,vagy fűcsomó.A termek olyanok mintha most söpörtek volna fel...hogy a karakterekről ne is beszéljünk.
(amanda csak a topban van,Natla copfja nem mozog..bár meg kell hogy mondjam több érzelem mutatkozik a cutscenek-ben mint PC-n)

Robbie
2011-11-29, 23:48
Youtube-on néztem az Undiról WII-s végigjátszásokat.az értem hogy butított verzió,de azt annyira nem értem,miért vettek ki belőle dolgokat,értem én pl törmelék,vagy fűcsomó.A termek olyanok mintha most söpörtek volna fel...hogy a karakterekről ne is beszéljünk.
(amanda csak a topban van,Natla copfja nem mozog..bár meg kell hogy mondjam több érzelem mutatkozik a cutscenek-ben mint PC-n)

PS2 és Wii verziókat a Buzz Monkey készítette gondolom régebbi motorral és tervekkel dolgoztak :S vagy idő hiány ez rejtély marad, pedig mind2 konzolból többet kilehetett volna hozni ha már a 2 elődöt nézzük...(TRA,TRL)

horus
2011-11-30, 13:43
PS2 és Wii verziókat a Buzz Monkey készítette gondolom régebbi motorral és tervekkel dolgoztak :S vagy idő hiány ez rejtély marad, pedig mind2 konzolból többet kilehetett volna hozni ha már a 2 elődöt nézzük...(TRA,TRL)

Tehát a PS2/wii valtozat nem csak egy lebutitott verzio a tobbibol ? Az egészet kulon csinaltak ? :eek:

Robbie
2011-11-30, 14:04
Tehát a PS2/wii valtozat nem csak egy lebutitott verzio a tobbibol ? Az egészet kulon csinaltak ? :eek:
Így nézzük igen
Crystal Dynamics: pc,xbox 360,ps3
Buzz Monkey Software: Wii, PS2
Santa Cruz Games: NDS
EA Mobile: Mobil

Kacsa
2011-11-30, 14:37
nekem hála Istennek volt szerencsém kijátszani a TRU Wii-n, és meg kell mondjam, teljesen máshogy van minden :)
a Mexikói pálya SOKKALTA jobb, mint a PC-x360-PS3-mon.

Kacsa
2011-12-06, 17:28
ingyé van az Undi a PS3-mon? :D
na, ennyi pénzt talán megér. :clown:

na, most tényleg, ha beleszámítjuk az internet-előfizetést, + azt, hogy elő kell fizetned a PS Plusra is, akkor már lehet, hogy nem éri meg. :rolleyes:
amúgy a Hydrophobia: Prophecy is ingyen van/volt a PS Pluson :)

Robbie
2011-12-06, 22:00
ingyé van az Undi a PS3-mon? :D
na, ennyi pénzt talán megér. :clown:

na, most tényleg, ha beleszámítjuk az internet-előfizetést, + azt, hogy elő kell fizetned a PS Plusra is, akkor már lehet, hogy nem éri meg. :rolleyes:
amúgy a Hydrophobia: Prophecy is ingyen van/volt a PS Pluson :)

+ az áram fogyasztás + az idő pénz XDXD

Kacsa
2011-12-07, 14:11
+ az áram fogyasztás + az idő pénz XDXD

jaja :D
+ a stressz, amit a bugok miatt érzel. :D

Scoobykah
2011-12-17, 22:12
lehet h erről volt szó,de Amanda miért is akart eljutni avalonba?
mert nekem nem jött le a játékok során..:/

horus
2011-12-17, 22:17
lehet h erről volt szó,de Amanda miért is akart eljutni avalonba?
mert nekem nem jött le a játékok során..:/

Amanda elakart jutni avalonba ?
En ugy tom h nem, csak már az undiban azert h natlat megállitsa...

Scoobykah
2011-12-17, 22:21
Legendben,derül ki,amielőtt meg nem idézi azt a szellemet.meg ugye amíg Natla nem próbálja megöletni(Doppel lehajítja)

horus
2011-12-17, 22:27
Legendben,derül ki,amielőtt meg nem idézi azt a szellemet.meg ugye amíg Natla nem próbálja megöletni(Doppel lehajítja)

jah télleg meg a vegen is mongya miko lara majdnem lelovi... de azt sose mongya miert akar eljutni... legalábis en nem tok rola....

Kacsa
2011-12-18, 11:30
szerintem Amanda sem tudja, hogy Avalon milyen hely, sztem valami paradicsomként képzeli el.
http://www.benglued.com/wp-content/uploads/2011/08/tomato.jpg

Scoobykah
2011-12-18, 13:18
:vlol::vlol::vlol:
paradicsom..:D
amugy azon gondolkodtam,hogy elvileg amanda az anniversaryban végig ott volt.hisz valakinek össze kellett nyalni natlamama maradékát nem?tehát időben az anni(TR1) és a Legend,meg az Undi közt max félév telhetett el(ha csak a bőr regenerálódását nézzük)

horus
2011-12-18, 13:25
:vlol::vlol::vlol:
paradicsom..:D
amugy azon gondolkodtam,hogy elvileg amanda az anniversaryban végig ott volt.hisz valakinek össze kellett nyalni natlamama maradékát nem?tehát időben az anni(TR1) és a Legend,meg az Undi közt max félév telhetett el(ha csak a bőr regenerálódását nézzük)

Ahh sztem ebbe a készitok sem gondoltak bele igazán, h ki nyalta fel natla maradekat v h amanda miert is akart elmenni avalonba, sztem ezekbe a reszletekeb belese mentek.... Sztem azért a TR1 meg az undi közt azért sokkal több idő van, hisz az undiban már sokkal öregebb, teljesen más a Laránk...

Barney
2011-12-18, 15:08
Ezen én is gondolkoztam, de szerintem a crystal csak abba gondolt bele hogy kell egy ellenség

lilla
2012-01-21, 13:05
Tegnap végre volt elég időm, és befejeztem nagy kegyesen.
Hát... Csak ps2-n ilyen borzalmas?

CrashHungarian98
2012-01-21, 19:46
Tegnap végre volt elég időm, és befejeztem nagy kegyesen.
Hát... Csak ps2-n ilyen borzalmas?

Igen, nekem is megvolt PS2-n. Meg Wii-n is ilyen asszem.

Kacsa
2012-01-21, 19:54
nekem volt szerencsém kijátszani Wii-n (PS2-es és Wiis pályák MAJDNEM ugyanazok, csak a Wiiben vannak ilyen exkluzív régészeti eszközök, mint pl. ilyen fémolvasztó vagy mi, meg harapófogó, meg sűrített oxigénes fújóka, kalapács...)
és egészen jót szórakoztam vele.
Croft Manor és Mexikó egészen jók voltak, jobbak, mint az xbox360-pc-ps3-ban. :)

CrashHungarian98
2012-01-21, 20:01
nekem volt szerencsém kijátszani Wii-n (PS2-es és Wiis pályák MAJDNEM ugyanazok, csak a Wiiben vannak ilyen exkluzív régészeti eszközök, mint pl. ilyen fémolvasztó vagy mi, meg harapófogó, meg sűrített oxigénes fújóka, kalapács...)
és egészen jót szórakoztam vele.
Croft Manor és Mexikó egészen jók voltak, jobbak, mint az xbox360-pc-ps3-ban. :)

Jah igen a Croft Manorba az a bányaszrűség :D

lilla
2012-01-22, 10:18
Ezekkel a pályákkal nekem nem is volt problémám. :D Croft Manorban is max annyi, hogy hiába ugráltam a kandalló párkányához, nem volt hajlandó megkapaszkodni.
Inkább az utolsó pálya volt az, amitől elszörnyedtem. Nem volt semmi főellenség, ahogy általában, csak Natla dobált néha ilyen bombákat. De hát az is be volt állítva, hogy akkor, amikor valami olyan részre másztam.
Egyszerűen nem volt főboss, és ez engem zavart. :D túl könnyű volt.
Viszont Lara anyján jót röhögtem.

Kacsa
2012-01-22, 10:25
Viszont Lara anyján jót röhögtem.

fúúú azon én is. xDD borzalmasan néz ki, amúgy is, ebben a verzióban meg főleg. x"DDDDD

@rpuc€Ł€€
2012-02-02, 17:49
Nekem ps3mon van meg, de nekem tetszik a játék...
egyébként nem tudja valaki, a tomb raider triloghiban van magyar felirat(gondolom, hogy nincs, de mégis, akkor megveszem):o

Roli
2012-02-02, 18:21
Nincs... :(

@rpuc€Ł€€
2012-02-03, 08:28
Ez az amit nem szeretek, hogy ps3mon semmihez sincs magyar felirat..:S:(

DeanRain
2012-03-26, 21:48
Sziasztok!
Ez az első Tomb Raider játék amit kipróbáltam PC-n.(Ha jól emlékszem)
Sok bug,és hiba ellenére tetszett. Jó kis fejtörős játék.:angry: :)

Szajuri
2012-03-26, 22:57
Ki a hangja Larának a TRU-ban?

Kacsa
2012-03-27, 08:02
Ki a hangja Larának a TRU-ban?

Keeley Hawes. <3

OSZRichard
2012-03-27, 15:59
Tudja valaki, hogy az Underworld működik-e windows 7 operációs rendszeren?

Roli
2012-03-27, 16:07
Persze, hogy működik. :)

Szajuri
2012-03-28, 02:57
Tudja valaki, hogy az Underworld működik-e windows 7 operációs rendszeren?


A leheto legjobban :)
Csak a klasszikusok nem mennek :'( Pl a TR2-t annyira akartam es nem megy, akarmilyen beallitast hasznalok. Valakinek otlet? Ok ez nem ide tartozik de lekellett irjam :D

Szajuri
2012-03-28, 02:58
Keeley Hawes. <3

Imadom!

OSZRichard
2012-03-28, 15:02
Köszi az infót:D:jumper::jumper::clown:

Kacsa
2012-03-28, 16:41
A leheto legjobban :)
Csak a klasszikusok nem mennek :'( Pl a TR2-t annyira akartam es nem megy, akarmilyen beallitast hasznalok. Valakinek otlet? Ok ez nem ide tartozik de lekellett irjam :D

nekem win 7em van és a magyar változatot használom, teljsesen simán megy. :O

Szajuri
2012-03-28, 17:00
nekem win 7em van és a magyar változatot használom, teljsesen simán megy. :O


Nekem angol nyelvu
win7 Home Premium 64bit
Service Pack 1
es nem megy. Ugy ertem elindul de a textura katasztrofalis, szivarvanyszinu pixel kavalkadot latok. Es a tr2 exe beallitasoknal win95-tol az osszes verziobeallitassal probaltam futtatni, de ugyanezekkel a gagyi szinekkel jon be. Jatszhatatlan. pedig annyira akarok vele jatszani mar. Eloszor meg a regi regi play station-on nyomtam unokatesomnal meg 2.osztalyos kislany voltam es a velencei palyan szaladgaltam xD Azota eltelt jopar ev. Aztan most a napokban neztem youtuberol a vegigjatszasokat igy nosztalgiakent azt ramjott a jatszhatnek. Csakhat ezek a szinek .... Probaltam patch-ot is de az is csak xp - hez meg vista-hoz van tesztelve. Semmi win7 tamogatas. ha van valami otleted legyszi szolj.

Szajuri
2012-03-28, 17:06
Sziasztok!
Ez az első Tomb Raider játék amit kipróbáltam PC-n.(Ha jól emlékszem)
Sok bug,és hiba ellenére tetszett. Jó kis fejtörős játék.:angry: :)


Nem is bugos csak a kamera beallitas ****. Najo Thaifold az katasztrofalis :) En angol nyelvu valtozataval jatszottam es csak ezen a palya keszitett ki de rohadtul :) pl csaklya nem akad idoben, vagy a kamera mozog mindenfele csak oda nem ahova szeretned :)

Michele
2012-03-28, 17:12
Szajuri, légy oly szíves használni a Javít gombot! ... ;)

CrashHungarian98
2012-03-28, 19:09
Nekem angol nyelvu
win7 Home Premium 64bit
Service Pack 1
es nem megy. Ugy ertem elindul de a textura katasztrofalis, szivarvanyszinu pixel kavalkadot latok. Es a tr2 exe beallitasoknal win95-tol az osszes verziobeallitassal probaltam futtatni, de ugyanezekkel a gagyi szinekkel jon be. Jatszhatatlan. pedig annyira akarok vele jatszani mar. Eloszor meg a regi regi play station-on nyomtam unokatesomnal meg 2.osztalyos kislany voltam es a velencei palyan szaladgaltam xD Azota eltelt jopar ev. Aztan most a napokban neztem youtuberol a vegigjatszasokat igy nosztalgiakent azt ramjott a jatszhatnek. Csakhat ezek a szinek .... Probaltam patch-ot is de az is csak xp - hez meg vista-hoz van tesztelve. Semmi win7 tamogatas. ha van valami otleted legyszi szolj.

A TR2 topicbe írok ok?

Szajuri
2012-03-30, 02:08
Szajuri, légy oly szíves használni a Javít gombot! ... ;)

Hasznaltam de most mi a baj, irjak egybe 1000 hozzaszolast? En ezt nem ertem. legkozelebb fogok egy jegyzettombot es elore leirok mindent amit hozzaszolni szeretnek :)

OBig
2012-03-30, 07:00
Nem ezret kell egybeírni Szajuri, hanem csak azt a kettőt, amit pár perc különbséggel írtál.:rolleyes:
Valóban, ha szükséges, legyen not-eszed. :)

YzaaA
2012-04-03, 13:19
Nekem angol nyelvu
win7 Home Premium 64bit
Service Pack 1
es nem megy. Ugy ertem elindul de a textura katasztrofalis, szivarvanyszinu pixel kavalkadot latok.

Nekem is ez van, de magyarul:P
Futtasd kompaktibilis modban a tulajdonságoiknál be lehet állítani:)
Eleinte nekem is úgy nment, most már jól megy:)
Bocsi az Offért:o

Szajuri
2012-04-10, 13:28
ELADÓÓÓ EREDETI TOMB RAIDER UNDERWORLD PC VÁLTOZAT !!!! Game van benne + hogyan készült + használati utasítás + képeslap + ismertető a játékról + tok XD
Alkudni lehet!
(Remélem jó helyre írtam ha nem bocsi)

horus
2012-04-16, 19:30
Régebben istenítettem az Undit, hogy milyen jól néz ki már...xD
Most meg kiderült, hogy as legrosszabb a next gének közül:P

Sztem az összes közül!!XDDD

TheMasterOfTRA
2012-05-08, 19:44
Megjött ma a Tomb Raider Underworld xboxra, már mexikóban tartok :p :D

CrashHungarian98
2012-05-08, 20:21
És tetszik? :D

TheMasterOfTRA
2012-05-09, 19:31
És tetszik? :D

Igen, 2 nap alatt az uccsó szinten vok :D :P jaj de utálom az utolsó szintet...:angry: :rolleyes:

Kacsa
2012-05-09, 21:28
Igen, 2 nap alatt az uccsó szinten vok :D

jó rövid, mi? :D

Barahir
2012-05-10, 14:04
Kérlek segítsetek nekem!

Elindítom az Underworld-öt, és Lara fehér, minden más rikító zöldben és vörösben villog. Valami baj van a színkezeléssel vagy nem tudom. Ez így játszhatatlan.

Próbáltam már a nVidia vezérlőpulton meg a grafikai beállításoknál is mindent átállítani, de hiába.

Talán az a baj, hogy Win 7-tel nem kompatibilis a játék?
De érdekes módon a Legend normálisan fut rajta. Videoklipet is rendesen lejátszik a gép, csak ennek a játéknak a színeivel nem stimmel valami.

A videokártya 2 Gbyte-os, a gép is 1-2 éves, tehát nem hiszem, hogy nem elég jó… mert a játék lazán menne, csak a színek…. ::(

Mit kéne tenni? Mi lehet ez a probléma?
Köszönöm a segítségeteket előre is!

TheMasterOfTRA
2012-05-10, 14:04
jó rövid, mi? :D

hát az :D megkéne venni a Lara's shadowot, vagy a Beneath The ashest.. :( de nem akarok bankkártyáról fizetni..:rolleyes::D:D

Kacsa
2012-05-10, 17:38
hát az :D megkéne venni a Lara's shadowot, vagy a Beneath The ashest.. :( de nem akarok bankkártyáról fizetni..:rolleyes::D:D

vegyél Microsoft Pontokat, én is így töltöttem le Laras Shadowot, :)

Kérlek segítsetek nekem!

Elindítom az Underworld-öt, és Lara fehér, minden más rikító zöldben és vörösben villog. Valami baj van a színkezeléssel vagy nem tudom. Ez így játszhatatlan.

Próbáltam már a nVidia vezérlőpulton meg a grafikai beállításoknál is mindent átállítani, de hiába.

Talán az a baj, hogy Win 7-tel nem kompatibilis a játék?
De érdekes módon a Legend normálisan fut rajta. Videoklipet is rendesen lejátszik a gép, csak ennek a játéknak a színeivel nem stimmel valami.

A videokártya 2 Gbyte-os, a gép is 1-2 éves, tehát nem hiszem, hogy nem elég jó… mert a játék lazán menne, csak a színek…. ::(

Mit kéne tenni? Mi lehet ez a probléma?
Köszönöm a segítségeteket előre is!

ajjaj, ez tényleg nem jó. :D
Win7en is teljesen jól kell futnia, nem az a baj. vidikarid is tök jó, egy 2 gigás nVidia totál jó. procid milyen? (bár nincs köze hozzá. xD)
linkelj be egy screenshotot, hogy milyen mégis. :)

TheMasterOfTRA
2012-05-10, 17:40
vegyél Microsoft Pontokat, én is így töltöttem le Laras Shadowot, :)

Az addig nem is baj de hogyan lehet venni Microsoft pontokat? :D

Kacsa
2012-05-10, 17:41
Az addig nem is baj de hogyan lehet venni Microsoft pontokat? :D

konzolokszervize.hu

TheMasterOfTRA
2012-05-10, 17:51
konzolokszervize.hu

Kösszi :D :)

Kacsa
2012-05-10, 19:07
Kösszi :D :)

elég jók az árak, és megbízható. :) 3x vásároltam náluk, mindháromszor furászolgálattal. :) (és nem csalódtam. :D)

OSZRichard
2012-05-13, 10:05
elég jók az árak, és megbízható. :) 3x vásároltam náluk, mindháromszor furászolgálattal. :) (és nem csalódtam. :D)

Miért van az hogy ahonnan én szoktam vásárolni a cdgalaxis.hu
ott nincsenek fent azok a játékok amiket a konzolokszervize.hu-n már elő lehet rendelni vagyis az a kérdés, hogy miért nem tudom a cdgalaxisról előre megrendelni azokat a játékokat amiket a konzolok szervizén már megtudok pl.: Tomb Raider; Hitman 5 ?:kratz::confused:

Petya a Lara Fan
2012-05-13, 12:48
Miért van az hogy ahonnan én szoktam vásárolni a cdgalaxis.hu
ott nincsenek fent azok a játékok amiket a konzolokszervize.hu-n már elő lehet rendelni vagyis az a kérdés, hogy miért nem tudom a cdgalaxisról előre megrendelni azokat a játékokat amiket a konzolok szervizén már megtudok pl.: Tomb Raider; Hitman 5 ?:kratz::confused:

Hát, szerintem ezt a cdgalaxis -tól kell megkérdezned :D Igen durva áraik vannak Nekik amúgy, ott a Black Ops 2 előrendelésben 15K, míg a Konzolok Szevizénél "csak" 12K. Mondjuk Én 12K -t se adnék érte, nem hogy 15 -öt..
De tavaly nyáron vettem tőlük egy MoH2010 -et, igen jó áron adták :)

OSZRichard
2012-05-14, 09:07
Értem kösz:D

Michele
2012-05-29, 22:06
http://www.tombraiderforums.com/showpost.php?p=3649809&postcount=831
Nem tudjátok, hogy csináltak-e ilyen modot a játékhoz is? :kratz:

YzaaA
2012-05-30, 07:13
TombRaiderHub-on meg lehet nézni nem??

Barney
2012-05-30, 13:21
TombRaiderHub-on meg lehet nézni nem??

Azt mostanában nem nagyon frissítik.

Michele
2012-05-30, 13:52
Jah, már elég rég behaltak.
De amúgy néztem ott is.

Ami
2012-06-21, 10:54
LOL nagyon, de mire bólogat?

Ting
2012-12-15, 14:22
Gondoltam szólok, hogy az Underworld lesz a teljes játék a következő GameStarhoz, ha esetleg valakinek kimaradt volna eddig. Forrás: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151271031138805&set=a.411658818804.186829.74499138804&type=1

Roli
2012-12-15, 14:45
Köszi az infót! :) Na akkor ezt is be kell szerezni mihamarabb. :D Nem tudod, hogy mikor jelenik meg az újság? :) Jövő hét szerdán?

Ting
2012-12-15, 21:35
Régebben, amíg vettem, úgy volt, hogy minden hónap harmadik csütörtökén jelent meg.

Robbie
2012-12-16, 09:23
Köszi az infót! :) Na akkor ezt is be kell szerezni mihamarabb. :D Nem tudod, hogy mikor jelenik meg az újság? :) Jövő hét szerdán?

Nem kell az neked.
(:D:) jók voltak ezek a mikis szmájlik )

OSZRichard
2012-12-23, 14:40
Tudna valaki segíteni abban, hogy miként kell berakni a ruhákat az Underworld-be? XNA-val?

Michele
2012-12-23, 14:55
Az XNA a pózszerkesztő. Neked a TexMod kell. :)
http://www.tombraiderhub.com/tr7/modding/texmod/running.html

OSZRichard
2012-12-24, 09:58
Köszi:D:D.

Robbie
2012-12-25, 11:36
http://gamekapocs.hu/hir/32365/jatszd_ingyen_a_tomb_raider_underworldot#392026
Háát ilyen is van xd :)

Kacsa
2012-12-26, 10:10
...Istenem, pár éve a lelkemet adtam volna, hogy játszhassak vele. :D és ez olyan, mint a Dear Esther böngészős verziója? hogy nincsenek rendszerkövetelmények? mert ha igen, elfutott volna a régi szar gépemen is... Dzsízösz, ha ezt akkor vki mondta volna nekem...

Roli
2012-12-26, 10:12
Itt a további infó (http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1013:coreonline-ingyen-tomb-raider-underworld&catid=64:underworld&Itemid=13). :)

A gépigénye meg valószínűleg ugyanaz, mint az eredeti TRU-nál. :)

YzaaA
2012-12-28, 19:07
A játékot hogy lehet ablakba rakni megmondanátok??:D

Rumplestillskin
2013-02-10, 13:45
Öhöm..:D:D:D
Szegények fenn akadtam a csőre.xdddd
http://www.kepfeltoltes.hu/130210/DSC_0444_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Amane
2013-06-09, 13:31
Sziasztok!
Bocsi már most az OFF-ért!
PS3-am van és nem indítja el a PS2-es játékokat ill. 2t próbáltam az egyik az az Underworld a másik meg nem is TR hanem NFS Carbon. Mind2höz azt írta hogy inkompatibilis adatok!
Ezek után bedobtam egy TR4 és megy ?? Mit kéne tennem?? Köszi a segítséget!

Roli
2013-06-09, 13:38
Szia!

PS3-on nem mennek a PS2 játékok, csak a PS1 játékok. (Egyedül a 60GB-os PS3-on mennek a PS2 játékok, de ezek szerint neked nem az van. :))

Amane
2013-06-09, 13:59
wááááá ... nem nekem 12 GB-s van plusz külső winyó ... :'( de ...akk csak a PS2-mön tudok "PS2"-ni ... DE RETRÓÓÓÓ ... !!! :D

LaraFan61
2013-07-21, 09:03
Sziasztok!
Az scu windows 8-on menni fog?Hogy működik?Majd tudtok nekem segíteni a használatában?Köszi előre is!:)

drlecter
2013-12-26, 17:11
Tomb Raider Underworld:

Nos ez már nem volt az igazi. Nem is csodálom, hogy újraindították a szériát. Maga a történet úgy ahogy rendben van, bár nem igazán sikerült az Avaloni mitológiát az Északival összepároztatni. A hangulat megfelelő volt, a nehézség, amelyet most is közepes fokozaton játszottam, pont megfelelő volt, talán egy kicsivel lehetett volna nehezebb is. Ellenben nagyon rövid volt, nem tudom pontosan, de olyan 10-12 óra lehetett. Sajnos megint rengeteg időhúzás volt a kincsekkel, meg relikviákkal, mert még ez utóbbiakról sem tudunk meg semmit. Arra való, hogy elhúzza a játékidőt, és hogy kevesebb extra nyíljon meg általa:( Ellenben a naplóban sorra jöttek a jó kis infok, ezért piros pont jár. Nem úgy, mint a szonártérképért, ezt komolyan gondolták? Vicc volt, sose használtam. A fejtörők terén is alulteljesített, szinte azonnal ment minden. Mjölnir legalább jó fegyver volt. A szellemkép is egy jó ötlet volt, de nem hozták ki belőle a maximumot. Sőt, sajnos ez az egészen érződött, gyorsan összecsapták. A kamerakezelés pedig a legrosszabb volt, amit valaha láttam. A befejezés itt legalább jó volt, nem úgy mint az Anniversaryban, mert ott hiányérzetem maradt.
Maradandó pillanatokból azért akad néhány:
- Kraken terme
- Thor övének terme
- Xibalba Urainak terme.
Ha másra nem, arra jó volt, hogy még jobban várjam a Thor második részét:)

Caroline
2014-01-11, 13:52
Lesz módom játszani vele, elvileg holnap. ismerősöm felrakja a gépemre. :)

Nem akarok butaságot írni van joystikom analógos arra át lehet majd állítani?

CrashHungarian98
2014-01-11, 19:35
Lesz módom játszani vele, elvileg holnap. ismerősöm felrakja a gépemre. :)

Nem akarok butaságot írni van joystikom analógos arra át lehet majd állítani?

Persze :) Csak a motort majd nem fogod tudni vezetni vele, azt a W A S Dvel kell irányítani :)

Caroline
2014-01-11, 20:03
aha, de legalább Larát irányítani tudom

Caroline
2014-01-15, 17:05
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ EZ ANNYIRA JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! MA kezdtem el
bocsi a kiabálásért

CrashHungarian98
2014-01-15, 18:34
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ EZ ANNYIRA JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ! MA kezdtem el
bocsi a kiabálásért

Még jó, de mikor másodjára kezded el.. :floet:

Caroline
2014-01-15, 19:24
Most kezdtem neki csak :),mert ma lett felrakva, mert ismerősöm dolgozott mert nem ért rá csak ma. :), na mindegy de am tovább jutottam ott vagyok a Krakennél.

Caroline
2014-01-19, 14:22
Ki játszottam bár nem 100% an most hardon is ki viszem.
Nagyon tetszett bár rövid volt bele lehetett volna tenni több pályát és hosszabbra csinálhatták volna :) amúgyjában remek kaland volt ez is Mexico és Taiföld partjai pálya tetszett a legjobban :) a belassulós részek meg királyak volt benne.


Ja és ign- nen találtam láthatatlanság csalást:
Célra tart gomb foly. nyomva, ugrás,tűz, interakció,tűz, csáklyázás,sprint

ha jó ellenőrző pont hangot fogsz hallani


Viszont folytatást csinálhatnának hozzá ehhez a részhez, vagy ehhez rebotot csinálni ugyanezzel a történettel csak hoszabbra és nehezebb főnökharcokkal.

tom croft
2014-06-16, 15:25
nekiálltam 2013 -as Larát faragni belőle :D
http://oi60.tinypic.com/5bzipd.jpg

Mitzy
2014-06-16, 15:36
WOW! Gratulálok! Szép lett! :D :flowers:

tom croft
2014-06-17, 15:30
watch?v=ov7epgRO9ZE&feature=youtu.be
Még kell egy-két alakígatás, de így néz ki épp :D

Roli
2014-06-17, 15:36
Nagyon jól néz ki, ügyes vagy! ;):thumb:

Robbie
2014-06-17, 16:49
watch?v=ov7epgRO9ZE&feature=youtu.be
Még kell egy-két alakígatás, de így néz ki épp :D
Úúúúrsiten de rég láttam a TRU-t és ezt kimerték adni :eek:
Amúgy jó lett :)

YzaaA
2014-08-16, 13:48
Bocsi, lehet hogy nem ide kell tennem, de ez haláli :vlol:
https://www.youtube.com/watch?v=Cg8Ax05ynf4&list=UUVLsl3JPwK8HAgcEkiPIHzg

Matie
2014-08-24, 00:13
Haha, legalább egy bug az Underworldben, ami nem kifejezetten idegesítő, hanem vicces (főleg ezzel a zenével).:vlol:

hue-0f-blue
2014-09-16, 14:32
Egy dolog már régóta nem hagy nyugodni. Lara végülis a saját édesanyját taszítja a mélybe a játék vége felé?

És még valami. Szerintetek a játéknak van valamennyire egy kis feminista vonása annak tekintetében, hogy mind a három főszereplő - Lara, Amanda és Natla - nő?

Scoobykah
2014-09-16, 16:00
Végülis, igen.
Inkább ami maradt belőle...ezért mondta,hogy :"You are not my mother."

Feminista?uuugyan...végigjátszottad volna,ha 3 izomagy lett volna a főszereplő? :D (mondjuk egy Chris a Resident Evilből?csak az utolsó részeket nézve...)

BobaFett
2014-12-31, 21:03
Rendes magyarítás található valahol az underworldhoz ? Itt az oldalon nem lelem, ami meg a magyaritasok.hu-n van, az a felét nem magyarítja. pl az. átvezetők alatt magyar marad. a menürendszer magyarításával meg nem sokra megyek :)

Jah steam verziohoz kellene.

OSZRichard
2015-01-01, 10:27
Üdv, hazánkban a dobozos játékot magyar felirattal hozták forgalomba, ezért [ha jól tudom] nem készült hozzá honosítás. Steames verzióról nem tudok :(.

BobaFett
2015-01-02, 15:41
thx, hát akkor ez van sajna :(

kistaki112
2016-04-02, 09:58
Sziasztok! :) Neketek is csinál olyat mikor másztok a "pálkány" szerűségen hogy mászol és átt tesz a szemközti oldalra és nem tudtok mozdulni, csak ha Lara felhúzza magát? :o A válaszokat előre is köszönöm! :)

Matie
2016-04-02, 10:30
Nekem Thaiföldön volt ilyen az egyik oszlopnál, Lara állandóan kiment a párkány szélére, és beragadt a sarokba. Elég nehéz volt rávenni a kisasszonyt, hogy szíveskedjen továbbmenni. :p Azt hiszem, ebben (https://www.youtube.com/watch?v=YH7uYdPZS7c)a videóban benne is van valahol az elején, neked is itt jött elő ez a bug?

kistaki112
2016-04-02, 12:30
Igen előbukkant ilyen is :p

drlecter
2017-02-16, 23:33
Na igen, erre a részre tényleg jogosan illik a Bug Raider titulus. :) Azonban ha megnézitek a lenti videót, akkor rájöttök majd, hogy új dimenziókba is tud lépni ez a fogalom! :D

https://www.youtube.com/watch?v=d42nBHkDabg

treff
2019-01-27, 20:36
Minden, a játékkal kapcsolatban :)

Szia!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Tomb Raider magyarítások oldalon (https://tombraiders.hu/extrak/tombraidermagyaritasok) a Tomb Raider Underworld (Alvilág) bekezdésnél, ahol ki van írva, hogy "(A játék eredetileg magyarul jelent meg hazánkban PC-re.)", ez mit is jelent? Azt jelenti, hogy magyarul beszéltek eredetileg benne, vagy a feliratok magyarok voltak?

Üdv: treff

TBlint
2019-01-27, 20:50
Szia!

Érdeklődni szeretnék, hogy a Tomb Raider magyarítások oldalon (https://tombraiders.hu/extrak/tombraidermagyaritasok) a Tomb Raider Underworld (Alvilág) bekezdésnél, ahol ki van írva, hogy "(A játék eredetileg magyarul jelent meg hazánkban PC-re.)", ez mit is jelent? Azt jelenti, hogy magyarul beszéltek eredetileg benne, vagy a feliratok magyarok voltak?

Üdv: treff

Szia!

Csak a feliratozás volt magyar. :)