PDA

Teljes verzió megtekintése : Szia Kacsa :-)



oldal : [1] 2 3 4 5

OBig
2011-01-20, 19:20
Szia Kacsa :-)

Na ezekben a topicopkban garázdálkodhatsz kedvedre. Itt lehet növelni a számlálódat is. :)

Kacsa
2011-01-20, 19:40
Először is szeretnék visszaköszönni OBignek.
És megmondani neki, hogy jó ötletei vannak. (Ha hülyék is, de jók.:D)
Szia OBign, neked is.:)
Jó ötleteid vannak.:):)

Van saját kis területem. Jó érzés. Főleg, hogy ez Robbienak se fáj. xD (És ezt nem kifogásolhatja, mert OBig mondta nekem, hogy ez az én helyem, és odanézzünk csak! hosszan írt a Kacsa. igaz, össze-vissza, de az.... mind1.)
Akkor: a kedvenc jogurtom a Görög-joghurt a Danone-tól. A Stracciatellás a kedvencsem belőle.
Ettem olyan Densiásat is, amiben sok a Kalcium, és a joghurt dobozán van egy gerinc. (Gondlom mert erősíti xD:rolleyes:)
Ja, és privát bejárást kap az Angyalka.:angel:
Akkor.... a sajt is finom. a Rántott különösen. Szeretek enni. Bár nem vagyok túlsúlyos, szeretek enni.
Sokan mondják, hogy sovány vagyok. Hát én nem leszek bulémiás, de akkor is, nem szabad az evést túlzásba vinni. (Bár rohadt jó dolog, akkor se.)

A kedvenc állatom a macska. Ez vitathatalan. Ma kaptam egy macskás tányéralátétet. víí-víí-víí.
a kutya a második legjobb. ez is vitathatalan. vagy mi.

Most be fogok pakolni holnapra.
Ui.: A szőnyegem túlnyomó színe olyan... bézses.

Ti most megkérdezitek, higy ennek mi értelme volt. És én azt mondom.... semmi.
na pá.:jumper:

Tényleg Ui.: a bifidus essensis már NEM menő, na, az ActiRegularis, na, az már valami.

OBig
2011-01-20, 19:45
Már hogyne lett volna értelme. Pár percre kibeszélted magadat, kiírtad magadat, És ez jó. :)
Télleg jó.

Kacsa
2011-01-20, 19:52
Egyébként én szeretek akár magamban is beszélni. LOL
Én és az én kis monológjaim ....
Egyébként OBig, menj pszichológusnak, biztos beválnál xD

Petya a Lara Fan
2011-01-20, 21:26
Szia Kacsa! :D Neked is beköszönök! :D

Kacsa
2011-01-21, 15:13
:D. amúgy jó, hogy maguk az emberek nem resetelték le magukat :) te vagy az egyik legkedvesebb nekem, Petya:o
csak ez a skin.... mint a kórházban xD

Petya a Lara Fan
2011-01-21, 16:06
te vagy az egyik legkedvesebb nekem, Petya:o


Jaj,köszi! :jumper: :D :)

Bexika
2011-01-23, 10:35
Jaa, hogy ez ilyen saját topic? Kezdem érteni... xD :D ám szia Kacsa :) (ha már itt vagy egy ideje akkor is xD)

horus
2011-01-23, 11:34
Úgy érzem nekem is ideje beköszönni...Szia Kacsa :D:)

Kacsa
2011-01-23, 12:02
Helló Bexika, :wave:helló trfan!:wave:

Kacsa
2011-01-23, 15:46
mai elért dolgok a Resi4-ben:
-feloldtam Adát a Mercenariesben
-és teljesítettem az Assignmet Adát is.
képtelen vagyok megunni a Resi4-et. főleg a Mercenariest. a kedvencem a Village. a Belláék miatt.
a második kedvencem meg a Waterwolrd, a Super Salvador miatt. (aki 10-ből 8-szor levágja a fejem:jumper:)
egyre inkább úgy érzem, betegesen szeretem a láncfűrészeket xD:D)

amúgy nagyapámnak van chainsawja, tervezem, hogy szerzek valahonann egy zsákot, kilukasztok rajta 2 lyukat a szememnek, és felhúzom magamra. aztán láncfűrész a fejre, körbeszaladok az udvaron, közben kiáltozok, hogy: (LOl mittudmén, amiket a falubeliek szoktak:D gonaszerpikadíló xD valami ilyesmiket:rolleyes:

horus
2011-01-23, 15:51
http://www.youtube.com/watch?v=90ww4Nr6awg
Lara mod a REsi4-hez elég jól néz ki, ha fenn lenne a gépemen kipróbálnam ;)

Ting
2011-01-23, 19:28
mai elért dolgok a Resi4-ben:
-feloldtam Adát a Mercenariesben
-és teljesítettem az Assignmet Adát is.
képtelen vagyok megunni a Resi4-et. főleg a Mercenariest. a kedvencem a Village. a Belláék miatt.
a második kedvencem meg a Waterwolrd, a Super Salvador miatt. (aki 10-ből 8-szor levágja a fejem:jumper:)
egyre inkább úgy érzem, betegesen szeretem a láncfűrészeket xD:D)

amúgy nagyapámnak van chainsawja, tervezem, hogy szerzek valahonann egy zsákot, kilukasztok rajta 2 lyukat a szememnek, és felhúzom magamra. aztán láncfűrész a fejre, körbeszaladok az udvaron, közben kiáltozok, hogy: (LOl mittudmén, amiket a falubeliek szoktak:D gonaszerpikadíló xD valami ilyesmiket:rolleyes:

A Resi4-et jelenleg én is tolom, csak most kezdtem el, de már imádom! :) Az irányítást pedig átállítottam (PC-n borzalmas), tehát mostmár azzal sincs gondom! A grafikát meg meg lehet csinálni szépre különböző HD modokkal.

Kacsa
2011-01-24, 16:04
Sok sikert hozzzá. Nagyon jó játék.:o

Kacsa
2011-01-24, 20:19
pff... írtam a Dark Energy Digitalnek a HYDROPHOBIÁval kapcsolatban de lusták visszaírni:(
pedig segítséget akartam kérni tőlük... a patchelt verzióban minden máshogy van, mint a nem patcheltben...és nem találok dokumentumokat se, a nyomorult Malthustól. és mindegyik YouTube walktrough ott mmutatja csak, ahol a nem patchelt van...:angry:
SHIT! (ahogy Kate mondaná tipikus ír kiejtésével xD)

Petya a Lara Fan
2011-01-26, 16:18
Szeva Kacsaaa,mizuu? :D Gondoltam beírok. :D

Kacsa
2011-01-26, 16:36
semmi különös. még midig nem írt vissza a Dark Energy Digital.:mad:
de sztem abbahyagyták, nem volt sikerük. a facebook oldalukra is dec. 20-án írtak uccsónak. de az is lehet, hogy nem jó emailre írtam, bár nem találtam még egyet, ami hozzájuk vezet.

Kacsa
2011-01-27, 14:47
Sindelly....
Azt írta, hogy ha valami baja lesz, akkor a fiúja majd ír nekünk róla.
Csak az új fórum....jó időzítés. Bár nem rajtatok múlt, senkit se hibáztatok..:(
HA a fiúja feljön ide, akkor megpróbál belépni azokkal az azonosítókkal.
És nem megy. Megpróbálja megint. Nem megy. És biztos ki lesz készülve már eleve, így hagyja a francba, inkább megy... szomorkodni.
És ahogy a szomorúságot is elfelejti, úgy idővel ezt is. És ezzel már csak a szívünkben fog élni.

DE NEM ÍGY LESZ. Majd amikor kijön a kórházból, meglátja az új fórumot, beleolvas, és jé, ezek az én barátaim! Ezért újra regizik, és majd megveszi a TR9-et, ahogy elhatározta.:cool:

Michele
2011-01-27, 15:02
Igen, nagyon reméljük, hogy most éppen lábadozik, azért nincs itt. És miután megjött, egy jót nevetünk majd az aggodalmaskodásunkon. Ehh... ugye? :(

Kacsa
2011-01-27, 16:42
hát persze:jumper:
nincs ennek a lánynak semmi baja. sztem azért marad ilyen sokáig, mert megműtötték... mondta, hogy ha ez lesz, akkor sokáig nem jön.

horus
2011-01-27, 16:47
Remélem visszajön, ő vele nagyon jól kijöttünk őt birtam a legjobban innnen :)

Kacsa
2011-01-28, 20:16
PSP, azaz handheld....
Hát igen. Biztos nagyon jó, de minek?
-nálunk suliban teljesen kitiltottak mindent (jó, ez hülye érv, én is telóztam már ott:rolleyes:)
-egy PS3, Wii, Xbox jóval többet tud
-utazás? én olyankor teljesen lemegyek gép nélkülibe, pár napot azért talán kibírok (és ki is bírtam) gép nélkül.
(emlékszem, utána milyen fura volt Larával menni:o)
és utazásnál nézem a tájat.
.
DE! aki sokat van úton, annak megéri.
vagy aki sokat jár más-más lakásba, annak.
de én nem szoktam költözni. (egyszer tettük meg eddig)

Szal vegye meg, akinek szüksége van rá.
És Robbie! Ne mondd, hogy jobban bejött egy nyamvadt PSP, mint egy hiperszupergyönyörűgrafikájúéssokattudó PS3!:vlol:
Vicceltél egyet.

Petya a Lara Fan
2011-01-28, 20:50
Mint a konzolok topikban leírtam,nem kellene ennyire elkockulnia a népnek,tessék menni szórakozni a szabadba,ne mindenhol kockulni.

horus
2011-01-28, 21:09
Ja ja nem kéne mindenhol játszani úgy csak átmész kockába aztán strigóba :D

Ting
2011-01-28, 22:00
Nem töltöm az egész életemet kockulással, de néha tényleg nem rossz inkább nyáron kimenni a jó időre, és akkor ott PSP-zni. :) Egy Wii-t pl. meg nem tudsz kivinni, és Wii Fit-ezni a szabadban. :D

Robbie
2011-01-28, 22:09
-.-"
-Ez most annyira de annyira buta felvetés volt hogy PS3 XBOX WII többet tud hát még szép hogy többet tud...
De ez a kockulás meg teljesen hülyeség szerintem (bocsi :) )
Ennyi erővel az ember ne vegyen laptopot mert minek mikor otthon is lehet használni asztali PC-t, ne vegyünk telefont mert otthon is lehet vezetékes telefon.
Én nem szoktam nagyobb távokat megtenni és nem is ez volt a fő indok hanem mikor uncsizom várok valamire akkor csak előkapjam vagy zenét hallgasak vagy megnézzek mondjuk egy family guy-t vagy south park részt.
Szerintem addig ne ítélkezz amíg nem ismersz valamit vagy valakit, attól nem nyamvadt hogy fingod nincs az egész kütyüről.

horus
2011-01-28, 22:48
Nem töltöm az egész életemet kockulással, de néha tényleg nem rossz inkább nyáron kimenni a jó időre, és akkor ott PSP-zni. :) Egy Wii-t pl. meg nem tudsz kivinni, és Wii Fit-ezni a szabadban. :D

Ha nyáron jó idő van kikell használni azt nem pedig PSP-zni:):rolleyes:

Kacsa
2011-01-29, 09:23
ja. emlékszem, milyen jó volt a tegner, amikor lementünk horvátba :naughty:
imádtam benne fürödni. olyan volt, mint Lara a földközin:vlol:
annyira hiányzik a sós víz... főleg, hogy szabad szemmel búvárkodtam benne:)
most komolyan, első nap taknyam-nyálam egybe folyt, totál kitisztított az a tengeri levegő. második nep meg olyan egészséges voltam, mint a makk. és mentem nézni a kishalakat a víz alatt.
(csak kár, hogy alig láttam őket mert nagyon vacak a szemem, nem látok távolra)
de jó lenne csak még egyszer elmenni oda.... vagy kétszer. ha gazdag leszek akkor elmegyek Hawaiira:D
na jó, ez a Hávájos cucc ez közhelyes volt, dehát Ah, well...:)

OBig
2011-01-29, 12:04
Úúúúúúristen Kacsa!!!
Néha olvasd át mit írtál. És javítsd ezerrel. :)
Borzalmas. :):D:D

Kacsa
2011-01-29, 12:08
írjad, mi nem tetszik:poke:

YzaaA
2011-01-29, 14:27
Szija kacsa:D:D:D:D:D
Én is beköszönök;);););)
ÉS köszi a segitséget amit nyujtottál Rolival 1-ütt:jumper::jumper::jumper::D:D:D

OBig
2011-01-29, 20:38
Pölö: tegner :)

Kacsa
2011-01-29, 21:53
jól van.. siettem. magyarból helyesírásból amúgy 5ös vok... csak sztem az interneten muszály pár hülye HBIA igen, nem hiba xDD) becsúszása:o:D

Michele
2011-01-29, 22:04
muszály

Ötööös? Na ez már nem sietség. :vlol:

OBig
2011-01-30, 08:01
"látam YzaaA kiudrott a skinjéből"

No és a "muszály" ? :)
Csak kötözködök. :D:D

Értünk azért, ne aggódj. :)

Kacsa
2011-01-30, 10:50
Jól van a, nem haragszok rátok.
OBigre és Michelere különösen nem.
Mivel csak ök vsbbak kwtrsn.:vlol:
(Mivel csak ők vannak ketten)

Kacsa
2011-01-30, 20:21
Csak egy kérdés: kinek és mi jut eszébe erről a képről?
http://i53.tinypic.com/jj2qn4.jpg

Ting
2011-01-31, 13:46
Egy teknős. :vlol:

Amúgy Kacsa úr tudta, hogy övé a legtöbb hozzászólással rendelkező topic az "Üdvözlünk, új fórumozó. :)" részben? :D

Kacsa
2011-01-31, 14:04
teknős? hm... erre voltam kíváncsi csak:D
és nem mindegy? saját topicom OBig jóvoltából.:o
legalább aktív vagyok, és olyan helyre írok offot, ahol tudom, hogy senkit sem zavar. mert itt TÉNYLEG senkit sem zavar.:)
tudom, hogy téged se:D;)

Michele
2011-01-31, 15:28
Igen, itt nyugodt szívvel kiélheted magad. :D

Robbie
2011-01-31, 20:27
Dúsztom nincs mi ez, de fogadjunk Mirror's Edgel kapcsolatos?

Kacsa
2011-01-31, 20:58
arról tudnál:)
maradjon az én titkom.
majd 2051-ben kiderül.
I LOVE QUEEN OF THE WORLD!
I FUCKIN HATE MALTHUSIANS!
és ebből eredően I AM A CORNUCOPIAN!

Kacsa
2011-02-02, 19:41
EZ HIHETETLEN!! VÁLASZOLT A DARK ENERGY!!!:jumper::jumper::jumper::jumper::jumper:: jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::ju mper::jumper::jumper:
SZó szerint együtt örültem az egyik Bella nővérrel!!
http://www.youtube.com/watch?v=NSU_CvUeFi0
pörgessetek 1:47-re:yahoo::yahoo::yahoo:

horus
2011-02-02, 20:02
Na és szabad tudni mit irt vissza ?:o:D
A CD-nek is kéne irni hogy mit is csinálnak már ezzel a nőcivel.....

Kacsa
2011-02-02, 20:10
persze:)
baj volt az ímél szerverükkel, és ezért nem válaszoltak.
de most megadta egy Dark Energys a SAJÁT emailjét, így már írhatok neki a HYDROPHOBIA-problémámban. már írtam is neki, de a Twitteres üzenetemet is csak egy pár nap után nézték meg --> gondolom nem minden nap nézik meg a közösségi oldalas profiljaikat, csak néhány naponta, ezért már csak várnom kell...:o
amúgy ez a baj íz íméllel... csak az én szerencsém lehet.:clown:

horus
2011-02-02, 20:18
Várj biztos visszairnak mivel a játék bukott és nem is dolgoznak semmin nem lehetnek olyan elfoglaltak, bizti vissszairnak....am tudtad hogy a játékot trilógiának tervezték ? Igy lehet reménykedni a folytatásban :p:o:D:)

Kacsa
2011-02-02, 20:31
persze hogy tudtam.
én bizony reménykedek. nem adom fel, sak sajnos nem rajtam múlik.
ez olyan hülyeség, hogy bukott!! olyan értelmetlen marhaság!! nem értem miért bukott meg, nekem teljesen tetszett, és nagyon élvezetes volt, sőt! nagyon sok játékújság 10/7-8 pontot adott rá, de valamiért mégis bukott.
hmph... annyira kár érte. nagyon sajnálom.
amúgy dolgoznak valamin, valami Rexezős casual-sportjátékon, aminek nagyon jó lesz a grafikája.:angry:(ilyen marhaságot xDD:D)
amúgy trfan te is tudsz párat a HYDROPHOBIÁ-ról? :)

Ting
2011-02-02, 20:32
Azt írtad 3 hozzászólással ezelőtt kb. hogy van Twittered, követhetlek? :)

Kacsa
2011-02-02, 20:33
hát hogyne:)
a nevem rajta: _kacsa
bár nem sokat használom, nem szoktam ráírni, hogy jajj moost milyen hangulatom van...

horus
2011-02-02, 20:39
Vegyes kritikát kapott, nagyon sok rossz értékelést úgy mint a TRU vagy az AOD meg gondolom az is rásegitett a bukásra hogy csak letölteni lehet boltból megvenni nem......

Robbie
2011-02-02, 20:45
Nekem általában azok a játékok jönnek be legjobban amikre azt mondják hogy "megbukott"... XD
Egy két magazin lehúzza a játékot a többi meg megy utána....

horus
2011-02-02, 20:48
De nem mindig az újságok a hibásak nem is kell messzire mennünk az AOD is a kiadó miatt bukott....Meg azért általában amelyik játék rossz értékeléseket kap azok sz*rok is.....

Ting
2011-02-02, 20:50
hát hogyne:)
a nevem rajta: _kacsa
bár nem sokat használom, nem szoktam ráírni, hogy jajj moost milyen hangulatom van...

Thx, követlek. :)

Kacsa
2011-02-02, 21:01
Nekem általában azok a játékok jönnek be legjobban amikre azt mondják hogy "megbukott"... XD
Egy két magazin lehúzza a játékot a többi meg megy utána....
Átérzem a helyzeted;)

Kacsa
2011-02-04, 19:07
Hömm----Hömmm...
Megkaptam a levélválaszt a Dark Energy Digitaltól, de nem tudtak segíteni.
Ugyanazt mondták, mint ahogy én gondoltam.
Csakhogy én nem engedem magamat.
Az a helyzet, hogy CSAK ez a Medál (igazából Kis-Achievement) hiányzott a HYDROPHOBIÁból.
Azaz mindent összegyűjtöttem, pontosan 72 Dokumentumot, és rá még kb. 50 Medált.
Az volt a problémám, hogy nagy levegőt kellett venni, éslemmeni a liftaknában, ahol 3 DB Gyűjhető tárgy volt.
-2 DB normális, E-bookos írat (ezt annyiszor begyűjtheted, ahányszor végigviszed a játékot)
- és 1 DB MAVI-dokumentum a nyomorult Malthus munkáiból. (amit kizárólag egyszer gyűjthetsz be)
(MAVI? Az legjobban egy nagyon fejlett PDA-hoz hasonlít)
http://i51.tinypic.com/1zgur1c.jpg
és én ezt begyűjtöttem. már korábban.
A Medált CSAK úgy lehet megszerezni, ha EGYSZERRE mind a 3-mat összegyűjtöd.
És mivel én a MAVI-Dokumentumot már begyűjtöttem --> teljesen lehetetlen volt megszereznem a Mély Lélegzet nevű Medált.
Ebből sajna az jön le, hogy vagy feladom vagy nem.
Hát én a nemet választottam. De ennek viszont az volt az ára, hogy: ki kellett törölnöm az egész mentett állásomat az Xbox menüben, és mindent elkezdeni a nulláról, mint Karácsonykor, amikor letöltöttem.
Mára meglett a Medál, amit akartam.
És ez azt jelenti, hogy meglett az az Achievement is, amiért kitöröltem a menett állást.
Persze hivatalosan még nem - még be kell gyűjtenem mindent, mint korábban.
.
Azért nem fura, hogy egy ilyen kicsi dolgo ilyen nagy "kalibát" tud okozni?
És ez még nem is "kaliba". Ennél sokkal nagyobbak is vannak az életben.

Bexika
2011-02-04, 19:59
ööö, a kaliba az nem galiba? xD

amúgy Kacsa nagyon ügyes vagy, tényleg gratulálok :thumb:
én már rég kidobtam volna az ablakon... nos nem vagyok túl türelmes típus :)

Kacsa
2011-02-04, 21:32
ööö, a kaliba az nem galiba? xD
de... LOL félrírtam:D
én kénytelen vagyok türelmes lenni, tőlem ezt nagyon megköveteli most az élet, pláne ezkeben a hónapokban (nem halálos baj, de bajnak baj. nem is velem, valaki mással)
.
amúgy Bexika mit szólsz a MAVIhoz?
ha egy kicsit is tetszik, akkor ajánom ezt a videót. ez olyan, mint annak idején a TRU Beneath the Surface, játék-készítői videók a játék jó dolgairól, amiket bemutat:
http://www.youtube.com/watch?v=byoANW53aOA
az LP4 (Life Preserver 4) pisztoly is benne van, na az is nagyon vagány.
a lényege: nem túl erős fegyver, de nem is arra való, hogy mindig csak lőjünk vele.
arra való, hogy a biztosítékot kilőjük, ami árammal van teli, és ez jó a vizes területeken.
illetve az olajjal teli hordókat felrobbantani. és ez csak egy pár.
az LP4 arra való, hogy a HYDROPHOBIA igazi fegyvereit, a környezeti veszélyeket észrevegyük és bevessük a Malthus követői ellen.

Kacsa
2011-02-05, 09:07
tok Michele-re, van még mondanivalóm, de nem ebbe a témába való. irány a topicom!
(mert én ha hiszitek hanem egyszer unalmamban minden klaszikus Lara-halált eljátszottam xDDD csak úgy nyekkent a padló. a vé banya alattunk meg felkopogott:clown: meg azokat a hangokat is:vlol:)

Michele
2011-02-05, 11:05
:vlol:
Gondold el, ha elkezdenék sikoltozni, pl egy zuhanáshoz.. a szomszédok azt hinnék, hogy éppen ölnek engem. :D

Kacsa
2011-02-05, 11:37
nekem az a halál a kedvencem, amikor Larát álló helyzetben kinyírják, és így csinál: váhohhó.... puff.... és térdre ereszekdik és annyi xD
amúgy mindegyik TR-ben így hal meg alló helyzetben, csak a TR1-ben nem.
nem fura? ott elalszik.

OBig
2011-02-05, 12:43
hehe, itt másképp hangzik a téma. :)
Én imádom Lara halálsikolyát. Sőt, vannak pont ilyen gyűjteményvideók, amiben összegyűjtötték Lara halálát. Tök jók. Mármint nekem tök jók. :D:D:D
Michele halálsikolyát még nem hallottam, de érdekelne a projekt. :D:D:D
De érdekelne a Tiéd is Kacsa. Ha kell, segítek. :jumper::D

Kacsa
2011-02-05, 14:11
az enyém? már csak azért is megcsinálnám, hülyeségből, hadd röhögjetek:D
amúgy rajzoltam pár HYDROPHOBIÁS képet:eek::otudom, nem oylan jók, szabadidőmben csináltam. de nekem azért tetszenek.
(a képeket telóval fényképeztem, 3 MP-felbontásom Ui: a legjobb telók a Sony Ericssonok <}
ezt kb. este 22 órakor rajzoltam:
http://i53.tinypic.com/5dtf6f.jpg
ezt meg ma, de totál beteg vagyok, köntösben mászkálok (pedig utálom a köntöst):mad:
http://i52.tinypic.com/2qutem0.jpg
ez a saját készítésű MAVi meg csak úgy jött:o
http://i54.tinypic.com/33p35uv.jpg

Michele
2011-02-05, 14:35
hehe, itt másképp hangzik a téma. :)
Én imádom Lara halálsikolyát. Sőt, vannak pont ilyen gyűjteményvideók, amiben összegyűjtötték Lara halálát. Tök jók. Mármint nekem tök jók. :D:D:D
Michele halálsikolyát még nem hallottam, de érdekelne a projekt. :D:D:D
De érdekelne a Tiéd is Kacsa. Ha kell, segítek. :jumper::D

Laráét én is szeretem hallgatni. A sajátomra inkább nem vagyok kíváncsi. :D
Viszont Kacsa sikolyának előcsalogatásában én is segíthetek. :naughty: :p :D

Kacsa
2011-02-05, 14:50
akkor majd ha este megyek az utcán és jön velem szemben egy fura alak, tudom, kiket kell felelősségre vonni:naughty:

OBig
2011-02-05, 17:21
Veled szemben? Az ki van zárva!
De javaslom, mindig figyeld mi zajlik mögötted. :D:jumper::D:D

Kacsa
2011-02-05, 17:46
én az MEből azt tanultam, hogy sose nézzek hátra. nem is szoktam. sose.

horus
2011-02-05, 17:53
az enyém? már csak azért is megcsinálnám, hülyeségből, hadd röhögjetek:D
amúgy rajzoltam pár HYDROPHOBIÁS képet:eek::otudom, nem oylan jók, szabadidőmben csináltam. de nekem azért tetszenek.
(a képeket telóval fényképeztem, 3 MP-felbontásom Ui: a legjobb telók a Sony Ericssonok <}
ezt kb. este 22 órakor rajzoltam:
http://i53.tinypic.com/5dtf6f.jpg
ezt meg ma, de totál beteg vagyok, köntösben mászkálok (pedig utálom a köntöst):mad:
http://i52.tinypic.com/2qutem0.jpg
ez a saját készítésű MAVi meg csak úgy jött:o
http://i54.tinypic.com/33p35uv.jpg

Jók, jól rajzolsz :)

Kacsa
2011-02-05, 21:09
:Djajj köszi. bár sztem a másodikon Katet ahogy van, szó szerint elb'sztam:rolleyes:

Petya a Lara Fan
2011-02-05, 23:44
Kacsa ha van 3D szempád,(elég papírból is),akkor lesd meg ezt:
http://www.youtube.com/watch?v=Wyku0zytGfA
:D

Kacsa
2011-02-06, 09:00
:)köszi Petya, majd ha felébredt, akkor kölcsönkérem szomszédtól.:D:D

OSZRichard
2011-02-06, 09:18
Nálam sajnos nem müködnek ezek pedig van szemüvegem

Kacsa
2011-02-06, 10:45
nálam sem:D
hát, talán nem halunk bele, OSZRichard:)
de azért jó móka.
az a helyzet, hogy az enyém egy PIROS-ZÖLD szemcsi, a Youtube meg csak a PIROS-CIÁN szemcsit támogatja. a PIROS-ZÖLD szemcsik a mozikban használatosak, és a YouTube 3D-beállításoknál ki van írva, hogy a mozikban kapható szemcsiket nem támogatjuk. ezért nem működhet.

horus
2011-02-06, 11:07
YT-n azért nem mükszik rendesen mert nem jó a minősége a vidinek, állitsd be 720p HD-re és nagyitsd ki, zöld szemcsivel is kikell hogy jöjjön ha nem is annyira de kell látnod a 3D-t egy kicsit :)

Kacsa
2011-02-06, 11:36
én így is láttam, de nem nagyon.

OSZRichard
2011-02-07, 10:19
azért még próbálkozom egy kicsit

Kacsa
2011-02-07, 11:45
nekem egy idő után megfájdult a fejem xD
Ja, és:

Ehhez csatlakozok, RE + TR powa. :)
akkor én is joinolok: TR+RE+ME+HP (nem heri potter, HYDROPHOBIA:rolleyes:)

Ting
2011-02-07, 18:09
Nálam még nagy kedvenc a Left 4 Dead, és a Dead Rising is. :)

OBig
2011-02-07, 19:42
wazz Kacsa!!! Most lebeszélted a magyarításról CrashHungarian98-at. Néha gondold már meg mit beszélsz. Ahelyett hogy segítenél, keresztbe teszel a szerkesztőknek.

Kacsa
2011-02-07, 19:53
Én? Annyit mondtam neki, hogy a hang elváltoztatása enm olyan, mint ha igazi lenne. Hát OBig, ha azt mondod, hogy egy elváltoztatott hang kell neked, akkor csak viccelsz.
Amúgy kipróbálta a hangját a TR4-ben. És rögtön utána írta, hogy inkább nem.

OBig
2011-02-07, 19:57
Összevissza locsogsz Kacsa!
Én azt mondtam, hogy nem kellett volna lebeszélned. Néha próbáld meg. Gondolkozz, és csak pár percre utána írj be valamit. Kicsit fogd vissza magad légy szíves. Mindenhez rögtön, de azon nyomban van hozzáfűznivalód.

Kacsa
2011-02-07, 20:04
ezt most tényleg nem értem.

Kacsa
2011-02-08, 16:26
akkor szép hullaházad lehet :)
háát... már gondolkoztam a patológusi álláson:o

Bexika
2011-02-08, 18:27
legyél antropológus :D Dr. Csont <3

Kacsa
2011-02-08, 18:33
akkor inkább Kam:D (asszem az a patológus:))

Bexika
2011-02-08, 18:34
benne vagyok :D az osztályban én úgy is Brennan vagyok, szóval üdv köreinkben :D :D

Kacsa
2011-02-08, 18:35
én inkább valamiért olyan Sweetses vagyok:clown::vlol:

Bexika
2011-02-08, 18:35
jaaaaaaaaaaajjj Sweets (L) legyél Sweeets!!! :hug: :)

Kacsa
2011-02-08, 18:40
:vlol::vlol:jó csak eddig nem nagyon figyeltem meg, max. nagyvonalakban.
ó, tegnap vége lett a Rejtély 2. évadának :S

horus
2011-02-08, 18:41
Mi az a Sweets?

Kacsa
2011-02-08, 18:43
az inkább ki:)
egy szereplő a Dr. Csontban.

Bexika
2011-02-08, 18:44
egy pszichomókus... mármint pszichológus

hát akkor van egy kis gondoom... nos hát Angelával... nem akarják a szülei szombaton elengedni a buliba :( (mmint ez tényleg létező probléma, csak kissé hiperaktív vagyok ma, úgyhogy bocsi, hogy itt hülyéskedek xD)

//viszont mennem kell... sziasztook xD //

Kacsa
2011-02-08, 18:48
ja, szerintem is xD

Kacsa
2011-02-08, 20:38
Összevissza locsogsz Kacsa!
Én azt mondtam, hogy nem kellett volna lebeszélned. Néha próbáld meg. Gondolkozz, és csak pár percre utána írj be valamit. Kicsit fogd vissza magad légy szíves. Mindenhez rögtön, de azon nyomban van hozzáfűznivalód.
msot OBig vagy elmondod, vagy nem, hogy mivel riasztottam el CrashHungarian98-at a magyarítástól? mert én már sokszor megnéztem az ÉN hsz-eimet is, meg az ÖVÉT is, és semmire se jutok. én annyit mondtam, hogy a változtatás nem olyan. ennyi. akkor ezzel riaszottam el?
hahó CrashHungarain98, megkérdezlek téged is: ezzel riasztottalak el, vagy semmi közöm a meggondolásodhoz?

Michele
2011-02-09, 14:44
Kacsa. Stílus. ;)

Kacsa
2011-02-09, 14:58
szmájli?:(:mad::):D
amúgy ha OBignak nincs kedve, akkor nem válaszol.
http://www.youtube.com/watch?v=FJCYslFcspo&feature=related
hülye nyálcsorgatós kölkök. (a kommentekben) nem baj, ha csorgatják, de legalább egy valódi nőre, nem szegény Larára:clown:

Michele
2011-02-09, 15:27
Majd OBig megmondja, ha akarja.

A videó meg... pontosabban a kommentek... :D Tiszta széééégyen. :vlol:
Ha még jól nézne ki, de... áááh. :D Pár anatómia ismeret, tényleg csak pár, nem jött volna rosszul. :privateeye:
Mondjuk én a videó nézése közben magát a modellt és az animációt elemeztem.
Heheh... Emlékszem, mikor kijött az a trailer, amiben a doppelanger tábortüzet csihol a házból. Szakértőbb szemek kommentjeibe botlottam, és annyira jó azt olvasni, hogy nem csak nekem az a véleményem a modellről és mozgásáról, ami...... :D Azért "jó helyen vagyok"... :D

Petya a Lara Fan
2011-02-09, 16:23
MMM jól néz ki ez a Lara. :D
*Perverz gondolatok* :D Amúgy nem izgulok rá videojáték szereplőkre,de tény,hogy azért jól néz ki ez a kisasszony. :D

Kacsa
2011-02-09, 17:38
jó, de nekem valhogy képtelenség perverz gondolatokat ébreszteni Laráról. nekem ő sokkal inkább barát. akire én ennyire vigyzázok és aggódok a játékokban, az olyan haveros. pláne, hogy néha ugratom is xD (szakadék szélének nekimegyek, leugrok, és amikor már sikoltozik, akkor kilövöm a csáklyát)
azért ne higyjétek, hogy nem voltak "perverz" gondoltaim videojáték-szereplőről... vegyük pl.... Adát:naughty::vlol:

horus
2011-02-09, 17:45
Nekem sem juttak eszembe még sose perverz gondolatok Larával kapcsolatban csak a TR filmekben :D......

Kacsa
2011-02-09, 17:47
Endzsibébi:D

CrashHungarian98
2011-02-16, 15:48
Üdv Kacsa! Jó hogy megismertelek:)

Kacsa
2011-02-18, 15:46
...megértem. De most irány a topicom az off miatt.:)

nemrég kaptam egy mailt, amiben ketten felkértek barátnak. a franc tudja, kik voltak. nem is reagáltam rájuk:p

Kacsa
2011-02-21, 15:07
Emberek, angolul a FISHnek van olyan változata, hogy fishES? mert mi úgy tanultuk, hogy a Fishnek nincs többes száma...:confused: miért kérdezem? mert most a TR3 Gold Sleeping with the Fishes című pályán vagyok.

Bexika
2011-02-22, 17:20
hát elvileg nincsen olyan hogy fishes xD az fish aztán kész :D van többes száma de nem változik a szó xD komolyan mint németben :D
szóval nem tudom az miért úgy van; szoktak új szavakat alkotni :)

Kacsa
2011-02-22, 17:54
akkor jól tudtam;)

Kacsa
2011-03-01, 19:33
Úgy tűnik, akárhányszor játszom újra Resi4-et, ugyanúgy ijesztőnek találom:(
Most is csak úgy jutottam túl azon a Verdugón, ami a kastély alatti folyosókon támad meg, hogy feláldoztam a Rakétavetőmet:mad: De nem baj, majd veszek egyet a Mercsitől:D
És akárhányszor játszom újra Resi4-et, ugyanúgy jönnek elő az emlékek.
LOL emlékek, kemény 1 hónaposak:clown: De egyre idegenebb is a környezet. Mivel Pueblóban, és a Kastély első néhány részén többször voltam már, mint kétszer. Ezért a régi emlékek kiütötték az újakat.:rolleyes: Gondlom. Most, hogy azokban a folyósókban vagyok, olyan érzésem van, mint anno a TR1-nél. Az a magáby, kiszolgáltatottság.
Belegondoltam abba is, hogy mi lenne, ha valójában is ott lennék.
De inkább... majd legközelebb, most nincs kedvem hozzá.

Bexika
2011-03-01, 20:29
Mercsi :vlol::vlol:

amúgy igen, a Resi 4, nem mondható a túl rövid játékok közé, tényleg vannak olyan részek amikre újrajátszásnál nem is emlékszel... én így voltam a labirintussal :O; aztán a végén rájöttem, hogy igen, ezek a kutyák akkor is felidegesítettek, amikor először játszottam xDD az nagyon ijesztő :O

Kacsa
2011-03-01, 20:39
annyira imádom a Resi4 hosszúságát. minden játék legyen ilyen. MINDEGYIK. inkább hosszú, mint rövid, nem? a Resi4-et sztem MEG lehet unni. de nem egyhamar. xD az biztos. mindig lehetsz benne JOBB, és pont ezért tetszik annyira:)
amúgy Bexika te is tudod, mik a jó játékok:D azért örülök neki. ha Sindelly nincs itt, akkor legalább mi legyünk REfanok. ja, meg trfan is:)
amúgy éna Regenerátoroktól be vagyok fosva, de ÚÚÚÚGY!!!! azoktól írtózom. Shinji Mikami nagyon eltalálta őket. Brrr..... :(((
még a LEGrosszabb ellenségeimnek se kívánom a velük való találkozás örömét. azok a lények borzalmasak.
bááár most nincs annyira okom félelemre, mert most van először Leonnal Riflém. pontosabban semi-autó.
Bexika, most képzeld el, milyen a Regenerátorokat Infra nélkül gyilkolni. szó szerint vak veszedelem. kb. 10 lövésből 1 találja el a azokat a nyomorult Plagáit, amik pióca modra éldegélnek rajta.
Ommm... nosztalgia. emléxek, amikor először taliztam velük (aza velE, mert 1 darab volt, hála Istennek -.-), abban a laborban voltam.
amikor hallottam azta zörgást, már akkor megijedtem. (mert ugye lehet őket előtte látni, FEKÜDNI, de neeeem mozdulnak) nem volt elég a zörgés. kinyitotta az ajtót. ott áltt előttem, egy Regenerátor, ereje teljében, ott tántorgott. ÉS JÖTT FELÉM.
ha jól emlékszem, egy időre leszüneteltem a játékot, kikapcsoltam a monitort, és... és nem mert mozdulni se.
Istenem, de szeretem a Resit ^^ jó ijesztő. de azt szeretem benne:rolleyes:

horus
2011-03-01, 20:52
Kacsa, ajánlom hogy játszd ki a első hármat is és azt végighiheted legalább 10x és még akkor sem fogod megunni mindig más mindig mehetsz új utakon...Az Re1-et más 3x játszottom ki (jó jó nem mondom töbször, nem terrorizállak ezzel tovább xD :p)....Igen jó lenne ha más játék is ilyen lenne

Robbie
2011-03-01, 21:06
annyira imádom a Resi4 hosszúságát. minden játék legyen ilyen. MINDEGYIK. inkább hosszú, mint rövid, nem?
Kivéve akkor ha átmenne monotonba akkor inkább legyen rövid ME is pont rövid volt de elég is volt TRtől tartok hogy majd a vége fele nem tudnak újat mutatni hisz egy szigeten lesz bezárva semmi új helyszín stb..:(:D

horus
2011-03-01, 21:07
Ettől én is mert a TR4 is ezért nem tetszett :o:(

Kacsa
2011-03-02, 14:23
Énnekem az MEben pont azok a részek hiányoztak, amikor zsaruktól MENTESEN, sokáig mehetsz a háztetőkön. És ne sokat menj az utcákon. Mert ha belegondolsz, akkor nem is olyan monoton ez a házetőn ugrálás.
És ha jól értelmeztem, régen, amikor Kate nem került bajba, azelőtt a Futárok egész nyugiban dolgozgattak, elkerülték a zsarukat, és ha mégis találkoztak velük, nem idegesedtek fel ilyen hamar. és nem találkoztak minden nap golyószóró madarakkal sem.

Robbie
2011-03-02, 17:05
Igen igen ez igaz, imádok csak úgy szétnézni ugrabugrálni xD csak amikor jönnek a zsaruk akkor vége :(
ME 2ben valószínűleg csak menekülnénk a zsaruk elől hogy letisztázódjon minden.
Egy multit vagy coopot eltudnék képzelni egymás ellen versenyezve stb...

Kacsa
2011-03-02, 19:00
ME 2ben valószínűleg csak menekülnénk a zsaruk elől hogy letisztázódjon minden.


a menekülős részeket viszont NAGYON szeretem. csak az a gond, hogy legtöbbször Faithnek be kell másznia a bajba, kénytelen rá (pedig ahogy észrevettem, nem nagyon akar), de különben nem lenne képes megmenteni a Katit.
több menekülős rész kell, kb. a játék fele legyen menekülés, a másik fele meg szabadon nézelődés. :clown: harc nem is kell bele :P sose szerettem harcolni nagyon egyik gameben se (kivéve Resi4:rolleyes: ott nagyon jó) TRben se nagyon. inkább felfedezni. csakhát a TR-ben olyan jó egyensúly van a felfedezés és a harc között.... (pláne a klasszikusokban. de sztem a NextGen-ekben is. kivéve a Legendet, met ott TÚÚÚÚÚL sok harc van)

horus
2011-03-02, 19:27
A Legend pont attól jó, ha nem lenne benne annyi akció akkor olyan lenne mint a TRU - egy fantáziátlan bughalmaz :D

Kacsa
2011-03-02, 20:01
én azért szeretem nagyon is a next geneket. :o igaz, bugosak, de azért TR-ek (vagy, ha jobban tetszik, akkor annak készültek).
mindenestre én a klasszikusokat és a nextegenet is ugyanúgy imádom:o

horus
2011-03-02, 21:15
a bug még nem is lenne annyira nagy baj, de a NG részeknek nincs meg a hangulata pedig a TR sosem a brutál grafikáról vagy a storyról volt hires hanem a hangulatáról

Kacsa
2011-03-03, 14:11
háát hogyneeee... nem is hasonlíthatóak össze a klasszikus részekkel. és a kövi TR se lesz az, vagy igen? ha szerencsénk van, akkor csinálnak egy harmadik típusú Tomb Raidert. mert ugye van az általunk kedvelt TR klasszikus, van a TR NextGenek (kivéve AOD:o) és ha minden igaz, most lesz egy TR9-es Tomb Raider.
mert ha egy kicsit is megértjük a klasszikus részek lényegét, az az, hogy Larának egymástól független, (jójó, Alister biztos nem ezt mondja:clown:) mégis izgalmas kalandjai vannak. mi köze van a Scionnak, a Xian Tőrének, és a meteroritos köveknek, meg Széthnek? semmi, ugyebár.
a második típusú TR meg sztem olyan, hogy Lara az anyját keresi:rolleyes: LOL
a szerintem harmadik típusú, kövi TRnek meg az lesz a lényege, ahogy Lara fölfejlődik Sírrablóvá, vagy mi.
és ha a kövi TR nem bukik meg, akkor biztos lesznek még "harmadik" típusú TR-ek. ezeknek azonban már biztos nem az lesz a lényegük, hogy Lara hogyan fejlődik fel... akkor vissza kell térniük az első típusú TR-hez, hogy több kisebb, egymástól független kalandjai legyenek Miss Croftnak. (persze a TR9-re jellemző tulajdonságokkal, pl. nyitottabb világ, meg olyasmik, amik majd nemsokára kiderülnek).
és ami még fontos: ez KIZÁRÓLAG az ÉN véleményem, nyilván vannak, akik nem értenek velem egyet. és én nem is mondom azt, hogy ez így igaz. :rolleyes:

Kacsa
2011-03-08, 19:45
én hülye, most vettem észre, hogy a TR5-öt én már kiírtam CD-re -.-''
most meg mégegyszer letöltöttem, fölöslgesen.:rolleyes:
egy rakat sz'r az én emlékezőképességem, ezt már megfigyeltem. szelektíven működik. ráadásul nem NEKEM fogad szót, nem ám! ha nekem fogadna szót, akkor a TR-rel kapcsolatban mindenre emlékezett volna, az biztos.
de nem úgy tett. amúgy gyakran van olyan, amikor olyanokra emlékszek pl. 11 éves koromból, ami irtóra lényegtelen. -.- az agyam biztos pont azt tartja fontosnak, amit én pont nem:(
még jó, hogy van saját topicom, mert ez a szöveg még az Off-topicban is offolás lett volna:clown:

YzaaA
2011-03-08, 19:58
végig vittem a TR4 et:D
még 1x köszönöm a linket és a TRU-ét ish:D

Kacsa
2011-03-08, 20:05
Mi?! ILYEN HAMAR?! :eek: óha.... én még azt hittem, ez egy marha hosszú játék, a leghosszabb TR...:eek:
vagy te már korábban is kijátszottad a TR4-et?:o

Michele
2011-03-08, 20:12
Kacsa: TR5 meg engem érdekelne. :D Nem rég leszedtem, de nem jó, és azóta nem keresgéltem. :o

Fúú, én a 4-gyel sokat szenvedtem. :rolleyes: Csak egyszer vittem végig normálisan, utána már csak betöltöttem a tetszetős pályákat és azokkal szórakoztam. :jumper:

Kacsa
2011-03-08, 20:37
ööö a TR5-ben nem véletlenül olyan hibád volt, hogy mindig eltűntek a mentési slotjaid? mert ha igen, arra tudom a gyógyírt :D

Michele
2011-03-08, 21:35
Neeem, valami vackot töltöttem le.

Kacsa
2011-03-09, 14:21
ment a privi, Angyalkám.:angel:

Michele
2011-03-09, 16:30
Köszi! :D Na most mondd, hogy oldható meg a mentési probléma... :D

YzaaA
2011-03-09, 17:16
Mi?! ILYEN HAMAR?! :eek: óha.... én még azt hittem, ez egy marha hosszú játék, a leghosszabb TR...:eek:
vagy te már korábban is kijátszottad a TR4-et?:o

én nem ez az 1-söö hogy játszottam:D
annyira akartam ezt jáccani és most sikerült:D
kedvencem a régiek közül:p
amm hát nem tudom hogy miért gondolod hogy már játszottam ez az elsö nameg végigvittem 1 pár TR-t:D
Amm lássuk csak eddig volt a TR 4,5,6,7,8,9 nameg a 2-est és a 3-ast csak 1 páját vittem végig:D:p:rolleyes:

Kacsa
2011-03-09, 17:58
Hát én teljes egészében minden játékot végigvittem, amiben Lara Croft szerepel (GoL-t is), kivéve TR4-et.
Amúgy nagyon szép dolog, hogy kivitted a TR9-et, igazán ügyes vagy, gratulálok hozzá, azt még nekem sem sikerült, de még OBignak se. Hmm.... egyébként nem akarsz róla néhány jellemző dolgot mondani? (Milyen hosszú, például?)

Ting
2011-03-09, 18:34
Még a fejlesztők sem vitték végig. :D :vlol:

Kacsa
2011-03-09, 18:37
Úgy gondoltam, hogy YzaaA egy beépített ember, és most lecsaphatok rá, mert gyenge pillanata volt, de lelőtted a poént, Ting:clown:

horus
2011-03-09, 18:39
lehet hogy azért mondta mert ha az anni is szamos resz lenne akkor az a 8-as lenne sokan vannak igy hogy az annit 8-asnak tekintik az undit meg 9-nek

Kacsa
2011-03-10, 15:03
gondoltam, csak vicceltem egyet... olyan sajátos humorral.:rolleyes:

YzaaA
2011-03-14, 09:00
de joo humorod van :p
amugy te'nyleg ugy gondoltam hogy az anni a8-ik re'sz ez lenne a logikus nem??
ve'gulis ha ugy tekintjuk az a 8-ik re'sz:D
mijen jo lenne ha bee'pitett ember lenne'k ha ke'sz lenne a ja'te'k csak mindenkinek osztogatna'm sze't:D:p
ha' nem?
mijen jo lenne:D

Michele
2011-03-14, 10:57
amugy te'nyleg ugy gondoltam hogy az anni a8-ik re'sz ez lenne a logikus nem?? ve'gulis ha ugy tekintjuk az a 8-ik re'sz:D
De az nem új rész volt! Az csak egy rem... vagyis... á-á-átírása a TR1-nek. :D
Ezért nem számít bele.

YzaaA
2011-03-14, 11:34
ve'gulis igazad van:rolleyes:

Kacsa
2011-03-14, 11:49
mijen jo lenne ha bee'pitett ember lenne'k ha ke'sz lenne a ja'te'k csak mindenkinek osztogatna'm sze't:D:p
ha' nem?
mijen jo lenne:D

xD az biztos NEKÜNK jó lenne:group_hug:
csak a játék készítőinek nem.... mert nem kapnak lóvét.
nincs lóvé -> nem tudják annyira pontosan, mekkora a játék sikere -> nem tudják mekkora a siker, lehet, hogy nem lesz 10. Tomb Raider:rolleyes:

YzaaA
2011-03-14, 18:07
hát ha majd ojan sokat kapnék akkor esetleg ki tudnánk eggyezni a készitökkelXD:jumper:

Bexika
2011-03-14, 20:23
Wááá, Kacsaaa, imádom az avid ^^ :D

Kacsa
2011-03-14, 21:42
úúgy van Bexika, én is:D
Imádom Leont és Adát is, de olyat nem találtam, amin mindhárman (Clairrel is) együtt vannak:( valószínű magamnak kell csinálnom:clown:

Bexika
2011-03-14, 22:04
ajajjajj, hát azt kénytelen leszek ellopni :rolleyes::kratz::clown:

Kacsa
2011-03-15, 14:59
te, én úgy döntöttem, hogy berakom magamnak a Regenerátorok zenéjét ébresztőnek reggelre. úgy legalább fel is ébredek:D csak anyám akkor úgyis a fürdőben készülődik, szal nem leszek egyedül, és akkor elvlieg félni se fogok:(

horus
2011-03-15, 15:02
http://www.metroflog.com/kkrita
:D

YzaaA
2011-03-15, 16:23
müvészi:D
(a francba a 10 karival!!)

YzaaA
2011-03-15, 18:42
amm Kacsa a Resi4-ben ott ahol mutatja a 3-as gonbot és alatta irja hogy sprint akkor mit kell nyomni??:confused:

Bexika
2011-03-15, 19:31
jó kép :thumb:

Kacsa
2011-03-15, 19:36
:mad: ahh.... a hülye gombok a PC-verzióban.
akkor ezt másold be egy jegyzettömbbe, és tanuld meg. (nem te vagy a hibás, a készítők, hogy normálisan nem tudták átrakni PC-re a játékot.)
akkor: a Resi4 PC-s verziójában a nyilak és a WASD mellett a
5 BAL SHIFT (KÉS), az
3 ENTER (Akciógob)
6 JOBB SHIFT (Célzás gomb, amivel Leon céloz a fegyverével)
1 JOBB CTRL (amivel újratölt, és megszakítja a tevékenyéségét, és ha a W melett nyomod, akkor fut, ha a S mellett, akkor megfordul)
4 I betű, ami az eszköztárat jelenti.
2 F betű, később Ashley-nek lehet vele mondani, hogy ÁLLJJ vagy KÖVESS. (ha kiszabadítod, de szólok, számos alkalommal újra elrabolják szerencsétlent xD)
elég bonyolult. a vastagon szedett betűk a játékban a számokat jelzik, amik a képernyő alján megjelennek.
én ezeket magamtól tanultam meg -.-

YzaaA
2011-03-15, 19:46
köszi:D:hug:

Kacsa
2011-03-15, 19:53
ja, és vannak úgynevezett REFLEX GOMBOK is, amik akkor jelennek meg, amikor ki kell kerülnöd a HALÁLT. (lol:o)
ezek a gombok ezek:
- ha két hosszúkás gombot látsz, akkor az a kettő az 5 és a 6. azaz le kell nyomod a BAL SHIFTET és a JOBB SHIFTET.

- illetve van még a két kerek gomb egymás alatt, a 3 és 1. ilyenkor az ENTERt és a JOBB CTRL-t kell lenyomod.

- ez a kettő REFLEX GOMB van. és ezeket mentsd le a gépedre egy jegyzettömbbe vagy írd ki egy papírra, mert később NAGYON sok bosszúságot elkerülsz ezzel.
Sok sikert a Resi4-hez, egy olyan nagyszerű, és hosszú, no meg egyben rémes kaland előtt vagy, amit el sem tudsz képzelni.

YzaaA
2011-03-15, 20:06
igen na és hogy kell a játékbol kilépni????:confused:

Kacsa
2011-03-15, 20:10
xD lenyomod az ALT+F4-et :clown: és akkkor kapsz egy oylan ablakot, hogy "Exit Game?" és ott leokézod.
vagy ha nagyon fair akarsz lenni, akkor ESC gomb, Game Reset, és a Főmenüben Exit.
beküldesz egy képet az Inventorydból? az enyém így néz ki:
http://i51.tinypic.com/a4o7d4.jpg
hozzáteszem, hogy 3x kijátszottam xD
és minden felesleges dolgot (lőszer, gránátok) eladok a Mercsinek :D

Ting
2011-03-16, 12:41
Amúgy van egy program, ami segítségével te állíthatsz be pár gombot a RESI4 PC verziójában, én is azt használtam. :) De csak 1-2 gombot állítottam át, mert egy idő után megszoktam. :D

Kacsa
2011-03-16, 14:24
na, az jó, én már nem állítom át, mert mire ezt megszoktam...
az hiányzana, hogy még egy konfigurációt is megszokjak... pfff.. azért kössz a lehetőséget, mondatad volna kb. 4 hónapja xDDD
amúgy a TR9-nél szerintetek könnyen meg lehet majd szokni az irányítást? én nagyon remélem... mert azt utálom a legjobban, ha nem magam maitt esek le valahol, hanem a shitty irányítás miatt:clown:

YzaaA
2011-03-16, 15:27
hát aszthiszem nem fogok én ide képet rakni mert a print screen már megint b.sz.kodik:angry::angry:

horus
2011-03-16, 15:32
boxon nem hiszem, hogy probléma lessz az irányitással

Kacsa
2011-03-16, 15:58
LooooooL egy pillantra el is felejtettem xDDD valóban gamepadon nincsen (vagy nagyon ritkán van baj az irányítással)
hát hogyne hogy boxra veszem meg, azért van a konzol, hogy a jó játékokat azon játsszuk ki (kiéve Resi4 -.-):hug:
amúgy trfan mennyi volt a TE játékidőd a Resi5-ben? olyan hosszú, mint a Resi4? vagy hosszabb?:eek:

horus
2011-03-16, 16:08
fogalmam sincs mennyi volt :D:p rég volt már az, de éleg hosszú az is, nem annyira hosszú mint a 4, de az 5 10000000x jobb mint a 4....

Kacsa
2011-03-16, 17:05
ja, én meg a a Bolygó Hollandi vagyok a SpongyaBobból :vlol:
SZERKI:
hoztam két új Hydrophobiás képet. (már régebbenn is csináltam) nekem a himbálódzós nem tetszik (az első) :( úgy látszik, csak a QOTW folyosói mennek...
http://i55.tinypic.com/15y6ikz.jpg
és itt a kicsit is normálisabb:
http://i51.tinypic.com/kohuv.jpg

Ting
2011-03-16, 19:26
A Resi 5 kb. ugyanolyan hosszú, mint a Resi 4 csak szerintem az 5 könnyebb, csak az a fránya Sheva AI... :(

Hanna
2011-03-17, 14:44
A Resi 5 kb. ugyanolyan hosszú, mint a Resi 4 csak szerintem az 5 könnyebb, csak az a fránya Sheva AI... :(

Mi bajod a csajjal?

horus
2011-03-17, 16:27
Hát nekem ott nagyon tetszett a csapatmunka, de néha engem is idegesitett mikot mindig azt mondta hogy "Are u okay" oszt néha úgy hangzott mintha azt mondaná hogy "are u a gay" :privateeye:
Sheva jó volt raktárnak meg néha, ha nem volt golyóm oszt nála volt akkor mindig odaadtam neki a fegyvert és mikor visszaadta tele volt golyóval :D

Kacsa
2011-03-17, 16:28
"are u a gay"

:vlol::vlol::vlol::vlol: már nekem is mondta párszor a demóba de én még sose értettem így xDDDD

Ting
2011-03-17, 16:44
Mi bajod a csajjal?

Nem vele van bajom, a mesterséges intelligenciájával van, (AI :)) éppen ezért a legjobb a Resi5 co-opban.

Kacsa
2011-03-17, 19:06
AI - Artificial Intelligence, Mesterséges Intellingencia, a Tomb Raiderebn AI-nak számít az, hogy az elelnségek nem azt csinálják hogy mennek mennek és és amikor ott vannak a sarkadban megharapnak, hanem képesek egy kicsit taktikázni, gyorsulnak, és ha szaladsz, akkor nem álnnak meg a lábadnál megharapni (mert úgyis lehagyod őket), hanem pl. ugrással támadnak.
Vagy ha közel vagy hozzájuk és álldogász, akkor megrángatják a kezed (Pl. TRA, oroszlánok, Atlantisziak, krokodilok)
Ting! Azt olvastam a YouTubén, hogy Ashley Grahamnak sokkal jobb az AI-ja, mint Sheva Alomarnak. Igaz ez?:eek:

Ting
2011-03-17, 20:25
Hátöööö, végülis mondhatni. Ashleyvel nem szenvedtem annyit. Talán azért, mert Shevának az inventoryját is neked kell csinálni, egyedül nem képes rendesen használni.

Kacsa
2011-03-17, 20:42
xD
Tudtommal Afrika szegény, és ott még biztos nincs olyan Inventory:clown:

horus
2011-03-17, 20:53
Én Shevat jobban birtam, Ashley mmindig nyafogott meg mindig a kukába kellet bújtatni úgyhogy nem hiszem hogy Ashleynek több lenne az inteligenciája xD

Ting
2011-03-18, 15:12
Igen. Ashley engem is megőrjít, amikor elkapják.

"LEOOOOOOOON, HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!", közbe még harcolok 500 ellenféllel, de azért ordítozik. :D

Kacsa
2011-03-18, 15:42
én megértem a lányt.
kb. én is ennyire be lennék szarva, ha borzalmas kinézetű "szörnyek" (Ganadók) fölkapnának és elvinnének.
Bár az is biztos, hogy nem guggolnák le a földre a fejemet fogva, ha 3 méteren belül vannak -.-"
ez egy kis hibája nekije.
(LooooL emlékszem, hogy egyszer egy Regenerátor is kinyírta, mégpedig úgy, hogy mondtam Ashleynek: WAIT! és ott állt. jött a Regenerátor, direkt vártam, hogy jöjjön XD, és egy hatalmas ütéssel leütötte a lányt (aki guggolt és fogta a fejét), és amikor Ashley eldőlt, az arcából ömlött a sötét vér:cool: Én meg csak néztem... az a vér biztos az orrából folyhatott, biztos az agya volt, mert én még húsdarabkákat is láttam :D
(amúgy Jó Étvágyat az ebben a pillanatban étkezőknek)
EZT KAPJÁTOK KI!
13woBVQw1_8
én bírom Ashleyt azért, sztem egész normális karakter. meg az arca is egészen szép. :rolleyes:

YzaaA
2011-03-18, 16:47
szerintemis:D
én még Ashley-t én még nem hagytam magára ezért én még nem hallottam ordibálni:D
szerintem is jo karakter és szép is teccik a szoknyája:D:p

Cindy
2011-03-18, 18:52
én megértem a lányt.
kb. én is ennyire be lennék szarva, ha borzalmas kinézetű "szörnyek" (Ganadók) fölkapnának és elvinnének.
Bár az is biztos, hogy nem guggolnák le a földre a fejemet fogva, ha 3 méteren belül vannak -.-"
ez egy kis hibája nekije.
(LooooL emlékszem, hogy egyszer egy Regenerátor is kinyírta, mégpedig úgy, hogy mondtam Ashleynek: WAIT! és ott állt. jött a Regenerátor, direkt vártam, hogy jöjjön XD, és egy hatalmas ütéssel leütötte a lányt (aki guggolt és fogta a fejét), és amikor Ashley eldőlt, az arcából ömlött a sötét vér:cool: Én meg csak néztem... az a vér biztos az orrából folyhatott, biztos az agya volt, mert én még húsdarabkákat is láttam :D
(amúgy Jó Étvágyat az ebben a pillanatban étkezőknek)
EZT KAPJÁTOK KI!
13woBVQw1_8
én bírom Ashleyt azért, sztem egész normális karakter. meg az arca is egészen szép. :rolleyes:

Ezt nem bírtam ki röhögés nélkül xDD( régi szép emlékek :rolleyes:)

YzaaA
2011-03-20, 11:07
xD lenyomod az ALT+F4-et :clown: és akkkor kapsz egy oylan ablakot, hogy "Exit Game?" és ott leokézod.
vagy ha nagyon fair akarsz lenni, akkor ESC gomb, Game Reset, és a Főmenüben Exit.
beküldesz egy képet az Inventorydból? az enyém így néz ki:
http://i51.tinypic.com/a4o7d4.jpg
hozzáteszem, hogy 3x kijátszottam xD
és minden felesleges dolgot (lőszer, gránátok) eladok a Mercsinek :D

hogy csináltad a dobozt ijen nagyra:eek:
bárhogy is probálom nem sikerül és nekem kéne az a rifle de nincs hely hogy betegyem:angry:

Cindy
2011-03-20, 13:42
NE adjisten megveszed a cukros bácsitól?

Bexika
2011-03-20, 13:46
úgy-úgy ahogy haladsz a játékban (első kijátszásnál xD), egyszer-egyszer vehetsz nagyobb táskát, a végére lesz ilyen nagy :)

Kacsa
2011-03-20, 15:13
van egy MERCHANT (magyarul kereskedő) nevű ember. (fekete, csuklyás, lila kendő van a szája előtt, és a szemei... üvegesek O.O...)
attól majd meg lehet venni, de ahhoz haladnod kell a játékban, ugyanis minél messzebb jutottál el, annál értékesebb cuccokat vehetsz a Mercsitől. (egyszerű; ez egyenesen arányos azzal, milyen messze jutottál el a Resi4-ben.) nekem már protekcióm is van nála.:cool:
amúgy mondtam már, hogy egyszer sem játszottam ki a Resi4-et EASY módon? xD (de még el sem kezdtem)

Bexika
2011-03-20, 16:40
Tényleg Kacsa, most így eszembe jutott (a protekciód miatt xD); meg van már az összes kupak? tudod az emberkékről, amik hangot is adnak ki pl. több fajta Leon, Ada, Dr. Salvadore, Bella Sisters meg ilyenek

Kacsa
2011-03-20, 17:45
Nem, nincs :angry:
De nem véletlenül. Tudod, milyen nehéz célozni a WASD-vel?
Egérrel nekem még nehezebb.
MAJD HA LESZ GAMEPADOM, akkor meglesz az összes kupak.
Az első sor kész van, a második is, a haramdik sorból hiányzik pár darab, negyedi sorból egy sincs.:cool:
Ashley kupakja a kedvencem: LEOOOON! HEEEEEELP! "és mindezt egy magas, nyávogós hangon"

Bexika
2011-03-20, 18:43
:D nekem megvan, de hát ps2-ön jóval egyszerűbb a dolog :) PC-n szerintem nem is tudnám irányítani xDD

Kacsa
2011-03-20, 19:06
ja, meg ráadásul akadozik is nekem a Resi4! szóval a célzás valami borzalom...:(

Bexika
2011-03-20, 20:20
szegény :(
ám a Resi 2-tőt ne hagyd abba :D
a háromban meg asszem végtelen van... már nem emlékszem régen játszottam vele

Kacsa
2011-03-21, 20:14
Szerintetek lesz folytatása HYDROPHOBIA 1-nek?
Egy szót kérek:rolleyes:
(Mondjatok igent, mert attól legalább egy kicsi reményt kapok:angel:)

horus
2011-03-21, 20:35
Bocsi, keptelen vok csak 1 szot irni :P
Nem tudom, lehet trilogianak terveztek. A Dark Energy Digital-nak nincsenek olyan jatekai amelyek felkapottak csak a Hydrophobia volt hiresebb nekik igy lehet hogy lessz 2.resz :)

Cindy
2011-03-21, 21:14
Én nem tudom. Nem lett valami híres játék. Én is tőled hallottam elösször hogy létezik, De azért hátha lesz folytatása :)

Robbie
2011-03-21, 21:57
Én úgy gondolom hogy nem fogják elsüllyeszteni a projectet túl nagy munkának gondolom XBLA játékként, s kár lenne egy ilyet abba hagyni ámbár megjegyzésként katasztrofálisnak tűntek nekem az animációk.:)

Kacsa
2011-03-22, 13:41
borzalmasnak tűntek nekem az animációk.:)

ebben sajnos igazat kell adnom.
mert bármennyire is elfogult vagyok, ez azért... igaz.:(
amúgy Robbie a kedvemért írd be a YouTube-ra, hogy HYDROPHOBIA Pure, és ott már néhány animációt kijavítottak (pl. a 1,5 méteres vízben való sprintelést xD), de a mászáskor látható valóban hanyag animációk megmaradtak:(
Az volt a gond, hogy a Dark Energy Digital szívesen megtett volna mindent, amit a rajongók kértek, csak 4 Megabájtba nem sok fér bele.
Ugyanis az Xbox LIVE-o MAXIMUM ekkora méretű lehet egy Update. (Függetlenül attól, hogy mire adják ki az illető Upadatet)

Ting
2011-03-22, 20:25
Én a napokban fogom leszedni a Hydrophobia trialját, azért, mert mostanában ennyire emlegeted. :) Te tudod, hogy mik hiányoznak belőle? (úgy értem, általában egy trialban nincs achievement rendszer, és a single sem teljes (mondjuk ezalól kivétel a Beyond Good and Evil HD, ahol meg a mentési rendszert szedték ki, és amúgy együltedbe addig játszod, ameddig akarod))

horus
2011-03-22, 20:29
Beyond Good and Evil nagyon jó korábban is hallotam már róla, de nem nagyon keltette fel az érdeklődésem, de most ahogy felújitották és kipróbáltam a demót nekem nagyon tetszik, kár hogy csak letölthető formában elérhető :( pedig megvenném :/
Ésss lessz 2 is :jumper:

Kacsa
2011-03-22, 20:55
Én a napokban fogom leszedni a Hydrophobia trialját, azért, mert mostanában ennyire emlegeted. :) Te tudod, hogy mik hiányoznak belőle? (úgy értem, általában egy trialban nincs achievement rendszer, és a single sem teljes (mondjuk ezalól kivétel a Beyond Good and Evil HD, ahol meg a mentési rendszert szedték ki, és amúgy együltedbe addig játszod, ameddig akarod))

szedjed csak, szeggyed le!:D
Mik hiányoznak belőle?
Hmm.... a helyzet az, hogy decemberben kiadtak rá egy óriási Updatet.
So87-pPQ510&feature=fvsr
a régi és az új Trialban is vannak különbségek. amikor én legutoljára játszottam a Triallal, akkor egy bizonyos liftakna után vége volt a Trialnak.
csakhogy ezzel az ún. Pure Updattel a Trial is meghosszabbítást nyert, de hogy meddig, azt pontosan nem tudom. Valószínű addig, amíg megmented azt az egoista (de mégis jó) Billinghamet.
abban szinte biztos vagyok, hogy felfezedezed az ún. CIPHEReket, amiket a MAVI-n keresztül látsz.
ez a MAVI, nekem nagyon tetszik:jumper::
http://i51.tinypic.com/1zgur1c.jpg
és ha jól sejtem, akkor megszerzed a MAVIdra a SITE nevű programot is: ezzel kapsz egy "harmadik szemet". (majd megérted... telejsen új szemmel láthatod majd a környezetedet, nagggyon menő!)
.
Jó Játékot, Ting!:hug:
.
.és tényleg töltsed le! mert ha nem! akkor nem lesz semmi, de azért légyszíves... a kedvemééé:angel:

horus
2011-03-22, 21:28
Na ha már mindenki kipróbálja akkor szombaton én is letöltöm :D

Kacsa
2011-03-23, 14:02
:jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::j umper:
NEM IS TUDJÁTOK EZ MEKKORA ÖRÖM EZ NEKEM!:jumper::jumper::jumper:
EZT ISTEN BIZONY ELMONDOM A DARK ENERGYNEK:jumper:
megyek is írok Emailt nekik! cső

Robbie
2011-03-23, 15:25
:jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::j umper:
NEM IS TUDJÁTOK EZ MEKKORA ÖRÖM EZ NEKEM!:jumper::jumper::jumper:
EZT ISTEN BIZONY ELMONDOM A DARK ENERGYNEK:jumper:
megyek is írok Emailt nekik! cső

XD nahát már nemsokára baráti viszonyban leszel a fejlesztőkkel :D:D:

Michele
2011-03-23, 16:08
Én úgy ismertem meg ezt a játékot, hogy beleszaladtam egy témába, ahol a grafikája volt terítéken, és hááááát... :rolleyes:
... :D

Kacsa
2011-03-23, 17:54
XD nahát már nemsokára baráti viszonyban leszel a fejlesztőkkel :D:D:

az biztos!:)
Komolyan modnom, azt is megosztottam velük, amikor kipörgettem a játékot 100%-ra, és akkor azt mondták nekem a fejlesztőjk (pontosabban Rob Hewson, a játék Kreatvív Rendezője), hgy Woooohooo! és megkérdezték, hogy mit szólnák ahhoz, ha én lennék az első a világon, aki 100%-ra kijátssza.
én meg csak Óhmájgádoltam:vlol: nem hittem el.

Kacsa
2011-03-25, 18:58
phufff, na ma végre újra lesz telepítve a gépem totálisan. na véééégrre. már valami katasztrofális:eek:
(és hogy ne higyjétek azt, hogy minden problémára újratelepítek: már 2 éve megvan az XP)

Ting
2011-03-25, 20:33
Operációs rendszert is váltasz?

Kacsa
2011-03-25, 20:44
nem marad az XP:cool:
nem tágítok. (és már meg is volt az "aktus" xD már újta van telepítve)

horus
2011-03-29, 19:30
XP meg a Win7 a legjobb :)
Ma kipróbáltam a Hydrophobiát :jumper: mikor elinditottam a gémet úgy gondoltam egy shit lessz nem tetszett az hogy minden 2 lépésnél cutscene jött, de miután beragattunk a liftben hangulatossá vált a játék....
Egyenlőre nem tudok sok mindent mondani róla mivel nem játszottam még ki a demót csak addig jutottam el, hogy megkell hekkelni a "konzolt" .:D

Kacsa
2011-03-29, 20:37
:D:D:D:D:jumper::jumper::jumper:
hát igen, de csak gondold meg, szinte minden játék elején rengeteg a cutscene, az adja a hangulatot a játéknak, az a bevezetése.
és a bevezetés legegyszerűbb módja a cutscene.
amúgy később ( a FULL gamebe) már eléggé ritkán vannak cutscenek, sőt, én MÉG több helyre raktam volna. (nem az elején, ott valóban van elég cutscene, de a játék közepén nem sok)
na akkor: z első meghackelt KONZOL, a Shuttle Plaza felett van, és körülötted tűz.
no meg a szegény Yates is a padlón fekszik.
és még semmi víz nem volt. akkor trfan modnok neked valamit: amint kijutsz abból a teremből, ahol az első meghackelt konzol van, és lemész a lépcsőkön, készülj fel szegény Katikám kétségbeesésére, mivel akkor fogja elönteni a víz először.
és mint tudjuk, Kate Wilson vízfóbiája a gyerekkorában kezddődött.
a szemfülesebbek, akik eléggé körülnéztek Kate lakásában a játék elején, találtak egy Emléklapféleséget, Kati tévéje alatt. az egy olyyan lap, amire az van ráírva, hogy: Kate Wilsonnak a kíváló úszó-teljesítményéért. (vagy mi xD:rolleyes:). szóval egykoron, gyermekkorában Kate nagyon jól úszott.
na és van még valami: amikor Kate víz közelében, illetve abban van, akkor több fóbia-hangot lehet hallani. (és a szívverését, a kontroller rezgése altal)
de a legszembetűnöbb nekem egy olyan hang, ami legtöbbször csak az igazán halálközeli élményekkkor mutatkozik meg (amikor majdnem elfogy az összes oxigén számára)
ekkor valami olyasmit lehet hallani vékony gyerekhangon, hogy please don't leave me there!, azaz légyszi ne hagyj itt!
a Kacsa ebből arra következtetett, hogy Katy Wilson egyedül maradt a vízben, feltehetőleg azért, mert úgy gondolák, úgysem eshet semmi baja a vízben egy nagyon jól úszó lánynak. hát igenis esett, mivel majdnem az agykárosodásig a vízben maradt. (vagy talán továbbb:kratz: hiszen ez a jövőben van, talán még a fulladást is meg lehet gyógyítani :rolleyes: :clown:)
és ezt az elméletemet alátámasztja a játék első, kezdő videója is, amiben Kati rémálmába is betekintést nyerünk.
jó elfoglakoztat ez a játék engem, mi?:clown: nagyon sokat gondolkoztam már a történetén, beGoogleztam Thomas (Robert) Malthust, és sokat írtam a Dark Energynek is. ez a HYDROPHOBIA valamiért nagyon megfogott engem, a történetével, és beindult a fantáziám. (ami jócskán van :hug:)

Kacsa
2011-04-02, 20:27
szerintetek eljön 2012-ben a világvége? sztem nem. (azaz a "Földvége")
és szerintetek leszenk majd a közeljövőben népesség-túltengési problémák? (azaz nem lesz elég táplálékuk, illetve nem lesz elég lakóhely, ilyenek...)
mondjuk 2051-re?

YzaaA
2011-04-02, 21:00
ááááá...
én nem hiszem hogy ijen hamar vége lenne a világnak:D
korábban is megjosolták hogy vége lesz a földnek és még mindig élünk:cool:
az hogy elfogy az élelmiszerünk meg vizünk abban bizok mivel mostis felrobbant 1 atomerömü asztán volt még 1 vörösiszapáradás:nut:
meg azt mondták hogy a köolaj is kezd fogyni:o
szoval...
de ne itéljünk elöre várjuk meg a 2012-öt:D

Bexika
2011-04-02, 21:06
én már csak azért nem hiszek a 2012-ben, mert ugye maja naptár így meg úgy, de most csak nem gondolhatják komolyan ezt... örökre nem tudnak még a maják se elszámolni, valahol muszáj volt abbahagyniuk. Így is előre dolgoztak már nem tudom mennyit, szerintem lett volna idejük bepótolni.
Következtetés: Mivel valahol abba kellett hagyniuk, lehetett volna ez mondjuk 2000 is, nem fogok azon kattogni, hogy most akkor világvége lesz?

hát olyan lehet, hogy elfogynak bizonyos nyersanyagok, de szerintem mivel a tudomány egyre fejlődik, csak megtudjuk majd oldani, úgy, hogy valami mással pótoljuk...

Kacsa
2011-04-02, 21:12
hát olyan lehet, hogy elfogynak bizonyos nyersanyagok, de szerintem mivel a tudomány egyre fejlődik, csak megtudjuk majd oldani, úgy, hogy valami mással pótoljuk...

hát.... a HYDROPHOBIA szerint (egy science-fiction szerű törénete van), ezt a jövőben egy NanoCell nevű óriásvállalat gyógyítja úgy, hogy a víz molekuláit valamilyen nagyon alacsony szintre lebontja, és azt beleülteti a siavatagokba, amik aztán.... táplálékban fulladozó esőerdővé válnak.:nut:

Cindy
2011-04-02, 21:12
2000-ben is világ végét jósoltak mégse lett belőle semmi... Én hülyeségnek tartom az egészet^^''

Kacsa
2011-04-02, 21:14
Én hülyeségnek tartom az egészet^^''

én is:jumper::jumper::jumper:
amúgy is, csak azért kérdeztem meg, hogy ne nyögjem be csak úgy, hogy mi lesz akkor, ha elfogy néhány nyersanyagunk.:o

YzaaA
2011-04-02, 21:15
ugy van hülyeség szerintem is:D
most sem lesz világ vége:rolleyes:
talán majd késöbb:o

horus
2011-04-02, 21:16
A maják eltudtak számolni "örokre" mivel a számrendszert is ők találták ki asszem és van egy végtelenünk tehát tudtak végtelenig számolni...meg egy csomó mindent megjósoltak én hiszek 2012-ben meg tudámonyosan is van rá 1 csomó elmélet....
a nyersanyagos storyban igazad van am is nem vagyunk még annyian hogy ne jutna minden embernek táplálék meg kinában már az van hogy 1 családban csak 1 gyerkük lehet....

Robbie
2011-04-02, 21:17
Én úgy hallottam hogy a majáknak más az idő számításuk....
2000ben is meghaladtunk XDXD

Michele
2011-04-02, 21:37
Én is hülyeségnek tartottam. "Tartottam".
Ha nem is pont 2012-ben, de a közeljövőben már igazán ránk férne egy "vérfrissítés"! Az következő szint... nem "vég"! Vannak akik úgy gondolják, már el is kezdődött a folyamat, csak a legtöbbjének - milyen meglepő - nem tűnik fel, és hogy talán még a mi életünkben fog bekövetkezni. Hát nem is tudom... teljesen biztos nem vagyok még most sem.
Elvégre szörnyű, ami itt van. Lépni kellene. Érthető lenne.

Bexika
2011-04-02, 23:26
Hát ha vége is van a világnak, én tuti nem ezen rágódok, hanem addig is kiélvezem az életet ;)

Kacsa
2011-04-03, 10:10
jó de én nem akarom még, hogy vége legyen, először jelenjen meg a TR9, aztán szeretnék azért felnőni is, és amikor 90 évesen a hamut is mamunak mondom, akkor vége lehet.
...bár akkor meg a kövi generáció fogja ugyanezt mondani...:kratz:

OBig
2011-04-03, 12:20
Így van Kacsa, most én mondom: mamu :):D:D

Különben meg szrtm, hülyeség ezen a világvégén gondolkodni. Tenni ellene úgysem tudsz semmit. Ha meg nem, hát akkor..... Görcsöljön az OTP. Utána legalább nem lesz hitelem, havi feladandó csekkjeim, szrok az áramszámlára, sőt, a kőolaj ára sem fog izgatni. Izguljanak azok, akik el akarják ezeket nekem adni.

Felnőni meg Kacsa, háááát, sose nőjj fel teljesen. :)

Petya a Lara Fan
2011-04-03, 13:06
A világot mi magunk,emberek tesszük tönkre. Ha tovább csináljuk azt,amit csinálunk,akkor rövidesen kampec.Magunk alatt vágjuk a fát. 2012-ben nem hiszek,de ha megtörténne,akkor sem tudunk ellene semmit sem tenni.

Kacsa
2011-04-03, 15:00
Felnőni meg Kacsa, háááát, sose nőjj fel teljesen. :)

minden felnőtt ezt mondja xD
hát ha nem is teljesen, de azért nagy mértékben kénytelen leszek felnőni:(
.
kíváncsi voltam a világvégés véleményetekkre. nemrég trfan felhozta azt a Niburu bolygót (vagy mit), és akkor én is azt mondtam, felesleges rajta rágódni, ha jön, ha nem, úgyis mindegy.
csak gyorsan jöjjön a Niburu és ne legyen fájdalmas mert nekem kicsi a fájdalomküszöböm :clown:

Kacsa
2011-04-11, 18:17
úristen... megnéztem jópár SAW gyilkosságot.... vagyis tesztet. a YouTubén. azt hiszem rosszul vagyok... kicsit túlságosan átéreztem a helyzetüket.... milyen lehet, ha egy olyan "pendulum" vagy mi áthasítja a beleidet? vagy amikor a kezedet lemarja a sav? vagy ha savat injekcióznak beléd és szó szeritn lemaródik az alsó tested? Úristen..... nem kellet volna ezt. (és ez csak pár eset, sokkal többet láttam)j uj ez borzalmas.
ugye igaz, hogy Jigsaw csak a bűnösöket teszteli le?
uyge csak film? ugye csak film? ugye? ugye csak az?

YzaaA
2011-04-11, 18:38
úristen:eek:
hát ez borzalmas:eek:
remélem hogy csak film mert ez valami borzalom*.*
nem is akarom megtudni hogy mijen érzés hogyha a sav szétmarja az a;sotestemet ez durva!!!!!
sajnálom azokat az embereket:(
remélem hogy fil és hogy igazábol nem csinálják ezt:rolleyes:
na joo lehet hogy 1 titkos szövetség csinál nem lehet tudni de ez azért nem jo söt egyszerüen hátborzongatoo!!!!!:(

Michele
2011-04-11, 18:53
Hát még ha igazit látnátok, attól milyen rosszul lennétek.

Igen, nézegettem ilyeneket. A neten annyi, de aaaaannyi minden van... Fuh.

YzaaA
2011-04-11, 19:04
jaj Michele ne is mond!
brr....:(

horus
2011-04-11, 19:08
Jajj istenem, az csak film....
Nem kell mindent elhinni....

Robbie
2011-04-11, 19:40
Első négy részt láttam de a többihez nem volt idegrendszerem..:D
Játék demoját kipróbáltam hááát elég gagyika volt...

horus
2011-04-11, 19:45
Én láttam 5 részt, de nekem csak az első 3 tetszik a többit már annyira túljátszák...
Játékhoz még nem volt szerencsém.....

Kacsa
2011-04-11, 21:13
én is kipróbáltam a játék demóját. nekem azért tetszett, de vagy gyáva vagyok, vagy nem akarok rá pénzt költeni.
és igen vannak, akik a valóságban is csinálnak ilyeneket, de szerintem nekünk nem lesz "szerencsénk" megtudni, milyen.:rolleyes:
reméljük.
szerintem terroristák, vagy a legelvetemültebb sorozatgyilkosok csinálják...
én azt hittem bírom az ilyeneket.... hát nem is a vértől meg a bél látványától lettem rosszul, hanem ahogy láttam, ahogy ordítanak és szépen lassan, fájdalmasan halnak meg. talán túl komolyan vettem.... kicsit sok volt az empátia.

Kacsa
2011-04-15, 16:39
WWW3pitRajo&feature=related
gFjfhKdopyQ&feature=related
ez a Chell nevű nő borzalmasan néz ki O___o
remélem a PORTAL 2-ben már kissé javítanak rajta.
http://media.giantbomb.com/uploads/0/1379/427597-comparison_super.png
ahhoz képest, hogy kiről mintázták (mert a mintanő naggyon jól néz ki :D)

Kacsa
2011-04-16, 15:14
yVQ4seQj5Io
zZ9Tn448oag&feature=related
AUkyh0WbxoQ&feature=related

Kacsa
2011-04-18, 19:29
TURRET-TEMETŐ :vlol:
http://i51.tinypic.com/5dp0qp.jpg
Ting, számold meg, hány Turret van a kupacban:clown:

YzaaA
2011-04-18, 19:32
hát ezek meg mik??:confused:
jaj istenem itt mindenki okos csak én vagyok ijen hülye hogy ijesmiket kérdezekxD:vlol:
én megszámoltam de inkább nem kottyantom ki:p

Kacsa
2011-04-18, 19:51
hát ezek meg mik??:confused:

ezek mik? kicsike robotkák, a nevük: turret. (magyarul asszem géppsuka).
nagyon aranyosak, Tinggel mindketten szeretjük őket. (és még mindenki, aki játszott a Portallal;)).
rohadtul édik, főleg a hangjuk. ˇˇDeploying, Searching, Are you still there?, Aaaah, Ouch, I don't blame you, Shutting down, Target lost, Critical Errorˇˇ jajj de aranyosak.
hihihihihihi mit fogok most csinálni?:D:D:D
na jó, aki nem tudná: Turret + Emancipation Grid = Ayayayayayayayaya xD ezen szakadtam, amikor először hallottam :vlol:
http://i56.tinypic.com/mls50y.jpg
egymás után átdobáltam őket az APERTURE SCIENCE EMANCIPATION GRID-en, tiszta kórus volt:jumper:

YzaaA
2011-04-18, 20:03
jaj szegényekxD:vlol:
sajnálom és szeretem öket pedig nem is ismerem öket:p:vlol:
még nem játszittam a Portált de úgy tünik hogy nem is fogom:D

Petya a Lara Fan
2011-04-18, 22:58
PC-re létezik ez a játék,ugye? :D Ki kell próbálnom. :D

Kacsa
2011-04-19, 13:32
PC-re létezik ez a játék,ugye? :D Ki kell próbálnom. :D

iiiiigen barátom, perszehogy, én is PC-n játszottam ki.
nagyon jó, csak az a "gond" (márakinek), hogy ez a játék egyike azon kevés játékoknak, akik inkább az ATI-t támogatják :clown:. na mindegy. nekem nagyon régi nVidia 6100-asom van, erre pakolj rá egy borzalmas 1.6 GHz-es CPU-t és 1,5 RAM-ot, és ezekkel a szörnyű sz@rokkal is elég szépen elfutott, a legalacsonyabb beállításokkal. nagyon ritkán akadozott be, de akkor is csak egy kicsikét. (a játékbeli portálfegyver célzását nagyon könnyen lehet kezelni, az biztos)
a te gépeden Petya fullosan úgy elfut, hogy csak na. (legalább 464.563 FPS-sel xDDD)
honnan töltsd le? megtalálod azt magad is, de ha nem, akkor küldj egy privit a warez miatt. :)
ééééééés: ma jelent meg a második része!!!!!!!! :jumper:

Petya a Lara Fan
2011-04-19, 16:05
iiiiigen barátom, perszehogy, én is PC-n játszottam ki.
nagyon jó, csak az a "gond" (márakinek), hogy ez a játék egyike azon kevés játékoknak, akik inkább az ATI-t támogatják :clown:. na mindegy. nekem nagyon régi nVidia 6100-asom van, erre pakolj rá egy borzalmas 1.6 GHz-es CPU-t és 1,5 RAM-ot, és ezekkel a szörnyű sz@rokkal is elég szépen elfutott, a legalacsonyabb beállításokkal. nagyon ritkán akadozott be, de akkor is csak egy kicsikét. (a játékbeli portálfegyver célzását nagyon könnyen lehet kezelni, az biztos)
a te gépeden Petya fullosan úgy elfut, hogy csak na. (legalább 464.563 FPS-sel xDDD)
honnan töltsd le? megtalálod azt magad is, de ha nem, akkor küldj egy privit a warez miatt. :)
ééééééés: ma jelent meg a második része!!!!!!!! :jumper:

Nagyszerű! Köszi Kacsa,ki fogom próbálni! ;)
Akár ATI-t támogat,akár nem, 4 GB ram,egy 4 magos Intel proci,meg az izmos,nVidia GTX 275-ös kártyám csak elég lesz neki. :D És a második része is megjelent PC-re?
A warezzal nem lesz gond. Megszerzem. :D

Kacsa
2011-04-19, 16:18
Nagyszerű! Köszi Kacsa,ki fogom próbálni! ;)
Akár ATI-t támogat,akár nem, 4 GB ram,egy 4 magos Intel proci,meg az izmos,nVidia GTX 275-ös kártyám csak elég lesz neki. :D És a második része is megjelent PC-re?


hát perszehogy, mindhárom paltformra érkezik. (PS3, XBOX360, PC)
OMG a te vidikártyád rabszolgaként tartja az enyémet:clown:

YzaaA
2011-04-19, 16:20
uram isten:eek:
hát bisztos hogy az enyémet is:D
amugy azt hol kell megnézni?:confused:

Petya a Lara Fan
2011-04-19, 16:24
hát perszehogy, mindhárom paltformra érkezik. (PS3, XBOX360, PC)
OMG a te vidikártyád rabszolgaként tartja az enyémet:clown:

Na jó,de neked meg van XBox-od! :D
Na akkor gyorsan meg is lesem mindkettő részt! :D
Szerk.: Az 1 már meg is van,de a kettő még csak XBox-ra van fent.... :D

Ting
2011-04-19, 16:38
TURRET-TEMETŐ :vlol:
http://i51.tinypic.com/5dp0qp.jpg
Ting, számold meg, hány Turret van a kupacban:clown:

10 vagy 11? :D

Petya a Lara Fan
2011-04-19, 16:38
Ide is berakom:
Portal 2 - kimagasló pontszámok
"Nagyon jól teljesít a Portal 2 a kritikusoknál, sorra gyűjti a kiváló pontokat."
Link: http://gamepod.hu/hir/portal_2_kimagaslo_pontszamok.html

Kacsa
2011-04-19, 17:12
Ide is berakom:
Portal 2 - kimagasló pontszámok
"Nagyon jól teljesít a Portal 2 a kritikusoknál, sorra gyűjti a kiváló pontokat."
Link: http://gamepod.hu/hir/portal_2_kimagaslo_pontszamok.html

húúúha! úgy tűnik, elsöprőőőő siker!!!!!!!!!!!! még egy ok, hogy kipróbáljam!
az elsőszámú ok, hogy kijátsszam a PORTAL 2-őt, az nem más, illetve AKI nem más, mint GLaDOS!

YzaaA
2011-04-19, 20:41
ooohh...:o
sok szerencsét a kijátszáshoz kacsa:D
föleg ahoz hogy beszereld:D:o

Petya a Lara Fan
2011-04-19, 22:58
Már fent van a Portal 2 PC-re is,de még nincs crack,várhatóan holnapra lesz az is. Bár még clone dvd-és verzió van csak,így én megvárom vagy a skidrow vagy a razor1911 vagy a reloadad vagy az flt verziót. :D

Kacsa
2011-04-20, 14:28
ooohh...:o
sok szerencsét a kijátszáshoz kacsa:D
föleg ahoz hogy beszereld:D:o

köszi:)én is csak reménykedek....:D
bár nagyon fog akadozni, az biztos, de lesz@rom, kijátszom és kész. legalább egyszer muszály lesz, de ahogy magamat ismerem, csomószor kijátszom, rongyosra játszom majd.:jumper:

YzaaA
2011-04-20, 14:59
én is igy szoktam:D
ha 1 játékot amit nagyon meg akartam szerezni azt ha törik ha szakad ki játszom még akkor is ha nagyon akadozik:D

Kacsa
2011-04-24, 17:19
http://www.thesixthaxis.com/2011/04/23/hydrophobia-prophecy-outed-official-announcement-coming/
VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:jumper::jump er::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper ::jumper:
ment is a köszönő levél a Dark Energynek! :jumper:
nem hittem volna, hogy ezt megérem!

Kacsa
2011-04-24, 22:00
ieYhY7DRNWw&feature=related
ment csengőhangnak mobilomra:D(komolyan)

Ting
2011-04-24, 22:27
Amúgy ez tök olyan mint a Still Alive felgyorsítva. :D (mivel hogy gondolom ez az is :vlol:)

:ylárik noygan si zE

http://www.youtube.com/watch?v=nqesFVFKW9o&feature=related

Petya a Lara Fan
2011-04-24, 23:55
:ylárik geteb noygan si zE

:D (........)

Kacsa
2011-04-25, 09:17
Amúgy ez tök olyan mint a Still Alive felgyorsítva. :D (mivel hogy gondolom ez az is :vlol:)

:ylárik geteb noygan si zE

http://www.youtube.com/watch?v=nqesFVFKW9o&feature=related

juj ez nem tetszik xD
egyébként a rádiós music az a Still Alive.,. asszem az instrumental version, úgy olvastam.

Ting
2011-04-25, 17:50
juj ez nem tetszik xD
egyébként a rádiós music az a Still Alive.,. asszem az instrumental version, úgy olvastam.

Vannak benne rejtett üzenetek is állítólag. XD

Kacsa
2011-04-27, 14:49
Istenem miért van az, hogy egy jó dolog után rögtön jön egy rossz? :(
Talán azért, mert ez arra buzdít, hogy minden jó dolgos pillanatnak örüljünk?
És miért van az, hogyha valaminek nagyon örülünk és már régóta várjuk (és már lóvét is spóroltunk rá) azt elveszi tőlünk az élet?

Michele
2011-04-27, 17:07
Istenem miért van az, hogy egy jó dolog után rögtön jön egy rossz? :(

Bár nem engem szólítasz meg, válaszolok. :D Ellentétekre épül a világunk, és ezt fogod megtanulni itt. Így kell boldogulni, vagy még jobban összekutyulni a menetet. Ha kutyulsz vagy komolyan hülyülsz, mehetsz "évet ismételni".

Na jól van, túl komoly volt. :vlol: Csak nem akartál venni valamit? :D

Kacsa
2011-04-27, 19:26
Csak nem akartál venni valamit? :D

de, de, de nem csak a játékoknál volt velem ilyen, a való életben is.
(konkrétan a Hydrophobia: Prophecy-vel jötte ez elő. tudniillik a Prophecy ez eredeti Hydrophobia című játék totális újraértelmezése, új grafikával, új, EXKLUZÍV pályákkal, masszívan továbbfejlesztett motorral.)
______
ezt nagyon HÜLYESÉGnek tartom a Microsofttól.
a Hydrophobia CSAK ÉS KIZÁRÓLAG Xboxra jelent meg. (Xbox LIVE Arcade-ra, azaz XBLA-ra)
most azonban az Új Prophecyt (ami ugyanazt tartalmazza, mint a Hydrophobia, csak még többet, de a pályák és fő szori ugyanazok, kibővített befejezéssel és új pályákkal), ezt most PC-re és PS3-ra akarák megejelentetni.
az XBLA-s döntés a Microsoft kezében van.
(a Dark Energy Digial erősen szeretné, ha XBLA-ra is megjelenne, de úgy tűnik, a Microsoft nem engedi. komolyan olyan, mint egy kullancs, vagyis pl. amikor egy háborúban egy erősebb ország egy gyengébbet megtámad, és olyan döntésre kényszírti, amit nem akar, de muszáj neki...)
hjajj..... pedig én olyan jóban voltam a Dark Energyvel, leveleztünk is... Robbie a tanú rá!
______
na mindegy, hát ha ezt hozta nekem a sors, akkor ezt hozta. Lesz ennél még keményebb is. (SOKKAL keményebb, tudom, de akkor is, nekem nagyon bejött ez a játék! nagyon.:()

Ting
2011-04-27, 19:35
Valahogy nem tudnád majd megoldani, hogy PC-n rendesen működjön neked is? Esetleg a szomszédodnál végigviszed, stb.?

Kacsa
2011-04-27, 20:54
A NYOMORULT ROHADÉK *********TTTTT!!!!!!!!!!!!:jumper::jumper::jumper: :jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::j umper::jumper:
HOGY LEHETEK ÉN ILYEN PARANORMÁLIS MÓDON SZERNCSÉS????!?!?!?:jumper::jumper::jumper:
a SZOMSZÉDOM, az a drága jótét lélek pont ma vett egy vidikarit, és kipróbálta, HÁT: az UNderwolrd a MAXON kicsike laggolsáokkal MEGY!!!!!!!!!!:jumper::jumper:
és megígérte, hogy letölti nekem a Prophecyt. én meg mondom neki: Áldjon meg a JÓISTEN!:hug:
Fúh.... GLaDOSnak volt igaza. (az a nő egy gyöngyszem, egy....:D )eddig minden ilyenféle ügyben a szomszédhoz fordultam, csak pont most nem jutott eszembe.
Istenem....hogy nekem mekkora mázlim van...
SZÓVAL: PROBLÉMA MEGOLDVA!:jumper: