PDA

Teljes verzió megtekintése : Szia Kacsa :-)



oldal : 1 2 [3] 4 5

YzaaA
2011-07-05, 11:42
jaaaaaaaaj de szépek!!!:eek:
jaj nagyon édik:D:)

Kacsa
2011-07-05, 12:00
Ez meg egy régi kép a kutyáimról :) http://kepfeltoltes.hu/view/110705/P1010104_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Ez pedig a macskám, Zoro, aki tavaly meghalt :(:(http://kepfeltoltes.hu/110705/P1010178_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

jaaj nagyon szépek a kutyák, különösen a jobb oldali:D
szegény macska. :(

CrashHungarian98
2011-07-05, 12:04
Hát igen.. :( De van három kölyke (2 fiú, 1 lány) és az egyik fiú a szomszédé, és átszokott jönni hozzánk :) Ugyan úgy néz ki, mint ő. :):(

Michele
2011-07-05, 12:36
De akkor már tudom, mik azok az ordítások odaát. Ejnye bejnye! :vlol:

Rohadt életbe már! Állandóan lebukok. Most szedhetem a sátorfámat. :D

Kacsa
2011-07-05, 21:18
2oSJ4pg2FjI&feature=related
EZEN SZAKADTAM:vlol:

YzaaA
2011-07-05, 21:24
LOOOOOOOLXDDDDDD:vlol::vlol::vlol::vlol:

CrashHungarian98
2011-07-05, 21:40
Szegény Lara :( :vlol::vlol::vlol:

Kacsa
2011-07-06, 09:41
jaja, főleg a legvégén már elkezdtem sajnálni:vlol: amikor úgy ül le mint egy tipegő baba és amint lerakja a valagát jön egy "LARA" felirítú láda és ellöki ez meg csak csúszik:vlol: régén lefordultam a székről ettől a viditől.

tom croft
2011-07-06, 11:47
kacsaaaa :D hogy mondod angolul h örök hála ? :D

Kacsa
2011-07-06, 11:54
kacsaaaa :D hogy mondod angolul h örök hála ? :D

O_o
nem tom. ... talán inkább a "jövök neked eggyel" is megteszi.
"I owe you one". az úgy hangzik. a Resi5-ben Sheva azt szokta mondani, amikor adsz neki valamit.:D(ezt a demójából tudom)
tetszett a demója, nagyon akciódús volt és izgalmas... deee nem az a régi Resident Evil.:o
___________
most beírtam a Google fordítóba hogy "örök hála" és kiadta, hogy "eternal gratitude" XDDDDDDD

tom croft
2011-07-06, 12:05
O_o
nem tom. ... talán inkább a "jövök neked eggyel" is megteszi.
"I owe you one". az úgy hangzik. a Resi5-ben Sheva azt szokta mondani, amikor adsz neki valamit.:D(ezt a demójából tudom)
tetszett a demója, nagyon akciódús volt és izgalmas... deee nem az a régi Resident Evil.:o
___________
most beírtam a Google fordítóba hogy "örök hála" és kiadta, hogy "eternal gratitude" XDDDDDDD

köszönöm :D :D D: :D:hug:

tom croft
2011-07-07, 14:09
ka csaaa :d légysziii :D
I don't get what you are trying to do but did you parent that root bone to the mesh and have painted weights on it?

Kacsa
2011-07-07, 15:05
I don't get what you are trying to do but did you parent that root bone to the mesh and have painted weights on it?

a szöveg a felétől elég furává válik...:rolleyes:
"I don't get what you are trying to do "Nem értem, hogy mit akarsz csinálni... eddig értem.
..."but did you parent that root bone to the mesh" erről fogalmam sincs. valami csontot átraktál valami mesh-be, vagy mi? O__o
"and have painted weights on it?" és súlyokat festettél rá?
___________
ne haragudj tom croft, de nekem van egy olyan érzésem, hogy ez a TRF-ről jött. és valamit írtál, de nem volt helyes nyelvtanilag. mivel valami "root bone" és "mesh" van benne, nem az XNA Larához kértél ott valamit?:) mindenesetre nem jöttek rá, hogy mit akarsz csinálni.:clown:

tom croft
2011-07-07, 16:43
a szöveg a felétől elég furává válik...:rolleyes:
"I don't get what you are trying to do "Nem értem, hogy mit akarsz csinálni... eddig értem.
..."but did you parent that root bone to the mesh" erről fogalmam sincs. valami csontot átraktál valami mesh-be, vagy mi? O__o
"and have painted weights on it?" és súlyokat festettél rá?
___________
ne haragudj tom croft, de nekem van egy olyan érzésem, hogy ez a TRF-ről jött. és valamit írtál, de nem volt helyes nyelvtanilag. mivel valami "root bone" és "mesh" van benne, nem az XNA Larához kértél ott valamit?:) mindenesetre nem jöttek rá, hogy mit akarsz csinálni.:clown:

de de :D :D D: :D őő hogy mondjam :D
szal csináltam egy új bikinit larához :D csak a csontozással(hogymozgatható legyen)volt egy kis problem :D és mondtam annak alánynak hogy ez a modell az de csak "root" csontja van (ami annyi hogy ide oda tudod rakni a modelt)
és és hát lehet akkor rosszul kérdeztem XD?

"this is the model but she just have a "root" bone (kép a modellről)

and the mesh ascci file "from" Lara casual.."

na akk segíts hogy helyes legyen XD légyszi :D

Kacsa
2011-07-07, 19:12
na akk segíts hogy helyes legyen XD légyszi :D

segítek, de akkor írd le nekem a teljes magyar mondatot, hogy lefodíthassam.:D

Kacsa
2011-07-07, 19:40
KÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSZ VAN A REMAKE!!!!!!!!!:D Lefényképeztem, íme a bizonyíték :D
http://kepfeltoltes.hu/110707/691777293REmake_V_gs__Statisztik_k_www.kepfeltolte s.hu_.jpg
íme az úgynevezett REAL SURVIVAL Mode, ami - ahogy elnézem - borzasztó nehéz lehet :(
http://kepfeltoltes.hu/110707/545981548REmake_V_gs__Statisztik_k2_www.kepfeltolt es.hu_.jpg
úgy tűnik, feloldtam egy új ruhát Jill-nek.:)
http://kepfeltoltes.hu/110707/91617958REmake_V_gs__Statisztik_k3_www.kepfeltolte s.hu_.jpg
és íme a Mentési Slot-om, CLEAR felirattal. a meghazudtolhatatlan bizonyíték, hogy kijátszottam!:D
http://kepfeltoltes.hu/110707/395488933REmake_V_gs__Statisztik_k4_www.kepfeltolt es.hu_.jpg
Naaagyon jó volt ve játszani, köszönöm, Capcom!
Thank you, Capcom!:D

YzaaA
2011-07-07, 20:54
KÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉSZ VAN A REMAKE!!!!!!!!!:D Lefényképeztem, íme a bizonyíték :D
http://kepfeltoltes.hu/110707/691777293REmake_V_gs__Statisztik_k_www.kepfeltolte s.hu_.jpg
íme az úgynevezett REAL SURVIVAL Mode, ami - ahogy elnézem - borzasztó nehéz lehet :(
http://kepfeltoltes.hu/110707/545981548REmake_V_gs__Statisztik_k2_www.kepfeltolt es.hu_.jpg
úgy tűnik, feloldtam egy új ruhát Jill-nek.:)
http://kepfeltoltes.hu/110707/91617958REmake_V_gs__Statisztik_k3_www.kepfeltolte s.hu_.jpg
és íme a Mentési Slot-om, CLEAR felirattal. a meghazudtolhatatlan bizonyíték, hogy kijátszottam!:D
http://kepfeltoltes.hu/110707/395488933REmake_V_gs__Statisztik_k4_www.kepfeltolt es.hu_.jpg
Naaagyon jó volt ve játszani, köszönöm, Capcom!
Thank you, Capcom!:D

jííííí de ügyes vagy!!!!!:jumper::jumper::jumper:
húúú de kiprobálnám!!!:jumper::jumper:
én még kell vegyek dvd-t hogy reairjam a resi2-öt addig a tr5-el resi4-el és a portal2-vel szorakozokXDD:p

Kacsa
2011-07-07, 21:08
én még kell vegyek dvd-t hogy reairjam a resi2-öt

ugyan minek? O__o

YzaaA
2011-07-07, 22:39
mert a deamon tools nem bontja ki:S:(

tom croft
2011-07-08, 00:05
mert a deamon tools nem bontja ki:S:(
YzaaA a daemon tools az nem kibontásra van :D az egy virtuális cdmeghajtó amibe iso.és egyéb hasonló fájlokatnyithatunk meg melyeket amúgy CDre kéne írni :D
(javítsatok ki ha vmit nem jól mondtam XD)

horus
2011-07-08, 00:09
XDDDDDDD
DT hogy a féne tudná már kibontani.... am ha nincs kibontva akkor meg tökm1 hogy kiirode v nem igy is ugy is kikell csomagolni :D

Kacsa
2011-07-08, 09:46
XDDDDDDD
DT hogy a féne tudná már kibontani.... am ha nincs kibontva akkor meg tökm1 hogy kiirode v nem igy is ugy is kikell csomagolni :D

jaaj azt hiszem megint, lassan el kell neki magyaráznom.:rolleyes:hjaaj, na gyerünk, YzaaA!:jumper:(a megint alatt azt értem, hogy már írtam neki hosszú, lépésről-lépésre szöveget privátban)
_________________
1. lépés: legyen kicsomagolva a képfájl, ne hagyd a .RAR-ban.

2. lépés: bizonyosodj meg róla, hogy a legfrisebb verziód van meg a Deamon Toolsból.:)(4.41.4)
itt letöltheted:
http://www.disc-tools.com/download/daemon

3. lépés: klikkelj jobb gombbal a DAEMON Tools ikonkára a Tálcán, és válaszd a legfelső opciót, a vastagon szedett DAEMON Tools Lite-ot.

4. lépés: az ablak közepétől kicsit lefelé vannak gombok. neked az a gomb kell, amin egy picike, zöld + jel van. (és egy CD) kattints rá arra, és a megjelenő ablakban nyisd meg a képfájlodat.

5. lépés: a DAEMON Tools hozzá fogja adni a "Kép Katalógushoz" (ami az ablak legtetején van) a képfájlt.

6. lépés: kattints a képfájlra egyszer, és nyomd meg a PLAY gombot. (egy zöld, jobbra mutató nyíl, abban a sorban van, ahol a "Fájl hozzáadása" gomb is volt)

remélem ez megteszi.:)
__________________
____________________
________________
csak úgy szólok, hogy el ne felejtsd: ha a PSX emulátorba akarsz képet tenni, akkor közvetlenül az emulátorban, a "File" parancsra rámenve, és a legördülő menüben az "Open CD image" parancsra kattintva tudod megnyitni a képfájlt.:)

én CD-írásban nem tudok segíteni, mert nem értek hozzá. annyit tudok, hogy egy "Nero" nevű program kell hozzá.:)

tom croft
2011-07-08, 12:05
ezt milyen progival tudom mountolni ?? o.O
http://img577.imageshack.us/img577/525/22851093.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/577/22851093.jpg/)

YzaaA
2011-07-08, 12:11
Itt hogy van s mint van nem tudok se futni se lönni!!!!

Robbie
2011-07-08, 12:56
ezt milyen progival tudom mountolni ?? o.O
http://img577.imageshack.us/img577/525/22851093.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/577/22851093.jpg/)

Annyit találtam hogy valamilyen gBurner szoftverrel átlehet alakítani ISOra :D

Kacsa
2011-07-08, 13:44
Annyit találtam hogy valamilyen gBurner szoftverrel átlehet alakítani ISOra :D

jaja. ez a .GBI valmiféle tömörített .ISO, mert "Decompress"-álni kell, a gBurner-rel.

tom croft
2011-07-08, 17:10
Annyit találtam hogy valamilyen gBurner szoftverrel átlehet alakítani ISOra :D


jaja. ez a .GBI valmiféle tömörített .ISO, mert "Decompress"-álni kell, a gBurner-rel.

köszis :D végül rá jöttem magamtól XD :D
de azért köszi h utána néztetek :D :hug::hug:

Kacsa
2011-07-08, 21:56
de azért köszi h utána néztetek :D :hug::hug:

ugyanmár:hug:
2 másodperc volt, Guglival xDDDD ennyi idő alatt pislogok :vlol:többet nem is tennék érted:vlol: neem, csak hülyültem:hug:

tom croft
2011-07-08, 22:22
ugyanmár:hug:
2 másodperc volt, Guglival xDDDD ennyi idő alatt pislogok :vlol:többet nem is tennék érted:vlol: neem, csak hülyültem:hug:

XDDDDDDDD énis ott néztem meg am :D XD :D

Ting
2011-07-09, 08:15
Látom megvan a 2.000 komment. :)

Kacsa
2011-07-09, 08:27
Látom megvan a 2.000 komment. :)

hát az kit érdekel, OBig arra tanított, hogy nem számít az a számláló.:clown::D

Ting
2011-07-09, 08:28
Tudom, tudom, csak láttam, és gondolom megemlítem. :D

tom croft
2011-07-09, 13:44
Látom megvan a 2.000 komment. :)

azta k*va :O :D ez azért durva :D

Kacsa
2011-07-09, 17:36
ez azért durva :D

hát igen. akítv tagja vagyok a fórumnak.:clown:

CrashHungarian98
2011-07-09, 21:02
Húha! :eek::eek::eek: Nekem még csak 300:D

tom croft
2011-07-09, 21:59
hát igen. akítv tagja vagyok a fórumnak.:clown:

szerintem énis :D csak nem olyan rég regiztem :D
hisz minden nap felnézek :D :D :D :D

CrashHungarian98
2011-07-10, 08:10
Sztem én is aktív vok. Csak nem írok sokat.:D De minden nap felnézek. :D

Ting
2011-07-10, 21:39
Kacsa, kicsit gondolkoztam a Portallal kapcsolatban. :)

A Portal 1 valahogy olyan sötét hangulatú a 2-höz képest, nem? Még Chell is rondább az elsőben. :vlol: Főleg azóta lett sötétebb, amióta bekerültek az új updatebe a rádiók, a hideg is kiráz, ha átváltanak SSTV kódba. (ha nem értenéd (http://www.youtube.com/watch?v=WSqG-SmXriU)) A karakterek szempontjából is érezhető ez: az első részben GLaDOS sokkal keményebb, míg a 2.-ban emberibb, viccesebb, szerethetőbb.

Szerinted tényleg így van, vagy csak túl sokat gondolkozok ilyen hülyeségeken? :D

Kacsa
2011-07-10, 22:01
Szerinted tényleg így van, vagy csak túl sokat gondolkozok ilyen hülyeségeken? :D

neeeem-nem. a Portal 2-nek valóban oldottabb, barátiasabb légköre van.
a Portal 1-nek rideg, nyers, (de nagyon klassz), egy elszigetelt és magának való légköre volt, habér itt is megtalálható volt a humor. (fekahumor, persze:D)
mindkettő játékot másmiért lehet szeretni.:)a Portal 2 annyiban jobb, hogy hosszabb, és tényleg emberibb, de a puzzle-ök nehézségei nem változtak.:)sőt, talán nehezebbek is :D

YzaaA
2011-07-11, 08:44
a Portal 2 annyiban jobb, hogy hosszabb, és tényleg emberibb, de a puzzle-ök nehézségei nem változtak.:)sőt, talán nehezebbek is :D

:Dez igaz:)
én a Portal 2-öt jobban szeretem mint az 1-et:D
meghát a 2-ösbe kacaktam a legtöbbet!!!
hülye Weathley!!!!:vlol:

Kacsa
2011-07-11, 09:19
hülye Weathley!!!!:vlol:

jaaj Wheatley:vlol:imádom, olyan fárasztó:Dsokszor dumál túl sokat, amit én nem bánok, rendszerint hátradőlök a székben és csak hallgatom. legjobban azt szeretem, amikor a "lair"-en kezd el filózni (hogy milyen furán hangzik kimondva ez a szó), és amikor túléljük... a részt, ahol kinyír minket, és elkezdi mondani, hogy mi van lent a szakadékba.:clown::vlol: amikor abbahagyta a dumát, esküszöm, leugrottam oda.:D(ezért jár egy achievement is, csakhát...:DI love you, skidrow)

YzaaA
2011-07-11, 09:29
jaaj Wheatley:vlol:imádom, olyan fárasztó:Dsokszor dumál túl sokat, amit én nem bánok, rendszerint hátradőlök a székben és csak hallgatom. legjobban azt szeretem, amikor a "lair"-en kezd el filózni (hogy milyen furán hangzik kimondva ez a szó), és amikor túléljük... a részt, ahol kinyír minket, és elkezdi mondani, hogy mi van lent a szakadékba.:clown::vlol: amikor abbahagyta a dumát, esküszöm, leugrottam oda.:D(ezért jár egy achievement is, csakhát...:DI love you, skidrow)

esküszom én is ugyan ezt csináltamXDDD:vlol:
hjaj hogy bírom ahogy mond komolyan mondom agyfárasztó:vlol::vlol:
na meg amikor GLaDOS lekapcsolja a lámpákat és kezdi mondani hogy ''Am..okey don't move.I'v Got an idea...stb én ezen szakadok a legtöbbet nameg amikor GLaDOS kicsufolja hogy ö egy Moron ö meg mérgelödikXD:vlol:
..................................
mivel nem szeretek duplázni és ha duplázok az adminok kitiltanának és azt nem szeretném ezért javítok!!:D
Amm.....Kacsa a rei2-ben már tudok futni csakhát a lövés már nem megy!!!:Dde egy pályát végigvittem!!XDD

Kacsa
2011-07-11, 10:00
Amm.....Kacsa a rei2-ben már tudok futni csakhát a lövés már nem megy!!!:Dde egy pályát végigvittem!!XDD

át kell majd állítani az irányítást, a File-Configuration-Controllers-ben.
tessék, íme az én konfigurációm, így a V-vel kell futni, és az SHIFT-szel meg célozni, a C meg az akciógomb; és így a lövés is. az Inventory meg az END-del működik.
http://kepfeltoltes.hu/110711/PSX_Ir_ny_t_s_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
ne felejtsd el, hogy ebben a menüben a FEL-gombhoz a LE-gombot kell nyomni, meg van fordítva:D

tom croft
2011-07-14, 09:54
kacsa légysziiiii :D
Please give me the link to the Lara model, which you used as a base, so I can finish it.
igazság szerint csak a "base" szót nem értem de ink megkérdezem XD
azamúgy nem azt jelenti h eredeti v alap??:kratz::nut:

Kacsa
2011-07-14, 10:27
Please give me the link to the Lara model, which you used as a base, so I can finish it.

Léccike add meg nekem a linket ahhoz a Lara modellhez, amit alapként használtál, szóval be tudom fejezni.
tom croft, hogy a picshába tudnám, hogy miről van szó?:clown::vlol: azt sem tudom, mit fordítottam le.

tom croft
2011-07-14, 10:34
Léccike add meg nekem a linket ahhoz a Lara modellhez, amit alapként használtál, szóval be tudom fejezni.
tom croft, hogy a picshába tudnám, hogy miről van szó?:clown::vlol: azt sem tudom, mit fordítottam le.

am má rájöttem magamtól XDDDDDD
de jól fordítottál XD :D

Kacsa
2011-07-14, 14:03
eeeegyre jobban vágyódom a Resi5 Gold iránt:o:o:onajó most már tényleg kell:D
9ezer fotyó lenne házhozszállítással együtt O______o valamit valamié.:rolleyes:(saját pénz, természetesen)
azzal egész nyáron ellennék, csak úgy irtanám a Majiniket.:D

valamit még szerettem volna ehhez hozzáfűzni, csak nem akartam az Egyéb játékokba offolni. :angel: látjátok adminok, mennyire odafigyelek? :vlol:
lehet, hogy azért kívántam meg most ennyire (a Resi5-öt), mert múlt éjjel azt álmodtam, hogy letaperoltam Shevát (lefgőképpen a sheggét xDD), ő meg viszonozta:vlol: én egyébként bírom a feketéket, tök egzotikusak:vlol: az Amerikaiak meg biztos a cigákat bírják XDDDDDDD

YzaaA
2011-07-14, 14:19
o istenem na miért kell hogy akkadjon ez a játék!!!:jumper::jumper:
nekem is megjött a kedvem a resi5-höz:o
kiprobálnám a the merceneries-t:jumper::jumper::jumper:

Kacsa
2011-07-14, 15:29
kiprobálnám a the merceneries-t:jumper::jumper::jumper:

azt én is. ha meglesz akkor végig Barryvel leszek majd >__> (ő, és még egy csomó karakter csak a Goldban elérhető)

Robbie
2011-07-14, 16:00
Na akkor egész nyáron merceneries megy Kacsánál míg ki nem unlockolja XD :D

Kacsa
2011-07-14, 16:02
Na akkor egész nyáron merceneries megy Kacsánál míg ki nem unlockolja XD :D

O__o miért Barry-t ki kell unlockolni?! X___x
__________
meg már eleve minden jó játékomat kijátszottam teljesen, kivéve a Need For Speed Shiftet és az FF13-mat de azok a játékok nem az én stílusomba tartoznak.:)

Robbie
2011-07-14, 16:03
O__o miért Barry-t ki kell unlockolni?! X___x
Gondolom ki kell ha a többieket is kikelet, nekem egy Sheva meg 1 Wesker hiányzott hogy minden meglegyen:(
Ámbár lehet fizetős és ezért nem kell :)

YzaaA
2011-07-14, 16:35
aazt én is hajtanám csak az a baj hogy baromira akadozik:(
erre egy megoldást??:rolleyes:

tom croft
2011-07-14, 17:02
lehet, hogy azért kívántam meg most ennyire (a Resi5-öt), mert múlt éjjel azt álmodtam, hogy letaperoltam Shevát (lefgőképpen a sheggét xDD), ő meg viszonozta:vlol:
és még én vook perverz XDDDDDD:vlol::vlol::vlol::vlol:

Kacsa
2011-07-14, 17:33
aazt én is hajtanám csak az a baj hogy baromira akadozik:(
erre egy megoldást??:rolleyes:

V-I-D-E-Ó-K-Á-R-T-Y-A!:D a Procid, a RAM-od, totál jó minden, csak egy videókártya kell.:) de tényleg, el sem tudod képzelni, mennyire jó a processzorod. nem véletlenül "zsírkaraj" Petya szerint is:D
________________

és még én vook perverz XDDDDDD:vlol::vlol::vlol::vlol:

ki csinál Laráról folyton meztelen képeket?:clown::clown:
és nekem már egy jó álmom nem lehet xDDDDDD:vlol: cöhh, én meg ezt jegyeztem meg:vlol::clown:
mi most csak hülyéskedünk ám.:hug:

tom croft
2011-07-14, 18:06
ki csinál Laráról folyton meztelen képeket?:clown::clown:
és nekem már egy jó álmom nem lehet xDDDDDD:vlol: cöhh, én meg ezt jegyeztem meg:vlol::clown:
mi most csak hülyéskedünk ám.:hug:

de hát nunija van :p :D de tényleg ha igazik lennének miket lehetne velük csinálni??? :D szaltót nyomnak, másznak, spárgát tök hajlékonyak meg mindeeeen :clown:
jóga órát azt lehetne :clown: ne is tagadd hogy roszra gondoltál :D :D :D :Dmert igazából énis XDDDD

YzaaA
2011-07-14, 18:39
V-I-D-E-Ó-K-Á-R-T-Y-A!:D a Procid, a RAM-od, totál jó minden, csak egy videókártya kell.:) de tényleg, el sem tudod képzelni, mennyire jó a processzorod. nem véletlenül "zsírkaraj" Petya szerint is:D


azon kivül nincs semmi más???:rolleyes:
le lehet vanni a full screen efectseket mint a TRA-ban vagy TRL-ben??:rolleyes:

Kacsa
2011-07-14, 18:43
le lehet vanni a full screen efectseket?

nem tudom... nekem erre nincsen gondom.:Dkonzol.:D
_______________
kimentem a szobából, és mire visszajöttem, ezt csinálta a macska a géppel:vlol: átnevezte a Sajátgépet, és rákeresett a Bingen egy értelmetlen szóra, mindezt az Internet Explorer 6-tal, amit nem is használok:vlol:
http://i55.tinypic.com/2wck5j8.jpg

YzaaA
2011-07-14, 18:46
nekem erre nincsen gondom.:Dkonzol.:D

ájj!!!!:angry::rolleyes:
francba!!!!:D
mind 1!!!:D

Robbie
2011-07-14, 19:18
kimentem a szobából, és mire visszajöttem, ezt csinálta a macska a géppel:vlol: átnevezte a Sajátgépet, és rákeresett a Bingen egy értelmetlen szóra, mindezt az Internet Explorer 6-tal, amit nem is használok:vlol:
http://i55.tinypic.com/2wck5j8.jpg

Ha ez igaz akkor UTRAMEGA LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper:
Okos cica!! XD

Kacsa
2011-07-14, 20:42
foggalmam sincs, hogy mindezt hogy:vlol: valószínű a billentyűzeten tappogott, aztán megütögette az egeret, és lenyomta a bal egérgombot, egymás után kettőször, a kettő gombnyomás között szüntetet hagyott és így képes volt átnevezni a Sajátgépet. aztán van a billenytűzetemen egy "www" gomb, és úgy bejön a net. (de akkor az Opera jön be... egyszerűen nem értem, hogy juthtatott az Internet Explorer 6-hoz. belemehetett a Start menübe, és ott a minden programokban, ott hozzáférhetett... de pont így, hogy azt sem tudja, merre lépked a billentyűkön?!?!?!:vlol: jót röhötem rajta:D)

Robbie
2011-07-14, 21:16
Szerintem ez egy titkos kód és a macsekod egy kém XDXDXD

Kacsa
2011-07-14, 21:20
Szerintem ez egy titkos kód és a macsekod egy kém XDXDXD

:Dcsak tetteti, hogy egy buta macska. :D

horus
2011-07-14, 21:43
Sztem egy űrlény ami úgy néz ki mint egy macska csak itt ragadt a Földön és most arra készül hogy elpusztitson minket! XDXDXDXDXDXDXD

Kacsa
2011-07-14, 21:46
Sztem egy űrlény ami úgy néz ki mint egy macska csak itt ragadt a Földön és most arra készül hogy elpusztitson minket! XDXDXDXDXDXDXD

Kid vs. Kat:Djaj de szerettem régen.:)

horus
2011-07-14, 21:50
Kid vs. Kat:Djaj de szerettem régen.:)

Én most is imádom :D :o

Kacsa
2011-07-14, 21:53
Én most is imádom :D :o

RÁÁÁJÖTTEM, hogy miért nyomkodta a gombokat!!! kommunikálni szeretett volna a társaival, de az én, evilági számítógépem teljesen máshogy működik, mint az övék, és ez a sok pluszjel meg értelmetlen "kl-sdánklklcmneőch++++++++++zifje kiei8qm od++++", ez valójában az ő nyelvén egy kód, ami azt jelenti "egy hülyegyerek fogságban tart, de azt tettetem, hogy szeretem, mert ad nekem kaját" :D:vlol:

Petya a Lara Fan
2011-07-15, 00:32
Szerintem azt akarta megnézni, hogy hogyan csomagoljunk macskát. ;) :D

http://www.kephost.com/images4/2011/7/15/4dsupi725en90ee20krh.jpg

YzaaA
2011-07-15, 09:16
hjaaaaj de jóóóXDDDDD:vlol::vlol::vlol::vlol:

Kacsa
2011-07-15, 10:48
:vlol: hát én nem csomagolva kaptam:D

tom croft
2011-07-16, 19:42
kacsaaaaaa te tudsz egy jó ps2 emulátort?? :D:D:D:D

Kacsa
2011-07-16, 20:13
kacsaaaaaa te tudsz egy jó ps2 emulátort?? :D:D:D:D

nem-nem, én PS2-n még nem emuláltam semmit...
de az Emulator-Zone-on most adok neked egyet, de szólok, fogalmam sincs, hogy működik..
http://www.emulator-zone.com/download.php/emulators/ps2/pcsx2/pcsx2-0.9.8-r4600-binaries.7z

Ting
2011-07-16, 22:47
Én úgy tudom, hogy működnek ezek rendesen, de csak akkor ha über-giga-mega-szuper-hiper géped van.

Kacsa
2011-07-17, 09:58
de csak akkor ha über-giga-mega-szuper-hiper géped van.

a PS1 nálam totál rendesen futott, 60 FPS-sel. (lemértem FRAPS-szal)
a PS2 már biztosan szaggatna akkor.:)de én biztos elviselném akár a 10 FPS-t is:vlol:
de a Wii-s, Dolphin nevű emulátor kereken 2 FPS-t adott:vlol:(éééés látom, ahogy Petya megint elevszti az eszméletét:clown:) aaaazt is lemértem FRAPS-sal.

Petya a Lara Fan
2011-07-17, 11:56
de a Wii-s, Dolphin nevű emulátor kereken 2 FPS-t adott:vlol:(éééés látom, ahogy Petya megint elevszti az eszméletét:clown:)

Hajaj. :D :vlol:

Kacsa
2011-07-17, 19:42
jaaj csak legyen már kedd:jumper:akkor hozzák házhoz a Resi5 GOLD-ot.:jumper:
kár, hogy Cindy nem tudja, mert sokat beszéltünk privátban és azt mondta, hogy nem nyugszik, amíg rá nem vesz a resi5 megvásárlására.
meg Robbienek is nagy szerepe volt a döntésemben.:) végre kiélhetem a hardcoreságomat, ahogy elnézem hosszú játéknak nézek elébe.:) éééés sok achievement is van hozzá. összesen, ha mindegyiket megszerzem (Lost in Nightmarest, Desperate Escapet és a Mercenaries Reuniont is beleszámítva), akkör összesen 2400 pontot kapok.:)
jaaaajh már régóta szeretném ezt a játékot, de rengeteget hezitáltam, mert bebeszéltem magamnak, hogy már nem jó, mert nem hasonílt a régi részekre. (kussojjá Kacsa, ezt el ne kezdd megint! --- oksa, ha annyira akarod. de tényleg, benne vannak a Lickerek is, csak nem lehet olyan rossz. ---- így van, Kacsa. ---- de már nem is olyan ijesz...--- elhallgass, kacsa!! ---- jól van na, elhallgatok. .... de nem is horr... ----- Kacsát fejbelőtték)

horus
2011-07-17, 19:55
jaaj csak legyen már kedd:jumper:akkor hozzák házhoz a Resi5 GOLD-ot.:jumper:
kár, hogy Cindy nem tudja, mert sokat beszéltünk privátban és azt mondta, hogy nem nyugszik, amíg rá nem vesz a resi5 megvásárlására.
meg Robbienek is nagy szerepe volt a döntésemben.:) végre kiélhetem a hardcoreságomat, ahogy elnézem hosszú játéknak nézek elébe.:) éééés sok achievement is van hozzá. összesen, ha mindegyiket megszerzem (Lost in Nightmarest, Desperate Escapet és a Mercenaries Reuniont is beleszámítva), akkör összesen 2400 pontot kapok.:)
jaaaajh már régóta szeretném ezt a játékot, de rengeteget hezitáltam, mert bebeszéltem magamnak, hogy már nem jó, mert nem hasonílt a régi részekre. (kussojjá Kacsa, ezt el ne kezdd megint! --- oksa, ha annyira akarod. de tényleg, benne vannak a Lickerek is, csak nem lehet olyan rossz. ---- így van, Kacsa. ---- de már nem is olyan ijesz...--- elhallgass, kacsa!! ---- jól van na, elhallgatok. .... de nem is horr... ----- Kacsát fejbelőtték)
LOOOL, jó játék nem fogod megbánni hogy megvetted :)

Petya a Lara Fan
2011-07-17, 20:25
Én a 2010 -es Medal of Honor -ral vagyok így. A single nem érdekel, csak a multi, viszont rosszat mondanak róla, pedig a gameplay -ek alapján jól néz ki. És 5000 Ft + szállítás. Nem tudom eldönteni, hogy megvegyem -e vagy sem.

Robbie
2011-07-17, 20:33
Új MoH engem is régóta érdekel, kíváncsi vagyok a Linkin park számait hogy rakták bele :D

Kacsa
2011-07-17, 20:38
Nem tudom eldönteni, hogy megvegyem -e vagy sem.

ismerőőős.:naughty:
nézz belőle gameplayokat, esetleg olvass kritikákat (bár a kritikák nagyon gyakran megtévesztőek, mondom, sztem le vannak fizetve a kritikázók:rolleyes:) ÉÉÉS! ha van belőle demó, azt soookszor told ki.
______
szserk:: itt volt az ideje a Resi5-öt az avataromra is kitenni. :) fúhh már elképzelem, ahogy letépem róla a a csomagolást, hirtelen beüt a Vangelis - Chariots of Fire, lassan tépem a zacsit olyan eltorzult, idióta, kicsit orgazmusos fejjel.... kinyitom.... és nincs benne lemez:vlol::vlol: jaaj Kacsa a fene egyen meg téged:vlol:

YzaaA
2011-07-18, 10:44
jaaj csak legyen már kedd:jumper:akkor hozzák házhoz a Resi5 GOLD-ot.:jumper:


a francba úgy irigyellek!!:D
nekem miért van mindig ijen sz*r életem!!!:angry::angry:
bár azt lehet-e hogy billentyüzettel játsz mert szakadozva az egérrel menni kicsit sz*r ügy!!
már probáltam s eléggé nehéz így végigvinni!!:(
pont annál a nagy repüllö szörnynél akadtam el:S

Kacsa
2011-07-18, 10:55
nekem miért van mindig ijen sz*r életem!!!:angry::angry:

sz@r élet?!?!?:clown::clown::clown:miért, éhezel, vagy nincs pénzed ruhára?:clown: akkor lenne igazán sz@r. így most csak nem kapod meg AZONNAL, amire vágysz. na, én vajon meddig vártam erre a nyomorult macskára?! 3 KIB@SZOTT KEMÉNY ÉVET!:clown: és kivártam. és meglett. és annál jobban örültem neki.
Xboxra is nagyon sokat vártam ám.
és bizony a Resi5-re is.:)majd meglesz neked is YzaaA, majd lesz jó videókártyátok.:)
de ha hosszútávon gondolkodsz, érdemes lesz elgondolkozni a konzolon.:)nem feltétlenül Xbox. akár PS3 is lehet, arra is majdnem minden játék megjelenik.
tudom, hogy most mit érzel, mert a várakozás rohadt sz@r ügy, de akkor is, majd egyszer meglesz.
és, ha hiszed ha nem, még azelőtt meglesz, mielőtt ráncos öregasszonyként az unokáidat várod, akiknek mulátát adsz.;) (ja, és közben nagyba nyomod a fekete-fehér TV előtt a resi5-öt:vlol:)

YzaaA
2011-07-18, 11:11
jóóó de akkor is!!!
én várhatok egy macskára akár 25 évet is akkor se fogom megkapni!!XDD:vlol:
(na jó kicsit túloztam:rolleyes:)
tudom milyen sz*r várni hányszor volt ojan hogy apám ki ment németbe 4 honapon keresztül!!
és mondom 4HÓNAP!!!tudod milyen sok!!!:rolleyes:
a 3 év is sok dehát akkor is van akinek nehezebben megy a várakozás esküszöm már belefáradtam a sok várakozásba!!(és ezt most a gépre is mondom amit minnyá mindenestül mehanyítok a szobámba mert alig várom hogy bekerüljön!!!!:vlol:)
a videokártyával meg az a baj hogy megint kell várjak rá 4 hónapot amig megkapom:(mert megint németországba megy az egész család!!és én ithon maradok!!egyedül:((klassz!!:rolleyes:)egyrészt jó de másrészt nagyon rossz hogy ojan távol vannak és nem tudom átölelni öket amikor valami gondom van vagy csak ahoz kapok kedvet:D:(
(nah még egy lelkifröccs:rolleyes:)
szóval..................érted!!??:rolleyes:

Kacsa
2011-07-18, 11:44
szóval..................érted!!??:rolleyes:

így, hogy az egész helyzetet elmondtad, mostmár igen.:hug:sajnálom.

YzaaA
2011-07-18, 12:01
áhh már megszoktam valamennyire!!:D
köszi:hug:

horus
2011-07-18, 14:15
Bocs, lehet bunkó leszek, de aki vidikártyára vár, meg netje van annak nem szar az élete... Annak szar az élete aki 4 hónapig vár egy kis kajára Afrikában...

YzaaA
2011-07-18, 14:18
Bocs, lehet bunkó leszek, de aki vidikártyára vár, meg netje van annak nem szar az élete... Annak szar az élete aki 4 hónapig vár egy kis kajára Afrikában...

nem nem vagy búnkó teljesen igazad van!!!:D
nagyon sajnálom az ijen kisgyerekeket:(
én csak azért montam hogy szar életem van mert hülye vagyok!!:nut:

Petya a Lara Fan
2011-07-18, 18:31
Az a helyzet, Kacsa, hogy olvastam kritikát, ami lehúzza, de viszont gameplay alapján meg rohadt jól néz ki. Kipróbáltam a játékot, a single kampányt teljesen végignyomtam, ami amúgy nagyon jó, de nagyon rövid. De tetszett. Amúgy a single, és a multi részt két külön csapat csinálta. (A multit a DICE) A multit meg ugye nem tudom kipróbálni. Szóval nem tudom mi legyen. :D

Kacsa
2011-07-18, 18:34
Szóval nem tudom mi legyen. :D

ilyenkor én se:rolleyes:

Petya a Lara Fan
2011-07-18, 21:09
Megrendelem, végül is, ha gameplayről tetszik, akkor biztos jó. Majd meglássuk. :D

tom croft
2011-07-18, 21:23
kacsa figy má hogy kell be állítani psx en a 2. játékost?? :D

Kacsa
2011-07-18, 21:25
kacsa figy má hogy kell be állítani psx en a 2. játékost?? :D

nem tudom, bocsánat.:(csak egyszemélyes játékot játszottam.:(bocsi.

tom croft
2011-07-18, 21:26
nem tudom, bocsánat.:(csak egyszemélyes játékot játszottam.:(bocsi.

óóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó :(:(:(:(:(:(
köszi azért:(

Petya a Lara Fan
2011-07-18, 21:27
:(:(:(:(:(:(:(

Lila a fejed, lélegzel te rendesen? :D

Michele
2011-07-18, 21:35
Lila a fejed, lélegzel te rendesen? :D

:vlol:
Azért te is jókat tudsz elereszteni. :D

Petya a Lara Fan
2011-07-18, 22:17
:vlol:
Azért te is jókat tudsz elereszteni. :D

Igyekszem Michele. :D

Kacsa
2011-07-19, 08:07
Lila a fejed, lélegzel te rendesen? :D

:vlol::vlol::vlol::vlol:Petya ez de jó:vlol:

YzaaA
2011-07-19, 09:30
hjaj Petya!!:vlol::vlol::vlol:

Petya a Lara Fan
2011-07-19, 11:16
;) :D (tízkari)

Kacsa
2011-07-19, 11:23
ésss íme, a GOLD::jumper:
http://i52.tinypic.com/2b5s2f.jpg

Ting
2011-07-19, 11:29
Jó szórakozást, és szerezz be jó sok achievementet! :D

YzaaA
2011-07-19, 11:30
ésss íme, a GOLD::jumper:
http://i52.tinypic.com/2b5s2f.jpg

:jumper::jumper::jumper::jumper::jumper:

tom croft
2011-07-19, 13:52
Lila a fejed, lélegzel te rendesen? :D

hihi igen... :D

Kacsa
2011-07-19, 14:07
Jó szórakozást, és szerezz be jó sok achievementet! :D

kössz, hamarosan látszani fog a Gamercardomon is:Dmost töltöm a Kiegészítőket, mert ugye a GOLDhoz jár egy kód, amivel az összes DLC-t le lehet tölteni.:) 1 Giga az egész, egész pontosan 1013 mega körül van. hna jó, nagyon közel egy giga.:D

tom croft
2011-07-20, 22:05
kacsa csak h kibukj megint XDDDD
olvasd el a kép alatt lévő kommentet XDDDDDD sztem tetszeni fogXDD(iróniából sose elég:D XD)
http://www.tombraiderforums.com/showpost.php?p=5574283&postcount=55228

YzaaA
2011-07-21, 11:34
kacsa csak h kibukj megint XDDDD
http://www.tombraiderforums.com/show...ostcount=55228

hát ettöl biztos hogy kibukik!!!O.O-.-*
legalábbis én kibuktam!!:rolleyes:

horus
2011-07-21, 11:42
kacsa csak h kibukj megint XDDDD
olvasd el a kép alatt lévő kommentet XDDDDDD sztem tetszeni fogXDD(iróniából sose elég:D XD)
http://www.tombraiderforums.com/showpost.php?p=5574283&postcount=55228

OMG!! Robbienak igaza volt! XD

Kacsa
2011-07-21, 12:04
ohh olyan sexyyy:rolleyes:
remélem legalább csaj volt ez a James-Croft.... várjunk csak, JAMES!?!?!:clown::clown:na mindegy.:vlol:
Cindy is egyszer privátban mondta nekem, hogy Chris sexy lett a Resi5ben. hát mondom rohadtul érdekel:vlol:
tom croft, már miért akadnák ki? :rolleyes: a lányok szeretik ezeket az izmos, dögös köcsögöket:vlol:
ha már megint ennél a Chrisdisway-nél tartunk (ezt csak resifanok értik:D), akkor annyit mondok, hogy Christ még mindig nem kedvelem, de már nem utálom. ennyi. :)

tom croft
2011-07-21, 12:28
ohh olyan sexyyy:rolleyes:
remélem legalább csaj volt ez a James-Croft.... várjunk csak, JAMES!?!?!:clown::clown:na mindegy.:vlol:
Cindy is egyszer privátban mondta nekem, hogy Chris sexy lett a Resi5ben. hát mondom rohadtul érdekel:vlol:
tom croft, már miért akadnák ki? :rolleyes: a lányok szeretik ezeket az izmos, dögös köcsögöket:vlol:
ha már megint ennél a Chrisdisway-nél tartunk (ezt csak resifanok értik:D), akkor annyit mondok, hogy Christ még mindig nem kedvelem, de már nem utálom. ennyi. :)

james croft az fiúúúúú XDDDD az a legszebb benne :D a trf tele van melegekkel :D XD óam létezik chrisből alsogatyás model nagyon nagy kincs ám XDDDDDD
valaki megcsinálta csak nem letölthető és ott hiztisztek érte XD....persze őt a moderátor nem ****ta le h szét tett lábakkal ül alsógatyában de lara fürdőruhában összezárt lábbakal már nagy 18-as:rolleyes: kezdem azt hinni h azé szedték le a fürdőruhás larámat mert undorodtak tőle hogy nő....
dehát ez van ....:rolleyes:
én azért szeretem a fürdőrucis larámat:cool::hug::jumper:

horus
2011-07-21, 12:32
james croft az fiúúúúú XDDDD az a legszebb benne :D a trf tele van melegekkel :D XD óam létezik chrisből alsogatyás model nagyon nagy kincs ám XDDDDDD
valaki megcsinálta csak nem letölthető és ott hiztisztek érte XD....persze őt a moderátor nem ****ta le h szét tett lábakkal ül alsógatyában de lara fürdőruhában összezárt lábbakal már nagy 18-as:rolleyes: kezdem azt hinni h azé szedték le a fürdőruhás larámat mert undorodtak tőle hogy nő....
dehát ez van ....:rolleyes:
én azért szeretem a fürdőrucis larámat:cool::hug::jumper:

OMG!! Sose gondoltam volna hogy TRFen ennyire meleg a helyzet :rolleyes:

tom croft
2011-07-21, 12:39
OMG!! Sose gondoltam volna hogy TRFen ennyire meleg a helyzet :rolleyes:

meleg ??:O forróbb mint gondolnád :D rendesen éget :(

Michele
2011-07-21, 13:56
kacsa csak h kibukj megint XDDDD
olvasd el a kép alatt lévő kommentet XDDDDDD sztem tetszeni fogXDD(iróniából sose elég:D XD)
http://www.tombraiderforums.com/showpost.php?p=5574283&postcount=55228

Ettől én is kibukok mindig. :vlol: Mit esznek ezen a csávón? Nem értem. :rolleyes:

tom croft
2011-07-21, 14:03
Ettől én is kibukok mindig. :vlol: Mit esznek ezen a csávón? Nem értem. :rolleyes:

tejszín habot ?? :D egykis eperrel a tetején XD

Robbie
2011-07-21, 14:23
ÉÉÉN mondtam hogy azok xD

YzaaA
2011-07-21, 17:20
Ettől én is kibukok mindig. :vlol: Mit esznek ezen a csávón? Nem értem. :rolleyes:

nyugi Michele nem vagy 1edül!!:rolleyes:

tom croft
2011-07-21, 22:14
am a filmben lévő christől annyira elüt nem??? valaki mást kellet volna a filmbe rakni sztem :D

horus
2011-07-21, 22:24
kísértetiesen hasonlitanak egymásra... :D
http://images.wikia.com/residentevil/images/2/28/ChrisRedfieldRE5.jpg
http://sorozatmania.com/wp-content/uploads/2010/06/Prison-Break_ajanlo.jpg

tom croft
2011-07-21, 22:28
kísértetiesen hasonlitanak egymásra... :D
http://images.wikia.com/residentevil/images/2/28/ChrisRedfieldRE5.jpg
http://sorozatmania.com/wp-content/uploads/2010/06/Prison-Break_ajanlo.jpg

úristen Chris olyan cukcsy láwcsy puszcsy ezen a képen *o*
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :vlol:
non szarul választottak sztem XD

horus
2011-07-21, 22:32
úristen Chris olyan cukcsy láwcsy puszcsy ezen a képen *o*
LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :vlol:
non szarul választottak sztem XD

Nem is tudom ha felnagyitom a fejénél akkor egy kicsit hasonlitanak, viszont izmosabb csávót választhattak volna mert Chrishez viszonyitva a csávó egy szalmaszál....

Hanna
2011-07-21, 22:35
Én csak egy valamit nem értek miért mindig Kacsánál lyukadnak ki a homár témák?:D

horus
2011-07-21, 22:37
Én csak egy valamit nem értek miért mindig Kacsánál lyukadnak ki a homár témák?:D

Fogalmam sincs :D
Amúgy ez a téma most miért homár ??? :D

Hanna
2011-07-21, 22:43
Fogalmam sincs :D
Amúgy ez a téma most miért homár ??? :D
Háme az.
Egyébként itt hány lány van?:D Iza,én,michel....

horus
2011-07-21, 22:47
szal Chris és a szökéses csávó összehasonlitása homár téma :rolleyes:

tom croft
2011-07-21, 22:57
Én csak egy valamit nem értek miért mindig Kacsánál lyukadnak ki a homár témák?:D

mert bírjuk kacsát és minden hülyeséget tőle kérdezünk meg :D ill neki mondjuk XD legfőképp én XDDD de én bolond vagyok szal nálam elnézendő :D :vlol:

Michele
2011-07-21, 23:12
kísértetiesen hasonlitanak egymásra... :D
http://images.wikia.com/residentevil/images/2/28/ChrisRedfieldRE5.jpg
http://sorozatmania.com/wp-content/uploads/2010/06/Prison-Break_ajanlo.jpg

Azta! :eek: Egyik tükörképe a másiknak. :vlol:

YzaaA
2011-07-22, 07:52
úristen Chris olyan cukcsy láwcsy puszcsy ezen a képen *o*


atyaúristen tom croft neked tényleg illene a szöke haj!!XDDD:vlol:

Kacsa
2011-07-22, 09:56
létezik chrisből alsogatyás model nagyon nagy kincs ám XDDDDDD
valaki megcsinálta csak nem letölthető és ott hiztisztek érte XD....persze őt a moderátor nem ****ta le h szét tett lábakkal ül alsógatyában de lara fürdőruhában összezárt lábbakal már nagy 18-as:rolleyes: kezdem azt hinni h azé szedték le a fürdőruhás larámat mert undorodtak tőle hogy nő....

valószínű, hogy azért. nem semmi ám. széttárt lábas alsógatáys Christ szeretik, Larát meg (főleg, hogy Tomb raider, azaz Lara Croft fanoldal) nem bírják fürdőruhásan, zárt lábakkal? akkor azok még sosem látták a Legendben a Bikinit?
Óha, nem is baj, hogy nem vagyok TRF-en regizve.:clown:

Ettől én is kibukok mindig. :vlol: Mit esznek ezen a csávón? Nem értem. :rolleyes:

végre egy normális lány. :vlol:

atyaúristen tom croft neked tényleg illene a szöke haj!!XDDD:vlol:

:D:D:Dcsak az eszit játszotta.:vlol:

tom croft
2011-07-22, 09:58
atyaúristen tom croft neked tényleg illene a szöke haj!!XDDD:vlol:

XDDDDDDDDDDDD :vlol: LOOOOOOOOOOLLLLLL maradok barnán legaláb tükrözi a sötétséget ami bennem lakozik XDDD :D

Kacsa
2011-07-22, 10:00
XDDDDDDDDDDDD :vlol: LOOOOOOOOOOLLLLLL maradok barnán legaláb tükrözi a sötétséget ami bennem lakozik XDDD :D

és a szőkék azok világosak?:D
nem mintha hinnék ennek a szőke nős klisének, de néha tényleg bejön.:clown:

YzaaA
2011-07-22, 10:46
legaláb tükrözi a sötétséget ami bennem lakozik XDDD :D

vagyis ami a fejedben lakozik????:clown:

tom croft
2011-07-22, 11:37
vagyis ami a fejedben lakozik????:clown:

igen :D :clown: hasonlóan hozzád drága :D:clown:

YzaaA
2011-07-22, 11:49
jééé tényleg!!:D:clown:
legalább ebben hasonlítunkXDD:vlol:

Kacsa
2011-07-23, 09:09
nyhugodtttttan szeggyétek széjjee a lakásomat.:clown::clown::clown:

tom croft
2011-07-23, 13:17
nyhugodtttttan szeggyétek széjjee a lakásomat.:clown::clown::clown:

jajj ez kacsájé XDD... YzaaA szétszedjük?? :clown::clown::clown::clown:
áh nem szegény kacsa hajléktalan lesz :clown::clown::clown::clown:
leopusztítjuk az agysejtjeit is szegénynek a hülyeségeinkel XDDDDDD

Kacsa
2011-07-23, 18:30
leusztítjuk az agysejtjeit is szegénynek a hülyeségeinkel XDDDDDD

már nincs mit leuszítanotok :vlol:

YzaaA
2011-07-24, 17:19
már nincs mit leuszítanotok :vlol:

miért is??:D:rolleyes:

Kacsa
2011-07-26, 21:57
Amúgy itt is látszik, hogy Portal 2 Chell szebb mint Portal 1 Chell. :)

Bizony. Amúgy bármennyire is szép a Portal 2-es Chell, valójában a Portal 1-es Chell a realisztikusabb.:rolleyes:Hát mert Chell egész életében nem használhatott akérmiféle kozmetikai eszközt, szint egész életében aludt, azaz olyan hibernált állapoban volt, Ting tudja, miről beszélek;)
Chell egy kislány volt még, amikor GLaDOS először elfogta és berakta abba a bizonyos hibernált állapotba. Ugyanis az Aperture "Bring your Daughter to Work Day"-t tartott, és van is egy Easter Egg, a Portal 2-ben. Chellnek is volt egy produkciója. Zoomoljatok rá a követlező képre, és látni fogjátok, hogy: "By Chell"
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110523214249/half-life/en/images/4/49/Chell_project.jpg
Úgy tudom, hogy éppen "Bring your Daughter to Work Day" volt az Apertureban, amikor GLaDOS bebootolt. Azonnal elárasztotta neurotoxinnal (idegméreggel) az egész Aperture Laboratoriest. Chell viszont valahogy túlélte, és utána hibernálva élte tovább az életét, egész pontosan még Tesztalanynak sem kellett volna lennie, de valami hiba folytáb belekerült a Tesztalany-nyilvántartásba. Aztán felébredt... és elkezdődik a Portal 1. :)
Én imádom a Portalt, legfőképpen a hangulata miatt. Az első résznek egyébként feketébb a humora, a másodikban viszont több humor van. (Sztem legfőképp Wheatley miatt, de GLaDOS is gyakrabban bealakít, főleg, amikor Chellt a nem létező kövérsége miatt b@sztatja:D)

YzaaA
2011-07-26, 22:02
(Sztem legfőképp Wheatley miatt, de GLaDOS is gyakrabban bealakít, főleg, amikor Chellt a nem létező kövérsége miatt b@sztatja:D)

vagy amikor Wheatley egy MORON!!!XDD
ezen nagyot szakadtam!!!:p:D
de tényleg ki volt Caroline??
a portal2-ben sokszor megjelent!!

Kacsa
2011-07-27, 09:40
Caroline? hát...
Caroline egy tag a fórumunkn:vlol:
na szóval: Caroline nem más, mint az egyszeri Cave Johnson asszisztensnője. Caroline hűségesen ragaszkodott a főnökéhez, én még akár azt is el tudom képzelni, hogy Chell a lányuk:clown:
Caroline állandóan kiszolgálta a Johnsont, mindenben segítségére szolgált.
Így történt az, hogy amikor az Aperture elkezdett kisérletezni a holdkőzetekkel (amik marha drágák), arra jöttek rá, hogy halálos méreg, és Cave Johnson is halálosan beteg. (ja, és arra is rájöttek, hogy a holdkőzetek nagyszerű portál-vezetők. az a fehér szutyok holdkőzetből van, tudod, van a repulsion gel (kék), a propulsion gel (narancs) és van ez a fehér kutyvasz:D
Cave Johnson megpróbálta kijátszani a halált, és elindult ezen az elven: ha zenét és képeket felrakhatunk egy CD-re, akkor egy ember agyát miért nem lehetne?
és arra utasította az Aperture tudósait, hogy készítsenek egy oylan számítógépet, ami ezt lehetővé teszi.:) azonban Cave tényleg rohadt beteg volt, (állandóan Caroline vitte neki oda a fájdalomcsillapítókat) és már nem bírta sokáig. Cave Johnson azt mondta, hogy ha idő előtt meghal (mielőtt belegyömöszölnék az agyát a számítógépbe), akkor Caroline-nak kell az egész Aperture Science-t vezetni.
hát bizony Cave Johnson idő előtt halt meg, és Caroline vezette a helyet.
_______________________
ez az, amit szilárdan tudok. asszem (naaagyon asszem, nem vagyok benne biztos), Caroline lett az újdonsült GLaDOS alapvető személyisége, és Caroline miatt GLaDOS lelkileg (höhö, számítógépnek van lelke:clown:) instabil volt, és rendkíül veszedelmes.
csak érdekességképpen, ez a Portal wikia-oldalán le van írva, hogy; GLaDOS többször megpróbálta kinyírni a a tudósokat, egész pontosan a bootolása után a pikomásodperc egy tizenhatoda idő alatt:vlol:
aztán a Portal 2 végén GLaDOS kitörölte magából Caroline-t.:)

"Say Goodbye, Caroline!"
"Goodbye, Caroline!"

YzaaA
2011-07-27, 10:03
ahamm....értem!!:D
sagény Jhonson:(nmagyon sajnálom hogy ez történt vele!!:(
akkor nagyon édes lehetett Caroline:Dme'g csak a hangjából megítélve iss!!!:D

Kacsa
2011-07-27, 12:56
akkor nagyon édes lehetett Caroline:Dmeg csak a hangjából megítélve iss!!!:D

bizony, fogalmam sincs, hogy GLaDOS-ban miért lett olyan "izé". sztem rosszul sikerült Caroline átrakása GLaDOS-ba.:)
csak az a gond, hogy amikor Caroline eltűnt GLaDOSból, mi valójában elvesztettük azt a GLaDOSt, akit szeretünk:(
vagy nem is? lehet, hogy az a humor és a az a báj nem is Carolinetól jött?:o
mert belenéztem a co-opos végigjátszásba, és ott is mond olyanokat.... mondok kettőt, amire emlékszek, de van egy csomó, ki kéne játszani a co-opt, de nem tudom sajnos:mad::
---------ha fel akarsz idegesíteni egy emebrt, csak mondd neki, hogy a súlya az átlag alatt van felett van:clown::clown:
---------a kettő robotnak, Atlasnak és P-Bodynak: ugye nem akartok emberek lenni? csak mert ÉN tudom, hogy az emeberek hogyan csinálnak még több embert, és higgyetek nekem, röhejes:vlol::clown::clown:
__________
imádom GLaDOSt, nem tudtam, hogy lehet szeretni egy számítógépet:vlol::D

YzaaA
2011-07-27, 13:05
---------ha fel akarsz idegesíteni egy emebrt, csak mondd neki, hogy a súlya az átlag alatt van felett van:clown::clown:
---------a kettő robotnak, Atlasnak és P-Bodynak: ugye nem akartok emberek lenni? csak mert ÉN tudom, hogy az emeberek hogyan csinálnak még több embert, és higgyetek nekem, röhejes:vlol::clown::clown:
__________
imádom GLaDOSt, nem tudtam, hogy lehet szeretni egy számítógépet:vlol::D

XDDD:jumper::jumper::vlol::vlol::vlol:
az utolsó nagyon jó^^
én is imádom ojan aranyos meg kedves meg jó a humoraXDD:vlol:

Kacsa
2011-07-27, 13:16
hát ez hihetetlen... a macska megint ügyködött a gépen:vlol: és most behozta az XNA Larát, pedig ahhoz sincs semmi gyorsbillentyű:D úgy tűnik, képet akart csinálni:)
http://i51.tinypic.com/11mgk02.jpg

YzaaA
2011-07-27, 13:18
jaj be aranyosh!!!!^^:jumper::jumper:
cuki a cicád!!:D
naés az üres tér volt vagy modelt is rakott be vagy szerencsétlenségére hamarabb beérkeztél????:vlol:

Kacsa
2011-07-27, 14:15
jaj be aranyosh!!!!^^:jumper::jumper:
cuki a cicád!!:D
naés az üres tér volt vagy modelt is rakott be vagy szerencsétlenségére hamarabb beérkeztél????:vlol:

üres volt, és Mercenaries Reunion-oztam, nem sokszor néztem a gépre:rolleyes: az el tudja ám vonni a figyelmed.
amikor odanéztem, akkor mondom fölkelek, megmutatom nektek, de akkora már leugrott. (aza kép, amikor a billentyázeten ül, pár nappal ezelőtti)

YzaaA
2011-07-27, 14:19
hja:P
de tényleg nagyon édi!!!:D:hug:
Merceneries???^^:jumper::jumper::jumper:
imádom!!^^:jumper::jumper:

Kacsa
2011-07-27, 14:21
Merceneries???^^:jumper::jumper::jumper:


jaja, de ez a Reunion!:D
sztem a legjobb karakterek benne: Barry Burton, Sheva Alomar (Business ruha), Rebecca Chambers, és még a Sheva Alomar (Fairy Tale ruha) is jó:)

YzaaA
2011-07-27, 14:23
láttam egy game playben^^:jumper::jumper:
tényleg nagyon jól néz ki!!
Kacsa nem adnád kölcsön a resi5-ödet meg a konzolodat??:clown:

Kacsa
2011-07-27, 14:59
Kacsa nem adnád kölcsön a resi5-ödet meg a konzolodat??:clown:

:Dmilyen címre küldjem? és jó lesz arany borítású csomagban? :clown:

YzaaA
2011-07-27, 15:07
Cím Románia Gyergyószentmiklós Kukutyin negyed negyed 28/A szám alatt!!
postafiók:000000:clown:
persze hogy jó lessz!!:clown:

Kacsa
2011-07-27, 19:51
Cím Románia Gyergyószentmiklós Kukutyin negyed negyed 28/A szám alatt!!
postafiók:000000:clown:
persze hogy jó lessz!!:clown:

oksa, beszéltem a futárokkal, sürgős házhoszállítást kértem, majd holnap olyan reggel 9-kor érkezik:clown::clown::clown:

YzaaA
2011-07-27, 20:40
de jóó pont akkor nem lexek ithonXDD
javítva!!:D;)

Ting
2011-07-27, 23:00
Chell egy kislány volt még, amikor GLaDOS először elfogta és berakta abba a bizonyos hibernált állapotba. Ugyanis az Aperture "Bring your Daughter to Work Day"-t tartott, és van is egy Easter Egg, a Portal 2-ben. Chellnek is volt egy produkciója. Zoomoljatok rá a követlező képre, és látni fogjátok, hogy: "By Chell"
http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20110523214249/half-life/en/images/4/49/Chell_project.jpg


Apropó easter eggek. Tervezek majd egy "sorozatot" a blogomon, hogy hetente több easter egg, érdekesség, és történeti szál kibontása a Portal sorozattal kapcsolatban. Amikor megtudtam, hogy ennyi minden van ebben a játékban, rájöttem hogy a Valve a legjobb fejlesztőcsapat a világon. :)

YzaaA
2011-07-28, 07:24
rendben Ting hajrá!!:D
nagyon kiváncsi vagyok rá!!:jumper::jumper::clown:

Kacsa
2011-07-28, 12:34
Amikor megtudtam, hogy ennyi minden van ebben a játékban, rájöttem hogy a Valve a legjobb fejlesztőcsapat a világon. :)

bizony, nagyon jó játékaik vannak + mindegyik eredeti.:) najó, talán nem mindegyik az, de akkor is... szeressük a Válvot!:D én is kiváncsi leszek a blogodra, mert én is imádom a Portalt.
_____________________
_____________________
_____________________
hooolnap megyünk TV-t nézni!!!:jumper:(a boltba:rolleyes:LED-TV-t szeretnék, mert már egy tök ócska, régi LG-s, görbe képernyőjű SDTV-m van)

Robbie
2011-07-28, 13:20
hooolnap megyünk TV-t nézni!!!:jumper:(a boltba:rolleyes:LED-TV-t szeretnék, mert már egy tök ócska, régi LG-s, görbe képernyőjű SDTV-m van)
Hóhóhóóó szerezz be majd egy HDMI kábelt is Xhez :D
Amúgy én kinéztem pont egy LG-t 150ért 3D-s:naughty:

Kacsa
2011-07-28, 13:45
Amúgy én kinéztem pont egy LG-t 150ért 3D-s:naughty:

hát persze, neem rosszak az LG-k, nagyon is jók, csak nekem már nagyon régi van:)
tervezem a HDMI kábelt, akkor kurv@ szép képet kapnák:)te, most nézem, nem is olyan drága ez a HDMI kábel, beleférne;)

Ting
2011-07-28, 17:16
A HDMI kábelt én is ajánlom, amíg AV-n volt az XBOX360, nem számított hogy jó a TV, nagyon rossz volt a kép a HDMI-hez képest. :)

Petya a Lara Fan
2011-07-28, 23:01
hát persze, neem rosszak az LG-k, nagyon is jók, csak nekem már nagyon régi van:)
tervezem a HDMI kábelt, akkor kurv@ szép képet kapnák:)te, most nézem, nem is olyan drága ez a HDMI kábel, beleférne;)

Alap hogy dukál a mai konzolokhoz a hdmi kábel, anélkül nem is játszanék vele, ha lenne nekem, szóval mindenképp vegyél egyet. :D

Kacsa
2011-07-29, 14:59
VÁÁÁÁ DRÁGASÁGOM:jumper::jumper::jumper: megvettem a HDMI-t, hihetetlen gyönyörű, leesett az állam, a TV meg egy LG, LED TV, hát most úgy örülök, majd befosok:jumper::jumper:ráadásul kurv@ finom ebéd is lesz ma (khm.... tudom, kicsit el vagyunk késve az ebéddel XD), úgyhogy nagy az öröm.:)
itt egy kép róla.:)
http://i51.tinypic.com/2dlqecp.jpg
a kábel még zacsiban volt, akkor még nem dugtam be.
32 colos, átmérője meg 80 cm. elég nagy, szerintem :)
a pénzem meg totál elfogyott, de ez van :D vaalmit valamiért :)

Michele
2011-07-29, 15:16
Mi holnap vadászunk nekem egy új TV-t. :D Az előzőt már csak hallgatni tudtam... :rolleyes: De nem tudom, milyet akarok. :vlol:

Kacsa
2011-07-29, 15:34
Mi holnap vadászunk nekem egy új TV-t. :D Az előzőt már csak hallgatni tudtam... :rolleyes: De nem tudom, milyet akarok. :vlol:

:D
gondolom már nem olyan régi, "nagyhátuljú", vastag TV-t akarsz:) (azaz SDTV-t)

Michele
2011-07-29, 16:18
Hát olyat már nem is nagyon találni; az előző se volt olyan. :D

Ting
2011-07-29, 16:46
Grat az új TV-hez, tényleg szép kis darab. :)

YzaaA
2011-07-29, 17:59
http://i51.tinypic.com/2dlqecp.jpg


gyönyörü^^:jumper::jumper:
úgy tünik máma mindenkinek szerencséje van^^:D

Kacsa
2011-07-29, 18:41
gyönyörü^^:jumper::jumper:
úgy tünik máma mindenkinek szerencséje van^^:D

jaja, pedig péntek van:Dpont az ellenkezője a szerencsétlenségnek:clown::vlol:

Grat az új TV-hez, tényleg szép kis darab. :)

kössz! :)
"Thanks, partner!" xDD mostanában annyiszor hallom ezt xD vagy, hogy "I owe you one!" vagy, "Much appreciate!"

Kacsa
2011-08-02, 14:53
-oFvYh-oHSY&feature=related
komolyan mondom, Istenemre esküszöm, széjjel röhögtem magamat ezen (főleg Anayán meg a macskán, ás Amanda bevert képén és a bevert képes sikolyán, 1:42-nél :vlol:)
egyszerűen nem bírtam ki, mentem az ágyra fetrengeni:D
_________________
_________________
_________________
AWW NA EZEK A CUKI GYEREKEK :D
6m5TuxdkfkE

YzaaA
2011-08-02, 16:12
hjaj de édesek ezek a gyerekek^^:jumper::jumper::hug:
nagyon édi hanguk van^^:o
az XNALarás video tök fáradtXDD:vlol:

Ting
2011-08-02, 16:35
Ez a The Final Hours of Portal 2 "e-bookra" is felkerült. :) Tudják ezek a gyerekek, hogy mi a jó. :D

YzaaA
2011-08-02, 16:45
tényleg amit GLaDOS amit énekel a Portal2 végén melyik számot énekli??:D

Kacsa
2011-08-02, 17:01
Want You Gone.

YzaaA
2011-08-02, 17:05
köszii Kacsa már töltöm is:D:hug:

Kacsa
2011-08-02, 20:15
háttt ez a Rama Gold-os vaj szhart sem ér:angry:ugyanolyan az íze mint a többi Ramának csak drágább -_-"

YzaaA
2011-08-02, 20:58
hát ezaz:rolleyes:
csak pénzt akarnak kicsikarni az emberböl
tesznek rá egy másik cimkét meg átnevezik de a termék ugyan az csak drágábban:rolleyes:

Petya a Lara Fan
2011-08-03, 01:10
háttt ez a Rama Gold-os vaj szhart sem ér:angry:ugyanolyan az íze mint a többi Ramának csak drágább -_-"

LOL épp az van itthon is. :D Természetesen Én se érzek változást, talán szerintem egy kicsit krémesebb azért. Amúgy finom, de hogy miért gold, azt nem értem. (Biztos a néhol arany színű doboza miatt. :D )

Kacsa
2011-08-03, 08:58
(Biztos a néhol arany színű doboza miatt. :D )

hát maximum:clown: meg azért Gold, mert a reklámjában az a fickó ott élvezkedik azon a hülye vajas kiflin, és a kiscsaj (akinek szerintem tök buta feje van:vlol:) odamegy, és a másik végét kezdi enni.
Amúgy én már sok vajat próbáltam ki, azaz margarint, de az biztos, hogy a Rama a legjobb :) Főleg az a Classic, vagy mi, de a MultiVita sem rossz:)
Bizony bizony, a Kacsa akár még magában is szereti enni a margarint :D

YzaaA
2011-08-03, 09:02
nem tudom miért de én csak kényszerböl tudnám megenni a margarint:clown:
egyszerüen nem szeretem:rolleyes:
én inkább ha most a kedvenc vajamat kérdeznétek a rámát nem mondanám mert nem eszek:rolleyes:
esetlek delma:Dha ismeritek:o

Kacsa
2011-08-03, 09:08
esetlek delma:Dha ismeritek:o

hát persze, hogy ismerjük:D

Petya a Lara Fan
2011-08-03, 12:16
http://imagerz.com/QEFOCktvAwMFAFhPFgVR

YzaaA
2011-08-03, 12:27
XDD:vlol::vlol::vlol::vlol:
Petya ez eszméletlen joXDD:jumper::jumper:

Kacsa
2011-08-03, 12:37
Jézusom ezt most miért kaptam? :vlol: :clown:

Petya a Lara Fan
2011-08-03, 12:40
Hm, hát, csak úgy gondoltam megmutatom. :D Tiszta értelmes nézése van a csávónak. :D
:vlol:
Itt amúgy a vidi is:
E1SgK7lZTd8

YzaaA
2011-08-03, 12:44
ez de betegXDD:vlol:

Kacsa
2011-08-03, 13:02
hallod Petya, amikor a legvégén olyan hülye fejet vág, akkor olyan, mintha nem is tudná, miről beszélnek:vlol: azt már nem mesélte neki el a mama:vlol:

Kacsa
2011-08-04, 08:48
ez nem tud normálisan aludni:vlol: vagy olyan, mint egy szőrgombolyag,
http://i56.tinypic.com/i4g0eg.jpg
vagy olyan, mint egy döglött menyét.:clown:
http://i56.tinypic.com/112ctjd.jpg

YzaaA
2011-08-04, 09:02
hjaj de édes^^:jumper::jumper:
hát lehet hogy amikor megtömi a kicsi pociját akor nem tud összecsombojodni,hanem kinyujtottan kell alukájon:clown:
vagy fogalmam nincs hogy miért csinálja:p

CrashHungarian98
2011-08-04, 22:52
jajj de cuki! :D

Kacsa
2011-08-05, 10:50
jajj de cuki! :D

:) csak akkor nem cuki, amikor bevadul:clown:
__________
SZERK.:
adminok, új rajongója van az oldalnak :D
http://i54.tinypic.com/30kbrpw.jpg
____________
SZERK.:
ti szeretitek GloZellt? én imádom >.>
http://www.youtube.com/user/glozell1

YzaaA
2011-08-05, 15:26
SZERK.:
adminok, új rajongója van az oldalnak :D
http://i54.tinypic.com/30kbrpw.jpg

oooo dejóo!!!!XDD:jumper::jumper:
de aranyosh^^
tényleg okos a macsekod:clown:

CrashHungarian98
2011-08-05, 21:02
Regizni is fog? :clown: XD Nagyon aranyos! :)

Kacsa
2011-08-05, 21:16
Regizni is fog? :clown:

nem engedem meg neki, mert állandóan offolni fog.:clown: hiába, rossz pédát lát:clown:

tom croft
2011-08-05, 21:49
rossz pédát lát:clown:
na de kéremszépen ez már sértés:mad::clown::clown:
am tényleg cukker :D

Kacsa
2011-08-08, 19:53
http://www.youtube.com/user/glozell1
Lájkoljátok és Iratkozzatok fel GloZell csatornájára, imádomm!!:jumper:

Kacsa
2011-08-09, 20:48
ISTENEEEEM:vlol:
bWNs7cTUR34
vehet egy új vállat:D

YzaaA
2011-08-09, 22:11
ISTENEEEEM:vlol:
bWNs7cTUR34
vehet egy új vállat:D

XDDDDDhát az lehet hogy egy fél vagyonjába fog kerülni:D:rolleyes:

Kacsa
2011-08-10, 09:44
XDDDDDhát az lehet hogy egy fél vagyonjába fog kerülni:D:rolleyes:

ha még életben van :vlol:

OSZRichard
2011-08-10, 09:47
Uff Kacsa :tease:

gondoltam beköszönök

avalon
2011-08-10, 21:00
http://www.youtube.com/user/glozell1
Lájkoljátok és Iratkozzatok fel GloZell csatornájára, imádomm!!:jumper:

OMG IMÁDOM GloZellt :D :D :D

Ting
2011-08-10, 22:34
A gamertagednél miért nem látszanak a legutóbb játszott játékok? O_o

YzaaA
2011-08-10, 22:46
tényleg:eek::/

Ting
2011-08-11, 11:36
Most meg ott van, fura. :P

YzaaA
2011-08-11, 11:37
hádde!!!!:eek:
az tegnap nem volt ott!!!:rolleyes:
egek úra önállo életet él!!!XDD:D

Kacsa
2011-08-11, 14:24
OMG IMÁDOM GloZellt :D :D :D

de jóó, én is :hug:
_____________________


egek úra önállo életet él!!!XDD:D

jaja, én is ezt mondom:mad: kiszámíthatatlan, egyszer mutatja, máskor nem... na mindegy.:D

YzaaA
2011-08-11, 14:35
nálam a telefonom csinálja ezt!!:D
komolyam mondom ez a telefon tényleg önállo életet élXDD
fojton belép a jegyzetbe és mindig ír valamit:angry:
komojan mondom már kezd idegesíteni:rolleyes:

Kacsa
2011-08-19, 13:01
c7C_1QfhpMQ&NR=1&feature=fvwp

YzaaA
2011-08-19, 13:07
XDDDDDDna ez kész lefáradtamXDD:vlol::vlol::vlol:
SPAAAAAACEE!!!!!!!!!!!!:D

Kacsa
2011-08-19, 13:31
én úgy bírom, hogy dallamra énekli és amikor a dallam mélyebb lesz akkor a Space Core hangja is mélyebb lesz, a végén meg: SPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACE!
szpész-szpész-szpész-szpé-szpé-pé-pé-pé-szpész-szpész-szpész-pé-pé-pépé-szpész-szpész-pépépépé- szpééééééÉÉÉÉÉééééééész!

Ting
2011-08-20, 11:34
Váááá, nagyon komoly! :vlol: Space Core ftw. :D De ez nem a Portal 1-ből az egyik Core? Tudod, amikor

GLaDOS ellen harcolunk?

Mert nekem úgy néz ki. De amúgy hatalmas videó! :)

Kacsa
2011-08-20, 18:57
De igen... tényleg. Na látod, tök szemfüles vagy:D A Space Core a Portal 2-ben kicsi "barázdákkal" van ellátva a szemén... ez meg nem. :) Ez a Portal 1 Curiosity Core-ja.:)
WHAT IS THAT? WHAT'S THAT? WHAT-IS-THAT? OOOOOH THAT THING HAS NUMBERS ON IT!

Ting
2011-08-21, 19:45
"Ewwww, what's wrong with your legs? :D"

Kacsa
2011-08-21, 20:16
"Ewwww, what's wrong with your legs? :D"

Where are we going? Are you coming back? ... Do you smell something burning?
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWW!
- You think you're doing some damage? Two plus two is................. TEN. IN BASE FOUR, I'M FINE!

YzaaA
2011-08-22, 16:12
Where are we going? Are you coming back? ... Do you smell something burning?
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWW!
- You think you're doing some damage? Two plus two is................. TEN. IN BASE FOUR, I'M FINE!

IKSZDÉXDDDDDDDD:vlol::vlol::vlol::vlol:
na kész nekem annyi!!:vlol:

Kacsa
2011-08-22, 16:14
IKSZDÉXDDDDDDDD:vlol::vlol::vlol::vlol:
na kész nekem annyi!!:vlol:

nekem is :vlol: már kívülről fújom az egész Portal 1 szövegkönyvet:D egyszer suliban angolórán unatkoztam és leírtam az egész kezdő szöveget, amit a Relaxation Vaultban mond GLaDOS.:)

YzaaA
2011-08-22, 16:20
:eek::eek::eek::eek::eek:
nahát......
én a Shrek 2-vel vok igy:D
még mindig tudom az egész storyt:rolleyes:

Kacsa
2011-08-22, 17:01
:eek::eek::eek::eek::eek:
nahát......
én a Shrek 2-vel vok igy:D
még mindig tudom az egész storyt:rolleyes:

- Helló, end, ögeen, velkám tu di Epercsör Szájönsz Enricsment Centör. Ví hóp jor bríf ditensön in de Rilákszésön Vólt hez bín a plezönt ván, jor szpeszimen hez bín prószesszd, end ví ár náv redi tu bigin dö teszt prápör. Kíp in májnd... Jóvvan na abbafejezem :D

Ting
2011-08-22, 22:27
- Helló, end, ögeen, velkám tu di Epercsör Szájönsz Enricsment Centör. Ví hóp jor bríf ditensön in de Rilákszésön Vólt hez bín a plezönt ván, jor szpeszimen hez bín prószesszd, end ví ár náv redi tu bigin dö teszt prápör. Kíp in májnd... Jóvvan na abbafejezem :D

Nekem inkább a Portal 2 szövegei mennek jobban, mert ott ugye van felirat, viszont nekem az elsőben nincs, mivel magyar Steamen angol Sourceos játék felirata nem indul. :( Legalábbis nekem nem.

Kacsa
2011-08-23, 08:27
:( Legalábbis nekem nem.

nekem sem, de régen valamiért voltak.... asszem valami másik torrentet töltöttem le:rolleyes: de ma már nekem sincsenek.:)

Kacsa
2011-08-25, 11:36
Ismét elkezdem a resi2-őt PSX-en, és most a Claire A-t fogom kijátszani :) a Claire B már megvolt. (és mivel a Claire B már megvolt, a Leon A is megvolt :))és ha a Claire A meglesz most, akkor a Leon B is meglesz :vlol:

YzaaA
2011-08-25, 11:39
hjaj te Kacsa:vlol:
én a 4-est akarom újrakezdeni^^:D
csak nem tom nekifogjak-e!!:D
nem tom mért de a régieknél nem szeretem a kameranézetet
annyira irritál engem:p

horus
2011-08-25, 12:35
hjaj te Kacsa:vlol:
én a 4-est akarom újrakezdeni^^:D
csak nem tom nekifogjak-e!!:D
nem tom mért de a régieknél nem szeretem a kameranézetet
annyira irritál engem:p

Nekem az a kamera jobb mert ugy remisztobb az egesz :p talan ez teszi olyan hangulatossa :p

YzaaA
2011-08-25, 12:35
lehet de engem irritál:p

Kacsa
2011-08-25, 14:00
Nekem az a kamera jobb mert ugy remisztobb az egesz :p talan ez teszi olyan hangulatossa :p

ha hiszed, ha nem YzaaA, először engem is irritált a kameranézet, komolyan. (kérdezd meg Cindyt... ja igen... sajnos nem tudjuk hol van :()
persze jó szokásomhoz híven kijelentettem, hogy irritál, úgy, hogy nem is játszottam vele:rolleyes:
aztán mára már mindent megtennék, hogy visszajöjjön ez a fix kamera:)
nem tudom, hogy tudod-e, hogy a Resi5 Lost in Nightmersben van egy easter Egg. most nem mondom el, hogy műkszik, de itt egy videó róla :)
zO93D6lYmPQ
Isten bizony, tetszik ez a nézet. amúgy nagyon nehezen lehet vele lézeresen célozni = még egy ok, hogy a Capcom abbahagyja a Shooteres
Resik készítését, és visszatérjen az alapokhoz:p
mit meg nem tennék, hogy lássak végre egy olyan Resit, amiben megvan az a hangulat... eh, de annak már vége. ahogy a TR-nél is, és sok más játéknál. ez van. csak a következő, vagy akár a mostani generációt sajnálom, hogy nem tudják, milyen az igazi videojáték. régen oszttársaimnak is mondtam, hogy miylen jók a klasszikus TR-ek, erre mit kaptam? "olyan hülye kockás a grafikája, tök gagyi " :nut:

YzaaA
2011-08-25, 14:18
nem tom mért de az ijen kameranézet valahogy nem jön be:o
na jó lehet hogy csak én vagyok ellenszenves de akkor is nem tetszik:o
sajna ez van:)

Kacsa
2011-08-25, 14:26
nem tom mért de az ijen kameranézet valahogy nem jön be:o
na jó lehet hogy csak én vagyok ellenszenves de akkor is nem tetszik:o
sajna ez van:)

és már játszottál is vele?

YzaaA
2011-08-25, 14:58
1x vagy 2x lehet hogy eellenszenves vagyok vele kapcsolatban.
ki kéne probálni:o
ammmm................
hamár kezdem akkor mejikel kezdjem és muszáj emuval játszani PC-re nem terveztek Resit???:p

Kacsa
2011-08-25, 16:04
1x vagy 2x lehet hogy eellenszenves vagyok vele kapcsolatban.
ki kéne probálni:o
ammmm................
hamár kezdem akkor mejikel kezdjem és muszáj emuval játszani PC-re nem terveztek Resit???:p

de igen, PC-re megvan az 1-es s 2-es és a 3-mas is, de nálam egyik sem futott, vagy nem tudtam elmenteni. túl új a gépünk. midnek szenvedjek vele PC-n, amikor Emuval is 60 FPS-sel fut (nem viccelek.... FRAPS), ráadásul ha nagyon elakadsz vagy szerinted nincs benne elég Typewriter akkor van egy olyan funkció, hogy gyors mentés. (igaz, ez tönkrevágja a játékmenetet, én már nem használom, de... régen használtam :naughty:)

YzaaA
2011-08-25, 17:04
de igen, PC-re megvan az 1-es s 2-es és a 3-mas is, de nálam egyik sem futott, vagy nem tudtam elmenteni. túl új a gépünk. midnek szenvedjek vele PC-n, amikor Emuval is 60 FPS-sel fut (nem viccelek.... FRAPS), ráadásul ha nagyon elakadsz vagy szerinted nincs benne elég Typewriter akkor van egy olyan funkció, hogy gyors mentés. (igaz, ez tönkrevágja a játékmenetet, én már nem használom, de... régen használtam :naughty:)

az a baj a PS emussal hogy nem tom a mozgógombokat:D
egyszer pedig megnéztem de akkor sem tuttam megjegyezni!!
meg még a löszerrel is sporoli kellett
meghát elö se tudtam venni a fegyvertXDD
csak futni tudtam:p
dehát nah lehet belekezdek de akkor szerinted mejikkel kezdjem??:D

Kacsa
2011-08-25, 17:32
az a baj a PS emussal hogy nem tom a mozgógombokat:D
egyszer pedig megnéztem de akkor sem tuttam megjegyezni!!
meg még a löszerrel is sporoli kellett
meghát elö se tudtam venni a fegyvertXDD
csak futni tudtam:p
dehát nah lehet belekezdek de akkor szerinted mejikkel kezdjem??:D

Resi1, természetesen.
amúgy én már elküldtem neked a PSX emulátort, legalább az megvan még?
ha nem, akkor így jártál, még egyszer nem írok 2 A4-es oldalt xD :vlol:

Kacsa
2011-08-27, 13:18
kééééssssz van!!!:jumper:
mgevolt a Resi2 Claire A is, hát irtó izgalmas volt, főleg amikor a végén ment az Umbrella-laborban a riasztó, én meg még mindig ott szaladgáltam és kerestem Sherrynek a G-Vírus ellenszerét :D én azért sajnálom Anette-et, kár, hogy meghalt :(
http://i55.tinypic.com/den0q9.jpg
az tény, hogy csak 5 óráig tartott, de vegyétek figyelembe, hogy összesen 4, azaz NÉGY scenariója van a Resi2nek:)

YzaaA
2011-08-27, 15:46
ügyi vagy^^
bár most megfutamottam ez elöl nem tom mé de nem merek nekifogni!!XDD:vlol:
hogy miért nem tom:p
lehet hogy nem szimpi nekem dehát akkor is!!!!
áhh jobb ha nem fogok neki:o
de akarom játszani!!!!!!!!^^:jumper:
hagyd a fenébe nem neked való!!:clown:
de úgy fúrdal a kiváncsiság^^
na jóvan kussh legyen mán!!XD

Kacsa
2011-08-27, 15:55
ügyi vagy^^
bár most megfutamottam ez elöl nem tom mé de nem merek nekifogni!!XDD:vlol:
hogy miért nem tom:p
lehet hogy nem szimpi nekem dehát akkor is!!!!
áhh jobb ha nem fogok neki:o
de akarom játszani!!!!!!!!^^:jumper:
hagyd a fenébe nem neked való!!:clown:
de úgy fúrdal a kiváncsiság^^
na jóvan kussh legyen mán!!XD

ne másoljál le engem:smackbum::clown:

YzaaA
2011-08-27, 16:00
hjaj egekura én is szoktam monologozni csak nem ijen formában!!:D
bocsi:worship:
kellet kinyitnom a szám!!:smackbum:
dedededede akkor is nem fogom kiprobálni félek tölle!!:D
ésésés nem csak a kameranézettöl hanem a menettöpl meg az irányítástól iS!!!!:D

Kacsa
2011-08-27, 19:15
hjaj egekura én is szoktam monologozni csak nem ijen formában!!:D
bocsi:worship:
kellet kinyitnom a szám!!:smackbum:
dedededede akkor is nem fogom kiprobálni félek tölle!!:D
ésésés nem csak a kameranézettöl hanem a menettöpl meg az irányítástól iS!!!!:D

hát ne próbáld ki, akkor nem tudod, mi az igazi videojáték, ami régen volt. ez van, így jártál:cool::p

YzaaA
2011-08-27, 20:16
hát ne próbáld ki, akkor nem tudod, mi az igazi videojáték, ami régen volt. ez van, így jártál:cool::p

nem is fogom!!!nem is érdekel!!!kész vége!!:cool:

Kacsa
2011-08-27, 21:07
há basszus keressük a macskát, nincs sehol... anyámnak beugrott, hogy hátha kiszökött az ajtón... megyünk le a lépcsőn erre a földszinten üldögél...:angry:
még jó, hogy nem engedték ki a lépcsőházból... akkor már nem találnánk meg.
miért kell a macskáknak ilyen szökősnek lenniük?:mad:

YzaaA
2011-08-27, 21:15
ti is lépcsöházban laktok?????
de jó!!!:Dés hányadik emelet:D
biztos rájött a cicádra a mehetnék:D

Michele
2011-08-27, 21:35
Úh, akkor nem sokon múlt, hogy eltűnjön. :(
Iza, lépcsőházban lakni azért elég kényelmetlen lenne. :vlol: :D :hug:

YzaaA
2011-08-27, 21:39
hjóvann nah!!!XDD:D
akko blokba laktok???:D
me én máshogy nem tom!!!
jahh de tömbház!!XDDD
najóhvan mind1 az akkor is lépcsöház!!!!XDD

Kacsa
2011-08-28, 09:44
ti is lépcsöházban laktok?????
de jó!!!:D

áhháháhá kurvára:rolleyes: komolyan erre verem minden nap, hogy itt lakok:angry:
ne tudd meg, milyen sz@r. amúgy csak azért kellett 3 évet várnom a macskára, mert itt lakok. egyébként azt mondták, hogy ha kertes, családi házban laknánk, akkor már rég kaptam volna egyet.

YzaaA
2011-08-28, 20:01
nekem is mindig ezt mondják!!!!!:D
ezért nincs macskám!!:)
noshát ez van én szeretem csak az a hátránya hogy ugye 4-ik emeleten lakok éshát ha megyek le üzletbe és ha elfelejtem a pénzt vinni akkor vissza kell fussak ami plussz idö:angry:
ha földszínten laknék akkor más lenne a hejzet de így!!!:S:(

dzsemfix
2011-08-28, 20:05
Én egy egy hektáros telken lakok, de jobban szeretnék városban élni.:D

YzaaA
2011-08-28, 20:20
hát dzsemfix mit is mondjak???:rolleyes:
figyú szerintem nem ojan jó árosban lakini!!
föleg nagyvárosban!!tudod miért??
mert ha a zebrán át akarsz menni akkor sem tudsz mert a kocsik csak jönnek mennek meg sem álnak egyesek!!:rolleyes:
a kis városokban meg.....hát....az nem ojan rossz de nem is ojan jó:rolleyes:
pl egy kis városban nincs shemmi jó.tök uncsi minden:rolleyes:szó szerint.
na jó vannak boltok meg muzeumok(ha csak 1-is de azé vanXD:D)noshát ne pasírrozzam tovább még a végén szétoffolom Kacsa topikját!!XDDDD:clown:

Ting
2011-08-28, 20:21
Árosban még nem lakiniztem, de majd kipróbáljuk egyszer azt is. :)

Petya a Lara Fan
2011-08-28, 22:13
A telek nyugodt, de város sokkal jobb, hisz van élet, és minden a városban található meg. Főleg a nagyobb városokban. Rengeteg üzlet, bolt, vendéglő, stb. minden, ami szem szájnak ingere.

Kacsa
2011-08-29, 12:16
én városban lakok, de hála Istennek nem abban az óriási, szmogos vacakban, ami Pesten megy xD az Istenért sem költöznék oda.
ráadásul itt a Duna, a Sugó.... szeretem én ezt a várost.:)

YzaaA
2011-08-29, 14:54
én nem szeretem ezt a várost!!!!!!!!XDD:vlol:
szivesebben kiköltöznék tiszagyendára ott legalább nincs mocskosság mint itt és legalább ott kedvesek az emberek!!!
nameg tudnék rendszeresen találkozni a legjobb barimmal!!:hug:
egyrészt jó it lakni másrészt meg szívesebben elköltöznék máshova!!!
a nagyvárosokat én sem szeretem:o

Kacsa
2011-08-29, 15:54
egyrészt jó it lakni másrészt meg szívesebben elköltöznék máshova!!!


én meg imádom a focit de gyűlölöm a labdát.
:clown:
_____________________
SZERK.:


tudom mindenkinek van magán élete de nem mindenkinek ojan izgis:clown:


hohhó ez igaz :D bár nekem most új lesz minden; új suli, új barátok, sőt, talán új.... na ennek nem örülnék.
szóval most arra törekszek, hogy egy kicsit izgisebb legyen:clown:

YzaaA
2011-08-29, 21:59
Kacsa.......:naughty:
http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=3L-rrkyvApU&NR=1

Kacsa
2011-08-30, 10:10
Kacsa.......:naughty:
http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=3L-rrkyvApU&NR=1

áhhh ez gaaaagyiiiii!
na EZT nézd meg, ez már tényleg áhhszom!
6sY33WidQhc
igaz, hogy fel vannak cserélve a narancs-kék prtál kilövésekor hallható hangok,de attól még mindig szuper. megy amúgyis, én azonnal lemeríteném az aksiját, szóval... :D

Petya a Lara Fan
2011-08-30, 10:43
Kacsa.......:naughty:
http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&v=3L-rrkyvApU&NR=1

Ezek csinálták az egyik legkedvencebb Modern Warfare 2 (CoD 6) Fan Movie -mat. :D
Tök olyan mint egy film, lessétek meg:
rzQMGMuD1sU