PDA

Teljes verzió megtekintése : Szia Kacsa :-)



oldal : 1 [2] 3 4 5

Ting
2011-04-27, 21:15
Mondom én, hogy csak van valami megoldás. :)

Amúgy írtad az Egyéb játékok topicban ezt az egész alvós dolgot, itt írom le a válaszomat, nehogy offoljak. :)

Naszóval, próbáltam már én is 9-kor lefeküdni, de egyszerűen NEM megy, valahogy nem leszek akkor még álmos. :D

Kacsa
2011-04-28, 14:19
Naszóval, próbáltam már én is 9-kor lefeküdni, de egyszerűen NEM megy, valahogy nem leszek akkor még álmos. :D

velem is ez van :rolleyes:
éppen ezért vagyok úgy, hogy 9-kor lefekszek, de még háromnegyed 10-ig TV-zek.
(bár végülis hülyeséget mondok, lefekvésnek csak az számít, ha alszol, szóval akkor inkább úgy mondom, hogy én 9 óra után "nyugovóra" térek xD)

Kacsa
2011-04-28, 14:37
VÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ:jumper:
0RzSF0EV-84
Hát nem csodálatos??:jumper:
http://hydrophobia-game.com/
szégyenlem ezt mondani, de per pillanat most én személy szerint jobban várom, mint a TR9-et. :o:o:o

Robbie
2011-04-28, 22:42
úúú hááát úúúh amatőrnek tűnik :S
Még mindig azt kell mondanom hogy az animációk nem túl kidolgozottak és vállas nagyon ez a csajszibarack :)

Cindy
2011-04-29, 11:48
Drága jó Kacsám remélem nem veszed sértésnek a véleményemet.
Szerintem az animációk még mindig rosszak:( (ez eléggé elrontja a játékélményt.)
Azt a csajszit miért nem lehet normálisan végre megcsinálni?.
A pályák nem tönnek nagyon érdekesnek..:(
Azért remélem neked majd tetszeni fog!^^
Hátha kijön Xbox-ra is :)

Ting
2011-04-29, 13:30
A GameStar szerint május 9-én már meg is jelenik PC-re, ez azért elég jó. Jó gyorsak voltak a fejlesztők. :)

Kacsa
2011-04-29, 14:23
úúú hááát úúúh amatőrnek tűnik :S
Még mindig azt kell mondanom hogy az animációk nem túl kidolgozottak és vállas nagyon ez a csajszibarack :)



Drága jó Kacsám remélem nem veszed sértésnek a véleményemet.
Szerintem az animációk még mindig rosszak:( (ez eléggé elrontja a játékélményt.)
Azt a csajszit miért nem lehet normálisan végre megcsinálni?.
A pályák nem tönnek nagyon érdekesnek..:(
Azért remélem neked majd tetszeni fog!^^
Hátha kijön Xbox-ra is :)

nekem meg az Uncharted és a Mortal Kombat nem tetszik:clown:
mindenkinek más.:rolleyes:

Cindy
2011-04-29, 14:29
Johnny-kám( mostantól így foglak hívni xP)
Most nem a kedvedet akartam elvenni.. Nyugodtan visszavághatsz azzal is, hogy szar az MK vagy az Uncharted, de te is tudod hogy csak magadat égedtnéd.
Véleményt kértél, tőlünk megkaptad... Ennyi aranyom.
Majd akkor mondom erre a játékra hogy csodálatos és lenyűgöző ha végre kijavítják a hibáit és kap valami díjat..(mint pld Uncharted)
Illetve ha már több mint 15 éves játék lenne és még mindig lennének részei(Mortal Kombat)

Kacsa
2011-04-29, 14:30
Johnny-kám( mostantól így foglak hívni xP)

iiigen?:eek:miért?
amúgy tudom, hogy jobb az MK, vagy az Uncharted. scak nézz rájuk, nem is hasoníltható össze ezzel. de nekem JOBBAN BEJÖN. Érted? minden bizonnyal híresebb és sikeresebb játékok az MK és az Uncharted, de nekem akkor sem jönnek be. Érted? :rolleyes:

Cindy
2011-04-29, 14:33
John Smith-nek hívnak

Ezért :p(...)

Szerk:
Johnnykám nem ez a lényeg. Attól hogy véleményt írtam a kedvenc játékodról nem kel azonnal nekem esni hogy akkor az én 1ik kedvenc játékom is szar..Nem tetszik, nem tetszik. Emberek vagyunk, különbözünk( azt írtam elösször hogy bűzlünk xDD)... Szóval nem mondtam hogy olyan fú de rossz lenne.. Akkor inkább úgy fogalmazok hogy hülyeség ezt a fejlesztett részt kiadni mert úgysem lesz jó.. Ink csinálnák a 2. részét..

Szóval tömören gyönyören oké, tetszik neked megértem, örülök neki és ennyi :D

Michele
2011-04-29, 18:01
:) Nem esett ő neked, Cindy:

mindenkinek más. :rolleyes:


... és kap valami díjat..(mint pld Uncharted)
Na ne idegesítsél már! Enélkül nem lehet jó? :vlol:

Cindy
2011-04-29, 18:24
Lehet anélkül is csak hirtelen más nem jutott az eszembe..:D
Most hogy így vissza olvasom.. Jól leégettem magam xD
Nem is tudom min kaptam fel a vizet.
Bocsi Kacsa hogy ilyen buknó ****** voltam... Szarkedvem van oszt mindenki máson vezetem ma le..:nut:(ismételten 1 rossz szokásom :p)

Kacsa
2011-04-29, 18:27
Bocsi Kacsa hogy ilyen buknó ****** voltam... :(ismételten 1 rossz szokásom :p)

á semmi, ez naaagyon messze volt a bunkóságtól.
én tudom, mi az a bunkóság, néhány embertől eltérve fél napomat velük töltöm.:mad:(drága, jó, aranyoska oszttársaim:hug:)

Cindy
2011-04-29, 18:30
Én egész kinai váza boltot tudnék nyitni annyi ilyen embert ismerek :D...Utáltam az álltalánost xP.. Annyi irigy, sunyi és kétszínű ember van..

Kacsa
2011-04-29, 20:08
.Utáltam az álltalánost xP.. Annyi irigy, sunyi és kétszínű ember van..

ííííííííííííííígy van!
vannak olyanok, akikről azt gondolod, egész normálisak, aztán egyszer kimuatják a foguk fehérjét. :clown:
eddig összesen KETTŐ lány van, akikben teljes mértékben nem csalódtam.
jóban is vagyunk.
még magunk között beceneveket is adtunk egymásnak: az egyik lány a Franchi, a másik a Mágnespicsájú, én meg a Princa vagyok xDDD :vlol:
____
alig várom, hogy mehessek a gimibe (ahová felvettek:jumper:pár napja tudtam meg!), reménykedek, ott már kedvesebb emberek is lesznek.

YzaaA
2011-04-29, 20:21
alig várom, hogy mehessek a gimibe (ahová felvettek:jumper:pár napja tudtam meg!),

juj hát ez nagyon jo Kacsa Gratulálok:D
én még muszáj tanuljak:S
ajjaj mi lessz ebböl?:rolleyes:
remélem jobban sikerül az eredeti mint a szimuláció:D:p

horus
2011-04-29, 20:40
Engem is felvettek már :jumper: Már allig várom a szeptembert, hogy végre itt hagyhassam azt a sz*r iskolát igaz nekem egész jó osztályom volt, de már nekem szükségem van egy másikra :jumper::p

Robbie
2011-04-29, 21:36
Lehet anélkül is csak hirtelen más nem jutott az eszembe..:D
Most hogy így vissza olvasom.. Jól leégettem magam xD
Nem is tudom min kaptam fel a vizet.
Bocsi Kacsa hogy ilyen buknó ****** voltam... Szarkedvem van oszt mindenki máson vezetem ma le..:nut:(ismételten 1 rossz szokásom :p)

Nyugi első olvasásnál én is negativumot véltem fel kacsánál a hszban..:)

-----
Az olyan emberek azért élnek hogy szórakoztassanak minket másra nemképesek :)
-----
És Gratulálok nektek:) csak ne változzatok meg mert abból csak károtok lesz természetesen a pozitív dolgokon ne változtassatok :) na én nekem meg most volt a ballagásom fuuu de unalmas volt.. XD

Kacsa
2011-04-30, 08:48
én ma megyek ballagásra, de nem az enyémre, a ucsitesóm és anyám keresztlányáéra.

Cindy
2011-04-30, 13:23
alig várom, hogy mehessek a gimibe (ahová felvettek:jumper:pár napja tudtam meg!), reménykedek, ott már kedvesebb emberek is lesznek.

Középsuli álltalában sokal jobb szokott lenni mint az általános.
Legtöbb embernek ilyenkor már benő a feje lágya. Ráadásul már nem tehetik meg azt amit álltalánosban mert különben repülhetnek :D

CrashHungarian98
2011-04-30, 15:23
Én is jövőre már gimibe megyek, végre!:D Csak én 6 osztályosba. Azt a sulit már nagyon utálom.

Kacsa
2011-04-30, 17:39
Középsuli álltalában sokal jobb szokott lenni mint az általános.

eddig az ÖSSZES ember azt mondja, hogy az általánosnál minden jobb.:D
meg is értem őket!

Cindy
2011-04-30, 18:14
Igen, mert álltalános tele van bunkó kis pöcsfejekel akik azt hiszik ők a Janik és ''felsőbbrendünek'' érzik magukat... A pasik álltalában ilyenek... A csajok meg vagy sarki kurvák vagy nyalízos kis görények :D.. Én olyan voltam mint 1 pszichopata xDD Aki beszolt azt 1ből megvertem.. Nem érdekelt az sem ha 1 benga állat volt.. Akkor is felpofoztam és pöcsön rugtam az illetőt xDD...
Tanárok azok utáltak annyi baj volt velem... Mindig pofáztak hogy miért nem hasonlítok a szüleimre...( Nagyimra hasonlítok :D az volt ilyen :P) Ellenőrzőm álltalában tele volt beírásokkal :D. Viszont jó tanuló voltam úgyhogy jó gimibe vettek fel :D... Nagyon poén volt felvételizős tanár arca amikor meglátta hogy full kitűnő vagyok mindenből szorgalmam is 5-ös magatartás meg 2-3 között volt xDD

Michele
2011-04-30, 18:23
Az általános után se egy leányálom... Nem komolyodnak ezek semmit se. :vlol:

Cindy
2011-04-30, 18:52
Tudom :D
Csak nem akarom Kacsa kedvét elvenni. :D
Viszont tényleg megkomolyodnak. Ugyebár mindenkinek új környezet ezért mindenki a jobbik formályát próbálja majd mutatni :D(kivéve az idióták)
Ha így lesz 1 jó osztály közösség és nem lesz az, hogy ilyen csapatokra bomlik az osztály(legtöbbször így van álltalánosban) akkor 1 arany élet lesz a gimi.
Ha viszont nem akkor újabb 5 év szenvedés vár rád Kacsa :/( De nem így lesz :D pozitív gondolkodás :p )
Nálunk kb mindenki jóba van mindenkivel :D. 1etlen 1 gyerek próbálta játszani a nagymenőt de rájött hogy semmi esélye :D

horus
2011-04-30, 18:59
új környezet ezért mindenki a jobbik formályát próbálja majd mutatni :D(kivéve az idióták)
az idiótáknak van jobb formályuk ?? :D

Kacsa
2011-05-01, 11:08
engem most egy eléggé "elit" gimibe vettek fel. most is elmentem tegnap anak a giminek a ballagására, (uncsitesóm oda jár, és most ballagott), és halljátok, vagy fél óráig csak eredményeket hirdettek, hogy kik és miket értek el, hát, nem volt ritka az a diák, aki 4, AZAZ NÉGY nyelven, majdnem totál perfekten beszél! (angol, német, francia, magyar)
aztán, volt olyan, aki országosan első lett valamiféle biológiaversenyen, meg mindenféle tudóspalánták voltak ottan... mondom OMG OMG én tényleg ide jövök?!:jumper:
szóval nagyon nagy eséllyel nem lesznek bunkó osztársaim.
habár, megmondom az igazat, már a mostani oszttársaim nagy része pozitívan megváltozott. most nyolcadikba már kisangyalok ahhoz képest, hogy miket tettek 6-ban, 7-ben. az maga volt a rémálom.:mad:
szóval már elkezdett benőni a fejük lágya, DE még mindig lehet hová fejlődniük.

horus
2011-05-01, 11:23
Én félek a gimitől, mikor voltunk ott iskolátnézni csak full ismeretlen arcokat láttam *.*
Viszont a suli tele van pénzel mikor végig sétáltam a folyosón csak ámultam és bámultam mondom te úristen még a folyosókon is Win7-es gépek O_O
és jövőre fogják felújitani igy is nagyon jól néz ki és mutatták milyenre akarják hát nagyon tetszik O_O

Kacsa
2011-05-01, 13:09
te úristen még a folyosókon is Win7-es gépek O_O

:eek:na nem semmi O.o

Robbie
2011-05-01, 13:41
Nálunk is Win7van :D már egyre jobban terjed az oktatási intézményekben :)

Ting
2011-05-01, 14:48
Nálunk lenne Win7, csak a tanár szerint felesleges, ha az XP mindenre jó. Viszont a gépek nagyon jók memória, processzor, és videókártya terén is.

Kacsa
2011-05-01, 17:49
nálunk meg eddig kettő darab interaktív tábla van, de hamarosan a tantermek nagyon nagy részébe is szerelnek újakat. de az engem nem nagyon érint, 1 hónap, és elhúzok a f@szomba innen:jumper::jumper::jumper: ÚÚÚÚÚÚGY örülök neki!!!:jumper::jumper:

horus
2011-05-01, 17:52
nekünk alapsulin nincs oylan tábla :(
pedig olyan faxa, persze mar a gimiben lex :naughty:

Kacsa
2011-05-02, 13:27
OMG ezek a Dark Energys komák hihetelen jófejek!
A saját játékosaikkal dumálnak a játékukról, szinte elvegyülnek a tömegben, és így tényleg sok infót lehet begyűjteni a játékuk véleményéről, amit aztán be is vetnek. Csak nekem már kicsit furának tűnik, hogy:
kiadták az eredeti játékot.
feljavították, ez lett a PURE.
most ismét feljavították, ez lesz a PROPHECY.
___
meddig akarják még javítgatni?:rolleyes:
most már inkább a második részt kellene kiadniuk!
________
ha harmadszorra is feljavítják, akkor megkérdezem tőlük, maguknál vannak-e.:clown:

Ting
2011-05-02, 13:40
Végülis annyira nem őrültek azért. :D Az eredeti játék után jött a PURE, ami csak egy patch ugye, de még mindig XBOX360 exklúzív az egész. Ezért találtak a PURE-ben is hibákat, felturbózzák azt, és kiadják PC-re meg PS3-ra a Prophecyt. :)

Kacsa
2011-05-02, 14:49
Végülis annyira nem őrültek azért. :D Az eredeti játék után jött a PURE, ami csak egy patch ugye, de még mindig XBOX360 exklúzív az egész. Ezért találtak a PURE-ben is hibákat, felturbózzák azt, és kiadják PC-re meg PS3-ra a Prophecyt. :)

ami egy rahedli új dolgot tartalmaz. és ha már kijött az eredeti X360-ra, és azt feljavították (PURE), akkor a PURE javítását (PROPHECY) miért nem engedi a Microsoft?
Akkor is, remélem legközelebb már csak egyszer fognak javítani, sőt, legjobb lenne, ha egyszer sem.
A kritikák a játék rövidségét, mozgását (animációkat, ugye), motorját érték. Ezeket a PURE-ra MIND kijavították. Akkor ha most jön a Prophecy, a legszembetűnöb újítások csak a pályák, a történet, új jelenetek, új mozgások lesznek.
Szerencsétlen Dark Energysek szeretnék, ha XBLA-ra is jönne, de a Microsoft nem akarja :(
__________
Egyébként is, elég fura lenne, ha XBLA-ra is jönne.
MIÉRT IS?
--- ha csak úgy egy update formájában jönne, az eleve nem stimmelne: egy update az XBLA-on maximum 4 MB lehet, és ráadásul ingyen odaadni a játékot nem a leggazdaságosabb muri a Dark Energynek.
---- ha viszont pénzért, új formában meg kellene venni a Prophecyt, akkor az meg már túl drága lenne, a játék nagy része már így is megtalálható, PURE formában.
:(dehát muszáj lenne pénzért megvenni... akkor sztem 800 MS pont lenne, vagy talán 400 MS pont, de az is lehet, hogy csak egy ADD-ON a játékhoz, Prophecy névvel.
Sőt, én megvenném, de ha nem jön ki XBLA-ra, akkor halott vagyok, akkor semmi esély nincs.
NA mondom, a szomszédnál fogom kijátszani, őneki most úgyis fel van javítva a gépe. Egy kis akadozást azééé kibírok.;)
Ting, a Steames játékok torrent verziójának.... hoppá, ez warez, ment a privát.:clown:

Ting
2011-05-02, 19:38
Ment a válasz. :)

Kacsa
2011-05-10, 19:48
hát, a Prophecy nem megy nálam.
amikor feltelepítetem és becrackeltem, kiírta, hogy Warning: túl alacsony a géped teljesítménye, neked egymagos processzorod van, a minimális követelmény 2 magos processzor.
ettől függetlenül elindítottam, hát persze, kidobott az Asztalra egy fekete képernyő után.
kicsit le vagyök törve, dehát mit is vártam? talán majd hétvégén, a szomszéd gépén jó lesz. addig is várok. és nézem a drága kis YouTube-on a videókat.

Ting
2011-05-10, 19:59
hát, a Prophecy nem megy nálam.
amikor feltelepítetem és becrackeltem, kiírta, hogy Warning: túl alacsony a géped teljesítménye, neked egymagos processzorod van, a minimális követelmény 2 magos processzor.
ettől függetlenül elindítottam, hát persze, kidobott az Asztalra egy fekete képernyő után.
kicsit le vagyök törve, dehát mit is vártam? talán majd hétvégén, a szomszéd gépén jó lesz. addig is várok. és nézem a drága kis YouTube-on a videókat.

Ahogyan írtam neked privátban is, játszhatatlan lett az irányítás miatt. :( (X360 kontrollerrel működne rendesen, de olyat gondolom külön kell venni, mert ami alapból jár a Boxhoz, arra azt írja, hogy "Only for Xbox 360")

+ a gépigényem még jobb is, mint amit kér hozzá, de mégis szaggat mint állat, low meg medium beállításokon.

UI.: Más PC-s videókon tökéletes az irányítás, ezt nem értem.

Kacsa
2011-05-10, 20:16
+ a gépigényem még jobb is, mint amit kér hozzá, de mégis szaggat mint állat, low meg medium beállításokon.

igen. NAGYON SZ@RUL OPTIMALIZÁLTÁK, én csalódtam a Dark Energyben.
__________________________
_______________________
______________________
__________________________
epZrcJ0KJO4&feature=related
ET ANNYIRA RÖHEJES XDDDDDDDDDDD :vlol:ROFL

YzaaA
2011-05-10, 20:37
jajj....xD:vlol::vlol::vlol:
hát ez fáradtxD:jumper:

Kacsa
2011-05-10, 20:45
jajj....xD:vlol::vlol::vlol:
hát ez fáradtxD:jumper:

az bizony. én kétszer láttam az eredetit:D
amúgy most csajk ilyen idióta videókat néztem, kellet valami, amin nevethetek, és elterelem a figyelmemet a csalódástól. :) én mindig próbálok pozitív maradni.

YzaaA
2011-05-10, 21:01
úgy van Kacsa én is mindig az élet pozitiv oldalát nézem:D
vagyis az uniqmos üvegetxD:clown:

Kacsa
2011-05-11, 14:22
vagyis az uniqmos üvegetxD:clown:

na na na, ez viszont szöges ellentétem.
ugyanis egy gyerekkori trauma miatt anti-alkoholista vagyok.
(sokan mondják, hgy: ajj, te még kicsi vagy, majd megkóstolod, de én nem. én undorodom minden alkholtól. talán a rumnak az ízét viselem még el, de azt is KIZÁRÓLAG süteményekben. )
bár... nem is tudom, a többinek milyen íze van, nem kóstoltam még, de nincs is szándékomban. :privateeye:
egyébként a nagybátyám ilyen, az sem iszik alkoholt.

YzaaA
2011-05-11, 14:54
én sem mondtam hogy iszok:rolleyes:
ez csak 1 kis poén volt:D(már ha annak lehet nevezni:p)
én sem iszok semmit nem azért mert nem engedik a szüleim!
hanem mert nem ál szándékomban:D
nem tudom te a sutit hogy tutod megenni??
utálom a sütiket!!!:p
bármient is raknak elém nem eszem meg:p!!!
még a tortámat is alig tudtam megenni pedig a csokis torta a kedvencemxD:jumper:
na m1 életember 1x ittam és az is most május 1-én volt s az is 1 korty boroskola:p
ennyi:D
eddig még soha nem rugtam be és nem is fogok!!!!!!!:clown:

Kacsa
2011-05-11, 15:04
már ne haragudj: nem szereted a sütiket, de a csokis torta a kedvenced.
:kratz: Engem meg Kate Middleton-nak hívnak, ugye tudod?

YzaaA
2011-05-11, 15:08
nem nem hogy a csokis torta hanem a CSOKI a kedvenc ízlésemnek valo édességg!!!!!:D
így már érthetö??:rolleyes:
és nem hiszem hogy te Kate Middleton lennél:p

namivanmar
2011-05-11, 17:36
azt hittem én vagyok az egyetlen aki gyűlöli az alkoholt. sőt még én sem voltam részeg, nem is leszek. Rátok nem néznek ezért úgy mint egy marslakóra? vagy bármi nem emberi lényre. Bár én nem szülői ráhatás miatt. Sőt nagyon nem tiltották volna tőlem régen sem. tizenpárévesen együtt sörözhettem apámmal. Talán azért nem is vonz ez, mert nem volt tiltva :)

YzaaA
2011-05-11, 19:42
fúúújjjj......
a sörr!!!:eek:
azt mondják az a legegéségesebb de én mégis azt utálom a legjobban!!!:rolleyes:
nem mintha a többit szeretném de akkor is!!:mad:
valahogy ennek rossz íze van!!
Fuuuujjjjjj!!!!!!!!!!:mad::mad:

Kacsa
2011-05-11, 20:19
na, az én topicomban tilos alkoholról beszélni mostantól. inkább a sajátban.:D
ennyi éppen elég az alkoholról.

Kacsa
2011-05-12, 16:16
ROFL
0R4p3kB2eNg&feature=related

YzaaA
2011-05-12, 18:46
:rolleyes:........:vlol:
királyxD
föleg amikor az a kicsi emberke ütöget a végén az fenomenálisxD:jumper:
meg ahogy Chell kiszökik az ablakon meg az embörkét megfejelixD:vlol:

Kacsa
2011-05-13, 13:52
:rolleyes:........:vlol:
királyxD
föleg amikor az a kicsi emberke ütöget a végén az fenomenálisxD:jumper:
meg ahogy Chell kiszökik az ablakon meg az embörkét megfejelixD:vlol:

nekem a feje tetszik, amikor van az üvöltés xDDDDDD
emlékszek, a CSI Miamiban mindig akkor volt az üvöltés, amikor Horatio felvette a napszemcsit.:vlol:

Kacsa
2011-05-14, 14:46
új, Portal 2-ős avatar.:jumper:
Ting-nek biztos tetszik.:D

Ting
2011-05-14, 14:50
Ühümm, meg is említettem az XNA Larás képednél. :)

Kacsa
2011-05-15, 11:05
Legszívesebben én is kipróbálnám a nagy mászásokat, ugrásokat... ha lenne hozzá erőm. :vlol:

nekem vaana nekem vaaan:jumper:
én szinte állandóan a bordásfalon mászok tesiórán, sőt, nemrég a lépcsőházunkban találtam pár fordított L-alakú peremeket, na azokon már igazán nehéz lógni, de jól bírom. van, amikor felhúzásokat is csinálok.:D
illetve házakon is találtam peremeket. :)

YzaaA
2011-05-16, 20:34
áhh....
PORTÁL 2<3
kár hogy nem megy:(:angry:

Kacsa
2011-05-17, 13:39
nekem nagyon lassan, de ment.
hát most bevallom, nagyon sokat vesztettél, Isteni játék volt.:p
xDDDDDD azért ne add fel. ha kijátszottad a Portál 1 -et és nagyon tetszett a "Portálokkal való gondolkodás", akkor íme a webes Portál-játék, itt is érvényesülnek a fő játék szabályai (ha bemész a kékbe, kijössz a sárgán), illetve vannak átlátszó falak (ami a Portál 1-ben nincs is, csak a 2-ben), vannak édes kis Turretek, és kockák is. és van az a híres tüskés plafon, ami csak a Portal 1 Trailer videójában volt, de egyik játékban sem.:)
íme a link:
http://portal.wecreatestuff.com/
alul a "&#187; Play Portal: The Flash Version &#171;"-ra kell menni.:)

Robbie
2011-05-17, 15:07
nekem nagyon lassan, de ment.
hát most bevallom, nagyon sokat vesztettél, Isteni játék volt.:p
xDDDDDD azért ne add fel. ha kijátszottad a Portál 1 -et és nagyon tetszett a "Portálokkal való gondolkodás", akkor íme a webes Portál-játék, itt is érvényesülnek a fő játék szabályai (ha bemész a kékbe, kijössz a sárgán), illetve vannak átlátszó falak (ami a Portál 1-ben nincs is, csak a 2-ben), vannak édes kis Turretek, és kockák is. és van az a híres tüskés plafon, ami csak a Portal 1 Trailer videójában volt, de egyik játékban sem.:)
íme a link:
http://portal.wecreatestuff.com/
alul a "&#187; Play Portal: The Flash Version &#171;"-ra kell menni.:)


Vagy ez http://www.koreus.com/jeu/portal-tetris.html LOOOL

Kacsa
2011-05-17, 17:17
Vagy ez http://www.koreus.com/jeu/portal-tetris.html LOOOL

LOOOOOOL kipróbáltam xDDDDDD ez nagyon ötletes. :thumb:
nagyon tetszett a legvége, amikor sikrült 300 tetrismenetet lejátszani, én egyszer majdnem elbuktam O.o)

YzaaA
2011-05-20, 14:35
amm..... tudod mit szeretnék megkérdezni Kacsa?:rolleyes:
a Resi 4 ben mikor lehet használni az infinite fegyvereket??:rolleyes:
1x ki akartam probálni az infinite laughtert (tudod az a rakétavetö ami 1 lövéssel megöl mindent) és nem tudtam:(
ahoz végig kell vinni pro modon is?
már a kastélynál vagyok:D

Kacsa
2011-05-20, 15:31
infinite laughtert

:vlol::vlol::vlol:
laughter XDDDDDDDD
azzal úgy kéne megöldni az ellent, hogy halálra röhögteted xD (Laugh=nevetés, nevetni)
_______
szóval: Infinite Launcher.
a kifogyhatatlan rakétakilövő. nos úgy kell feloldani, hogy egyszer végigviszed a játékot. és néztél már bele a Merchant kabátjába? jó mélyen, úgy értem.
ott van a rakétakilövő, ott van az, csak 1,000,000 PTS-be (pesetába) kerül.
és nem éri meg megvenni, én egyszer megvettem, de totálisan tönkrevágja a játékélményt, és nagyon nehezen lehet vele célozni.
én inkább azt ajánlom, hogy vidd végig a játékot Pro módon is, és akkor, ha a Pro mód végén a nagy "pókká" változott Saddlert is kinyírtad, akkor INGYEN tied lesz a játék legklasszabb fegyvere, a P.R.L. 412.
ez a fegyver a játék ÖSSZES, MONDOM ÖÖÖSSZES ellenfelét kizárólag egy lövéssel megöli, de mégsem vágja annyira tönre a játékélményt, ugyanis nagyon élvezetes használni.
akarsz róla látni egy videót, YzaaA?
fFcLI6xgnhk

YzaaA
2011-05-20, 15:51
nem már láttam de ojhan jooo!!!!!!:jumper::D
igen méjre is néztem és én csak szügség esetyén vetem me nem mindig de igazad van hogy tönkreteszi az élményt:D
jujh akkor minél hamarább ki kel vigyem pro modon is:D
és ammi a The Merceneries-ben végig vittem az összes pályát mind1-ik karakternél és azt kaptam jutalmul, hogy tudok venni 1 fegyvert a Merchant-tol és megnéztem de sehol semmi:confused:
azt is csak a játék végén lehet?amikor már végigvittem?:confused:

Kacsa
2011-05-20, 16:51
a Mercenaries-ben mindegyik karakterrel a lehető legmagasabb pontszámot értél el? mert csak akkor jár a HandCannon.

YzaaA
2011-05-20, 17:34
igen az egész karakterrel a legmagasabb pontszámot:D

Ting
2011-05-20, 18:44
A Bayonettával játszottam még 1-2 hete, és meghallottam EZT (http://www.youtube.com/watch?v=TEakif8b3_U), Resident Evil 4 reference powa! :) Amúgy ti várjátok a RE: Revival Selectiont? Szerintem nagyon jó lesz!

Kacsa
2011-05-20, 19:02
YzaaA: akkor is a Merchantnál kell lennie a Handcannon-nak.
Ting: mi az a RE: Revival Selection? egy új game?
Jaaj megnéztem Gugliba. :D
nekem úgyis mindegy. Resi4-et már kijátszottam, a Code: Veronicát meg bármikor letölthetem.

horus
2011-05-20, 20:09
A Bayonettával játszottam még 1-2 hete, és meghallottam EZT (http://www.youtube.com/watch?v=TEakif8b3_U), Resident Evil 4 reference powa! :) Amúgy ti várjátok a RE: Revival Selectiont? Szerintem nagyon jó lesz!

Én nagyon várom már mert PS2 emut nem viszi a gép :mad: (ördögös smiley kéne :D) De már rég nem jött róla semmi hir :confused:

YzaaA
2011-05-20, 21:01
ááááááá.....:angry::angry::angry::angry::angry:
nem figom tudni végigvinni pro mondon mert amikor Ashley-vel vagyokm és be kéne lépjek az inventoryba fojton leáll a játék:angry::angry:
mit lehet ez ellen tenni???:(
saz is érdekes hogy ezt csak Ashley-vel csinálja Leon-al nem!!:angry::angry:

Kacsa
2011-05-21, 09:33
ááááááá.....:angry::angry::angry::angry::angry:
nem figom tudni végigvinni pro mondon mert amikor Ashley-vel vagyokm és be kéne lépjek az inventoryba fojton leáll a játék:angry::angry:
mit lehet ez ellen tenni???:(
saz is érdekes hogy ezt csak Ashley-vel csinálja Leon-al nem!!:angry::angry:

amikor Ashley-val voltam, és ELŐSZÖR megnyitottam az inventoryt nekem IS lefagyott. de érdekes, másodszorra már nem fagyott le.

YzaaA
2011-05-21, 09:37
nekem fojton lefagy:angry:
probáltam kompacktibilitás modban is futtatni és rendszergazdaként is de akkor is fagy le:angry:
vajon hogyha újra kezdem pro modon megint fogja-e csinálni?
vagy ennyi erövel megvárom amig újra rátesznek egy másik windows-ot s akkor probálom meg de annyira ki szeretném azt a fegyvert probálni:(

Kacsa
2011-05-21, 10:47
nekem fojton lefagy:angry:
probáltam kompacktibilitás modban is futtatni és rendszergazdaként is de akkor is fagy le:angry:
vajon hogyha újra kezdem pro modon megint fogja-e csinálni?
vagy ennyi erövel megvárom amig újra rátesznek egy másik windows-ot s akkor probálom meg de annyira ki szeretném azt a fegyvert probálni:(

ha annyira ki akarod próbálni, akkor keress rá a Google-ba egy mentésre, aztén azt a SaveData című fájlt majd bemásolod a Resi4 meppájába.;)

YzaaA
2011-05-21, 10:53
rendben!!!:D

Kacsa
2011-05-25, 12:33
Provident mire van ? xDDDDD
az kérlekszépen arra van, hogy az emebereket tönkretegye.:clown:
eladósodnak, hitelt hitelre vesznek, és már nem bírnak a végén kijönni belőle.:(

Cindy
2011-05-25, 13:29
Jaj Kacsa! :D
Horus csak szórakozott :p
Ne vedd komolyan :)

Kacsa
2011-05-28, 09:56
OMFG O______o
Júni 3, Júni 4, Júni 5, eddig a három napig nem leszek:eek: osztálykirándulás:D.
dehát, ha harmadikán reggel, még az indulásunk előtt megnézem a Trailert, akkor oké. ha reggelre már megjelenik :S ha nem, akkor várok rá 3 napot.:clown:
de sebaj, nagyon jónak igérkezik a kirándulás, Szegedre megyünk.
Szegedre, és ott élt Romulus is ._.

Cindy
2011-05-28, 10:11
Jó lesz az :D
Én osztályom már volt osztály kiránduláson... Balcsinál voltak.. Sajna, én a vizsgálások miatt nem mehettem..-.-

Romulus... Hallod Kacsa teljesen elfelejtettem már szegényt... Hálát adok a jó istennek, hogy nem jártam úgy mint ő... :(

Ting
2011-05-28, 10:27
Remélem jól fogod magadat élvezni! :)

Lassan már 1 éve, hogy... :(

Kacsa
2011-05-28, 12:02
Romulus... Hallod Kacsa teljesen elfelejtettem már szegényt... Hálát adok a jó istennek, hogy nem jártam úgy mint ő... :(

én sose fogom elfelejteni.

Cindy
2011-05-28, 12:16
Tudod, én a rossz dolgokat próbálom minél hamarabb elfelejteni.

horus
2011-05-28, 12:19
Nagyon rossz lett volna ha anno nem térsz vissza :o De szerencsére itt vagy köztünk :D:o
Romulust meg nagyon sajnálom :(

Michele
2011-05-28, 12:55
Én még nem voltam itt akkor. Bár azért amikor láttam a kiírást a főoldalon, engem is megérintett, pedig csak pár hsz-ével, ha találkoztam... Így is 1-2 napig ő járt a fejemben. Nektek rosszabb lehetett. :(

Csak hogy ne szomorkodjatok (de lehet, hogy inkább hülyének néztek, mindegy):
Sajnálni túlzottan(!) ne sajnáljuk azt, ha valaki elmegy. Nem olyan szörnyű dolog maga a tény, mint amilyennek lefestik. Persze a hiányérzet az borzalmas, nem tagadom.
Még az is meglehet, hogy jobb sora van Romulusnak most, mint nekünk. ;)

Cindy
2011-05-28, 13:36
Én egyáltalán nem nézlek hülyének.
Ki tudja mi van a halál után?
Lehet hogy tényleg jobb sorsa van, mint itt volt.

horus
2011-05-28, 13:46
Bár én úgy tartom, hogy a halál után nincs semmi - csak 1szerűen megszünsz oszt annyi - attól még nem tartolak hülyének, mindenki másban hisz :)
De hogy is mondjam.... lehet, hogy abban a betegségben csak szenvedett és már jobb neki mivel már nem szenved :o:(

Kacsa
2011-05-28, 14:34
lehet, hogy abban a betegségben csak szenvedett és már jobb neki mivel már nem szenved :o:(

úúúgy van. szerintem már MEGVÁLTÁS volt neki a halál.

Kacsa
2011-06-01, 17:50
most kicsit elmegyek egy időre... majd jövök.:) hétfőn, talán.

Cindy
2011-06-01, 17:54
Most mész táborozni nem igaz?:D
Ha igen, akkor jó szórakozást^^

YzaaA
2011-06-02, 15:47
neked is jo szorakozást Kacsa:D
na akkor mi 2-en ha minden igaz holnap nem leszünk itt:D
jó utat és kellemes idötöltést:D:hug:

Kacsa
2011-06-02, 15:52
neked is jo szorakozást Kacsa:D
na akkor mi 2-en ha minden igaz holnap nem leszünk itt:D
jó utat és kellemes idötöltést:D:hug:

én ma este elköszönök tőletek, de én csak hétfőn jövök, ugyanis 3 napra megyünk. jobb esetben vasárrnap este is itt leszek, de lehet, hogy nagyon fáradt leszek. na, még estig itthon vagyok.:) pár perc múlva chat is lehet.:)
Neked is jó utat, YzaaA!
péntek reggel még lehet, hogy jelentkezem, de ne vegyétek biztosra, de a trailert mindenképp látni akarom a kirándulás előtt!!!

Kacsa
2011-06-02, 20:05
Na, elköszönős idő van:D
majd hétfőn, esetleeg vasárnap este.
sziasztok!:)
Ui.: remélem majd csak pozitív dolgokat hallok a Trailerről, aikor visszajövök:Dsajnos nem rajtatok múlik a TRailer.

YzaaA
2011-06-02, 20:14
köszönöm Kacsa neked is jo utat és én is remélem a pozitiv dolgokat,pedig holnap este ithon leszek,de akkorra márd*g fárat leszek szoval én is elköszönnék'ha nem baj Kacsa a te topicodban teszem meg:)
Szijassztok:D
és meséljetek majd a tralerröl is :D
csakpozitiv dolgokat!!!:Dna joo lehet negativat is eltüröm:)
nah blablabla....:pszijasztok!!:D:)

Kacsa
2011-06-05, 22:28
jó volt a kiránulás, nagyon jó.:D
__________________
látom sokmindenről lemaradtam, de bepótoltam mostanra, elolvastam az összes lemaradt hsz-t (kivéve a Karbantartós topicot) és hozzászóltam ahhoz, amihez volt mondanivalóm.:D
ÜDV ÚJRA, MÁR HIÁNYOZTATOK!:group_hug:

Petya a Lara Fan
2011-06-05, 22:32
Üdv újra Kacsa! :hug: :)

Ting
2011-06-06, 12:27
Hiányoltam a sok hozzászólást az utóbbi napokban. :) Üdv újra, Kacsa!

OBig
2011-06-06, 12:57
Nekem nem hiányoztál, DE azért üdv. :D
Dehogynem, csak hazudtam. :)

horus
2011-06-06, 13:51
Üdv újra Kacsa! :D

Michele
2011-06-06, 14:14
Szevasz, kolléga! :angel:
Hiányoztál ám. :)

YzaaA
2011-06-06, 16:54
Hát szerusszz!!!!!:DJó volt???joo mert nekem isXD:jumper:
te is hiányoztál!!!!:D:hug:

Kacsa
2011-06-06, 22:01
Nekem nem hiányoztál, DE azért üdv. :D
Dehogynem, csak hazudtam. :)

HÁHHÁHAÁÁÁÁÁÁ:vlol::vlol::vlol::vlol::vlol:bírom a humorodat.
________
köszönöm mindenkinek, akinek hiányoztam.:)

OBig
2011-06-09, 19:30
:rolleyes:Bocsánat, kicsit eltúloztam Crash dicséretét. Csak szerettem volna meghozni a kedvét, de adtam neki javaslatot is. Végülis javult.:)

Hát igen Kacsa. Én is így voltam először. Sajnos van olyan is, amikor nem szabadna dicsérni, ráadásul ok nélkül főleg nem.
De mindegy, hiába fognád vissza, úgysem hagyja. :)

Kacsa
2011-06-13, 21:26
ISTENEM, HOGY EZ A PORTAL MENNYIRE FANTASZTIKUS JÁTÉK!!!!:jumper:
sosem lehet megunni. és nagyrészt azért tetszik, mert nincs benne erőszak, és a tudományt viccessé teszik. no meg GLaDOS... volt aki azt írta YouTubén, hogy feleségül akarja venni xDDD
GlaDOS egy annyira érdekes személy... tipikus nő. nagyon gyakran változik a hagnulata,és kiszámíthatalan.
bár, nagy kár, hogy csak a Portal 2 végén törölte ki Caroline-t az agyából, lehet, hogy Caroline-től volt olyan nőies. én szerettem volna látni a nem Caroline-os GLaDOS-t is :D
akarok Portal 3-mat, azzal a történettel, hogy az Aperture-t be akarják záratni és GLaDOS Chell segítségét kéri :D és Chell-lel kellene menni a facility folosóin, és folyton szabotálni kellene a bezárátást végző munkások munkáját xD
ÉÉÉÉÉÉÉÉS AKKOR A TURRETEK IS VELÜNK LENNÉNEK!!!!!!!!! :jumper:

horus
2011-06-13, 21:30
ISTENEM, HOGY EZ A PORTAL MENNYIRE FANTASZTIKUS JÁTÉK!!!!:jumper:

Az elején jó, de aztán túl monotonná válik és unalmas...

Kacsa
2011-06-13, 21:31
Az elején jó, de aztán túl monotonná válik és unalmas...

neeem nem, nem érted a játék lényegét.
én nem tudom megunni.:p:p

Kacsa
2011-06-14, 10:44
Michele már ismeri, de ti még nem, gondoltam bemutatom a macskámat, a Mircókot:D 1 hete kaptam.
V6ioiKZ-A9I

Petya a Lara Fan
2011-06-14, 11:51
Aranyos macsek. :)

namivanmar
2011-06-14, 12:08
jópofa. tipikus kismacska :)
én egy himalája perzsát szeretnék majd egyszer. csak bezárva nincs kedvem tartani. ha kiengedem akkor meg nem lehet karban tartani könnyen. meg elöbb vége lenne szegénynek sajnos. ha birod a lolcat-es cuccokat akkor ajánlom figyelmedbe a mycatgoma.com-ot. én nagyon birom. van jopár video is youtubeon róla, meg sokminden. ha körülnézel.
kitartást a neveléshez :)
ja és javaslom a találóbb név keresését :D (persze biztos én szeretem csak "hülyén" elnevezni az állatokat. nem birom a cirmi meg kormos meg bundás és egyéb fantáziátlan neveket)

Kacsa
2011-06-14, 12:24
ja és javaslom a találóbb név keresését :D

amúgyse hallgat rá, a macskák nagyon ritkán hallgatnak a nevükre:)

Michele
2011-06-14, 13:44
(Az enyém megtanulta a nevét. :D )

Kacsa, nagyon aranyos! :jumper: Mekkorákat ugrik! :D

Crash82
2011-06-14, 14:44
ISTENEM, HOGY EZ A PORTAL MENNYIRE FANTASZTIKUS JÁTÉK!!!!:jumper:
sosem lehet megunni. és nagyrészt azért tetszik, mert nincs benne erőszak, és a tudományt viccessé teszik. no meg GLaDOS... volt aki azt írta YouTubén, hogy feleségül akarja venni xDDD
GlaDOS egy annyira érdekes személy... tipikus nő. nagyon gyakran változik a hagnulata,és kiszámíthatalan.
bár, nagy kár, hogy csak a Portal 2 végén törölte ki Caroline-t az agyából, lehet, hogy Caroline-től volt olyan nőies. én szerettem volna látni a nem Caroline-os GLaDOS-t is :D
akarok Portal 3-mat, azzal a történettel, hogy az Aperture-t be akarják záratni és GLaDOS Chell segítségét kéri :D és Chell-lel kellene menni a facility folosóin, és folyton szabotálni kellene a bezárátást végző munkások munkáját xD
ÉÉÉÉÉÉÉÉS AKKOR A TURRETEK IS VELÜNK LENNÉNEK!!!!!!!!! :jumper:
GLaDOS....
jópofa csajszi az biztos :D

Kacsa
2011-06-14, 15:36
GLaDOS....
jópofa csajszi az biztos :D

GLaDOS? Genetic Lifeform and Disk Operating System.
ő egy számítógép!:clown:
magyarra leforídtva:
Genetikus
Életforma
és
Lemezes
Operációs (vagy csak simán működő? nem tom:o)
Rendszer
magyarul GÉéLOR:vlol: vagy GÉéLMR... mert angolul az operate tudtommal működést jelent. ez esetben azonban nem Lemezes leehtne, hanem Lemezzel, mert Lemezzel Működő Rendszer.
nme tudom, hogy ki hol akadt el, sztem legtöbbetek ott, hogy "ő egy számítógép!:clown:" :vlol:
nem tudom, hallottad-e már az inetreneten, hogy "think with portals" vagy "you monster".
ez a kettő mind a Portal-hoz kapcsolódik :D az a helyzet, hogy a Portal valóságos kultuszt teremtett a játékosok körében a zseniális szövegével.:)
bár... a "you monster" akár vonatkozhat Gaga rajongóira is, a "little monster"-ekre :D

Kacsa
2011-06-14, 15:39
(Az enyém megtanulta a nevét. :D )

Kacsa, nagyon aranyos! :jumper: Mekkorákat ugrik! :D

akkor szerencsés vagy, a macskák ritkán hallgatnak a nevükre:) azt hiszem.
jaja, akkorákat ugrik, mint állat:D
biztos olyan jó ugró lesz, mint Chell.:clown:

OSZRichard
2011-06-14, 16:46
Michele már ismeri, de ti még nem, gondoltam bemutatom a macskámat, a Mircókot:D 1 hete kaptam.
V6ioiKZ-A9I

nagyon játékos macskád van

Kacsa
2011-06-14, 16:58
nagyon játékos macskád van

kösz:D
amúgy ma megmutattam neki a Fordulópont Trailert, és amikor Lara fulákolt (és a kép fekete-fehér lett) akkor tökre felkapta a fejét és mereven nézte a TV-t:vlol:

Ting
2011-06-14, 17:12
nem tudom, hallottad-e már az inetreneten, hogy "think with portals" vagy "you monster".
ez a kettő mind a Portal-hoz kapcsolódik :D az a helyzet, hogy a Portal valóságos kultuszt teremtett a játékosok körében a zseniális szövegével.:)
bár... a "you monster" akár vonatkozhat Gaga rajongóira is, a "little monster"-ekre :D

Ne is mondd, felraktam 3 db Portal 1-2 Soundboardot a telefonomra, úgyhogy most mindenkit tudok idegesíteni a SPAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAACE !!!!-szel, vagy a "Helloooo... friend."-del. :D

Kacsa
2011-06-14, 18:41
"Helloooo... friend"

ez honnan van?:o:S

Ting
2011-06-14, 18:44
A Turretek mondják. :)

Kacsa
2011-06-14, 18:49
A Turretek mondják. :)

jaaaaaj xDDD
en a helyedbe azt venném fel, ahogy azt mondják, hogy: DEPLOYING!!! vagy pl. GOTCHA!!!! xDDDD akkor sztem én ösztönösen fedezéket keresnék:vlol:
"No hard feelings... Critical Error... I don't blame you... Shutting down.... Whyyyy....."

Ting
2011-06-14, 18:55
Azok pont nincsenek benne, csak a Gotcha!. :D Asszem a "My Fault!", a "Could you come over here?", a "Target Acquired." van benne.

Kacsa
2011-06-14, 19:03
6sY33WidQhc&feature=fvwrel
EGY ILYET AKAROOOOOK!!!!!! NEM ÉRDEKEL, HOGY NEM LŐ KI PORTÁLOKAT DE AKAROK ILYET!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad:
amúgy 0:13-nál megsértett egy alapvető szabályt, nem szabad az ASHPD végébe nézni :P
ezért hajlandó lennék 5 Ft-ot kifezetni, de csak azért, mert olyan szép. egyébként 1 Ft-ért akanám XDDDD (főleg hogy kivonták a forgalomból)

Ting
2011-06-14, 19:10
Egy gond van csak: ha még Külföldön sincs ilyen, akkor Magyarországon hogy lenne? :(

Kacsa
2011-06-14, 19:16
Egy gond van csak: ha még Külföldön sincs ilyen, akkor Magyarországon hogy lenne? :(

ez egy fan által kreált modell:( jaaaaaj de kár, hogy nem lehet a boltban kapni.
annyira bírnám, hogyha lenne a Portal 3-nak egy "Gyűjtői Változata", amelyben lenne egy könyv az Aperture történelméről (kezdve a zuhanyrózsás Cave Johnsnotól, egészen GLaDOS ko-operatív teszteléséig, ami ugyebár az emberi tesztek végét jelenti), és lenne hozzá egy ASHPD model is. Felőlem akár hangok se kellenének, világítás sem.
annyira jó lenne, hajlandó lennék érte AKÁR 3000, sőt..... a *******, akár 4000 Ft felárat fizetni.:clown:
no és Chell.... Ting, mit gondolsz Chellről? ugyebár semmit sem lehet róla tudni. Chell.... Chell... Anonymus.

Kacsa
2011-06-14, 20:57
http://portal.wecreatestuff.com/portal.php
ez annyira jóóó!!!
http://portal.wecreatestuff.com/p1.jpg
http://http://portal.wecreatestuff.com/p3.jpg
http://http://portal.wecreatestuff.com/p5.jpg
http://portal.wecreatestuff.com/p4.jpg
http://portal.wecreatestuff.com/p2.jpg
a 37.tesztkamránál vagyok, és 40 van :D mindjárt vége az experiment-nek :)

OSZRichard
2011-06-15, 09:00
Ez jó játék de nekem a új magyar szinkronos jobban tetszik.

Crash82
2011-06-15, 09:27
GLaDOS? Genetic Lifeform and Disk Operating System.
ő egy számítógép!:clown:
magyarra leforídtva:

Tudom hogy számítógép -.-" Hidd el sokat jáccok a Portallal én is XD

Crash82
2011-06-15, 09:28
6sY33WidQhc&feature=fvwrel
EGY ILYET AKAROOOOOK!!!!!! NEM ÉRDEKEL, HOGY NEM LŐ KI PORTÁLOKAT DE AKAROK ILYET!!!!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad::mad:
amúgy 0:13-nál megsértett egy alapvető szabályt, nem szabad az ASHPD végébe nézni :P
ezért hajlandó lennék 5 Ft-ot kifezetni, de csak azért, mert olyan szép. egyébként 1 Ft-ért akanám XDDDD (főleg hogy kivonták a forgalomból)
Kivonták a forgalomból? miért?

Kacsa
2011-06-15, 10:59
Kivonták a forgalomból? miért?

az egyforintost.:p
_____________
te is játszasz Portállal? :eek:akkor miért írtad, hogy GLaDOS jó csaj lehet? naa..... mindegy. örülök, hogy te is portálokkal gondolkozol, kis test subject.:D
_____________
OSZRichard, milyen magyar szinkronról beszélsz?:clown:nincsen magyar szinkronos Portal.:)

Kacsa
2011-06-15, 11:01
Mi van ? :D A Pornó most hogy jön ide ? :D

YouTube-os kommentek...
ahogy megígértem, nem fogom offolni, inkább ide írok:)
amúgy Öcsí nem értelek:D azok csak vicceltek, akik írták a pornós kommenteket. valószínű én is "aberrált" vagyok - a te szavaiddal élve -, mert ha kikapcsolom a monitort, és feltekerem a hangerőt, akkor egészen olyan.:p
ráadásul a szülő, aki ugye mindig a legrosszabra gondol, persze rögtön odamegy a gyerekhez. :rolleyes:
aki nem látja a monitort, annak egészen olyan. dehát.... Kacsa, hogy lehetsz ennyire aberrált, most elfenekellek:smackbum:

Ting
2011-06-15, 11:06
az egyforintost.:p
_____________
te is játszasz Portállal? :eek:akkor miért írtad, hogy GLaDOS jó csaj lehet? naa..... mindegy. örülök, hogy te is portálokkal gondolkozol, kis test subject.:D
_____________
OSZRichard, milyen magyar szinkronról beszélsz?:clown:nincsen magyar szinkronos Portal.:)

Van egy ilyen magyar rajongói szinkron, egy text-to-speechbe berakták GLaDOS szövegeit magyarul, de teljesen elveszi a hangulatot. Itt egy videó is:

xlBLueiqmkU

Kacsa
2011-06-15, 11:12
juuuuuuuuuj ez ANNYIRA FOSTALICSKA -___________-"
borzalom.
amúgy mért mások itt a portálok?
én már 3féle portált is láttam, egyet ilyen hülye, nagyon érdes szélekkel, egyet nromálisan, és egyet teljesen sima szélekkel. ugye érted, Ting? azok a játék korábbi verziói lehetnek? O_o

OSZRichard
2011-06-15, 11:19
Igazatok lehet de én a portalt úgy ismertem meg, hogy szinkronos.:D
ezért gondoltam azt, hogy az jobb de az érvelésetek helyes.

Ting
2011-06-15, 11:21
juuuuuuuuuj ez ANNYIRA FOSTALICSKA -___________-"
borzalom.
amúgy mért mások itt a portálok?
én már 3féle portált is láttam, egyet ilyen hülye, nagyon érdes szélekkel, egyet nromálisan, és egyet teljesen sima szélekkel. ugye érted, Ting? azok a játék korábbi verziói lehetnek? O_o

A Portal Gun-ja is máshogy néz ki, szerintem csak telemoddolta, mivel a Sourceos játékokat nagyon könnyű moddolni.

horus
2011-06-15, 14:01
YouTube-os kommentek...
ahogy megígértem, nem fogom offolni, inkább ide írok:)
amúgy Öcsí nem értelek:D azok csak vicceltek, akik írták a pornós kommenteket. valószínű én is "aberrált" vagyok - a te szavaiddal élve -, mert ha kikapcsolom a monitort, és feltekerem a hangerőt, akkor egészen olyan.:p
ráadásul a szülő, aki ugye mindig a legrosszabra gondol, persze rögtön odamegy a gyerekhez. :rolleyes:
aki nem látja a monitort, annak egészen olyan. dehát.... Kacsa, hogy lehetsz ennyire aberrált, most elfenekellek:smackbum:
Én nekem egyáltalán nem olyan, sztem neked meg a kommentelőknek azér olyan mert azt akarjátok hallani hogy olyan legyen :p
Ott vannak még a nyögésen kivül a háttérzajok meg stb és egyáltalán nem olyan, inkább jobb hogy nyög ettől olyan izééébb, jobb :D

Kacsa
2011-06-15, 14:34
Én nekem egyáltalán nem olyan, sztem neked meg a kommentelőknek azér olyan mert azt akarjátok hallani hogy olyan legyen :p

:vlol:valószínű:vlol:

namivanmar
2011-06-15, 19:15
(nekünk az összes macska hallgatott a nevére, pedig volt már sok, elhiheted)
elnézést az off-portálért :)

Kacsa
2011-06-15, 20:51
(nekünk az összes macska hallgatott a nevére, pedig volt már sok, elhiheted)
elnézést az off-portálért :)

pff.... akkor rosszul tudom xDDDDD
ááá nem offoltál, a portálos témának már vége lett.
annyira bííírom ezeket a "Szia, xy! :-)" topicicokat, ezekben lehet garázdálkodni kedvemre.:vlol:anno OBig csinálta őket.:)

Kacsa
2011-06-15, 22:21
OMO OMG EZ ANNYIRA JÓÓÓ!!!!!!
http://www.fanfiction.net/s/7081536/1/The_Story_of_Portal
(angoltudás)
annyira jól rímekbe foglalta a Portal 1 sztoriját, írtam is neki, hogy milyen jól sikerült. tegnap rakta fel.:)

Ting
2011-06-16, 11:02
Ez nagyon ütős! :)

Kacsa
2011-06-16, 11:07
minden Portál-fan figyelmébe ajánlom ezt a témát:
http://fc08.deviantart.net/fs70/f/2010/168/6/a/Portal_Theme_for_Windows_by_AHylianHuman.zip
WinXP, Vista, 7 kompatibilis. vannak benne hangok is (featuring GLaDOS és TURRETEK!!!!), és nagyszerű háttérképek!:)

OSZRichard
2011-06-16, 17:09
Kacsa lenne egy kérdésem látom te Bajai vagy és véletlenül nem te írtad fel azt egy (Baján) épülő ház egyik belső falára, hogy "kacsa" kicsit szemet szúrt.:kratz:

Kacsa
2011-06-16, 17:39
Kacsa lenne egy kérdésem látom te Bajai vagy és véletlenül nem te írtad fel azt egy (Baján) épülő ház egyik belső falára, hogy "kacsa" kicsit szemet szúrt.:kratz:

nem:Dde van Baján még egy Kacsa, egy felnőtt ember. lehet, hogy ő volt.:)

horus
2011-06-16, 19:12
Most már hiába tagadod Kacsa, lebuktál xDDDD
Hogy mersz te éppen épülő házakat megrongálni ??? Nem szégyenled te magad ??? :smackbum::smackbum::smackbum: :D xDDDDDD :PPPP

Kacsa
2011-06-16, 19:20
Most már hiába tagadod Kacsa, lebuktál xDDDD
Hogy mersz te éppen épülő házakat megrongálni ??? Nem szégyenled te magad ??? :smackbum::smackbum::smackbum: :D xDDDDDD :PPPP

:vlol:xDna jó, bevallom.:D
de te sem vagy egy angyal, horus. nem emlékszel arra a csúnya kis incidensre tavaly? a szlovák alvilág elég kényes ügy, ugye? XDDDD:vlol:

horus
2011-06-16, 19:30
angyal ??? hülye vagy ??? engem a pokolból küldtek xDDDDD :PPP

Kacsa
2011-06-16, 21:19
angyal ??? hülye vagy ??? engem a pokolból küldtek xDDDDD :PPP

a Pokol Gyermeke :clown:
______________________
Szerintetek lesz Portal 2?:( Mert hihetetlen nagy sikere volt.... lenne rá kereset, az biztos.

horus
2011-06-16, 21:19
Portal 2 már rég van :P

Kacsa
2011-06-16, 21:33
Portal 2 már rég van :P

hogy lehetek ennyire hülye xDDDDDD
ki is játszottam, többször is, Portal 3-mat akartam írni:clown:

horus
2011-06-16, 21:38
Voltak róla pletyók na meg egy ilyen nagy sikerű játékot csakúgy nem hagynának abba....
10000000% hogy lessz ;)

OSZRichard
2011-06-17, 15:30
Szép párbeszédet indítottam el egy egyszerű kérdéssel. :jumper:

Ting
2011-06-17, 16:16
hogy lehetek ennyire hülye xDDDDDD
ki is játszottam, többször is, Portal 3-mat akartam írni:clown:

Lesz hát, Chellel és a Companion Cubebal kellesz majd aratni. :)

Kacsa
2011-06-17, 19:37
Lesz hát, Chellel és a Companion Cubebal kellesz majd aratni. :)

nem értelek:clown:
azt tudom, hogy Chell és a kedves kis Companion Cube az ki, de a mondat többi részét kifejtenéd bővebben?

Kacsa
2011-06-18, 09:28
BÁRMILYEN TORTÁT KÍVÁNOK NEKED :D A KEDVENCEDET :D

nekem a dobostorta a kedvencem:jumper::clown:

horus
2011-06-18, 11:20
Nekem a gyümölcstorta :P

tom croft
2011-06-18, 11:30
a csoki torta a leges leges leges legjobb *-* 

Kacsa
2011-06-18, 12:28
Nekem a gyümölcstorta :P



a csoki torta a leges leges leges legjobb *-* 

mindhárom jó:)

Robbie
2011-06-18, 13:21
Citrom torta awww :D

Petya a Lara Fan
2011-06-18, 13:22
Én az esküvői tortát szeretem hahaaaa :D

YzaaA
2011-06-18, 19:43
Kacsa Portal 2-öbe lehet coopba játszani??:D
mert azt olvastam hogy lehet még pedig így:''etöltöd a tunngle programot (google ba beirod h tunngle) utána fölteszed, regisztrálsz , belépsz és a keresőbe beirod h portal 2 és rácsatlakozol a szerverre.
Majd a játékban bemész a lan vagy coop mod ba és csatlakozol egy szerverre vagy csinálsz egyet''
akkor lehetséges???:D
szerk:de várj találtam jobbat:)http://fostarhely.info/portal2skidrow.html

Kacsa
2011-06-18, 20:02
Kacsa Portal 2-öbe lehet coopba játszani??:D
mert azt olvastam hogy lehet még pedig így:''etöltöd a tunngle programot (google ba beirod h tunngle) utána fölteszed, regisztrálsz , belépsz és a keresőbe beirod h portal 2 és rácsatlakozol a szerverre.
Majd a játékban bemész a lan vagy coop mod ba és csatlakozol egy szerverre vagy csinálsz egyet''
akkor lehetséges???:D

NEM TUDOM, ÉS NE IS IDEGESÍTS EZZEL, MERT a PORTAL 2 COOPJA MÁR EGY csomószor szabályosan fölb@szott, fogalmam sincs hogy működik és nagyon ki akarom próbálni:angry::mad:

YzaaA
2011-06-18, 20:03
én is és ezt a verzát ki is fogom http://fostarhely.info/portal2skidrow.html
kiváncsi vagyok hogy müxike és ha igen szolok:)
csak töltödjon le a portal:D

Kacsa
2011-06-18, 20:20
én is és ezt a verzát ki is fogom http://fostarhely.info/portal2skidrow.html
kiváncsi vagyok hogy müxike és ha igen szolok:)
csak töltödjon le a portal:D

akkor letöltöm én is, szólj ha csináltál magadnak Steamet akkor felveszlek/felveszel arra a barátlistára... amúgy én kétlem ezt a módszert... :S:S:S

YzaaA
2011-06-18, 21:39
rendben van:Damm....1 probát megér nem???;)
ha nem is megy legalább megprobáltuk:)
de én bízok benne!!!!:D

Petya a Lara Fan
2011-06-19, 11:41
Ma jöttem rá, hogy a Portal 2 -őm full magyar feliratos. :D Nem hazudok, képet is mutathatok ha kell. :D És így legalább mindent értek, és nagyban hozzátesz az élményhez. :D

YzaaA
2011-06-19, 11:54
jaj de joo:D:jumper:
jóó neked én angolul kel haljam a zagyvájukat és minden szavukat nem fogom érteni:S
meg bíztos hogy szakadozni fog szóval ......de nem baj mert játszani akarom!!!!!:jumper:
hogy kell a cracket használni???

Petya a Lara Fan
2011-06-19, 12:25
jaj de joo:D:jumper:
jóó neked én angolul kel haljam a zagyvájukat és minden szavukat nem fogom érteni:S
meg bíztos hogy szakadozni fog szóval ......de nem baj mert játszani akarom!!!!!:jumper:
hogy kell a cracket használni???

ÖÖ, amúgy úgy lehet magyarrá tenni, ha letöltöd a steam -et (magához a játékhoz egyáltalán nem kell, ha nem hivatalos, de a magyar nyelvhez viszont igen), csinálsz egy accountot, a steam setupjában magyarra állítod a nyelvet, kilépsz a steamből, és már magyar is a Portal 2 -őd. :D

Robbie
2011-06-19, 12:31
Szerintetek lesz Portal 3?:( Mert hihetetlen nagy sikere volt.... lenne rá kereset, az biztos.

Amúgy ez jó kérdés mivel a valve mindenből 2 részt adott ki eddig:
Half Life: 1-2
Portal 1-2
Left4dead 1-2
Team Fortress 1-2
Dota 1-2
Counter Strike 1._-Source

YzaaA
2011-06-19, 12:40
wáááá''a egyszerüen imádom ezt a játékot<3:jumper::jumper::jumper:
nekem nagyon símán megy azt hittem hogy szakadozni fog de nem!!!:jumper::jumper::jumper:
jaj nagyon faxa*.*

horus
2011-06-19, 12:42
Amúgy ez jó kérdés mivel a valve mindenből 2 részt adott ki eddig:
Half Life: 1-2
Portal 1-2
Left4dead 1-2
Team Fortress 1-2
Dota 1-2
Counter Strike 1._-Source

L4D-ből már készül a 3.rész.:D
meg Half Lifeból is asszem lessz episode3:D

Robbie
2011-06-19, 12:51
HF csak pletyka, pletykákból meg már sok meg nem valósült dolog jött létre :(

Ting
2011-06-19, 13:26
nem értelek:clown:
azt tudom, hogy Chell és a kedves kis Companion Cube az ki, de a mondat többi részét kifejtenéd bővebben?

Tudoooooooood. :D http://www.youtube.com/watch?v=wYps-kGPh78 4:43-tól.

Amúgy meg a Portal 2 nálam is full magyar feliratos, és még beállítani sem kellett, pedig non-steames az én változatom.

Kacsa
2011-06-19, 13:51
Amúgy meg a Portal 2 nálam is full magyar feliratos, és még beállítani sem kellett, pedig non-steames az én változatom.

igen, az enyém is. de mi ketten ugyanazt a torrentet töltöttük le.:)
YzaaA, élvezd csak ki, és think with portals!:hug:

Petya a Lara Fan
2011-06-19, 14:01
Hát Nekem pedig rohadtul nem, angol volt mindaddig, amíg nem állítottam át a Steam -et magyarra, pedig az enyém is Non - Steam -es..

Kacsa
2011-06-19, 14:19
Hát Nekem pedig rohadtul nem, angol volt mindaddig, amíg nem állítottam át a Steam -et magyarra, pedig az enyém is Non - Steam -es..

a szomszédomé is non-steames, és ő is torrentezik, és neki is angol.
úgy tűnik, magyar és angol nyelvű SKIDROWos verzió is van.:)

YzaaA
2011-06-19, 15:19
YzaaA, élvezd csak ki, és think with portals!:hug:

Meglessz!!!!:hug:
én már élvezem:jumper::jumper::jumper:

Kacsa
2011-06-21, 10:39
szerkesztettem a tegnap esti blogbejegyzésemet, mert ÉN NAGYON HÜLYE, KIFELEJTETTEM AZ EGYIK KEDVENCEMET, A RESIT!!!:angry::angry:hogy lehetek ilyen hülye?:angry:na, mindegy, beleírtam.:)a 3. kedvencem.:jumper:
____________
amúgy valamelyik admin tudna segíteni? --> miért lett rózsaszín a blogbejegyzés utáni hozzászólásom, ha egyszer utálom a rózsaszínt? -.- valamit elállítottam? :S

Ting
2011-06-21, 11:56
Szerintem azért mivel a cikk írója írta a hozzászólást, nekem is rózsaszín lett az én bejegyzésemben. Amúgy tényleg elég zavaró.

Kacsa
2011-06-21, 14:42
YYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAY ÚJABB THATNORSKCHICK2 VIDEÓ!!!!!!!!!!!!:jumper::jumper::jumper:
ALLLLLIG VÁROM, HOGY A TR9-ET IS KIFIGURÁZZZA!!! IMÁDOM AZT A NORVÉG CSIRKÉT!!! xDDDDD:jumper::jumper::jumper::jumper:
yCisiwGjHN4&feature=feedf

Ting
2011-06-21, 14:43
Nem normális a csaj, mostanában tényleg elhanyagolta a TR videókat, most is csak régebbi kis jelenetekből állította ezt össze, de attól még brutál jó ez a videó is. :D

Kacsa
2011-06-21, 14:54
Nem normális a csaj, mostanában tényleg elhanyagolta a TR videókat,

de hogy miért, azt nem tudom.
elfogytak a ötletei??? egyébként kurvára sikeres volt, minden TR-es imádta, sztem is ő a legjobb TR paródiakészítő!:D

Ting
2011-06-21, 14:59
Azt olvastam egy kommentjében, hogy még mindig nagyon szereti a TR-t, csak ha mindig TR-es videókat csinálna, felrobbanna az agya. :vlol:

horus
2011-06-21, 15:07
Én is imádom :jumper: nagyon jókat csinál(t) :jumper::D xDDDD

YzaaA
2011-06-22, 09:59
yCisiwGjHN4&feature=feedf

hjaj hát ez komolyXDDDDDDDDD:jumper::jumper::jumper::vlol::vlo l::vlol::vlol:
szerintem is imádom a parodiáit!!!!XDDD

Kacsa
2011-06-22, 11:26
szerintem is imádom a parodiáit!!!!XDDD

hú, képzeld, szerintem én is szeretem őket.
:vlol:

YzaaA
2011-06-22, 20:24
hú, képzeld, szerintem én is szeretem őket.
:vlol:

húúúúú.....tényleg????
nem is tudtam komolyan??????
ne bolondíts meg ez most komoly?????:eek::eek::eek::eek:
wooooow!!!!!!!!!!:eek::eek::eek::eek:

Petya a Lara Fan
2011-06-23, 18:00
jaaj YzaaA nagyon kösz hogy megemlítettél :D jól esett. (komolyan:hug:)

Az Én hsz -emet már ne is nézd... :)

YzaaA
2011-06-24, 20:45
hjaj szegény Petya megsértödött!!!
gyere ide adjak neked egy ölelést:hug:

Kacsa
2011-06-24, 20:52
hjaj szegény Petya megsértödött!!!

miért? avass be engem is:)

YzaaA
2011-06-24, 21:10
Az Én hsz -emet már ne is nézd... :)

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: ezért

Petya a Lara Fan
2011-06-24, 21:35
Mert Én is megemlítettelek Cindy -nél, azért! :D :D

YzzaA, köszi az ölelést. :hug: :)

YzaaA
2011-06-24, 21:56
jól esett úgy-e???:D
úgy-e milyen jol tudok ölelni???:p
szivesen:hug:

Petya a Lara Fan
2011-06-24, 21:58
jól esett úgy-e???:D
úgy-e milyen jol tudok ölelni???:p
szivesen:hug:

Igeeeen, köszönöm. :hug: :p

Kacsa
2011-06-25, 09:41
:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: ezért

ja hogy ezt te megsértődésnek vetted? xD LOL Petya nem sértődött meg.

Petya a Lara Fan
2011-06-25, 10:02
ja hogy ezt te megsértődésnek vetted? xD LOL Petya nem sértődött meg.

Pedig de! :D :D

Kacsa
2011-06-25, 10:52
na végre rászánom magam, hogy kijátsszam a TR4-et, ééés most PSX emulátoron keresztül.:D
itt lesz az ideje kijátszani.

YzaaA
2011-06-25, 10:54
nah végre rászántad magad??XDDD:P
biztos hogy élvezni fogod nekem még mindig az a kedvencem még akkor ish ha már nem tudom játszani:(
ÉLVEZZD KI!!!!!!!!!!!

Kacsa
2011-06-25, 11:25
ÉLVEZZD KI!!!!!!!!!!!

oksa, köszi:D

tom croft
2011-06-25, 15:14
oksa, köszi:D

azért csak mértékkel élvezkedj :naughty::ohno: :D :D :D :D

Kacsa
2011-06-25, 16:08
azért csak mértékkel élvezkedj :naughty::ohno: :D :D :D :D

hát nem jutottam el odáig, ne aggódj, mert nem tdok leszállni arról a rohadt terepjáróról :mad:

YzaaA
2011-06-26, 17:26
alt+jobb nyilacska:D
vagy ctrl+jobb nyilacska már nem tudom probáld meg mind a 2-öt:D;)

Kacsa
2011-06-26, 18:21
alt+jobb nyilacska:D
vagy ctrl+jobb nyilacska már nem tudom probáld meg mind a 2-öt:D;)

kedves vagy édes, de én PSX emulátoron játszok,és ott ott kezdődik az Alt-ozás, hogy Alt lenyomásra kilép xD
ha nem érted, akkor most elmondom, úgysem offolok:
C gomb: Akció
V gomb: Ugrás
Space: ... na igen, ez maradt a Fegyver elővételnek
End: ez is maradt Gurulásnak
Q: Pauza menü
U gomb: Eszköztár
szóval eléggé meg van tekerve:)
végül úgy sikerült, hogy álló helyzetben EGYSZER, egyedül megnyomtam az End-et, azaz a Gurulást, éééés így azonnal kiszállt.
még egyszer HAAAATALAMS köszönet Petyának, mert már ott tartottam, hogy újrajátszom, és pályugrással átugrom a KV5-öt.:clown:

YzaaA
2011-06-26, 19:05
kedves vagy édes, de én PSX emulátoron játszok,és ott ott kezdődik az Alt-ozás, hogy Alt lenyomásra kilép xD
ha nem érted, akkor most elmondom, úgysem offolok:
C gomb: Akció
V gomb: Ugrás
Space: ... na igen, ez maradt a Fegyver elővételnek
End: ez is maradt Gurulásnak
Q: Pauza menü
U gomb: Eszköztár


hjaXDDD
hát akkor V+a nyil amerre mozogsz jobbra:D:)
hjaa vagy úggy aham...:D
jol van akkor hogyha sikerült mert én csak PC-n játszottam ki nem meg PSX-en szoval ez nekem zavaros:omerthát életemben nem volt ojan a kezem ügyében:)
de legalább a szándék megvolt!!!!:D

Petya a Lara Fan
2011-06-26, 19:24
még egyszer HAAAATALAMS köszönet Petyának, mert már ott tartottam, hogy újrajátszom, és pályugrással átugrom a KV5-öt.:clown:

Ugyan. ;) Amiben tudok, szívesen segítek. :)

Kacsa
2011-06-26, 19:58
hjaXDDD
hát akkor V+a nyil amerre mozogsz jobbra:D:)
hjaa vagy úggy aham...:D
jol van akkor hogyha sikerült mert én csak PC-n játszottam ki nem meg PSX-en szoval ez nekem zavaros:omerthát életemben nem volt ojan a kezem ügyében:)
de legalább a szándék megvolt!!!!:D

LOOOOOOOOOL tudod, hogy mi az a PSX?! Play Station 1. :vlol:
PC-n van emulátor, PSX (azaz PS1) emulátor, ami arra jó, hogy PSX-es játékokat játszhassunk - PC-n.

Kacsa
2011-06-27, 21:51
húhúúúú valószínű, hogy a szomszéd odaadja a Wii-t 3 napra (amíg nem lesz itthon), és előtte rárakja a REmaket, így 3 napig csak arra fogok koncentrálni. :D:D:D reszkessetek, T-vírusosok!
.....de előtte, még van időm bőven TR4-ezni. :) Ami nagyon megtetszett, bár a hangulata nem tetszik MÉÉÉÉG annyira, mint a többi klasszikus TR-nek... ez olyan vészjóslónak tűnik... hülllye Kacsa, Lara rászabadította Széthet a világra, hát persze, hogy vészjósló hangulata! ... oké, igazad van, Kacsa.
:vlol:
egy kis monológ nem árt, ha nem viszi túlzásba az ember, akkor beszélünk skizofréniáról.
és nincs is baj a kis monológgal, ha a saját topicjába írja az ember, és nem offol.:D

YzaaA
2011-06-27, 21:56
húhúúúú valószínű, hogy a szomszéd odaadja a Wii-t 3 napra (amíg nem lesz itthon), és előtte rárakja a REmaket, így 3 napig csak arra fogok koncentrálni. :D:D:D reszkessetek, T-vírusosok!
.....de előtte, még van időm bőven TR4-ezni. :) Ami nagyon megtetszett, bár a hangulata nem tetszik MÉÉÉÉG annyira, mint a többi klasszikus TR-nek... ez olyan vészjóslónak tűnik... hülllye Kacsa, Lara rászabadította Széthet a világra, hát persze, hogy vészjósló hangulata! ... oké, igazad van, Kacsa.
:vlol:


ez most olyan volt mint amikor a Portal-ban Weathley mond magábanXDDD:vlol:
nem baj lödd ki a T virososokat!!!!!!!!!!!!!!!!!:D

tom croft
2011-06-27, 22:07
kacsa :D :D D: :D ez mit jelent ?? :D "expression" nem bízok a vebes fordítókban :D

Kacsa
2011-06-28, 10:35
kacsa :D :D D: :D ez mit jelent ?? :D "expression" nem bízok a webes fordítókban :D

most is fejből sztem kifejezést jelent, ige. de nem vok benne bizti... :S

Szerk.: megnéztem 3 netes szótárban, mindháromban benne volt a kifejezés :D de voltak ott még "előadásmód", "ábrázat"... stb.
amúgy ha nagyon nem vagy biztos egy szóban, nézd meg TÖBB szótárban is. akkor biztos találsz a szótári találatok között egy átfedő szót, és az jó lesz.

tom croft
2011-06-28, 13:11
most is fejből sztem kifejezést jelent, ige. de nem vok benne bizti... :S

Szerk.: megnéztem 3 netes szótárban, mindháromban benne volt a kifejezés :D de voltak ott még "előadásmód", "ábrázat"... stb.
amúgy ha nagyon nem vagy biztos egy szóban, nézd meg TÖBB szótárban is. akkor biztos találsz a szótári találatok között egy átfedő szót, és az jó lesz.

kösziii :D :D D: és am tényleg a kifejezés az :D mert úgy értelmes a mondtat :D



komolyan mondom, hogy ott tartok, hogy Shevának szurkolok.
most jöttem rá, hogy mennyire nagyon hülyitettek minket a Crystalosok...
mire jöttél rá :D mármint hogy ahülyítésell kapcsolatban

Kacsa
2011-06-28, 13:23
mire jöttél rá :D mármint hogy ahülyítésell kapcsolatban

hogy mennyire jobbak az oldgenek, mint a nextgenek. egyszerűen sokkal jobb a játékmenet, sokkal többet nyújtanak - minden szinten, kivéve a grafikát. dehát tudjátok, mit mondok a grafikára.

tom croft
2011-06-28, 13:28
hogy mennyire jobbak az oldgenek, mint a nextgenek. egyszerűen sokkal jobb a játékmenet, sokkal többet nyújtanak - minden szinten, kivéve a grafikát. dehát tudjátok, mit mondok a grafikára.

hát én erre nem took mit mondani mert én a next geneseket jobban szeretem :D jó sok a bug meg minden ****om de nem túlságosan zavar :D hisz melyik játékban nincs?? :D

Michele
2011-06-28, 13:49
hát én erre nem took mit mondani mert én a next geneseket jobban szeretem :D jó sok a bug meg minden ****om de nem túlságosan zavar :D hisz melyik játékban nincs?? :D

Szeretheted jobban. Meg van engedve a világon minden. :)
De amit ők művelnek az már sértő hanyagság. Nem ártana bővíteni a te szempontjaidat se.
Ott a könnyű játékmenet pl. Hát a s*gged ki van nyalva, hogy úgy mondjam. Komolyan, egyszer üljünk össze mindannyian egy gép elé, elkezdjük elemezni a Crystal műveit. :D Először a Legend. Egy délután elég lesz rá. :rolleyes: Kijátszom az orrod előtt, és végigpofázom és meg is mutogatom, mi a probléma vele. :D Le-ta-gad-ha-tat-lan. :clown:

:vlol:

YzaaA
2011-06-28, 13:57
hogy mennyire jobbak az oldgenek, mint a nextgenek. egyszerűen sokkal jobb a játékmenet, sokkal többet nyújtanak - minden szinten, kivéve a grafikát. dehát tudjátok, mit mondok a grafikára.

ebben teljes mértékben igazat adok!!!!!!
ez igy igaz az old gen részek sokkal izgalmasabbak nincs bwenne annyi segítség és jobban ki tudod élvezni magad vele:D(nem ojan értelembenXDD)
benne van az izgalom meg minden ami kell egy kaland játékba!!!
én az old géneket jobban szeretem nem a grafikája iatt hanem a játékmenete miatt!!!:D:)

Kacsa
2011-06-28, 16:07
ebben teljes mértékben igazat adok!!!!!!
ez igy igaz az old gen részek sokkal izgalmasabbak nincs bwenne annyi segítség és jobban ki tudod élvezni magad vele:D(nem ojan értelembenXDD)
benne van az izgalom meg minden ami kell egy kaland játékba!!!
én az old géneket jobban szeretem nem a grafikája iatt hanem a játékmenete miatt!!!:D:)

pontosan. :)
én nagyonis szeretem a nextgenesket is ám. csak... azokat máshogy.
egész másmiért lehet őket szeretni. (és kevesebb dologért is xD)

Kacsa
2011-06-28, 16:11
Egy délután elég lesz rá.

Michele, te olyan lassú vagy?! xDDDDDDDDDD:vlol:
Komolyan, kis túlzással egy délután sem kell rá. ééés összegyűjtöm ezzel együtt az összes revárdot is.:clown:
Az Underworldre.... hm.... arra talán nem lenne elég egy délután...? vagy igen? hmmm.... nem tudom. de egy nap alatt biztos minden kinccsel meglenne.:)
Anniversary fikázásában nem vagyok benne.:o (lehetne fikázni bezony azt is... de én nem)

Michele
2011-06-28, 16:33
Michele, te olyan lassú vagy?! xDDDDDDDDDD:vlol:
Komolyan, kis túlzással egy délután sem kell rá. ééés összegyűjtöm ezzel együtt az összes revárdot is.:clown:
Az Underworldre.... hm.... arra talán nem lenne elég egy délután...? vagy igen? hmmm.... nem tudom. de egy nap alatt biztos minden kinccsel meglenne.:)
Anniversary fikázásában nem vagyok benne.:o (lehetne fikázni bezony azt is... de én nem)

Igen, olyan lassú vagyok. :vlol:
Én sokszor próbálom magamnak érdekesebbé tenni. Nézelődök, sétálok, lopakodok. De valahogy ez is kevés. :kratz:

TRA lett a legjobb, de ott is tudnék mit kifogásolni, főleg a felépítésben. A fehér peremek meg minden... Áhh, ezt tényleg csak játék közben tudnám igazán érzékeltetni, bemutatni. :angry:

Kacsa
2011-06-28, 16:50
Én sokszor próbálom magamnak érdekesebbé tenni. Nézelődök, sétálok, lopakodok. De valahogy ez is kevés. :kratz:
:

Ha hiszed ha nem, én már megpróbáltam filmszerűvé tenni, azaz olyan furán tartani a kamerát, nem állandóan futok, a sarkokon belopakodok... stb.
a harcokban nem állandóan lőni, de a harcok legtöbbször az Adrenaline Dodge miatt tökre bénának néznek ki, (mert Lara feje egyik pillanatban itt- a másikban meg átfedő animáció NÉLKÜL odapattan, ráadásul elvetődni, és a fejeden átgurulni utána kib@szott fájdalmas, ezt máshogy is meglehetne csinálni, khm... meglehetett volna) komolyan, minte valami mátrix. olyan belassítós, mint a Mátrix film :vlol: ebből kicsit tényleg sok lett, nem kellett volna mindenhova belassulós elugrás.
hupsz, végülis mégis fikáztam.:clown:ez van.

Szerk.: ugyanezt megpróbáltam az Underwolrdben. na ott aztán tényleg nem ment, mert ha egyszer a játékban sem lehet normálisan kezelni a kamerát, akkor így meg pláne nem xD

Petya a Lara Fan
2011-06-29, 23:04
Gondoltam rád Kacsa ;)
Katt ide: http://store.steampowered.com/app/92000/
Hydrophobia: Prophecy 75 % -os leárazás! 2,50 euró csak a játék, szóval bolond, aki kihagyja ilyen olcsón! :D

"ŐRÜLET A HÉT KÖZEPÉN!" írja a Steam is. Az akció végéig jelen pillanatban kicsivel kevesebb, mint 20 óra van hátra. :)

Kacsa
2011-06-30, 09:02
és én hoyga kurv@ életbe vegyem meg?!?!:angry::mad: tudod, milyen bosszantó, hogy egy fingásomba kerül a játék, és mégsem játszahtok vele??
1: nem tudom megvenni, nincs bankszámlánk, sem olyan számla vacak, aminek a segítségével neten tudok vásárolni
2: ha VALAHOGY mégis megvenném (de már torrenten letöltötte:floet:, akkor sem tudnák vele játszani) letöltöttem, a legalacsonyabb grafikára raktam, és el sem indult, lefagyott.
megpróbáltam a szomszédnál, ott is lefagyott. be sem töltött a játék.:angry:
és megmondom őszintén, meg sem aarom venni:mad:ha már egyszer ott az XBOXOMON A MEGVÁSÁROLT JÁTÉK!
ez a Dark Energy is itt tököl, hogy folyamatosan javítgatja, de komolyan, ez már nagy hülyeség, a Steames megjelenés óta HAT DARAB (AZAZ 6!!!) PATCHET KIADATAK A PROPHECYHEZ!!!:angry:
volt is valaki, aki ezt írta: (és TOTÁL egyetértek vele)
"Tudjátok, mit művelt a Dark Energy? Kiadott egy félkész, béta verziós játékot. Ezért mi fizettünk, megvettük május eleén. Aztán, szépen adogatták a patcheket, és végül, a játék hivatalos verziója csak már, a 6-os Patch végére ért el. AZAZ aki játszott a Hydrophobiával és használta a DarkNet-et (ezzel lehet reviewelni a Hydrophobiát), az az ember tulajdonképpen letesztelte a játékot."
Komolyan, röhej.
Az addig oké, hogy a Dark Energy nagyon hálás cég és hallgat a vevőire, de könyörgöm, röhej.
Kiadták a Hydrphobiát CSAK Xboxra, még 2010 augusztusában. Aztán, december 20-án kapott egy óriási Patchet, ami az egész játékot átalakította )egy tényleg jó húzás volt, valóban sokkal jobb volt a játék tőle. Ennek a Patchnek a neve: Pure.
Namost, megjelentek a hírek a Prophecyről. Még Május elején. Ez sem a Hydrophobia folytatása, ez a Pure folyatása. (Sőt, a fejlesztők mondták, hogy ez NEM Hydrophobia 2, ez Hydrophobia 1.5. Már itt vakartam a fejem, hogy hülyeség lenne már javítgatni, inkább folytatni kéne a Hydrophobia 2-vel. Ez alatt új pályákat, folytatott történetet értek)
Azt mondták, hogy meg fog jelenni EGYIDEJŰLEG PS3-ra és PC-re is. Hát, a PC-s verzió Május 9-edikén jelent meg, de PS3ra még mindig nincs -_______-" biztos az a hekkelés a feleőls érte, de erre nem térek ki, enm értek a PShez)
Miután megjelent a Prophecy, a Dark Energy szépecskén kiadott hozzá 6 darab patchet.
Szerintem ez már szánalom. -.-
Ha eddig nem ért el olyan sikereket, már biztos nem fog. Csak hát kicsi csapat, és sok ideje/pénze van ebbe benne a projektbe.
Mindegy, én már beletörődtem hogy több Hydrophobia nem lesz.
legalábbis meglepődnék, ha lenne. (de akkor legyen boxon is, és engedje a Microsoft. a Prophecy is megjelenhetett volna boxra csak a Micosoft nem engedte)

tom croft
2011-06-30, 09:05
és én hoyga kurv@ életbe vegyem meg?!?!:angry::mad: tudod, milyen bosszantó, hogy egy fingásomba kerül a játék, és mégsem játszahtok vele??
1: nem tudom megvenni, nincs bankszámlánk, sem olyan számla vacak, aminek a segítségével neten tudok vásárolni
2: ha VALAHOGY mégis megvenném (de már torrenten letöltötte:floet:, akkor sem tudnák vele játszani) letöltöttem, a legalacsonyabb grafikára raktam, és el sem indult, lefagyott.
megpróbáltam a szomszédnál, ott is lefagyott. be sem töltött a játék.:angry:
és megmondom őszintén, meg sem aarom venni:mad:ha már egyszer ott az XBOXOMON A MEGVÁSÁROLT JÁTÉK!
ez a Dark Energy is itt tököl, hogy folyamatosan javítgatja, de komolyan, ez már nagy hülyeség, a Steames megjelenés óta HAT DARAB (AZAZ 6!!!) PATCHET KIADATAK A PROPHECYHEZ!!!:angry:
volt is valaki, aki ezt írta: (és TOTÁL egyetértek vele)
"Tudjátok, mit művelt a Dark Energy? Kiadott egy félkész, béta verziós játékot. Ezért mi fizettünk, megvettük május eleén. Aztán, szépen adogatták a patcheket, és végül, a játék hivatalos verziója csak már, a 6-os Patch végére ért el. AZAZ aki játszott a Hydrophobiával és használta a DarkNet-et (ezzel lehet reviewelni a Hydrophobiát), az az ember tulajdonképpen letesztelte a játékot."
Komolyan, röhej.
Az addig oké, hogy a Dark Energy nagyon hálás cég és hallgat a vevőire, de könyörgöm, röhej.
Kiadták a Hydrphobiát CSAK Xboxra, még 2010 augusztusában. Aztán, december 20-án kapott egy óriási Patchet, ami az egész játékot átalakította )egy tényleg jó húzás volt, valóban sokkal jobb volt a játék tőle. Ennek a Patchnek a neve: Pure.
Namost, megjelentek a hírek a Prophecyről. Még Május elején. Ez sem a Hydrophobia folytatása, ez a Pure folyatása. (Sőt, a fejlesztők mondták, hogy ez NEM Hydrophobia 2, ez Hydrophobia 1.5. Már itt vakartam a fejem, hogy hülyeség lenne már javítgatni, inkább folytatni kéne a Hydrophobia 2-vel. Ez alatt új pályákat, folytatott történetet értek)
Azt mondták, hogy meg fog jelenni EGYIDEJŰLEG PS3-ra és PC-re is. Hát, a PC-s verzió Május 9-edikén jelent meg, de PS3ra még mindig nincs -_______-" biztos az a hekkelés a feleőls érte, de erre nem térek ki, enm értek a PShez)
Miután megjelent a Prophecy, a Dark Energy szépecskén kiadott hozzá 6 darab patchet.
Szerintem ez már szánalom. -.-
Ha eddig nem ért el olyan sikereket, már biztos nem fog. Csak hát kicsi csapat, és sok ideje/pénze van ebbe benne a projektbe.
Mindegy, én már beletörődtem hogy több Hydrophobia nem lesz.
legalábbis meglepődnék, ha lenne. (de akkor legyen boxon is, és engedje a Microsoft. a Prophecy is megjelenhetett volna boxra csak a Micosoft nem engedte)

jujj kacsa nyugi :D
(esküszöm legyél regény író :D:clown: )
am észre vetted h általában mi ketten vagyunk fent legelőször?? :D

Kacsa
2011-06-30, 09:25
am észre vetted h általában mi ketten vagyunk fent legelőször?? :D


nincs mit csinálnom és mostanában arra szoktam kelni, hogy a macska kapargat valahol:clown: vagy ráugrik az ágyra.
mielőtt bárki is rosszra gondol NEM OTT kapargat a macska.:rolleyes: és hason fekve alszok, ott keződik a dolog.
háton feküdve képtelen avgyok elaludni, de néha reggel arra kelek, (nagyon ritkán), hogy mégis háton fekve alszok.:D

tom croft
2011-06-30, 09:43
nincs mit csinálnom és mostanában arra szoktam kelni, hogy a macska kapargat valahol:clown: vagy ráugrik az ágyra.
mielőtt bárki is rosszra gondol NEM OTT kapargat a macska.:rolleyes: és hason fekve alszok, ott keződik a dolog.
háton feküdve képtelen avgyok elaludni, de néha reggel arra kelek, (nagyon ritkán), hogy mégis háton fekve alszok.:D

én meg csak úgy tudok elaludni hogy oldalra fekszek és a lábamközéteszem(nem kell roszra gondolni :D:clown:) a takarót és átölelem XDDDD nekem csak úgy megy háton fekve én sem tudokaludni XDDD

én a húgom miatt szoktam fölkelni -.-.........

Kacsa
2011-06-30, 09:50
a takarót és átölelem

én a párnámat szoktam átölelni ^^

tom croft
2011-06-30, 09:53
am tiszta fajin a macskekod :D :D :D :D :D :D :D D: D: én nem tarthatok mert allergiás vagyok rá :/ nekem pincsim van :D XD

Petya a Lara Fan
2011-06-30, 11:32
és én hoyga kurv@ életbe vegyem meg?!?!:angry::mad: tudod, milyen bosszantó, hogy egy fingásomba kerül a játék, és mégsem játszahtok vele??
1: nem tudom megvenni, nincs bankszámlánk, sem olyan számla vacak, aminek a segítségével neten tudok vásárolni
2: ha VALAHOGY mégis megvenném (de már torrenten letöltötte:floet:, akkor sem tudnák vele játszani) letöltöttem, a legalacsonyabb grafikára raktam, és el sem indult, lefagyott.
megpróbáltam a szomszédnál, ott is lefagyott. be sem töltött a játék.:angry:
és megmondom őszintén, meg sem aarom venni:mad:ha már egyszer ott az XBOXOMON A MEGVÁSÁROLT JÁTÉK!
ez a Dark Energy is itt tököl, hogy folyamatosan javítgatja, de komolyan, ez már nagy hülyeség, a Steames megjelenés óta HAT DARAB (AZAZ 6!!!) PATCHET KIADATAK A PROPHECYHEZ!!!:angry:
volt is valaki, aki ezt írta: (és TOTÁL egyetértek vele)
"Tudjátok, mit művelt a Dark Energy? Kiadott egy félkész, béta verziós játékot. Ezért mi fizettünk, megvettük május eleén. Aztán, szépen adogatták a patcheket, és végül, a játék hivatalos verziója csak már, a 6-os Patch végére ért el. AZAZ aki játszott a Hydrophobiával és használta a DarkNet-et (ezzel lehet reviewelni a Hydrophobiát), az az ember tulajdonképpen letesztelte a játékot."
Komolyan, röhej.
Az addig oké, hogy a Dark Energy nagyon hálás cég és hallgat a vevőire, de könyörgöm, röhej.
Kiadták a Hydrphobiát CSAK Xboxra, még 2010 augusztusában. Aztán, december 20-án kapott egy óriási Patchet, ami az egész játékot átalakította )egy tényleg jó húzás volt, valóban sokkal jobb volt a játék tőle. Ennek a Patchnek a neve: Pure.
Namost, megjelentek a hírek a Prophecyről. Még Május elején. Ez sem a Hydrophobia folytatása, ez a Pure folyatása. (Sőt, a fejlesztők mondták, hogy ez NEM Hydrophobia 2, ez Hydrophobia 1.5. Már itt vakartam a fejem, hogy hülyeség lenne már javítgatni, inkább folytatni kéne a Hydrophobia 2-vel. Ez alatt új pályákat, folytatott történetet értek)
Azt mondták, hogy meg fog jelenni EGYIDEJŰLEG PS3-ra és PC-re is. Hát, a PC-s verzió Május 9-edikén jelent meg, de PS3ra még mindig nincs -_______-" biztos az a hekkelés a feleőls érte, de erre nem térek ki, enm értek a PShez)
Miután megjelent a Prophecy, a Dark Energy szépecskén kiadott hozzá 6 darab patchet.
Szerintem ez már szánalom. -.-
Ha eddig nem ért el olyan sikereket, már biztos nem fog. Csak hát kicsi csapat, és sok ideje/pénze van ebbe benne a projektbe.
Mindegy, én már beletörődtem hogy több Hydrophobia nem lesz.
legalábbis meglepődnék, ha lenne. (de akkor legyen boxon is, és engedje a Microsoft. a Prophecy is megjelenhetett volna boxra csak a Micosoft nem engedte)

Jól van b+ akkor többet nem is mutatok Neked semmit, nem is mutattam volna, ha tudtam volna hogy egyből idegbeteggé válsz, gratula!

Csodálkozol a sok patch -en? PC -én mi folyik szerinted??? Lökik a sok konzolportos szar játékot PC -re, "mert a PC már nem menő, meg nem divatos" és akkor kapjuk mi is minden konzolportolt foshoz a sok patch -et, de hiába patch -elik, mert csak szarabb lesz az a szar, amit odaadtak nekünk. Tudod mi volt a CoD Black Ops -al?? Kijött, a megjelenés napján nem lehetett vele játszani, mert állandóan lefagyott, akadozott, kilépett, nem csatlakozott a netre, stb. És természetesen konzolportolt game volt. A mai napig már vagy 10 -szer patchelték ezt a fost, és még mindig hagy kívánnivalót maga után. És ez is röhej volt. Szóval tudom, mit érzel, de legalább most átérezted, konzolos szemmel.

Visszatérve az eredeti témához, ha tudom, hogy ilyen bolond leszel, nem is szólok Neked. Én csak jót akartam, de már megszoktam, hogy ezt kapom vissza. Legközelebb majd nem gondolok Rád.

Kacsa
2011-06-30, 11:54
annyit írtam már a fórumon a Prophecyről, azt hittem, már te is tudod, hogy képetelen avgyok vele játszani.
én még nem találkoztam ilyen folytonos, sok-sok patcheléssel, de többet nem is akarok.
nem tudtam, hogy ma már mindent konzolról portolnak át. ami tetszk, boxra szerzem be.
a Resi4 PC-s változatát asszem a világ egyik legrosszabb konzolportjának tartják, de azt hittem, az ilyen dolgok ma már pont hogy megszűnnek, mert a PC-re gyártják a gameket.
vegyél egy PS3mat Petya, és add el a drága géped:clown:abbóla rengeteg pénzből, amit akkor sezdnél be, egy csomó PS3mas játék kijönne xD ha már PS-es vagy. de a box sem rossz. egyik ismerősöm éppen PS3ról tért át boxra, tényleg. és eddig tetszik neki.

Petya a Lara Fan
2011-06-30, 15:46
annyit írtam már a fórumon a Prophecyről, azt hittem, már te is tudod, hogy képetelen avgyok vele játszani.
én még nem találkoztam ilyen folytonos, sok-sok patcheléssel, de többet nem is akarok.
nem tudtam, hogy ma már mindent konzolról portolnak át. ami tetszk, boxra szerzem be.
a Resi4 PC-s változatát asszem a világ egyik legrosszabb konzolportjának tartják, de azt hittem, az ilyen dolgok ma már pont hogy megszűnnek, mert a PC-re gyártják a gameket.
vegyél egy PS3mat Petya, és add el a drága géped:clown:abbóla rengeteg pénzből, amit akkor sezdnél be, egy csomó PS3mas játék kijönne xD ha már PS-es vagy. de a box sem rossz. egyik ismerősöm éppen PS3ról tért át boxra, tényleg. és eddig tetszik neki.

Sajnos nem tudok mindent, mindig elolvasni, így pont nem olvastam a Prophecyről sem, legutóbb csak annyit, amit küldtél Nekem privátban, hogy szóljak, ha megjelenik. Azt hittem ennek örülni fogsz, de nem hogy nem örültél, inkább ideges lettél tőle.
Hát, a játékok többségét konzolról portolják át. Ahogy a Crysis 2 -őt is pl. Nagy szégyen, a Crytek az előző Crysis -okat is mind PC -re írták, erre a 2 -őt konzolról portolták át, és még a megjelenés előtt azt merték hazudni, hogy a PC -s lesz az elsődleges meg arra írják, aztán nagy fenéket...

Most jön ugye a BF3, és nem akartam elhinni, amit mondtak: PC lesz az elsődleges. De az E3 -mon is bebizonyosodott, hogy igen, mert ezt a játékot PC -én mutatták be, és arra is fejlesztik, mert a PC -ben van ennyi erő, hogy ilyen csodálatosan szép grafikájú játékot arra írjanak. Nagy öröm végre ez nekünk, és remélem, hogy tényleg szuperül megcsinálják.

Nem veszek PS3 -mat, se másmilyen konzolt. Én nekem a PC a hobbim, és játék mellett is rengeteg dolgot csinálok rajta, amihez elengedhetetlen egy erős PC. Én kitartok a PC mellett, sajnos játék szempontjából így is kevesebben vagyunk, de akkor is kitartok mellette. És nem megyek a divat után, meg az után, hogy mi a menő. PS3 -mat meg ezután a botrány után nem veszek, ha a Sony csak annyit tud, hogy egy pár fős kis hülyegyerek csapat (Név szerint LulzSec) feltöri a legtöbb PSN Accountot, ellopja az adatokat, majd közzéteszik a neten. Ennyit a Sony -ról, meg a védelemről, egy egyszerű SQL Injection -nel feltörték a legtöbb Sony oldalt. (Emellett feltörték rengeteg óriáscég oldalát, az FBI oldalát, és most BF: Heroes Accountokat loptak, és tettek közzé a neten).

Nekem a PC a "menő". :)

Kacsa
2011-06-30, 16:29
Nekem a PC a "menő". :)

nem gondoltam ám komolyan:clown: én sem adnám el a gépem, ha már százezreket költöttem volna ré:floet:
_________
amúgy hihetetlen, ma a Twitteren a Dark Energynek meglett az 1000. követője, erre mit csinált ingyen odaadta neki a prophecyt:angry:utána, kitett egy rejtvényt Thomas Malthussal kapcsolatban, és az első helyes válaszolónak odaadott egy kódot, amivel inygen érheti el a Prophecyt a Steamen (amire én persze tudtam a választ, de későn vettem észre, meg amúgysem tudnák vele játszani)
Istenem... egy kisujjmozdításra volt tőlem a játék, de amiatt a szar miatt (a gépem) nem tudok vele játszani. ma is játszottam a Portal 1-gyel, 4 FPS-t kaptam a liftekben O_____o"

Petya a Lara Fan
2011-06-30, 16:56
nem gondoltam ám komolyan:clown: én sem adnám el a gépem, ha már százezreket költöttem volna ré:floet:
_________
amúgy hihetetlen, ma a Twitteren a Dark Energynek meglett az 1000. követője, erre mit csinált ingyen odaadta neki a prophecyt:angry:utána, kitett egy rejtvényt Thomas Malthussal kapcsolatban, és az első helyes válaszolónak odaadott egy kódot, amivel inygen érheti el a Prophecyt a Steamen (amire én persze tudtam a választ, de későn vettem észre, meg amúgysem tudnák vele játszani)
Istenem... egy kisujjmozdításra volt tőlem a játék, de amiatt a szar miatt (a gépem) nem tudok vele játszani. ma is játszottam a Portal 1-gyel, 4 FPS-t kaptam a liftekben O_____o"

Jól csinálja a Dark Energy, egy jó kis csapat ha ilyen kis ajándékokkal, bónuszokkal lepi meg rajongóit. Bár a többi fejlesztőcsapat is ilyen lenne...
Figyi, 50K körül már azért lehet olyan PC -t kapni, ahol a mondernebb mostani játékok 30 FPS -el elfutnak, az meg már egész játszható minőség. :)

Kacsa
2011-06-30, 17:26
Jól csinálja a Dark Energy, egy jó kis csapat ha ilyen kis ajándékokkal, bónuszokkal lepi meg rajongóit. Bár a többi fejlesztőcsapat is ilyen lenne...

kedvességgel nincs baj, nagyon közevtelenek és segítőkészek.
de ez a javígtatás már az agyamra megy. xD

Petya a Lara Fan
2011-06-30, 17:37
kedvességgel nincs baj, nagyon közevtelenek és segítőkészek.
de ez a javígtatás már az agyamra megy. xD

Hát de hogyha fut a játék rendesen (Remélem) akkor nem lehet olyan nagy gond ez a javítgatás. :D

Kacsa
2011-07-01, 13:10
WVxN-LETGMs
Isten bizony, ha lenne rá pénzem, akkor szíves örömest laknák a Spencer villában. (Persze a T-vírus által kreált lények nélkül) Akár a csapdák is jöhetnek, nagyjából már ismerem őket.
Komolyan, legalább egy napra úgy elmennék egy EXAKT másolatába.
Asszem a Harry Potteres Roxfortnak (ami valóságos épület) volt egy olyan rendezvénye, ahol nyít napot tartottak:D
Tényleg, nem is lenne olyan nehéz megépíteni ezt a villát. ÉS akkor ott is lehetne ilyen nyílt nap, vagy mi:D Persze csak éjjel! És a Save Roomokba kellene aludni, ahol lenne egy rádió, ami állandóan a Save Room theme-t játszaná. :cool:Ésésésés megépítenék a Courtyardot is, ahol egy eldugott zugba beleraknának egy extra-élethű Lisa Trevor szobrot. A Rezidencia alatti Aqua Ringbe meg rakjanak delfineket, és ragasszanak a hátukra VÍZÁLLÓ... khm.. olyan hegyes izét, ami a cápák hátán is van :D
Az Étkezőben lehetne enni, és ketchupból odaraknának egy vérfoltot a kandalló elé. Ja, és azt az összenyomós szobát is meg kellene építeni (Jill-Sandwich), és ha valaki elvenné a Shotgunt és kimenne, akkor ugyanúgy ereszkedjen le a plafon, csak álljon meg akkor, amikor már csak 40 centi van hátra. És akkor hirtelen kinyílna az ajtó, és belépne egy Barry-cosplayező. Te meg mondanád neki: elkéstél, szendvics lettem.:D
Fúúú én annyira ellenék abban a házban:clown:Sőt, sztem el is bújnák, hogy maradhassak még. Majd max. úgy járok, mint anno George Trevor, össze-vissza bolyongok, és majd éhhalált halok, mert csapdába estem egy folyosón... O__o
Áh, nem is baj, hogy nincs ilyen villa:vlol:

YzaaA
2011-07-01, 14:33
ahogy most így elmesélted ezt a villát nekem is nagyon megtetszett!!!:D
ha tudnám a csapdákat akkor laknék benne én is:D
na jóó talán mégsem:vlol:
de tényleg nagypon tetszik a villa tetszenek a csapdák is:p

Kacsa
2011-07-01, 14:43
ahogy most így elmesélted ezt a villát nekem is nagyon megtetszett!!!:D
ha tudnám a csapdákat akkor laknék benne én is:D


na, majd ketten.te kint fogsz lakni a Rezidencián, én meg benn, a házban:p
xDD na neem, majd időnként feljöhetsz. de ne emeld el a puskát!
__________
___________
_________


http://img233.imageshack.us/img233/8747/image00025.png (http://imageshack.us/photo/my-images/233/image00025.png/)

még nincs tökéletesítve e vhogy így fog kinézni :D

HAJRÁ SHEVA!!! NYOMD LE NYOMD LE !!! NYOMJAAAD!!! EZ AAAZ! (most Sheva kiszabadult) IIIGEN!VEDD KI A SZEMÉT!!! RÚÚGJAD HASBA!!! EZ AAZ!!!
:vlol:a nextgen Larát megútáltam mostanság.

Michele
2011-07-01, 14:50
a nextgen Larát megútáltam mostanság.

*cupp*
..........

Kacsa
2011-07-01, 14:55
*cupp*
..........

*visszacuppol*
..........
:vlol:

YzaaA
2011-07-01, 15:27
hát hja én is!!!:D
gyerünk Sheva!!!!!!
na Lara neked annyi!!!:clown:

na, majd ketten.te kint fogsz lakni a Rezidencián, én meg benn, a házban:p
xDD na neem, majd időnként feljöhetsz. de ne emeld el a puskát!


hjaj ne aggodj hozzá se fogok nyulni!!!:D:vlol:

Kacsa
2011-07-01, 15:57
Na YzaaA, kiváncsi avgyok, kitalálod-e:
Miért kell a zombikat "haláluk" után lefejezni vagy elégetni?

YzaaA
2011-07-01, 16:25
mert ha nem tesszük meg újra feltámadnak és megölnek minket???:D

Kacsa
2011-07-01, 16:30
mert ha nem tesszük meg újra feltámadnak és megölnek minket???:D

:thumb:úgynevezett Crimson Head-ekké válnak majd, amelyek sokkal erősebbek. (tudnak futni, és karmokat növesztenek)
azt hiszem fél óra után válnak azzá.
megjegyzem, ez a dolog kizárólag a REmakeben van. az összes klasszikus Resiben nincsenek Crimson Head-ek. :)

YzaaA
2011-07-01, 16:32
fuha vajon hogy nézhetnek ki???:D
kiváncsi lenék rá!!!:D

Kacsa
2011-07-01, 16:39
fuha vajon hogy nézhetnek ki???:D
kiváncsi lenék rá!!!:D

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20100704221133/residentevil/images/2/20/Pachislot_Crimson_Head.png
a feje színe elvileg karmazsinvörös xD (beírtam Google Fordítóba, hogy "crimson" és karmazsinvöröst dobott ki)

YzaaA
2011-07-01, 17:32
WooooooooooWXDDDDD
ez aztán crimson:jumper::jumper::vlol::vlol::vlol:

Kacsa
2011-07-01, 21:48
WooooooooooWXDDDDD
ez aztán crimson:jumper::jumper::vlol::vlol::vlol:

bezony, bezony. aranyos, mi? akció közben kell látni. csak futkos és hadonászik a karmaival, huss, husss!
ma kettőt lelőttem Richard Aiken Assault Shotgunjával, és egy zombit meg elégettem, (mostanság ritkán égetek zombikat, mindig a fejüket lövöm le Shotgunnal, az a biztos) akkor mondtam: BUUURN, baby!
jaaj most jöttek elő a HUNTEREK!!!!:eek::eek::eek:be voltam sz@rva.
nagyon élvezem a REmaket, Isteni játék, ma tök sokat játszottam vele.:D (Ez is ritkán van)

Michele
2011-07-04, 16:27
Csókolom szomszéd! Hogy van a kismacskája? :angel:

Kacsa
2011-07-04, 17:27
Csókolom szomszéd! Hogy van a kismacskája? :angel:

Angyalom, most már nyugodtan kijelenthetem, hogy otthon érzi magát:D már megszokta a környezetet, és tudja, hogy szeretik.:)néha még oda is bújik:Dde legtöbbször csak alszik és játszik, ugrál össze-vissza.
este szokott rájönni az "ötperc", este, olyan 8-9 óra körül megvadul, össze-vissza ugrál és szaladgál. de azt olvastam, hogy ez normális.:D
most perpillanat alszik, a fotelban, és egy plüss kutya a takarója.:D(a plüss meleg és szőrös, ez tetszik neki)
ezt a fényképet exkluzívan neked csináltam, 1 perccel ezelőtt:angel:
http://i54.tinypic.com/i3ccie.jpg

Michele
2011-07-04, 18:37
Nagyon tündéri. Akkor jól megvan. :D

tom croft
2011-07-04, 18:42
Nagyon tündéri. Akkor jól megvan. :D

am michelle :D te nm tetted publikussá h ho élsz :D de azt viszont igen hogy kacsa a szomszédod aki mint tudjuk baján él :D szal vigyázzál mert tudom hol lax :clown: hidegvérű titkosügynökgyilkos vagyok:privateeye:

YzaaA
2011-07-04, 18:46
JaaaaJ de aranyos<3:jumper::jumper:
nekem is kell 1!!!:jumper::jumper:
szeretem a macskákat nagyon aranyosak:hug:
ohhhh annyira kéne nekem is csak ha hazahoznék egy macskát kihanyittanák a 4-ik emeletrölXDD:vlol:
nem vicc ténylegnem szeretik a macskákat:(
ez a károm hogy nem lehet macskám csak papagályom:(
de én azt is szeretem:D
megint egy monologXDDDés biztos nem érdekel titeke:Dfrancba!!!:angry:
na mind1 cuki a cicád<3:jumper::jumper:

Kacsa
2011-07-05, 11:04
am michelle :D te nm tetted publikussá h ho élsz :D de azt viszont igen hogy kacsa a szomszédod aki mint tudjuk baján él :D szal vigyázzál mert tudom hol lax :clown: hidegvérű titkosügynökgyilkos vagyok:privateeye:

LOL
Michele, nem is tudtam, hogy a szomszédom vagy.
De akkor már tudom, mik azok az ordítások odaát. Ejnye bejnye! :vlol:
ezt elcseszted Tom, hiszen Jerry amarra szaladt:vlol:

YzaaA
2011-07-05, 11:10
ezt elcseszted Tom, hiszen Jerry amarra szaladt:vlol:

:vlol::vlol::vlol:LooooLXDDDD

CrashHungarian98
2011-07-05, 11:36
Ez meg egy régi kép a kutyáimról :) http://kepfeltoltes.hu/view/110705/P1010104_www.kepfeltoltes.hu_.jpg Ez pedig a macskám, Zoro, aki tavaly meghalt :(:(http://kepfeltoltes.hu/110705/P1010178_www.kepfeltoltes.hu_.jpg