PDA

Teljes verzió megtekintése : Elakadások, segítségek



Roli
2011-01-18, 16:46
Ha elakadtál a játékban, vagy épp valamilyen hibád akadt.

OSZRichard
2011-01-21, 15:14
amikor vittem a játékot és a Dél mekszikói pályán voltam "The Midgard Serpent"
résznél (amikor motorral megyünk a föld alatt) az első fa ugrató nem nyílt fel próbáltam lőni jobbra balra de semmi aztán amikor megnéztem a végigjátszást kiderült a dolog ez egy hiba a játékból és elakadtam nem töltött be rendesen és eséjem se volt tovább jutni de már megoldodott a problémát

ferret21
2011-01-27, 10:04
sziasztok!
elakadtam egy nagyon banális részen és tiszta vicc h nem tok tovább jutni.
amikor a kesztyű segítségével eltom forgatni a köveket és kifutok a teremből a falon kell szaladni majd átugrani egy párkányra... csak az a baj hogy nem tok átugrani a párkányra.nem arra ugrik amerre szeretném. leírást is olvastam de nem segített mert csak annyit írt h nyomjak egy hátrát:s
amúgy pc n nyomom. szal ha valaki tudna segíteni azt megköszönném:)
előre is köszi.

Michele
2011-01-27, 12:34
Hát... gondolom nem mindegy a kameraszög. :kratz:

Kacsa
2011-01-27, 14:37
szegény Michele ebben nem tud segíteni. dehát én is Angyalka vagyok, szal akkor átveszem a felettesem helyét:D:angel:
nem kell lefele gomb. ha minden igaz, akkor Thaiföldön, a Puppet No Longer pályán tartasz. Lelőttél néhány pókot, és alattad van egy tengervízzel teli medence.
akkor: megcsáklyázod a gyűrűt, és nekiállasz falat futni. amikor nagyon jól belendültél, kb. 4 falfutás után (azaz balra fut Lara-jobbra fut Lara-balra fut-jobbra fut) és amikor most elkezdesz balra futni, akkor készülj, hogy elengeded az előre gombot (vagy a balra gombot) és amikor MOST a párkány mellé ér Lara, akkor minden elengedsz, és csak egyszer letappintod a SPACE-t, az ugrást. és kész, Lara elkapja a peremet, és a következő pályát nem mondom meg, mert teesék kideríteni:cool::)
Sok sikert a játékhoz, nekem nagyon tetszett.

ferret21
2011-02-02, 11:03
sikerül már eljutottam mexikóba:) most ott tartok h feljönnek a nagy kőoszlopok és motorral odakell száguldoznom.csak az idegesít,hogy nem tom kb mennyi időm van és nem érek oda:(

ferret21
2011-02-02, 11:05
az anniversary hoz nem tudtok egy csalást, pálya ugrás vagy végtelen élet? a t-rexnél egyszerűen nem tudom eg csinálni az adrenaline dodge t:(:(
nem tom minek kellett belerakni a játékba és h mért ilyen bonyolultan kell megcsinálni, egyszerre 3-4 gombot lenyomni egy pillanat alatt kicsit nehéz:(

YzaaA
2011-02-02, 11:39
Annál sietni kell én is sokszor elrontottam és mindog kezhettem ujbol de aztán amikor meghuztem azt a micsodát,utánna gyorsan odamentem de amikor át kellet szöktetni akkor 1 kicsit balra kellet mennem hogy sikerüljön:)
de nem tudom hogy az annibe senkinek nem meggy az adrenalin dodge???:confused::confused::confused::angry::angr y::angry::angry:
ojan 1-szerü csak annyit kell csinálni hogy 1 bizonyos irányban mensz (1-szer fel kell idegesiteni a T-rexet) majd amikor a közeledbe ér és mutatja az irányokat te még mindig a bizonyos irányban vagy lenyomod a shiftet majd amikor a 2 kereszt 1-be ér lelövöd ennyi az egész:):D
Remélem segitettem:D:D:o:o

ferret21
2011-02-02, 12:13
most azt csinálom h az úton oda vissza motorozok h megszokjam az irányítást. rem így menni fog. de kb hány másodpercem lehet erre a műveletre?

OBig
2011-02-02, 12:15
Igen, jó ha megtanulod az adrenalin kinyírást.
DE a T-Rex-et anélkül is ki lehet nyírni. Keresd meg a fali beugrót, ahol nem ér el, és onnan kényelmesen, sok-sok perc alatt, kinyírhatod.
De jobb, ha ,megtanulod az adrenalint, mert később már feltétlenül kelleni fog. :)

De ez nem az a topic, amihez ez tartozik.

YzaaA
2011-02-02, 13:28
Nem baj legközelebb az anni topicjába irja le most csak segitettem:D:)

YzaaA
2011-02-02, 13:30
kb hány másodpercem lehet erre a műveletre?

Öszintén?Pfuu nem tudom:confused:
Hát ugy kb 1 perc elég lehet nem ojan gyorsan csukodik le az a kapu:D
Legaéábbis nálam nem:D:p

Kacsa
2011-02-02, 14:20
jajjj már megint Adrenaline Dodge?!
Michele, plíz lőjél fejbe, MOST!:ohno:

YzaaA
2011-02-02, 14:37
Én megteszem hejette:D:vlol:

Michele
2011-02-02, 15:02
jajjj már megint Adrenaline Dodge?!
Michele, plíz lőjél fejbe, MOST!:ohno:

És ha csak egy golyóm van, és én is ki vagyok már? :vlol:

Kacsa
2011-02-02, 15:13
:vlol:
akkor kőpapír olló.

ferret21
2011-02-02, 18:15
volt egy másik kérdésem is. kb mennyi idő mig az underworld motoros részében lecsukódik a lejárat_?

Roli
2011-02-03, 07:39
volt egy másik kérdésem is. kb mennyi idő mig az underworld motoros részében lecsukódik a lejárat_?

Olyan 1 perc körül, vagy talán kevesebb :)

ferret21
2011-02-03, 08:13
ááá nem igaz már napok óta ezzel ****akodok:s :@ és nem tom megcsinálni...

Roli
2011-02-03, 08:23
Akkor tölts le mentést (http://tombraiders.hu/files/tru/save/under5southernmexico100hun.zip). :)

ferret21
2011-02-03, 20:02
köszi. mondjuk ilyen mentést még nem használtam

Opeter
2011-03-13, 23:32
Ugyanazon problémával küzdök, mint OSZrichard. Mexicoban, miután a tüzes sárkányfejek közt motorral lehajtok, elvileg az első két rámpának nyitva kellene lennie, de az elsőnél elakadok, ugyanis lefele állnak, és nem annyira lehet elugratni róluk. Próbáltam újrajátszani a video alapján, de pont ugyanaz az eredmény.
Valaki tudna gyógyírt a bajomra?

OBig
2011-03-14, 07:28
Hát vagy letöltesz egy mentést, vagy az első jaguárfej helyretételétől megcsinálod a feladatokat, mentés nélkül.
Itt egy mentés hiba van a játékban sajnos.

Bumszli
2011-03-21, 13:16
Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni! Olyan gondom van,hogy win7-em van feltelepítem az underworld-öt,játszom vele kb 20 percet és kidob a játékból! Azt írja ki hogy appcrash.true exe.Így nem tudok vele játszani:angry:!
Olvastam,hogy állítólag nem win7 kompatibilis a játék ez létezik? Ha valaki tud segíteni azt megköszönném!

Kacsa
2011-03-21, 14:12
igen, ez létezhet:rolleyes:
használsz a játékodhoz patchet? és eredeti kiadás, vagy internetről letöltött?
mert ha eredti, akkor a patchel működhet, a netes, akkor nem lehet patchelni :S
(a patch egyfajta frissítés, ami néhány hibát kijavít a videojátékokban)

Bumszli
2011-03-21, 17:23
Igen a játék eredeti! Nem a patch-el még nem próbáltam de majd utána nézek,hátha megtudom csinálni! Köszi a segítséget!

Roli
2011-03-21, 17:48
Rakd fel ezt a patchet (http://tombraiders.hu/index.php?option=com_docman&task=doc_download&gid=128&Itemid=40), hátha segít. :)

Bumszli
2011-03-21, 21:59
Úgy néz ki sikerült! Köszönöm a segítséget!:jumper:

Nitta
2011-03-23, 21:03
Nekem a telepítéssel van a gondom.Kb egy évvel ezelőtt letöltöttem a játék magyar változatát,fel is telepítettem, meg is crackeltem. Amikor indítottam volna, megjelent egy fekete képernyő és kész. Onnantól meg sem nyikkant. Nem lehetett vele mit kezdeni. Úgyhogy le is töröltem. Majd a napokban megszereztem az angol változatot, azonban a gép nem engedi h elkezdjem telepíteni, úgy érzi h az már telepítve van. Holott a játékot már réges rég letöröltem és a registry törlést is elvégeztem.
Van bármi ötletetek a problémám orvoslására? (Win7-em van)

Roli
2011-03-23, 21:16
Szia,

Teljes egészében kitörölted a registry-ket? (Futtatás/regedit) és a szerkesztés/keresés-ben a játékra keresve mindent? :)
Sajnos nekem is volt már hasonló, csak más játékkal. Minden egyes registry-t törölnöm kellett, hogy fel tudja ismerni "újként" :)

Nitta
2011-03-23, 21:33
A regedit az eszembe se jutott. Nagyon szépen köszönöm a segítséget. Most már működik :))

Roli
2011-03-23, 21:36
Nagyon szívesen, örülök, hogy működik! :)

Scoobykah
2011-07-17, 12:22
Több help is kéne ha nem gond:)

az első az Undit magyarul is le lehet tölteni?(rem csak halandzsa)
ill ha nem magyarítást hol találok olyat ami normális és érthető.
Ill mivel nem nekem lesz,de az én feladatom lesz feltelepíteni számítsak vmire?hibára exe nem fut rendesen,patchelni v bármi másra?és csak a telepítésre értem,a játékmenet majd a srác baja lesz.

horus
2011-07-17, 13:37
Igen van egy magyar verza (de csak a felirat magyar) :)

Scoobykah
2011-07-17, 14:33
Igen van egy magyar verza (de csak a felirat magyar) :)

arra gondoltam.:)akk nincs külön magyarosítás?(mert Angol verzió jött le)
tudom h csak keresnem kéne de előbb ink csak megkérdezem

YzaaA
2011-07-18, 11:18
arra gondoltam.:)akk nincs külön magyarosítás?(mert Angol verzió jött le)


nem hiszem hogy lenne magyarosítva TRU csak feliatos van:)

YzaaA
2011-07-22, 14:58
nah ijen bug-ot nem láttatok!!(jobban mondva olvastatok!:p)mexicoban ennél a résznél http://tombraiders.hu/files/tru/5/3/underworld05southern_mexico3_036.jpg kizárt az ajtó hoz nem tudom bemenni hogy felvegyem azt a követ!!:angry::rolleyes:
akkor most töltsek le egy mentést?
vagy egy fly toolt??:rolleyes:

nekocsan
2011-08-01, 03:42
nah ijen bug-ot nem láttatok!!(jobban mondva olvastatok!:p)mexicoban ennél a résznél http://tombraiders.hu/files/tru/5/3/underworld05southern_mexico3_036.jpg kizárt az ajtó hoz nem tudom bemenni hogy felvegyem azt a követ!!:angry::rolleyes:
akkor most töltsek le egy mentést?
vagy egy fly toolt??:rolleyes:

jobb oldalt fel lehet mászni és kimeni

YzaaA
2011-08-01, 12:51
de én nem ugy értem...:Dhanem bementem és ot zárt ki ahol bejöttem!!tehát leált a csapda és nem tudok bemenni a köhöz:D
de már mind1 mert már letöröltem a játékot:D:rolleyes:

dzsemfix
2011-08-22, 15:31
Helló!
Elakadtam. Kerestem hozzá videót a neten, nagy nehezen találtam egy ps2-set.( mert nekem ps2-n van meg ) Megnéztem, de nem tudom, hogy hogy lehet megcsinálni. Segítséget kérek. Itt akadtam el:
http://kepfeltoltes.hu/thumb/110822/tru_www.kepfeltoltes.hu_.jpg (http://kepfeltoltes.hu/view/110822/tru_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

(mexikó a követ le kell valahogy húzni, hogy betörje a földet)

Hogy lehet megcsinálni?
Előre is köszönöm a válaszotok.

Hanna
2011-08-22, 15:43
Csáklyázd meg és húzd. Bár nem sokat látok a képből:D

Kacsa
2011-08-22, 15:50
Szia, és üdv a fórumon!:)
Ömmm.... PS2-es? Én Wii-n játszottam ki, de a PS2-es nagyon hasonlít a Wii-s verzióhoz.
Szóval:
Ki kell lőni a csáklyát a NÉGYZETtel.
Aztán fuss jobbra, úgy, hogy a csáklya kötele a kőtömb mögött hajlott legyen.
Aztán nyomd meg és tartsd lenyomva a HÁROMSZÖGet, az Akciógombot, hogy behúzd a kötelet, és így a kőtömb le fog zuhanni és betöri a padlót.

YzaaA
2011-08-22, 15:55
és a másik oldalon van egy kör alaku izé amibe a csáklyát bele tudod dobni:D

Kacsa
2011-08-22, 16:04
és a másik oldalon van egy kör alaku izé amibe a csáklyát bele tudod dobni:D

igen, a kőtömbtől balra. aztán a kilövés után kerüld meg a kőtömböt, azaz fuss jobbra a platform szélére úgy, hogy a kötél a kőtömbre feszüljön. aztán HÁROMSZÖG, hogy behúzza.

dzsemfix
2011-08-22, 16:06
Nagyon köszönöm, sikerült!

Kacsa
2011-08-22, 16:11
Nagyon köszönöm, sikerült!

Hurrá, további jó játékot!:)

nicolee
2011-10-07, 20:16
Sziasztok!
Ma vettük meg a játékot és a telepítés utáni beállításoknál elakadtam. Nem tudom miért, de azt írja ki mikor az okra kattintok, hogy "Nem sikerült inicializálni a Direct 3D szolgáltatásokat a jelenlegi beállításokkal". :( Ha a legalacsonyabb dolgokat állítom be, akkor is ezt írja ki. Ha valaki tud, kérem segítsen!

Roli
2011-10-07, 20:20
Szia! :)

Vagy gyenge hozzá a videokártyád, vagy a kártya driverét kell frissíteni. :)

nicolee
2011-10-07, 20:27
Szia! :)

Vagy gyenge hozzá a videokártyád, vagy a kártya driverét kell frissíteni. :)

Azt frissítettem. (Ha DirectX 9-re gondolsz)
Szóval, "venni" kell egy újat?

Amúgy, szia! Nagyon örülök neki, hogy ilyen gyorsan válaszoltál. :D *-*

Roli
2011-10-07, 20:35
Szia :)

Nincs mit. :)
Valószínűleg igen, itt vannak (http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=220&Itemid=43) az alapkövetelmények. :)

nicolee
2011-10-07, 20:39
Áh... :/ Köszönöm szépen. :) Nagyon rendes vagy, tényleg. :D Nem számítottam rá, hogy ilyen hamar jön a válasz. Köszi még egyszer. :D

AGP Radeon X1050 Series -> nem jó akkor, igaz?

Roli
2011-10-07, 20:59
Sajnos nem értek hozzá :o

Petya a Lara Fan
2011-10-07, 21:38
AGP Radeon X1050 Series -> nem jó akkor, igaz?

Töltsd le ezt: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=35
Telepíted, next, next, finish.

Itt meg megadod a kártyádat, és letöltöd a legfrissebb drivert:
http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
(Desktop Graphics - Radeon X Series - Radeon X1xxx Series - És kiválasztod az op rendszeredet)
Valóban gyengébb a kártyád hozzá, de valahogy el kéne döcögnie, a hiba amivel kidob valószínűleg nem a kártyád gyengeségéből ered.

nicolee
2011-10-08, 09:56
OMG! Nagyon köszönöm. Bocsánat a sok kérdésért, de egyszerűen biztosra akarok menni. :P Felrakom, aztán kiderül, hogy megy-e. Nagyon szépen köszönöm! :D
Még egy kérdés... a játék menne hibátlanul Windows 7-en?

Kacsa
2011-10-08, 11:19
Még egy kérdés... a játék menne hibátlanul Windows 7-en?

természetesen:)

Petya a Lara Fan
2011-10-08, 11:53
OMG! Nagyon köszönöm. Bocsánat a sok kérdésért, de egyszerűen biztosra akarok menni. :P Felrakom, aztán kiderül, hogy megy-e. Nagyon szépen köszönöm! :D

Ugyan, azért (is) vagyunk hogy segítsünk. :)

nicolee
2011-10-08, 11:56
Próbálkoztam a felrakással. Az első linket letöltöttem, felraktam. A másodiknál azt írta ki, hogy ha engedélyezem a telepítést veszélyeztetem a gépemet. Ezt nem a letöltésnél írta ki, hanem már az ATI telepítőjénél... (Y)


természetesen:)

Akkor lehet megpróbálom nővérem laptopjára felrakni. :)

Hiába arra kattintottam, hogy telepítés megszakítása... felrakta. (Y) Király! Most már élesebb az egész gép, meg minden és furcsa, bántja a szemem. De így se működik! xD Azt írja ki, hogy "Ehhez a játékhoz Direct X9.0c kompatibilis grafikus kártya szükséges. A géped grafikus kártyájának meghajtója nem támogatja a Direct X9.0c 3D gyorsítását."
Amúgy, azért kérdeztem a Windows7-en, mert elvileg az XP/Vistával kompatibilis. De akkor ezek szerint azon is jó. Köszönöm a válaszod, Kacsa. :D

Stranger
2011-10-08, 14:03
Hiába arra kattintottam, hogy telepítés megszakítása... felrakta. (Y) Király! Most már élesebb az egész gép, meg minden és furcsa, bántja a szemem. De így se működik! xD Azt írja ki, hogy "Ehhez a játékhoz Direct X9.0c kompatibilis grafikus kártya szükséges. A géped grafikus kártyájának meghajtója nem támogatja a Direct X9.0c 3D gyorsítását."

Akkor sajnos nem elég a videókártyád mert az csak DirectX 9.0b-t támogat...

Petya a Lara Fan
2011-10-08, 14:30
Hiába arra kattintottam, hogy telepítés megszakítása... felrakta. (Y) Király! Most már élesebb az egész gép, meg minden és furcsa, bántja a szemem. De így se működik! xD Azt írja ki, hogy "Ehhez a játékhoz Direct X9.0c kompatibilis grafikus kártya szükséges. A géped grafikus kártyájának meghajtója nem támogatja a Direct X9.0c 3D gyorsítását."
Amúgy, azért kérdeztem a Windows7-en, mert elvileg az XP/Vistával kompatibilis. De akkor ezek szerint azon is jó. Köszönöm a válaszod, Kacsa. :D

Nem baj, ne foglalkozz a hülye Windows -al, az mindenre kiírja hogy veszélyes, hivatalos forrásból szerzett dolgokat nyugodtan telepíthetsz. ;) (Persze legyen egy jó vírusirtód.)
Akkor amúgy ja, lehet hogy csak a 9.0b -t támogatja...hát akkor új vidikari. :)

nicolee
2011-10-08, 17:58
Nagyon szépen köszönöm a válaszát mindenkinek! Petya, amit mondtál, hogy rakjak fel az az ATi-s. Amióta felraktam és lejjebb görgetek nem egyenletesen megy szépen lefelé, hanem így ugrál. Nem tudom elmagyarázni. :P xD

+ videók se mennek már rajta egyenletesen. :/

Kacsa
2011-10-08, 19:18
igen, ez egy közismert hiba, ilyenkor fel kell rakni a videokártya driverét, az illesztőprogramot, és akkor már jó lesz :) ez az illesztőprogram általában egy CD-n van, amit a videókártyához kapsz :)

Petya a Lara Fan
2011-10-08, 22:49
Nagyon szépen köszönöm a válaszát mindenkinek! Petya, amit mondtál, hogy rakjak fel az az ATi-s. Amióta felraktam és lejjebb görgetek nem egyenletesen megy szépen lefelé, hanem így ugrál. Nem tudom elmagyarázni. :P xD

Átvittem PC témába a dolgot, ott írok. ;)

BunnyNo1
2011-10-24, 18:58
Sziasztok, tudna valaki segíteni?

Üdv.:

BunnyNo1

Cindy
2011-10-24, 19:11
Ha megmondod miben kel a segítség, akkor biztos lesz 1 kedves aranyos ember aki segít neked.

ferret21
2011-11-07, 12:34
az lenne a kérdésem h ha egy peremen kapaszkodok akkor h lehet oldalra ugrálva gyorsabban haladni?előre is köszi:)

Roli
2011-11-07, 13:26
Szia!

Jobbra vagy balra + E (akció) gomb :)

ferret21
2011-11-08, 18:18
köszi szépen
:)

ferret21
2011-11-08, 19:45
tippek kellenének, a croft birtokon vok és annál a résznél h felkell mászni egy oszlopra és átlendülni egy ajtóhoz de mire felmászok az oszlopra addigra becsukódik:S:@ hogy sináljam meg mert már próbáltam úgy is h oda rohanok az oszlophoz, meg az abaj h tök lassan mozog ehez a feladathoz képest:S

Kacsa
2011-11-08, 19:52
tippek kellenének, a croft birtokon vok és annál a résznél h felkell mászni egy oszlopra és átlendülni egy ajtóhoz de mire felmászok az oszlopra addigra becsukódik:S:@ hogy sináljam meg mert már próbáltam úgy is h oda rohanok az oszlophoz, meg az abaj h tök lassan mozog ehez a feladathoz képest:S

min játszol? :) PC-n?

ferret21
2011-11-09, 19:07
igen azon:S

Kacsa
2011-11-09, 21:03
húúú az előbb tök sokat írtam neked, ferret21, hogy segítsek, de én hülye véletlenül bezártam a böngészőlapot :angry: shit.
íme a végigjátszás, tekerj 8:50-hez.
wXGgBbCR6Dc&feature=player_embedded#!
PC-n a SHIFTtel sprintel.

ferret21
2011-11-10, 18:58
köszi néztem ezt a vidit de nem sokat segített sprintelek de vhogy amikor mászik fel a falon olyan lassan mozog:S
elolvastam volna a tippeidet
amúgy köszi:)

Michele
2011-11-10, 19:12
Erről csak ez jut eszembe:

2:32-től
TDYgtR7abgw

:vlol:

ferret21
2011-11-12, 13:15
azt a k...va ezt meg hogy a fa..ba????:eek: én meg rohanok mint állat és semmi! ááááá:angry::angry::angry:

kipróbálom már így is:D

- Legközelebb kérünk használd a javít gombot! -

Kacsa
2011-11-12, 13:27
nem értelek, sztem fölöslegesen időzöl el valahol.
sprintelj oda az oszlop bal vagy jobb oldalához, kapd el a peremet, és csak gyorsan nyomogasd a Space-t, hogy Lara feljebb és feljebb kerüljön. amikor fölértél MAJDNEM a tetejére, de el kell oldalaznod jobbra vagy balra, akkor az E gomb nyomogatásával gyorsítsd be az oldalazást. mássz föl a tényleges tetejére, és rögtön ugorj el, a levegőben lődd ki a csáklyát, és már el is ugorhatsz az ajtóhoz. nem is kell a kötelen körbeforogni, csak ugorj el.

ferret21
2011-11-12, 18:20
na siker már csak a motoros rész fog kiakasztani ami időre megy:S:S

Michelangelina54
2012-02-26, 14:05
Sziasztok!

Én szerencsésen befejeztem a játékot 2x is.
Mind a 2x az a gondom, hogy miután befejeztem,
bejön egy ún. "treasure hunt" pálya.

Nekem csupán 2 elhagyott kincsem van.
Az egyik Valhallában a másik pedig az Északi-tengeren.

Ezzel nem is lenne gond, ha nem minding a Mediterrán-tengerre vinne.
Bármit csinálok pl: végigmegyek újra az üres pályán, majd a végén felmászom a csónakra és nem megy tovább. Valamiért ott rekedek.
Nektek van ilyen élményetek?
Mit tudok vele csinálni?

CrashHungarian98
2012-02-26, 14:45
Sziasztok!

Én szerencsésen befejeztem a játékot 2x is.
Mind a 2x az a gondom, hogy miután befejeztem,
bejön egy ún. "treasure hunt" pálya.

Nekem csupán 2 elhagyott kincsem van.
Az egyik Valhallában a másik pedig az Északi-tengeren.

Ezzel nem is lenne gond, ha nem minding a Mediterrán-tengerre vinne.
Bármit csinálok pl: végigmegyek újra az üres pályán, majd a végén felmászom a csónakra és nem megy tovább. Valamiért ott rekedek.
Nektek van ilyen élményetek?
Mit tudok vele csinálni?

A PDAba kiválaszthatod a helyszínt :)

Michelangelina54
2012-02-28, 16:39
A PDAba kiválaszthatod a helyszínt :)

Köszi szépen!
Működik :):jumper:

Barahir
2012-05-10, 14:08
Kérlek segítsetek nekem!

Elindítom az Underworl-öt, és Lara fehér, minden más rikító zöldben és vörösben villog. Valami baj van a színkezeléssel vagy nem tudom. Ez így játszhatatlan.

Próbáltam már a nVidia vezérlőpulton meg a grafikai beállításoknál is mindent átállítani, de hiába.

Talán az a baj, hogy Win 7-tel nem kompatibilis a játék?
De érdekes módon a Legend normálisan fut rajta. Videoklipet is rendesen lejátszik a gép, csak ennek a játéknak a színeivel nem stimmel valami.

A videokártya 2 Gbyte-os, a gép is 1-2 éves, tehát nem hiszem, hogy nem elég jó… mert a játék minden lazán menne, csak a színek…. 

Mit kéne tenni? Mi lehet ez a probléma?
Köszönöm a segítségeteket előre is!

TheMasterOfTRA
2012-05-10, 14:19
Kérlek segítsetek nekem!

Elindítom az Underworl-öt, és Lara fehér, minden más rikító zöldben és vörösben villog. Valami baj van a színkezeléssel vagy nem tudom. Ez így játszhatatlan.

Próbáltam már a nVidia vezérlőpulton meg a grafikai beállításoknál is mindent átállítani, de hiába.

Talán az a baj, hogy Win 7-tel nem kompatibilis a játék?
De érdekes módon a Legend normálisan fut rajta. Videoklipet is rendesen lejátszik a gép, csak ennek a játéknak a színeivel nem stimmel valami.

A videokártya 2 Gbyte-os, a gép is 1-2 éves, tehát nem hiszem, hogy nem elég jó… mert a játék minden lazán menne, csak a színek…. 

Mit kéne tenni? Mi lehet ez a probléma?
Köszönöm a segítségeteket előre is!


Talán frissítsd a DX-et (directx) vagy ha úgysem jó akkor nemtudom.:( Amúgy Helló :D

Petya a Lara Fan
2012-05-10, 15:08
Kérlek segítsetek nekem!

Elindítom az Underworl-öt, és Lara fehér, minden más rikító zöldben és vörösben villog. Valami baj van a színkezeléssel vagy nem tudom. Ez így játszhatatlan.

Próbáltam már a nVidia vezérlőpulton meg a grafikai beállításoknál is mindent átállítani, de hiába.

Talán az a baj, hogy Win 7-tel nem kompatibilis a játék?
De érdekes módon a Legend normálisan fut rajta. Videoklipet is rendesen lejátszik a gép, csak ennek a játéknak a színeivel nem stimmel valami.

A videokártya 2 Gbyte-os, a gép is 1-2 éves, tehát nem hiszem, hogy nem elég jó… mert a játék minden lazán menne, csak a színek…. 

Mit kéne tenni? Mi lehet ez a probléma?
Köszönöm a segítségeteket előre is!

Minden driver + DirectX a legfrissebb?
A videokártya esetében a legutolsó szempont az, hogy mekkora a memóriája, 1GB bőven elég szokott lenni, sokkal fontosabb a mag - memória órajel. Procid eleget tesz a követelményeknek, RAM elég? (Feltételezem hogy igen, ha 2GB -s karid van, de azért írd csak le.)

Barahir
2012-05-10, 15:18
Minden driver + DirectX a legfrissebb?
A videokártya esetében a legutolsó szempont az, hogy mekkora a memóriája, 1GB bőven elég szokott lenni, sokkal fontosabb a mag - memória órajel. Procid eleget tesz a követelményeknek, RAM elég? (Feltételezem hogy igen, ha 2GB -s karid van, de azért írd csak le.)

Hűha, most kaptam csak a gépet munkahelyről :)
Tehát pontosan nem tudom még a videokártya paramétereit.

A gép 3 GB RAM-os, a processzor talán 2 GHz, lehet az lesz kevés picit. De a főmenü, minden gyorsan pörög, szerintem a gép maga elég lesz.
Még nem tudtam megnézni a directX-et.
Drivereken mit kéne frissíteni?

Köszi a segítséget! :)

Petya a Lara Fan
2012-05-10, 15:34
Hűha, most kaptam csak a gépet munkahelyről :)
Tehát pontosan nem tudom még a videokártya paramétereit.

A gép 3 GB RAM-os, a processzor talán 2 GHz, lehet az lesz kevés picit. De a főmenü, minden gyorsan pörög, szerintem a gép maga elég lesz.
Még nem tudtam megnézni a directX-et.
Drivereken mit kéne frissíteni?

Köszi a segítséget! :)

Jó ez, elég lesz itt a gép. (azért remélem a proci megvan 2 magos :D)

A videokártyád driver -én kell frissíteni, ezt megteheted az nVidia weboldaláról (http://www.nvidia.co.uk/Download/index.aspx?lang=en-uk).
Máshogy is tudod frissíteni a driver -t, az nVidia Vezérlőpultot nyisd meg, fent kattints a súgóra, majd katt a Frissítések opcióra.

A DirectX -et ne is keresgéld akkor, hogy mennyire friss, innen (http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=35) töltsd le a setupot, next, next, finish, ennyi a dolgod, magától felfrissíti az egészet. Tedd meg ezeket a lépéseket, próbáld ki a játékot, ha jó akkor zsír, ha nem, akkor csak szólj, és kitaláljuk, mi a probléma. :)

Roli
2012-05-10, 15:38
Esetleg az 1.1-es javítás (http://tombraiders.hu/index.php?option=com_docman&task=doc_download&gid=128&Itemid=40)t is megpróbálhatod. :)

Petya a Lara Fan
2012-05-10, 15:56
Esetleg az 1.1-es javítás (http://tombraiders.hu/index.php?option=com_docman&task=doc_download&gid=128&Itemid=40)t is megpróbálhatod. :)

Na, Én hülye erre nem is gondoltam.. :angry: :D

Roli
2012-05-10, 16:09
De lehet, hogy a javítás nem megoldás, de sose lehet tudni :D Szerintem is driver frissítés kéne először :)

Barahir
2012-05-10, 16:32
Na, Én hülye erre nem is gondoltam.. :angry: :D


Nagyon köszi a gyors segítségeteket! Hamarosan kipróbálom!

Petya a Lara Fan
2012-05-10, 18:25
Nagyon köszi a gyors segítségeteket! Hamarosan kipróbálom!

Igazán nincsmit, reméljük megoldódik a problémád. :)

dani_banto
2012-10-02, 23:52
GAMEPAD IRÁNYÍTÁSSEGÍTSÉG!!!!
Underworldben a PC-s GamPad-dal nem tudok elindulni a motorral!!!!

Sziasztok! Leszögezem, hogy mindenhol ( angol official és rajongói oldalakon is ) megnéztem már, de semmit nem találtam, vagy ha igen, akkor nem működött.
Van egy jó kis, nem a legdrágább és nem a legolcsóbb GENIUS GAMPAD-om, ami 12 gombos. Minden tökéletesen megy rajta! Underworld alatt mindent tudok irányítani, de egyedül a motort nem!
Konkrétabban:
felülök a motorra, és egyszerűen nem tudom mozgásra bírni!!!! nem akar előre menni! a fényszórók működnek, lőni tud, stb. de se előre se hátra!!! Csak felszállni, leszállni és irányba tenni tudom, vagyis mozog, hogy jobbra-balra a kormány...
usb gampad: http://prohardver.hu/dl/cnt/2010-03/57959/maxfiregrandias12.jpg

KÉRLEK SEGÍTSETEK!!!
Köszönöm!

Roli
2012-10-03, 08:11
Szia!

Nekem is ez volt a problémám. Ilyenkor nem tudtam mást tenni, minthogy a motoros részeket billentyűvel játszottam. :( (Még szerencse, hogy csak két rész volt belőle.) Esetleg a javítást (http://tombraiders.hu/index.php?option=com_docman&task=doc_download&gid=128&Itemid=40) megpróbálhatod, ha 1.0-s verziód van felrakva, hátha segít. :)

dani_banto
2012-10-03, 10:25
Szia Roli!
Köszönöm a segítséget! Az a baj, hogy erre gondoltam én is, amúgy hiába van patch-elve, ez van akkor is. Akkor marad a billenytűzet... pedig a Legendben gond nélkül ment! Szomorú vagyok! :(

KÖSZÖNÖM MÉG EGYSZER!!!!

Szia!

Nekem is ez volt a problémám. Ilyenkor nem tudtam mást tenni, minthogy a motoros részeket billentyűvel játszottam. :( (Még szerencse, hogy csak két rész volt belőle.) Esetleg a javítást (http://tombraiders.hu/index.php?option=com_docman&task=doc_download&gid=128&Itemid=40) megpróbálhatod, ha 1.0-s verziód van felrakva, hátha segít. :)

LaraFan61
2013-01-05, 15:46
Sziasztok!
Valaki tudja mi az a trainer?
Ha igen írja meg kérem!
Köszönöm:rolleyes::rolleyes::o

YzaaA
2013-01-05, 20:16
Sziasztok!
Valaki tudja mi az a trainer?
Ha igen írja meg kérem!
Köszönöm:rolleyes::rolleyes::o

Hali:D
A trainer kérem szépen az a program, amivel a játékban tudsz csalni...Pl:Larát golyóállóvá rakod, így pl a Legendben ha meglönek nem lesz semmi bajod...Vagy az Anniban van God mod, amivel halhatatlan vagy:D
Érted??:DRemélem segítettem:)

LaraFan61
2013-01-22, 19:10
igen köszi!

TYÜTYÜ
2013-02-03, 02:56
szia en sem tudtam tovabb menni az ugratos resznel de en ps3- mon nyomom neked hogyan sikerult?valaszodat
elore is koszonom.

Roli
2013-02-03, 09:34
Szia!

A lényeg, hogy mindig csak a gázt nyomd, ha fékezel, már nem nagyon fog összejönni. Lendülettel a platform közepére kell koncentrálni, és akkor sikerülni fog az ugrás.

OBig
2013-02-04, 12:00
TYÜTYÜ a másik oldalról jött, így ne számíts köszönömre. :)

Irmageddon
2013-03-05, 16:18
Sziasztok!

Olyan problémám akadt,hogy a Mexico-i pályán elhagytam a motorom,elvégre nőből volnék.Sajnos emiatt nem tudok tovább menni sehogy sem.Valaki tud valami segítséget adni ebben a helyzetben?Akár azt is megköszönöm,ha elmondjátok,hogy más játék mentéseit hogyan tudom használni,mert ilyesmivel sajna nem volt még dolgom.A segítséget előre is köszönöm!

OBig
2013-03-05, 17:42
Mentéseket itt találsz: http://tombraiders.hu/index.php?option=com_docman&task=cat_view&gid=69&Itemid=40
A gépeden pedig a C/Documents and Settings/tekönyvtáradban van valahol. Ott van egy Tomb Raider Underworld alkönyvtár valahol. Ha jól emlékszek. :)

Irmageddon
2013-03-05, 19:25
megvan,de köszi :)

namivanmar
2013-03-06, 18:53
valahol biztos megtalálható a motor. főleg ha újratölti az ember a játékot. csak lehet a pálya másik felén van. de azon a pályán jobb mindenhová azzal menni a különböző helyszinek között.

Caroline
2014-01-15, 17:28
A legelső pályán két foggantyút kell megtalálni vagy csak azt az egyet ami rögtön ott van a bejárat előtt?

Roli
2014-01-15, 18:17
Kettőt. :)

Caroline
2014-01-15, 19:29
köszi a segítséget, már sikerült!
Most ott vagyok annál a cukimukinál. azaz Kraken

Caroline
2014-01-18, 13:26
Nem tudok átjutni egy csapdán a Jan-Mayen szigeten, ott ahol a kalapácsért kell menni, az uccsó csapdán ahol a pörgő fölött is van daráló hogy lehet úgy át ugrani hogy ne kelljen be lengeni. pc-n játszom

namivanmar
2014-01-18, 13:46
FRDjMzI9EvQ

Caroline
2014-01-18, 19:26
köszi, néztem már meg olvastam is, csak én vagyok béna.

namivanmar
2014-01-18, 20:03
kitartás és gyakorlás. néha a játék is lehet hibás :)

Caroline
2014-01-18, 21:34
Na sikerült

Mitzy
2014-06-19, 16:22
Van két gépem. Az egyiken nagyon szuperül fut az Underworld viszont a másikon nem tudom. Barbár kérdést teszek fel:Ha azon a gépen amin még nem próbáltam,fut az Anniversary és a Legend,akkor futna rajta az Underworld is vajon? :)
Igazából csak érdekelne,mert ez merőben elméleti dolog. :)

tombraidermaster1996
2014-06-19, 17:36
Hát attól függ, hogy Legendnél engedi-e lagg nélkül a next-gent is, vagy sem, mert nekem az Undi nem fut egyik gépemen sem, mivel már a Legend sem ment fullon, de ha fullon megy mind2, akkor nem lehet gond elvileg, de 512-es videókártya alap, hogy legyen... :S

Mitzy
2014-06-19, 19:15
Hát a Legend Next Generationben laggolás nélkül megy. Akkor az Underworld is jó? :D

tombraidermaster1996
2014-06-19, 19:55
Próba cseresznye, ennyit tudok mondani sajnos... Remélem, hogy menni fog! :)

Robbie
2014-06-19, 20:17
Van két gépem. Az egyiken nagyon szuperül fut az Underworld viszont a másikon nem tudom. Barbár kérdést teszek fel:Ha azon a gépen amin még nem próbáltam,fut az Anniversary és a Legend,akkor futna rajta az Underworld is vajon? :)
Igazából csak érdekelne,mert ez merőben elméleti dolog. :)

http://www.systemrequirementslab.com/cyri

Mitzy
2014-06-19, 20:33
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :D Képzeljétek sikerült! :)

szt.dragon
2016-10-26, 19:56
Nekem ezerrel bugos a játék! első pálya kétkígyófejes kapu. Az egyik platformra rá kell dobni két követ, na nekem b*sz*k eldobni bármit is. Ha meg szimplán rá akarom rakni akkor a kő Larat kikerülve elrepül a karig. A másik hogy hiába akasztom be a csáklyát a kígyófejbe cseszik leszakadni, pedig húzom én minden irányba. :( Please help! valami frissítés vagy patch nincs esetleg rá??? Pc verziót nyomom i5 négymagos proci, 1GB videókártya és 8GB ramon futtatom. Fngom sincs mi lehet a baj? :(

OBig
2016-10-26, 20:06
Underworld 1.1-es Patch (113 MB)
http://tombraiders.hu/letoltesek/summary/38-tomb-raider-underworld/128-underworld-patch-pc-v1-1

szt.dragon
2016-10-26, 22:21
Baj van. Felraktam az áltaad megadott patchet, de most meg már el sem tudom indítani a game-t. Azt írja, hogy nem a megfelelő cd vagy dvd van a gépben tegyem be a gyárit. Közben meg gyári dvdről tolom. Akkor most mi a hiba???

OBig
2016-10-27, 05:52
Van NO DVD patch is itt: http://tombraiders.hu/letoltesek/category/38-tomb-raider-underworld
Ha ez sem jó, akkor töröld a játékot, majd tedd fel újra, patchok nélkül. Nem tudom mi lehet a baj nálad.