PDA

Teljes verzió megtekintése : LB Advent Calendar 2020 - Golden Memories By Astraf



OBig
2020-12-08, 09:28
LB Advent Calendar 2020 - Golden Memories

Készítette: Astraf

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/2020/goldenm_emories.htm)

Történet:

Közvetlenül karácsony előtt Lara felmászik a jeges és havas hegyekre, és felfedez olyan helyeket, amelyek emlékeztetnek a régi kalandokra. Ez a pálya, tisztelgés a Tomb Raider 2: Az arany maszk rész előtt.

Vélemény:

Ugyan az Adventi Naptár, idei első pályája, de igazából mégsem karácsonyi pálya: Ugyan havas, jeges helyeken kalandozunk, de van ellenség is. Hópárducok, keselyűk, pár pók, fegyveresek, sőt még egy hatalmas Yeti is ránk támad. Azért bizony nem rossz pálya. Jók a feladatok, nem túl nehezek, bár a gong-al előszörre nem tudtam mit kezdeni. :) Nagyon hasonlít a TRII Golden Mask részhez. Fegyvert, bőven kapunk, és medipackot is, bár én egyet sem használtam el. Túl nehéz feladatok nincsenek benne, kellemes kikapcsolódást nyújt, ne hagyja ki senki ezt a remek kalandot. Három secret is van a pályán, ezek megszerzése is külön feladat.