PDA

Teljes verzió megtekintése : LB Advent Calendar 2019 - Christmas in Prague By AgentXP



OBig
2019-12-22, 21:43
LB Advent Calendar 2019 - Christmas in Prague By AgentXP

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/2019/christmasinprague.htm)

[B]Történet:

Ez nem csupán egy karácsonyi szint, ez egyben az AOD történet rövid folytatása. Néhány hónappal a Tomb Raider AOD befejezése után Lara egyedül és szabadon találja magát a karácsonyi ünnepek alatt. Úgy dönt, hogy újból meglátogatja Prágát, mert úgy érzi, mintha hiányozna néhány fontos nyom a Vasiley irodájában. Itt kezdődik az adventi kaland ...

„Kedves naplóm, nem terveztem idén karácsonyra semmit. Még Winston is távol van a családjától, a kastély elhagyatott. A könyvtárban ültem, arra gondolva Prágában töltöm el az ünnepeket. És mindazokra a fárasztó dolgokra emlékeztem, amelyek Von Croy, a Monstrum, Eckhardt és Kurtis volt a főszereplője. Úgy érzem, soha nem jutottam el az egész kaland végéhez. Aztán úgy döntöttem, hogy Prágába indulok. Meglehetősen ünnepi hely a karácsony eltöltéséhez, és bár Vasiley lánya tulajdonában van a régi helyiség, úgy érzem, hogy talán elszalasztottam néhány nyomot ott. ”

Ez egy békés szint, harc nélkül. Találj meg 30 karácsonyi dekorációt*karácsonyfadíszt, titkot, amelyek elég el vannak rejtve, hogy kinyissanak egy további bónusz titkot.

Vélemény:

2019 legjobb, legszebb, és legnagyobb karácsonyi pályája ez. Szépek és dúsak a textúrák, nem üresek a termek. Remekek feladatok és változatosak. 31 secret is van a pályán, ezek beszerzési külön kihívás, lévén, némelyik nagyon el van dugva. :) Ellenség nincs a pályán, de a shotgun mégis kell, egy kis romboláshoz. Remek, ünnepi hangulatban kalandozhatsz Prága belvárosában, az AOD helyszínén. ne hagyja ki senki ezt a fantasztikus kalandot.