PDA

Teljes verzió megtekintése : Szia Petya a Lara Fan :-)



OBig
2011-01-20, 19:13
Szia Petya a Lara Fan :-)

Üdv az új fórumon is.

Petya a Lara Fan
2011-01-20, 21:13
Na ennek most nagyon-nagyon örülök! :D
Saját topikom van,ez nagyszerű! :jumper: :hug:
Köszi OBig ezt a kis kedvességet! :hug:

Petya a Lara Fan
2011-01-24, 15:36
Nagyon nagy szám:
http://www.youtube.com/watch?v=lsRPGImIt6c&feature=feedf

horus
2011-01-24, 15:48
Ez nagyon jó :):thumb:

Petya a Lara Fan
2011-01-24, 16:58
Ez nagyon jó :):thumb:

Jaja én is nagyon bírom. :D

Petya a Lara Fan
2011-06-22, 14:02
Na, ide is régen írtam. De most gondoltam írok. :D
Fú, egészen mostanáig a gép előtt ülök. Készülök a szombati kerti party-ra. Mint mindig, most is nagybátyám rendezi. Lesz sok gulyás, rengeteg kaja, no meg ital bőségesen. Szép faház nyaralóban, a hegyekben rendezzünk, mint mindig. Csak egy a szépséghibája az egésznek: Szombatra esőt mond. :( Hát, reménykedem, hogy nagyon jó idő lesz, napsütés és meleg eső nélkül - az időjárás előrejelzés ellenére. Na, reménykedem, hátha, majd meglássuk. Szóval itt ülök mostanáig is, de mindjárt megyek, pihizek egyet. Mivel Én vagyok a zene felelős (Nem, nem neveztek ki ennek, csak minden évben Én hozom a zenét) ezért ma is egész nap csak válogattam a legjobb nyári slágereket. A külföldieket sikerült kiválogatni, vagy 66 számot gyűjtöttem össze, plusz még a Basshunter, külön mappában, és akkor még a magyar slágereket nem is gyűjtöttem össze! Sőt, egy külön lemezre rakom csak a Wolf Katis számokat, ugyanis mivel Ő a kedvencem, Ő lesz a kerti party -n is a fő zene. :) Valamint első remixemen dolgozok, talán nem nehéz kitalálni, hogy Kati Szerelem, miért múlsz? számából szeretnék csinálni egy remixet. Na, ez igen nehéz, a progi használatát nagyjából megtanultam, most viszont Kati dalából csak az ének hangsávja kéne, mert sehogy sem tudom szétszedni a dalt, és így nem tudok betenni alá más zenei alapot, mert így nem egyeznek össze a basszusok (Vagy basszusszámok, vagy nem tudom, hogy hívják ezt..) és így nagyon szörnyű lenne. A hétre terveztem, hogy meglesz, ám ez még nem biztos. Majd ma délután még kitalálom valahogy...Most viszont mennem kell pihenni, mert rekkenő a hőség (SZOMBATON IS ILYEN LEGYEN!!!!!) és valljuk be, egész nap itt ülni azért fárasztó. :)

Michele
2011-06-22, 17:44
Biztos jó lesz. :)
Mi is szoktunk ilyet csinálni. Jó ez a kis összeröffenés. Lazítasz egy jót.

Petya a Lara Fan
2011-06-25, 10:03
Biztos jó lesz. :)
Mi is szoktunk ilyet csinálni. Jó ez a kis összeröffenés. Lazítasz egy jót.

Igen, és most legalább süt a nap is, bár a hőmérséklet nem az igazi...De jó lesz! :) :D Elmentem bulizni, pápá! :)

tom croft
2011-06-29, 12:35
na petya :D úgy hallodtam nagy számítógép zseni vagy :D

az van h a szomszédom akar venni ramot a gépébe 4gigát (2-2) csak fél hogy lehet nem bírná el vagy micsoda..... mert tőlem kérdezte de én annyira nem vagyok jártas az ilyenekbe :D szal a segítséged kérem :D

a gép infói :
pentium 4
CPU 2.80GHz 2.79GHz (2magos)
512 MB ram

remélem ennyi infó elég ennyit bírtam megjegyezni de ha nem akkor felhívom és megkérdem tőle a továbbiakat :D

Kacsa
2011-06-29, 12:37
a gép infói :
pentium 4
CPU 2.80GHz 2.79GHz (2magos)
512 MB ram


gyaaaaaaaaa a RAMját leszámítva rohadt jó gépe van O_o nekem sose lehetett ilyen xDD:vlol:
(bár a vidikarit még nem tudom, de sztem az sem lehet rossz)

Robbie
2011-06-29, 12:47
Amúgy milyen az a 2-2Ram DDR,DDR2,DDR3?

tom croft
2011-06-29, 13:12
Ddr2.... :d

Petya a Lara Fan
2011-06-29, 15:33
Az alaplap pontos típusa kellene Nekem, mert a Pentinum 4 -es viszonylag sok alaplapba passzol. Ha jól gondolom a lap Socket 775 -ös, de a gyártó, és a lap típus száma mindenképp kell. :)

tom croft
2011-06-29, 15:40
Az alaplap pontos típusa kellene Nekem, mert a Pentinum 4 -es viszonylag sok alaplapba passzol. Ha jól gondolom a lap Socket 775 -ös, de a gyártó, és a lap típus száma mindenképp kell. :)

öhm ez így jó?? :D

alaplap neve : Asus P4P800-VM

alaplap azonosítója: P4P800-VM$1007.002$07/24/2003-18:26:35$I865G

Petya a Lara Fan
2011-06-29, 15:53
Igen, jó, azonnal megnézem. ;)

Szerk.: Megnéztem. Az alaplap csak a DDR400 -as RAM -okat támogatja, ezekből maximum 4 GB -ot. Ergo, DDR2 -es nem megy bele.
A socket típusa amúgy 478 -as, nem is 775 -ös, szóval meglehetősen egy régi lapról van szó. Azt ajánlom, vegyen egy 775 -ös lapot, ma már nagyon jó áron lehet kapni, és abba menni fog a DDR2 -es RAM is. (Meglehet, hogy valamelyikbe nem megy, ezért ha esetleg venne lapot, akkor nyugodtan kérdezz engem hogy menni fog -e.) Ebbe csak DDR400 -as megy, és azokat igen ritkán lehet kapni, és ha lehet is, piszok drágán. Így egy új alaplap jobban megérheti, persze azért nyugodtan nézzen körül a neten az ismerősöd, hátha olcsón hozzájut DDR400 -as RAM -okhoz. ;)

tom croft
2011-06-29, 15:56
nagyon szépen köszöni és énis :D

Petya a Lara Fan
2011-06-29, 16:03
nagyon szépen köszöni és énis :D

Szívesen. Bármi van, kérdezz. ;) (Feletted van a válasz, mert szerkesztettem a hsz -em.)

tom croft
2011-06-29, 16:29
Szívesen. Bármi van, kérdezz. ;) (Feletted van a válasz, mert szerkesztettem a hsz -em.)

ááá de kár :D köszi azért :D :D :hug:

Kacsa
2011-07-16, 18:40
Kacsa, költözzünk Petyához. :vlol:

Oksa.:D:D:D

Petya a Lara Fan
2011-07-16, 20:35
Oksa.:D:D:D

Ide is: Gyertek, majd elférünk valahogy. :D

Kacsa
2011-07-17, 10:01
Ide is: Gyertek, majd elférünk valahogy. :D

majd összebújunk:vlol:

Petya a Lara Fan
2011-07-17, 11:54
majd összebújunk:vlol:

lol, oké :vlol:

Petya a Lara Fan
2012-05-10, 13:47
46lrLLANa_U

Haverral csináltuk Co-Op -ban, van szöveges leírás is hozzá. Akinek van CoD MW2 -je, és érdekli ez az "aranyos" pályánkívüli rész, próbálja ki.

Kacsa
2012-05-21, 16:32
Petya, te értesz a telókhoz, mit gondolsz az Xperia rayről? :D
már hónapok óta szemezek vele. :D
drága, mint állat, da basszus, egyszerűen nekem nem kell se Mini Pro, se X8, nekem csaaaak a ray kell. ^^
na jó, legjobban egy iPhone 4S kéne, deháááát 200 ezerért...... :nut:
az Xperia ray ugyan még mindig nagyon húzós nekem, de csak egyszeri vétel lenne úgy is. :rolleyes: és ezzel a telóval a következő 5 évre minumum be vagyok biztosítva. :D

YzaaA
2012-05-21, 18:37
Szép a tellcsi!!:D
Én pölö most a Samsung S5610-el szemezek 1 jó ideje, mivel Galaxy-t 100% hogy nem fogok kapni:P
Viszont nekem most egyenlöre nem kell androidos tellcsi, de ez a Galaxy Y annyira megtetszett, hogy már élek halok utánna!!:D
Ez is androidos tello úgy-e??:p

Petya a Lara Fan
2012-05-21, 19:15
Petya, te értesz a telókhoz, mit gondolsz az Xperia rayről? :D
már hónapok óta szemezek vele. :D
drága, mint állat, da basszus, egyszerűen nekem nem kell se Mini Pro, se X8, nekem csaaaak a ray kell. ^^
na jó, legjobban egy iPhone 4S kéne, deháááát 200 ezerért...... :nut:
az Xperia ray ugyan még mindig nagyon húzós nekem, de csak egyszeri vétel lenne úgy is. :rolleyes: és ezzel a telóval a következő 5 évre minumum be vagyok biztosítva. :D

Jó ízlésed van, jó a teló :D :) Hát figyelj, kicsit sokallom az árát MA, de ahhoz képest, hogy mennyiről indult, jó, csak nem feltétlen arányos a képességekkel MA. Specifikációk nagyon jók, 8.1 MP-s 16x kamera autófókusszal és vakuval, 3.3" képernyő, és az 1Ghz -es procival a komolyabb játékok is menni fognak :) Összeségében tehát jó teló, ha vársz még vele kicsit, biztos olcsóbb lesz, mert hihetetlen gyorsan jönnek az új telók, és rohamosan csökkennek az árak. A jelenlegi csúcsmodell, az Xperia S most olyan 150K környékén van, 1 év múlva kb. az is 50-60K lesz. Ha meg van pénz, akkor nem gáz, a teló képességei nagyonjók, Én csak az 2.3 -as Androidot furcsálom rajta, mert bőven bírna frissebb verziót is, persze ezt később, bár nem hivatalosan, de lehet "frissíteni" (új op. -ot rakni rá).

Ajánlom ezt a tesztet, ha nem olvastad még: http://mobilarena.hu/teszt/sony_ericsson_xperia_ray_nagy_arc_helyett/bevezeto.html :)


Szép a tellcsi!!:D
Én pölö most a Samsung S5610-el szemezek 1 jó ideje, mivel Galaxy-t 100% hogy nem fogok kapni:P
Viszont nekem most egyenlöre nem kell androidos tellcsi, de ez a Galaxy Y annyira megtetszett, hogy már élek halok utánna!!:D
Ez is androidos tello úgy-e??:p

Mármint melyik Androidos -e? :)

YzaaA
2012-05-21, 19:19
Hát az Xperia Ray:D
De gondolom igen:rolleyes::D

Stranger
2012-05-21, 20:44
60ezerért egy telefon? :eek:

horus
2012-05-21, 21:00
Szép a tellcsi!!:D
Én pölö most a Samsung S5610-el szemezek 1 jó ideje, mivel Galaxy-t 100% hogy nem fogok kapni:P
Viszont nekem most egyenlöre nem kell androidos tellcsi, de ez a Galaxy Y annyira megtetszett, hogy már élek halok utánna!!:D
Ez is androidos tello úgy-e??:p

S5610 elég régi, buta telefon, inkább akkor már vegyél érintőképernyőset, okostelefont :D Gyűjts még a Galaxyra sztem :D bár nekem az sem tetszik, telóból csakis Sonyt vagyok hajlandó elviselni :D

YzaaA
2012-05-21, 21:19
Hát jó én is a Galaxy Y-onon vagy minin töröm a fejemet, nekem sem jó ezXD
Viszont a Sony xperia mini pro is jó lenne, viszont azt kezelni nem tom, mert életemben nem volt sony a kezem ügyében...XDNem tom nah....meglássuk...:/:D
ës boccsi az offolásért Petya:rolleyes::D

Robbie
2012-05-21, 21:32
Nekem halál egyszerű Nokia c3-00am van, amire kell most tökéletesen megfelel, érintőkijelzősökre nincs szükségem pedig nagyon menő lett az utóbbi 3-4 évben során sorba jönnek ki....
ha lesz is az xperia play csakis ps1 miadt :)
Amúgy bocs Petya hogy mobil topik lett itt :)

Petya a Lara Fan
2012-05-21, 22:12
Hát az Xperia Ray:D
De gondolom igen:rolleyes::D

Igen, az, az Xperia széria mind Androidot használ. :) (Illetve hát mindegyik okostelójuk.)


Hát jó én is a Galaxy Y-onon vagy minin töröm a fejemet, nekem sem jó ezXD
Viszont a Sony xperia mini pro is jó lenne, viszont azt kezelni nem tom, mert életemben nem volt sony a kezem ügyében...XDNem tom nah....meglássuk...:/:D
ës boccsi az offolásért Petya:rolleyes::D

Ajánlom csak a Sony telefonokat, nagyon jók. Ne félj a kezelésétől, egyszerű, és pillanatok alatt megszokod. :)


Nekem halál egyszerű Nokia c3-00am van, amire kell most tökéletesen megfelel, érintőkijelzősökre nincs szükségem pedig nagyon menő lett az utóbbi 3-4 évben során sorba jönnek ki....
ha lesz is az xperia play csakis ps1 miadt :)
Amúgy bocs Petya hogy mobil topik lett itt :)

Jó az is, Nekem mindig is csak Nokiám volt a X8 -am előtt. :)

Semmi gond amúgy skacok, Én szívesen beszélek veletek ilyen témákról is, illetve nagyon örülök, hogy tudok a tapasztalataimmal segíteni a kedves érdeklődőknek. ( :clown: ) :) :D Meg legalább írnak a topikomba.. :D

Kacsa
2012-05-22, 14:10
60ezerért egy telefon? :eek:

áááh, az egész mindennapi ár, ha azt nézzük, okostelókról beszélünk. :rolleyes:
de megjegyzem, az Xperia ray kerül 60 ezerbe (t-mobilenál, domino csomagban... és bizony azért haboztam hónapokog (és fogok is még egy jó darabig), mert szerintem is b@szott sokba kerül. :D dehát a kacsa már csak ilyen.... ha lúd, legyen kövér. :clown: nem kötök kompromisszumokat. :vlol:
bőven jó lenne nekem (sőt), egy Xperia mini is, még mini pro se kell, dehát ha egyszer nekem a ray kell.... inkább várok. :D

köszi Petya a bő választ! :):) :)
http://mobiltesztek.hu/wp-content/uploads/2011/07/sony_ericsson_xperia_ray.jpg
ááááh de bjutiful. :D vékony kis kecses. ^^

Petya a Lara Fan
2012-05-22, 16:27
áááh, az egész mindennapi ár, ha azt nézzük, okostelókról beszélünk. :rolleyes:
de megjegyzem, az Xperia ray kerül 60 ezerbe (t-mobilenál, domino csomagban... és bizony azért haboztam hónapokog (és fogok is még egy jó darabig), mert szerintem is b@szott sokba kerül. :D dehát a kacsa már csak ilyen.... ha lúd, legyen kövér. :clown: nem kötök kompromisszumokat. :vlol:
bőven jó lenne nekem (sőt), egy Xperia mini is, még mini pro se kell, dehát ha egyszer nekem a ray kell.... inkább várok. :D

köszi Petya a bő választ! :):) :)
http://mobiltesztek.hu/wp-content/uploads/2011/07/sony_ericsson_xperia_ray.jpg
ááááh de bjutiful. :D vékony kis kecses. ^^

Szívesen! :) Csini teló, valóban :)

YzaaA
2012-05-22, 16:44
Én most ezen a mini pron elmélkedek....:D
nekem tetszik az arc is, de nekem nem kéne ojan nagy telefon, a kicsike pont megfelelne nekem, szóval inkább a mini pro-nál döntök......
Szerintetek??:D
(persze ha minden összejön akkor megkapom novemberre!!:D)

tombraidermaster1996
2012-05-22, 17:11
Én most ezen a mini pron elmélkedek....:D
nekem tetszik az arc is, de nekem nem kéne ojan nagy telefon, a kicsike pont megfelelne nekem, szóval inkább a mini pro-nál döntök......
Szerintetek??:D
(persze ha minden összejön akkor megkapom novemberre!!:D)

Nekem is az van és szuper, hidd el megéri, Anyuéktól kaptam most Karácsonyra, de azóta arról netezek, azon játszok, imádom, csak az a 2gb-os memókártya kevés, most 4gigás van benne és szupi jó. Eleinte hamar merül az aksi, de ha sűrűn töltöd, nekem kétnaponta kell töltenem mostmár, olyan az aksijuk, hogy minden töltéssel nő a kapacitásuk. :) Csak vigyázni kell néhány alkalmazással, mert nem mind működik megfelelően. Pl: Sonic 4 Episode 1, nos igen ez a legnagyobb kivétel a könnyen beszerezhető játékoknál, nagyon nehéz volt beszerezni xperia mini pro-ra, de megérte, sd-datzát használ és azt külön le kell szednie, vagy te szeded le a netről... Na mind1 a lényeg az, hogy adreno datát kell leszedned hozzá és a hvga alkalmazásfajtát a sonic 4-ből, aztán megy, kijátszottam, túúúl rövid, az a baj, de szupi jó. :) Van nekem rajta minden baromság, amit csak rálehet tenni és ami a legfontosabb, hogy nem szaggat egyáltalán. :) Szerintem jól járnál vele Iza! :)

YzaaA
2012-05-22, 17:14
és kicsike és kényelmesen elfér a zsebemben!!:D
Szal én amellet fogok dönteni:DÉs ha apáék annyira rendesek lesznek és megveszik én kiszökök a börömböl!!!:clown:

tombraidermaster1996
2012-05-22, 17:21
és kicsike és kényelmesen elfér a zsebemben!!:D
Szal én amellet fogok dönteni:DÉs ha apáék annyira rendesek lesznek és megveszik én kiszökök a börömböl!!!:clown:

:) Fűzd meg őket. :) Én is imádom, pedig én fiú vagyok. :D De tudom kezerlni normálisan és játszani is jó rajta. :)

Kacsa
2012-05-22, 18:47
egyik oszttársamnak is Mini Prója van, fogtam én is a kezemben, de mit mondjak, nekem túl vastag és a kijelzője túl kicsi. :o :o :o de persze netezni, játszani kényelmesen lehet rajta, csak én olyan olyan kulák vagyok, hogy nekem nagy kijelző kell. xD
(nem olyan nagy, mint az arc-nak azért. :D)
Iza, mellesleg tudod, az arc milyen árkategóriában van? :D egyik legjobb Xperia modell. :p

YzaaA
2012-05-22, 18:53
Nekem hiába mondod forintban, mert nekem lejben kellXD
Nekem a mini pro az pont jó lessz édes kicsi telcsi!!:>:D
És még sokat is tud:O:D

tombraidermaster1996
2012-05-23, 16:41
És még sokat is tud:O:D

Bezony. :P Imádom, pedig tényleg női teló lenne, de nem érdekel, nekem kisképernyős teló kell mindig. Mindig is kisképernyős telóim voltak. De a mini pro Isteni jó teló, jó rajta netezni, sms-ezni, chatelni, játszani, egyszóval mindent, de még a 4.0-ás android nincs kiadva rá, majd ha kilesz, akkor frissítem. :) Hidd el Iza, megéri az árát, szupi teló, de majd ezt te is megtapasztalod. Nagyon könnyű kezelni, meg hamar beletanulsz majd. :) Szerintem vedd meg, mert nagyon megéri. :)

Kacsa
2012-05-23, 17:27
Bezony. :P Imádom, pedig tényleg női teló lenne, de nem érdekel, nekem kisképernyős teló kell mindig. Mindig is kisképernyős telóim voltak. De a mini pro Isteni jó teló, jó rajta netezni, sms-ezni, chatelni, játszani, egyszóval mindent, de még a 4.0-ás android nincs kiadva rá, majd ha kilesz, akkor frissítem. :) Hidd el Iza, megéri az árát, szupi teló, de majd ezt te is megtapasztalod. Nagyon könnyű kezelni, meg hamar beletanulsz majd. :) Szerintem vedd meg, mert nagyon megéri. :)

én is bátorítalak a megvételre Iza, meg leszel vele elégedve. :)

am asszem majd június elején fog kijönni rá az Ice Cream Sandwich... dehát még lehet, hogy eltolják párszor. :rolleyes:

YzaaA
2012-05-23, 17:57
Nos akkor végleg ennél döntök^^:)

tombraidermaster1996
2012-05-24, 18:20
Nos akkor végleg ennél döntök^^:)

Jól teszed Iza. :) Tetszeni fog, hidd el. Sok jó alkalmazás van hozzá, de ajánlatos beszerezni egy 4 vagy több gigás memókártyát és az eredeti memóról átmásolni a gépre az androidos dolgokat és utána az új kártyát belerakni a telódba és arra átrakni az eredeti kártyás androidos cuccokat és úgy lesz helyed is és töltögethetsz le jó appokat majd rá. :)

Kacsa
2012-05-24, 18:41
yaaaaayyyy én meg ólcsóbban fogom megkapnia rayt :jumper:
ma derült ki. ^^ ráadásul hamarosan. :D

YzaaA
2012-05-24, 18:49
Jól teszed Iza. :) Tetszeni fog, hidd el. Sok jó alkalmazás van hozzá, de ajánlatos beszerezni egy 4 vagy több gigás memókártyát és az eredeti memóról átmásolni a gépre az androidos dolgokat és utána az új kártyát belerakni a telódba és arra átrakni az eredeti kártyás androidos cuccokat és úgy lesz helyed is és töltögethetsz le jó appokat majd rá. :)
Az akkor jó lessz:DMár várom a novembert!!:D

yaaaaayyyy én meg ólcsóbban fogom megkapnia rayt :jumper:
ma derült ki. ^^ ráadásul hamarosan. :D

Na dejó neked:Dörülök neki:)

tombraidermaster1996
2012-05-24, 18:53
yaaaaayyyy én meg ólcsóbban fogom megkapnia rayt :jumper:
ma derült ki. ^^ ráadásul hamarosan. :D

Gratula! :) Használd majd egészséggel! :)

YzaaA
2012-06-06, 17:06
Héé Petya 1 kérdésem lehet??:D
Ha pölö egy Wi-fi-s telloval netezel az a kártyádról vesz-e le egységet??:)
És mit jelent az, ha egy telefonban van EDGE???

Kacsa
2012-06-06, 18:00
Ha pölö egy Wi-fi-s telloval netezel az a kártyádról vesz-e le egységet??:)

Istenem Iza, gondolkozz.
ha Wi-Fis telóval Wi-Fi hálózaton netezel, már hogy menne le a karidról pénz?
akkor megy le a pénz, ha a szolgáltatód által adott netet használod.

az EDGE pedig egy kapcsolódási technológia, tulajondonképpen neked nem jelent semmit. (se nekem, se a legtöbb embernek.)

YzaaA
2012-06-06, 18:52
Jolvanna ha 1x nem tudtam....nem kell rámszálni!!:rolleyes:
Kösz azé a választ:)

Petya a Lara Fan
2012-06-06, 20:24
Kérdés megválaszolva :D

Amire figyelj oda, hogy ha meglesz a teló, akkor az adatforgalmat tiltsd le, nehogy véletlen valahogy kapcsolódjon a telód valahová ami nem ingyenes (tehát nem Wi-Fi) és veszi le a pénzt. A Wi-Fi egyébként pénzt nem fog levenni a kártyádról, de a telód akkuját úgy fogja zabálni, mint állat. :D Ezért ajánlatos kikapcsolnod a Wi-Fi -t, ha már nem netezel. ;) Ha gondolod/gondoljátok írhatok blogba egy cikket a saját tapasztalataimról a Xperia telókkal kapcsolatban, mit ajánlatos, mit nem, stb. :)

YzaaA
2012-06-06, 20:43
Jó 5-let lenne:D:)
Én sajnos az Xperia miniröl lemondtam...:oOlyan az ára, hogy 20 év múlva se tudnám összeszedni, hogy megvegyem, szal maradok 1 Samsungnál....:/

Robbie
2012-06-06, 20:43
Kérdés megválaszolva :D

Amire figyelj oda, hogy ha meglesz a teló, akkor az adatforgalmat tiltsd le, nehogy véletlen valahogy kapcsolódjon a telód valahová ami nem ingyenes (tehát nem Wi-Fi) és veszi le a pénzt.
Pontosan! vannak telók akiknél ha megszakad a wifi kapcsolat autómatica átváltanak.

Roli
2012-06-06, 20:51
Ha gondolod/gondoljátok írhatok blogba egy cikket a saját tapasztalataimról a Xperia telókkal kapcsolatban, mit ajánlatos, mit nem, stb. :)

Az jó lenne, már én is elgondolkodtam egy olyan telón, csak még tapasztalatom semmi róluk :)

Petya a Lara Fan
2012-06-07, 12:20
Szuper, akkor hamarosan megírom :)

Kacsa
2012-06-07, 14:02
én is örülnék neki, mert hát júliusban első okostelómat venném meg (xperia ray) :) elolvasnám a cikket biztosan.

Petya a Lara Fan
2012-06-07, 22:57
Rendi, holnap úgyis itt a péntek, a hétvége, a hétvégén meglesz az írás ;)

horus
2012-06-09, 09:09
Szia! Vettem új gépet (Toshiba laptop) Win7 van rajta és mindig frissitgeti magát.... :D Na szóval szted lefogja ez a sok frisitgetés lassitani a gépemet ? Inkább kikapcsoljam a Win Updatet ? (Ha igen hogyan kell?) Mit javasolsz ?

Kacsa
2012-06-09, 10:59
Szia! Vettem új gépet (Toshiba laptop) Win7 van rajta és mindig frissitgeti magát.... :D Na szóval szted lefogja ez a sok frisitgetés lassitani a gépemet ? Inkább kikapcsoljam a Win Updatet ? (Ha igen hogyan kell?) Mit javasolsz ?

az csak természetes hogy mindig frissítgeti magát ha most vetted. :) ne kapcsold ki az Win Upadtet, az nem lassítja le. :)
amúgy mik vannak a laptopban?

horus
2012-06-09, 11:13
az csak természetes hogy mindig frissítgeti magát ha most vetted. :) ne kapcsold ki az Win Upadtet, az nem lassítja le. :)
amúgy mik vannak a laptopban?

proci :Intel Pentium B960 2.20 Ghz
4GB Ram
Graf kartya - Intel HD Graphics Family 1.7Gb memóriával
600 GB HDD
:)

Kacsa
2012-06-09, 13:14
proci :Intel Pentium B960 2.20 Ghz
4GB Ram
Graf kartya - Intel HD Graphics Family 1.7Gb memóriával
600 GB HDD
:)
na, ezek tök jók, főleg a kétmagos proci tetszik. :) hadd kérdezzem meg, akarsz játszani rajta majd?

szóval: ne kapcsold ki a Windows Updatet, egy idő után, amikor letöltötte a legújabb updateket is, már nem fog zavarni. :)

Petya a Lara Fan
2012-06-09, 14:03
Szia! Vettem új gépet (Toshiba laptop) Win7 van rajta és mindig frissitgeti magát.... :D Na szóval szted lefogja ez a sok frisitgetés lassitani a gépemet ? Inkább kikapcsoljam a Win Updatet ? (Ha igen hogyan kell?) Mit javasolsz ?

Kacsa jól mondja, ne kapcsold ki, nem fogja le a gépet. Bár Én csak értesítőt kérek, hogy van -e frissítés, és ha igen, akkor kézileg letöltöm. Megfeledkezni nem is tudok róla, mert mindig ad egy értesítést az értesítései területen. :)

horus
2012-06-09, 23:37
na, ezek tök jók, főleg a kétmagos proci tetszik. :) hadd kérdezzem meg, akarsz játszani rajta majd?

szóval: ne kapcsold ki a Windows Updatet, egy idő után, amikor letöltötte a legújabb updateket is, már nem fog zavarni. :)

Nem nagyon, mert meg mindig ott van az Xbox...
De amugy ha mar ugyis ez a csucsok csucsa, csak kivancsisagbol szteek a B3 futna rajta ?

Petya a Lara Fan
2012-06-10, 01:14
Battlefield 3? Háááááát.. nagyon lowon szerintem.