PDA

Teljes verzió megtekintése : Segítség, elakadtam!



Matie
2018-09-09, 17:55
Ha elakadtál a játékban és nem tudod, hogyan tovább, írj, örömmel segítünk a továbbjutásban. :)

Mephizto12
2018-09-23, 13:02
http://www.imagebam.com/image/4c5f5b982454504 Segítsééééééééég! :DElfordítottam a karos oszlopot 87489327 irányba ugyanúgy kötéllel kirögzítve a másikhoz. De nem tudok rájönni, hogy melyik a helyes irány, hogy az olaj jó helyre menjen.

Mephizto12
2018-09-23, 14:54
Megoldódott :) Egyre jobban tetszik, hogy el lehet akadni a játékban :) Hozzá teszem nálam a felfedezés meg rejtvény része nehézre van állítva :D

Zsolt_72
2018-09-23, 17:48
Egyre jobban tetszik, hogy el lehet akadni a játékban :)

Ezt bizony én is hiányoltam a reboot-széria korábbi két részéből. Egyszerűen sehol sem akadtam meg a feladványokkal, pedig előtte erre azért volt példa... :)

drlecter
2018-09-23, 18:07
Csatlakozom hozzátok, végre tényleg jobban előtérben vannak a feladványok - már a főszálban is! Ha jól emlékszem, összesen 10 helyen lesznek "púzlék" csak a fő vonalon. És én elsőre mindent hardra raktam. :D De nem bántam meg.

Dr_DJ
2018-11-19, 17:01
Sziasztok,

első hozzászólásom, bár 1996 óta vagyok Lara-fan, erről képeket majd később.

Szóval, igazából annyi az "elakadás" lényege, hogy eljutottam a The Hidden City (Paititi) részhez, ott első tábortűznél leültem (Quipu Overlook), onnan tovább köteles ugrásokkal jutottam Paititi-be, viszont egyből mentem véletlenül a videó-részhez, és Larát elvitték, csuklyával a fején, utána ment tovább a játék, szép új ruhában. Viszont, így kimaradt pár összeszedhető cucc, még mielőtt a videó jött volna a találkozásról (hátizsák, dokumentum, stb.), és ha Paititi-be tábortüzezek és visszautazok a Quipu Overlook-hoz, a köteles ugrásokat nem enged át a játék, már az első köteles ugrásnál a mélybe jutok, kb. 50-szer haltam meg.

Kvázi az a rész "senkiföldje", még nem Paititi, de már nem is a Trial of the Eagle pálya, onnan a szikláról nem enged tovább-ugrani (direkt nem kapja el már az elsőt sem a kötéllel), hogy a hiányzó cuccokat összeszedjem, még mielőtt találkozok a "falusiakkal" és elvigyenek a faluba. Paititi-ből nem találtam meg oda a visszautat, a térkép szerint is az "zöld" terület, ahol csáklyát húztak a fejemre és elvittek a városba. Most akkor azokat az otthagyott cuccokat akkor nem lehet sehogy utólag összeszedni, visszamenni értük? (PS4-en játszok).

Köszönöm előre is a segítséget, este folytatom Paititi-t, de jó lenne tudni, mi a helyzet :-)

OBig
2018-11-19, 20:57
Vissza tudsz oda menni tábortűz nélkül is. Ha a paititi barlangból lemész a tóhoz. egyenesen át a hídon, túl is egyenesen, és a szemközti részen átgázolva a sáron visszaérsz oda. de később is vissza kell majd oda menned, mert egy feladatot ott kell megoldani, a Stop the Ritual-t.

Corty
2018-12-05, 09:53
Sziasztok! Ps4-en játszok, és van egy olyan problémám, hogy felvettem és megcsináltam mindent, tehát a játék térképei mind 100%-os teljesítést mutatnak, de a főmenüben csak 99.72 százalékot mutat....! 😣 természetesen nem kaptam meg sem a játék 100% teljesítéséért járó trófeát sem, és még sorolhatnám. Nagyon bosszantó, mert platinázni szerettem volna. Van valakinek ötlete, hogy mit kezdjek ezzel? :( előre is köszönöm a segítséget!

OBig
2018-12-05, 20:21
Biztos hogy minden pálya 100%-os? Én is így jártam, és mint kiderült, San Juanban kimaradt egy beszélgetés. Ha tuti minden pálya 100-as, akkor csak egy bug lehet. Volt másnál is ilyen sajnos az elején, de javították egy patch-al. PS4-en nemtom hogy van ez.

Marcsi
2018-12-18, 16:59
Sziasztok!
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Elakadtam rögtön a játék elején, amikor a vizes barlangban kell átúszni. Egyszerűen nem jutok át a hasadékon. Hiába nyomkodom a gombot, ami jelez, nem történik semmi. Beszorulok a hasadékba és megfulladok. Minden tanácsot, ötletet szívesen meghallgatok :) Köszi

OBig
2018-12-18, 20:28
Akció gomb. Esetleg nyomd még az előre-t.

koat73
2019-05-14, 10:33
Sziasztok!
A segítségeteket kérem!A Shadow-hoz megkaptam mind a hét DLC-t,a sírokkal nincs is semmi gondom,de az extra küldetéseket sehol nem találom...
Köszönöm,ha tud valaki segíteni!!

OBig
2019-05-14, 20:42
Nézd meg a végigjátszásnál a DLC-ket, ott le van írva, hogy hogyan tudod elérni.
https://tombraiders.hu/trgames/shadow-of-the-tomb-raider?id=1750

koat73
2019-05-18, 08:47
Köszönöm!!

kaloz
2019-08-06, 15:36
Sziasztok...
Hol és hogyan és hol lehet beszerezni a motoros kötélcsigá. Van pár hely hova csak azzal lehet bejutni..

OBig
2019-08-06, 16:55
Én sosem használtam, úgy emlékszek. De valamelyik kereskedőtől.

Matie
2019-08-06, 20:11
Szia! A motoros csigát az öregasszony árulja, aki a dobosával, Rimakkal járkál. Először Paititiben lehet vele találkozni, utána pedig véletlenszerűen bukkan fel a környéken, sajnos nem könnyű rátalálni. Van, hogy olyan helyen árul, amerre egy lélek se jár, csak Lara (pl. a rejtett városhoz vezető úton a sziklán, mielőtt átlengesz egy sor kampón). Azt hiszem, a legutóbbi végigjátszásomban én se szereztem meg, mert egyszerűen nem találtam az árust, de el tudtam jutni mindenhova. A megerősített kés, illetve a tolvajkulcs azok, amik kellenek, ha mindent fel akarsz venni - az előbbit a történet során kapod meg (ha jól emlékszem), az utóbbit szintén az öregasszonytól. (Ha egyáltalán nem találkoztál még vele, meg kell csinálni egy mellékküldetést, egy Takiy nevű kisfiúnak kell visszaszerezni a kockáit.)

Géé
2019-09-08, 20:23
Muszáj megkérdeznem mert sehol nem találtam rá megoldást / leírást: Kuwaq Yaku pályán van egy "Sír Sztélé", de nem tudom hogy jutok el oda???

163

OBig
2019-09-10, 21:37
Én nem tudom miről beszélsz, nálam nincs ilyen, vagy nemtom hol van. Mi a Sír neve?164

drlecter
2019-09-12, 13:44
Muszáj megkérdeznem mert sehol nem találtam rá megoldást / leírást: Kuwaq Yaku pályán van egy "Sír Sztélé", de nem tudom hogy jutok el oda???

163

Nem az egyik DLC miatt van talán? A kohós pont Kuwaqban játszódik, azt már megcsináltad?

Géé
2019-09-26, 11:14
Köszi a válaszokat, közben 100%-ra megcsináltam a pályát és nem kellett hozzá ez a sír, tehát gondoltam hogy valami kiegészítő DLC-s dolog lehet. Azok következnek nemsokára. :)

kara
2024-01-08, 11:07
Hellosztok!
A Croft Manor után IV Peru pályánál tartok. 14%-nál 03. Kuwaq Yaku pályát írja az Angliai pálya után. Mikor Lara álmodja a kislány korában felfedezi a Croft birtokot. Az álmából mikor felébred a Peru pályán van. De sem videót sem leírást nem találtam közvetlenül a Croft Manor után. Ott tartok, hogy egy rongyos fa akadályt kell meggyújtani tűzes nyíllal. Előtte felszedtem az olajos edényekből az olajat. De csak sima nyilat lő ki. szeretném megtudni, hogyan lehet tüzes nyilat kilőni. Illetve ha kell hozzá valami, hol és hogyan tudom megnézni mi kell még hozzá? A választ előre is köszönöm. Üdv : Kara.

kara
2024-01-08, 12:41
Hellosztok!
Visszamentem a legközelebbi tábortűzhez de a választható nyilaknál nem találtam tűzes nyil készítését. A választ előre is köszönöm. Üdv : Kara.

kara
2024-01-08, 14:49
Hellosztok!
Visszamentem és találtam egy sírhelyet az "Alvilági átjáró"-t. visszamentem ahhoz a helyhez ahol tüzes nyíllal kel tovább mennem. de most sem tudok tüzes nyilat csinálni. 15%.-nál tartok. A választ előre is köszönöm. Üdv : Kara.

kara
2024-01-08, 17:13
Hellosztok! Addig próbálgattam, míg rájöttem, hogy a középső görgethető gombot kell lenyomni, a tüzes nyíl készítéséhez, és kilövéséhez. PC-n. Üdv : Kara.