PDA

Teljes verzió megtekintése : Relics of Power (Part 4) By Richard Hill (Seth94)



OBig
2017-07-29, 20:31
Relics of Power (Part 4)

Készítő: Richard Hill (Seth94)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/2017/relicsofpowert4.htm)

Történet:

Lara az RX Explorer hajótn indul a követklező kalandjára, az Antarktiszra, hogy megkeresse a Tech Mines bázist, majd egy bányát, végül Tinnos városát, hogy elhozza a negyedik és utolsó relikviát, a Tinnos szobrát.

Vélemény:

Nem könnyű, de jó kaland volt ez a négy pályás alkotás. Kezdőknek nem ajánlom, a harmadik pálya, és a negyediken az utolsó harc elég kemény. Sok medipackot elhasználtam, főleg a sok kötelező sérülés, a nagy esések miatt, és persze az utolsó harc miatt is. Sajnos ezt a végigjátszást olyan gépen játszottam végig, és írtam le, ahol nem láttam az energiacsíkot, így nem tudtam takarékoskodni. :) Teljesen TR3-as érzésem volt a kaland során, az utolsó, az Antarktiszos rész jutott az eszembe. Itt is egy hajó körül kalandozunk, majd lemegyünk egy bányába, utána jön Tinnos, és a végén egy főnökharc bikával, istennel. Medipack, lőszer, fegyver van bőven, talán csak a DesertEagle-vel javaslom takarékoskodni az utolsó harcnál, jó szolgálatot tesz, lebénítva egy kicsit mindig a főistent. 13 secretet találhatunk meg, bizony némelyik jól elbújt. Hát kalandra fel, és csak nyugalom. Megéri, jó kis kihívás volt.