PDA

Teljes verzió megtekintése : Mit vársz tőle?



Roli
2011-01-18, 16:44
Milyennek szeretnéd a játékot? :)

Kacsa
2011-01-20, 16:06
Jó hosszúnak:D
ez a cicám:
sztem egy játéknak hosszúnak kell lennie. milyen hosszúnak? amennyire csak lehet. komolyan modnom, a 10 órás játék semmi. (mert annyit akarnak) LEGALÁBB 15, de én a 20-nak jobban örlünék.

Underhoe
2011-01-20, 17:06
A podcastban hallottak alapján minimum 10 óra játékidőre számíthatunk. A Guardian of Light-ot kb. 7-8 órára tippelték, ha jól rémlik - én kivégeztem több, mint 12+ óra alatt, és az is csak a multiplayer része volt.
Bár én szeretek felfedezni minden zugot, valószínű azért tartott ilyen sokáig. :)
A TR-nél bőven meglesz a 15+ óra is, reméljük.
Én sokat várok a játéktól, az eddigi információk szerint izgalmasnak, egyedinek, véresnek, és nem utolsó sorban félelmetesnek ígérkezik, ami már erősen kellett a szériának.

Kacsa
2011-01-20, 17:18
LOL én a GoL-t max. 7 óra alatt fejeztem be:offtopic:
ja, és sztem is itt volt az ideje a nyomatékosításnak - a ValóVilágbeli (most nem a fosfoylamra gondolok) durvaságnak. :)

Robbie
2011-01-20, 18:11
Szerintem a CD-nél is érzik ennek a résznek a súlyát ha ez bukás nincs TR legalábbis egy jópár évig
DE én már most elkönyvelem hogy ez lesz a legjobb next gen TR főleg az új csapat társaknak köszönhetően. :)
Én még mindig azt mondom hogy még egy Underworld utáni story befejezést elviseltem volna ha nem játék akkor egy animációs film vagy egy regényben:rolleyes:
(Amire azt mondják hogy 10 óra minimum nálam tuti 16 óra minimum kivéve ha lennének mellék küldetések mert azok nálam kimaradnának..:) )

Kacsa
2011-01-20, 18:23
bár igen.... a jó játékos sztem az, aki a középpontban marad. én nem vagyok jó játékos. hacsak nem ragad el a sztori, mert akkor gyorsan továbbmegyek. én hardcore típus vagyok. mindent ezerszer végigvisezk a legapróbb részletekre figyelve.:)

CrashHungarian98
2011-02-16, 16:41
Izgalmas törénetet akarok és a játék hosszú legyen:jumper:

Kacsa
2011-02-16, 16:52
én is:)
bár énnekem nem is kell az izgalmas töri csak a hosszúsága. mert azért a hossz biztos hoz magával izgi történetet. vagy nem.:cool:

Kacsa
2011-06-07, 12:56
na, most hogy megjelent a Trailer ÉS a Gameplay, már mindenkinek megfogalmazódott ugye az, hogy mit szeretne látni a teljes játékban. na ki vele.:D
egyre jobban úgy érzem, hogy meglett a vágyam, és hosszú lesz a játék.:jumper:

Michele
2011-06-07, 16:33
Legyen jóval hosszabb, mint az előzőek.
Tartalmazzon kihívást.
Érje el, hogy megkedveljem a főszereplőnket.
Alternatív útvonalak sem jönnének rosszul. Több megoldás - ezt ígérték is azt hiszem.
A lehető legkevesebb moziélmény; mert hát jó nézni, de a nézés az nem játszás.
Ne legyenek segítő szimbólumok mindenütt. (Tehát ne legyen kinyalva nekünk ott...) A tűznél még megértem, mutatja, hogy meddig kell ott tartanod a fáklyát; de egyéb helyen nem kéne. Az előzőekben is elég bosszantó volt a csáklyánál az a kör, amit már akkor megmutatott, amikor te még szét sem néztél, vagy a kamerát arra sem forgattad.
Nem tudom, hogy itt mi veszi át a titkos helyek vagy relikviák szerepét, de remélem érdemes lesz küzdeni értük. Értelmes legyen a jutalmazás.
Remélem tényleg minden megmászható lesz. Tehát ha én kiválasztok egy szimpatikus falrészt, fel tudjak rá menni. Már persze ha egészséges a kisasszony...
Normális harcrendszerre már rég vágyom. De hát ezen a téren is beígértek valami újat. Sok sikert ehhez.
Az animációk ne legyenek összecsapottak.

Egyelőre ennyi jutott eszembe. Majd jelentkezek még, ha van valami.
Engem már tényleg csak az érdekel, milyen a játékmenet.

Kacsa
2011-06-07, 16:39
öööö a segítő szimbólumokat az Undiban már ki lehetett kapcsolni, akkor itt is biztosan.:)ha viszont nem lehet őket kikapcsolni, akkor is, a HARD fokozaton biztos nem lesznek. sztem a tűz ikon is csak addig és akkor jelenik meg, amikor Lara odatartja majd a fáklyát. :)

popov06
2011-06-10, 20:24
Naggggyon rémélem a játék többi része is legalább ilyan lesz, mint a gameplay, de az is lehet, hogy az elejét megcsinálták, azt a többi meg lapos lesz, lényeg, hogy a reklám meglegyen:clown:bár tudván, Lara kisasszony ismételten a végét járta csak nem kockáztatták meg:clown:, hisz valljuk be kezdett kicsit monoton lenni eza megyek, ugrok, lövök...ideje volt már Lady Croftot szembesíteni a valósággal, igazából a hossza az lényegtelen mert legalább 20 órát biztos el fogok vele szerncsétlenkedni:D

arpuc
2011-06-11, 11:47
Én biztos vagyok benne h jó lesz..:D :jumper: de szerintem a "megyek, ugrok, lövök" játékmenet is nagyon jó volt, és illett:D

popov06
2011-06-11, 17:54
Én már kezdtem úgy érezni, hogy ugyanazt a játékot játszom, csak részenként a háttér változik...

Kacsa
2011-06-11, 18:02
de szerintem a "megyek, ugrok, lövök" játékmenet is nagyon jó volt, és illett:D

na, gönyörű. :rolleyes:

popov06
2011-06-12, 13:43
szerintem a "megyek, ugrok, lövök" játékmenet is nagyon jó volt, és illett

Szerintem ennek a játéknak a témájából többet is ki lehet préselni, és remélem az új rész erre tökéletes példa lesz, hogy őszinte legyek nem fog túlzottan a dupla pisztoly hiányozni, így legalább érdembeli harcokra számíthatunk.:cool:

Petya a Lara Fan
2011-06-12, 14:00
A TR soha nem az emberi harcokról szólt, így most is felesleges emberi harcokra élezni a játékot.

biohazardrex
2011-06-13, 01:09
#Legyen hosszú! legalább GTA hosszúságú
#Értelmes, nem kiszámítható és érdekes sztori
#Szerethető karakter (bár én már most is csipázom)
#Nehéz feladványok
#"survivor vision" kikapcsolása, vagy teljesen eltörlése a játékból
#Sok mini game pl. sérülések ellátásánál
#változatos helyszínek (egy szigeten...hááát mind1, nem számít)
#Jó szinkron
#gyűjthető dolgok (legyen is értelme)
#kombinálhatóság pl. az íj két végére valami éles követ raksz amivel tudsz közel is harcolni stb.
# Nagy szabadon járható terület (bár ezt ígérik)
# Változó időjárás (éjjel,nappal-zivatar,szárazság)
# választási lehetőségek pl.segítesz neki vagy nem, ezt válaszolod neki vagy azt
# választási lehetőségek esetén legyen hatással a sztori kimenetelében
# Ne legyen fizetős tartalom "DLC" inkább tegyék bele alapból a játékba, hagyják a következő részbe vagy akkor legyen INGYENES!

Nos ennyi amit várok tőle, lehet kicsit sok, de hát ez van, nagy a mérce az előzőekhez képes (gondolok 1,2,3,4-re)

Kacsa
2011-06-13, 08:57
á te vagy az én emberem!!!!!!!!:jumper::jumper::jumper:
én pont ugyanezeket várom:D
100%ban egyetértek veled.

Bexika
2011-06-13, 11:09
én is ilyesmiket várok :D meg hogy elfusson a gépemen xD

Crash82
2011-06-13, 14:20
én is ilyesmiket várok :D meg hogy elfusson a gépemen xD

Na azt énis Xd
Mondjuk menni biztos fog,
csak ne akadjon :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Goldfish
2011-07-07, 21:17
Hogy én mit várok el?

-Először is,legalább legyen hosszab mint a Legend!
-A helyszínek legyenek változatosak,"színesek"
-Nem lineáris történet (vagyis hogy lehessen a sztori végét változtatni)
-Ne csak lövőldözni kelljen benne,hanem legyenek érdekes és furfangos feladványok egyaránt
-Ne csak "egyféle" időjárás legyen (eső,szél,napsütés,homokvihar,stb... :D)
-Extrák (videók,ruhák,kódok,stb...)
-Szabad terület
-Éshogy biohazardrex szavaival éljek,a tárgyakat lehessen kombinálni

Most hirtelen több nem jut az eszembe.:cool:

CrashHungarian98
2011-07-07, 23:19
-Extrák (videók,ruhák,kódok,stb...)


Azt írták, hogy megnyitható ruhák nem lesznek. :(

Kacsa
2011-07-08, 09:14
Azt írták, hogy megnyitható ruhák nem lesznek. :(

nem is kellenek...:floet:

tom croft
2011-07-08, 10:29
nem is kellenek...:floet:
de énm szerettem csöcstartóban és bugyiban szaladgálni :(

Petya a Lara Fan
2011-07-08, 11:01
de énm szerettem csöcstartóban és bugyiban szaladgálni :(

Hát akkor vegyél fel csöcstartót, meg bugyit, aztán szaladgálj. :D

CrashHungarian98
2011-07-08, 11:02
Hát akkor vegyél fel csöcstartót, meg bugyit, aztán szaladgálj. :D

:vlol::vlol::vlol:

Kacsa
2011-07-08, 11:29
de énm szerettem csöcstartóban és bugyiban szaladgálni :(

ahogy Petya is mondja, ezt otthon is meg tudod csinálni. és ha van egy női személy, aki veled lakik, akkor meg pláne.:cool:

YzaaA
2011-07-08, 11:39
ahogy Petya is mondja, ezt otthon is meg tudod csinálni. és ha van egy női személy, aki veled lakik, akkor meg pláne.:cool:

ikszdéXDDD:vlol:

CrashHungarian98
2011-07-08, 11:41
ahogy Petya is mondja, ezt otthon is meg tudod csinálni. és ha van egy női személy, aki veled lakik, akkor meg pláne.:cool:

:vlol::vlol::vlol::vlol: Már fáj a hasam a sok nevetéstől! :vlol::vlol:

Goldfish
2011-07-08, 12:26
Azt írták, hogy megnyitható ruhák nem lesznek. :(

Ne már...Pedig tök jók voltak a ruhák...:(


Hát akkor vegyél fel csöcstartót, meg bugyit, aztán szaladgálj. :D

Ez nagyon fájt Petya...xDDDDD

YzaaA
2011-07-08, 12:32
Goldfish ez Michele-nek fog fájniXDD
(mármint a dupla hsz)

horus
2011-07-08, 13:11
Nem kellenek ruhák... Minek az ??? Legyenek jobb megnyitható dolgok mint pl. nehezebb játékmód, fegyverek én még olyannak is örülnék hogy fejlesztői napló vagy más ending stb... :):D

Kacsa
2011-07-08, 13:25
Nem kellenek ruhák... Minek az ??? Legyenek jobb megnyitható dolgok mint pl. nehezebb játékmód, fegyverek én még olyannak is örülnék hogy fejlesztői napló vagy más ending stb... :):D

bizony ám.

YzaaA
2011-07-08, 13:27
Nem kellenek ruhák... Minek az ??? Legyenek jobb megnyitható dolgok mint pl. nehezebb játékmód, fegyverek én még olyannak is örülnék hogy fejlesztői napló vagy más ending stb... :):D

hjaja:D
én még azt is elkébzelném hogy vissza lehetne nézni a filmeket meg egy plussz játszható pálya:jumper:

Kacsa
2011-07-08, 13:33
meg egy plussz játszható pálya:jumper:

mint a Style Units?:)

Goldfish
2011-07-08, 13:45
Nem kellenek ruhák... Minek az ??? Legyenek jobb megnyitható dolgok mint pl. nehezebb játékmód, fegyverek én még olyannak is örülnék hogy fejlesztői napló vagy más ending stb... :):D

Asszem sokan szeretnének nem lineáris történetet...:D
Am sztem jók voltak a ruhák is...:D

Kacsa
2011-07-08, 14:46
Asszem sokan szeretnének nem lineáris történetet...:D


köztük én is.:)a linearitás sokszor unalommal és hanyagsággal párosul (a készítők hanyagok)

Goldfish
2011-07-08, 14:51
Teljesen egyetértek Kacsa!:):D

Petya a Lara Fan
2011-07-08, 15:16
Ez nagyon fájt Petya...xDDDDD

Na végre tudtam valami olyat mondani, amin páran röhögtetek. :D

tom croft
2011-07-08, 17:21
Hát akkor vegyél fel csöcstartót, meg bugyit, aztán szaladgálj. :D

XDDDDDDDDDDD
rendben XD :D de mert ilyen jó ötleteid vannak végig kell nézned :vlol::vlol::vlol::vlol:

Petya a Lara Fan
2011-07-08, 17:33
XDDDDDDDDDDD
rendben XD :D de mert ilyen jó ötleteid vannak végig kell nézned :vlol::vlol::vlol::vlol:

Ajaj, Én inkább kihagynám, ha nem gond. :D

tom croft
2011-07-08, 19:45
Ajaj, Én inkább kihagynám, ha nem gond. :D

neeem szabaaad :D ha má kifőzted edd is meg :D :vlol:

Petya a Lara Fan
2011-07-08, 20:27
neeem szabaaad :D ha má kifőzted edd is meg :D :vlol:

Átviszem a témát Off - topikba ;)

CrashHungarian98
2011-07-09, 11:15
Helyes :p:p

Nagy Boglárka Croft
2011-07-09, 13:30
Legyen a leghosszabb eddigi Tomb Raider :) és persze legyen nagyon izgi :)

tom croft
2011-07-09, 13:38
bocs rosz helyre ment xd

nem szabad dupla kommentet írni :D
megesznek az adminok :D
legközelebb használd a "javít"gombot a kommented jobb alsó sarkában :D
(nem le cseszés csak jót akarok :D)

YzaaA
2011-07-11, 09:16
mint a Style Units?:)

pontosan:)

horus
2011-07-11, 15:52
Legyenek a pályák újrajátszhatók mint a TRA/TRL-ben, újralehessen nézni az átvezető vidiket....

Öcsí
2011-07-11, 16:02
Újrajátszhatóak lesznek a pályák :D:D A videós részt én is remélem :P

Kacsa
2011-07-11, 16:08
Legyenek a pályák újrajátszhatók mint a TRA/TRL-ben, újralehessen nézni az átvezető vidiket....

ez szerintem garantált:Dén még a RRU-ben is simán újra tudtam játszani a páyákat, és nem Treasure Huntban (ami nagyon sz@r, hanem mentésekkel):)de valóban jobb lenne őket úgy újrajátszani, minta TRA/TRL-ben.:)

Kacsa
2012-01-08, 15:39
jaaj de régen nem írt ide senki. :D
nekem viszont lenne elvárásom a TR9-cel kapcsolatban. :D

szeretném, hogy Alison Carroll beöltözzön TR9-es Larának. :) lehetséges? mert az oldalon az van, hogy 2008-tól 2009-ig modell, szóval ma már nem? :(

Roli
2012-01-08, 15:59
Soha többet nem lesz hivatalos Lara modell se ő, se más. :(

Kacsa
2012-01-08, 16:16
Soha többet nem lesz hivatalos Lara modell se ő, se más. :(

SÁJZE!!! :mad: :D

Robbie
2012-02-10, 15:18
Szerintetek kapunk valamit Lara szülinapján?:)

horus
2012-02-10, 16:16
Szerintetek kapunk valamit Lara szülinapján?:)

Sztem semmit :p

Kacsa
2012-02-10, 16:25
Sztem semmit :p

sztem se. :\

Roli
2012-02-10, 17:03
Elméletileg jó lenne valami, gyakorlatilag meg.... :nut:

tombraidermaster1996
2012-02-10, 18:24
Jó lenne valami, de abból tuti nem lesz semmi... :( Mondjuk egy Lara szobor, vagy mondjuk concept artok vagy valami.

Robbie
2012-02-10, 19:06
Nagyon jó lenne már hónapok óta nemvolt semmi média anyag...:/
És ahogy látni többi megjelenésre váró játékból meg már jönnek rendesen...

horus
2012-02-10, 19:12
Nagyon jó lenne már hónapok óta nemvolt semmi média anyag...:/
És ahogy látni többi megjelenésre váró játékból meg már jönnek rendesen...

Egy hosszu gameplay johetne plussz kepek...

Kacsa
2012-02-10, 19:17
nekem megmondom őszintén egy DEVELOPER DIARY kéne, mint anno az Undiból a Beneath the Surface sorozat, vagy mi.
amiben a készítők mesének a gameplayről, az a developer diary.

amúgy sztem az E3-ig ne nagyon várjunk semmit. :rolleyes: (E3.... hát júniusig O_o)

tombraidermaster1996
2012-02-10, 19:29
Nagyon jó lenne már hónapok óta nemvolt semmi média anyag...:/
És ahogy látni többi megjelenésre váró játékból meg már jönnek rendesen...

Épp ez az. A TR9-ről meg jóformán semmi hír... Csak nehogy az legyen a kifogás, hogy újra kellett telepíteni a gépet, és elvesztek a fájlok.... Egy kérdés: Régen az AOD-nál TR5-4-3-2-1 mennyire záporoztak a hírek? Most még eddig vihar előtti csend van, de talán már látom a villámokat, és hallom, hogy távolról morajlik. Tehát talán valamikor nem is tudom mondjuk a napokban hátha kapnánk egy hírt vagy valamit. Hmmm.... Utálom a vihar előtti csendet. Basszus, mindjárt itt van Valentin nap és ezzel egyúttal Lara születésnapja is, és még semmi hír... Na majd kiderül minden akkor, amikor eljön az ideje. Amúgy örülök annak, hogy kb. négy év alatt elkészült az alpha verzió. :) Azt is kiadhatnák nyugodtan tesztelni az embereknek. Na mind1. Majd minden kiderül ősszel. Csak egy elvárásom van a TR9-cel kapcsolatban: legyen egyszerű, de nagyszerű. Ne kapkodják el, hozzanak ki mindent abból az ezer éves motorból. ja és tartsanak be mindent, amit ígértek, nehogy csalódás legyen belőle. Az Underworldnél tetszett volna az a funkció, hogy a kamerával képeket lehetett volna készíteni és megosztani mindenkivel. De mi lett belőle? Semmi. Remélem, hogy most nem lesznek ilyen dolgok, mint pl: pályarészek törlése tárgyak stb. kiszedése. Na ennyi volt, befogom mára.

horus
2012-02-10, 19:33
nekem megmondom őszintén egy DEVELOPER DIARY kéne, mint anno az Undiból a Beneath the Surface sorozat, vagy mi.
amiben a készítők mesének a gameplayről, az a developer diary.

amúgy sztem az E3-ig ne nagyon várjunk semmit. :rolleyes: (E3.... hát júniusig O_o)

am sztem is csak E3kor lex vmi:(

Öcsí
2012-02-10, 20:25
Egyrészt örülök annak,hogy nem záporoznak és fullasztanak minket hírekkel mint az Underworld-nél,másrészt nem örülök mert már 4 év után valami nagy "bumm" jól jönne.De jobb is így egy-két infó a játékról az E3-ig aztán E3-on videók a harcrendszerről az ellenfelekről plusz trailerek utána még is infó szórás és már kezünkben is lesz a játék.Annyit mutassanak a játékból ami elég ahhoz,hogy sok játékost meggyőzzön,a többit had fedezze fel a játékos :D

horus
2012-02-10, 21:27
De ha nem mutatnak a játékból semmit, nem promotálnak, nincs reklám, akko az az eladásokon is megfog látszani :(

Öcsí
2012-02-10, 21:34
Épp azt mondom,hogy annyit mutassanak amennyi az eladások növeléséhez kell...nem kell agyon informálni minket :D Sokkal nagyobb élvezetet nyújt ha nem tudunk "mindent" :D

Kacsa
2012-02-11, 09:11
Épp azt mondom,hogy annyit mutassanak amennyi az eladások növeléséhez kell...nem kell agyon informálni minket :D Sokkal nagyobb élvezetet nyújt ha nem tudunk "mindent" :D

jaja, emlékszek, az Undi idejében szinte egy walktroughot is össze lehetne vágni a kiadott gameplayekből...
-__-'

Öcsí
2012-02-11, 12:47
jaja, emlékszek, az Undi idejében szinte egy walktroughot is össze lehetne vágni a kiadott gameplayekből...
-__-'

Hát ez az.Jó igaz mi dönthettünk arról,hogy megnézzük-e ezeket vagy nem.De szinte lehetetlenség volt kibírni az én részemről :D

Kacsa
2012-02-11, 13:42
Hát ez az.Jó igaz mi dönthettünk arról,hogy megnézzük-e ezeket vagy nem.

na azért erről nem mi tehetünk, mert még jó, hogy megnézzük, amit a készítők NEKÜNK csináltak. :D egy TR fan még jó, hogy megnézi a kiadott anyagokat, arról a készítők tehetnek, ha túl sokat adnak ki.

de viszont úgy látom, a Crystal még erre is rájött, hogy ne árasszuk el a játékosokat. :thumb:
egyre jobban kezd visszatérni a remény számomra. dehát tartózkodok még azért, az tény.

Szajuri
2012-02-12, 19:08
nem akarom bevágni az unalmast meg senki kedvét lelohasztani:) de szerintem már egyik TR sem lesz olyan mint az ősök...hónapokig tartó felfedező utak, mindig találsz valami újat benne...és sajna mióta elolvastam ez a min. 10óra játékidő..ááh. Núdli..de már van egy sejtésem ha 10órát saccolnak természetesen csinálnak DLC-ket...és azokba gyúrják a játék játékot.. Az Undit két nap alatt kivégeztem.. És ha már itt tartok remélem ennek az újnak valami barátságos menürendszere lesz ...

Kacsa
2012-02-12, 20:02
nem akarom bevágni az unalmast meg senki kedvét lelohasztani:) de szerintem már egyik TR sem lesz olyan mint az ősök...hónapokig tartó felfedező utak, mindig találsz valami újat benne...és sajna mióta elolvastam ez a min. 10óra játékidő..ááh. Núdli..de már van egy sejtésem ha 10órát saccolnak természetesen csinálnak DLC-ket...és azokba gyúrják a játék játékot.. Az Undit két nap alatt kivégeztem.. És ha már itt tartok remélem ennek az újnak valami barátságos menürendszere lesz ...

én már annyit kételkedtem, hogy sztem átbillentem az optimista oldalra. :rolleyes:
dikk télleg. :D

Szajuri
2012-02-13, 14:33
ne aggodj jomagam sem vagyok ennyire passziv. csak.. nem tudom pl neked hogy jott le, miota atvette a Crystal a jatekot, elvarazsoltak mindenkit azzal hogy becsomagoltak a jatekot a gyonyoruszep grafikajukkal a sztori pedig egy nulla lett..gyorsan vegigporgeted egy max ket nap alatt es szia....aztan nincs mas dolgot mint varni a kovetkezore...ami.. Ha pedig ujra akarod jatszani akkor meg nem talalsz semmi uj felfedezni valot max bugtomkelegeket..Meg semmi kihivas, vagy gondolkodni valok mint regen, hogy na most mit merre... Adok nekik eros 60% remenyt :D

Öcsí
2012-02-13, 14:37
Ez nem fogható teljes egészébe a Crystalra.Ha megnézed a leglényegesebb minden játéknál a grafika.A legtöbb idő erre megy el a Crystalnak is haladni kell a korral,mert ha nem fele ennyien se vennék meg a játékot.Régi időknek vége szépek voltak,jók voltak de már vége.Kár visszasírni,mert soha nem lesz még 1 olyan Tomb Raider mint a régiek.Inkább el kell fogadni.Én nem is értem azokat akik újrafeldolgozást akarnak a régi TR-ből hagyják őket békén úgy voltak jók ahogy vannak :D.
Az Anni ezért se tartozik a kedvenceim közé :D

Kacsa
2012-02-13, 14:56
Ez nem fogható teljes egészébe a Crystalra.Ha megnézed a leglényegesebb minden játéknál a grafika.A legtöbb idő erre megy el a Crystalnak is haladni kell a korral,mert ha nem fele ennyien se vennék meg a játékot.Régi időknek vége szépek voltak,jók voltak de már vége.Kár visszasírni,mert soha nem lesz még 1 olyan Tomb Raider mint a régiek.Inkább el kell fogadni.Én nem is értem azokat akik újrafeldolgozást akarnak a régi TR-ből hagyják őket békén úgy voltak jók ahogy vannak :D.

ezt akarom én is elfogadni... de egyszerűen nem megy :(
de legalább rájöttem CRYSTALtisztán (LOL :D), hogy a régi az régi, és ma semmiképpen sem kaphatunk régit, mert a mai játékosok többsége egy sheggfej, grafika-****. (tisztelet a kivételnek)

így próbálok én is minél jobban alkalmazkodni a mai játékokhoz, dehát na, nem megyeget.
Battlefield 3mat is kipróbáltam... egyszerűen annyira untam... 20 perc is kiléptem belőle, és azóta 2 hete el sem indtottam. sztem le is törlöm.:rolleyes:
____________________________

Adok nekik eros 60% remenyt :D

hú, ha hallottál volna engem tavaly ősz körül... nemhogy 60-nál, 30nél sem voltam sztem. de azért nagyba kijelentettem, hogy mindenképp megveszem. :vlol:
hülye dolog ez a rajongás. :D

Szajuri
2012-02-13, 19:52
Kacsa kezdelek megkedvelni :) régebben ki nem állhattalak :D de ne sértődj meg!!!
Szó se róla, ne érts félre én egyetértek azzal hogy számít a grafika, sőt ezen a téren nagyon is igényes vagyok, de ha már szupi grafit húznak a játékra, akkor kérem ezt a történettel is tartsák be és ne csépeljék el, vagy vágják ki belőle a javát. mert odamegyek a crystalhoz és agyon harapgálok mindenkit :mad:
Valamint ez nem tartozik a TR-hez de aki ismeri az Amnesia the dark of descent-et ott nincs szupi grafi de mégis mekkora jó játék!! Akár a klasszikus TR-ek!!! Jeeeeee!!!

YzaaA
2012-02-13, 19:58
Valamint ez nem tartozik a TR-hez de aki ismeri az Amnesia the dark of descent-et ott nincs szupi grafi de mégis mekkora jó játék!! Akár a klasszikus TR-ek!!! Jeeeeee!!!

Ismerjük mi azt a játékot, én nap mint nap azt játszom!!:DÉéééééssssssssss igen, mivel ott tényleg lényegesen törödtek azzal, hogy legyen történet, plussz ijesztö legyen, amit el is értek!!!:D
Személyem szerint, mikor elösször játszodtam kétségbe voltam esve, és nem hogy a grunt-tol de a brute-tól írtóztam a legjobban!!Mostmár megszoktam:D
Viszont nem szeretnék offolni, szóval ez lehetne folytatni akár az én topicomban, akár az Off topic-ban is:D

Kacsa
2012-02-13, 20:50
Valamint ez nem tartozik a TR-hez de aki ismeri az Amnesia the dark of descent-et ott nincs szupi grafi de mégis mekkora jó játék!! Akár a klasszikus TR-ek!!! Jeeeeee!!!

na neee, na NEEEEEEE :D INNENTŐL KEBELBARIK LESZÜNK :D
csak kérdezz meg valakit, hogy ki imádja innen fanatikusan az Amnesiát. :D hát én. csak persze nem jársz ide olyan gyakran, ezért nem tudod.

Szajuri
2012-02-13, 22:29
De jó de jó de jóóó :jumper: akkor tudtok nekem segíteni ugye ugye ? :) Mert elakadtam :D írjatok hova írhatok témával kapcs. (ebbe kicsit buta vagyok)

YzaaA
2012-02-14, 15:51
Én átvezettem az ,,Egyébb játékok'' topic-ba, ha nem gond!!:D

@rpuc€Ł€€
2012-02-15, 18:26
szerintem az undi menürendszere teljesen rendeben volt :O

Szajuri
2012-02-17, 18:06
szerintem az undi menürendszere teljesen rendeben volt :O

Akkor is mikor valamilyen mod-ot raktál a játékba? Vagy mikor pályát szerettél volna választani? Mert pl nekem a hócipőm tele volt, hogy ahhoz először elkellett indítsam a játékot és még utánaaa kiválasztani, hogy helyszín újra meglátogatása :mad: Ok mindez 2perc de akkoris bazira idegesitő...(najó akkor nem kell játszani vele, de sokszor rámjön)

Ami
2012-04-08, 18:09
Lara legyen élethű, a pályák legyenek egzotikusak, legyen olyan pálya ami partyn van mint a tomb raider L-be, és jó sok ruha, ISTENNŐ::lara:

Kacsa
2012-04-08, 19:27
Lara legyen élethű, a pályák legyenek egzotikusak, legyen olyan pálya ami partyn van mint a tomb raider L-be, és jó sok ruha, ISTENNŐ::lara:

4 dolgot soroltál fel, amiből 2-őt mindenképp megígért a Crystal, a másik 2-őt pedig mindenképp kizárt. x'DD :vlol:
(na jó, a partyról nem esett szó, de sztem max. a játék legeslegvégén lehet egy partí, amikor elmenekül a szigetről, ha egyáltalán elmenekül. :D)

Szajuri
2012-04-10, 13:22
Legyenek custom storyk :D

OSZRichard
2012-04-18, 15:32
Fellehet tenni egy szak-avatatlan kérdést. Mi az és hogy érted a "custom story"-t.Nem a szó jelentése a kérdés.

YzaaA
2012-04-18, 16:26
Hát pl mint ami az Amnesia-ában is van:DCsak azokat a Costum Story-kat szabadúszó emberek kreálják szerkesztö progival:D

Kacsa
2012-04-18, 16:39
sosem volt, és nem is lesz a TR-ben.
JAJJ DE HÜLYE VAGYOK :D hát ott a TRLE. :P

tom croft
2012-04-18, 19:47
csak azért nem raknak bele mert félnek h jobbat csinálnának a rajongók :D

YzaaA
2012-04-18, 19:50
Ez mindig is így szokott lenni!!:D
És így is lessz:rolleyes:

OSZRichard
2012-04-19, 14:44
Értem köszi a felhomályosítást.;)

Stranger
2012-04-22, 12:26
Köszi a podcast leírást.

"A klasszikus játékokban Lara hangjában mindig ott volt az arrogancia és a szarkazmus. A mostani Larától ne számítsunk majd ilyenekre."
No comment... -.-

Michele
2012-04-22, 12:39
Köszi a podcast leírást.

"A klasszikus játékokban Lara hangjában mindig ott volt az arrogancia és a ****kazmus. A mostani Larától ne számítsunk majd ilyenekre."
No comment... -.-

Jah...
Inkább tiszta lappal indítanak, és akkor onnantól kezdve már "nem köthetünk bele". Ha értitek, mire gondolok.
Csak hát... :D:D

Ráadásul ez már a 9.(!) podcast volt, és tudom, hogy beszélnek, de gyakorlatilag nem mondanak semmit. Parasztvakítás szagú az egész.

Az a nem régiben leleplezett Lara kép is... Ha fizetnének érte, akkor se kéne. Ezzel voltak úgy oda? :confused: Nem a szépségéről beszélek (bár személy szerint nekem nem tetszik), hanem... könyörgök, csak egy rohadt kép?! o.O

Kacsa
2012-04-22, 13:08
Az a nem régiben leleplezett Lara kép is... Ha fizetnének érte, akkor se kéne. Ezzel voltak úgy oda? :confused: Nem a szépségéről beszélek (bár személy szerint nekem nem tetszik), hanem... könyörgök, csak egy rohadt kép?! o.O

na ja. emlékszek, ki volt rakva az oldalra egy 80x120 pixeles kép (most csak mondtam vmit), amin Lara sz@rral bekent pofája volt, az volt kiírva a hír mellé, hogy "ész(t) veszejtő". feljövök a fórumra, éépen ki akarok akadni, hogy több éve után ideb@sznak egy mocskos (szó szerint) képet Laráról, erre mit látok, Roli totál besózva pattog (:jumper:). x'DDDD de aztán nem sokkal később jött a trailer is, szal megbocsátottam a Crystalosoknak. :rolleyes:

Barney
2012-04-22, 18:40
szal megbocsátottam a Crystalosoknak. :rolleyes:

Na ez az ami nekem nem sikerült még mindig. Elhiszem hogy most ezennel összehoznak egy tök jó játékot ( hátha majd negyedszerre :floet: ), de ez akkorsem Tomb Raider. Nem értem, miért azokat a dolgokat kellet eldobni amik működtek. Attól még, kiváncsi vagyok, mit sikerül összehozni, na de akkoris... :(

Petya a Lara Fan
2012-04-22, 21:30
Túl bonyolítják ezt az egész Larásdit.. Kérünk egy nagycsöcsös Larát, amilyen a régi volt, valami jó kalandot, olyant, amilyenek a régiek is voltak, és már rendelem is elő a játékot. A titok nyitja az egyszerűség lenne, nem kéne átalakítani itt a TR -t. Én legalábbis egy ilyen TR -el, amilyent mondtam, ellennék, de nagyon :D

Barney
2012-04-22, 22:04
Túl bonyolítják ezt az egész Larásdit.. Kérünk egy nagycsöcsös Larát, amilyen a régi volt, valami jó kalandot, olyant, amilyenek a régiek is voltak, és már rendelem is elő a játékot. A titok nyitja az egyszerűség lenne, nem kéne átalakítani itt a TR -t. Én legalábbis egy ilyen TR -el, amilyent mondtam, ellennék, de nagyon :D

Erről van itt szó :D

Michele
2012-04-22, 22:09
A titok nyitja az egyszerűség lenne, [...]

Mint annyi minden másnak is. Ahh. :o Ez nagy igazság ám! :)

:angel:

OSZRichard
2012-04-23, 16:50
Ez igaz "az egyszerűbb jobb" mint, ahogy a szólás is tarja, de ne legyen, olyan felszínes a főhősnőnk mint egy Malibu Stacy. Lara mély, illemtudó, enyhén [de tényleg csak egy picit] önhitt és szarkasztikus [persze egészséges mértékben:D], igazi egyéniség. Toby Gard oldalát pártolom miszerint nem szabad belöle sekélyes nőszemélyt alkotni.
Ha az ismereteim hiányosak Croft kisasszony személyét illetően szívesen meghallgatok mindenkit;).

tom croft
2012-04-26, 20:54
hát én annyit mondok h hasonló játék mint a Tomb Raider...sőt még a címe is az de ez sztem már egyáltalán nem az lesz..... és szerintem a szüleit sem kellet volna visszahozni...de mind1 ők tudják....(egyenlőre ez a véleményem.... tudom nem túl pozitív... és nagyon hiányolom a felszereléseit ... zavar h nincs táskája stb.... arra is kíváncsi leszek hogy hogy fogják folytatni...

Öcsí
2012-04-26, 21:16
Ha jól tudom Toby Gard egy, a régieknél is keményebb gyilkológépet szeretett volna kreálni Larából,nem?Mondjuk egy olyan Larára nagyon kíváncsi vagyok :D

YzaaA
2012-04-26, 21:19
Én bele se gondolnék ebbe:o

OSZRichard
2012-04-27, 15:54
Ez a "gyilkológépes" dolog új nekem Öcsí:D, de így is elég sok életet ontott ki a sorozatok alatt Lara. Persze az Underworld-ben már gondoltak erre mert adtak a készítők altatófegyvert :D.

YzaaA
2012-04-27, 15:57
Ez a "gyilkológépes" dolog új nekem Öcsí:D, de így is elég sok életet ontott ki a sorozatok alatt Lara.

Megszámlálhatatlan mennyiségü életet ontott kiXD:vlol:
Föleg ha ilyen sokszor játszuk ki:D

Öcsí
2012-04-27, 15:58
Igen ha jól emlékszek akkor ez volt a terve,de javítsatok ki ha tévedek :D

Michele
2012-04-27, 16:22
Jól mondod. :D
Hmm, érdekes lett volna. :clown:

OSZRichard
2012-04-27, 17:20
Az biztos, hogy érdekes volna:clown:.

Barney
2012-04-27, 17:57
Érdekes lenne:D, de a Crystal a túlzott drámát szereti.

Szajuri
2012-05-09, 15:35
köhömm te is megölnéd az ellenfeled az életbenmaradásért valamint hogy ne gonoszkodjanak tovább :D vagy neeem?

LaraTheSurvivor22
2012-12-08, 18:01
Én simáááán :)

emiccy
2013-01-05, 18:52
Csak annyit várok a játék-tol hogy jó legyen a történelem és legyen hoszú.. xD :)

Dope
2013-01-07, 13:55
Most oszinten?! :D
Most nyomtam vegig a TRU-t mar nemtudom hanyadszorra. de Barki barmit mondhat az a TR1 es TRA a legjobb! A Legend es az Under nagyon rosz iranyba tart :/
aki akciojatekot akar jatszani az menyen COD-ozni. aki Epic bossokat az menyen Crysis -ezni aki a kombinaciojat az Persia-zni...
en anno azert szerettem bele a TR-be (a legelsovel keztem joreg) mert max 1 patykanyt egy denevert es ritkan neha egy krokodilt lotem. nekem mar nagyon nincs inyemre ez az Ujfajta ''Lojunk mindenre'' ami mozog stilus :S
remelem az uj TR-be visszahozzak az eredeti feelinget, ahol inkabb az eletet kereste az ember mint 50 erekje kereseset.. neha a kevesebb tobb :)

mindamellet remelem a menuje is jobban kilesz majd dolgozva. es vissza adjak a Time trial modot is. es nemlesz anyira sok bug benne mint az underban... inkabb varok fel evel tobbet ill. varnek, minthogy egy ujabb csalodas erjen a TR-el kapcsan

OSZRichard
2013-01-07, 16:54
Pontosan.

Tainted
2013-01-07, 18:26
Nos én személy szerint nem nagyon szeretnék többet várni a játékra maximum, ha kiadnának egy DEMO-t vagy egy BETA verziót. Remélem, hogy nagyobb kihívást nyújt a következő rész, nem úgy mint a mostani a Tomb Raider-ekben. Régen mindent be kellett barangolni és kisebb fejtörőket kellett teljesíteni, hogy tovább mehessen a sztori és befejezhesd a játékot (a secretek voltak a ráadások). És mit kell csinálni manapság? Csak menni kell az út mentén, a legnehezebb fokozaton is alig sebeznek az ellenfelek így könnyedszerrel végigfuthat az ember az egész játékon kb. 4-5óra alatt. A LCGoL egészen jól sikerült, ott rá kellett jönni néhány dologra, különféle fegyvereket kellett használni, hogy megsemmisíthesd az ellenséget, bár nekem kicsit soknak tűnt az ellenség, de néha ez adott kihívást. (Ellnézést, ha off volt.) Tehát grafikailag nincs gondom a készülő játékkal, több kihívást várok el az eddigi Tomb Raider-ekhez képest, az XP rendszer és a fejlesztgetés nem illik a TR játékokba, de remélem kellemesen fogunk benne csalódni. Továbbá remélem, hogy a több játékos mód is megállja a helyét az egy játékos mód mellett. Egyéb nem jut eszembe^^.

Dope
2013-01-07, 21:09
meg valami eszembe jutott :P

vissza olvastam es sokan azt varjak hogy GIGA hudeku*vanagy palyak legyenek :)
en nemtudom ki hogy van evvel. igaz van benne latvany mikor egy hatalmas templom vagy piramist kell korbeugralgatni lengeni felette stb. az okes is. de akkor ne adjanak alank egy motcit, hogy aztan minden lepesnel megkelyen allni, minden kavics vagy bokor mellet, hogy van ott erekje.
mondjuk ebbe az ujba nemlesz ien, hisz tulelos dolog. Csupan csak remelni tudom, hogy az erekjek lathatok lesznek, csak az eljutas oda lesza gond. nehogymar centirol centire minden bokor ala kejjen benezni es ugy keresni a targyakat (foleg ien giga palyakon).
az Underban is az vagja haza a feelinget hogy egyfolytaba azt nezi az ember, hogy melyik sarokba mivan es elveszti emiatt az ember a jatekelmenyt.. az egesz lassan egy ''kinek jo a szeme es idege'' jatek :/
sanda gyanum hogy az uj, tele lesz akcioval (trailerbol itelve) es az erekjek meg 2 fuszal kozt eldugva a gyonyoru grafika moge -.-'' ami felet atlepunk majd legjobb esetbe.
de nemakarom elvenni a sajat kedvem es masoket sem.. Bizunk benne hogy jolesz. ha nem akkor eztis megvarom majd torrenton. orulhet a Crystal Dynamics... 10-eveseknek akciot gyart sablonra :/
(tiszt kivetelnek ,nem offolni vagy serteni akarok)

ezt talaltam:
http://www.youtube.com/watch?v=j9i_U9y4BWI
(egyessek gondolom mar lattak) :)

LaraTheSurvivor22
2013-01-08, 10:45
"sanda gyanum hogy az uj, tele lesz akcioval"

Hát nem tudom....sokak szerint (szerintem is),az említett Underworld után,már nagyon hiányzott a akció!
Gondoljunk csak bele,mi volt az eléggé lightos Underworldban?
Mentünk,mendegéltünk,aztán néha találkoztunk egy gyíkkal,egy oroszlánnal,meg azokkal a tapadós kis pókokkal,meg persze néhány emberi ellenséggel!
Kissé olyan volt,mintha antiszociálisak lettek volna az ellenfelek,vagy Hide and Seek-et játszottak volna Larával!
Én örülök neki,hogy végre több az emberi ellenség,és a fegyver, nem csak azért lesz Lara kezében,mert olyan jól áll neki......

OBig
2013-01-08, 12:14
Hmm, hát azért eddig Lara nem arról volt híres, hogy mint Rambó százával öl. :)
A videóban bizony ez látszik.
No nekem most kezd elmenni ettől a kedvem.
A TR eddig nem erről szólt. :(

LaraTheSurvivor22
2013-01-08, 13:42
"eddig Lara nem arról volt híres, hogy mint Rambó százával öl."

Persze!
Ebben tényleg igazad van!
De ahogy írták a készítők,ez egy ÚJ Lara croft lesz,nem folytatás,előzmény,hanem újra kezdés lesz az egész!
Tehát a régi Larát elfelejthetjük.
Az új Larának még a szeme színe is más,a retro Lara barna volt,most kaptunk egy zöldet :)

YzaaA
2013-01-08, 13:54
Én sem értem miért lett Lara hirtelen ilyen gyilkolászó gép...
Gondoljunk csak bele, most ez a játék arról szól hogy a fiatal Lara *ELSÖ* kalandjait mutatja be..Az elsöt...
Jólvan én is ölnék ha olyan helyzetbe lennék, de azért ez már túlságosan is nem TR
A TR régebben arról szólt hogy sírokat tárjunk fel..jött pár ellenség elintéztük s gátá mehettünk tovább..A mostaniva is rakhattak volna pár rejtvényt inkább az hiányzik mint az öldöklés szerintem...
De azért szép és jó én ki fogom próbálni csak hiányozni fog a gondolkodás benne:(Mert a régiekben legalábbis ez volt a föelem

Michele
2013-01-08, 13:58
Lassacskán jöhetek az "én megmondtam" dumával. Alig várom. :D Vagy ne idegesítsek senkit? :vlol:

YzaaA
2013-01-08, 14:01
Lassacskán jöhetek az "én megmondtam" dumával. Alig várom. :D Vagy ne idegesítsek senkit? :vlol:

Hát ha igazad van minek mérgelödjek??:D

Dope
2013-01-08, 14:43
ez az XP pontra epulo akarmi... es ez a Campelgetes. :confused:
enis jobban orulnek 1 negativ szereplonek aki folyton keresztbe tesz Laranak es a vegen megoli, vagy valami hasonlo fajta dolognak. mint ennek a menstrualo rambonak :/
miert nem lehet Puzzlesnek maradni? csinalni egy matek peldat egy ugyessegit valami bilenytuzetes comboval esetleg valamien refelx szerut, 1-2 alap IQ tesztbol kivett rejtvenyt es maris okes minden. sokan pont ezert a rejtvenyekert jatszodtak ahogy enis. jovolt tologatni es gondolkodni, vagy eppen vissza menni valamit megfigyelni hogy, hogyis volt az?!
az elobbi videon mikor a petroleomot bedobja az ablakon es felrobban.. a csavo azt mondja hogy ezis Puzzle -.-'' :eek:
nah ha ez az Ujfele Puzzle. akkor enis csak azert megyek majd vele 1X jatszni hogy ezt is letudjam. :/

http://www.youtube.com/watch?v=j9i_U9y4BWI
41:12-tol 42:38-ig Puzzle?!?! :angry:
Meg ugye ott egy nagyito jel is amit latni es mutatnak is benne, ami megmutatja hol kell ''valamit'' csinalni.. na jo hagyom az egeszet. nem becsmerlem mar mert felhuzom magam :/
szoval az eddigi TR-t elehet felejteni :(

LaraTheSurvivor22
2013-01-08, 15:10
Szerintem itt az a baj,hogy "sajnos" nem egyforma az ízlésünk,vannak a régi Tr-esek,akik
a régebbieket szokták meg,és az újak,akik Legendel ismerték meg Larát!
Én kakukk tojás vagyok,játszottam a régiekkel,azokat is nagyon szerettem,de az újabbak jobban tetszenek!
És örülök a sok vérnek,régóta akartam már egy ilyen vérengzős TR-t :)

Bár azért több sírt,fejtörőt rakhattak volna bele,és amit hiányolok,az a dupla pisztoly!
Mert az tényleg igaz,hogy ha már maradt a TOMB Raider név,akkor legalább sírok igazán lehetnének benne,és nem ilyen barlang sz@rok,ami mindegyik ugyanolyan!
Meg még az,hogy a 16 éves Larával is lehetett szaltózni,a kambodzsai,meg az írországi részben,(Tr 4-5)mikor fiatal volt,ebből meg hiányolom az akrobatikai mutatványokat.

Roli
2013-01-08, 15:10
szoval az eddigi TR-t elehet felejteni :(

Ezért vannak a szerkesztett pályák (http://treditor.hu), amik még életben tartják a sorozatot. :D

Caroline
2013-01-08, 15:32
Szerintem itt az a baj,hogy "sajnos" nem egyforma az ízlésünk,vannak a régi Tr-esek,akik
a régebbieket szokták meg,és az újak,akik Legendel ismerték meg Larát!
Én kakukk tojás vagyok,játszottam a régiekkel,azokat is nagyon szerettem,de az újabbak jobban tetszenek!
És örülök a sok vérnek,régóta akartam már egy ilyen vérengzős TR-t :)

Bár azért több sírt,fejtörőt rakhattak volna bele,és amit hiányolok,az a dupla pisztoly!
Mert az tényleg igaz,hogy ha már maradt a TOMB Raider név,akkor legalább sírok igazán lehetnének benne,és nem ilyen barlang sz@rok,ami mindegyik ugyanolyan!
Meg még az,hogy a 16 éves Larával is lehetett szaltózni,a kambodzsai,meg az írországi részben,(Tr 4-5)mikor fiatal volt,ebből meg hiányolom az akrobatikai mutatványokat.




Minek bele dupla pisztoly elvileg ez ilyen előzmény játék lenne, (ha jól tudom) hogy Larából hogy lesz ilyen frankó sírvadász ebben a részben, még először fog a kezében lőfegyvert. Meg a valóság hűre tervezték (legalább is gondolom én) a valóságban sincs az embernél azonnal dupla pisztoly max. kés Csákja meg ilyen alap dolgok.:) meg az akrobatikus rész lehet azé is maradt ki mert más szálon fut, azaz jobban a stratégián és a túlélésen alapul.

LaraTheSurvivor22
2013-01-08, 15:34
Minek bele dupla pisztoly elvileg ez ilyen előzmény játék lenne, (ha jól tudom) hogy Larából hogy lesz ilyen frankó sírvadász ebben a részben, még először fog a kezében lőfegyvert. Meg a valóság hűre tervezték (legalább is gondolom én) a valóságban sincs az embernél azonnal dupla pisztoly max. kés Csákja meg ilyen alap dolgok.:)

De a kapitánynál van dupla stukker! .)

Caroline
2013-01-08, 15:37
De a kapitánynál van dupla stukker! .)


Mert ő gondolom gondolt hogy hát ha meg támadják. vagy valami

Öcsí
2013-01-08, 16:57
Március 5...

Robbie
2013-01-08, 20:13
Szép ps2 játék :D
Vannak benne jó multis 5letek legalább biztosan az év utolsó játék vásárlása lesz nálam. :)

OBig
2013-01-09, 06:26
És örülök a sok vérnek,régóta akartam már egy ilyen vérengzős TR-t :)

Csak sajnálni tudlak. :)
Javaslom Neked a Painkiller-t.
Remélem, nem jutsz fegyverhez sosem. :)

LaraTheSurvivor22
2013-01-09, 10:56
Csak sajnálni tudlak. :)
Javaslom Neked a Painkiller-t.
Remélem, nem jutsz fegyverhez sosem. :)

Köszönöm szépen OBig,de se sajnálgatni,se ajánlgatni nem kell semmit,el tudom dönteni mivel szeretnék játszani,és a TR-en kívül nem sok játékot szeretek :)

YzaaA
2013-01-09, 11:03
Köszönöm szépen OBig,de se sajnálgatni,se ajánlgatni nem kell semmit,el tudom dönteni mivel szeretnék játszani,és a TR-en kívül nem sok játékot szeretek :)

Hát láccik is halod-e...
Én véleményem szerint (és szerintem még soknak is) a Tomb Raider régebben azért volt menö, hogy kalandozi kelljen vele, meg külömbözö feladványokat meg oldani, nem pedig gyilkolászni!Ezért is volt a neve Tomb Raider!És méghozzá különös relikviákat összegyüjteni azért kellet Lara életét kockáztatnia h bármi áron megszerezzen valami, de mostmár oda jutottunk hogy öldökölni jobb mint keresgélni...
Szerintem ez a rész már meg sem érdemli a TR nevet de nem akarom tovább ócsárolni a grafó s Lara gyönyörüszép, bár ott is van 1-2 hiba, de ez már tényleg nem olyan mint a többi, bár most azt se tudom hogy mit reménykedjek:Hogy ne bukjon meg a játék s csinálják tovább, vagy h bukjon meg s fejezzék be végre ezt a munkát...

OBig
2013-01-09, 11:40
Köszönöm szépen OBig,de se sajnálgatni,se ajánlgatni nem kell semmit,el tudom dönteni mivel szeretnék játszani,és a TR-en kívül nem sok játékot szeretek :)

Nem vagyok olyan biztos benne.
Szrtm, eltévesztetted a fórumot.
hahóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!
Ez a magyar Tomb Raider fórum.
Tudod mijaza Tomb, és a Raider?
NeadjaIstenhogyazilyenemberekhozzájussnakfegyverhe z!!!
----------------------------------
YzaaA! Akármi is van, most beloptad magadat a szívembe. :) Nna jó, csak egy kicsit. :)
Hidd el, ez nagy szó. :)

YzaaA
2013-01-09, 13:37
----------------------------------
YzaaA! Akármi is van, most beloptad magadat a szívembe. :) Nna jó, csak egy kicsit. :)
Hidd el, ez nagy szó. :)

Remélem ez így marad egy jóó hosszú ideig!:D
Nade most tényleg egy kicsit eltulozták ezzel a véres cucckombóval lehetett volna elsö tapasztalatként egy sírt felfedezni, jó lehet h maradhatott volna a sziget de ne legyen vérengzés már...ez nem lessz az eredeti..Kár h Michele már elöre megmontaxD:D

[QUOTE=OBig;29929]Nem vagyok olyan biztos benne.
Szrtm, eltévesztetted a fórumot.
hahóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!
Ez a magyar Tomb Raider fórum.
Tudod mijaza Tomb, és a Raider?
NeadjaIstenhogyazilyenemberekhozzájussnakfegyverhe z!!!
----------------------------------
Pont te tévesztetted el a fórumot öregem :)

Légyszíves akadj már le rólam,oké!?
Ki beszélt itt fegyverről te okoska,a dupla pisztollyal a játékban szeretnék játszani,te.....
Tudom,mi az,a TOMB RAIDERRŐL beszéltem,szerintem rossz gyógyszert vettél be(vagy nem használ),már ne is haragudj!
Neked örömet okoz a kötözködés?

Boccs az offért,de ezt már nem bírom! :D

Hallod nem rossz indulatbol mondom de szerintem jobban jársz ha befogod a szád és elolvasnád a szabályzatot:D

LaraTheSurvivor22
2013-01-09, 13:53
Remélem ez így marad egy jóó hosszú ideig!:D
Nade most tényleg egy kicsit eltulozták ezzel a véres cucckombóval lehetett volna elsö tapasztalatként egy sírt felfedezni, jó lehet h maradhatott volna a sziget de ne legyen vérengzés már...ez nem lessz az eredeti..Kár h Michele már elöre megmontaxD:D
[QUOTE=LaraTheSurvivor22;29930]

Hallod nem rossz indulatbol mondom de szerintem jobban jársz ha befogod a szád és elolvasnád a szabályzatot:D


Én se rossz indulatból mondom,de nem értem hogy mit zagyvál nekem!

"NeadjaIstenhogyazilyenemberekhozzájussnakfegyverhe z!!!"
Tehát az a megoldás,hogy engedjek neki,mikor tök hülyeségeket ír,szó sem volt arról,hogy fegyverrel a kezemben lövöldözni szeretnék :D

Caroline
2013-01-09, 14:34
Hát nem tudom te milyen tr ről írsz ha jó olvasok vissza, a tr nem a vérengzésről szól hanem a kalandról Nem pedig eszetlen gyilkolászó shot em up game.

YzaaA
2013-01-09, 14:34
[QUOTE=YzaaA;29931]Remélem ez így marad egy jóó hosszú ideig!:D
Nade most tényleg egy kicsit eltulozták ezzel a véres cucckombóval lehetett volna elsö tapasztalatként egy sírt felfedezni, jó lehet h maradhatott volna a sziget de ne legyen vérengzés már...ez nem lessz az eredeti..Kár h Michele már elöre megmontaxD:D


Én se rossz indulatból mondom,de nem értem hogy mit zagyvál nekem!

"NeadjaIstenhogyazilyenemberekhozzájussnakfegyverhe z!!!"
Tehát az a megoldás,hogy engedjek neki,mikor tök hülyeségeket ír,szó sem volt arról,hogy fegyverrel a kezemben lövöldözni szeretnék :D

Hát én meghalok mámaxDDDDDDBocsi az offértxD

OBig
2013-01-09, 16:48
Nem hinném, hogy sértő szavakat használtam volna LaraTheSurvivor22!
Így hát javaslom, vegyél vissza a lendületből, vagy állj tovább magadtól.
Ha nem megy, segítünk.
És elég legyen az OFF-ból itt, mert törlés lesz.
Mindenkinek van egy saját topicja.
Semmiképp nem fogjuk hagyni, hogy egy ilyen alak zaklassa a közösségünket.

LaraTheSurvivor22
2013-01-09, 18:40
Nem hinném, hogy sértő szavakat használtam volna LaraTheSurvivor22!
Így hát javaslom, vegyél vissza a lendületből, vagy állj tovább magadtól.
Ha nem megy, segítünk.
És elég legyen az OFF-ból itt, mert törlés lesz.
Mindenkinek van egy saját topicja.
Semmiképp nem fogjuk hagyni, hogy egy ilyen alak zaklassa a közösségünket.

Akkor bocsánat,én befejeztem....nincs több OFF.

Dope
2013-01-10, 06:54
a Crystal dynamics egyszeruen az eladasi lista elere akar jutni. ehez meg egy ojan jatekot kellet adniuk ami a legtobb embernek eladhato.. :/
sajnos itt is a penz beszel.
mert valjuk be amit mi szeretunk a tomb raiderban az nemsok mindenkinek jonn be (ill nem milioknak csak par ezer /szazer embernek). igy az eladasa is minimalis.
megertem en a Crystal dynamics-ot es legyenek boldogok! ! ! es kapjak be!
csak kijon majd egy masik lara eccer :/
mert ha ezt befojtjak, marmint a kalandozo szerepet akkor elobb utobb az igenyeket kikell elegiteni, igy szinte biztos hogy elobb utobb felkell bukkania egy koppintasnak.
nem a lara halalat akarom felre ne ertsetek, sot a lovoldozos celkozonseg eletbe is tartja majd. de ez igy nagyon nem koser :/

OBig
2013-01-10, 11:56
Bizony igazad van Dope!
A reményhal meg utoljára. :)

Kacsa
2013-01-11, 22:22
megertem en a Crystal dynamics-ot es legyenek boldogok! ! ! es kapjak be!

ez... nagyon... tetszik.
legyenek boldogok.
és kapják be.
:D kajak, nagyon tetszik!

Tainted
2013-01-14, 21:14
Nos a multiplayer videokat és képeket látván egy akció játék jut eszembe. Név szerint a Combat Arms. Tudom, hogy újra gondolták az egészet, de attól még szólhatna ugyanarról. Inkább itt is ko-operációt kellett volna bevinni a játékba mint a LCGoL-ba, csak annyi különbséggel, hogy mondjuk meg kell találni egymást vagy elmenekülni vagy egyéb nem pedig tömeges gyilkolás. Én azt vártam volna el hogy itt (multiplayer módban) legalább visszavezessék legalább egy kicsit az eredeti játék vonalait. Természetesen ezzel is fogok játszani, de hiányolom a régi fejtörőket. (A Core Design-os részeket illetve az új generációsakat is, bár az underwolrd résznél már elég könnyűek voltak az úgynevezett "fejtörők".)

Dope
2013-01-16, 10:12
eza multis dolog nalamsem jon be... de megneznem hogy 6 ember egymas ellen meddig jatszana multiba.. mert nemhiszem hogy 64 (32vs32) es szerverek lesznek -.-'' 3vs3 meg unalmas lesz. nembeszelve arrol hogy ugye ez egy bemutato video. de kepzejjuk ell a kockakat akik majd ra ereznek :) akik majd ojan jatekot jatsznaka benne hogy leul a sarokba es lo. A multi gamet mas iranyba kellet volna nekik csinalni szerintem is.
enis vegigjatszodtam a LCGoL-t de.... na jo tecceni teccet :) jok voltak benne a kissebb fejtorok meg a fegyo hasznalata (konkretan a dradas dolgok), de akkor is egy Diablo feelingem volt tole :/
es tenleg eleg gyenge Puzzlek voltak az Underban szerintem is. Tainted-el egyet ertek.
gondom enis majd kiprobalom a multit (nagy duzzogva :D ) az uj TR-be, ha lehetoseg lesz... de hogy penzt nem adok majd erte... :confused: ?! :rolleyes:
Demo utan megmondom :D

namivanmar
2013-01-16, 10:26
nem lesz demo. játék lesz.

LaraTheSurvivor22
2013-01-16, 11:25
"Demo utan megmondom"

Azt olvastam én is,hogy nem lesz demo.
Márc. 5.-én a játék megjelenik,és kipróbálhatod!

Tainted
2013-01-16, 14:03
Nos, ennyi videó után nem meglepő, hogy nem adnak ki DEMO-t. Ha bele gondolunk van aki, elvan a DEMO verzióval és nem veszi meg a teljes játékot. (Én is így voltam először az Anniversary-vel.) Természetesen végig fogom játszani, de fizetni nem fogok érte.:S A multiplayer-t is kipróbálom és ha jó lesz kicsit ráfüggök, de egy idő után úgy is el fog fajulni. Megtalálják majd a kis kockák a camp helyeket, mindenkit kinyírnak stb. Na mind egy azért várom az új TR már csak a kíváncsiságom miatt is.

Dope
2013-01-17, 08:58
na jo nemtudtam hogy nemlesz demo :$ :P

LaraTheSurvivor22
2013-01-17, 11:36
Nemrég ezt írta Karl Stewart a Twitteren:
"For all those @tombraider fans asking. There are no plans to release a demo of the game pre-launch. We don't want to spoil the story"

Nem vagyok egy nagy agy angolból,mert németet tanulok,de ha jól értem nem akarnak demót,mert nem akarják leszpoilerezni a történetet.
Ezt nem igazán értem,hisz eddig mit csináltak az egy órás,meg a félórás gameplayekkel?

Matie
2013-01-17, 17:15
Igen, ez tiszta hülyeség, így is már annyi mindent megmutattak, egy rövid valamit abból, amit már úgyis láttunk nem lenne nagy cucc összeállítani... Már csak azért is kellene egy demó, mert addig nem is merem előrendelni, amíg nem tudom, hogy biztos rendesen fut a gépemen. Elég nagy pofára esés lenne, ha megvenném előre, aztán kiderülne, hogy elfut kb. 5-10 FPS-sel. :/ (Az Underworldnél is jó, hogy volt előbb demó, mert legalább kiderült, hogy egyáltalán nem is bírja a gép, szóval újítani kellett.)

LaraTheSurvivor22
2013-01-17, 17:28
Igen, ez tiszta hülyeség, így is már annyi mindent megmutattak, egy rövid valamit abból, amit már úgyis láttunk nem lenne nagy cucc összeállítani... Már csak azért is kellene egy demó, mert addig nem is merem előrendelni, amíg nem tudom, hogy biztos rendesen fut a gépemen. Elég nagy pofára esés lenne, ha megvenném előre, aztán kiderülne, hogy elfut kb. 5-10 FPS-sel. :/ (Az Underworldnél is jó, hogy volt előbb demó, mert legalább kiderült, hogy egyáltalán nem is bírja a gép, szóval újítani kellett.)

Hát igen!
Vagy ha már ott tartunk,egy hivatalos gépigényt közzé tehetnének.
Hamarosan megjelenik úgyis.

Amúgy most a gépigény.hu-n is találtam infót a demoról:

"Nem lesz Tomb Raider demó a megjelenés előtt

Mivel ez egy személyes sztori, egy eredettörténet, ezért nem tudnának olyan betekintést nyújtani a játékba, ami ne lenne szpojleres. Azt viszont nem szeretnék, ha a játékosoknak várniuk kellene a sztori folytatására. Viszont arra megvan minden esély, hogy a játék megjelenése után valamikor lesz egy kipróbálható verzió, így ha valakinek megtetszik a cím, az már azonnal meg is tudja venni azt."

creativ009
2013-03-18, 01:48
Én már semit sem várok töle ! :( nekem egy mérhetetlenül nagy csalodás volt ez a tomb raider rész is :'( jó lenne ha a jogokkal rendelkezö cégek végr gatyába ráznák magukat !!!!

sgtGiggsy
2013-03-18, 11:24
Én már semit sem várok töle ! :( nekem egy mérhetetlenül nagy csalodás volt ez a tomb raider rész is :'( jó lenne ha a jogokkal rendelkezö cégek végr gatyába ráznák magukat !!!!

Mi az, hogy ez a rész is? Egyrészt azt mindenki elismeri, hogy egy állati jó játék lett, ami fáj sokaknak, az az, hogy eléggé eltávolodott az eredeti TR koncepciótól. De még tőlük sem hallok olyat, hogy mérhetetlen csalódás, inkább csak azt fájlalják. Másrészt mi az, hogy ez a rész IS? Az előző trilógia például elég szorosan kötődött a TR alapkohoz, és pl a Legend meg az Aniversary helyet követelhetnek maguknak a legjobb TR játékok között (az Underworld inkább olyan, mint mondjuk a TR3 volt) Szóval egész pontosan mi tette neked mérhetetlen nagy csalódássá ezt a részt?

OBig
2013-03-18, 13:41
jajjajjjjajjjjjjjjjjjjjjjj. Minden OKÉ, csak a TR3-at ne hasonlítsd össze a Legenddel könyörgök. :) Ég és föld. :)

sgtGiggsy
2013-03-18, 13:51
jajjajjjjajjjjjjjjjjjjjjjj. Minden OKÉ, csak a TR3-at ne hasonlítsd össze a Legenddel könyörgök. :) Ég és föld. :)

Nem a Legend-del, az Underworld-del :) Úgy értettem amúgy, hogy ahogy a régi TR széria a TR3-mmal egy kicsit leült, ugyanúgy az új is az Underworld-del. Mindkettő jó játék, de egyiknél sem volt meg az a... nem is tudom. Szikra, ami igazán kiemelkedővé tenné. Nekem pl az Aniversary és a Legend az szintben ott van a TR1 és a TR4 közelében. A régi generációsok közül szerintem az a kettő emelkedik ki igazán. Az új TR-t persze ebbe a vonalba már bajosan lehet beleilleszteni, mert túl sok mindenben különbözik a régi koncepciótól. Legalább annyira, mint amennyire az AoD, csak amíg az egy hulladék volt akármilyen kontextusban nézve, ez egy nagyon jó játék lett (ismételten kihangsúlyozva, hogy azokkal a kritikákkal nem lehet vitázni, hogy ez már NEM az a TR amit régen szerettünk)

sgtGiggsy
2013-03-18, 17:10
Segítsen valaki legyen szíves. Mivel lassú a gépem nem jutok át egy lövöldözős szakaszon. / Adótorony alatt/ A 100 % os mentés helyét továbbra sem sikerült megtalálnom. Nincs stream mappa! Win 7 alatt sikerült valakinek alkalmazni már a mentést? Köszi

C:\Program Files\Steam\userdata - ha legális a játék (program files (x86) ha 64 bites a rendszer)
C:\Users\felhasználóneved\App Data\Local és azon belül Skidrow, FLT, vagy Reloaded (fogalmam sincs melyik csinálta a törést)

Thak
2013-03-18, 22:01
új TR-t persze ebbe a vonalba már bajosan lehet beleilleszteni, mert túl sok mindenben különbözik a régi koncepciótól. Legalább annyira, mint amennyire az AoD, csak amíg az egy hulladék volt akármilyen kontextusban nézve

Na! Nem olyan hulladék az. Sőt. Bár OBig tudna mesélni, hogy mennyire szétidegeltem őt azzal, hogy amikor megjelent a játék, akkor szétszidtam, mint a bokrot a chaten, hogy így meg úgy rossz. De aztán a debug, meg a jobb ránézés megmutatta, hogy ha rendesen elkészül, talán az addigi legjobb TR lett volna. Én szeretem azt a játékot.

Ezt az újat is szeretem. Legendet nem szerettem, ingerenciám sem volt befejezni, amikor valahol Kazahsztánban elszállt a mentésem. Bár a time trialokat sokat csináltam... azt is csak azért, mert úgy volt, hogy minden ami idegesítő és nehéz megcsinálni, azt rám lehet bízni. (Run Lara, Run; LE Ceremony medipakk nélkül - ebben a pályában volt az a bazinagy töksötét csatornahálózat is, ahol nem volt egy darab flare sem, de ellenségek annál több -, LE The Cube, meg még pár pálya, amiből 100-nál is többször töltöttem vissza ugyanazt a mentést) de valahogy mégsem bejövős.. Szerintem az a nem jó TR game...

sgtGiggsy
2013-03-18, 23:50
Na! Nem olyan hulladék az. Sőt. Bár OBig tudna mesélni, hogy mennyire szétidegeltem őt azzal, hogy amikor megjelent a játék, akkor szétszidtam, mint a bokrot a chaten, hogy így meg úgy rossz. De aztán a debug, meg a jobb ránézés megmutatta, hogy ha rendesen elkészül, talán az addigi legjobb TR lett volna. Én szeretem azt a játékot.

Ezt az újat is szeretem. Legendet nem szerettem, ingerenciám sem volt befejezni, amikor valahol Kazahsztánban elszállt a mentésem. Bár a time trialokat sokat csináltam... azt is csak azért, mert úgy volt, hogy minden ami idegesítő és nehéz megcsinálni, azt rám lehet bízni. (Run Lara, Run; LE Ceremony medipakk nélkül - ebben a pályában volt az a bazinagy töksötét csatornahálózat is, ahol nem volt egy darab flare sem, de ellenségek annál több -, LE The Cube, meg még pár pálya, amiből 100-nál is többször töltöttem vissza ugyanazt a mentést) de valahogy mégsem bejövős.. Szerintem az a nem jó TR game...

Nekem az AoD volt az első PC-s Tomb Raiderem. Addig csak PSX-en játszottam, úgyhogy nagyon nagy elvárásokkal próbáltam ki. Pláne a Chronicle-s után ami a régi széria messze legrosszabb darabja volt. Ééés... nagyon hamar megutáltam. Egyrészt ugyebár hiányoztak az egzotikus helyszínek, másrészt ez nem Tomb Raider volt, hanem Parasita Eve. Komolyan mondom a Boaz mintha csak a Parasita Eve-ből került volna a játékba (és ha Larával lehetett volna küzdeni ellene, akkor tized olyan nehéz lett volna), de úgy összességében minden lény akivel Prága alvilágában összefutottunk egy horrorjátékba volt való, nem egy Tomb Raider-be. Curtist is rühelltem, mert Larához képest állati lassú volt, körülményes, és tulajdonképp totál használhatatlan. Gyakorlatilag a párizsi pálya diszkós részét követően egyáltalán nem is éreztem, hogy egy Tomb Raider-rel játszanék, de ami még rosszabb, hogy ettől elvonatkoztatva sem élveztem a játékot.

A Legend nekem visszahozta azt az érzést, amire a Last Revelation volt képes. Kaland, felfedezés, logikai feladványok, egzotikus helyszínek, élvezetes sztori... Nekem minden adott volt ami egy TR-hez szükséges, max a hossza volt szokatlanul rövid.

Thak
2013-03-19, 01:35
Érdekes, hogy az újak szempontjából nem értünk egyet, viszont a régiek közül a TR4-et te is a kedvenceid között említed, és nekem is az a legjobb. Az minden, ami Tomb Raider. Egyrészt mert az volt az első igazán végigvitt Tomb Raiderem az oldgenek közül, és mert frissen megkaptam eredetiben (külön kérésre, hogy naa, "dat TR, kell!"). Az volt életem második játéka, amit eredetiben birtokoltam :D Mai napig az egyetlen játék, melyben tudom a helyszínek nevét, és azt is, kb milyen sorrendben jönnek, és hol mit kell csinálni... a többi már rég elpárolgott a fejemből...

De hogy ontopic-szerű legyek, azt várom az elkövetkezőtől, hogy keverjék a régi tomb raiderek fejtörőit - pl TR4-The Lost Library - a maiak akcióorientáltságával. A harcok közti nehézségeket én kiszélesíteném még vagy 5 fokozattal, egyrészt, aki csak sírrabolni szeretne, annak olyan maradjon a nehézség, mint a régi részekben, aki meg "Lara in action"akar lenni, az meg belehalhasson nagy gyönyörrel, mint pl én :D

Azért azok a krokodilok ritka tartós darabok voltak...

Kár, hogy ma már a könnyelmű pörgésre terelődik a hangsúly (survival instinct, a képedbe nyomnak mindent a csillivilli tárgyakkal is, nem csak ebben a játékban, hanem a régi kedvenc rpg-imben is... lassan már tényleg csak interaktív mozivá változnak), amíg ez nem változik meg (és a profitorientáltság sem) addig nem hiszem, hogy kapunk egy oldschool Tomb Raidert...

sgtGiggsy
2013-03-19, 08:16
A TR4 volt talán a legnehezebb TR mind közül. Rengeteg nehéz fejtörő, nem magától értetődő kijutás a pályáról... A Coastal Ruins-t pl szerintem a mai játékokhoz szokott fiatalok meg sem tudnák oldani egy pontról pontra leírt segítség nélkül. Én nagyon szerettem az egészet.

Ami a majdani folytatást illeti, nekem az lenne az ideális, ha növelnék a fejtörők számát, és egy kicsit nehezítenének rajtuk. Ha ehhez az kell, hogy növeljék a kapható segítség szintjét, ám legyen. Csak kikapcsolható funkcióként kerüljön be. Mert itt jártam úgy, hogy Lara egy félperces gondolkodás után elkotyogta a megoldást...

Kacsa
2013-03-19, 19:51
Na igen. És... hol marad a kikapcsolható Survival Instinct? :) És a segítő ikonokat hol lehet kikapcsolni? (Nem a betűkről beszélek, azt tudom, hogy ki lehet.)
Kellett volna egy olyan acsi, ahol a Hard nehézségi szinten, kikacsolt SI és ikonok mellett kell végigvinni. Bár még úgy is könnyű lenne.

Stranger
2013-03-19, 21:12
A Survival instinct az amikor benyomjuk a Q-t ugye? Szerintem egyértelmű. Nem kell benyomni a Q-t. Én egyszer sem nyomtam be. Nincs értelme. A segítő ikonok pedig lényegében csak azt mutatták meg, hogy mit lehet meggyújtani, az ilyen fogaskerekeket meg amúgyis kilehetett szúrni sztem.

Thak
2013-03-19, 21:53
Az a baj ezekkel a segítő ikonokkal, hogy egy idő után nem a képet nézed, hanem csak az ikon felbukkanására figyelsz, ha esetleg keresel valamit... Azon túl, hogy idegesítő. Survival instinct-re nincs szükség, mert így is nagyon látványosan elütnek a peremek, meg használható tárgyak a környezettől. De ha belegondolunk, el is kell ütnie. Jelenleg ott tart az interakció a környezettel, hogy annál azért több, hogy ne legyen jelezve (nem lehetsz benne biztos, hogy az most díszítőelem, vagy használható ketyere, és sokat kellene ide-oda rohangálni), de annál sokkal kevesebb, hogy logikailag kelljen gondolkozni, és ne legyen jelölve semmi.

Mert ugyebár ha mittomén egy emelőre van szükség, és valaki kitalálja, hogy ő most a legelemibb módon egy támaszt és deszkát fog használni, ahelyett, hogy kötelet és csörlőt használna (mert mondjuk az is van) akkor megtehesse. Van azért egy határ, ahol inkább idegesítő, hogy túl sok a kacat tárgy, amiket fellökni tudsz, meg szétlőni, de egyéb hasznuk nincs.

Mindenestre azért jó lenne, ha kikapcsolható lenne teljesen. Most, hogy multiztam pár órát, rászoktam arra, hogy minden rezdülést, és csapdát figyeljek, segítő ikonok nélkül... és végülis rá lehet szokni, hogy azonnal észrevedd, még akkor is, ha alig látszik.

Amane
2013-04-17, 14:10
Szerintem akkor még nem hittük volna hogy egyszer még "vissza sírjuk" ! :)
http://tombraiders.hu/images/sig/scan/gs2000_1/2.jpg

Kacsa
2013-04-18, 20:38
a survival instinct a GPS-ekre és a szétlövendő, lelógó cuccokra való, nomeg amikor a térképen odabiggyentesz egy jelölőt, és kéken fog világítani. de story modeban, amikor nem kell semmit se gyűjteni, tényleg haszontalan.

Ichigo Kurosaki
2013-11-25, 19:07
legyen hosszú,és a tőrténete jó legyen:D

kistaki112
2015-12-22, 22:32
Nekem ami nagyon hiányzot az maga a játék hosszúsága és az úszás :(

drlecter
2015-12-22, 23:43
Nekem ami nagyon hiányzot az maga a játék hosszúsága és az úszás :(

Az úszás az nekem is :(
A hosszával nekem annyira nem volt bajom, mert vettem a fáradtságot és elsőre szinte mindent összegyűjtöttem. Utána meg ott vannak az acsik :)
Sokkal több és nehezebb fejtörőnek viszont nagyon örültem volna.

kistaki112
2015-12-23, 11:40
Hát még ha nehezebb lett volna a fejtörő a hosszával nekem semmi bajom nem lenne de a játék ettől függetlenül is nagyon jó :D

laci92
2015-12-24, 11:37
Szerintem ahhoz képest, hogy reboot és szélesebb közönség felé is akartak nyitni vele, egész jól sikerült. Puzzleből tényleg lehetett volna több és jobb is, csak akkor a casual réteg sírt volna.
Ellenben a sziget egész korrektul felfedezhető és eléggé változatos is :)

Ludovik
2016-08-22, 18:32
Fura de normálom egy két gondolkodós rész volt ami megfogott 98% lett a végigjátszásom . Jó játék mert ahogy mentem előre már sajnáltam hogy végig viszem .Alig hogy vége lett már néztem is a következő rész de az 50 juró most sok meg a gépem sem bírná,öregecske már egy új gpu megdobná. Szóval a játék tetszett de nekem miután magyarítottam hamar vége lett és rövidnek éreztem. Egyértelműen jó és szórakoztató .

drlecter
2016-08-24, 17:56
Fura de normálom egy két gondolkodós rész volt ami megfogott 98% lett a végigjátszásom . Jó játék mert ahogy mentem előre már sajnáltam hogy végig viszem .Alig hogy vége lett már néztem is a következő rész de az 50 juró most sok meg a gépem sem bírná,öregecske már egy új gpu megdobná. Szóval a játék tetszett de nekem miután magyarítottam hamar vége lett és rövidnek éreztem. Egyértelműen jó és szórakoztató .

Nekem ez volt az első TR-em, szóval sok rosszat nem fogok sose mondani róla. :) Persze most lehetne mondani, hogy a befejezés hagy némi kívánnivalót maga után, vagy hogy túl sok a harc, túl könnyű a legtöbb fejtörő stb, de ha ezektől eltekintek, akkor szerintem is egy szórakoztató, helyenként izgalmas, és kellően sötét játék, imádtam minden percét. Igaz, hogy a story egy kicsit "B"-s, de attól még jól eltalálták és adagolták a misztikumot, aminek külön örültem. Nem tudom, lehet azért tetszett meg ennyire, mert pár hivatalos képen kívül semmit sem láttam előre belőle. Nem is tudtam, hogy jönni fog, csak megjelent, nagyon sok jót olvastam róla, az ára is nagyon baráti volt a maga 8 ezrével (ennyiért is lehet tripla A-s játékokat kiadni, ugye?) és adtam neki egy esélyt. Nem is bántam meg. Azt bántam csak meg, hogy nem hamarabb rendeltem meg, mert nekem már nem jutott poszter hozzá. Külön tetszett az benne, hogy némelyik doksit vagy ereklyét jól eldugták (bezzeg a sírok bejáratát mindig jelezni kellett :/) és hogy a doksik olvasása elég sokat hozzátett a történethez. Lehetne még jókat, meg néhány rosszat is mondani róla, de szerintem fölösleges, a legtöbben úgy is ismerik már.
Megemlítem még a multit is, mert hát tényleg igaz, hogy rengeteg bug meg glitch van benne, barátokkal játszva mégis kiváló szórakozás volt egykoron. Kár, hogy már egy ideje kihalt az egész, és ha alkalomadtán felmegy az ember, akkor is vagy csalókkal, vagy pedig trollokkal találkozik az ember. Pedig micsoda két év volt az, ugye Matie meg glitchy? :D

Szerintem neked tetszene a Rise, nyugodtan tehetsz majd vele egy próbát, mert nagyon jól lett optimalizálva, közben pedig hét patchet (http://www.tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1495:megjoett-a-7-patch-a-rise-of-the-tomb-raiderhez&catid=99:tomb-raider-10&Itemid=13) is kapott a játék, melyek további extra dolgokat adtak még hozzá. Nemrég volt Steamen egy nagy leárazás (http://www.tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1490:gigantikus-tomb-raider-learazasok-steamen&catid=18:ltals&Itemid=13), akkor korrekt áron hozzá lehetett jutni. Viszont szerintem a 20 Years Celebration Edition megjelenésekor, vagy pár nappal előtte, szintén várható egy leárazás, szinte mindig így szokott lenni, úgyhogy megéri rá várni.