PDA

Teljes verzió megtekintése : Tomb Raider Requiem*By Vincent Pomier (vinraider)



OBig
2017-01-23, 20:22
Tomb Raider Requiem

Készítő: Vincent Pomier (vinraider)

A pályát letöltheted, és a leírást megtalálod: ITT (http://treditor.hu/trle/treditor/2017/tomb_raider_requiem.htm)

Történet:

A Times magazinban megjelent cikk:

"Pánik a metrón!

Párizs keleti régiójának lakói hatalmas pánikra ébredtek múlt éjjel.

Hajnali fél három körül baleset történt a metróvonalon a két állomás közötti felújítási munkálatok során. Az alagút egy teljes szakasza beomlott, erőteljes rengéseket okozva a város valamennyi kerületében.

Az első beszámolók szerint a lyukban épületkomplexumok vannak, néhány szakértő azt állítja, hogy a katakombák egy újabb részére bukkanhattak.

Mivel valamennyi épület megrepedt, a hatóságok evakuálták a lakosokat és lezárták a kerületet. Holnap reggel egy csapatot küldenek ki, hogy megvizsgálják a területet és kiderítsék, elég biztonságos-e ahhoz, hogy visszaengedjék az embereket az otthonukba. Hamarosan többet is megtudunk majd."

A cikk olvasása után Lara elhatározta, hogy Párizsba megy, és megnézi az ásatást, mielőtt a turisták elárasztják a helyet. (Fordította: Matie)

Vélemény:

Nagy alkotás ez a hat pályás kaland. Bizony néha nem könnyű, így kezdőknek, és idegesebb rajongóknak nem ajánlom. :) Sok benne a nehezebb feladat, időrefutás, ferde platformokon ugrálás. Sajnos sok kötelező sérülés is van benn, így kell medipack is. Az ellenségek is változatosak, a harmadik pályán nagyot tudnak sebezni a bogarak, ezért ott is kell medipack. Viszont a feladatok remekek, változatosak, elgondolkodtatók. Egyébként az első pályán teljesen AOD-os hangulatom volt, lévén Párizsban kalandozunk, az utcákon, és a metróban. Igazi TR rajongóknak ajánlom ezt a nem könnyű, ám remek kalandot. Szinte minden TR rész képviselve van a kaland során. A TR2 üvegcserepei, a TR 5 hidrája, az AOD Louvre helyett a hasonló Vatikáni múzeum szerepel benne, stb… 10 secretet is begyűjthetünk, bennük 10 vörös gyémánttal. Aki igazi TR kalandra vágyik, ki ne hagyja. Nem véletlenül kapta meg a majdnem legmagasabb pontszámokat, amit pályák eddig kaptak. A vége ugyan kissé fura, de hát megszoktuk már, hogy akár életünk árán is, de megmentjük a világot. :)

Matie
2017-01-26, 11:48
Jó kis pályának tűnik, köszi a leírást! :)

Mephizto12
2017-01-30, 09:11
Segítséééééééég!! Nem tudom megcsinálni a 2. ik pályán azt az ugrást, ahol az áramlatos folyosó van. Van valami külön trükkje neki?? 7843678436 fejest ugrotam, eddig még az sem vált be :(

OBig
2017-01-30, 19:27
Oké, beleírom a leírásba hogy kell pontosan. :)

Az utolsó oszlop mellé állj, de a baloldalára. Az oszloptól egy lépésre balra állj, és a parttól két lépést hátrálj, és egy helyből ugrással ugorj, de folyamatosan nyomd az ugrást, mert ugye azzal úszik is.

Ha mégse megy, most raktam onnan egy fullos mentést a végigjátszásba. :)

Fox még izzadni, fox még. :jumper::D

Mephizto12
2017-02-01, 16:14
Sikerült ! Köszönet :D De szívok tovább folyamtosan persze, mert miért ne:angry:

OBig
2017-02-01, 19:38
szívok tovább folyamtosan persze, mert miért ne:angry:

Remélem is. :)

Mephizto12
2017-02-06, 17:41
Bajban vagyok ismét. 3 .ik pálya. Lecsúszok a lejtőn és vége a játéknak. Kapaszkodásra semmire nem reagál. Azt se látom merre csúszok, mert ugye a kamera nem engedi. http://www.imagebam.com/image/fc560e531062313 Vagy nem jó fele mentem?

OBig
2017-02-06, 18:51
Hát nem tudom, ez a kép alapján, hogy hol vagy. Idézz a végigjátszásból, vagy küldj egy mentést. Talán az utóbbi a legjobb. :)
Akkor se kapod vissza a kamerát, ha nyomsz a csúszás közben egy "körbenézést"?

Mephizto12
2017-02-06, 21:17
Pálya elején van ez, ahogy a barlangban vagyok. Nem kapom vissza a kamerát, ha nyomom a körbenézést. Küldök egy mentést. Tényleg az lesz a legtisztábbb.

OBig
2017-02-07, 06:04
Na arra a lejtőre már nem kell, nem szabad ráugranod. Az előzőn kellett volna egy fordulásos ugrás, és háttal lecsúszni azon.
“Teljesen a baloldalon mássz fel, lecsúszás közben perdülj meg, hogy háttal lecsúszva elkaphasd a peremet. Csimpizz jobbra, mássz fel, és egy sima hátraugrással, háttal fogsz lecsúszni a nagy csúszdán. Kapd el a peremét, majd picit leesve az alattad levő sziklarést, ott csimpizz balra, a túloldalra, és ess le az egyenes sziklára. Nekifutásból ugorj át a túloldalra, ess le a lyukba, és egy medencében tudsz partra mászni.”
Mentés ment. :)