PDA

Teljes verzió megtekintése : Általános TOMB RAIDER társalgó



oldal : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14

Kacsa
2012-06-04, 20:53
hááááátttt.....
1. horusnak igaza van.... ez egy interaktív mozi. itt-ott harccal.
2. láttátok, hányszor találják el Larát harc közben, fejét, hasát, sőt, egyszer még néztem is, hányszor megsorozzák. O___o életkijelző nincs? vagy legalább pulzálhatna a képernyő, vagy felvillan, amikor eltalálják, vagy esetleg fekete-fehéres árnyalatot kap, nem?
3. az ugrás még mindig hatalmasan nagy. ÉS ahogy felmászik, még mindig ugyanolyan sz@r, mint volt, szó szerint felrántja magát a puszta karjaival.
4. ebből a vidiből nekem ez jön le: harcolsz, mész a szigeten, harcolsz, átmész a folyón, ott a repülő, leejtőernyőzöl, kikötsz a sziget másik felén..... de mindezt olyan hihetetlen gyorsasággal, hogy már kapkodva néztem vissza videót, hogy most hol van, Lara hova megy, mi van?

két lehetőség van:
- vagy ez a pasas aki játszotta a videót speedrunnozni próbált egy bemutató gameplayen
- vagy pedig a játékban is így lesz hogy megyünk, mendegélünk, ellenségekbe botlunk, lenyilazzuk őket, megyünk tovább, megpróbálunk átmenni egy patakon, levisz minket a víz, lezuhanunk a Niagarán, leejtőernyőzünk, 3x kitörik a derekunkat a faágak (csak hogy sajnáljuk azt a szegény lányt), aztán szépen csak úgy véletlenül belebotlunk egy óriási templomba.
ÉS MINDEZT NÉHÁNY PERC ALATT!

nem TR, nem TR. elfogadtam.
de hogy ennyire tele legyen ilyen mindent-túlélünk akciózással?! Crystal, hol van amit ígértél? hol van a realisztikusság? a grafikán?
JA, már értem.
de tudom, hogy én leszek megint a troll, hogy nem szopom be amit 1 év után adnak, de basszus.
amúgy kezdem azt érezni, hogy rontom csak itt a levegőt. szóljatok ez esetben.
és végül: ez csak az én semmit nem érő, vacak véleményem.
CSAK az enyém.

Öcsí
2012-06-04, 20:57
Én csak annyit mondok,hogy 5 perc volt az egész játékból...könyörgöm..
A másik meg az,hogy gondolom volt valami időlimit,hogy meddig lehet prezentálni ezt azt.

tom croft
2012-06-04, 21:00
hááááátttt.....
1. horusnak igaza van.... ez egy interaktív mozi. itt-ott harccal.
2. láttátok, hányszor találják el Larát harc közben, fejét, hasát, sőt, egyszer még néztem is, hányszor megsorozzák. O___o életkijelző nincs? vagy legalább pulzálhatna a képernyő, vagy felvillan, amikor eltalálják, vagy esetleg fekete-fehéres árnyalatot kap, nem?
3. az ugrás még mindig hatalmasan nagy. ÉS ahogy felmászik, még mindig ugyanolyan sz@r, mint volt, szó szerint felrántja magát a puszta karjaival.
4. ebből a vidiből nekem ez jön le: harcolsz, mész a szigeten, harcolsz, átmész a folyón, ott a repülő, leejtőernyőzöl, kikötsz a sziget másik felén..... de mindezt olyan hihetetlen gyorsasággal, hogy már kapkodva néztem vissza videót, hogy most hol van, Lara hova megy, mi van?

két lehetőség van:
- vagy ez a pasas aki játszotta a videót speedrunnozni próbált egy bemutató gameplayen
- vagy pedig a játékban is így lesz hogy megyünk, mendegélünk, ellenségekbe botlunk, lenyilazzuk őket, megyünk tovább, megpróbálunk átmenni egy patakon, levisz minket a víz, lezuhanunk a Niagarán, leejtőernyőzünk, 3x kitörik a derekunkat a faágak (csak hogy sajnáljuk azt a szegény lányt), aztán szépen csak úgy véletlenül belebotlunk egy óriási templomba.
ÉS MINDEZT NÉHÁNY PERC ALATT!

nem TR, nem TR. elfogadtam.
de hogy ennyire tele legyen ilyen mindent-túlélünk akciózással?! Crystal, hol van amit ígértél? hol van a realisztikusság? a grafikán?
JA, már értem.
de tudom, hogy én leszek megint a troll, hogy nem szopom be amit 1 év után adnak, de basszus.
amúgy kezdem azt érezni, hogy rontom csak itt a levegőt. szóljatok ez esetben.
és végül: ez csak az én semmit nem érő, vacak véleményem.
CSAK az enyém.

egyet értek!!!! meg nem tudom tomb raider nél nem megszokott a saját célzás O.o jobban szerettem az automatick-ot :S érzem hogy ezek után csak egyre rosszabb lesz ... nem az mert jó játéknak tűnik de ez már nem tomb raider

Kacsa
2012-06-04, 21:06
Én csak annyit mondok,hogy 5 perc volt az egész játékból...könyörgöm..
A másik meg az,hogy gondolom volt valami időlimit,hogy meddig lehet prezentálni ezt azt.

ez nem indok.
lehet, hogy csak 5 perc, de csak van annyi esze a Crystalnak, hogy olyan jeleneteket választ ki a játékból, ami a legjobban jellemzi úgy egészében a játékot.
másrészt meg nem olyan hülye a a Crystal (???), hogy 4 perc alatt összesüríti az egészet. [feltételezem.]

egyet értek!!!! meg nem tudom tomb raider nél nem megszokott a saját célzás O.o jobban szerettem az automatick-ot :S érzem hogy ezek után csak egyre rosszabb lesz ... nem az mert jó játéknak tűnik de ez már nem tomb raider

jah meg ott a másik, a saját célzás.... na de ez nem olyan túl nagy baj, az elején már bejelentették. azt is elfogadtam.

tom croft
2012-06-04, 21:11
azzal az íjjal meg olyan mint valami bennszülött ....

horus
2012-06-04, 21:21
Lara most úgy néz ki mint valami eltévedt kis tini csaj...

YzaaA
2012-06-04, 21:22
És nekem csak 1 kérdésem lenne:Ha ez a hely hasonlit a bermuda 3szöghöz, akkor mit keresnek itt azok az emberek??
Vagyis 1 kicsit sokallom, hogy ilyen sokan vannak azon a puszta szigeten...

Öcsí
2012-06-04, 21:43
Nagyon jó hangulata volt ennek a 2. videónak.Szegény szarvas :D

tom croft
2012-06-04, 21:45
háát jah .... azt jól megcsinálták hogy úgy nézzen ki mint aki fázik :D
am azt mondjátok h ez alpha verzió.... de akkor mi a francnak mutogatják még???

Roli
2012-06-04, 21:45
Szegény Lara :( Szegény szarvas :( meg fog viselni ez a játék :D

Öcsí
2012-06-04, 21:46
Tényleg nagyon kis szerencsétlen :D Meg a játékos is az volt...szegény szarvast nem tudta egyből lelőni :D

Robbie
2012-06-04, 21:50
Annyit írjátok hogy ez nem Tomb Raider...
Rejtvény pipa, fegyver pipa, gyönyörű helyszínek pipa, akció pipa,szép idomok pipa, akkor? (vége fele már p helyett mást olvastam xd)
Nem ugyan az ami volt, megváltozott de minden eleme megtalálható a korábbi részekben.

Barney
2012-06-04, 21:54
3. az ugrás még mindig hatalmasan nagy. ÉS ahogy felmászik, még mindig ugyanolyan sz@r, mint volt, szó szerint felrántja magát a puszta karjaival.


Engem ez az ugrás dolog sose zavart. Talán ez maradt meg A Larából. (ne de miért pont ez...?:kratz: )

Öcsí
2012-06-04, 22:09
Nekem az íj lesz a kedvencem ezt már most tudom :D

Kacsa
2012-06-05, 14:40
túl sok hollywoodi akciófilmes-akció van benne.

reménykedek, hogy nem nagyon lesz benne több, mint amennyi ebben a vidiben van. (de ez kizárt.)

Öcsí
2012-06-05, 15:10
Miért ne legyen benne akció?Legyen benne sok akció,sok kaland,izgalmas helyzetek,nem akarok egy Anniversary-t :D

Kacsa
2012-06-05, 15:35
Miért ne legyen benne akció?Legyen benne sok akció,sok kaland,izgalmas helyzetek,nem akarok egy Anniversary-t :D

az Anniversary az egyetlen igazi Crystalos TR. O_o
én még mindig azt szeretném, hogyha a sírrablásról szólna a játék, nem csak az eszetlen "túlélek-mindent-mert-én-egy-survivor-vagyok" akciózásról. :(
izgalmas helyzetek, kalandok az Anniversaryban is voltak egyébként. igaz, ott még nem az a lövöldözéses "szétlőnek-mindent-csak-éppen-Larát-nem" cucc ment, de voltak jó sok puzzlejei, és ott még többé-kevésbé a valódi Larát láttuk. (bár amikor Larsont lelőtte már ott is ment az érzelgősség)

azt tudtam, hogy nem is igazán lesz TR ez az új játék, de hogy ennyire szakítson a hagyományokkal.... egyáltalán miért TOMB RAIDER a címe? köze nincs a régebbikhez. még Larát is annyira átformálták... na de hagyjuk is inkább a nosztalgiázást.

Öcsí
2012-06-05, 15:46
az Anniversary az egyetlen igazi Crystalos TR. O_o
én még mindig azt szeretném, hogyha a sírrablásról szólna a játék, nem csak az eszetlen "túlélek-mindent-mert-én-egy-survivor-vagyok" akciózásról. :(
izgalmas helyzetek, kalandok az Anniversaryban is voltak egyébként. igaz, ott még nem az a lövöldözéses "szétlőnek-mindent-csak-éppen-Larát-nem" cucc ment, de voltak jó sok puzzlejei, és ott még többé-kevésbé a valódi Larát láttuk. (bár amikor Larsont lelőtte már ott is ment az érzelgősség)

azt tudtam, hogy nem is igazán lesz TR ez az új játék, de hogy ennyire szakítson a hagyományokkal.... egyáltalán miért TOMB RAIDER a címe? köze nincs a régebbikhez. még Larát is annyira átformálták... na de hagyjuk is inkább a nosztalgiázást.

Anniversary nekem a Crystalos munkák közül nem tetszik.Nincs TR1-es hangulata.Underworld volt ami még inkább TR-s mint az Anni.Élvezetesebb volt minden benne,engem nem zavart a kamera,puzzle-k jók voltak.Lara meg ugyan az mint az Underowlrdös Lara csak emberibb a kinézete,nekem nem hiányoznak a ballon csöcsök.

Barney
2012-06-05, 16:22
Ma megnéztem a gameplayeket és hát... ez egy interaktív videó. Ezeknek komolyan filmet kéne rendezni. Most mit kell izélni, hogy Lara nem természetes, közelebb hozzuk érzelmileg (és egyéb sz@rságok). Az egyetlen dolog amit elfelejtenek, hogy nem ők találták ki a játékot. Szerintem ez a Lara olyan egyszerű, felejthető.
Minden ami jó volt azt dobjuk el és mutassuk meg, hogy mi jobbak vagyunk?

Öcsí
2012-06-05, 16:26
Minden ami jó volt azt dobjuk el és mutassuk meg, hogy mi jobbak vagyunk?

Minden ami jó volt...ja végül is azért lett sikeres az AOD xD

Barney
2012-06-05, 16:29
Minden ami jó volt...ja végül is azért lett sikeres az AOD xD

Most lehet vitatkozni az AOD-n is, de én az összes CORE részre gondoltam. Amúgy az AOD-ben is vannak jó dolgok.

Öcsí
2012-06-05, 16:36
Az,hogy nincs többé klasszikus TR hatalmas köszönet a Core-nak,ez nem a Crystal hibája,de sokak számára lehetetlen ezt felfogni.A Core cseszte el semmi újat nem tudott mutatni.A Crystal is " elcseszte " ezt a 3 TR részt (persze teljesen más értelemben) de ők legalább képesek arra,hogy újat mutassanak.Abban a korban a klasszikus TR-k voltak a jók,de ebben a korban az ilyen játékok mint ez az új TR,ezek számítanak jó játéknak,ez van,köszönjétek a technológia fejlődésének,az emberek mai felfogásának vagy nem tudom minek.EZ az elvárás ezt viszik.Abban az időszakban azt vitték.Ennyi.

Michele
2012-06-05, 16:41
Öcsí: Nem kezdek vitába, mert fölösleges - se te, se én nem tanulnánk belőle. Csak annyit kívánok (és nem kizárólag neked...), hogy egyszer láss majd a dolgok mélyére. Illúzióromboló, de jó dolog.

Roli
2012-06-05, 16:42
Az,hogy nincs többé klasszikus TR hatalmas köszönet a Core-nak,ez nem a Crystal hibája,de sokak számára lehetetlen ezt felfogni.A Core cseszte el semmi újat nem tudott mutatni.A Crystal is " elcseszte " ezt a 3 TR részt (persze teljesen más értelemben) de ők legalább képesek arra,hogy újat mutassanak.Abban a korban a klasszikus TR-k voltak a jók,de ebben a korban az ilyen játékok mint ez az új TR,ezek számítanak jó játéknak,ez van,köszönjétek a technológia fejlődésének,az emberek mai felfogásának vagy nem tudom minek.EZ az elvárás ezt viszik.Abban az időszakban azt vitték.Ennyi.

Így van, arról nem is beszélve, hogy a Core már a TR3 után abba akarta hagyni sorozatot, szó szerint rájuk lett erőltetve. De ettől függetlenül a TR4 és az AoD is jó volt, ha nem a legjobbak, csak ugye az AoD-nál voltak problémák az idővel. :(

Viszont nem szabad ítélkezni ezekből a gameplay videókból sem! Azért ilyen moziszerű és szinte nonstop, mert mit mutassanak be egy ilyen nagyszabású rendezvényen a milliók előtt? Azt, hogy 20 percig botorkál az erdőben és az egész közönség bealszik ezen?! :) Nem! Muszáj volt valami mutatósat, lenyűgözőt mutatni a játékukból, nem pedig az "unalmasabb" részeket. :)

És tessék, most ezeknek a gameplayeknek köszönhetően ki is kiáltották az E3 legjobbjának (nem is egy oldalon), míg a Resident Evil 6-ot és a COD-ot az E3 szégyenének. :)

Öcsí
2012-06-05, 16:48
Az a helyzet,hogy én látok a dolgok mögé és nem akarom azt ami lehetetlen.Ez egyáltalán nem vita csak nagyon nem egyezik a véleményünk.

Most láttam egy német magazinba képeket ahol Lara valamilyen templom féleségbe volt.Erről is ennyit,hogy semmi köze nincs a TR-hez csak annyi,hogy Lara van benne.
Ha semmi köze nem lenne a TR-hez akkor egy autós játékot kaptunk volna ahol Lara a sofőr xD

Barney
2012-06-05, 16:51
Az,hogy nincs többé klasszikus TR hatalmas köszönet a Core-nak,ez nem a Crystal hibája,de sokak számára lehetetlen ezt felfogni.A Core cseszte el semmi újat nem tudott mutatni.A Crystal is " elcseszte " ezt a 3 TR részt (persze teljesen más értelemben) de ők legalább képesek arra,hogy újat mutassanak.Abban a korban a klasszikus TR-k voltak a jók,de ebben a korban az ilyen játékok mint ez az új TR,ezek számítanak jó játéknak,ez van,köszönjétek a technológia fejlődésének,az emberek mai felfogásának vagy nem tudom minek.EZ az elvárás ezt viszik.Abban az időszakban azt vitték.Ennyi.

A Core cseszte el??? Na hagyjuk...
Amúgy nem azt mondtam, hogy csináljanak egy klasszikus TR-t. Hanem például Lara karaktere jó volt. Azt kár volt így összetörni.

YzaaA
2012-06-05, 16:54
Hát a Resi6 az biztosan is szégyen!!:D
A régi idök elmultak, nincs mit csinálni, már a Crystal kezében van a TR sorsa, és eddig szépen haladnak!!:)
Nekem személyszerint megtetszett ez az új TR most igazán nem élhetünk abban a hitben, hogy hátha visszajön a régi TR mert 100% hogy nem fog!!
Ez teljesen új, és ebbe bele kll törödni!!:D
Én és szerintem minden 1-es rajongó csak reménykedni tudunk....amúgy meg minek izélünk, amikor már vártuk h kiderüljön, h addig mi lessz és lám megint úgy vagyunk mint a hírekkel:rolleyes:
Amint kiderül mi lessz benne, már nem tetszik....na jó valóban lehangoló, hogy ezzé vált, dehát Istenem az idö változik és az emberek is vele eggyütt...
Nekem eddig tetszik grafó szép meg a táj meg Lara meg minden:)Dehát aztán mad 2013-ban elválik minden...
Én is sajnálom, dehát nincs mit csinálni:(

Nekem is az íj lessz a kedvenc fegyóm:D
Amúgy azt vettem észre, mintha Lara úgy célozna mit a Resi4-benxDD

Öcsí
2012-06-05, 16:55
A Core cseszte el??? Na hagyjuk...
Amúgy nem azt mondtam, hogy csináljanak egy klasszikus TR-t. Hanem például Lara karaktere jó volt. Azt kár volt így összetörni.

Csak azt ne mond,hogy amikor a Core fejlesztette a TR-t akkor a Crystal miatt lett olyan amilyen xD.Ez nevetséges.Neked,nekem TR fanoknak lehet,hogy jó volt de a kívülállók a "két lábon járkáló csöcs terminátoron" kívül semmi mást nem láttak benne.Most is olvasgatok itt-ott kommenteket,minden második ember azt kérdezi,hogy hol vannak a nagy csöcsök.Ez már vicc :)

Barney
2012-06-05, 16:57
Csak azt ne mond,hogy amikor a Core fejlesztette a TR-t akkor a Crystal miatt lett olyan amilyen xD

Én ilyet nem mondtam :)

Öcsí
2012-06-05, 16:57
Akkor miért is nem a Core cseszte el?

Michele
2012-06-05, 16:59
Ennek se eleje, se vége.

Stranger
2012-06-05, 17:03
Most is olvasgatok itt-ott kommenteket,minden második ember azt kérdezi,hogy hol vannak a nagy csöcsök.Ez már vicc :)
Ezzel csak poénkodni szoktak, de mind1.

Öcsí
2012-06-05, 17:07
Ezzel csak poénkodni szoktak, de mind1.
Mégis ez marad meg az emberekben :)

Robbie
2012-06-05, 17:15
Tehát senki se volt tegnap fent éjfél után? :D
Volt egy kilopott jelenet amit én rögtön fel is raktam de le is kellett venni :/

Roli
2012-06-05, 17:18
Tehát senki se volt tegnap fent éjfél után? :D
Volt egy kilopott jelenet amit én rögtön fel is raktam de le is kellett venni :/

Na ja, lemaradtak az F betűs szóról :( XD

Kacsa
2012-06-05, 17:23
amúgy ez egyre jobban feltűnik, hogy mindenhol így mennek a dolgok: vegyük pl. a Resit. ott is annyira elcseszte... hm. mondjuk inkább, hogy megváltoztatta a Capcom a játékot, hogy minden régi fan üvölt. én is üvölthetnék, de nem látom értelmét igazán. :rolleyes:
na szóval a lényeg az, hogy a fejlesztők olyan mértékben átalakítják a szériát, hogy a régi fanok elégedetlenek.
ÉS EZ BÁRKI BÁRMIT MOND, NEM JÓ.
egy jó fejlesztő mindig szem előtt tartja a régi fanok kivánságait, első helyen. ők azok, akik miatt az lett a játék, ami.
és akárhol körülnéz a Crystal, tele van a net ilyen TR fanoldalakkal, ahol kinyilvánítjuk a véleményünket.
reboot vagy sem, ez sztem túlzás.


Viszont nem szabad ítélkezni ezekből a gameplay videókból sem! Azért ilyen moziszerű és szinte nonstop, mert mit mutassanak be egy ilyen nagyszabású rendezvényen a milliók előtt? Azt, hogy 20 percig botorkál az erdőben és az egész közönség bealszik ezen?! :) Nem! Muszáj volt valami mutatósat, lenyűgözőt mutatni a játékukból, nem pedig az "unalmasabb" részeket. :)


Roli nem mond hülyeséget, hiszen fel kell vágni a tömeg előtt, ha mással nem, de figyelemfelkeltéssel.
csak én attól félek, hogy túl sok ilyen akciózás lesz a játékban.
de amúgy már eleve ez a harcrendszer nem tetszik, a Tomb Raidernek már csak a címébe sem illik ez a HÜLYE Cover System vagy mi. (you know, ez az a fedezékből kilövés, aztán oldalazol a fedezékben, stb.)
mert már annyira unom ezt, minden kalandjátékban benne van, TR-be már hadd' ne legyen. :confused:

Roli
2012-06-05, 17:32
http://i1205.photobucket.com/albums/bb429/trshu/tomb01.jpg
http://i1205.photobucket.com/albums/bb429/trshu/tomb02.jpg

Öcsí
2012-06-05, 17:34
http://i1205.photobucket.com/albums/bb429/trshu/tomb01.jpg
http://i1205.photobucket.com/albums/bb429/trshu/tomb02.jpg

Na ezekről a képekről beszéltem :D Nagyon jó hangulatuk van.

Robbie
2012-06-05, 17:37
egy jó fejlesztő mindig szem előtt tartja a régi fanok kivánságait, első helyen.

És van ilyen fejlesztő? mert én egyet se ismerek..
Haladni kell a korral és annak igényeit kielégíteni

YzaaA
2012-06-05, 17:37
Úgy látom a németek is várják a TR-t!!:naughty:

Michele
2012-06-05, 17:39
Haladni kell a korral és annak igényeit kielégíteni

Nem. Egyszerűen csak követik a divatot. Így hívják. Ezt kell annyira szorgalmazni? Ejha.

Robbie
2012-06-05, 17:56
Nem. Egyszerűen csak követik a divatot. Így hívják. Ezt kell annyira szorgalmazni? Ejha.

Magyarul akkor csináljanak még mindig 8bites platform játékokat a fejlesztők.(mert ugye divat 3Dben fejleszteni új lehetőségeket kiaknázni) okéééé
Tr5 szerinted miért olyan "kevesen" vették meg? nem azért mert szar játék volt, hanem ugyan az mint az előző 4 rész.
És az AoD sem követett semmilyen divatot mégis azt is tekinthetjük egy rebootnak.
Kezdem azt gondolni AoDot itt a többség csak azért szereti mert a Core készítette és nem a csúnya rossz Crystal.

Öcsí
2012-06-05, 18:03
Magyarul akkor csináljanak még mindig 8bites platform játékokat a fejlesztők.(mert ugye divat 3Dben fejleszteni új lehetőségeket kiaknázni) okéééé
Tr5 szerinted miért olyan "kevesen" vették meg? nem azért mert szar játék volt, hanem ugyan az mint az előző 4 rész.
És az AoD sem követett semmilyen divatot mégis azt is tekinthetjük egy rebootnak.
Kezdem azt gondolni AoDot itt a többség csak azért szereti mert a Core készítette és nem a csúnya rossz Crystal.

:thumb:

Ah,kezdtem belefáradni de valaki átvette a stafétabotot és legalább érti miről van szó.
(Persze vannak még páran :D)

Michele
2012-06-05, 18:10
Sz@rok a Core-ra, hogy őszinte legyek. De olyan érdekes, hogy mindig ti emlegetitek fel őket. Azt hiszitek, a Crystalnak nincsenek önmagukban is problémái; csak arra gondolhatunk, hogy "nyááj, nem olyanok, mint a klasszikusok...!" - "áá, biztos nem vagytok nyitottak az újdonságok felé, azért kritizáljátok". Aha. Arról már nem én tehetek, hogy sokan nem látják a hibákat/beetetéseket/divatelemeket.

Azt meg ki mondta, hogy "akkor csináljanak még mindig 8bites platform játékokat"? Nem a technológiai fejlődős ellen vagyok, értelmezd újra.

Stranger
2012-06-05, 18:15
Szerintem csak azt nézi a kiadó, hogy melyik játék rendelkezik jó eladásokkal. CoD, vagy ami hasonló is az Uncharted. (többek között persze). Ezekre pedig általában ennyi jellemző: átvezető videók minden percben, izgalmas, akciódús játékmenet, persze minden csak scriptelve. A lényeg, hogy az arcodba robbanjon fél percenként a képernyő és fent legyen az adrenalin. Ez egy jó dolog, csak ezzel tényleg nagyon sok játék hasonló lesz. Elhiszem, hogy kevesen vannak akik szeretik az olyan játékot mint a klasszikus TR-ek és egyszerűen nem éri meg azt csinálni. Vagyis megéri, de nem fognak pár millás eladásokkal megelégedni, ha akár 10millásat is elérhetnek. Én nem örülök, hogy a TR játékmenete is elmegy egy ilyen irányba, bármi is az oka. Ha maradi vagyok akkor maradi...

Öcsí
2012-06-05, 18:17
Nem lehet olyan játékot csinálni amely nem tartalmazz valami féle "divatelemet".Vagyis lehet,de az csak veszteség.Ez van a mai emberek döntő többsége -sajnos- a divatra megy minden téren (zene,öltözködés,játék stb..)Ezt utálom egyáltalán nem követem a divatot egyik értelemben sem,de egy öltözködési és egy játék divat teljesen más.

Michele
2012-06-05, 18:19
Remélem, a vendégeink jól elvannak, ha követik ezt a topicot. :vlol:

Roli
2012-06-05, 18:20
Remélem, a vendégeink jól elvannak, ha ezt követik. :vlol:

Imádkozok, hogy minden rendben legyen velük és ne kelljen mentőt hívni :vlol:

tombraidermaster1996
2012-06-05, 18:22
Ennyit erről. De ami tény az az, hogy a TR3 után újítás semmi nem volt szinte, kivétel az AOD, ott volt pár dolog, de nagyon is béta volt még az AOD amikor kiadták és érdekes, az igazi TR fanoknak tetszett. A legend sem olyan rossz, csak rövid... Az anniversary meg már a végén kifejezetten nehéz, elején könnyű, de már Görögországot is nehezen vittem át. Underworldnek szép a grafikája. Most amúgy meg nem tök mindegy, hogy milyen lesz az új TR?! Bakter! Eddig szuperül néz ki. Akkor megy mi a phöcs a bajotok vele, ha????? Inkább aki nem érzi magát igazi TR fannak, akkor az menjen már és játsszon a kis f@szával! Komolyan, elegem van már ebből! A TR-ekből mind jó, de már én a TR3-mat untam egy kis idő után, TR!, no comment, mert úgy sz@r a betöltési rendszere ahogy van, TR5 na az nekem jó kis kikapcsolódást nyújt még mindig, az AOD is tök jó, imádom és nem tudom megunni, Legend is jó, megunhatatlan, Anniversary megintcsak jó, mert szép és ráadásul nehéz is, Underworld no comment, mert a gépemen szaggat, a TR1-et imádom mai napig is, nem tudom megunni és ez is nehéz játék, tök hangulatos, TR2 is megunhatatlan, imádom, hangulata jó, játékmenet jó, ráadásul nehéz is. azt megértem, hogy ez már nem lesz olyan, mint az old schhol TR-ek, de akkor is jó lesz. :) Bízok bennük. Tehát mindenki más is bízzon egy picit bennük és majd meglátjuk, hogy milyen lesz, ha játszunk vele.

YzaaA
2012-06-05, 18:38
Nekem is tetszik eddig, dehát könyörgöm azért mégsem mondunk ilyent h ha nem vagy igazi TR fan menny s játszodj a micsodáddal....
Tény ami tény nem lessz régi, ezt nem is tom mért vitatjuk még mindig:rolleyes:De szerintem az idö múlásával a TR az én szemszögemben vagy jobb lessz v rosszabb....
Nekem a Crystalos részek tetszenek, az undival is csak annyi baj volt, hogy sok a bug benne, és h még mindig anyucit és apucit kerestük.....
Régebb azt mondtuk, h a történet legyen másabb...másabb lett????Hát nagyon is...mivel ez 1 reboot...
Bizni lehet, de azért mégiscsak felháborító, hogy a játékot, amit régen úgy ismertél meg azt a szemed elött úgymond rontják mégjobban el....:(
Én tovább már nem is fárasztom magam ezzel, ennyi már tényleg sokk!!
Még amúgyis csak alfa stádiumban vann ejsze a kiadásig még javítanak rajta...:D

tombraidermaster1996
2012-06-05, 18:55
Még amúgyis csak alfa stádiumban vann ejsze a kiadásig még javítanak rajta...:D

Ennyit erről. :D

Scoobykah
2012-06-05, 18:57
visszaolvasva a kommenteket,Rolival tudok egyet érteni...:/

mert az kicsit vicc már,h kábé 10 oldalon keresztül csak ismételjük magunkat.
Nekem is megvan a véleményem erről a mézesmadzagról,de azért vegyük figyelembe,mikor hivatalos lett az új játék,megmondták,ez már teljesen más.
Amit eddig ismertünk az az Underworlddel lezárult.(meg gondoljunk csak bele...itt sápítoztok h régi Lara ígymegúgy-én is fájlalom,de ott van a Level Editor-de most ha maradnak az eredeti koncepciónál,akkor az lenne új TR,h visszamegy az időben,megmenti Amandát,meg az apját,Natlát meg vhogy végérvényesen elintézi.Akárhogyis,kell a vérfrissítés)

néztem a gameplay vidit,nekem azért tetszett,főleg az a rész,ahol guggolva haladt a sziklaperemen(olyan Ghána érzés volt bennem)

tombraidermaster1996
2012-06-05, 19:00
Amit eddig ismertünk az az Underworlddel lezárult.(meg gondoljunk csak bele...itt sápítoztok h régi Lara ígymegúgy-én is fájlalom,de ott van a Level Editor-de most ha maradnak az eredeti koncepciónál,akkor az lenne új TR,h visszamegy az időben,megmenti Amandát,meg az apját,Natlát meg vhogy végérvényesen elintézi.Akárhogyis,kell a vérfrissítés)


Na igen a Level Editor. :) A legjobb találmány a TR-ekhez. :) Legalább te szabod meg, hogy milyen pályát csinálsz a saját képzeleted szerint. :)http://static2.origos.hu/i/0903/20090316boszorkan7.jpg

YzaaA
2012-06-05, 19:41
Ennyit erről. :D

Nem értem ezzel hova akarsz kilyukadni...
Scoobykah eggyet értek, nem kell folytonosan 1 dolgot 100x említeni:p:)

Roli
2012-06-05, 20:07
Inkább nézzétek meg az új tervrajzokat (http://tombraiders.hu/galeria/thumbnails.php?album=102&page=1&sort=dd) :D

horus
2012-06-05, 20:49
Hat az ucsó vidit meg eloben neztem este, baromi unalmas volt csak egy interaktiv mozi mint minden amit eddig mutattak... Sokan visszafogjak meg itt sirni az Underworldot is... :D Crystal meg hol mutatott ujat ? Sehol.. Az egesz arrol szol hogy jatszunk Unchartedot Lara Crofttal... Hogyha vmi igazan, jo, forradalmit muatatnanak akkor biztos, hogy sikeres lenne es nem kovetne senki a divatot a masik meg hogy sztem sokkal tobb regi-sirankozo-tr-fan van mint amennyi akcio-cod-losteltuntek fan... Jol mondja Michele csak próbálnak vmi nagyon korszeru, meno vmit csinalni...
Amugy meg en ugy tom hogy az alfa az meg egy nagyon korai statusz... Lassan 5 evig mit csinaltak ? meg mint ahogy tom croft is mondta akkor meg minek mutogassak ?
Vmi azt sugja, hogy ez majd meg 2013ban is elfogjak tolni...

Öcsí
2012-06-05, 21:35
Azt bírom,hogy az aktív fórumozók nagy rész itt gyűlölködik az új résszel szemben,meg a Crystal-al szemben,akkor miért érdekli őket még mindig a sorozat?Miért nem temetik el végleg és játszanak csak azzal a TR-vel ami nekik tökéletes volt,annyira vicc ez az egész :D

Kacsa
2012-06-05, 21:45
Azt bírom,hogy az aktív fórumozók nagy rész itt gyűlölködik az új résszel szemben,meg a Crystal-al szemben,akkor miért érdekli őket még mindig a sorozat?Miért nem temetik el végleg és játszanak csak azzal a TR-vel ami nekik tökéletes volt,annyira vicc ez az egész :D

hogy kussoljunk és inkább maradjunk csendben? :D
nem, Öcsí. :D magyar ember erre egyszerűen nem képes. :D
(és itt most tényleg a magyarságra gondolok. :))

sztem sokkal tobb regi-sirankozo-tr-fan van mint amennyi akcio-cod-losteltuntek fan...

ez biztos. :thumb:

OBig
2012-06-06, 12:23
Tök igaza van Öcsinek. :)
Csak egy példa: kivettem a nicket, mert nem az a lényeg:)
"Engem már nem érdekel a TR se Lara, se a közösség, csupán azért járok fel mert megszoktam, hogy mindennap feljövök... "
És ez a mai napig is itt anyázza a TR-t. :)
Szóval amit Robbie is mondott, egyetértek: Mijafranc problémátok van az új résszel?
Én útálom a nextgen részeket, ám ez mégis reményt keltett bennem. És viagra se kellett hozzá. :)

CrashHungarian98
2012-06-06, 13:14
Én is nagyon bizakodom ebben e részben nagyon várom már,hogy március legyen. én bízom benne,h ogy ez egy jó játék lesz. :D Én már elfogattam teljesen, hogy Lara karakter újra lesz írva, bár azért hiányozni fog a régi. :)

Roli
2012-06-06, 13:23
Nézzétek meg a kibővített 2. gameplayt, na csak beköszön a TR, nem?! :D Jó nagy az erdő, nem?! És egy sírszerűséget is láthatunk... viszont szegény szarvast még mindig sajnálom, brutális ez a Lara :D

Öcsí
2012-06-06, 13:35
Nagyon jó ez a kis hely nekem nagyon tetszik.Amikor becsapódott az ajtó én is megijedtem :D Szarvast én is sajnálom főleg,hogy vegán életmódot folytatok :D

CrashHungarian98
2012-06-06, 13:43
Nagyon tetszik ez a Gameplay a szarvast én is sajnálom :(

Kacsa
2012-06-06, 14:07
Nézzétek meg a kibővített 2. gameplayt, na csak beköszön a TR, nem?! :D Jó nagy az erdő, nem?! És egy sírszerűséget is láthatunk...

hm, legyen benne SOK ilyen, és ne olyan csihi-puhi akció.
csak ahogy a trailert és a gameplayt elnézem, tele lesz olyannal.

ahogy megy az erdőben és EGYMAGÁBAN levadássza a szarvast, az tényleg tetszett. maga az erdő is hihetetlen szépen ki lett dolgozva, ez tény.
csak miért ne lehetne ebből több? ez az egymagunkba menés (mint ebben az új vidiben, és a régi, barlangos gameplayben) igazán tetszett.
ne haragudjatok, én is állatbarát vagyok, de nem tudom sajnálni a szarvast. :clown: vagy ez, vagy egy éhenhalt Lara. :D
amúgy végre valami TR videó, ami azért tetszett az E3-ról. :P

YzaaA
2012-06-06, 15:11
Nekem nagyon tetszik minden benne:D:D
Szerintem is 1 kicsit sok az akció, de attól eltekintve minden tetszik benne...:)
Szegény szarvas, de inkább ö mint szegény Lara:p

tombraidermaster1996
2012-06-06, 15:51
Tök igaza van Öcsinek. :)
Csak egy példa: kivettem a nicket, mert nem az a lényeg:)
"Engem már nem érdekel a TR se Lara, se a közösség, csupán azért járok fel mert megszoktam, hogy mindennap feljövök... "
És ez a mai napig is itt anyázza a TR-t. :)
Szóval amit Robbie is mondott, egyetértek: Mijafranc problémátok van az új résszel?
Én útálom a nextgen részeket, ám ez mégis reményt keltett bennem. És viagra se kellett hozzá. :)

Igazad van OBig! Ráadásul tudom is, hogy kiről van szó... A next genek nem is a legjobbak, de nem is a legrosszabbak. Ez az új rész meg eddig elég jól néz ki, de tényleg csak eddig. :) Izának meg igaza van, mert még csiszolnak a játékon a véglegesig, arra értettem az ennyit erről mondatomat. Amúgymeg jó ötletek vannak benne, de én inkább olyan tR-t szeretnék, ahol nem akciózás van, hanem nézelődés, mászkálás, gyűjtögetés, remélem, hogy sok ilyen rész lesz benne, jó, legyen akció is, de ne az domináljon.

Kacsa
2012-06-06, 16:10
... én inkább olyan tR-t szeretnék, ahol nem akciózás van, hanem nézelődés, mászkálás, gyűjtögetés, remélem, hogy sok ilyen rész lesz benne, jó, legyen akció is, de ne az domináljon.

hát ez az. attól félek, hogy az akció dominál.

Caroline
2012-06-06, 18:54
Csak nekem tűnik olyan mint ha Lost-os hangulatú lenne a háttértörténete a tr9 nek?

tom croft
2012-06-06, 20:34
nagy nehezen de megbarátkoztam vele egyre jobban tetszik azt a szarvast annyira ne sajnáljátok :D vagy ő vagy Lara :D
és tudom hogy következő rész már jobban hasonlítani fog az eredetihez :D
ja és a külsőjénél Larának azt is figyeljétek hogy itt elvileg fiatalabb :D
tény ahogy Michele is mondta hogy egy két rész fura de azt hiszem Robbie mondta hogy a bemutató miatt lett ilyen moziszerű :D szerintem a vitát le lehet zárni majd ha mindannyian játszottunk vele utána fojtatjuk :D

OBig
2012-06-06, 21:01
Nyaff-nyaff.
Egy szarvason nyafogtok? Hisz eddig mindenre lőtt, ami mozgott. Majom, tigrincs, vaddisznó, kutyák, medvék, madarak, stb. Pont egy szarvas a gond? Tudjátok milyen finom pörkölt készül belőle? Vagy sült? Sőőőt, még füstöltsonka is. :) :D:D
http://treditor.hu/kepek/tr20120606.jpg

OSZRichard
2012-06-06, 21:11
Igaz de Lara a legrosszabb állatfajtát is pusztítja [az embert]:D

Roli
2012-06-06, 21:13
Igazatok van, 100000x inkább Lara, mint egy szarvas :D De hát na :D

Ott a pont OBig :p Egy kis füstölt farhát LOL

Barney
2012-06-06, 21:23
Igaz de Lara a legrosszabb állatfajtát is pusztítja [az embert]:D

De az más.Ha nem akarnák megölni őt, ő se mészárolna közöttük.:D

Kacsa
2012-06-07, 13:52
Igaz de Lara a legrosszabb állatfajtát is pusztítja [az embert]:D

hála Istennek, pusztítja. :D

Michele
2012-06-07, 14:38
Igaz de Lara a legrosszabb állatfajtát is pusztítja [az embert]:D

Ne sértegesd szegény állatokat! :vlol:

Szajuri
2012-06-07, 17:08
Elképesztő ez a trailer :D A végén összecsaptam a kezeimet és annyit mondtom, hogy ''wow'', aztán gondolkodni kezdtem. Jónéhány dolog nincs benne amit megígértek, most elsősorban a grafikára meg realisztikusságra gondolok (nekem ezek fontosak, ha már igényességnél vagyunk, szóval bocsánat érte). ''a hajának saját dinamikája lesz'' ezt már a legendnél kiemelték, és még sincs, könyörgöm amikor fejjel lefele csüng hát annyira szemet szúró .... A lófrakáról már ne is beszéljek, egy élettelen kötéldarabként lebegteti a szél Lara mögött.... Nagy realisztikusság, a másik nem egy helyen megsorozzák Larát fejbe a vére locsog ezerrel de Lara még mindig életben van.... Egyébként realisztikusság megint, nem egy helyen látjuk véresen, most akkor a vérről fog szólni az egész játék ? Lara fut, zuhan, elesik, meglövik, vagy ő öl, sajnálkozik, szenved ... ez az a nagy túlélés? Meg 'Tomb Raider' számomra addig Tomb Raider, hogy Lara Croft-al játszunk benne, de egyébként én nem véltem felfedezni egyetlen Tomb Raider elemet benne. Ok ne jöjjön nekem senki, hogy ez a Lara sírrablóvá válásáról szól és netán azért nem, de valahogy nekem még egy Tomb Action sem jött le belőle XD Az meg már úúúh felhergelt, hogy a páár szereplőt az Uncharted-ből copiztak, ez hogy néz ki mégis? Hm csapjunk pár dolgot ide ebből-abból a játékból? Összesítve tetszik a játék, de sok nem a Tomb Raider-hez illő elemet láttam benne, és mint Crystal-ra jellemző már megint túl sok az action benne, mint sem kaland. Remélem, hogy tévedek, és nem így lesz. Bár ellentmondok magamnak egy kicsit, mert a pataknál, ahogy ide oda dobálja az áradat, vmint beesik vmi repülőroncsba ahol megreped alatta az üveg, majd kézhezkap egy ejtőernyőt, nekicsapdódik pár fenyőnek majd földetér - ez a rész ahol nincs semmi nyugtunk ez tetszett. De remélem kevés lesz belőle, ha meg sok akkor legalább úgy legyen, hogy ezek után hosszú egyedül mászka következik nem kevés elhagyatott rommal. Ééés! Legyen jó nehéz! Hogy órákig gondolkozhassak(unk)! De egyébként ez is milyen már ? Az ejtőernyőzős rész, nem elég, hogy a patak sodrása ide oda püföli Larát, akkor még ejtőernyőzés közbe rátapad pár fára és még mindig életben van? Omg Crystal! Túlélés ... Kicsit lehettek volna finomabbak is. És hát amit szeretnék kihozni, ''szeretnénk a régi TR fanok kedvében is járni'' kössz a játék +18-as karikát kapott, mivan ha vannak köztük kiskorúak is, na ők most egy nagy középső ujjat látnak. Hm bár ki tudja, a mai generáció már nem olyan 'kicsi' ha már 11évesen szexelnek és az is 18+ - os karika korosztály normál esetben. Najó remélem még fognak változatni sokmindenen - de az durva, hogy lassan 5 év alatt csak eddig jutottak el, szerintem többet gondolkodtak, mint a kezüket mozgatták - pl Lara hajának fizikáját kicsit eredményesebbre írják, legalább a fejjel lefele csüngésnél ha máshol nem ez minimum, és hát ami nagyon hiányzik nekem, hogy legalább a grafika legyen jobb az undinál ne pedig rosszabb. Egyébként bazira szarul esik, hogy Lara kidolgozottsága kevésbé olyan jó, mint a mellékszereplőké. Ok ezt is megmagyarázták, hogy azért, hogy inkább sajnáljuk vagy mi a ló****. Kééérem! Ha a rajongók kedvében akarnak járni, akkor ne limiteket faragjanak, hanem úgy csinálják meg a játékot, hogy mindent élvezzünk ki benne. És nem hiszem, hogy ez a mai technikával olyan lehetetlen, mint pl a haj fizika. 5év alatt megint csak a tököküket verik! És bocsánat, hogy rondán írok. Akkor az úszás, Lara nemtud úszni, nehogy elússzunk a szigetről. Meg nem mehetünk oda a hajóroncshoz a háttérben nehogy elvitorlázzunk. LOL! Ezt megoldhatták volna úgyis, hogy odamehetünk kedvünkre bóklászhatunk, csak semmi érdemlegeset nem találunk. Az úszást pedig úgy, hogy Lara tud úszni, csak könnyen kifárad, vagy kezdő az úszásban, vhogy így. A szarvast meg ne sajnáljátok :) ölt már tigriseket, gorillákat, denevéreket, hüllőket és fajtársainkat :D És ezen is miért vagytok kiakatva? :D Nem egy játékban öltünk már embert, sőt még igazából is ember embert öl - na ezt nem kéne. /Bocs a hosszú kommentért/

Stranger
2012-06-07, 17:46
Jó kis hsz. :D Maradjunk annyiban, hogy ez egy realisztikus JÁTÉK. :D Grafika szerintem már jó, elég gyatra volt a videók minősége is. Csak Lara haja nem elég jó szerintem is...
Majd a köv. TR így fog kinézni:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UVX0OUO9ptU
Gamepod ezt írta: "Ugyanakkor a kiadó főnöke, Yoichi Wada elmondta, hogy jelenleg egyáltalán nem tervezik a motor licencelését külső fejlesztőcégek számára, csak a Crystal Dynamics és az IO Interactive használhatja majd fel elkövetkezendő játékai számára."

Ami
2012-06-07, 18:36
Néztétek az új videót a TR9-ről?
ha nem látátok akkor nézétek
aki meg nézte akkor szerintem nagyon jó
annyira át lehet élni az egészet és izgalamasab mint a többi TR nagyon jó
a fegyók nagyon mások legalábis az íj már nagyon izgatott vagyok :)

OSZRichard
2012-06-07, 19:26
Ne sértegesd szegény állatokat! :vlol:

Nem bántanám őket ;):D

horus
2012-06-07, 19:50
Sztem az új TR grafikája elég elmaradott, sztem még az Anni is szebb, kidolgozottab grafikával rendelkezik, tűz is milyen ronda már :/



[url]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UVX0OUO9ptU
Na sztem igy kéne kinéznie a mai játékoknak....

Más :
Ha a crystal nem rontja el akkor még mindig érdekel, szal van miért itt lennem és rinyálnom...

Michele
2012-06-07, 20:19
Hú, hosszú, tartalmas komment volt, Szajuri, ez igen! :thumb:


szerintem többet gondolkodtak, mint a kezüket mozgatták

5év alatt megint csak a tököküket verik! És bocsánat, hogy rondán írok.
Semmi baj. :clown:


A szarvast meg ne sajnáljátok ölt már tigriseket, gorillákat, denevéreket, hüllőket és fajtársainkat És ezen is miért vagytok kiakatva?

Egyrészt a túlzott realizmus hajszolása, másrészt az érzelmi manipuláció tette meg a hatását. Egyszerű, de nagyszerű trükk.
Tudom, hogy már említettem, de nem árt többször elismételni...

Szajuri
2012-06-07, 20:55
Sztem az új TR grafikája elég elmaradott, sztem még az Anni is szebb, kidolgozottab grafikával rendelkezik, tűz is milyen ronda már :/

Legalább te is érzed, ez az amit én is nagyon hiányolok. De remélem tényleg csak a video minősége miatt láttuk így. Nagyon remélem. Mert ha tényleg ilyen retyü - pedig képesek volnának többet is kihozni belőle - akkor már előre egy csomót fog rontani a játékélményemen. :(

Kacsa
2012-06-07, 21:10
eeez igen Szajuri. :)
na ő az, aki a dolgok mögé lát.
és hogy miért lát a dolgok mögé? mert megnézi a trailert, "összecsapja a kezét", és az első benyomás után elkezd agyalni rajta, hogy mi itt a bibi.

Öcsí
2012-06-07, 21:25
Elképesztő ez a trailer :D A végén összecsaptam a kezeimet és annyit mondtom, hogy ''wow'', aztán gondolkodni kezdtem. Jónéhány dolog nincs benne amit megígértek, most elsősorban a grafikára meg realisztikusságra gondolok (nekem ezek fontosak, ha már igényességnél vagyunk, szóval bocsánat érte). ''a hajának saját dinamikája lesz'' ezt már a legendnél kiemelték, és még sincs, könyörgöm amikor fejjel lefele csüng hát annyira szemet szúró .... A lófrakáról már ne is beszéljek, egy élettelen kötéldarabként lebegteti a szél Lara mögött.... Nagy realisztikusság, a másik nem egy helyen megsorozzák Larát fejbe a vére locsog ezerrel de Lara még mindig életben van.... Egyébként realisztikusság megint, nem egy helyen látjuk véresen, most akkor a vérről fog szólni az egész játék ? Lara fut, zuhan, elesik, meglövik, vagy ő öl, sajnálkozik, szenved ... ez az a nagy túlélés? Meg 'Tomb Raider' számomra addig Tomb Raider, hogy Lara Croft-al játszunk benne, de egyébként én nem véltem felfedezni egyetlen Tomb Raider elemet benne. Ok ne jöjjön nekem senki, hogy ez a Lara sírrablóvá válásáról szól és netán azért nem, de valahogy nekem még egy Tomb Action sem jött le belőle XD Az meg már úúúh felhergelt, hogy a páár szereplőt az Uncharted-ből copiztak, ez hogy néz ki mégis? Hm csapjunk pár dolgot ide ebből-abból a játékból? Összesítve tetszik a játék, de sok nem a Tomb Raider-hez illő elemet láttam benne, és mint Crystal-ra jellemző már megint túl sok az action benne, mint sem kaland. Remélem, hogy tévedek, és nem így lesz. Bár ellentmondok magamnak egy kicsit, mert a pataknál, ahogy ide oda dobálja az áradat, vmint beesik vmi repülőroncsba ahol megreped alatta az üveg, majd kézhezkap egy ejtőernyőt, nekicsapdódik pár fenyőnek majd földetér - ez a rész ahol nincs semmi nyugtunk ez tetszett. De remélem kevés lesz belőle, ha meg sok akkor legalább úgy legyen, hogy ezek után hosszú egyedül mászka következik nem kevés elhagyatott rommal. Ééés! Legyen jó nehéz! Hogy órákig gondolkozhassak(unk)! De egyébként ez is milyen már ? Az ejtőernyőzős rész, nem elég, hogy a patak sodrása ide oda püföli Larát, akkor még ejtőernyőzés közbe rátapad pár fára és még mindig életben van? Omg Crystal! Túlélés ... Kicsit lehettek volna finomabbak is. És hát amit szeretnék kihozni, ''szeretnénk a régi TR fanok kedvében is járni'' kössz a játék +18-as karikát kapott, mivan ha vannak köztük kiskorúak is, na ők most egy nagy középső ujjat látnak. Hm bár ki tudja, a mai generáció már nem olyan 'kicsi' ha már 11évesen szexelnek és az is 18+ - os karika korosztály normál esetben. Najó remélem még fognak változatni sokmindenen - de az durva, hogy lassan 5 év alatt csak eddig jutottak el, szerintem többet gondolkodtak, mint a kezüket mozgatták - pl Lara hajának fizikáját kicsit eredményesebbre írják, legalább a fejjel lefele csüngésnél ha máshol nem ez minimum, és hát ami nagyon hiányzik nekem, hogy legalább a grafika legyen jobb az undinál ne pedig rosszabb. Egyébként bazira szarul esik, hogy Lara kidolgozottsága kevésbé olyan jó, mint a mellékszereplőké. Ok ezt is megmagyarázták, hogy azért, hogy inkább sajnáljuk vagy mi a ló****. Kééérem! Ha a rajongók kedvében akarnak járni, akkor ne limiteket faragjanak, hanem úgy csinálják meg a játékot, hogy mindent élvezzünk ki benne. És nem hiszem, hogy ez a mai technikával olyan lehetetlen, mint pl a haj fizika. 5év alatt megint csak a tököküket verik! És bocsánat, hogy rondán írok. Akkor az úszás, Lara nemtud úszni, nehogy elússzunk a szigetről. Meg nem mehetünk oda a hajóroncshoz a háttérben nehogy elvitorlázzunk. LOL! Ezt megoldhatták volna úgyis, hogy odamehetünk kedvünkre bóklászhatunk, csak semmi érdemlegeset nem találunk. Az úszást pedig úgy, hogy Lara tud úszni, csak könnyen kifárad, vagy kezdő az úszásban, vhogy így. A szarvast meg ne sajnáljátok :) ölt már tigriseket, gorillákat, denevéreket, hüllőket és fajtársainkat :D És ezen is miért vagytok kiakatva? :D Nem egy játékban öltünk már embert, sőt még igazából is ember embert öl - na ezt nem kéne. /Bocs a hosszú kommentért/

Először is 2012 közepe van,rengeteg idő van 2013-ig,maga a játék már kész nem csak a "töküket verték".Azt írtad,hogy neked számít a realisztikusság,akkor nem értem a fennakadásodat a +18-as besorolás végett.A korhatár limitek a mai világban szerinted mit számítanak? ...semmit.:D.Arról meg fogalmam sincs,hogy honnan szeded,hogy az Unchartedből másolták a karaktereket.Az,hogy azon a melák pasin egy piros ujjatlan póló van és a színe hasonlít az Unchartedben lévő Chloe-ra ( azt hiszem ez a neve :D)az nem hiszem,hogy karaktermásolás.Az úszás meg lehet,hogy nem is fog hiányozni.
A grafika az atmoszféra,a kidolgozottság,az ötletesség,a részletesség már most sokkal jobb mint pl:az Underworldben.Nézzétek már meg,hogy Larán milyen szépen áll az az íj,nem megy bele a testébe,ahol össze van gumizva a haja ott se megy bele,egyedül a hajvége ment át rajta.A harcrendszer szépen kidolgozott(legalábbis amit eddig láttunk belőle).Ez a pesszimizmus ami itt uralkodik az valami hihetetlen,nem tudjátok a dolgok jó oldalát nézni:D De majd ha kijön a játék akkor,hiszem,hogy nekem lesz igazam.

Michele
2012-06-07, 21:44
Na jó, elegem van.

Mindenki, akinek pezseg a vére a témát illetően, nyisson meg szépen egy szövegszerkesztőt, és írja bele, mit jósol/gondol a játékról! Bármi, ami eszébe jut. Tegye ezt addig, míg meg nem jelenik az a rohadt játék. Majd a dokumentumot tegye elérhetővé, és meglátjuk, ki mennyire látta át a dolgokat. A dátumok úgyis igazolni fogják, mettől meddig íródott.

Hátha lehiggadunk.

Roli
2012-06-07, 21:49
^Esküszöm, hogy most nekiülök :D Ez nagyon jó ötlet!

Michele
2012-06-07, 21:51
Én már tegnap neki kezdtem. :vlol: De most már azt gondolom, ne "magánakció" legyen. :D

horus
2012-06-07, 22:03
Legalább te is érzed, ez az amit én is nagyon hiányolok. De remélem tényleg csak a video minősége miatt láttuk így. Nagyon remélem. Mert ha tényleg ilyen retyü - pedig képesek volnának többet is kihozni belőle - akkor már előre egy csomót fog rontani a játékélményemen. :(
Hát nem hiszem, hogy az összes eddigi vidinél a vidi minőség lenne a rossz... +18as karika meg fölösleges, eddig amit mutattak az egyáltalán nem volt +18....
Jajj Lara ugrásainak is Uncharted beütése van, meg a célzásnak is, meg a helyszineknek is....

Michele nagyon jó ötlet... :D

Öcsí
2012-06-07, 22:04
A téma elől nem menekülhetünk,hisz akkor kihalt lenne ez a téma.Amúgy oké én benne vagyok :D

Matie
2012-06-07, 22:17
[...]
Egyébként ma még két demó is bemutatásra kerül (remélem, megint mindig valami újat kapunk), viszont elég szerencsétlen az időzítés, az egyik éjfél körül, a másik hajnali 2-kor kezdődik...

Michele
2012-06-07, 22:39
A téma elől nem menekülhetünk
Hát tényleg nem. De untig elegem van már abból (de feltételezem, nem csak nekem), hogy pesszimistának titulálnak, mert használni merészelem az agyam. Önállóan. Nem úgy, nem olyan módon, ahogy azt sulykolják. Önállóan.

Öcsí
2012-06-07, 22:50
Hát tényleg nem. De untig elegem van már abból (de feltételezem, nem csak nekem), hogy pesszimistának titulálnak, mert használni merészelem az agyam. Önállóan. Nem úgy, nem olyan módon, ahogy azt sulykolják. Önállóan.

Jólvan,majd meglátjuk;)

Petya a Lara Fan
2012-06-07, 23:10
A grafika miatt ne mérgelődjünk, az legyen a legkevesebb. Legalább nem Battlefield 3 lesz, ami konzolon csak 30 FPS -el megy, PC -n meg brutál erőmű kell hozzá, hogy fusson. Ez a grafó 2012/13 -ban abszolút elfogadható, és remélem jól fogják optimalizálni a játékot, főleg PC -n, mert konzolon nem hiszem, hogy különösebb nehézség lenne egy fix hardver "pakkra" optimalizálni. :)

Michele
2012-06-08, 00:02
Jólvan,majd meglátjuk;)
Jól van. :D
Most már kimorogtam magam. xD

Szajuri
2012-06-08, 02:43
Hmm hááát még az új Hitman-nek is szebb a grafikája vagy a Tera online-nak pedig az mmorpg vagy az öreg Jast Cause2-nek, a Battlefield-hez meg egyáltalán nem kell atomerőmű és nem értem miért van low fps-ed :D
Öcsiii te meg nőjj fel - senki sem pesszimista - csakhát én nem látok semmi új szenzációt a trailerbe, és pl nagyon allergiás vagyok amikor egyes fejlesztők tudnának jobbat is kreálni de mégsem valósítják meg. Csak benyomnak egy halom action és sok játékos elvan ájulva. Így butítják a népet. És cöh ha ezalatt a - majdnem - 5 év alatt csak ennyit sikerült kisajtolniuk akkor a maradék 3/4 alatt hümm hümm hümm fellehet tenni a költői kérdést mi nagyot fognak alkotni még ?! Már csak a markomban nevetek. Már nem is várom olyan lázasan. Ez csak az új generáció fiataljainak lesz nagy durranás, mintahogy Öcsiiinek is az. Akik a felszínt hajlandóak csak látni, alá semmiképp. Bocs ha nyers vagyok. Szerintem még kell neki néhány év ha mégsem hát akkor elég gáz...

OBig
2012-06-08, 06:14
Nos kedves Szajuri!
Neked ugyebár lehet, és van egy véleményed. Öcsinek is, nekem is, másnak is.
Azért mert más a véleménye, még nem kell a torkának esni.
Persze lehet vitatkozni, csak épp nem jó, ha ebben a hangtartományban. :)
Ebből csak kommentek halmaza lesz, értelem nélkül.
Tudod vannak pesszimista, és optimista emberek.
Ennyi!!!

Kacsa
2012-06-08, 09:33
nekem tökre tetszik ez a tengerpartos, meg síros gameplay. :) olyan jó látni, hogy van olyan rész a játékban, ami nem csak akcióból áll. :)
(de félek, nem sok ilyen lesz a fő játékban)
grafika? totál rendben van, már nem azért. O__o"

Michele, jó ötlet, mint mindig. :D majd nyári szünetben nekiállok. xDD

Öcsí
2012-06-08, 11:50
Hmm hááát még az új Hitman-nek is szebb a grafikája vagy a Tera online-nak pedig az mmorpg vagy az öreg Jast Cause2-nek, a Battlefield-hez meg egyáltalán nem kell atomerőmű és nem értem miért van low fps-ed :D
Öcsiii te meg nőjj fel - senki sem pesszimista - csakhát én nem látok semmi új szenzációt a trailerbe, és pl nagyon allergiás vagyok amikor egyes fejlesztők tudnának jobbat is kreálni de mégsem valósítják meg. Csak benyomnak egy halom action és sok játékos elvan ájulva. Így butítják a népet. És cöh ha ezalatt a - majdnem - 5 év alatt csak ennyit sikerült kisajtolniuk akkor a maradék 3/4 alatt hümm hümm hümm fellehet tenni a költői kérdést mi nagyot fognak alkotni még ?! Már csak a markomban nevetek. Már nem is várom olyan lázasan. Ez csak az új generáció fiataljainak lesz nagy durranás, mintahogy Öcsiiinek is az. Akik a felszínt hajlandóak csak látni, alá semmiképp. Bocs ha nyers vagyok. Szerintem még kell neki néhány év ha mégsem hát akkor elég gáz...

Az előbb is és most is sok hülyeséget összehordtál :D

Úgy érzem eleget láttam már a játékból,szinte tudom /tudjuk/ a játék elejét.Amikor Lara beszél azzal a pasassal,hát az az arckifejezése leírhatatlan :D

Kacsa
2012-06-08, 12:46
Amikor Lara beszél azzal a pasassal,hát az az arckifejezése leírhatatlan :D

melyikre célzol? :D

Öcsí
2012-06-08, 13:24
melyikre célzol? :D

Aki azzal a Sam-el van és az az arckifejezése tökéletesen leírja,hogy mit gondol :D

Michele
2012-06-08, 13:25
Én igazán nem akarok köcsögnek tűnni. De nem úgy volt, hogy megszabadulunk ezektől?
Fehér/jól látható peremek...

http://i49.tinypic.com/30964nl.png
Na jó, talán a repülőroncsnál még érthető, hisz a vázához tartozik... Bááár...




Ezt meg csak a poén kedvéért: mitől keltek életre a husikák? :clown:

http://i50.tinypic.com/118om7n.png

Kacsa
2012-06-08, 13:29
Aki azzal a Sam-el van és az az arckifejezése tökéletesen leírja,hogy mit gondol :D

ja, amikor kezet ráznak? :D kiváncsi vagyok, Lara mikor fogja kinyírni.
____________

am tényleg, úgy volt, megszabadulunk az evidens peremektől is. ^^ úgy volt.
de mindegy, ezt nem annyira bánom. már hozzájuk szoktam.

____________
http://i50.tinypic.com/347z1hl.jpg
végre egy normális feltápászkodás a peremről!!!!!!!!!!!!! alig hittem a szememnek, végre EGY!!!!!!!

______________
amúgy ez az esés nem túl nagy? O__o
http://i50.tinypic.com/2dtegp.jpg

tombraidermaster1996
2012-06-08, 14:25
Amúgy az E3 ideje alatt eddig egy gameplayt sem láttam, mert nem volt netem, de majd meglesem őket. :) Tényleg, meddg van az E3? Amúgymeg a perem nem is olyan durván látható, nem olyan, mint a többiben, szebb. Szerintem jó lesz az, ügyesek ezek, mostmár. XD

Roli
2012-06-08, 14:41
Ja, amúgy ezeket a kérdéseket küldtük el a fejlesztőknek:

Hány százalékban mondanátok rá, hogy interaktív mozi?
Az ellenségek felbukkanását még mindig kíséri valamilyen jelzés - hang, rájuk irányuló kamera?
Csiszoltatok még az animációkon? A bemutatott gameplayben még nagyon elnagyoltnak tűntek néhol.
Csak emberek és állatok lesznek az ellenségek?
Lesznek nehézségi szintek?

Kacsa
2012-06-08, 14:46
Hány százalékban mondanátok rá, hogy interaktív mozi?

Csiszoltatok még az animációkon? A bemutatott gameplayben még nagyon elnagyoltnak tűntek néhol.

hát, erre a kettőre NAAAAAAAAAAGYON kiváncsi lettem volna pedig. :( :\

Roli
2012-06-08, 14:53
Még nem jöttek válaszok a privát kérdésekről :D
Tehát amit ma publikáltak (http://forums.eidosgames.com/showpost.php?p=1759804&postcount=1) az nem az, amit a hivatalos rajongói oldalak külön-külön kérdezhettek :)

YzaaA
2012-06-08, 15:11
Ez a pesszimizmus ami itt uralkodik az valami hihetetlen,nem tudjátok a dolgok jó oldalát nézni:D
Szerintem meg te nem látsz a dolgok mögé...
Ne haragudj, de most meg kell kérdeznem te játszodtál régi TR-vel???
Szajurinak szerintem igaza van, te is olyan vagy mint a mstani fiatalok, szinte már azt hiszem, hogy pont ilyesmire vártál...
(Amúgy már hiányoztál Szajuri:D:))

Minnyá én is nekifogok a jegyzetelésnek:vlol:

Öcsí
2012-06-08, 16:02
Szerintem meg te nem látsz a dolgok mögé...
Ne haragudj, de most meg kell kérdeznem te játszodtál régi TR-vel???
Szajurinak szerintem igaza van, te is olyan vagy mint a mstani fiatalok, szinte már azt hiszem, hogy pont ilyesmire vártál...
(Amúgy már hiányoztál Szajuri:D:))

Minnyá én is nekifogok a jegyzetelésnek:vlol:

TR2-vel ismertem meg a sorozatot,úgyhogy teljesen alaptalan a feltételezésed.

Robbie
2012-06-08, 16:04
Egy bolond százat csinál..
Bármilyen sértegetés nélkül.

Scoobykah
2012-06-08, 16:18
Kacsa írta:
amúgy ez az esés nem túl nagy? O__o
http://i50.tinypic.com/2dtegp.jpg[/QUOTE]


sztem itt elfogadható az esés,mert ahogy néztem,ott tovább is lehet menni.csak gondolom,hogy a sztorit elsőre kikell pörgetni.vagy Larát kell fejleszteni,mert ha belegondolsz,csak egy cutscene lenne,minek emelik ki fehérrel,h az egy párkány?

mellesleg egy csomó helyen néztem,h több út is van e ideoda,a tengerparti részen nem láttam semmit ilyesmit.Előre kijelölt út és pont.De ilyen az íj megszerzése is.minek kell kiemelni,hogy hol másszak fel a bunker oldalára?tudtommal az ilyen esetekre lenne a Survival Insitct v mi.
a repülőgéproncsnál,mikor a szárnyon oldalaz,lehajlik a lapát,a kameraállás szerint lekéne zuhanni a mélybe.ennek ellenére a perem magához húzza,s úgy esik le.
De ugyanitt,szerintem megoldhatták volna,hogy gondolkozzunk,ne csak a rpülőt másszuk meg,hanem valami másik útvonalat keressünk,ha ugy tartja kedvünk.(a mozgó fatörzses megoldás viszont nagyon bejön)
Tovább kiritizálok(ez az uccsó :D)
amikor megszerzi Lara azt a pengés valamit (mert az nem csákány sztem: D)
az ajtó hova lesz v merre nyílt ki?


jah és sztetek lesz fejlövés?mmint a vadászatnál?h sikerül fejbe,v nyakba lőni bambit,vagy sorozzuk meg nyilakkal?
(kiváncsi lennék,h amiket elhasználunk ilyen esetben visszavehető e)
valahol mélyen már megbarátkoztam ezzel a résszel...de azért kicsit "félek tőle"

Kacsa
2012-06-08, 16:23
Még nem jöttek válaszok a privát kérdésekről :D

ahaaa. :D és kb. mikorra várhatóak?


a repülőgéproncsnál,mikor a szárnyon oldalaz,lehajlik a lapát,a kameraállás szerint lekéne zuhanni a mélybe.ennek ellenére a perem magához húzza,s úgy esik le.
D

na ez nekem is nagyon szemet szúrt, de én azzal magyarázom, hogy Lara már a peremen érezte, hogy lezuhan, ezért lendített magán egyet, és abban a pillanatban le is szakadt a perem - de a lendület elég erős lehetett, hogy így srégen földre essen, ne a mélybe. :)

Öcsí
2012-06-08, 16:24
Ha jó tudom akkor elsőnek azért látszanak a peremek mert az lesz a tutorial rész.A mászás animációkon van még mit csiszolni az biztos :D Az első demoba amit kaptunk abba egy embert fejbelőtt ha jól tudom meg is halt...vagy leesett? :D Amikor Lara megkapta a skills pontokat vagy miket akkor azt fejlesztette ki,hogy visszakaphassa a nyilakat.Úgyhogy visszaszerezhetőek lesznek:D

Kacsa
2012-06-08, 16:31
sztem itt elfogadható az esés,mert ahogy néztem,ott tovább is lehet menni.

O__o" ezt nem értem. tovább lehet menni vagy sem, egy ilyen esés azért nem egészséges. :D (ha lejtőre is érkezik.) bár ahogy elnézem, nem nagyon szeretik a gravitációt a Crystalosok. a barlangos gameplay elején is miután kiégette magát a burkából, akkorát zuhant (ráadásul a hátára), mint állat.)
amúgy higgyétek el, csak azért kötözködök emiatt, mert szó volt a realisztikusságról. :rolleyes:

YzaaA
2012-06-08, 16:32
Akkor jobban járok ha tartom a számat s hagyom h a többi okos mondjon...

Hja hát igen, ha megsebesült bár látszonxD

Öcsí
2012-06-08, 16:38
O__o" ezt nem értem. tovább lehet menni vagy sem, egy ilyen esés azért nem egészséges. :D (ha lejtőre is érkezik.) bár ahogy elnézem, nem nagyon szeretik a gravitációt a Crystalosok. a barlangos gameplay elején is miután kiégette magát a burkából, akkorát zuhant (ráadásul a hátára), mint állat.)
amúgy higgyétek el, csak azért kötözködök emiatt, mert szó volt a realisztikusságról. :rolleyes:

Nekem egyedül a vízesésnél lévő zuhanás tűnt unrealisztikusnak.Akkorát zuhanni egy kb térdig érő vízbe és általában egy folyó alja nem puha vagy teljesen sík felületű :D

Robbie
2012-06-08, 16:57
Ez csak az új generáció fiataljainak lesz nagy durranás, mintahogy Öcsiiinek is az.
Úgy hangzik ez az egész mint ha baj lenne, hogy van olyan ember akinek tetszik az "új generációs" Tomb Raider.
A fórum 80-90% az úgy nevezett új generációból talált ide ráadásul messze nyert kis szavazásunkon az említett besorolás.
Akiknek nem tetszik annak nem kell itt zsémbeskedni van egy tök jó megoldás: treditor.hu

Petya a Lara Fan
2012-06-08, 17:04
Ez ugyan off topik itt már, de:

Battlefield 3 -ban nincs low FPS -em - nem is tudom honnét veszed, mert nem mondtam ilyet -, ultra beállításokon is meg van a fix 30 FPS, és az egész jól megírt Frostbite 2 motornak köszönhetően így is beadja a lövéseket, nem lő lassabban a fegyver, stb. Viszont elárulom, hogy ha ultra beállításokon akarsz játszani, élvezhetően, tehát 60 FPS -el, akkor igenis kell erőmű, egy videókártyával meg el is felejtheted, hogy teljesíti a gép a 60 FPS -t, ami a szemnek is kellemesebb képet ad. Én tudom, olvasok más oldalakon BF3 topikokat, és sorra látom a játékosok cuccainál a 16 GB RAM -ot, minimum két darab GTX680 -at, meg a i7 -es 4 Ghz -s procikat. :)

Szajuri
2012-06-08, 17:14
Mint ahogy másnak is nekem is vannak véleményeim. Egyszerűen csak elmondtam, hogy mit gondolok. Nekem nem szabad, másnak igen? S ez egyáltalán nem pesszimizmus vagy optimizmus kérdése. Nem sorolom magam egyikhez sem. Aki meg nem tud értelmezni az magára vessen. Talán sosem fog a fejembe a férni a mai világ felfogása, politikája, divatja: tegyünk tönkre minden szépet és jót, alkossunk tömegholmikat! Aki a Walt Disney-in nőtt fel és Scooter-t meg Aqua-t hallgatott a nyári strandon az tudja miről beszélek. A Tomb Raider-rel kapcsolatban pedig ez volt az első legkedvesebb számítógépes játékom még anno kislányként, és mindig arról áhítoztam - hogy majd egyszer amikor a technika elér egy bizonyos szintet amiről álmodni sem mernék (mai világ pl távirányítós tv de már érintőképernyős is van, atom pc-k, élethű grafika a játékokban szinte már összeolvad a valóságal) - Larával szaladgálhassak egy dzsungelben amerre akarok, szabadon kaszabolva a növényeket, ősrégi elhagyott poros hűvös dohos xyz századi misztikus sírokat tárhassak fel mindenféle limitek meg lineáris folyosók nélkül és a játékidő kb legalább egy hét legyen. Ennyit szeretnék csupán, és szerintem nem csak én. És szerintem ez ma már simán megvalósítható, ezt nem én mondom, hanem egy azokból, akinek ez szakterülete. Csakhát a mai világban nagyon sokan szeretnek bonyolítani ami bizonyos mércéig oké, csak utána könnyen elveszthejük azt amit valójában szerettünk volna. Szerintem a Crystal ennek a csapdájában van. Nincs bajom a TR játékokkal, mert szívem szerint szeretem az összest, csak az út amerre haladnak az vegyen már más irányt, miért kell piszkálniuk Larát folyton, miért nem lehetne egy egyszerű, de mégis nagyszerű Tomb Raider játékot kreálni? Nade nem 'bántom' őket tovább, majd 3hónap múlva újra ellátogatok ide. Sziasztok


Úgy hangzik ez az egész mint ha baj lenne, hogy van olyan ember akinek tetszik az "új generációs" Tomb Raider.
A fórum 80-90% az úgy nevezett új generációból talált ide ráadásul messze nyert kis szavazásunkon az említett besorolás.
Akiknek nem tetszik annak nem kell itt zsémbeskedni van egy tök jó megoldás: treditor.hu

Az 'új generáció' alatt nem a next gen-re gondoltam, hanem az új generáció (from 2000) korosztályaira. És a klasszikusokba az a jó ami hiányzik a Crystal-os TR-ből a történet-atmoszféra és a hosszú játékidő. Nem értem, hogy ez miért olyan érthetetlen.

Roli
2012-06-08, 17:31
Még mindig ez megy ebben a topicban?

http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/277178_132582723499059_4036509_n.jpg

1.: Úgyis mindenki meg fogja a játékot majd szerezni, akármilyen jó vagy nem.
2.: Majd akkor ráér megbeszélni ezeket szerintem, mert még minden ALFA.
3.: A játék eleje tutorial.
5.: Összesen láttunk vagy csipetnyi 25 percet a játékból, de ebből már le tudjátok szűrni az egészet?! :D
6.: Nem védem, nem vagyok elvakult, csak ha egyszer ezeket írták, akkor úgy állok hozzá. :) Ezzel a játékkal már nem mernek kockáztatni, hogy hazudjanak. Ezen múlik az egész stúdió.

Más: Nem tudom Kacsa, hogy mikor jön a válasz, tegnap írtak, hogy küldik nemsokára. :) A fejlövésről meg csak annyit láttam, hogy a trailerben egy íjjal és egy headshottal leterítette Lara Bambit :D

Robbie
2012-06-08, 18:00
Ráadásul így csak azt éritek el, hogy esetleges új tag nem tudná megosztani a véleményét mert javarészt csak a negatív hszok vannak.
Napi 200%-os nézettségünk van E3 óta szerintem biztos volt aki megosztotta volna véleményét csak esetleg nem tette.
Véleményt mindenki írhat de itt szerintem már több volt mint csak vélemény.

Michele
2012-06-08, 18:12
Persze Robbie, fogd ránk. :rolleyes:

Robbie
2012-06-08, 18:18
Michele, ezek tények Underworld és GoL bemutatásánál is voltak új tagok.
érdekes twitter illetve facebook oldalunkon is jelentősen nőt a követők száma.
De hozzászólásommal arra akartam kijutni hogy bekéne már fejezni ezt a gyűlöletet

Ha mindenki magából indul ki és elgondolkozik hogy regisztrálna e oda ahol csak ez megy... nem hinném

Michele
2012-06-08, 18:33
Milyen gyűlölet? :)
Itt azért van vita, mert megzavarunk titeket a nagy reménykedésben. (Pedig megmondtam, hogyha az ember a dolgok mögé lát, az igenis illúzióromboló.) Én nem bánom, szeressétek, szívetek joga, de azért vannak jól olvasható jelek... (Ez nem gyűlölet.) Elnézést, hogy próbálom "lerántani a leplet" egy-két dologról, ami a manipulációhoz köthető. És ez csak egy játék... A való életről már ne is beszéljünk... De biztos egy gazember veszett el bennem...

Robbie
2012-06-08, 18:43
Milyen gyűlölet? :)
Itt azért van vita, mert megzavarunk titeket a nagy reménykedésben. (Pedig megmondtam, hogyha az ember a dolgok mögé lát, az igenis illúzióromboló.) Én nem bánom, szeressétek, szívetek joga, de azért vannak jól olvasható jelek... (Ez nem gyűlölet.) Elnézést, hogy próbálom "lerántani a leplet" egy-két dologról, ami a manipulációhoz köthető. És ez csak egy játék... A való életről már ne is beszéljünk... De biztos egy gazember veszett el bennem...

Senki nem zavar minket, nem vagyunk olyan hülyék hogy dolgokat ne vegyünk észre az ,hogy valaki a dolgok mögé lát nem biztos, hogy A dolgok mögé lát csak azt hiszi.
Amiket olvastam felét egyszerűen meg cáfolhattam volna de nem tettem, hogy legyetek okosak és rendezzétek le nem így történt.

Kacsa
2012-06-08, 19:04
Más: Nem tudom Kacsa, hogy mikor jön a válasz, tegnap írtak, hogy küldik nemsokára. :)

oksa. :)

tombraidermaster1996
2012-06-08, 19:11
Mint ahogy másnak is nekem is vannak véleményeim. Egyszerűen csak elmondtam, hogy mit gondolok. Nekem nem szabad, másnak igen? S ez egyáltalán nem pesszimizmus vagy optimizmus kérdése. Nem sorolom magam egyikhez sem. Aki meg nem tud értelmezni az magára vessen. Talán sosem fog a fejembe a férni a mai világ felfogása, politikája, divatja: tegyünk tönkre minden szépet és jót, alkossunk tömegholmikat! Aki a Walt Disney-in nőtt fel és Scooter-t meg Aqua-t hallgatott a nyári strandon az tudja miről beszélek. A Tomb Raider-rel kapcsolatban pedig ez volt az első legkedvesebb számítógépes játékom még anno kislányként, és mindig arról áhítoztam - hogy majd egyszer amikor a technika elér egy bizonyos szintet amiről álmodni sem mernék (mai világ pl távirányítós tv de már érintőképernyős is van, atom pc-k, élethű grafika a játékokban szinte már összeolvad a valóságal) - Larával szaladgálhassak egy dzsungelben amerre akarok, szabadon kaszabolva a növényeket, ősrégi elhagyott poros hűvös dohos xyz századi misztikus sírokat tárhassak fel mindenféle limitek meg lineáris folyosók nélkül és a játékidő kb legalább egy hét legyen. Ennyit szeretnék csupán, és szerintem nem csak én. És szerintem ez ma már simán megvalósítható, ezt nem én mondom, hanem egy azokból, akinek ez szakterülete. Csakhát a mai világban nagyon sokan szeretnek bonyolítani ami bizonyos mércéig oké, csak utána könnyen elveszthejük azt amit valójában szerettünk volna. Szerintem a Crystal ennek a csapdájában van. Nincs bajom a TR játékokkal, mert szívem szerint szeretem az összest, csak az út amerre haladnak az vegyen már más irányt, miért kell piszkálniuk Larát folyton, miért nem lehetne egy egyszerű, de mégis nagyszerű Tomb Raider játékot kreálni? Nade nem 'bántom' őket tovább, majd 3hónap múlva újra ellátogatok ide. Sziasztok



Az 'új generáció' alatt nem a next gen-re gondoltam, hanem az új generáció (from 2000) korosztályaira. És a klasszikusokba az a jó ami hiányzik a Crystal-os TR-ből a történet-atmoszféra és a hosszú játékidő. Nem értem, hogy ez miért olyan érthetetlen.

Hát Szajuri, én is így voltam a Tomb Raiderrel anno, hogy de jó lenne kalandozni mindenfele, sőt még sokszor Arnold Croftot játszottam. :D Még mindig így vagyok vele. Annyira függője vagyok. :) Viszont nekem csak az a bajom a technikával, hogy durván fejlődik, tehát egyik nap veszel egy gépet, de már a másik nap vehetsz egy újat, mert amit előző nap vettél, az már túúl gyenge.... :( Viszont ha kijön az új TR veszek egy új gépet, vagy egy ps3-mat, hogy kijátszhassam ezt a részt is. Olyan gyönyörűen néz ki. :) Viszont remélem, hogy tényleg sok lesz a mászkálás és lesz benne sok kaland is. :) Na meg persze a látnivaló és a jó hangulat. :) Szerintem jó lesz az, szeretni fogja mindenki ezt az új részt. Legalábbis én biztos. :)

Michele
2012-06-08, 19:19
hogy valaki a dolgok mögé lát nem biztos, hogy A dolgok mögé lát csak azt hiszi.
Hinni nem én szoktam. De tudod mit? Legyen a tiéd az utolsó szó.

YzaaA
2012-06-08, 20:43
2.: Majd akkor ráér megbeszélni ezeket szerintem, mert még minden ALFA.

Ez most költöi kérdés lessz: Hát én az elöbb nem ezt mondtam????
Én meg sajnálom, kicsit elragadott a düh, és nem a játék miatt, mert én(és most lehet mondani, hogy hazudok) is ugyanarra mérgelödtem fel mint ti, hogy fikázzátok pedig ennyi kicsi baki még elfogadható, még annyi idö van......
És bár ez egy reboot nem várhatjuk el, hogy olyan elemek legyenek benne, mint a régiben, részekben...:p
És kitudja, lehet, hogy még valamit potolni fognak, amit úgy éreznek, h nincs benne....:rolleyes:
És tényleg a vitázásokat le kéne zárni nem megoldás.......de ahogy mondják okos enged szamár szenved...(nem mintha én olyan hüü de okos lennék...:rolleyes:)

Szajuri
2012-06-09, 00:15
Ez ugyan off topik itt már, de:

Battlefield 3 -ban nincs low FPS -em - nem is tudom honnét veszed, mert nem mondtam ilyet -, ultra beállításokon is meg van a fix 30 FPS, és az egész jól megírt Frostbite 2 motornak köszönhetően így is beadja a lövéseket, nem lő lassabban a fegyver, stb. Viszont elárulom, hogy ha ultra beállításokon akarsz játszani, élvezhetően, tehát 60 FPS -el, akkor igenis kell erőmű, egy videókártyával meg el is felejtheted, hogy teljesíti a gép a 60 FPS -t, ami a szemnek is kellemesebb képet ad. Én tudom, olvasok más oldalakon BF3 topikokat, és sorra látom a játékosok cuccainál a 16 GB RAM -ot, minimum két darab GTX680 -at, meg a i7 -es 4 Ghz -s procikat. :)

:) Háát ez az én gépigényem, nem kell szuperebb nekem Intel Core 2 Quad cpu Q6600 @ 2,40GHz, 4.00GB DD3 RAM, nvidia geforce 9800GTX/9800GTX+ 1GB és vígan fut a Buttlefield3 60fps-sel. Onnan vettem, hogy battlefield3-ban low fps-ed van mert utaltál rá, ha visszaolvasol, én csak válaszoltam :)
Ja és hozzáteszem max grafikával sem szaggat.
Valamint, hogy ne írjak dupla hozzászólást :D elég durva, hogy a TR 5év után is alfa mééég mindig, megnéztem az új trailer-t hát a Square Enix elég szépen belenyomta a bélyegét. Ez most fikázás is meg nem is. :) Ééés más játékokhoz viszonyítva semmi újat nem produkált. És visszatért a Lara újra mondja ''hm ezt tudom használni .... '' Asszem mégis jobb lesz ha rajz helyett visszamegyek az informatikai pályára :D :D :D :D Kivi vagyok, hogy a kövi TR milyen lesz, jobban szerettem a határozott, erős (nemcsak fizikailag) Larát. Szeretem az erős nőket, akiknek van egyfajta tartásuk. Viszont ebben a trailerben Laran nagyon aranyos, amikor összetalálkozik Sam-el, meg ott van az a fickó aki rejtegeti a kezében a kést, és Lara ahogy elbizonytalanodik mielőtt/mikor kezetfognak :) Kár, hogy ott vége a trailernek :D


Hát Szajuri, én is így voltam a Tomb Raiderrel anno, hogy de jó lenne kalandozni mindenfele, sőt még sokszor Arnold Croftot játszottam. :D Még mindig így vagyok vele. Annyira függője vagyok. :) Viszont nekem csak az a bajom a technikával, hogy durván fejlődik, tehát egyik nap veszel egy gépet, de már a másik nap vehetsz egy újat, mert amit előző nap vettél, az már túúl gyenge.... :( Viszont ha kijön az új TR veszek egy új gépet, vagy egy ps3-mat, hogy kijátszhassam ezt a részt is. Olyan gyönyörűen néz ki. :) Viszont remélem, hogy tényleg sok lesz a mászkálás és lesz benne sok kaland is. :) Na meg persze a látnivaló és a jó hangulat. :) Szerintem jó lesz az, szeretni fogja mindenki ezt az új részt. Legalábbis én biztos. :)

Szerintem számítógépet vegyél, jobban megfogja érni neked, és az adja vissza a legszebben grafikát, effekteket, játékélményt no meg hálás eszköz bármihez ;) Remélem összejön neked. :)

Kacsa
2012-06-09, 10:53
:) Háát ez az én gépigényem, nem kell szuperebb nekem Intel Core 2 Quad cpu Q6600 @ 2,40GHz, 4.00GB DD3 RAM, nvidia geforce 9800GTX/9800GTX+ 1GB és vígan fut a Buttlefield3 60fps-sel.

HOLY JESUS FUCKING CHRIST! x"DDD

tombraidermaster1996
2012-06-09, 11:57
Szerintem számítógépet vegyél, jobban megfogja érni neked, és az adja vissza a legszebben grafikát, effekteket, játékélményt no meg hálás eszköz bármihez ;) Remélem összejön neked. :)

Értem, köszönöm szépen a véleményedet Szajuri! :) Abban én is reménykedek, hogy összejön valamikor, csak hát az a baj, hogy egy 100-as alatt jó gépet már nem igazán veszel... Vagy szimplán felújítanom kellene a gépet, kellene 10gb ram minimum, 1gb-s videókártya meg rohadt erős processzor... És még így se biztos, hogy olcsóbban jönnék ki... :( Olyan drága már minden, hogy az már felháborító... :mad::( Amúgy tényleg durva, hogy még mindig alfa, de szerintem az az oka, hogy kb. két évig keresték a sztorit, utána plusz egy év az, hogy a motort felfejlesszék, plusz az objekt kreálás plusz az animációk, textúrák megcsinálása, utána a pályaépítés és ez eddig nagyjából kész, az alap kész van, amiatt alfa, mert azért még sok dolog van vele, amit változtatniuk kell meg azért még az új ötletek stb. Tehát van vele dolog, de szerintem kib@szottul ígéretesnek néz ki. :) Annyira szép. Mondjuk még a TR1-nél is elámulok néhány helyszínnél, hogy Úristen ez milyen gyönyörű, pedig már annyi idős a játék, mint én, mondjuk én picivel öregebb vagyok nála, de akkor is szépen meg van csinálva, mint mindegyik rész. Az AOD-ban meg szerintem a Louvre a leghangulatosabb és a legszebben kidolgozott része. Mindegyik TR-ben van valami különleges, van valami jó és van valami extra. :) Ezt tiszteletben kell tartani, a régi részekben és az új részekben ezek minden megvoltak maximálisan. Akkor ez miben térne el a többi résztől??!! Ugyan olyan különleges és jó lesz, mint a régiek és az újak együttesen, sőt még lehet, hogy hosszabb is lesz, mint bármelyik TR rész, ki tudja? :)

Tainted
2012-06-09, 21:43
Sziasztok!: D Először is nem tudom mennyire emlékeztek ModernTR-re. Na az én vagyok, csak elfelejtettem a réginek a jelszavát és, hogy melyik e-mail címemmel regiztem^^":$ (Bocsi az offért, csak még nem volt alkalmam és nem találtam topicot: D:$ Ja és azóta is folyamatosan nézem a fórumot és az oldalt: D) És bocsi, hogy nem olvasom végig a komikat, de szerintem rengeteg idő venne igénybe.: D Szóval nem tudom, hogy kérdezte-e már valaki előttem, hogy lesz-e demó, de azért én megkérdezem. Szerintetek kiadnak majd demo változatot ebből a Tomb Raiderből?: D

Kacsa
2012-06-09, 22:03
Szerintetek kiadnak majd demo változatot ebből a Tomb Raiderből?: D

ebben biztos lehetünk. :)

Tainted
2012-06-10, 12:36
Az remek: DD

Kacsa
2012-06-10, 17:42
"Habár a „természetfeletti” dolgok mindig részesei voltak a TR játékoknak, ebben nem lesz semmi ilyesmi"

nah, legalább ebben realisztikus. :vlol:

tombraidermaster1996
2012-06-10, 18:03
Na ja... :D Legalább valami izéhozé lehetne benne, valami érdekes. Pl: Vasember. XD :D

Stranger
2012-06-10, 18:08
A hajók elsüllyedése és repülők lezuhanása még természetfölöttivel lesz magyarázható, nem? Amúgy ez se tetszik benne... -.-

Szajuri
2012-06-10, 18:10
"Habár a „természetfeletti” dolgok mindig részesei voltak a TR játékoknak, ebben nem lesz semmi ilyesmi"

nah, legalább ebben realisztikus. :vlol:

Nem egészen, mert ott volt az elején, hogy a kínai partok vagy japán? közelében a Sárkány háromszög egyik szigetén játszódik a történet... ''a sziget történelmét misztikus dolgok övezik'' vmi ilyesmit olvastam :D És ott van a MISZTIKUS szócska :D abban pedig mindig van egy kis természetfeletti :)
Bár nézőpont kérdése.
És jaj ne most olvastam a news-t ''lesznek főnök harcok'' ... hmm bár eddigis voltak :D neem? pl olyanra gondol mint a legendben a shogo takamoto? vagy tru-ban natla ?

Roli
2012-06-10, 18:41
A természetfelettit úgy képzeljétek el, mint pl. a TR3-ban az életre kelő Shivákat :D

Szajuri
2012-06-10, 18:43
A természetfelettit úgy képzeljétek el, mint pl. a TR3-ban az életre kelő Shivákat :D

:D :D :D :D Ezt szeretném látni. Nem játszottam a TR3-mal, tudsz linkelni egy vidit légyszi? :)

Roli
2012-06-10, 18:46
http://www.youtube.com/watch?v=sx43GEeapY0

06:07-től :)

Kacsa
2012-06-10, 19:20
Nem egészen, mert ott volt az elején, hogy a kínai partok vagy japán? közelében a Sárkány háromszög egyik szigetén játszódik a történet... ''a sziget történelmét misztikus dolgok övezik'' vmi ilyesmit olvastam :D És ott van a MISZTIKUS szócska :D abban pedig mindig van egy kis természetfeletti :)
Bár nézőpont kérdése.

hát részben igazad vaaaan. :D de sztem a misztikus azt jelenti, hogy ismeretlen, titokzatos, ez még nem feltétlenül természetfeletti. :)

Tainted
2012-06-10, 20:17
Egyébként már nem lehet kérdezni a fejlesztőktől?: S Ja és erre a misztikus és természetfeletti cucc kombó ingyom-bingyomokra visszatérve, szerintem tök mind egy, hogy van-e természetfeletti dolog a játékban, mert így is meg úgy is felül múlja az eddigi játékokat: D Lehet, hogy kicsit más módon, de túl szárnyalja az eddigieket: D Én már csak azt várom, hogy kijöjjön a játék és játszhassak vele: D Nem is kell több: D

tombraidermaster1996
2012-06-11, 16:12
Egyébként már nem lehet kérdezni a fejlesztőktől?: S Ja és erre a misztikus és természetfeletti cucc kombó ingyom-bingyomokra visszatérve, szerintem tök mind egy, hogy van-e természetfeletti dolog a játékban, mert így is meg úgy is felül múlja az eddigi játékokat: D Lehet, hogy kicsit más módon, de túl szárnyalja az eddigieket: D Én már csak azt várom, hogy kijöjjön a játék és játszhassak vele: D Nem is kell több: D

A kijövetelig még közel egy év van... :( De lagalább ezt az időt arra használják, hogy kijavítsanak minden hibát és hogy jó játékot adjanak ki. :) Amúgymeg ha nem lesz benne semmi természetfölötti, nekem 8, így is szupidupi játék lesz. :)

Tainted
2012-06-11, 16:19
A kijövetelig még közel egy év van... :( De lagalább ezt az időt arra használják, hogy kijavítsanak minden hibát és hogy jó játékot adjanak ki. :) Amúgymeg ha nem lesz benne semmi természetfölötti, nekem 8, így is szupidupi játék lesz. :)

Sajnos igen.: S És valóban szuper játék lesz: DD Csak adják ki a demo verziót! Úgy lekapom a netről, hogy ihaj-csuhaj: D

tombraidermaster1996
2012-06-11, 16:23
Sajnos igen.: S És valóban szuper játék lesz: DD Csak adják ki a demo verziót! Úgy lekapom a netről, hogy ihaj-csuhaj: D

:D Jól teszed majd Tainted. :D Kellene már demó, vagy valami.

Tainted
2012-06-11, 17:16
Nem ártana, mert a rajongók unatkoznak: D Igaz, hogy most hírözön van, de kipróbálni alig páran próbálhatták ki:|:\

Szajuri
2012-06-11, 19:48
Nem ártana, mert a rajongók unatkoznak: D Igaz, hogy most hírözön van, de kipróbálni alig páran próbálhatták ki:|:\

Ja birnam ha felevvel megjelenes elott kivetelt tennenek es kiadnanak egy demot XD

Kacsa
2012-06-11, 20:44
a demó legkorábban SZERINTEM január környékén jöhet ki, max. karácsonykor. :D de ez csak tipp.

YzaaA
2012-06-11, 20:49
Hát én úgy kiprobálnám már a játékot!!Adjanak 1 demot amilyen gyorsan csak lehet:D:D

Ami
2012-06-12, 14:28
Király kép,nagyon jó!!:)

Tainted
2012-06-12, 15:00
Kinek mi lenne a reakciója, ha holnap bejelentenék, hogy június 14.-én kijön a demo?: DD

tombraidermaster1996
2012-06-12, 17:15
Kiugranék a bőrömből, de nem lenne túúúlságosaaan korai? :D Még nagyon alfa verzió. :P

Tainted
2012-06-12, 18:28
Nekem jó az is, csak had játszhassak vele már: DDD

YzaaA
2012-06-12, 18:52
Az eddigi hirek nagyon bíztatóak számomra!!:D
Mégha alfa verzió is brutál jól néz ki...:o
Kivi vok, hogy milyen lesz a végleges verzió:o:D

Tainted
2012-06-12, 19:36
Én is: DD Ááááá minek kell ennyire húzni-halasztani a kiadást?>.<" Nem tudok már várniiiii ×d:$

---------Kicsit fogd vissza magadat kérlek, nem chat ez.-----------------------------
Bocsi:$

Szajuri
2012-06-13, 00:49
Csak az olvasgattam az oldalt, hogy frissen tartsam a memoriataram XD es 1 kerdes ''nem lesz se Kinect se Move tamogatas''

1. Mit ertenek ezalatt?


Amugy csigaver emberek azert toltak el a jatek kiadasat, hogy 'tanuljunk' meg varakozni :D :D :D

Tainted
2012-06-13, 12:52
Bár tudnám. Még a Kinect cucc kombót értem, de ezt a Move-ot nem. Valaki tudja, hogy mihez kapcsolódik a Move és, hogy mivel bővítené a játékélményt?: D

Kacsa
2012-06-13, 13:40
Bár tudnám. Még a Kinect cucc kombót értem, de ezt a Move-ot nem. Valaki tudja, hogy mihez kapcsolódik a Move és, hogy mivel bővítené a játékélményt?: D

Kinect: egy kamera, ami érzékeli a mozgásodat, és így irányítja a játékokkat. csak bizonyos játékokkal (legtöbb ilyen vacak sportjáték) kompatibilis, és csak Xbox 360-ra van, és elég drága. (30 ezer körül mozog)
Move: kontrollerek, amik érzékelik a mozgást. (hasonló a WiiMote hoz (ami csak Wii-re van), de azért többet tud. csak PS3-ra van.

SZERK.:
"Lara néha tippeket ad, ha sokáig áll a játékos egy helyben"
ez nagyon tetszik. :thumb: [de remélem ki lesz kapcsolva a "nehéz" nehézségi szinten.]

Tainted
2012-06-13, 16:01
Éretm és köszönöm: D Egyik sem érint engem, mert én PC-n szoktam játszani^^ De már rendkívül jó lenne Xbox 360-on játszani egy Tomb Raidert: D Mondjuk a legújabbat: D

Hát remélem, hogy olyankor ki lesz kapcsolva, mert az embernek egy idő után kellenek a kihívások: D

Petya a Lara Fan
2012-06-13, 16:46
SZERK.:
"Lara néha tippeket ad, ha sokáig áll a játékos egy helyben"
ez nagyon tetszik. :thumb: [de remélem ki lesz kapcsolva a "nehéz" nehézségi szinten.]

Inkább kezdjen el gyümölcsöket dobálni, mint Crash Bandicoot :D Sőt, kapja el őket a szájával :vlol:

Scoobykah
2012-06-14, 22:40
olvastam a híreket...engem leginkább a zenés része érdekel...A boss harcokról annyit,hogy ha több esze lesz mint a torsonak az Annyban,egy szavam se lesz : )

OSZRichard
2012-06-15, 17:08
Annál biztosan több eszük(esze) lesz;), de mikor derülnek ki a jelölések az E3-ról?

Tainted
2012-06-16, 12:37
A torso az a félig kifejlett lényecske? Aki Natla előtt van?: D

tombraidermaster1996
2012-06-16, 15:04
azaz, az a hústorony XD

Gegooo
2012-06-16, 15:57
SZERK.:
"Lara néha tippeket ad, ha sokáig áll a játékos egy helyben"


Lehet kissé fura gondolat,de ha a tippek helyet tuomis én toporzékolna,vagy karba tenné a kezét vagy mmitomén riadtan körbetekintene akkor az jobb lenne szerintem.De ez csak 1 vélemény

Tainted
2012-06-16, 22:30
azaz, az a hústorony XD

XDDD

Gegooo: Azt már meg valósították az eddigiekben: DD Most az egész TR szériát "újraírják": D

Gegooo
2012-06-17, 11:23
Gegooo: Azt már meg valósították az eddigiekben: DD Most az egész TR szériát "újraírják": D

Igen hát én zt nem vettem észre.Az eddigiek alatt az Annit a Legendet meg Undworldot érted? mert azoknál nem láttam,a többinél pedig nem volt igazmhogy az 5,és a3mal nem játszottam,de szerintem ott se volt:(

Tainted
2012-06-18, 10:16
Toporzékolni épp nem toporzékolt, de ahogy Te mondtad karba tette a kezét, legyezgette magát, ha jól emlékszem körbe nézelődött (, vagy hasonló^^":$) illetve mindig hátra nézett (magára) és leporolta magát: D (a fenekét/combját)

Gegooo
2012-06-18, 17:14
Toporzékolni épp nem toporzékolt, de ahogy Te mondtad karba tette a kezét, legyezgette magát, ha jól emlékszem körbe nézelődött (, vagy hasonló^^":$) illetve mindig hátra nézett (magára) és leporolta magát: D (a fenekét/combját)

Igen a fenekes combos rész rémlik,de én olyasmire gondoltam,hogy rémülten körbetekint vagy riadtan maga mögé néz hisen néztem pár trailert és ott látszott hogy nagyon be lesz rezelve!Ami érthető

Tainted
2012-06-18, 19:30
Ja, de hát azt nem mondtad, hogy rémülten: D Amúgy ezt javasold a kövi részbe, ha a kövi rész olyan lesz mint a mostani.: D

Öcsí
2012-06-19, 23:55
Ha az eddigi videókat megnéztem,de nem akarok sok spoilert akkor még megnézhetem ezt a videót?:D:rolleyes:

Roli
2012-06-20, 08:31
Én se szeretnék már spoilerezni, egyszer megnézek mindent, aztán többet elő nem veszem, márciusig meg 100x elfelejtem, hogy mi volt benne pontosan :D

Szóval ezt is nyugodtan meg lehet nézni szerintem. :)

Tainted
2012-06-21, 09:31
Amúgy igen én is sokallom a spoilereket. Eddig semmi hír nem volt most pedig tele spoilerezik a játékot. Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy inkább spoilerezzenek, minthogy ne legyen semmi hír róla^^ (De egy demot igazán kiadhatnának, hogy neunatkozzunk: O)

Kacsa
2012-06-21, 11:24
Amúgy igen én is sokallom a spoilereket. Eddig semmi hír nem volt most pedig tele spoilerezik a játékot. Mondjuk én úgy vagyok vele, hogy inkább spoilerezzenek, minthogy ne legyen semmi hír róla^^ (De egy demot igazán kiadhatnának, hogy neunatkozzunk: O)

mondtam már, hogy a demót nem egy évvel azelőtt szokták kiadni, mielőtt a játék megjelenik.
LEGESLEGKORÁBBAN karácsony környéke, de még az is olyan korai lenne, mint állat.
én személy szerint (ha március 5-én jelenik meg a játék) olyan január vége-február elejére saccolok.
lásd a TRU példáját: kevesebb, mint egy hónappal a megjelenés előtt dobták ki a demót.

tombraidermaster1996
2012-06-21, 12:08
mondtam már, hogy a demót nem egy évvel azelőtt szokták kiadni, mielőtt a játék megjelenik.
LEGESLEGKORÁBBAN karácsony környéke, de még az is olyan korai lenne, mint állat.
én személy szerint (ha március 5-én jelenik meg a játék) olyan január vége-február elejére saccolok.
lásd a TRU példáját: kevesebb, mint egy hónappal a megjelenés előtt dobták ki a demót.

De figyelj már, egy hónap alatt is úgy meg tud változni az egész játék, úgy, hogy amit a demoban láttál az már a teljesben
felismerhetetlenül más lesz. Lásd TRL demo. Szerintem van
különbség azért elég sok a teljes és a demo Boliviája között.

Tainted
2012-06-21, 12:26
mondtam már, hogy a demót nem egy évvel azelőtt szokták kiadni, mielőtt a játék megjelenik.
LEGESLEGKORÁBBAN karácsony környéke, de még az is olyan korai lenne, mint állat.
én személy szerint (ha március 5-én jelenik meg a játék) olyan január vége-február elejére saccolok.
lásd a TRU példáját: kevesebb, mint egy hónappal a megjelenés előtt dobták ki a demót.

Tudom-tudom, de türelmetlen lény vagyok:$:jumper::rolleyes:

Robbie
2012-06-21, 14:01
Szerintem is, ha kiadnak egyáltalán az megjelenés előtt 2-3 héttel lesz. :)

tombraidermaster1996
2012-06-21, 14:06
Vagy akkor inkább ki se adjanak demot se. 2-3 hétre ki áll le vele játszani, ha utána már megveheti és kijátszhatja a teljeset? :)

Kacsa
2012-06-21, 15:04
Vagy akkor inkább ki se adjanak demot se. 2-3 hétre ki áll le vele játszani, ha utána már megveheti és kijátszhatja a teljeset? :)

-___- a demo azért van, hogy úgy istenigazából játssz a játékkal, és ne képek meg vidik meg szöveg alapján döntsd el, hogy megveszed-e vagy sem.
apropó megvásárlás; emlékszetek, régen mennyire mondtam, hogy én tutira megveszem, az én pénzemből már költekezhet a Crystal?
hát nem jöttek össze a dolgok, megrövidültem anyagilag. :D
de nem is várom meg, amíg összegyűlik a játékra...
http://i49.tinypic.com/vxu1d.jpg

tombraidermaster1996
2012-06-21, 17:01
Az odáig oké, csak annyi a bajom vele, hogy 2-3 hétre hülyeség, mondjuk annyira nem, mert most én a Sonic 4 episode 2-vel voltam úgy, hogy nem bírtam várni rá. nos igen, volt hibája a segának, steamre feltették a béta 8-at, ingyen volt asszem, aztán leszedtem, kipróbáltam, nos egy volt a baj, leszedték steamről és kellett a crack. Most meg meg akarom venni a teljeset, csak nuku zsé. A TR9-ből is adjanak ki egy bétát egy véletlen baleset miatt és azt szedjük le és próbáljuk ki, a demókat úgy utálom, mindig ott szakad vége, ahol a legjobb rész jönne... Közben meg kész az egész, csak b@sznak az egész pályát bemutatni. Lásd: TR3 béta demo. Teljesen kész és mégis a negyedénél vége szakad... :( Ennyi a bajom a demókkal.

Tainted
2012-06-21, 17:18
Én személy szerint el vagyok a demokkal :) És idáig leszedtem a TR játékokat (pontosabban 1-et másoltattam egy PC boltban és egyet megvettem), de ezt meg akarom venni*-*Ebből nem lesz elég a demo. Emlékszem még az LCGoL előtt megjelent pár koncepciós rajzok és már akkor eldöntöttem, hogy ezt megveszem*-* (Mert nem hiszem, hogy olyan hamar felkerülne az éterre az egész játék és a crack^^":$)

tombraidermaster1996
2012-06-21, 19:14
Na igen, mondjuk lásd sonic 4 Episode II Beta 8-nál már aznap fent volt a crack, amikor kiadták a hibás bétát. :D De így volt eddig minden játékomnál, hogy megvettem, de hogy a cd-t dvd-t ne karcoljam össze, crackelnem kellett. :( De fő a lemez biztonsága. :) A TRA is ott porosodik a dobozban és egy karc nincs rajta, isot csináltam róla meg cracket kerestem hozzá és így nincs az az idegesítő dolog, hogy hibás fájl vagy valami, hanem az eredetiről van cd-képem. Szerintem ez a leglogikusabb döntés arra, hogy védd az eredeti, méregdrága lemezeidet. :)

Öcsí
2012-06-21, 21:03
Én mindig is megvettem a TR-ket ( amiket tudtam persze).És most is támogatom a Crystal-t mindenképpen.Most főleg megérdemlik :D

Tainted
2012-06-22, 00:12
Most valóban kitett magáért a crystal^^

Roli
2012-06-22, 09:26
Reggel felkeltem 7-kor, hogy megnézzem a Spike TV-n a cuccost, hát eddig ilyen össze-vissza vágott jeleneket voltak, sok új is volt közötte! :) Az adásnak azzal volt vége, hogy nemsokára felkerül az új demó videó is. :) Előbb néztem twitteren, azt írják, hogy még egy jó óra és fent lesz az adás is és a gameplay videó is. :)

Tainted
2012-06-22, 09:44
Az remek!: D Már várom: D

Öcsí
2012-06-22, 10:14
Na várjuk,várjuk :D

Roli
2012-06-22, 10:50
http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/161

Öcsí
2012-06-22, 10:59
Az,hogy lesz lehetőségünk (vagy kell) társakkal is mászkálni,nekem ez nagyin bejön :D

Roli
2012-06-22, 14:21
Lara jó pár harci képességre szert tehet :D

http://i466.photobucket.com/albums/rr26/zanessjaylex101/Untitled.png

Tainted
2012-06-22, 14:50
Igen, egy néhányra: D De ezekhez a képességekhez exp-vel lehet megszerezni, vagy mi?: O

Kacsa
2012-06-22, 15:39
Igen, egy néhányra: D De ezekhez a képességekhez exp-vel lehet megszerezni, vagy mi?: O

exp? O__o"
harcolsz, ölsz, kapsz XP pontokat.
ezeket elköltheted ezekre, amiket láttál.
(csak úgy mondanám ismét hogy szerintem ez NEM illik ebbe a játékba, de mindegy. :floet:)

______________
amúúúúúgy meg ENNNYIT a dlc-kről. nem tudom, aki tud angolul, végighallgatta-e a vidit, a legfrissebbet az oldalon.
csinál a játékhoz a Crystal DLC-ket, mégpedig az első... na mivan az elsővel, na mi van vele? HÁT PERSZE hogy exkluzívan érkezik az xboxra. hát persze. ;)
Roli meg Robbie most gondolom örültök. :\

Petya a Lara Fan
2012-06-22, 16:20
amúúúúúgy meg ENNNYIT a dlc-kről. nem tudom, aki tud angolul, végighallgatta-e a vidit, a legfrissebbet az oldalon.
csinál a játékhoz a Crystal DLC-ket, mégpedig az első... na mivan az elsővel, na mi van vele? HÁT PERSZE hogy exkluzívan érkezik az xboxra. hát persze. ;)
Roli meg Robbie most gondolom örültök. :\

Xbox -ra? Jó, az már biztos hogy nem veszem meg a játékot, ha ennyire szarnak a PC -re és PS3 -ra is, hogy az első dlc csak xbox -ra érkezik. Ugyan azt csinálják mint az Activision, a CoD Elite -osok először kapják meg a DLC -t Xbox -ra, a PC -sek meg a PS3 -masok csak 1 hónap csúszással. (De ott legalább megkapjuk)

Tainted
2012-06-22, 16:33
Nem csak ott játszották el. Ugyan ezt csinálták a TRu-nál is.... A PC az miért nem számít már?: O Szerintem még mindig sokan vagyunk akik PC-ről szeretnek/tudnak játszani...

Petya a Lara Fan
2012-06-22, 16:39
Na igen, azt ki is felejtettem. Bármennyire is rossz kimondani, de sajnos százalékos adatban mi vagyunk a legkevesebben a játékos platformok között. Mivel az konzolon van a multiplatform játékok eladásának nagyjábol 85 - 90 % -a (vagy több), ezért egyértelműen tojnak a PC -re, mert az eladási számok "elenyészőek".

Tainted
2012-06-22, 16:47
De hát ennyire nem kéne letojni a PC-t:| Van akinek csak erre telik és így nem játszhat DLC-kel, vagy ami még kijön boxra, de PC-re nem.

Roli
2012-06-22, 16:47
Csak idő exkluzív lesz a DLC, tehát 1-2 héten belül, vagy egy hónap után érkezik PC-re és PS3-ra :) (Bár ez is elég nagy kicseszés!!!)

Petya a Lara Fan
2012-06-22, 16:48
Csak idő exkluzív lesz a DLC, tehát 1-2 héten belül, vagy egy hónap után érkezik PC-re és PS3-ra :)

Na hát jóó, de akkor is..

Tainted
2012-06-22, 17:01
Hát elég nagy kicseszés:|

Kacsa
2012-06-22, 17:07
Hát elég nagy kicseszés:|

a fizetős DLC-k MIND kicseszések. :D fú de gyűlölöm őket. ha megveszed a játékot, akkor legyen már teljes az élmény.

Tainted
2012-06-22, 17:34
Én a DLC-ket már meg nem fogom venni>.<" Azokat majd letöltöm. Nem vagyok én olyan vastag ×$

Robbie
2012-06-22, 17:46
Én is gyűlölöm őket ami régen unlockolható volt az most dlc, ami régen játék egy része volt az most dlc...

Stranger
2012-06-22, 18:19
Ráadásul ha megvan a kész játék, kiszednek pár nem olyan fontos fícsört, hogy később eladhassák. Meg mi az, hogy a játék megjelenése előtt 1 évvel már DLC-kről beszélünk? Szánalmas. Régen még jók voltak a kiegészítő lemezek, sokkal többet adtak a játékhoz. Pl. CoD Uo-nál több volt az újdonság mint ma 2 CoD rész között. Szerintem bekéne tiltani az egészet DLC-zést, így is kaszálnak már eleget.

Öcsí
2012-06-22, 18:30
Ha valami szoros köze van a fő játékhoz a DLC-nek maximum akkor érdekel,de addig nem :D

YzaaA
2012-06-22, 19:30
Már lassan úgy vagyok vele, hogy nem kell DLC, a TRU-nál is úgy volt h csak Xbox-ra adták ki....Ez volt a Resi5-nél is....Szal....:D
Nekem eddig tetszik a játék és már várom a további híreket:D:D

Kacsa
2012-06-22, 19:45
a videóban azt mondták, többet nem akarnak elárulni a DLC-kről, minthogy a játék történetének szerves részét képezik majd, azaz továbbviszik a történetet.
egyszóval: ha nem veszed meg a DLC-ket, nem lesz teljes az élmény, amiért annyit fizettél. ;) csak gratulálni tudok, Crystal. (bár UGYANEZ volt a TRU-nál, főleg a Beneath The Ashes esetében.)


Szerintem bekéne tiltani az egészet DLC-zést, így is kaszálnak már eleget.

Ooooooott a pont. :D :thumb:

Tainted
2012-06-22, 21:50
Amúgy igen: O Ugyanezt játszották el a TRU és a Beneath The Ashes-szel: OO Akkor inkább csináljanak külön pályákat DLC-ben minthogy az ember ne tudja végig játszani a játékot.:|

tom croft
2012-06-23, 08:10
am a haja egyre jobb már vagy 5 szál külön van attól a nagy csimbóktól xD
remélem minimum olyan lesz mint Kasumi-nak http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20070620170618/uncyclopedia/images/d/d7/Kasumi.jpg

Roli
2012-06-27, 17:47
Ebben is van 1-2 új jelenet :)


http://www.youtube.com/watch?v=WloFEEL2EQA&feature=youtu.be

Roli
2012-07-04, 15:11
GameStar - 2012.06. szám

http://www.tombraiders.hu/images/sig/gs_2012_06/01.jpg

Nagy méret: http://www.tombraiders.hu/images/sig/gs_2012_06/01.jpg

Szajuri
2012-07-07, 14:32
Az,hogy lesz lehetőségünk (vagy kell) társakkal is mászkálni,nekem ez nagyin bejön :D

Ezt, hogy erted? Lesz multiplayer lehetoseg?:)


-___- a demo azért van, hogy úgy istenigazából játssz a játékkal, és ne képek meg vidik meg szöveg alapján döntsd el, hogy megveszed-e vagy sem.
apropó megvásárlás; emlékszetek, régen mennyire mondtam, hogy én tutira megveszem, az én pénzemből már költekezhet a Crystal?
hát nem jöttek össze a dolgok, megrövidültem anyagilag. :D
de nem is várom meg, amíg összegyűlik a játékra...
http://i49.tinypic.com/vxu1d.jpg


ez keeeesz ezen rohogtem vagy 5 percig XD
engem amugy mar nem is erdekel annyira az uj TR .... ez mar nem is TR >> fuck off TR. Az uj Ice Age sokkalta jobb lett ok legalabb mindig megmutatjak hogy van fantaziajuk :) Bar ettol fuggetlenul azert nyomonkovetem hogyan halad a kedves Crystalunk ;)

TheMasterOfTRA
2012-07-07, 16:04
engem amugy mar nem is erdekel annyira az uj TR ....

Engemse nagyon...

OBig
2012-07-07, 17:18
>> fuck off TR.

Ez viszont egy Tomb Raider fórum Szajuri, nem pedig egy Ice Age!
Ha nem érdekel, akkor szerintem eltévedtél.
Nem is értem, akkor, hogy TheMasterOfTRA-val együtt miért ide vakkantasz bele!

YzaaA
2012-07-08, 15:33
Hát Szajuri azért ennek még nagyobb sikere van, mint a Resi6-nak!!:D
Az egy nagyon elfuserált sz@r lett, ez meg nem mondom hogy tökéletes, de jobb:D
Én már várom:)

Robbie
2012-07-11, 17:31
Fejlesztői napló cikk frissítve magyar felirattal :)

Kacsa
2012-07-12, 18:23
RHIANNA FOGJA ÍRNI?!?!?!? :eek::eek::eek::eek::eek:
Isten bizony pont erre gondoltam egyszer! :eek::eek::eek::eek::eek:
Mirrors Edgedt is ő írta, szóval nálam a sztori akármennyire is vacakra sikerül, nekem akkor is díjnyertes lesz! :p :p :D :D :D :jumper:
amúgy magával a sztorival semmi baj sincs (eddig), azok a cuccok, amik nem tetszenek, csak a megvalósításssal kapcsolatosak nálam. eddig. :)

Roli
2012-07-12, 18:51
Rögtön rád és Robbiera gondoltam a ME miatt :D
Én is nagyon-NAGYON boldog vagyok! :)

Kacsa
2012-07-12, 19:00
Rögtön rád és Robbiera gondoltam a ME miatt :D
Én is nagyon-NAGYON boldog vagyok! :)

:D:D:D kööööszi. :) na, akkor a történet miatt nem kell aggódnunk. :) jóóóóó kezekben van. :thumb: erről biztosíthatunk mindenkit Robbieval. ^^

Robbie
2012-07-12, 21:43
http://tombraiders.hu/images/sig/sdcc2012/08.jpg
Mostantól új szerelmem van :o:D

Kacsa
2012-07-12, 21:52
http://tombraiders.hu/images/sig/sdcc2012/08.jpg
Mostantól új szerelmem van :o:D

jobboldal, baloldal, vagy középső? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

YzaaA
2012-07-12, 22:22
A középsö nagyon szép^^:)

Kacsa
2012-07-13, 09:38
A középsö nagyon szép^^:)

mert az a Luddington, drágám. :P

Kacsa
2012-07-13, 09:53
amúgy megnéztem az új Comic-Conos vidit, és az tetszett, amikor Lara kinyírta az az erőszakost és utána meg hogy sírt meg öklendezett. :D azt jól megcsinálták. :)

YzaaA
2012-07-13, 09:58
Az a rész nekem is nagyon tetszik:D:)
Hja hát persze...:p

Scoobykah
2012-08-01, 12:17
olvastam a cikket a gamescom-ról,mikor lesz?

(mert hamaroan megyek németbe:P)

tombraidermaster1996
2012-08-01, 12:25
Jó az új cikk a gamescomról.:) Azt írtátok, hogy: "Szóval ha van rá lehetőséged, menj el és játszd magad agyon a Tomb Raider demójával! :-)" De hiányzik valami onnan. XD Vagy hgozd el. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Kacsa
2012-08-10, 16:55
gyönyörűek ezek a fotók. :thumb: le a kalappal.

YzaaA
2012-08-10, 19:37
Tényleg nagyon jók a képek!!:D
Ott a képeken Michele-nek kéne lennie:clown:

tom croft
2012-08-20, 09:28
ahhh :D jó megnyugodtam hogy azok akik játszottak vele azt mondták h eddigi legjobb lesz és hogy az akrobatikus mozdulatok nem tűntek el :D

OSZRichard
2012-08-21, 17:15
Igen valóban jó hallani , "hogy eddigi legjobb" de majd meglátjuk.:D

tombraidermaster1996
2012-08-22, 09:44
Én reménykedek mostmár. :) De akkr legyenek olyan szívesek, és adják ki majd androidra is. :) Örülök neki, hogy azt mondják, hogy "ez az eddigi legjobb", mert ha így van, akkor le a kalappal előtted Crystal Dynamics! :)

OSZRichard
2012-08-22, 17:02
tombraidermaster ne szeresük nyíltan a Crystalt mert még megköveznek minket:D:clown::vlol:.

YzaaA
2012-08-22, 18:04
Én is reménykedek, bár nem imádom öket:vlol:

tombraidermaster1996
2012-08-23, 13:45
Én sem imádom őket, csak azt mondom, hogyha betartják az ígéretüket, akkor le a kalappal előttük, hogy egy valóban tökéletes játékot hoztak össze közel 5 év alatt. :) Mert ha ténylwg úgy van, hogy ez az eddigi legjobb akkor már csak esetleg a vagdosás miatt kell aggódni. :D De idén talán nem lesz olyan. :) Tanultak talán a hibájukból, amit elkövettek anno az undinál. :) Igaz, hogy eddig sok csalódást okoztak, de mások azt mondják akik játszottak a demoval, hogy az eddigi legjobb TR akkor talán de ténylwg csak talán megbízok bennük. :D De remélem, hogy ezt az a valaki mondta, aki a klasszikusokkal is játszott és szerette. :) És nem egy kívülálló mondta.

Scoobykah
2012-08-23, 22:30
Ámen.....:privateeye:

Kacsa
2012-09-06, 16:13
fél év.... :D hát várom. :jumper:
de nem a TR9 miatt. :privateeye: az év vége miatt. :D

Szajuri
2012-09-06, 20:11
''A demóban található térkép szerint a sziget hatalmas lesz! Rengeteg felfedezés vár a játékosra.'' >> remélem belefog telni LEGALÁBB 1 hétbe mire körbejárom ;) ezidáig szépen haladnak!

Kacsa
2012-09-09, 14:42
J. J. Abramset én is szeretem, ő a Fringe alapkitalálója. :D

YzaaA
2012-09-11, 19:35
A kérdez felelek alapján nagyon megtetszett az új TR:DMár tényleg nagyon várom:)
Egyböl a legnehezebb fokot fogom választani, azt bíztos:jumper:

Szajuri
2012-09-12, 17:48
Tegnap megnéztem ezt a filmet: Stick it! (talajfogás) http://www.imdb.com/title/tt0430634/ és megkell valljam Missy Peregrym a filmből nagyon hasonlít az új játékbeli Larára! De csak ha a wallpaper-ekkel hasonlítom. Mmmm mit is mondjak neki köszönhetően tökre megszerettem az új Larát ráadásul úgy, hogy még nem is játszottam vele XD

Roli
2012-10-02, 22:06
Ha már egyszer Tomb Raider, akkor csak lesznek benne sírok is. :p :D:D:D

http://i598.photobucket.com/albums/tt66/roli29/02.jpg

http://i598.photobucket.com/albums/tt66/roli29/01.jpg

http://i598.photobucket.com/albums/tt66/roli29/03.jpg

Wanda
2012-10-02, 22:08
Honnan tudhatom meg a gépigényét ?
Csak mert már meglehet rendelni...Sztem csak én nem látom xD

Roli
2012-10-02, 22:10
Nincs még hivatalos gépigény, de valamivel a TRU gépigényénél (http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&task=view&id=220&Itemid=14) egy kicsivel erősebb kell majd, előreláthatólag. :)

Stranger
2012-10-02, 22:13
Szerintem még nincs hivatalos gépigény megadva...

Roli nagyon jók a képek, hivatalosak? :eek:

Roli
2012-10-02, 22:15
Igen, pár másodperc erejéig feltűnik az új Final Hours (http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=974:tr-the-final-hours-2-origins-of-a-story&catid=73:tomb-raider-9&Itemid=13)-ban. :D (02:13-02:17)

Stranger
2012-10-02, 22:26
Ja, tényleg! Jól néznek ki ezek a helyek. Várós..

OBig
2012-10-03, 13:10
De most mivan? :)
Tényleg csak letölthető verzió lesz PC-re?

Roli
2012-10-03, 13:18
Nem, lesz dobozos is. :)

YzaaA
2012-10-03, 14:29
Hát ezek a képek!!!:DEgyre jobban várom!!:clown: