PDA

Teljes verzió megtekintése : Általános TOMB RAIDER társalgó



oldal : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14

Kacsa
2011-11-04, 15:24
Hát igen. A kis "kreatívjaink". Egyem a szívüket... ^^
...szó szerint. :privateeye:

xDDDD fujjj :vlol: xDDD

Kacsa
2011-11-05, 17:53
TÖBB, MINT 50 megás KÉPERNYŐKÍMÉLŐ?!?! :clown:
ott eszi meg a franc. nem kell. :D

CrashHungarian98
2011-11-05, 18:27
TÖBB, MINT 50 megás KÉPERNYŐKÍMÉLŐ?!?! :clown:
ott eszi meg a franc. nem kell. :D

Nekem nem is megy XD

Michele
2011-11-05, 18:28
Kipróbáltam. Tök jó. :D Deee igazad van Kacsám: "ott eszi meg a franc, nem kell." :vlol:

Öcsí
2011-11-06, 14:47
Huhó jövő ilyenkor már játszani fogunk a TR-vel vagy izgulunk mert már csak 2 nap van vissza a megjelenésig...jaj azok a napok ,már nagyon várom :D

YzaaA
2011-11-06, 14:49
Már is????:eek:
Jujj hát akkor nincs pénz miböl megvenni.:(
---Moderált üzenet, illegális beszélgetések nem megengedettek --- de már várom!!:D

Kacsa
2011-11-06, 15:49
Jujj hát akkor nincs pénz miböl megvenni.:(
---Moderált üzenet, illegális beszélgetések nem megengedettek ---

---Moderált üzenet, illegális beszélgetések nem megengedettek ---
de neeem. megveszem xboxra. :)
majd versenyezzünk, hogy kinek lesz meg előbb :vlol: én majd előrendelem, mert akkor ingyenesen hozzák házhoz. :D
már most is előrendelhetném, de nem látom értelmét. addig még sok minden változik :)
nekem a Portal 2-nél volt az, hogy felmentem arra a GLaDOS boot-oldalra, és ki volt írva, hogy 14 óra, és egyre csak csökkent... jaaaj hát totál be voltam zsongva :jumper:

Robbie
2011-11-06, 15:51
Én biztos valamilyen limitált vagy gyűjtői változatot fogok venni :D
És ha olyan nagy szabadság lesz akkor az is biztos hogy legutolsó leszek aki kivitte :D:D

Öcsí
2011-11-06, 16:17
Én is gyűjtőire pályázok. És szerintem én se fogom elkapkodni a játékot.Underworldnél úgy voltam,hogy minél előbb itt biztos,hogy nem :D:D

Kacsa
2011-11-06, 16:41
---Moderált üzenet, illegális beszélgetések nem megengedettek ---


jaaj bocsi :( el is feljetettem :( még jó, hogy észrevetted, Robbie :)

Robbie
2011-11-08, 15:16
Azt hiszem ezt meg lehet mutatni most...
Aki múltkor lemaradt vagy még az is aki látta itt egy jobb minőségű gameplay vidi : http://www.facebook.com/stellatombraider/posts/270889409612753

Kacsa
2011-11-08, 16:03
Azt hiszem ezt meg lehet mutatni most...
Aki múltkor lemaradt vagy még az is aki látta itt egy jobb minőségű gameplay vidi : http://www.facebook.com/stellatombraider/posts/270889409612753

NAH VÉGRE, VÉÉÉGRE, végre nem 5 pixeles gameplayt látok. :D

Roli
2011-11-08, 16:29
Azért azt hozzátenném, hogy a videó tükrözve van.:)

Cindy
2011-11-08, 16:30
Nem tudom.... Csak nekem jutottak eszembe 1ből negatív dolgok?..( túl pesszimista vagyok :p)
Remélem a haj mozgásán fognak még javítani... Könyörgöm ne menjen már át a nyakán meg a vállán. Ha meg a haja már ilyen realisztikusan tud mozogni akkor a nyaklána is megtehetné ugyan ezt.... A kamera nézet meg... Jaj Crystal.... Remélem dolgoztok még a játékon rengeteget...xD

Öcsí
2011-11-08, 16:43
Hát ez kb. 2-4 hónappal ezelőtti videó,vagyis akkor láttuk először.És még van 1 évük.Biztos lesz idejük ezekre a dolgokra :D

Petya a Lara Fan
2011-11-08, 17:07
Azt hiszem ezt meg lehet mutatni most...
Aki múltkor lemaradt vagy még az is aki látta itt egy jobb minőségű gameplay vidi : http://www.facebook.com/stellatombraider/posts/270889409612753

Tetszetős, de...hát nem tudom. Ajj Crystal légyszi alkossatok nagyoooooot!

Kacsa
2011-11-08, 18:26
Hát ez kb. 2-4 hónappal ezelőtti videó,vagyis akkor láttuk először.És még van 1 évük.Biztos lesz idejük ezekre a dolgokra :D

meg asszem valahol olvastam, hogy az E3-mon látottak közül már nagyon sok minden változott :)
itt:
http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=745:trturnefrancia&catid=73:tomb-raider-9&Itemid=13
én személy szerint azt remélem, hogy az ugrások nagyságát és a váll fölötti kamerát csökkentették/lejjebb rakták.
ez a kettő nagyon szúrja a szemem. :privateeye:
az Underwolrdos ugrásmagasság rendesnek tűnt, bár lehet, hogy csak azért, mert távolabb volt Larához a kamera... bár nem hiszem. :)
azon a Gameplayon nevetségesen nagyot ugrik.

na mindegy, sajna nekünk nincs nagyon beleszólásunk :) 1 év viszont nagyon hosszú idő, szóval reménykedni, azt lehet.

Öcsí
2011-11-08, 18:40
Igen,igen az Underworldös Larán lehet érezni az ugrásnál,hogy Larának "van súlya' itt kicsit furcsa na de 1 év múlva kiderül :D

Robbie
2011-11-08, 20:56
Vidi több hónapos szerintem még a koria GI - E3 demo folytatása lehet :)
Haja engem is zavart eddig a ragasztós haja zavart most meg a gyilkoló haj tincsek xD
Környezet meg nagyon részletesés ahogy lehetett látni Lara "mindent" feltüd venni :eek:
Na ennyi volt vidi törölve :(

Öcsí
2011-11-08, 21:26
Most gondoljatok bele több hónapos ez a videó és már ennyire részletes a környezet, és még van egy teljes évük....és valahol nem tudom melyik cikkbe az is volt h olyan 70%-ig van kész a játék már most :D Ez már eléggé biztató :D

horus
2011-11-08, 22:09
Nem tom ez a 70% nekem olyan önreklámozás XD mert beetetik a népet és azt gondolják hogy "húúú már most 70% akkor milyen lessz később ?" ertitek ? XD
Valahol meg azt mondtak hogy még csak az alapok vannak kész :S
Van még sok idő addig...

Kacsa
2011-11-09, 14:54
Van még sok idő addig...
igen, asszem ez elég reményt ad :)

Underhoe
2011-11-09, 16:58
Úgy tűnik, erről lemaradtam, pedig kíváncsi lettem volna rá. :/ Valaki véletlenül nem töltötte le a videót, mielőtt törölték volna?

Robbie
2011-11-11, 15:23
^Küldtem pü-t
___
Nagyon szép Lara :eek:
Első kép tuti alacsony PC beállítás lehet :/

Öcsí
2011-11-11, 16:39
A 4. kép az mostani lehet,mert Lara haja sokkal szebb,a fáklya a markában van és nem a keze előtt lebeg...és az a bőrszíj ami át van vetve a vállán az se megy keresztül a pólóján :D
És az az arckifejezés ááá :D:D

Roli
2011-11-11, 16:52
Jaja, szépen lassan mindent javítanak :D

Kacsa
2011-11-11, 17:02
Jaja, szépen lassan mindent javítanak :D

Hát ajánlom is nekik >__>"

horus
2011-11-11, 17:05
Megnéztem a képeket nem rosszak, a viz tisztára olyan mint a NG Legendben :$

Crash82
2011-11-11, 17:11
Láttam egy olyan videót a TR ről
mikor esik az eső este van és Lara mászkál valami faluban.....
:S Vagy csak álmodtam? Mondjátok hogy nem...de nem találom a vidit

horus
2011-11-11, 17:55
Láttam egy olyan videót a TR ről
mikor esik az eső este van és Lara mászkál valami faluban.....
:S Vagy csak álmodtam? Mondjátok hogy nem...de nem találom a vidit

En is lattam meg regebben, nem almodtal :P De lopott vidi volt ezert a CD torolte midnenhonnan...

Kacsa
2011-11-11, 18:27
Mondjátok hogy nem...de nem találom a vidit

mindenesetre ha valahol megtalálnád, semmiképp se linkeld be ide nyilvánosan :)

Crash82
2011-11-11, 20:51
Jujj tényleg >.< Köszi az emlékezet frissítést

Öcsí
2011-11-13, 19:58
Jaj csak lenne már 2012 és jönnének a hír özönök.Huh nagy erőt kell venni magamon,hogy ne spoilerezzem magam agyon,mint az Underworldnél :D

Crash82
2011-11-14, 15:04
Gondoltam leírom egy érdekessék képpen hogy az újabb
PCGuru Videóteszt intróiban benne van a legújabb tomb raider ből pár jelenet pontosabban 2 asszem ^^

Ting
2011-11-14, 15:32
Én is szoktam nézni őket (pont 1 perce néztem végig az Orcs Must Die! tesztet), de azok a trailerből vannak, szóval semmi új nincs bennük, de én is örültem neki, amikor láttam. :)

Öcsí
2011-11-18, 22:24
Az időjárás nagyon jól hangzik és nagyot dob a játékon majd az biztos :D
ÉS a zenék is nagyszerűek

Öcsí
2011-11-28, 16:36
Huhú Tomb Raider átlépte a 3milliós nézettséget (persze ha a többit nem számoljuk hozzá) ez mindenképpen nagy szám
http://www.youtube.com/watch?v=nFBrgeSjj-0
Az Underworld trailert valamivel több mint 1 millióan látták
http://www.youtube.com/watch?v=VpsNES_zVj4

YzaaA
2011-11-28, 17:28
Ó én már annyira várom, imádom ezt a trailert Lara annyira szép benne, meg a hangja is mesés!!*.*:jumper::jumper:

Stranger
2011-11-28, 18:23
Huhú Tomb Raider átlépte a 3milliós nézettséget (persze ha a többit nem számoljuk hozzá) ez mindenképpen nagy szám
http://www.youtube.com/watch?v=nFBrgeSjj-0
Az Underworld trailert valamivel több mint 1 millióan látták
http://www.youtube.com/watch?v=VpsNES_zVj4
Akkor remélhetőleg többen is veszik meg. :D A kommenteket olvasgatva vannak páran akik írjálják, hogy "awesome graphics", "this game looks so real", ezek tényleg azt hiszik, hogy ez a játék grafikája? :angry:

Kacsa
2011-11-28, 19:37
A kommenteket olvasgatva vannak páran akik írjálják, hogy "awesome graphics", "this game looks so real", ezek tényleg azt hiszik, hogy ez a játék grafikája? :angry:

Igen, Stranger :D sz@rd le őket :vlol: fogyik mindig is voltak/lesznek xD

Ting
2011-11-28, 20:13
Inkább legyen buta mint troll vagy vérpistike. :D

Robbie
2012-01-06, 19:24
CNG & Square Enix - Együttműködési megállapodás

E hónaptól kezdve hazánkban a Square Enix játékait a CNG.HU fogja megjelentetni, amely együttműködési megállapodás a Final Fantasy XIII-2 megjelenésével veszi kezdetét.

„A Square Enix Ltd.-vel Lengyelországban, Szlovákiában és Csehországban folytatott együttműködésünk egy nagyszerű kapcsolat kezdete volt csupán. Igazán büszkék vagyunk arra, hogy ezt az élményt végre Magyarországra is kiterjeszthetjük. A magyar játékosoknak az olyan legendás sorozatokat, mint Final Fantasy, Tomb Raider vagy Hitman játékokat mostantól már nem kell tovább keresniük, mert a CNG.HU garantálja magyarországi elérhetőségüket.” – mondta Marek Chyrzyński, a Cenega közép-kelet-európai beszerzési igazgatója. A CNG.HU 2012. januárjától kapta meg a Square Enix Ltd. termékeinek magyarországi terjesztési jogát. Sok sikert hozzá!

http://konzol.eu/hirek.php?id=2747&page=1

horus
2012-01-06, 19:36
CNG & Square Enix - Együttműködési megállapodás

E hónaptól kezdve hazánkban a Square Enix játékait a CNG.HU fogja megjelentetni, amely együttműködési megállapodás a Final Fantasy XIII-2 megjelenésével veszi kezdetét.

„A Square Enix Ltd.-vel Lengyelországban, Szlovákiában és Csehországban folytatott együttműködésünk egy nagyszerű kapcsolat kezdete volt csupán. Igazán büszkék vagyunk arra, hogy ezt az élményt végre Magyarországra is kiterjeszthetjük. A magyar játékosoknak az olyan legendás sorozatokat, mint Final Fantasy, Tomb Raider vagy Hitman játékokat mostantól már nem kell tovább keresniük, mert a CNG.HU garantálja magyarországi elérhetőségüket.” – mondta Marek Chyrzyński, a Cenega közép-kelet-európai beszerzési igazgatója. A CNG.HU 2012. januárjától kapta meg a Square Enix Ltd. termékeinek magyarországi terjesztési jogát. Sok sikert hozzá!

http://konzol.eu/hirek.php?id=2747&page=1

Mi van ? Szlovákiában van Square Enix ?

Robbie
2012-01-06, 21:44
Szerintem itt saját magukat értették, ámbár nekem se ez jönne le elsőnek de nincs egyik helyen se SE.. :/

tombraidermaster1996
2012-01-07, 08:52
Ti még komolyan bíztok a CD-ben? Emlékezzetek csak vissza 4 évvel ezelőttre 2008-ra, amikor az undit csinálták, ígérgettek fűt fát boronát, de végülis egy unalmas bughalmazt kaptunk? Mi van akkor, ha megint csalódást okoznak? Én már nem nagyon bízok bennük, de még lehetnek csodák, és egy jó játékot adnak ki. Én legszívesebben átadnám a Segának a stafétabotot, hogy ők csinálják tovább a Tr sorozatot. Ők legalább tudnak jó játékokat csinálni, ja és jó grafikát, szuper jó irányítást és játékmenetet garantálnak, pluszban ez a játékidő még hosszú is. Szerintem nem kell bemutatnom nektek a sonic játékokat. 2003-ban a Sonic adventure dx grafikailag, játékmenetben, irányításban lenyomta az AODot. Bocs az offolásért, de én ezt így gondolom. Remélem, hogy most nem fognak ígérgetni sok mindent, és utána ezt is elrontani, mint az underworldöt.

Matie
2012-01-07, 09:46
Én még reménykedek... Igaz, a TRU-nál is ígérgettek mindenfélét, aminek a végleges verzióban nyoma sem volt, hát elég nagy csalódás volt.
Mondjuk a TR9-nél már állítólag a készültségi százalék valami 60-70% volt a tervezett kiadási időszak előtt egy évvel, úgyhogy hátha lesz idejük rendesen befejezni úgy, ahogy tervezték, csak ne siessék el meg szedjenek ki egész pályáknak megfelelő részeket, hogy aztán a Microsofttól jó pénzért exkluzív DLC-ként kiadják... :/

Kacsa
2012-01-07, 10:19
hát igen, tombraidermaster1996... hát igen.
nagyon örülhet a Crystal, hogy ilyen ragaszkodó a TRfanok tábora.
amúgy én is csak reménykedek, dehát tudjátok, a remény hal meg utoljára. :)
Let's all stay positive - ahogy Cave is mondaná. :)

tombraidermaster1996
2012-01-07, 10:44
Igazatok van amúgy. Csak az fáj nekem, hogy ígérgetnek sokmindent, de nem tartják be azokat amiket mondanak. Legalábbis nem teljes egészében. A Sega nem ígérdet, hanem csinálja a játékokat úgy, ahogy tudják, de nézzétek meg a mostani sonicocat, szerintem veri az új tr-eket, de a klasszikusokat nem. Tudjátok, mindenből az első rész a lgejobb, utána egyre rosszabb lesz. Így van ez filmeknél, könyveknél, játékoknál. Hátha egy jó játékot tudnának összehozni ezek a CD-nél. Ha meg nem, akkor dumálni kell valamelyik nagyobb játékkészítő céggel, hogy ha akarják, folytassák ők a Tomb Raider sorozatot. Szerintem erre csak a Sega jó. Nekem az új Tr-ekkel annyi a bajom, hogy irányítás szempontjából elmegy egynek, de nem tökéletes, Larát ha egérrel forgatod itt is bepörög, mint az AOD-nál, azt meg nem szeressük, a kamera sem volt erősségük ezeknek, ezt mondtátok ti is, hogy a kamera az nagyon bugos, én is tudom, milyen pl az anniversarynál rohadtul nem látom azt sok helyen, hogy hova kéne hátraugrani vagy valami, ez mondjuk nálam az atlantiszi pályáknál van. Mindegy, majd kiderül hogy mit hoz a jövő. Addig meg filózzunk azon, ha nem lesz sikeres a játék, akkor kivel (kikkel) kéne csináltatni mostmár a Tomb Raidereket. Valami jó kis cég kellene hozzá. Tudom kussoljak már, meg ne offoljak ennyit. Ennyi volt, befejeztem addig, amíg megint nem tudok hozzászólni a témához.

YzaaA
2012-01-07, 11:11
Nekem csak a remény maradt, mint a többieknek!:D
Szerintem van elég idejük rá, hogy megcsinálják rendesen, hiszen az év végén adják ki nem??:o
Az kéne hogy ne hamarkodják el!Vagy csináljanak 1 demot azt adják ki, és nézzék meg, hogy a játékosok hány negatívumot kapnak benne, azt meg kijavítják.
Nincs minden veszve, emberek, legyünk pozitívak, Biztos nem olyan hülyék, hogy ezt is elrontsák, mármint úgy értem, eddig sikere van az új TR-nek, szerintem nem annyira ostobák, hogy ezt a részt erontsák!!:D
Amugy az idö majd eldönti!!:D

Kacsa
2012-01-07, 11:22
Az kéne hogy ne hamarkodják el!Vagy csináljanak 1 demot azt adják ki, és nézzék meg, hogy a játékosok hány negatívumot kapnak benne, azt meg kijavítják.

igen, így kéne. ez olyan Dark Energy Digitalos módszer, de nézzük csak meg, hogy bizonyos játékoldalakon a Hydrophobia reviewjei addig-addig javultak, amíg a 6-7-ről elérte a 9-et. (a 10-ből)
minden játékfejlesztő cégnek követni kéne a Dark Energy módszerét: hallgatni a vevőkre, patcheket kiadni, és beleépíteni a játékba egy FEEDBACK-rendszert, amivel a játékosok visszajelezhetik, hogy mi tetszik nekik - és mi nem.
de persze ez a lusta Crystal nem fogja ezt csinálni.



Szerintem van elég idejük rá, hogy megcsinálják rendesen, hiszen az év végén adják ki nem??:o

na igen, idő szűkében nincsenek, van rá idejük bőven.

Öcsí
2012-01-07, 11:51
Sokkal több bizalmat tettem a CD-be mióta a SE felvásárolta őket.Miért is bukott meg az AOD és az Undi?Mert az Eidos sürgette őket.Az underworld is nagyszerű játék lett volna hisz olvashattuk,hogy miket vágtak ki stb.Szóval ez nem hinném,hogy 100%-ig a CD hibája volt hanem a Eidos hibája.Amikor a SE felvásárolta őket akkor valami olyan volt leírva,hogy csak minőségi játékokat adnak ki.4 éve folyik az új TR fejlesztése.Bőven van idejük kiadni egy normális játékot.

YzaaA
2012-01-07, 12:03
de persze ez a lusta Crystal nem fogja ezt csinálni.


Szerintem ezt a modszert nem is ismerik!!:P:D

Öcsí:Én is elhiszem, mert most már szerintem van 1 támaszuk, ha nem is a Crystal, de bár a SE segítségével állítanak elö 1 jó játékot!!:D
(Bocs ha hülyeséget mondtam, csak eléggé fáradt vagyok és szomorúságban úszok most:()

Roli
2012-01-07, 12:06
Sokkal több bizalmat tettem a CD-be mióta a SE felvásárolta őket.Miért is bukott meg az AOD és az Undi?Mert az Eidos sürgette őket.Az underworld is nagyszerű játék lett volna hisz olvashattuk,hogy miket vágtak ki stb.Szóval ez nem hinném,hogy 100%-ig a CD hibája volt hanem a Eidos hibája.Amikor a SE felvásárolta őket akkor valami olyan volt leírva,hogy csak minőségi játékokat adnak ki.4 éve folyik az új TR fejlesztése.Bőven van idejük kiadni egy normális játékot.

Teljes mértékben egyetértek. :):thumb:

Robbie
2012-01-07, 14:21
Nem tudom elfelejtették e a GoL-t mely letölthető címként jelent meg de sok tesztben olvasható hogy olyan jól sikerült h dobozos formában is kiadhaták volna.
Sonic sorozatot lehetetlen összehasonlítani TR kariberű játékokkal, meg ne hidd azt hogy a sonic olyan jó mostani játékok 6-7 pontosak ráadásul SEGAnak semmi köze az eidos/Square Enixhez....
Kacsa gondolom te sem gondolhatod hogy lusta a Crystal nem tudod és gondolom nem is fogod meg tudni hogy mennyi erőfeszítés van minden CD TR részben.
Ha már azt figyelembe vesszük hogy a Turning Point egy évig készült....

YzaaA
2012-01-07, 15:04
Van ebben 1 kis igazság!!:S:D
Az idö eldönt majd mindent!!:DSzerintem ez is jó TR lessz, mert már úgy mióta is dolgoznak rajta??És mennyi idejük van még??Ez az!!:P
Várjuk ki a végét, lássuk, hogy hogy sikerül!!:D

tombraidermaster1996
2012-01-07, 16:52
Nem tudom elfelejtették e a GoL-t mely letölthető címként jelent meg de sok tesztben olvasható hogy olyan jól sikerült h dobozos formában is kiadhaták volna.
Sonic sorozatot lehetetlen összehasonlítani TR kariberű játékokkal, meg ne hidd azt hogy a sonic olyan jó mostani játékok 6-7 pontosak ráadásul SEGAnak semmi köze az eidos/Square Enixhez....
Kacsa gondolom te sem gondolhatod hogy lusta a Crystal nem tudod és gondolom nem is fogod meg tudni hogy mennyi erőfeszítés van minden CD TR részben.
Ha már azt figyelembe vesszük hogy a Turning Point egy évig készült....
Khhhm... Kedves Robbie, én tudom jól hogy semmi közük egymáshoz, de én sonicon meg tr-en nőttem fel, azért istenítem mind a két játékot, amúgy meg akármit mondasz, az új sonikok is jók. Amúgy remélem, hogy 4 év alatt megtudják csinálni normálisan a játékot. Anno az volt a baj, hogy az a rohadt Eidos siettette a Core-t és amiatt nem tudták befejezni, ez volt az underworldnél is, nem? Hátha mostmár az SE nem siettetné őket. Amúgy négy év az sok idő mindenre, tehát van idejük mindenre. Remélhetőleg. Majd eldől ősszel úgyis minden.

buni75
2012-01-10, 11:47
Sziasztok. Bocsi lehet hogy lessz egy hülye kéréssem . A TR9 megjelentt már ps3-ra vagy csak idénfog megjelenni?

Roli
2012-01-10, 11:55
Szia!

Majd csak idén ősszel jelenik egységesen minden platformra. :)

horus
2012-01-10, 19:43
Hivatalos megjelenési dátum ? Szeptember utolsó napján fog kijonni ?
IGN oldalát bongésztem, mikor rabukkantam az Upcoming Games menupontra, ahol a megannyi fantasztikus játék melett a Tomb Raideren akadt meg a szemem, a megjelenési datum sora alatt 2012 Szeptember 30 állt, vehetjuk ezt hivatalos megjelenesi datumnak ? Vagy hazudik az IGN ?
http://i40.tinypic.com/11kh7iw.jpg

Kacsa
2012-01-10, 20:10
ez furcsa. O___o
nem hallottam még hivatalos, nap-pontosságú bejelentési dátumot, csak annyiról tudok, hogy Fall 2012.
amúgy utánaolvastam, és a Fall 2012 magyarra fordítva annyit jelent, hogy 2012 szeptember 22 után.

Roli
2012-01-10, 20:14
Hivatalos dátum egyelőre nincs a CD-től, így egyelőre minden ilyesmit csak pletyka szinten kell venni :)

Robbie
2012-01-10, 21:16
Biztos kamu régen is volt pont ign oldalon TR megjelenés csak 2011 szeptember..:)
Nemrég volt 2013 pletyka, mint kiderül kamu volt...

Kacsa
2012-01-12, 18:21
igen, félek ettől az újítástól :( sztem ez már nagyon eltávolodna a TR-es hagyományoktól. (egyszerre egy pálya, nem pedig nyitott sziget)
de menjünk csak át a TR9-es topicba, mert vmire kiváncsi vagyok.
ez a nyitott sziget... itt nem értek valamit.

szabadon, free roaminggal be lehet járni a szigetet (pl. Mafia, Just Cause 2, GTA), vagy pedig vannak feladatok (pályák), amelyeket tetszőleges sorrenben lehet elvégezni az sziget különböző pontjain? :)
remélem az utolsó. :)

Ting
2012-01-12, 18:57
Szerintem az utóbbi, de ha nem tévedek a TR3-ban is volt már ehhez hasonló, nem? :) (amikor te dönthetted el, hogy melyik helyre akarsz menni)

Roli
2012-01-12, 19:01
Legutóbb azt mondták, hogy a Lego Harry Pottrekhez lehetne hasonlítani.

(Pontosan nem tudom, hogy melyikben volt sziget, lehet, hogy az összesben?! :D)

Talán a years 5-7?!

Kacsa
2012-01-12, 19:02
Szerintem az utóbbi, de ha nem tévedek a TR3-ban is volt már ehhez hasonló, nem? :) (amikor te dönthetted el, hogy melyik helyre akarsz menni)

háát az minimális volt. xDD

Öcsí
2012-01-12, 19:29
Szerintem is feladatokat kell majd elvégeznünk.Amúgy most nem a TR9-et tekintve de ,egy Tomb Raiderhez ami arról szól,hogy kalandozunk ilyen meg olyan helyszíneken oda egy nyitott világ kell mindenképp.Te döntöd el merre kell mondjuk felmászni ide vagy oda.Melyik barlang bejáratot választod stb.Szerintem egy tökéletes Tomb Raiderhez ez mindenképp szükséges.Remélem,hogy a TR10-ben lesz ehhez hasonló :D

Kacsa
2012-01-12, 20:21
hááát nem tudom. :)
meglátjuk, mekkora siker lesz a TR9. remélem jól sikerül, hiszen ha nem, akkor egy jó darabig nem lesz TR, ahogy már mondtátok. :)
de amúgy a régi részekben sem volt ilyen szabad mozgásos vacak, és mégis mekkora siker lett belőlük. :)

horus
2012-01-12, 20:58
hááát nem tudom. :)
meglátjuk, mekkora siker lesz a TR9. remélem jól sikerül, hiszen ha nem, akkor egy jó darabig nem lesz TR, ahogy már mondtátok. :)
de amúgy a régi részekben sem volt ilyen szabad mozgásos vacak, és mégis mekkora siker lett belőlük. :)

Sztem ha TR9 nem lessz sikeres akko vegleg befelegzett... szépen a feledés homályába merül... majd egy 10-20 múlva megint felkapják és csinálnak egy újat...

Robbie
2012-01-12, 20:58
Legutóbb azt mondták, hogy a Lego Harry Pottrekhez lehetne hasonlítani.

(Pontosan nem tudom, hogy melyikben volt sziget, lehet, hogy az összesben?! :D)

Talán a years 5-7?!
Nem a játék rendszerre gondoltak? :D én is olvastam a cikket de már nem emlékszem LOL
------
Régebbi cikkekben valami olyasmit írtak hogy nem full nyitott világ lesz hanem sok megközelítési lehetőség van ami hasonlít a teljes nyitott világra(?)
(Vagy csak megint képzelődöm LOL)

Kacsa
2012-01-13, 14:24
Régebbi cikkekben valami olyasmit írtak hogy nem full nyitott világ lesz hanem sok megközelítési lehetőség van ami hasonlít a teljes nyitott világra(?)
(Vagy csak megint képzelődöm LOL)

hááát most remélem, hogy nem csak képzelődsz. :D

tombraidermaster1996
2012-01-13, 20:01
Sztem ha TR9 nem lessz sikeres akko vegleg befelegzett... szépen a feledés homályába merül... majd egy 10-20 múlva megint felkapják és csinálnak egy újat...
10-20 év?????!!!!! Addigra már soká lenne... Legyen sikeres a TR9 és utána a többi is legyen az. TR nélkül meghalok az unalomtól, de szerintem mások is így vannak vele.

Kacsa
2012-01-18, 14:19
Azonban nem egy teljesen nyitott világ: a Crystal Dynamics azt akarja, hogy biztos legyen benne a játékos, hogy merre is tart.

és a Kacsa egyetért a Crystallal.
igen, kimondtam. :D :vlol:

tombraidermaster1996
2012-01-18, 16:34
Na. Eddig elég ígéretesnek hangzik az összes eddigi tudnivaló a TR9-cel kapcsolatban. Kezd visszatérni a bizalmam a Crystal felé. :) Csak ne sürgessék őket a kiadással. Ha mindent betartanak, amit megígértek, akkor egy szuper jó kis játék lesz belőle. Alig várom, hogy kiadják már itt Magyarországon, és hogy megvehessem. Vennem kell egy új és szupi gépet hozzá, hogy menjen. :) Viszont ami annyira nem tetszik, az az, hogy még mindig a TRL motorját használják a játékok készítésére. De így is szuper szépen néz ki minden. Kiadhatnák a TR9-cel együtt a level editort is hozzájuk. (Mármint a TRL,TRA,TRU,TR9-hez) Alig várom már az őszt. De csak a játék miatt. Viszont eddig fel sem tűnt nekem az, hogy Lara haját egy irányba fújja a szél. Na de javítják azt is, tehát jó lesz a játék akkor tényleg. :) Ha nem siettetik a Crystalt a Square Enix-nél, akkor minden ígéret be lesz tartva. Juppí!:D

Kacsa
2012-01-18, 17:14
Kiadhatnák a TR9-cel együtt a level editort is hozzájuk. (Mármint a TRL,TRA,TRU,TR9-hez)

Hahhahahaha, ez aranyos :D

tombraidermaster1996
2012-01-18, 17:58
Most miért ne? :D Már úgy is több, mint 6 éves az alap motor, kiadhatnák már igazán. A régi editor is jó, de ezzel legalább nem lenne már kocka minden. Bocs, de ez off volt.

Kacsa
2012-01-18, 18:20
Most miért ne? :D Már úgy is több, mint 6 éves az alap motor, kiadhatnák már igazán. A régi editor is jó, de ezzel legalább nem lenne már kocka minden. Bocs, de ez off volt.

azért az új motornál nem úgy működik minden, ahogy gondolnád. :)

lilla
2012-01-18, 22:46
elolvastam a cikket. Hát, azt hiszem, tényleg muszáj lesz beszereznem egy PS3-at. Nagyon várom! Eddig utáltam a CD-t, ha ezt a játékot viszont tényleg ilyen tutin lehozzák, akkor én kiugrok a bőrömből örömömben. :)

Mondjuk, sajnálom, hogy Lara életét megint szét kell bombázni. :/ De majd hitegetem magam azzal, hogy emiatt lett az, aki.

OBig
2012-01-19, 09:00
Azért nekem vannak fentartásaim, és van ami nemtetszik. :)

"Felejts el mindent, amit eddig a Tomb Raider-ről tudtál! Ez a játék gyökerestől újraírja a sorozatot, s vele Lara világát."
Naaaa, azért ne dobjuk ki a nagymamát, ha megszületett az unoka. :)

"a játékosnak nem kell napokat eltölteni azzal, hogy megtalálja a helyes utat."
Hoppá, de hát ez volt eddig a TR-ek fő előnye, jellemvonása, hogy keresni is kellett az utat.

És attól is félek, túlságosan a harcra lesz kihegyezve.
Már nemsok töltényem van, jobb a békesség. :)

Scoobykah
2012-01-19, 12:29
OBig egyetértek.
Nekem leginkább az nem tetszik,hogy akkor 3 féle Lara Croft van.
Core és 2 CD-s és ezt úgy értsétek,hogy készítettek mindegyik Laranak egy biográfiát.A Core változatban pl kiderül honnan van a Duplapisztoly.
CD-s verzában nincs,és csak jaj anyucival hogy jártunk.És szerintem az meg elég gagyi lenne,hogyhát szerencsétlen kapitány,aki még lábadozik,majd odaadja.A Tomb Raider attól Tomb Raider (szerintem),Felfedezetlen sírok,Ismeretlen ellenségek,(olykor misztikusak),és duplapisztoly.

Ennek ellenére,nagyon várom én is,főleg mert érdekel a sztori.lesz e mellék szál(ami esetleg a folytatást alapozza meg.Ha lesz.).Hogy menekülnek meg?mi a sziget titka?gondolom ezt már minden fórumon felvetette valaki,és gondolom erről fog szólni a játék.A másik meg engem is aggaszt h a harcra van kihegyezve.mert nem szívesen látnék olyat,mint a Harry Potter 4 game-ben,h amikor lesz egy boss,v valamien erősebb ellen,egy tisztásra,csarnokba vagyunk "bezárva" (mert amig nem győzöd le,addig csak vissza tudsz menni..egy darabig.)meg az hogy nézne ki,h Lara megy,és megver egy farkast.XD utána meg is nyúzza,meg a bundáját hordja?a másik....nem egy nap alatt történő sztori lesz.Az idő mindig adott,v helyszínenként változik?gondolok én itt GTA időjárásrendszerre,v a megszokott TR-es időjárásokra

Kacsa
2012-01-19, 14:15
A Tomb Raider attól Tomb Raider (szerintem),Felfedezetlen sírok,Ismeretlen ellenségek,(olykor misztikusak),és duplapisztoly.
...

meg az hogy nézne ki,h Lara megy,és megver egy farkast.XD

:vlol: na igen, ez a kettő gyanús. :D

Barney
2012-01-19, 19:40
Én nem értem mit kell a Tomb Raider-en annyit változtatni...
Én imádom Lara fonott haját, rideg mosolyát, dupla pisztolyait sötét személyiségét, de még a sokméteres ugrásait is. Egyszerűen az egész akkori karaktert.

"Sokkal valóságosabb, hihetőbb, emberibb lett, mint valaha. Ha megijed, rémület rajzolódik ki az arcán, ha fizikai fájdalom éri sír és/vagy gesztikulál."

Lara erős személyiség volt. Akkor miért kell elkezdeni sajnáltatni?


"Rengeteg rajongó visszasírja még a mai napig is a klasszikus játékokban megszokott befont hajat, de ahogy a képeken is láthatjuk a lófarok tért vissza, ami a Crystal Dynamics TR-játékai óta van jelen."

Ha tudják mit akarnak az emberek akkor miért nem az van amit akarnak? Most azért ne hogy a szél több irányba fújja a haját?


"Az emberek a realisztikusságot keresik a játékaikban, amikben hinni tudnak..."

Szerintem nem nagyon kéne a realisztikusságra alapozni. Az emberek szerették Lara nem realisztikus vonásait. A történetből nem kéne akkora drámát készíteni.( Nem azt mondom, hogy nincs helye az érzelmeknek, de túlzásba se kell vinni) Ez egy játék nem egy film.

horus
2012-01-19, 19:54
Én nem értem mit kell a Tomb Raider-en annyit változtatni...
Én imádom Lara fonott haját, rideg mosolyát, dupla pisztolyait sötét személyiségét, de még a sokméteres ugrásait is. Egyszerűen az egész akkori karaktert.

"Sokkal valóságosabb, hihetőbb, emberibb lett, mint valaha. Ha megijed, rémület rajzolódik ki az arcán, ha fizikai fájdalom éri sír és/vagy gesztikulál."

Lara erős személyiség volt. Akkor miért kell elkezdeni sajnáltatni?


"Rengeteg rajongó visszasírja még a mai napig is a klasszikus játékokban megszokott befont hajat, de ahogy a képeken is láthatjuk a lófarok tért vissza, ami a Crystal Dynamics TR-játékai óta van jelen."

Ha tudják mit akarnak az emberek akkor miért nem az van amit akarnak? Most azért ne hogy a szél több irányba fújja a haját?


"Az emberek a realisztikusságot keresik a játékaikban, amikben hinni tudnak..."

Szerintem nem nagyon kéne a realisztikusságra alapozni. Az emberek szerették Lara nem realisztikus vonásait. A történetből nem kéne akkora drámát készíteni.( Nem azt mondom, hogy nincs helye az érzelmeknek, de túlzásba se kell vinni) Ez egy játék nem egy film.
Nekem ugyanez a véleményem, Lara egy kemény csaj, legyőzhetetlen, szókimondó, kicsit arogáns... megvan a maga kis egyedi stilusa... olyan Laráááááás, nem kéne változtatni, nekem Lara TR9es stilus egyáltalán nem tetszik (leirtak alapján) .... Áhhh de hiányzik a régi Larácska... :/

Kacsa
2012-01-19, 20:20
Nekem ugyanez a véleményem, Lara egy kemény csaj, legyőzhetetlen, szókimondó, kicsit arogáns... megvan a maga kis egyedi stilusa... olyan Laráááááás, nem kéne változtatni, nekem Lara TR9es stilus egyáltalán nem tetszik (leirtak alapján) .... Áhhh de hiányzik a régi Larácska... :/

igen. annyira tetszett, amikor pl. a TR3 leges legvégén elvigyorodott, majd lelőtte a pilótát... :D egyik legjobb pillanat abban a részben. :D

és valóban nem kellene sajnáltatni, hiszen Lara mindig is az a kemény, hősies, semmitől sem rettegő amazon. :) remélem a TR9 során szépen lassan átfejlődik ezzé a kemény csajjá, annak lenne értelme. legyen az elején sírós kislány, de a végén legyen megedzett, kemény amazon. :)
amúgy kicsit az Anniversaryban is észrevettem ezt a sajnáltatást. amikor lelövi Larsont, akkor az egész pillanat olyan mexikói szappanoperás. :D

Öcsí
2012-01-19, 20:44
Csak az a helyzet,hogy nem a TR fanoknak készítik teljes egészében a játékot hanem a többségnek.Szerintem ezzel a sírós,gyönge Lara nem rossz dolog hisz valahol el kell kezdeni,és egy ekkora dráma kell ahhoz,hogy Lara olyan legyen mint akit megismertünk :D A régi Lara is szerethető volt,de szerintem ezt a Larát közelebb fogjuk érezni magunkhoz vagyis én biztos :D

Kacsa
2012-01-19, 20:46
Csak az a helyzet,hogy nem a TR fanoknak készítik teljes egészében a játékot hanem a többségnek.Szerintem ezzel a sírós,gyönge Lara nem rossz dolog hisz valahol el kell kezdeni,és egy ekkora dráma kell ahhoz,hogy Lara olyan legyen mint akit megismertünk :D A régi Lara is szerethető volt,de szerintem ezt a Larát közelebb fogjuk érezni magunkhoz vagyis én biztos :D

ez is igaz.
a Crystal most nem a régi fanoknak készít játékot. (legalábbis az eddigi, "mindent megújítunk" cucc nagyon erre utal.)
na jó, részben persze nekünk is, mert pénzzel fizetünk, ha megvesszük :vlol: , deeeee........
sztem már egy új rajongói táborra hajaznak. :rolleyes: ez van.

Öcsí
2012-01-19, 21:01
Bakker akkor rengeteg idejük van javítgatni :D Na ez egy nagyon pozitív dolog :D

horus
2012-01-19, 21:04
Nem nagyon hiszek uj rajongotabor kialakulasaban, régi a sorozat már, ha vkinek nem tetszettek az eddigi játékok azok egyszerűen szarnak majd rá az uj részre... szal CD b@sz6ja az uj rajongotábort...

Öcsí
2012-01-19, 21:06
Nem nagyon hiszek uj rajongotabor kialakulasaban, régi a sorozat már, ha vkinek nem tetszettek az eddigi játékok azok egyszerűen szarnak majd rá az uj részre... szal CD b@sz6ja az uj rajongotábort...

Ez nem igaz :D Olvastam itt-ott a Tomb Raider cikkek alatti kommenteket magyart,angolt is és mindenki azt írja,hogy eddig nem szerette a sorozatot de ezt tuti,hogy kipróbálja.

YzaaA
2012-01-19, 21:08
És én is úgy érzem, hogy imádni fogom!!^^:DJó hogy kivették azt a célzást, legalább megtanulunk célozni v isjesmi:P
Nekem eddig tetszik minden benne, amit elolvastam, csak 1 bajom van!Nem lehet ÚSZNI>.<

horus
2012-01-19, 21:15
Ez nem igaz :D Olvastam itt-ott a Tomb Raider cikkek alatti kommenteket magyart,angolt is és mindenki azt írja,hogy eddig nem szerette a sorozatot de ezt tuti,hogy kipróbálja.

Minden eddigi résznél ezt mondták :D
Undinál is ez volt, Legendnél is, "jujj ezt kiprobálom ez jo lessz uccsó tr a tr1 volt amivel jatszottam de ezt nagyon jo lessz... " tipikus szöveg minden egyes résznél, Anninál is ez volt.... megse lett belőle semmi... sőt TR csődbe vitte az Eidost... Nem hiszek a cikkek alatti komentekben :D
TR9nél meg olyan oldalon volt kitéve cikk amely nem TR fan oldal és ott azt irta a döntő többség h nem kéne már annyi bőrt húzni a TR-ről hanem abbahagyhatnák már....
szal ennyit az uj fanokrol...

Robbie
2012-01-19, 22:12
Ez nem igaz :D Olvastam itt-ott a Tomb Raider cikkek alatti kommenteket magyart,angolt is és mindenki azt írja,hogy eddig nem szerette a sorozatot de ezt tuti,hogy kipróbálja.

+1.
Tényleg sok helyen látni hogy ez sokkal jobb mint az eddigi, ezt kifogom próbálni még egyet se próbáltam de ez jobban bejön stb...
Valahogy nekem esik jól, hogy így vélekednek róla az emberek :D

Öcsí
2012-01-19, 22:46
Igen:D Már-már ilyen sablon szöveggé válik,hogy -Eddig egy Tomb Raiderrel se játszottam de ez tuti vétel...stb...

Szerintem ez a nagy érdeklődés a horror beütésnek és Lara testi,lelki megváltoztatásának köszönhető.Meg elrugaszkodnak a megszokott dologtól,szerintem ez is rátesz.

Én nagyon örülök,hogy 18-as besorolású lett a játék,már ideje volt :D

Stranger
2012-01-19, 23:35
Na végre valami fejlemény. :D Valószínűleg lesz dupla pisztoly is és még van egy csomó idejük befejezni. Csupa jó hír... A sztorinak pedig jónak kell lennie, ha kb. ez lesz a filmé is. :D
Amúgy ha nem lenne ott a Square Enix az Eidos ezt a verziót már kiadatta volna... trololol xd

Kacsa
2012-01-20, 15:30
Ez nem igaz :D Olvastam itt-ott a Tomb Raider cikkek alatti kommenteket magyart,angolt is és mindenki azt írja,hogy eddig nem szerette a sorozatot de ezt tuti,hogy kipróbálja.

na Öcsi, most úgy tűnik, egyformán látjuk a dolgokat. :D

ja, és a 18-as izének én is örülök. :D tán komolyabbnak tűnik tőle, ha mást nem. ^^

SZERK.:
húúú, most olvastam el a cikket (a Crystal habit podcastosat), és örülök neki, hogy kész van, és annak is örülök, hogy a duplapisztiket is megkapjuk. :D TR nem TR duplapisztolyok nélkül. (kivéve persze AOD. xDD)

Kacsa
2012-01-21, 15:31
Annyit azonban már most is elárult az új Tomb Raider harcrendszeréről, hogy többféle stílusban megoldhatjuk a játék konfrontációit: közelharc útján, távolsági fegyverekkel, valamint lopakodással is. Szintúgy nem csak egy út fog vezetni a rejtélyek megoldása felé, több irány lesz majd választható, annak függvényében, hogy a játékos melyik stílust favorizálja.

ha eddig nem is örültem ennek a a szabadon bejárható, sandboxos dolognak, (aminek még most se :floet:), annak viszont örülök, hogy többféleképpen lehet harcolni. én ugyanis igyekeznék valami kevésbé látványos akciót kihozni a játékból, sőt, ha lehet, el is kerülném a harcot. :)


Majd egyszer, egy későbbi Tomb Raider epizódban megismerhetünk egy "emberibb" Lara Croftot, amint összejön a nagy Ő-vel, de ez még jócskán a látóhatáron túl van.

na neeeeee. na. ne.
nagyon örülök, hogy nincs a láthatáron "románc".
talán a legutolsó dolog, amit egész életemben látni akarok, hogy Lara szerelembe essen. egyszerűen nem passzol hozzá, ezzel le se állok vitatkozni.
ennyire ne térjünk már ki Lara életére, hagyjunk már neki kicsi rejtélyességet, mint régen.
de mindenesetre örülök, hogy a Crystallal ennyire azért egyetértek, hogy TR = NUKU SZERELEM.
de azért kiváncsi vagyok, hány idióta volt az, aki felhozta ezt a fórumon. :rolleyes:


Az irányítással kapcsolatosan annyit árult el, hogy a realisztikusság felé igyekeztek elmozdulni Lara mozdulatainak és lehetőségeinek kidolgozásánál.

ennek is örülök, hiszen mindig is nagy gyagyám volt a realisztikusság. :rolleyes:
pedig ebben hibás vagyok, mert nem kéne túlságosan realisztikusnak lennie.
ha már a realisztikusságnál tartunk - remélem ott kezdődik ez a dolog, hogy JÓÓÓCSKÁN lerövidítik az ugrások nagyságát, mint amit még régen, az E3-mas demóban láttunk. de szerintem azóta már minden megváltozott, sztem több, mint valószínű, hogy a mostani állapotot és az E3-mas demós állapotot már szinte össze se lehet hasonlítani. :D
Nem tudom mi történt velem... de örülök ezeknek a híreknek.
Itt és most (...igen... egy spoileres rejett vacakban x"D) mindenki előtt megígérem, hogyha most az egyszer betart mindent a Crystal Dynamics, amit ígér, akkor megbocsátok nekik minden értelemben. :clown: De ismétlem: MINDENT, AMIT ÍGÉR. :rolleyes:

Robbie
2012-01-21, 15:38
na neeeeee. na. ne.
nagyon örülök, hogy nincs a láthatáron "románc".


Egyet értek :) max még jöhetne AoD folytatásként Kurtisel való találkozás de nem ilyen együtt éléses dolog xD

horus
2012-01-21, 16:06
Lehet benne románc, csak az attól függ hogy ábrázoljak azt, Mass Effectben is milyen jó volt már :D Meg Alan Wake-ben is nagyon ott volt... szal ha nem ilyen nagyon nyálas sztem jöhet... :D

tombraidermaster1996
2012-01-21, 17:23
Háááááátt.... nem is tudom, szerintem akkor inkább csinálják meg az aod2-t a Tomb Raider után, hiszen jövőre már 2013 és az aod 10 éves szülinapja, akkor ott lehetne pici románc Kurtissel, ha nem halt meg ez alatt a tíz év alatt. :D Bocsi az offért.

Kacsa
2012-01-21, 17:44
Egyet értek :) max még jöhetne AoD folytatásként Kurtisel való találkozás de nem ilyen együtt éléses dolog xD

jaj, igen, Kurtist elfelejtettem. maximum vele, de akkor sem olyan nyíltan. :D

CrashHungarian98
2012-01-21, 17:44
Háááááátt.... nem is tudom, szerintem akkor inkább csinálják meg az aod2-t a Tomb Raider után, hiszen jövőre már 2013 és az aod 10 éves szülinapja, akkor ott lehetne pici románc Kurtissel, ha nem halt meg ez alatt a tíz év alatt. :D Bocsi az offért.

Vagy AOD Remake-t is csinálhatnak :offtopic::offtopic::offtopic:

tombraidermaster1996
2012-01-21, 18:08
Vagy az is jó lenne, de akkor olyan grafikával, amely minden gépen elmegy. Pl: Legend grafikája, vagy folytathatnák az aod2-t amit anno 2005-ben elkezdtek. De inkább legyen már kész a Tomb Raider,már nem bírom kivárni az őszt. Az alfa verzió már kész, ahogy olvashattuk is, azon még javítgatnak, és utána ősszel kiadják és majd akkor kiderül, hogy milyen lesz. :)

Kacsa
2012-01-21, 18:30
jaja. :)
kiváncsi vagyok, mikor adják ki a demót.

horus
2012-01-21, 20:36
Már igy belegondolva mégis kell románc a TRbe!!! Mint a filmekben is van pl. ilyen cseles dolgokat pl. a pasitól kő vmi ezért Lara csókolózik vele majd szépen hát****urja vagy vmi ilyen jó kis jelenet... xDDD
TRAOD remake nem kell, max a szülinapra portolják át a mai generációra, bugokat eltörölve és HD graffal :jumper::jumper:

Barney
2012-01-23, 13:32
na neeeeee. na. ne.
nagyon örülök, hogy nincs a láthatáron "románc".
talán a legutolsó dolog, amit egész életemben látni akarok, hogy Lara szerelembe essen. egyszerűen nem passzol hozzá, ezzel le se állok vitatkozni.
ennyire ne térjünk már ki Lara életére, hagyjunk már neki kicsi rejtélyességet, mint régen.
de mindenesetre örülök, hogy a Crystallal ennyire azért egyetértek, hogy TR = NUKU SZERELEM.
de azért kiváncsi vagyok, hány idióta volt az, aki felhozta ezt a fórumon. :rolleyes:



ennek is örülök, hiszen mindig is nagy gyagyám volt a realisztikusság. :rolleyes:
pedig ebben hibás vagyok, mert nem kéne túlságosan realisztikusnak lennie.
ha már a realisztikusságnál tartunk - remélem ott kezdődik ez a dolog, hogy JÓÓÓCSKÁN lerövidítik az ugrások nagyságát, mint amit még régen, az E3-mas demóban láttunk. de szerintem azóta már minden megváltozott, sztem több, mint valószínű, hogy a mostani állapotot és az E3-mas demós állapotot már szinte össze se lehet hasonlítani. :D
Nem tudom mi történt velem... de örülök ezeknek a híreknek.
Itt és most (...igen... egy spoileres rejett vacakban x"D) mindenki előtt megígérem, hogyha most az egyszer betart mindent a Crystal Dynamics, amit ígér, akkor megbocsátok nekik minden értelemben. :clown: De ismétlem: MINDENT, AMIT ÍGÉR. :rolleyes:



Szerintem a "kutatunk anyu" után téma se jobb mint a románc:PP

Én nem értem miért van mindenki annyira rákattanva a realisztikusságra, ha egy konzoljátékkal játszik. Persze valamennyire kell rá figyelni (pl.: Lara haja ami átlóg a testén), de szerintem nem nagy baj ha képes nagy ugrásokra.

Öcsí
2012-01-23, 13:44
Én szeretem a realisztikusságot,de leginkább abban a formában,hogy maga a játék/karakter ne legyen "merev".Mint például,hogy Lara beszél magához...ez annyira emberi dolog.Egy normális ember ugyan ezt tenné.Nekem ezek kellenek ezekkel lesz a játék "emberibb" és szerintem ez nagyon fontos :D

Kacsa
2012-01-23, 14:25
Szerintem a "kutatunk anyu" után téma se jobb mint a románc:PP

de szerintem nem nagy baj ha képes nagy ugrásokra.

hát nem is mondtam, hogy a kutatunk anyu téma jó. :D

az ugrások meg... hát nem tudom. nekem morbidul nagynak tűntek. és ráadásul az, ahogy a peremeken felmászott... és nem mellékesen az, hogy a beleit és a veséjét teljesen átszúrta egy bot... (ezt eleve nem igazán lehet túlélni, pláne akkor, ha semmi orvosi ellátás nincs a közelben.. és hogy fájhat... te jó ég.) ha mondjuk a lábába vagy a kezébe szúródott volna, de így, hogy majdnem a hasa kellős közepén volt...
hát remélem, ezeket kijavítják majd. :) annyira szeretném, ha ezeket elmondhatnám a Crystalnak, hátha tudnák nekik segíteni.

Barney
2012-01-23, 14:38
hát nem is mondtam, hogy a kutatunk anyu téma jó. :D

az ugrások meg... hát nem tudom. nekem morbidul nagynak tűntek. és ráadásul az, ahogy a peremeken felmászott... és nem mellékesen az, hogy a beleit és a veséjét teljesen átszúrta egy bot... (ezt eleve nem igazán lehet túlélni, pláne akkor, ha semmi orvosi ellátás nincs a közelben.. és hogy fájhat... te jó ég.) ha mondjuk a lábába vagy a kezébe szúródott volna, de így, hogy majdnem a hasa kellős közepén volt...
hát remélem, ezeket kijavítják majd. :) annyira szeretném, ha ezeket elmondhatnám a Crystalnak, hátha tudnák nekik segíteni.

Ebben egyetértek ( pl.: amikor a Legendben a flashback pályán a lándzsák arréb tolják Larát), de szerintem Lara mozgása rendben volt. És az nem tetszik hogy Larát annyira élethűvé akarják tenni.

Öcsí
2012-01-23, 14:47
hát nem is mondtam, hogy a kutatunk anyu téma jó. :D

az ugrások meg... hát nem tudom. nekem morbidul nagynak tűntek. és ráadásul az, ahogy a peremeken felmászott... és nem mellékesen az, hogy a beleit és a veséjét teljesen átszúrta egy bot... (ezt eleve nem igazán lehet túlélni, pláne akkor, ha semmi orvosi ellátás nincs a közelben.. és hogy fájhat... te jó ég.) ha mondjuk a lábába vagy a kezébe szúródott volna, de így, hogy majdnem a hasa kellős közepén volt...
hát remélem, ezeket kijavítják majd. :) annyira szeretném, ha ezeket elmondhatnám a Crystalnak, hátha tudnák nekik segíteni.

Az adrenalin, a félelem és az élni akarás sok mindenre képes :D

Michele
2012-01-23, 16:19
http://www.youtube.com/watch?v=NrWKD1EkEWo

"Magasan száll, aztán földet ér.
Úgy volt jó, de most csak hasonló,
és a végén már ennyit sem ér.
Volt első, de most csak utolsó."
---------------------------------------------
Barney: Veled egyetértek. Mint mindig.

Kacsa
2012-01-23, 17:10
Az adrenalin, a félelem és az élni akarás sok mindenre képes :D

ez nagyon is igaz, de bél és a vese nem regenerálódnak. :D

Robbie
2012-01-24, 12:35
De ez egy játék!
Hiába akarják realisztikusra csinálni valami unrealisztika kell bele főleg majd ha azok az ellenségek is benne lesznek mint az első rajzokon :)
Ezért szerintem simán belefér az a bot.

Kacsa
2012-01-24, 14:17
Ezért szerintem simán belefér az a bot.

jójó, persze, de ha az (idézem) "realisztikusság felé fordulnak", akkor ne nagyon legyen több ilyen. :) de 2-3 ilyesmi azért még belefér persze.

OBig
2012-01-24, 21:15
ez nagyon is igaz, de bél és a vese nem regenerálódnak. :D

Még jó, hogy a máj igen. Ez a szerencsém. :):D:D

Kacsa
2012-01-27, 17:43
"Crystal Dynamics megígérte, hogy nem követik el újra azt a bakit, ami a Tomb Raider: Underworldöt is sújtotta: azaz a megjelenés után érkező DLC nem az alapjátékból szükségszerűen kivágott fejezeteket tartalmazza, hanem teljesen más élményt ad majd, amire tényleg megéri az árát."

KÖVEZZETEK MEG, DE TÉNYLEG EGYRE JOBBAN KELLEMESEN CSALÓDOK A CRYSTALBAN! :thumb:
nem hittem, hogy valaha is hallani fogom tőlük (KOMOLYAN, EZT SOSEM GONDOLTAM VOLNA), hogy bakik voltak a TRU DLC-jei.

és a Wii-U is... hát tényleg nem kéne rá, sztem csak veszteség lenne. nagyon új a Wii-U, és ha MOST elkezddenék rá fejleszteni a TR9-et, akkor az a verzió biztos sokkal trógerabb lenne, mint a X360-PC (Mac)-PS3 verzió.

Robbie
2012-01-27, 19:18
és a Wii-U is... hát tényleg nem kéne rá, sztem csak veszteség lenne. nagyon új a Wii-U, és ha MOST elkezddenék rá fejleszteni a TR9-et, akkor az a verzió biztos sokkal trógerabb lenne, mint a X360-PC (Mac)-PS3 verzió.
Persze, eladások listán Wii-s verziók kullogottak a legvégén eddig, és remélem exlusive dlcket elfelejtik :D

Roli
2012-01-27, 21:40
Hamarosan érkezik a megújult TR.com weboldal is. :)

Ting
2012-01-28, 09:54
Wii U változat felesleges, eltolná a fejlesztési időt. DLC-k meg tényleg jöhetnének mostmár minden platformra. :)

horus
2012-01-28, 10:55
Wii U változat felesleges, eltolná a fejlesztési időt. DLC-k meg tényleg jöhetnének mostmár minden platformra. :)

Sztem egyáltalán ne jöjjenek, tegyék bele játékba oszt ennnyi :p
Sztem Wiire eddig is csak azért volt h legyen még + pár1000 eladott példány...

OBig
2012-01-28, 11:13
vagy jöhetnének a DLC-k, mint régen is, Gold-nak. Minden platformra.

horus
2012-01-28, 11:21
vagy jöhetnének a DLC-k, mint régen is, Gold-nak. Minden platformra.

Úgy igen, külön dobozos, fizetős később ingyenes :D

Kacsa
2012-01-28, 11:29
Sztem egyáltalán ne jöjjenek, tegyék bele játékba oszt ennnyi :p


amúgy nekem is ez a hitvallásom. :P egyszer fizettél érte (és azért elég sok, sőt, rohadt sok az a 13 ezer forint), akkor legyen teljes az élmény, ne kelljen fizetni a DLCk-ért. vagy ha kell fizetni értük, ne is legyenek DLC-k.

Úgy igen, külön dobozos, fizetős később ingyenes :D

később ingyenes? hát akkor felőlem... :D
jó, most jöhetnek a panaszok, hogy pénzsóvár vagyok, meg minden, de könyörgöm. az átlagos magyar polgárnak nem telik mindenre. hogy finom legyek. :cool:

@rpuc€Ł€€
2012-02-03, 08:31
pontosan, szerintem is, ha már megveszed a játékot nagyon drágán ,akkor abban ne legyenek kispórolva részek :S
az underworldnál nagyaon csunya volt amit műveltek, és ráadásul csak xbox360ra adták ki.:S remélem ha lesz is DLC- je az újnak, akkor az minden platformra lesz!:rolleyes:

Szajuri
2012-02-08, 23:51
johetnenek a DLC-k de akkor mar PC-re is hogy letolthessem :jumper:

@rpuc€Ł€€
2012-02-09, 10:02
Minden platformra, és ingyen vagy ne is jöjjenek hanem tartalmazza az akap játék

Szajuri
2012-02-12, 18:57
sajna ez csak álom :( ma minden csak az átkozott pénz körül forog....

Kacsa
2012-02-12, 21:24
vadonatúj interjú Meagannel!
cBYQJTQSbc8&feature=g-u-u&context=G2f0b662FUAAAAAAAAAA

éééés MEGINT kellemesen csalódok bennük.
hihetetlen, de halál komolyan beszélek.... nem tudom mi van velem, már félek magamtól xDDDDDDD
de most komolyan... meséltek róla, azaz kimondták, így szó szerint, hogy a Core-t kedvelő játékosoknak, a régi TRfanoknak is sikeressé akarják tenni a játékot!
nem tudom, ti hogy vagytok vele, de énbennem tényleg erősen kezd a remény újjáéledni. :)

Szajuri
2012-02-13, 14:27
majd ha latom hogy produkaltak is valamit...mert ez csak beszed meg az a video amit mar 6000x lattam :)

Kacsa
2012-02-13, 14:54
majd ha latom hogy produkaltak is valamit...mert ez csak beszed meg az a video amit mar 6000x lattam :)

ugyanezt mondtam én is pár hónapja, dehát ha ennyiszer elmondják ugyanazt, akkor biztos van benne valami igaz. :)
csak nem puszta ígérgetés ez, mint az Undinál. azt már elcseszték, de látom én rajtuk, hogy ezt most nagyon akarják... hát na, nem akarok koppanni, de most valahogy úgy érzem, jó lesz ez a TR... de a másik pillanatban meg nem így vagyok.
áhh, nem biztos itt semmi sem. csak a remény.

YzaaA
2012-02-13, 18:29
Bennem a remény nem halt meg!!:D
Szerintem ez a TR jó lessz, igaz nem ojan mint a rég, sajnos azt már nem lehet leútánozni, de ezek elég biztatóan hangzódnak azok, amit igérnek!!
Szerintem már az Undi bukásánál rájöttek arra, hogy ebbe az új TR-be bele kell adjanak minden elfogadhastó és megigért dlgot, nem csak a aszájukat jártatni!

Amúgyis azt olvastam asszem itt is volt írva, hogy most már a játék kész, csak a hibákat javítják, ami bíztatóan hangzik!!:D

Szajuri
2012-02-13, 19:23
Kedves Hölgyeim és Uraim!

Kívánom, hogy úgy legyen ahogy mondjátok! De tudjátok ebben a mai világban nagyon sok mindent meglehet etetni szépen velünk a ''néppel'' ... Az egy kicsit durva, hogy már most kész van a játék bár a 10órás játékidő kapcsán oké elhiszem....csak majd nehogy sírjunk.. Én kissé lemaradtam mert még csak most szereztem tudomást hogy 18as karikát kapott a játék nna remélem éppolyan félelmetes lesz mint a TRAOD mert nekem az az volt. Most ne nevessen ki senki :D ááh de szerettem :')

YzaaA
2012-02-13, 19:33
Nekem is az AOd volt a legfélelmetesebb, föleg a Sanatorium-os résznél féltem...:o
Hát igen, végül is ,,A remény hal meg legutoljára'':D

Szajuri
2012-02-13, 19:48
A Szanatorium-os pálya a kedvencem :D meg Louvre. Na meg az összes háttérzene :) A Core-tól nagyon csíptem, hogy a pályákat mind olyan titokzatossá tették, kicsi félelmet keltve valamint nagyon jó háttérzenéket választottak. Ezalatt nem feltétlen azt értem hogy szép zenéket, de a pályákhoz jól passzoltak ^^

YzaaA
2012-02-13, 20:00
Igen, nekem még a fejtörök is tetszenek, amiket meg kell oldani benne!:DA Core-os TR-k mai napig is jók maradnak!!

Kacsa
2012-02-13, 20:48
Én kissé lemaradtam mert még csak most szereztem tudomást hogy 18as karikát kapott a játék nna remélem éppolyan félelmetes lesz mint a TRAOD mert nekem az az volt. Most ne nevessen ki senki :D ááh de szerettem :')

itt nem a félelemre mennek elsődlegesen, itt a véres és brutális elhalálozások miatt lett 18-as a karika.
persze másodlagosan biztos közrejátszik erre a 18-as vacakra a félelem is. :) de nem kell semmiféle horror-ijesztésre számítani, persze.

horus
2012-02-13, 22:09
Kedves Hölgyeim és Uraim!

Kívánom, hogy úgy legyen ahogy mondjátok! De tudjátok ebben a mai világban nagyon sok mindent meglehet etetni szépen velünk a ''néppel'' ... Az egy kicsit durva, hogy már most kész van a játék bár a 10órás játékidő kapcsán oké elhiszem....csak majd nehogy sírjunk.. Én kissé lemaradtam mert még csak most szereztem tudomást hogy 18as karikát kapott a játék nna remélem éppolyan félelmetes lesz mint a TRAOD mert nekem az az volt. Most ne nevessen ki senki :D ááh de szerettem :')

Nem csak a mai világban a nagy kutyák ősidők óta mindig mindent megetettek velünk xDDD
Ez az alfa verzió ez milyen ?? Ez még nagyon korai nem ? Ez a legkoraibb fazis ?
Én még most sem tudok hinni a Crystalban, de lehet most jobb lessz több fejlesztő is közreműködött most, meg SE... én már csak reménykedem...

Szajuri
2012-02-13, 22:25
Milyen alfa verzio?

horus
2012-02-13, 22:28
Milyen alfa verzio?

Nem rég mondták h a játék már alfa verzióba lépett...

Szajuri
2012-02-13, 22:44
Jaaa, félreértettem. :) Háááát én még nem láttam semmi új extrát :D

Scoobykah
2012-02-16, 22:20
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lp9gyrSHeP1qkq7tbo1_500.jpg

erre már nem tudok mit mondani...:clown:

OBig
2012-02-17, 06:03
De hát megmondták, hogy teljesen más lesz mint az eddigi. :):D:D

http://www.youtube.com/watch?v=A-L85KWqvso

Scoobykah
2012-02-17, 12:03
de még mennyire:D

(mellesleg mekkora nyögést vág be az óra lekapcsolásához?XDD)

Szajuri
2012-02-17, 18:09
De hát megmondták, hogy teljesen más lesz mint az eddigi. :):D:D

http://www.youtube.com/watch?v=A-L85KWqvso


fúúúújj na ne már ...

Kacsa
2012-02-17, 18:40
"Az, hogy nem özönlenek a hírek a stratégia terv része. Mindent tudatosan csinálnak..."

oksa, akkor nem szóltam. :D ha tudatosan van, akkor nem szóltam. :D

tombraidermaster1996
2012-02-17, 19:36
http://25.media.tumblr.com/tumblr_lp9gyrSHeP1qkq7tbo1_500.jpg

erre már nem tudok mit mondani...:clown:

Ez nagy. XD XD Hát most leestem a hokedliről, amikor ezt megláttam. XD XD Megjelent ez, vagy csak fan art??? Mert ha megjelenik akkor vagy letöltöm, vagy megveszem. :D Kitudja, hogy milyen paródia ez már megint a Lego-tól. :D

Öcsí
2012-02-17, 21:30
A trailerben 1:40 után amikor villámlik,akkor Larának olyan "old larás" beütése van.Úgy az egész arcberendezése tiszta régi Larás,nem?

http://www.youtube.com/watch?v=nFBrgeSjj-0

horus
2012-02-17, 22:09
A trailerben 1:40 után amikor villámlik,akkor Larának olyan "old larás" beütése van.Úgy az egész arcberendezése tiszta régi Larás,nem?

http://www.youtube.com/watch?v=nFBrgeSjj-0

Most ahogy megnéztem, tiszta TR4 kis lara :O (Ja amugy lara melle itt láwcsi<333)http://i42.tinypic.com/50o65g.jpg

Kacsa
2012-02-18, 10:36
én nem látok köztük semmi hasonlóságot. :P amúgy ezt a kicsi Larát mindig is gusztustalannak tartottam. :vlol: olyan pedofil feje van. x"D

Öcsí
2012-02-18, 11:56
Nekem inkább a TR1-es Larához "hasonlít".Nem is az,hogy hasonlít csak azt az érzetet kelti bennem :D

Barney
2012-02-20, 17:26
A trailerben 1:40 után amikor villámlik,akkor Larának olyan "old larás" beütése van.Úgy az egész arcberendezése tiszta régi Larás,nem?

http://www.youtube.com/watch?v=nFBrgeSjj-0


1:09-nél pedig underworld-ös (szerintem)

Robbie
2012-02-20, 21:58
Szerintem 18 napon belül jöhet egy előzetes :D
Ha a régebbi interjúnak hihetünk miszerint 2012ben minden nagyobb játékrendezvényen ott lesznek Március 5-9 pedig GDC. :)

Kacsa
2012-02-21, 14:25
Szerintem 18 napon belül jöhet egy előzetes :D
Ha a régebbi interjúnak hihetünk miszerint 2012ben minden nagyobb játékrendezvényen ott lesznek Március 5-9 pedig GDC. :)

na, de jó. :) akkor már végre, VÉÉÉÉÉÉGRE tavasz, és még egy újabb TR9 tartalom is jöhet.

Scoobykah
2012-02-27, 17:34
http://www.youtube.com/watch?v=7LAMO74xz54&feature=related


lányoknak!:)

horus
2012-02-27, 18:02
http://www.youtube.com/watch?v=7LAMO74xz54&feature=related


lányoknak!:)

sztem nem csak lányoknak, mindenkinek! sztem ez nem egy olyan smink, ossze-szkreccselt arcot fest magának, mindenkinek lehet ossze-szkreccselt feje, nem csak a lányoknak vagy tévedek ?:D

Scoobykah
2012-02-27, 21:05
végülis..igazad van...elvégre én is használtam ezt azt...(szemceruza,körömlakk estébé..persze feketét...XD)

Roli
2012-02-28, 20:14
Mégse jön a héten az új TR weboldal. Karl elég félreérthetően fogalmazott - így több oldal is kihírelte, erre........ :angry:
Lényeg, hogy a stúdió kapja csak meg az új weboldalt, de hogy mikor lesz online, az egyelőre jó kérdés...

Robbie
2012-02-28, 21:30
Mégse jön a héten az új TR weboldal. Karl elég félreérthetően fogalmazott - így több oldal is kihírelte, erre........ :angry:
Lényeg, hogy a stúdió kapja csak meg az új weboldalt, de hogy mikor lesz online, az egyelőre jó kérdés...

Március 5-9 között tutiiiiiiiiiii :)

Roli
2012-03-02, 14:11
http://gamekapocs.hu/hir/27871/tomb_raidert_fejleszt_a_god_of_war_ii_fonok

Még egy jó hír :D

Scoobykah
2012-03-05, 14:30
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DuN0fpUZZTs

nocomment..:)

Öcsí
2012-03-05, 17:55
Anyira szeretek ilyen videókat nézni.Olyan jó látni miből lett a Tomb Raider és hol tart.Szerintem egy cseppet se szégyenkezhet a sorozat.Voltak törések de még mindig van TR.A zenék valami fantasztikusak,főleg a next-genek (Annit kivéve)
A TR9 eddigi zenéi nem foghatóak az összes többihez szerintem :D.Végre ebben az évben ámulunk és bámulunk majd :D

http://www.youtube.com/watch?v=S3x1qS0C3Gw&feature=related

horus
2012-03-05, 18:29
Anyira szeretek ilyen videókat nézni.Olyan jó látni miből lett a Tomb Raider és hol tart.Szerintem egy cseppet se szégyenkezhet a sorozat.Voltak törések de még mindig van TR.A zenék valami fantasztikusak,főleg a next-genek (Annit kivéve)
A TR9 eddigi zenéi nem foghatóak az összes többihez szerintem :D.Végre ebben az évben ámulunk és bámulunk majd :D

http://www.youtube.com/watch?v=S3x1qS0C3Gw&feature=related

ez a video halal unalom, inkabb csinalhatnanak egy porgos, akcios vidit amiben az eddigi osszes tr jatekbol van egy jelenet... hááát akcio kalandbol vmi survive-izé:tease: szerintem nem jo utra tévedt a sori...
Am meg ruhellem az ilyen jellegu vidiket, olyan hatast kelt mintha már vége lenne az egésznek....

Kacsa
2012-03-05, 20:07
A zenék valami fantasztikusak,főleg a next-genek

na, ebben telejsen egyetértek. :D


(Annit kivéve)

pfff. :D sztem annak van a legjobb zenéje. :vlol:

CrashHungarian98
2012-03-05, 20:09
pfff. :D sztem annak van a legjobb zenéje. :vlol:

szet is :D

Öcsí
2012-03-05, 21:13
Underworld,Legend sokkal egyedibb és jobb hangzású szerintem :D

Scoobykah
2012-03-06, 14:16
http://www.youtube.com/watch?v=KWiw0DD45nk

kimaradt jelenetek a trailerből

Roli
2012-03-06, 15:43
Nem olyan biztos az, hogy kimaradtak ezek. :) Mert a legutóbbi podcastban is elhangzott, hogy a legelső, nyitójelenet előre renderelt, az összes többi játékbeli motor.

És hát nagyon valószínű, hogy a nyitójelenetet vágták össze inkább trailerbe, szvsz. :)

De ki tudja, majd meglátjuk (a vak is ezt mondta...) :D

Kacsa
2012-03-09, 13:48
Roli b+, beeeenneee vagy a Crystal Habit Monthly hírlevélben!! :jumper::jumper:
büszkék vagyunk Rád. :D

Roli
2012-03-09, 16:39
Na erre aztán pedig tényleg nem számítottam. :vlol:
Imádom Meagan Marie-t :hug: <3 :D

Kacsa
2012-03-09, 19:02
Imádom Meagan Marie-t :hug: <3 :D

Háhh. :D Úgy tűnik ő is téged. :P

Ting
2012-03-10, 10:59
Tééényleg. Lassan celeb leszel náluk is! :D :vlol: Grat! :)

Kacsa
2012-03-22, 15:26
x'DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
NÉZZÉTEK TELJESEN VÉGIG, ÉN AZ ASZTALT CSAPKODTAM, PLÁNE, AMIKOR LARA KICSÚSZIK ROTH KEZÉBŐL xDDDDDDDDDDDDVÍÍÍÍÍÍSÍÍÍÍÍÍÍÍTOOOOOK :vlol: :vlol: :vlol: (igen. Twilight - Breaking Dawn reakció. sose szerettem a nyomorék vámpírokat x'DD)
:jumper::jumper::jumper::jumper::jumper::jumper:
http://www.veoh.com/watch/v24135855KAR2PKbk
hol van a sexy bodyd, thatnorskchick? eltűntél ám. :(:(:(

OBig
2012-03-22, 19:25
Na ez a Juci se fogja ezt végigvinni. :D:D
http://www.treditor.ultranet.hu/treditor/images/smileys/icon_192.gif

Kacsa
2012-03-22, 19:56
Na ez a Juci se fogja ezt végigvinni. :D:D
http://www.treditor.ultranet.hu/treditor/images/smileys/icon_192.gif

nem, de valójában ez a Twilight - hajnalhasadás Traileréből van összevágva. :D
thatnorskchick műve, szóval persze, hogy fetrengek. :D

Roli
2012-03-22, 20:03
Kész, ez nagyon betett - K.O. :vlol::vlol::vlol:

horus
2012-03-22, 20:12
nem, de valójában ez a Twilight - hajnalhasadás Traileréből van összevágva. :D
thatnorskchick műve, szóval persze, hogy fetrengek. :D

Öööö... én meg néztem, de nem tom mi az összefüggés a twilight meg eme vidi között... azt tudtam kivenni, hogy egy twilight rajongó nézi a TR trailerét... De én a twilight traileréből egy kockát sem látok... Hol van ez összevágva ???

Hanna
2012-03-22, 20:46
Drága jó istenem.....:eek:

Robbie
2012-03-22, 21:03
ÚRISTEN VÉGEM!!!
Köszi hogy beküldted behaltam ezen LOOOOOOOOOOOOL

Scoobykah
2012-03-23, 11:22
Öööö... én meg néztem, de nem tom mi az összefüggés a twilight meg eme vidi között... azt tudtam kivenni, hogy egy twilight rajongó nézi a TR trailerét... De én a twilight traileréből egy kockát sem látok... Hol van ez összevágva ???

a csaj reakciói a Twilight trailer megnézésekor történtek.ehhez adták hozzá a TR bemutatót.:)

eredetileg ez sokkal hosszabb,meg többet magyaráz,de a gáz,hogy nemcsak ennél sikítozik....igazi YTP :$ mmint a csaj

Kacsa
2012-03-23, 14:50
Öööö... én meg néztem, de nem tom mi az összefüggés a twilight meg eme vidi között... azt tudtam kivenni, hogy egy twilight rajongó nézi a TR trailerét... De én a twilight traileréből egy kockát sem látok... Hol van ez összevágva ???

boccs, rosszul fogalmaztam. :D
de legelőször le is írtam, hogy Twilight - breaking dawn reakció. :D

horus
2012-03-26, 19:46
na mikor jon mar vmi hir ? Roli te mit tudsz ?

Roli
2012-03-26, 19:56
Először az új weboldal jön, de hogy aztán mi lesz, azt nem tudom :o

horus
2012-03-26, 20:09
Először az új weboldal jön, de hogy aztán mi lesz, azt nem tudom :o

Ne hallgass el semmit, beszélj vagy meghalsz! :vlol::vlol:

Robbie
2012-03-26, 20:54
Én reménykedem hogy E3 előtt még jön valami de előző két példából ítélve nem jönnek be a találgatásaim :( xD
Vagy lehetséges új weboldallal jön valami? ha mostani oldalból indulunk ki :D

Roli
2012-03-26, 22:16
http://forums.eidosgames.com/showpost.php?p=1736767&postcount=53

Na tessék, máris van valami :D

(Ahogy kiveszem Meagan üzenetéből, már jövő hónap végén indulhat a mandula :D)

Kacsa
2012-03-27, 08:01
http://forums.eidosgames.com/showpost.php?p=1736767&postcount=53

Na tessék, máris van valami :D

(Ahogy kiveszem Meagan üzenetéből, már jövő hónap végén indulhat a mandula :D)

nagyon jó kérdések :)

Roli
2012-03-27, 16:32
Esetleg nem lenne valakinek "kedve" lefordítani?

(Szakdolgozatot írok - péntekig kész kell lennem vele, és nincs időm + energiám + jelenleg eszem se rá) :o

Kacsa
2012-03-27, 16:47
Esetleg nem lenne valakinek "kedve" lefordítani?

(Szakdolgozatot írok - péntekig kész kell lennem vele, és nincs időm + energiám + jelenleg eszem se rá) :o

milyen nyelvről milyen nyelvre? :D

Roli
2012-03-27, 17:47
http://forums.eidosgames.com/showpost.php?p=1736767&postcount=53
Ezt angolról magyarra. :D

OBig
2012-03-30, 13:06
jajj, ne tolongjatok már. :)
Hát Roli, magad uram, ha ..............:)

Roli
2012-03-30, 14:07
Ja-ja...
Na mindegy.

OBig
2012-03-30, 19:43
Ne keseredj el, vannak ilyen hullámvölgyek. :)
Majd letörlöm a könnyeidet. :D

horus
2012-03-30, 19:57
Ja-ja...
Na mindegy.

Hát figy senki se fogja itt neked megcsinálni a házidat... ha az oldalhoz kapcsolódott volna akk biztosra veszem hogy segitett volna vki...

Roli
2012-03-30, 19:58
Hát figy senki se fogja itt neked megcsinálni a házidat... ha az oldalhoz kapcsolódott volna akk biztosra veszem hogy segitett volna vki...

Milyen házit?
Tisztán leírtam, hogy ebben kellene segítség angolról magyarra: http://forums.eidosgames.com/showpost.php?p=1736767&postcount=53

tombraidermaster1996
2012-03-30, 20:09
Igaza van Rolinak, mert szépen leírta, sztem az kavart be, hogy vizsgázik. Az a baj, hogy hiába jó az angol tudásom, egy ilyen hosszú szöveget garantáltan nem tok teljesen érthetően magyarra lefordítani, szótárt meg gugli fordítót nem használok, hanem kikövetkeztetem a szó jelentését.:o

horus
2012-03-30, 20:55
Milyen házit?
Tisztán leírtam, hogy ebben kellene segítség angolról magyarra: http://forums.eidosgames.com/showpost.php?p=1736767&postcount=53

Ohhh akkor bocsánat, vmit félreértettem...
Még1x elnézést

Matie
2012-03-30, 23:57
Küldtem üzenetet :)

Roli
2012-03-31, 08:36
Nagyon szépen köszönjük Matie :giant_kiss:

@tombraidermaster1996, a szándék a fontos :hug:
@Horus, semmi baj. :)

tombraidermaster1996
2012-03-31, 10:51
Nagyon szépen köszönjük Matie :giant_kiss:

@tombraidermaster1996, a szándék a fontos :hug:
@Horus, semmi baj. :)

:) :) :)

OSZRichard
2012-03-31, 10:52
Emészt a kíváncsiság, milyen lesz?

OBig
2012-03-31, 12:35
Hiába, a lyányok, a lyányok .....
segítenek. :)

tombraidermaster1996
2012-03-31, 13:10
Hiába, a lyányok, a lyányok .....
segítenek. :)

Khhhmm... Én srác vagyok. :D XD

Kacsa
2012-03-31, 17:46
Khhhmm... Én srác vagyok. :D XD

Matienak mondta. :P

tombraidermaster1996
2012-03-31, 18:04
Tudom, mivel Matie is és Horus is lány. :) Pont ezért szeretjük őket. :)

horus
2012-03-31, 20:00
Tudom, mivel Matie is és Horus is lány. :) Pont ezért szeretjük őket. :)

Bassszus, eeeeeeztt nem hiszem eeeeeeeeeeeeeeeel, engem mindenki lanynak nez itt ???????????
FIU VAGYOK

tombraidermaster1996
2012-03-31, 20:08
Bocsánatot kérek még egyszer itt is tőled horus! Én idiot... :S

OBig
2012-03-31, 20:35
Azért ne csodálkozz horus. :)
Kint, az egyik "legnagyobb" pályakészítő, Horus, lány:)
http://treditor.hu/riportok/horus/horus.htm

Kacsa
2012-04-01, 09:02
hááát az új hírrel kapcsolatban:
remélem azért kevés ideig játszunk mással :angry: a játék legalább 90%-át Larával akarom átélni. :mad:

CrashHungarian98
2012-04-01, 09:04
Jó tréfa :p

Roli
2012-04-01, 09:29
Nem tréfa, ez csak véletlen egybeesés az április 1-el :/
Ha hamarabb leesett volna, hogy ma elseje van, akkor inkább csak holnap teszem ki.

horus
2012-04-01, 09:35
Na ez volt aza fuuuuu de nagy media push ??? erre kellet varnunk ennyi ideig ????!!!

Kacsa
2012-04-01, 11:39
Na ez volt aza fuuuuu de nagy media push ??? erre kellet varnunk ennyi ideig ????!!!

neeem, biztos hogy ez nem az.

Stranger
2012-04-01, 12:16
Hogy megörültem már a hírnek. :p De csak leesett és miután elolvastam örülök is, hogy csak... "az". :p:D

Robbie
2012-04-01, 19:26
Na ez durva lesz :O régebben volt erre utaló pletyka....
(de amúgy az időzítés nem a legjobb xD holnap is kirakhattad volna xD)
http://m.blog.hu/tr/trollfesz/image/110514/gif3.gif

Roli
2012-04-01, 19:34
http://tombraiders.hu/images/stories/tr/tr_apr1_roth2.jpg

Kacsa
2012-04-01, 19:57
:D :D :D :D :vlol:
amúgy van az osztályunkban 4 gyerek, akik a legnagyobb trollok xDD
én vagyok az egyik :D mikor egyik (könnyedebb) órán csoportot kellett alakítani, Trollfacenek hívtuk magunkat. :D

CrashHungarian98
2012-04-02, 15:27
Most akkor mégis tréfa? xD

OSZRichard
2012-04-02, 15:37
Igen az:clown::clown:

YzaaA
2012-04-03, 13:16
:vlol::D
lolololtrololololol!!:D

Ami
2012-04-07, 12:10
Igen de nagyon ujítottak rajta elég furcsa de élethűb így Larára vigyázhatunk eléggé, ez jó is és rossz is, én egy kicsit meg ijettem :)

Szerintem nagyon jó az új tomb raider sokkal élethűb, de viszont az underworld grafikája jobb, és az egész egy horror de ez nem taszít el az új Larátol.

Legközelebb használd a javít gombot!

Roli
2012-04-09, 10:50
Ma este (remélhetőleg) végre láthatjuk azt a bizonyos képet :D

Új teaser, aki még nem látta:
http://pic.driber.net/up/2012/jpkmtn_teaser2.jpg

YzaaA
2012-04-10, 10:39
Úúúú ez nagyon klassz!!:jumper::jumper:

Roli
2012-04-10, 22:25
Új tervrajz, egyelőre csak ilyen formában:

http://cfi.thismoment.com/media/tombraider/c0ff1ec3ccde879e/62e66fd162790eda_999_large.jpg

Gyönyörű!

Öcsí
2012-04-10, 22:32
Új tervrajz, egyelőre csak ilyen formában:

http://cfi.thismoment.com/media/tombraider/c0ff1ec3ccde879e/62e66fd162790eda_999_large.jpg

Gyönyörű!

Bizony,gyönyörű :D

Roli
2012-04-10, 22:39
http://i1186.photobucket.com/albums/z369/niknak513/trss.png

Jobban megvizsgálva... látok itt DLC ikont, dupla pisztoly ikont, és SP-t, MP-t. Talán Single és Multi player? :kratz:

Stranger
2012-04-10, 23:14
Új tervrajz, egyelőre csak ilyen formában:
...
Gyönyörű!
Fú, azért azt a vízeséses helyet megnézném ingame. :jumper:

Szajuri
2012-04-11, 01:58
Remélem ha már ilyen gyönyörűre tervezték akkor télleg mindenhova oda lehetlesz menni és a legapróbb szösztől a leggigantikusabbig mindent belehetlesz járni meg lehetlesz mászni..... (bocsi a helyesírásért de lassan elfelejtek magyarul :/ )

YzaaA
2012-04-11, 10:58
ÚUúúú az lenne már csak izgi!!:jumper::jumper:Multi Player♥
Elképesztöen szép a kép!!^^:D

CrashHungarian98
2012-04-11, 12:59
Óne DLC-k :( Multiplayer! :jumper:

horus
2012-04-11, 14:59
http://i1186.photobucket.com/albums/z369/niknak513/trss.png

látok itt DLC ikont, és SP-t,

jajj ne már... :jumper: Na és Flour hol van ?

Kacsa
2012-04-11, 15:45
Remélem ha már ilyen gyönyörűre tervezték akkor télleg mindenhova oda lehetlesz menni és a legapróbb szösztől a leggigantikusabbig mindent belehetlesz járni meg lehetlesz mászni..... (bocsi a helyesírásért de lassan elfelejtek magyarul :/ )

na ne hülysékedj. xDDD lehetlesz? :vlol:

amúgy Roli, elárulnád, miféle ikonok ezek, honnan jöttek és mi értelmük van? :D

Roli
2012-04-11, 15:48
TR.com-ról. Ezek az ottani ikonok. És megnyitva ezt a képet lehetett látni a DLC, MP, SP, dupla pisztoly képeket is. De tegnap óta már eltűntek... :kratz:

Kacsa
2012-04-11, 20:36
TR.com-ról. Ezek az ottani ikonok. És megnyitva ezt a képet lehetett látni a DLC, MP, SP, dupla pisztoly képeket is. De tegnap óta már eltűntek... :kratz:

...fura. :kratz:

Kacsa
2012-04-16, 20:01
Régebben istenítettem az Undit, hogy milyen jól néz ki már...xD
Most meg kiderült, hogy as legrosszabb a next gének közül:P
Remélem a TR9 ennél sokkalta jobb lessz:D:)
háát ja. :) ami a legnagyobb reményt adja a TR9ben nekem az az, hogy szinte nem folytat semmilyen játékot a Crystal, 50%osan új játékot kreál.
adva van a karakter, adva van, hogy sírokat kell rabolni.... kábé ennyi az alapkő. annyira új maga a játék, hogy nem is kell csodálni, hogy nem Tomb Raider 9 vagy Tomb Raider - Lara Croft Eredete vagy vmi ilyesmi a cím, hanem simán TOMB RAIDER. mint anno 96-ban. :)

YzaaA
2012-04-16, 20:10
Igen:DNekem fölleg az nagy megkönnyebülés, hogy végre elhaggyuk az anyuci apuci-s témát!!:D
Meghát hogy ;uj helyszín, meg hogy gyüjtögetni meg tulélni kell, az valami óriásian felvillanyoz, úgyanis imádom azokat a játékokat, amiben furfangosságra, meg a túlélésre kell hagyatkozni:jumper::jumper:
Szerintem ez is olyan lessz;)

Kacsa
2012-04-17, 13:49
Igen:DNekem fölleg az nagy megkönnyebülés, hogy végre elhaggyuk az anyuci apuci-s témát!!:D
Meghát hogy ;uj helyszín, meg hogy gyüjtögetni meg tulélni kell, az valami óriásian felvillanyoz, úgyanis imádom azokat a játékokat, amiben furfangosságra, meg a túlélésre kell hagyatkozni:jumper::jumper:
Szerintem ez is olyan lessz;)

igen-igen, de viszont ez a gyűjtögetés nekem borzasztó ijesztő, NAGYON nem akarom, hogy Larát illetve fegyvereit, ilyen képesség-szinten kelljen fejleszteni majd. (pl. Mass Effect, Dead Island, Final Fantasy.... ott van is fejlesztgetősdi... pfujj :P) mit gondoltok erről?

Michele
2012-04-17, 15:26
Lassan már kakikálni és pisikélni is mi visszük, kézenfogva. :D

Petya a Lara Fan
2012-04-17, 16:45
Lassan már kakikálni és pisikélni is mi visszük, kézenfogva. :D

Ez magában foglalja a..

popsitörlést is???? :eek: :D :vlol:

tombraidermaster1996
2012-04-17, 16:55
Lassan már kakikálni és pisikélni is mi visszük, kézenfogva. :D

Hát Michele, van benne valami. :D:D XD :D Kicsit poén lenne, ha lenne egy pisilés meg kakilás mutató jelző, aztán ha vmelyik villog, akkor meg kell állni, aztán a kukoricásba. :D:D:D:D:D:D:D

YzaaA
2012-04-17, 17:11
Nekem a gyüjtögetösdi bejönne élethübbé és 1 kicsit nehezebbé is tenne a játékot:D
Na jó, azért ennyire nem kérem, hogy belemenjenekXD:D

Kacsa
2012-04-17, 19:06
Lassan már kakikálni és pisikélni is mi visszük, kézenfogva. :D

hát ez az. aztán lesz higiénia szintünk is, mert ha nem nyomogatjuk elég gyorsan az X gombot a kontrolleren, vagy a csíkot a minijátékban nem tudjuk egyenesben tartani, akkor Lara félrepisál /kakál, megbotlik, nyílt sebe lesz, ami hozzáér az ürülékéhez, és akkor időrefutásra meg kell fürödni a tengerben, különben elkapunk vmi fertőzést, és a végén szepszis végez velünk.

Michele
2012-04-22, 19:33
Nem értem, miért azokat a dolgokat kellet eldobni amik működtek.

Áthoztam ide, ha nem gond. ^^

Szerintem (mondjuk nem hiszem, hogy először mondom) egyáltalán nem tudják kézben tartani azokat az elemeket, amikkel az eredeti TR-ek bírtak. Még maga Lara karakterét sem voltak képesek megtartani. Nem tudom, hogy a nagy "Hollywood majmolása" közepette-e (ami végül is történhetett akaratukon kívül...), vagy csak simán nem ment, de az eredménye meglett.
Most elölről kezdik úgymond, új világ, saját szabályok - ebbe nem köthetünk bele. Na de hát akkor - ahogy mondtad - ez már nem is igazán TR.

Áh, nem hogy abbahagynák már, vagy jegelnék, aztán átadnák másoknak. Annyira belefáradtam már ebbe a témába. xD

horus
2012-04-22, 19:45
Áthoztam ide, ha nem gond. ^^

Szerintem (mondjuk nem hiszem, hogy először mondom) egyáltalán nem tudják kézben tartani azokat az elemeket, amikkel az eredeti TR-ek bírtak. Még maga Lara karakterét sem voltak képesek megtartani. Nem tudom, hogy a nagy "Hollywood majmolása" közepette-e (ami végül is történhetett akaratukon kívül...), vagy csak simán nem ment, de az eredménye meglett.
Most elölről kezdik úgymond, új világ, saját szabályok - ebbe nem köthetünk bele. Na de hát akkor - ahogy mondtad - ez már nem is igazán TR.

Áh, nem hogy abbahagynák már, vagy jegelnék, aztán átadnák másoknak. Annyira belefáradtam már ebbe a témába. xD
Abbahagyhatnák már (bocsi, rossz fan vok xD :p) ... nincs már sok értelme... teljesen új, garantálták hogy már semilyen igazi TR elem se lessz benne...
Sztem teljesen elakarnak szakadni a régi vonaltól, nem tudnak olyan TR világot csinálni és ezzel a reboot szöveggel akarnak vmit kreálni a TR névből mert pénz... kérdés h meddig fog még olyan sokat érni... nem tom elképzelni, h a survivor-lost-eltüntek-TR-verzio dolog után mit fognak kitalálni.. sztem itt már nincs mihez kezdeni.. Lara is öreg már....

Kacsa
2012-04-22, 19:45
...de ez akkorsem Tomb Raider.
nem hát, messze nem az, de én eljutottam odáig, hogy ezt nagyjából elfogadom. :)

Roli
2012-04-27, 11:55
Május 31-én lehet, hogy új trailer?

http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=190828 :confused:

tombraidermaster1996
2012-04-27, 15:09
Hol van az még kedves Roli? :D Lehet, hogy idén is hiába várjuk, hogy kiadják, szerintem ha ilyen csigalassan haladnak vele jó lesz, ha 2014-re kész lesz, de még szerintem akkor sem lesz kész...:mad:

Kacsa
2012-04-27, 15:28
Hol van az még kedves Roli? :D Lehet, hogy idén is hiába várjuk, hogy kiadják, szerintem ha ilyen csigalassan haladnak vele jó lesz, ha 2014-re kész lesz, de még szerintem akkor sem lesz kész...:mad:

nananaaaa. idén biztos, hogy kiadásra kerül a játék, erre bárki vehet mérget.
ha akár az év nagyon legutolsó felében, de arra mérget vehetsz, hogy idén kijön. :)
meg amúgyis, nyáron-ősszel egyre jobban ömlenek majd az infók. :)

YzaaA
2012-04-27, 15:46
Hol van az még kedves Roli? :D Lehet, hogy idén is hiába várjuk, hogy kiadják, szerintem ha ilyen csigalassan haladnak vele jó lesz, ha 2014-re kész lesz, de még szerintem akkor sem lesz kész...:mad:

Az alap játék már kész van!!:DMár csak javítgatnak rajta...:rolleyes:

tombraidermaster1996
2012-04-27, 16:33
Az alap játék már kész van!!:DMár csak javítgatnak rajta...:rolleyes:

Na igen, csak ez a javítgatás sok időt elvesz ám, mert minden kis nyamvedt részletet észrevenni ki a fene fog? Annyi textúrát használ már a játék, hogy fel sem tűnik nekik ha egy mondjuk rossz... Cöhh... Haggyuk már. Egy év kell annak, hogy kijavítsanak benne mindent ami nem jó? Van az egész 6 vagy 8 pálya ráadásuil azok is rövidek, minek azon ennyi ideig ülni és javítani? Volt rá 4 évük. Könyörgöm, mi a jó francot csináltak eddig?????!!!!!!!

Öcsí
2012-04-27, 16:38
Nem értem,hogy honnan veszed,hogy lassan haladnak.Attól,hogy nem árasztanak el minket infókkal az nem jelenti azt,hogy lassan haladnak.

tombraidermaster1996
2012-04-27, 16:41
Nem értem,hogy honnan veszed,hogy lassan haladnak.Attól,hogy nem árasztanak el minket infókkal az nem jelenti azt,hogy lassan haladnak.

De könyörgöm, 4 havonta ha jön egy rohadt infó. Az mi? Semmi. Unom már ezt a semmit nem mondunk el a parasztoknak felfogását a crystalnak mostmár. Semmi infó, semmi gameplay, csak a caves, de az is tavalyi... :S Azóta meg szinte semmi....