PDA

Teljes verzió megtekintése : Általános TOMB RAIDER társalgó



oldal : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Stranger
2011-06-20, 21:37
Innen letölthető a TR videó:
Link törölve
5:38-tól kezdődik egy új jelenet. Lara azzal a Conrad Roth fickóval van, később gameplay, vihar, stb. szóval sztem ez lesz az, amit Roli is mondott.
Megauploadnak 200kb/s-os letöltéskorlátja van, de sztem azzal a leggyorsabb.

Sajnos nem publikálhatjuk a letiltot linkeket a fórumon, volt már ebből bajunk.
Szerk: PM-ben megadhatom másnak, az nem derül ki, ugye?

tom croft
2011-06-20, 22:22
Innen letölthető a TR videó:
Link törölve
5:38-tól kezdődik egy új jelenet. Lara azzal a Conrad Roth fickóval van, később gameplay, vihar, stb. szóval sztem ez lesz az, amit Roli is mondott.
Megauploadnak 200kb/s-os letöltéskorlátja van, de sztem azzal a leggyorsabb.

Sajnos nem publikálhatjuk a letiltot linkeket a fórumon, volt már ebből bajunk.
Szerk: PM-ben megadhatom másnak, az nem derül ki, ugye?

háth így hogy leírtad XDDDD :D ééééén nekem küldheted :D :D :D ha meg engedi roli :D :D :D

Roli
2011-06-20, 22:29
PM-ben nyugodtan :D

tom croft
2011-06-20, 22:37
akkor elküldöd nekem Sranger?? :D :D :D :o :P

Öcsí
2011-06-20, 22:54
Hát ömnyöm....
Kezdetleges a kicsike....kis parkour-t véltem felfedezni :D

tom croft
2011-06-21, 00:23
nekem tetszett a vidi olyan tipikus tomb raider azért ennek örülök :D :D :D :D az animációk motion captur-el készültek ? ? elég élethűen mozognak :D

biohazardrex
2011-06-21, 01:18
Valaki légy szíves küldje el nekem is a videót! Nagyon érdekel mivel a barlangos rész igen-igen lineáris volt...és ahogy itt mondjátok szóval hát na :rolleyes: legalább csillapítja az éhségemet a játék iránt, vagy éppen felcsigáz :D

Crash82
2011-06-21, 09:03
Há' mit mondjak :D
Vagy olyan 2 perc hosszú volt az egész, cutscene az egyik fele, másik pedig nagyon rövidke gameplay.

A gameplay viszont nagyon ütött. A fák, a házakon a cuccok, mindent fújt a szél, szakadt az eső, és a farkas vonyított, nagyon király :eek: Az utat be lehet járni 6 féleképpen legalább (ha jól számoltam), viszont a kamera olyan mint az Unchartedben, csak a derekától felfele lehet látni Larát, mikor fut :( Mászásnál lehet látni mindent jól, de futásnál és egy helyben állásnál nem. Remélem, hogy javítják. :)
Milyen gameplay? :O

Kacsa
2011-06-21, 09:38
Milyen gameplay? :O

jaaaj lemartadtál xD na szóval, még egyszer utoljára elmesélem: a Crystal tartott CSAK az újságíroknak egy bemutatót, ahol egy másik, NEM barlangos gameplayt mutattak be nekik, és az újságírók (angolul journalist) sem filmezhették le, de úgy tűnik, volt köztük egy kis huncutka.:D
azonban, amint rájött a Crystal, mindenhonnan törli, éééés, ha meglátná ezen az oldalon (ami Magyarország legjobb TRfan oldala), könnyen veszélybe kerülhetne az oldal. hát kössz, ebből a kockázatból nem kérünk.:)
_____________
Stranger, légyszíves privátban megadod a linket nekem is?:D

Crash82
2011-06-21, 11:34
Aha én sejtem hogy miért hagytak ki ............(TRLE) -.-"
Köszi Kacsa

Kacsa
2011-06-21, 12:13
Aha én sejtem hogy miért hagytak ki

neeeeem! :vlol::vlol: én sem tudtam, ezt senkinek sem szabadna tudnia, te éppen nem láttad, én is csak a trle.net-en keresgélve láttam xD Roli nem fogja reklámozni, ha meg van tiltva.

Michele
2011-06-21, 12:17
Még jó, hogy szóltam. Lemaradtunk volna. :clown:

horus
2011-06-21, 21:47
R-mNWGaILCw
Ez a zene olyan jaaaouuuu <3333 meg a "klipp". végét nagyon birom :D

arpuc
2011-06-22, 08:58
Úhha légyszíves nekem is linkeld be privátban :$ :clown:

Kacsa
2011-06-22, 11:17
Úhha légyszíves nekem is linkeld be privátban :$ :clown:

elküldtem, jó?:)

arpuc
2011-06-22, 13:09
Köszönöm Kacsa :hug:

Amúgy szerintem ez nagyon jóó. Bár néha látszik h még nincs kész teljesen, mivel a haja néha kicsit rakoncátlankodik. De nagyon élethű, és nagyon várom. Egyébként ez az ifjú Lara is ügyesen mászik szerintem:):D

horus
2011-06-22, 13:29
Öcsééém ilyen sikeres a Tomb Raider még sosem volt :
http://www.gamesradar.com/f/gamesradar-e3-2011-awards-coolest-character-reinvention/a-2011062017448234094
http://officialtombraiderblog.tumblr.com/post/6734090187/gamespots-readers-choice-awards
http://www.gamecriticsawards.com/nominees.html

Kacsa
2011-06-22, 13:39
De nagyon élethű, és nagyon várom. Egyébként ez az ifjú Lara is ügyesen mászik szerintem:):D

ááá dehogy élethű, nézd meg az ugrásokat:eek: ekkorákat eddig sose ugrott, ráadásul amikor a beleit meg a veséjét is átszúrta az a bot, akkor is 1,5 másodperc alatt megmászott egy vele egy magasságban lévő falat:rolleyes:
az biztos, hogy élethűségben nem fog tetszeni, dehát legalább a játékmenet jó. :D majd megszokom én azokat a 4 méteres ugrásokat;)

tom croft
2011-06-22, 15:35
ááá dehogy élethű, nézd meg az ugrásokat:eek: ekkorákat eddig sose ugrott, ráadásul amikor a beleit meg a veséjét is átszúrta az a bot, akkor is 1,5 másodperc alatt megmászott egy vele egy magasságban lévő falat:rolleyes:
az biztos, hogy élethűségben nem fog tetszeni, dehát legalább a játékmenet jó. :D majd megszokom én azokat a 4 méteres ugrásokat;)

hát csak hozzászoktál azok hoz a 4 méteres ugrásokhoz asszem te nagy oldgen fan vagy :rolleyes: :D

Kacsa
2011-06-22, 15:38
hát csak hozzászoktál azok hoz a 4 méteres ugrásokhoz asszem te nagy oldgen fan vagy :rolleyes: :D

:rolleyes:na, ott valamiért nem látszottak annyira. (nade AODban... ott megugrotta a 8 métert is:vlol:az röhej volt)
akkor visszaérkeztünk Roli tanácsához: tegyék a kamerát messzebbre.

arpuc
2011-06-22, 17:51
Najó igaz,hogy lehetetlenül nagyokat ugrik...de szerintem maga a karakter nagyon életszerű, az ugrásokat meg már megszoktuk. Ha nem tudna ekkorát ugrani, nem lehetne végigmenni a pályákon :):clown:

Michele
2011-06-22, 17:54
akkor visszaérkeztünk Roli tanácsához: tegyék a kamerát messzebbre.

Ja-ja. Vagy legyen változtatható. :D Mint a Severance-ban (amiről annyit áradoztam már). Négy kameranézete van: 1) belsőnézetes 2) elég közeli, csak a fej és a vállak látszanak 3) csak a lábfejet nem látni - én ezt használom 4) elég messzi, de az egész test benne van

^Na jó, TR-ről beszélünk, én se gondoltam komolyan. :D

Kacsa
2011-06-22, 18:09
Ha nem tudna ekkorát ugrani, nem lehetne végigmenni a pályákon :):clown:

LOL, akkor a pályákra nem kell nagy szakadékokat rakni, ennyi xD akkorákat ugrik, mint Márió:vlol:
_____________________

Ja-ja. Vagy legyen változtatható. :D Mint a Severance-ban (amiről annyit áradoztam már). Négy kameranézete van: 1) belsőnézetes 2) elég közeli, csak a fej és a vállak látszanak 3) csak a lábfejet nem látni - én ezt használom 4) elég messzi, de az egész test benne van


OMG HIBRID FPS JÁTÉK?!?!?!:eek::eek: most komolyan, nem lenne rossz. xD hát dehogynem, FPS nézet nem a puzzle megoldásra való, akkor könnyebb puzzle-öket kellene belerakni, ami nem hiányozna.:D
viszont ez lenyűgöző, hogy egy játékban van FPS és TPS nézet is...:eek: (mármint beépített, nem csalásos, ilyen erővel a Portalban is van TPS)

Michele
2011-06-22, 18:25
viszont ez lenyűgöző, hogy egy játékban van FPS és TPS nézet is...:eek: (mármint beépített, nem csalásos, ilyen erővel a Portalban is van TPS)

Igaz-e? :D És 2001-es a játék... :cool:
Harcolni belsőnézetesen... Fúú, ijesztő. :eek: De nekem egyszerűen muszáj látnom a karaktert rendesen, így szeretem. :o

Crash82
2011-06-23, 13:25
Igaz-e? :D És 2001-es a játék... :cool:
Harcolni belsőnézetesen... Fúú, ijesztő. :eek: De nekem egyszerűen muszáj látnom a karaktert rendesen, így szeretem. :o
Nekem is fontos látnom :)

horus
2011-06-23, 13:47
Tök jó lenne ha több kameranézet lenne benne :o:D

Petya a Lara Fan
2011-06-23, 17:55
Tök jó lenne ha több kameranézet lenne benne :o:D

Lehetne mondjuk. De fps nézetet nem szeretnék, az egyáltalán nem TR -es. Inkább különböző tps nézeteket, mint mondjuk: 1. Egész alakos Lara, 2. Lara deréktól 3. Csak Lara válla és feje.

Kacsa
2011-06-23, 17:59
De fps nézetet nem szeretnék, az egyáltalán nem TR -es.

igen, és akkor könnyebb puzzle-öket kellene belerakni, hiszen nem úgy látjuk a dolgokat, mint TPS-ben.
a TR sosem tartalmazta, és remélhetőleg sosem fogja tartalmazni az FPS nézetet.

Petya a Lara Fan
2011-06-23, 18:00
igen, és akkor könnyebb puzzle-öket kellene belerakni, hiszen nem úgy látjuk a dolgokat, mint TPS-ben.
a TR sosem tartalmazta, és remélhetőleg sosem fogja tartalmazni az FPS nézetet.

Így van. :thumb:

Kacsa
2011-06-23, 18:11
WHÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ láttátok a frissített hírt a főoldalon?! én csak ma vettem észre!!!
http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=725:tre3&catid=73:tomb-raider-9&Itemid=13
szavazzunk a TR-re!:D ééés szavaztam: hát gyerekek, szavazzatok! deeee a TR van az első helyen!!!!:D:D:D ő az első helyezett, EDDIG, 25%-kal. amúgy a Batman: Arkham City 24%-kal nagyon Lara nyakán van... :S holnap van vége a szavazásnak.:)
megjegyzés: Lara MINDENKIT lesöpört, komolyan, a Batmanen kívül a többi mind csak 4-6 %-ot ért el!!! :jumper: most már elhiszem: Lara visszakerül a trónra! na végre.

horus
2011-06-23, 18:45
ME-t mennyire lehagyta :eek::eek::eek: Meg Uncharted is meglepő :eek::eek::eek:

Kacsa
2011-06-23, 21:20
ME-t mennyire lehagyta :eek::eek::eek: Meg Uncharted is meglepő :eek::eek::eek:

igen, úgy tűnik, Lara hozza a klasszikusokból megismert, elsöprő formáját:jumper:

Robbie
2011-06-23, 21:49
Szavaztam :cool:
Nyomjad Lara!!!!
Hasonló szavazásokban az exlusive játékok mindig a végén kullognak mert további 2-3 platformon nincs jelen :)

arpuc
2011-06-24, 17:57
Én is szavaztam!!! Hajrá Lara, neked szurkolunk :jumper:
:hug: ez nagyon jó eredmény... az Uncharteden én is megvagyok lepve, de örülök:)

horus
2011-06-24, 18:08
Éééés megnyerte :D
http://e3.gamespot.com/special-feature/best-of-e3-2011/special-achievement/index.html?page=3

Öcsí
2011-06-24, 19:44
Olyan felfoghatatlan,hogy ennyi mindent nyer a TR jó pár éve nem volt ilyen :D:P
És ha jól látom az Uncharted nem nyert semmibe :P

Lassan több a megnyert díj mint a jelölés :D:D

horus
2011-06-24, 19:59
Olyan felfoghatatlan,hogy ennyi mindent nyer a TR jó pár éve nem volt ilyen :D:P
És ha jól látom az Uncharted nem nyert semmibe :P

Lassan több a megnyert díj mint a jelölés :D:D

Jah ééés ez nekem nagyon nagyon gyanús! :privateeye:

Öcsí
2011-06-24, 20:12
Remélem,hogy ez a hirtelen jött siker nem megy a kárukra,hisz még rengeteg idejük van :S Jólvan de maradjunk pozitívak :D

Roli
2011-06-24, 20:13
Most már csak a játékidőn dolgozzanak és akkor nem lesz semmi baj :D
Legalább 15 órásra el tudnám képzelni...

Öcsí
2011-06-24, 20:47
Meg azért finomítsanak ezen azon :D:D

Kacsa
2011-06-24, 20:52
Legalább 15 órásra el tudnám képzelni...

gyaaa én sokkal többet kérek.
de tényleg, LEGALÁBB 10 óra, legalább. (azaz annyi muszály!) de én többet kérek. örülnék egy olyan 20-asnak, mondjuk. (bár sztem örülhetünk, ha lesz 10 órás:(az a mai játékokhoz képest HOSSZÚ lenne xD )

Öcsí
2011-06-24, 20:58
Jólvan de szerintem minden embernek egyedi a játékidő,hisz függ a játék nehézségétől, attól,hogy mennyire ismerjük ki magunkat a pályákon milyen gyorsan haladunk.Szóval a játékidő mindenkinél más lesz.Most az,hogy egy CD-s végigtolja 10 óra alatt hát... :D

horus
2011-06-24, 21:29
Ha 10 óra játékidő lessz akkor én elmegyek papnak :privateeye:
Én a gameplay vidikből azt szűrtem le, hogy megin egy könnyű, rövid játékot kapunk....
Sztem jó ha lessz 5-6 óra :privateeye:

Kacsa
2011-06-25, 09:38
Sztem jó ha lessz 5-6 óra :privateeye:

sajnos igen. bár azért reménykedek, hiszen megígérték azt a 10 órát...
Öcsí, azt nevezzük játékidőnek, amennyi idő alatt egy olyan játékos játssza végig a játékot, aki:
- NEM CD-s xDDD
- első végigjátszásra, azaz nem tudja, hol mit kell csinálni
- és nem új neki az akció-kaland játékstílus, sem a TPS nézet.;)
_____________
olyan hosszú legyen, mint a Resi4. azt TÖKÉLETES LENNE.
megjegyzés: én először 27 óra alatt toltam végig :D:p

horus
2011-06-25, 10:25
Öcsí, azt nevezzük játékidőnek, amennyi idő alatt egy olyan játékos játssza végig a játékot, aki:
- NEM CD-s xDDD
- első végigjátszásra, azaz nem tudja, hol mit kell csinálni
- és nem új neki az akció-kaland játékstílus, sem a TPS nézet.;)


Egyszóval egy átlagos player ;)
Na igen de a CD sose tartsa be az igéreteit.... :(

Kacsa
2011-06-25, 10:47
Na igen de a CD sosetartsa be az igéreteit.... :(

az Undinál is miket ígértek... :floet: aztán semmi se lett belőle. na mindegy, ennyire nem lehetnek hülyék, hogy ezt elcseszék, tudják jól, hogy most rajtuk múlik az egész TR széria sorsa. (és ez nagyon idegesít, hogy pont RAJTUK múlik xD)

horus
2011-06-25, 10:57
(és ez nagyon idegesít, hogy pont RAJTUK múlik xD)

Engem is de nagyon!XD
Most nagyon felkapott a TR most nem szabad elcseszniük :privateeye:

YzaaA
2011-06-25, 10:58
olyan hosszú legyen, mint a Resi4. azt TÖKÉLETES LENNE.
megjegyzés: én először 27 óra alatt toltam végig :D:p

hjaja!!!:D
én ishXDDD:p

arpuc
2011-06-25, 13:10
Miért csesznék el?:O Szerintem nincs miért félnünk (egyelőre)...
én bízok bennük, de ha elcseszik( miért csesznék már el), akkor negyon ki leszek halva:clown:

Kacsa
2011-06-25, 13:35
Szerintem nincs miért félnünk (egyelőre)...

ááá tényleg nincs :privateeye:
aaaaz a helyzet arpuc, hogy a TR haldoklik, ha nem vennéd észre!:eek: elcseszték az utóbbi pár részt!!

tom croft
2011-06-25, 15:59
bocsi kicsit offolok :D....nem tudjátok h tr9 es betűtípust hol lehet letölteni ?? :D

biohazardrex
2011-06-25, 23:34
és az milyen?:rolleyes:

tom croft
2011-06-25, 23:58
és az milyen?:rolleyes:

mint a logója :D

Öcsí
2011-07-02, 12:10
http://www.siliconera.com/2011/05/24/tomb-raider-reboot-was-called-cryptids-and-starred-sarah/

Mivan?:eek:

Kacsa
2011-07-02, 12:17
http://www.siliconera.com/2011/05/24/tomb-raider-reboot-was-called-cryptids-and-starred-sarah/

Mivan?:eek:

korábbi verzió.
a játék kódneve Cryptid lehetett, és régen Larát Sárinak hítták. ennyi.:p

Öcsí
2011-07-02, 12:23
Hát elég érdekes de ez mire volt nekik jó?

biohazardrex
2011-07-03, 02:32
Gondolom ez eredetileg nem TR lett volna hanem egy külön cím. Csak sztem rájöttek ha tomb raider a neve jobban el lehet adni, vagy pedig a reboot alkalmával a karakter is le akarták váltani csak hát... Lara személyiségét, kinézetét a sok epizód szülte :D

Kacsa
2011-07-03, 09:44
szerintem kizárt, hogy Larának nem a Lara nevet adták volna, az túl sok lett volna:o az még hihető, hogy a TR nevet le akarták váltani...
de... a Windowsoknak is a megjelenésük előtt vannak kódnevei, talán azért, hogy az esetlegesen kiszivárgott infók semmisnek bizonyuljanak.:)

horus
2011-07-03, 09:48
Kacsa teljesen új játékot akartak nem TR-t hanem egy másat csak ezzel a storyval stb. :D

Kacsa
2011-07-03, 09:49
Kacsa teljesen új játékot akartak nem TR-t hanem egy másat csak ezzel a storyval stb. :D

iiigen?
hát nagyon jól tették, hogy TR-t csináltak, az az új játék biztosan megbukott volna.:p

horus
2011-07-03, 09:53
iiigen?
hát nagyon jól tették, hogy TR-t csináltak, az az új játék biztosan megbukott volna.:p

nem hiszem, jobban eladták volna sztem mint a TR-t, TRnek már nincs olyan nagy rajongó tábora mint az 1-2-3 részeknél:( Gondolj csak bele sok TRfan nem egy horror TRt akar, attól a játéktól meg nem várnának annyit mint egy TR-től igy jobban tetszene mindenkinek....
Sajna már semmi sem lehet olyan mint régen :rolleyes::(:(

Kacsa
2011-07-03, 10:03
jAAAAAAAAAJ BOCSÁNAT, NEM LÁTTAM FŐOLDALI HÍRT:o:o:ocsak most veszem észre.:o
elnézést, hogy okostojásoskodtam.:clown::o
___________
horus, miért lenne az új TR HORRROR?! O__o
hát pedig te szereted a Resit, te elvileg tudod, mi a horror... :floet:ez messze van a horrortól.

tom croft
2011-07-03, 10:10
Kacsa teljesen új játékot akartak nem TR-t hanem egy másat csak ezzel a storyval stb. :D

jajjj ha lecserélték volna be pereltem volna őket mi az h az egyetlen hős akiben "hiszek" vmi nyomi sári névvel viszi továbbb.....mert akárhol kimondod h lara croft mindenki tudja h kiről van szó de kimondod h sarah belle vagy hogy a g**ibe írják azt meg senki szal ajánlom nekik hogy larát ne cseréljék le :D me el indítom a 3. világháborút :D:mad::mad::mad::mad::mad:

Kacsa
2011-07-03, 10:14
mert akárhol kimondod h lara croft mindenki tudja h kiről van szó de kimondod h sarah belle vagy hogy a g**ibe írják azt meg senki szal

igen. Larának már van neve a játékvilágban.
horus, ahogy én észreveszem, te teljesen kiábrándultál a TR-ből.
mi erre a gógyír? hát azonnal, naponta ötször, legalább 40 percig egyfolytában egy klasszikus részt kell játszanod xD

horus
2011-07-03, 10:29
horus, miért lenne az új TR HORRROR?! O__o
hát pedig te szereted a Resit, te elvileg tudod, mi a horror... :floet:ez messze van a horrortól.
Hát olyan sötét véres meg 18+ :D Ez nem is tudom mi ez olyan elcseszett horrornak néz ki :/

Hát igen ezek az új részek már nem annyira érdekelnek...
Lehet hogy megint nekikezdek majd a TR3nak :D

Kacsa
2011-07-03, 10:33
Lehet hogy megint nekikezdek majd a TR3nak :D

minél hamarabb!:D

Öcsí
2011-07-03, 12:49
Még nem lehet tudni,hogy horror-e vagy nem,hisz ezek a gameplay-ok elég kevések ahhoz hogy eltudjuk dönteni.De szerintem lesznek itt brutálisabbak is.Amúgy ez a horror azért kapó,mert szerintem az emberek többsége a horrora van rákattanva vagy az akcióra.

Öcsí
2011-07-03, 12:52
Még nem lehet tudni,hogy horror-e vagy nem,hisz ezek a gameplay-ok elég kevések ahhoz hogy eltudjuk dönteni.De szerintem lesznek itt brutálisabbak is.Amúgy ez a horror azért kapó,mert szerintem az emberek többsége a horrora van rákattanva vagy az akcióra.

Ésss a káromkodásból se legyen elég,hisz egy normális ember akármilyen nevelést is kapott ilyen helyzetekbe azért...szóval ezzel semmi probléma :D

Bakker én vagyok ilyen szerencsétlen,hogy nem tudom hol kell törölni?xD

Robbie
2011-07-03, 12:56
Ellenségekről még semmit se tudunk, és ha maradnak a régi tr9 tervek akkor lesz itt horror feeling legalábbis akció-túléléssel keveredve.

horus
2011-07-03, 12:58
Ellenségekről még semmit se tudunk, és ha maradnak a régi tr9 tervek akkor lesz itt horror feeling legalábbis.

Ha a regi tervrajzokat nézzük akkor ez egy TR5 koppintás lessz :floet::naughty:

arpuc
2011-07-03, 13:05
Na tom croft-tal teljesen egyetértek, az nagyon gáz lett volna. Szerintem akkor tuti h megbukott volna a dolog, de így azért lehet belőle vmi:eek:

Robbie
2011-07-03, 17:31
nem hiszem, jobban eladták volna sztem mint a TR-t, TRnek már nincs olyan nagy rajongó tábora mint az 1-2-3 részeknél:(:(:(

De viszont más játéknak nincs ilyen erős rajongói tábora!!:D

horus
2011-07-12, 22:29
Mi az a Crystal Habit Podcast ? :)
Mit tartalmaz ? :)

Roli
2011-07-13, 07:09
Podcast.

Megválaszol pár kérdést, meg beszélnek általánosságban a játékról :)
Újdonságnak nem nevezhető dolgok vannak benne :o

Öcsí
2011-07-16, 19:53
Most olvasom,hogy élni fognak a szülei? Tudtommal anyja 9 éves korában,apja 15 éves korában halt meg.Aj ne keverjék már itt a dolgokat :S

Kacsa
2011-07-16, 19:58
Most olvasom,hogy élni fognak a szülei? Tudtommal anyja 9 éves korában,apja 15 éves korában halt meg.Aj ne keverjék már itt a dolgokat :S

totál más történet, totál más. a TR9-es Larának annyi köze lesz a Legendes-Underwolrdös Larához, mint nekem az atomfizikához.:D
ez még nem keverés, hajjajj, mi lesz később, amikor a teljes sztori kibontakozik!:)

Öcsí
2011-07-16, 20:02
Hát jó értem eddig minden jó meg minden de ennyire változtatni a háttértörténeteken azért ez kicsit sok nekem :D

Kacsa
2011-07-16, 20:08
Hát jó értem eddig minden jó meg minden de ennyire változtatni a háttértörténeteken azért ez kicsit sok nekem :D

őszintén szólva nekem is, de nincs sok beleszólásunk.
amúgy szerintem ez totál OldGenes életrajz, csak Werner Von Croy - Conrad Roth, és Cambodia - ismeretlen japán sziget. ennyi. :Da szülei még mindig élnek és virulnak, és Lara itt is valami nagy hírű, különleges leányiskolát végzett. és itt sem bolyongott 10 napon (vagy mennyi napon) keresztül a Himaláján, hogy elérjen Katmanduba.:)itt is a kalandvágya csak úgy felébedt, és bejelnetette, hogy Von Croyjal / Rothtal megy.:)
gratula Crystal, ismét egy Core-os koppintás.:vlol: nem baj, elnézem nekik, talán ez egy jel arra, hogy rájöttek, miért is olyan jók a régi TR-ek. (és itt most nem Lara életrajzára gondolok persze, csakhát egy Jeeel egy JEEL, hogy megvilágosultak!:clown:)

Öcsí
2011-07-16, 20:13
gratula Crystal, ismét egy Core-os koppintás
Jaj ezzel a Core vs Crystal témával már az őrületbe kergettek komolyan.Egyszer Core-os TR-t akartok máskor meg az a probléma ha törekednek rá.Tudom a Core-os TR az igazi TR,de sajnos a Core elcseszte a lehetőséget,örüljünk annak,hogy van a Crystal mégha nem is a legjobb TR-ket csinálja de törekednek rá.Ami volt elmúlt sajnos, és nyitottnak kell lenni a változtatásra. Annyira majmoljátok már a Core-t hogy az hihetetlen :D

Kacsa
2011-07-16, 20:20
Egyszer Core-os TR-t akartok máskor meg az a probléma ha törekednek rá.

nem röhejes, hogy koppintják? azaz koppintják, hello, másolnak. mellesleg mondtam , hogy elnézem nekik, hátha egy Core-os TR-re hasonló részt akarnak csinálni. (de erre nincs sok esély, már van egy saját Lara Croftjuk. khm... azaz volt. most csinálnak egy újat:rolleyes:)

de sajnos a Core elcseszte a lehetőséget,

ööööö..... öö szeretem a csokitortát én is O__o
a Core nem cseszett el SHEMMIT.:D az Eidos volt az, aki siettette őket az AoD-nál, és így egy félkész játékot sikerült csinálniuk.:Dmellesleg, szerintem ez a "félkész játék" is rohadt jó.:ohno:

Petya a Lara Fan
2011-07-16, 20:23
Annyira majmoljátok már a Core-t hogy az hihetetlen :D

Te meg majmold akkor a Crystalt.

Öcsí
2011-07-16, 20:26
Az elcseszést nem a TR rajongók szemszögéből értem hanem a "nagy közönség" szemszögéből.Hát igen az Underworld-nél is az Eidos volt aki siettette a játék fejlesztését/kiadását...De az a Crystal ezért annak nem szabad elnéznünk...ezt hívják a Core majmolásának :D ÉS ezt nem rád értem kerek perec hanem látom,hogy ez van a fórumon és már szemet szúrt

Robbie
2011-07-16, 21:12
TR egy reboot és mindent előröl kezdenek, régen volt is egy cikk miszerint az új rész hasonlítani fog a klaszikusokra tessék :D
Am ha reálisan nézzük core cseszte el mivel az aodot nem 1 év alatt építették fel 2003ba jött ki, TRC után vagy közben valószinüleg rögtön dolgoztak vele hát ez sikerült..

horus
2011-07-16, 21:21
Azzal hogy a háttérstoryt meg változtassák még nem lessz olyan mint a klasszikusok, hisz nem Lara szüleivel fogunk játszanni hanem Larával... :D

Öcsí
2011-07-17, 02:21
Erről beszélek...egyszer jó ha hasonlít a klasszikusokra,máskor baj :D:D
Én adok lehetőséget a Crsytalosoknak a bizonyításra, és látom,hogy nem hagyák szarba a sorozatot,nekem ez mindennél fontosabb mert TR-ről van szó :D
És egyáltalán nem a Core ellen mondom ezeket,mert nekik köszönhetjük a Tomb Raider-t,de nekik is köszönhetjük,hogy nincs több old-gen ez van sajnos,vagy nem sajnos :D

Robbie
2011-07-17, 02:41
Na ez az Crystal nem csinálná tovább a sorozatot fórumon kb lennénk vagy 5en....:S És ahogy látjátok hanyagolni is akarta a CD a TR-t, ráadásul itt fórumon biztos hogy a tagok száma 70%ban CD-s TR végett ismerte meg a sorozatot.
Amióta Crystal megkapta a TR jogok mást nem is csinált csak TR-t. Pedig 2 nagy franchise is volt de mégis TR rajongóknak kedveznek.
Tehát úgy gondolom egy szavunk nem lehet, TRU és hasonló téma már 2008ban lejárt, GOLal pedig bebizonyította hogy tudnak jót alkotni nem beszélve a TR9 videókról.

Öcsí
2011-07-17, 02:49
Pontosan :D
A Crystal egy kreatív fantáziadús fejlesztő csapat én így gondolom,egyetlen probléma az idő volt,de mivel fel lett vásárolva az eidos,és a Square azt mondta,hogy csak minőségi játékokat adnak ki( valami ilyesmit ha nem tévedek).
Szóval nem lesz itt probléma :D
Maximum az,hogy megint éveket várhatunk a következő TR-re :P:P

Kacsa
2011-07-17, 09:44
ráadásul itt fórumon biztos hogy a tagok száma 70%ban CD-s TR végett ismerte meg a sorozatot.

ez igaz, de ezután felnyílt a szemem. :clown:vagy méginkább elvakultam?:vlol: ez csak nézőpont kérdése.:rolleyes::D

GOLal pedig bebizonyította hogy tudnak jót alkotni nem beszélve a TR9 videókról.

GoL... Lara Croft a köze a TRhez, semmi más.:D tudhatnak jó jtáékot alkotni, de nekem csak egy jó TR kell.
az Underwolrd Trailerjei is milyen klasszak már.:D mielőtt megvettem az undit állandóan azokat néztem.

horus
2011-07-17, 13:35
GOl csak egy arcade játék, a saját kategóriájában kiemelkedő, de én nem ezt várom egy TR-től...
Undi vidik alapján ultra-mega-giga jó játék én először azt hittem hogy qva jó lessz... :D
Ez a "nem volt elég idejük" - ezt még nem hallot csak most :D

Robbie
2011-07-17, 13:49
Pedig lehet látni Underworld hivatalos gameplay trailerein hogy itt valami nincs rendben ha az animációkat is nézzük...
TRL-TRA-TRU 1-1 év jó hogy nem volt sok idejük de ezzel mindenki tisztában van/volt :D

horus
2011-07-17, 19:57
Amúgy ezt nem fogják kiadni WiiU-ra ??? :)

Robbie
2011-07-17, 19:59
Gamestaron írtak róla de hogy honnan vették fingom nincs szerintem batman alapján gondoltál :)

horus
2011-07-17, 20:12
Találtam vmit, érdekességként gondoltam megosztom: Endurance
http://en.wikipedia.org/wiki/Endurance_(1912_ship)

Kacsa
2011-07-17, 20:32
Találtam vmit, érdekességként gondoltam megosztom: Endurance
http://en.wikipedia.org/wiki/Endurance_(1912_ship))

valószínű, hogy innen jött az ötletük.

tom croft
2011-07-17, 22:55
hajjajjj mi lesz veled Lara :rolleyes::(.....................ha elrontják be depressziózok:clown::confused:

YzaaA
2011-07-18, 10:54
hajjajjj mi lesz veled Lara :rolleyes::(.....................ha elrontják be depressziózok:clown::confused:

semmi lem lessz vele csinálnak egy játékot azt majd kiadják és ha tetszik jó s ha nem akkor is!:D
minek a depresszió van elég TR-rész vagy tévednék???:rolleyes:
na jó ha ez nem lessz jó rész és csödöt mondak akkor nem lessz több TR
de nézzük a jó oldalát van még lehetöség játszani valameikell hisz elérhetök netröl!!:cool:

tom croft
2011-07-18, 21:24
semmi lem lessz vele csinálnak egy játékot azt majd kiadják és ha tetszik jó s ha nem akkor is!:D
minek a depresszió van elég TR-rész vagy tévednék???:rolleyes:
na jó ha ez nem lessz jó rész és csödöt mondak akkor nem lessz több TR
de nézzük a jó oldalát van még lehetöség játszani valameikell hisz elérhetök netröl!!:cool:

jézussssss YzaaA ilyet ne is mondj h nem folytatják jujjj ne ijezgess *****d:clown:
és igen is nagy gond lenne ha nem folytatnák mert akkor egy idő után megunnánk az egészet :d de ha mégis megtörténe h nem lesz folytatás majd én csinálok :D

Kacsa
2011-07-18, 21:25
jézussssss YzaaA ilyet ne is mondj h nem folytatják jujjj ne ijezgess *****d:clown:

van rá esély. van. mert igenis van. remélni tudunk csak.

Öcsí
2011-07-18, 21:46
De mi TR fanok,nekünk úgy kell hozzá állnunk,hogy igenis LESZ folytatás!! :D:D csak pozitívan :D:D

horus
2011-07-18, 21:48
Tényeken alapuló dolgokat kell felhozni, tény hogy ha ez elbukik nem lessz folytatás! :)

Öcsí
2011-07-18, 22:07
Ez tökéletesen így van,de mivel mi mind a TR-t szeretjük ezért mi mind (vagyis remélem) azt akarjuk,hogy legyen folytatást,de ha így állunk hozzá,hogy nem lesz akk lehet,hogy nem is.. akkor is lesz :D:D Nem lesz itt bukás majd meglátják akik nem hiszik :D:D Igazából erről akkor tudunk majd normálisan beszélni ha már kijött :D

horus
2011-07-19, 00:29
Mi hiába allunk hozzá igy, a Crystaltól függ minden, nem tőlünk tök mindegy hogy te akarode v nem, a kritikusok ezt leszarják! :D

Robbie
2011-07-19, 01:29
Crystaltól és tőlünk függ csak! Tök mind 1 ha lehúzzák de emellett feltud mutatni egy kielégítő eladási statisztikát!
És ahogy Eidos egyik feje is megmondta Lara Croft olyan mint James Bond, mindig lesz :D(najó teljesen mást mondott de erre ment ki a rizsa xD)

Öcsí
2011-07-19, 01:40
Ajánlom,hogy így is legyen :D:D

Kacsa
2011-07-19, 08:05
...emellett feltud mutatni egy kielégítő eladási statisztikát!

nem kell aggódni, én biztos, hogy eredetiben megveszem konzolra, a Crystal a Kacsa pénzét már magának tekintheti úgyis.:)
max. Petya tölti le warezban:D

YzaaA
2011-07-19, 09:39
max. Petya tölti le warezban:D

meg én!!:D
én reménykedek/ünk hogy lessz folytatás de már mást nem tudok/unk csinálni!!:S

Kacsa
2011-07-19, 10:21
meg én!!:D


ugye tudod, hogy így a lehető legkevésbé támogatod a fejlesztőket - és így a folytatást is?
várod a folytatást, de nem teszel érte semmit.

YzaaA
2011-07-19, 11:04
én tehet arrol hogy nincs pénzem boccs!!:rolleyes:
majd aztán ha összejön megveszem addig nincs mit csináljak:S:rolleyes:

Petya a Lara Fan
2011-07-19, 11:21
Először biztos is, hogy letöltöm. Aztán ha tetszik, akkor megveszem, ha nem, akkor így jártak. Amikor megtudtam, hogy lesz TR9, akkor mondtam, hogy ezt tuti előrendelem. Aztán jött az E3 -mas bemutató, és mondtam, hogy ezt így biztos nem veszem meg, amíg ki nem próbáltam. Most már nem fogok így, "látatlanban" kiadni pénzt játékért, 1., Mert spórolok a zsebpénzemmel. 2., Mert a Black Ops -al is tavaly jól megszívtam, és kaptam 10K -ért egy szar, optimalizálatlan DLC szintű játékot.

Kacsa
2011-07-19, 11:24
Először biztos is, hogy letöltöm. Aztán ha tetszik, akkor megveszem, ha nem, akkor így jártak.

:D:thumb: ez így helyes akkor. :clown:
mondja a nagy warezoló Kacsa:vlol:

horus
2011-07-19, 12:40
Ez igy nem helyes mert utána már hiába veszi meg, legjobban a premierkor beszedett pénz számit ha jól tudom, de ha nem cáfoljatok meg :D
Én sem biztos hogy megfogom venni, premierkor bizti hogy nem...

Öcsí
2011-07-19, 13:37
Én tuti,hogy megveszem ez nem kérdéses.Nekem az Underworld PC-re és xbox-ra is megvan pedig PC-n eléggé szaggat :D:D:P
Am én csak TR játékokat veszek semmi mást mondjuk mással nem is nagyon játszok :D

Robbie
2011-07-19, 15:17
Én is megveszem első első napos vételem lesz :D
Ráadásul Collectors Edition jelenlegi terveim szerint :)

Kacsa
2011-07-19, 19:55
Ráadásul Collectors Edition jelenlegi terveim szerint :)

nekem is:Ddrága lesz, de nagyon ritkán veszek játékokat. (a Resi5re is mennyit vártam már...) amúgy azt tervezem, hogy jövő év őszig, amíg a TR9 meg nem jelenik, nem veszek játékokat:D

Roli
2011-07-20, 16:13
Nincs meg valakinek a legújabb PC Guru? :) (Hitman címlapos)
Van benne TR bemutató :)

Szerk.: mindegy, már megtaláltam, ha lesz benne valami új, rakom :)

Petya a Lara Fan
2011-07-20, 16:15
Nincs meg valakinek a legújabb PC Guru? :) (Hitman címlapos)
Van benne TR bemutató :)

A-a, olyat nem veszek, az drága újság. :D

Robbie
2011-07-20, 17:09
Waow PC Guru azt írja hogy megközelítőleg 20órányi játékidő lesz :O

YzaaA
2011-07-20, 17:42
Waow PC Guru azt írja hogy megközelítőleg 20órányi játékidő lesz :O

OMG!!!!:eek::eek::eek:
szupper!!!!!:jumper::jumper::jumper:

horus
2011-07-20, 18:10
Scaneket kérhetnék ?? :D

Robbie
2011-07-20, 18:33
Galériában van :D
http://tombraiders.hu/galeria/thumbnails.php?album=lastup&cat=-103

horus
2011-07-20, 18:36
Galériában van :D
http://tombraiders.hu/galeria/thumbnails.php?album=lastup&cat=-103

Amúgy én nem hiszek PC Gurunak mindig egy rakás hülyeséget hordanak össze...

Kacsa
2011-07-21, 11:47
ráadásul a játékidő mindig kényes téma, egy 20 órás játékot egy profi akár 15 óra alatt is kivihet, egy béna meg akár 25 óra alatt.
most el lehet dönteni, melyiket írják, természetesen a hosszabbat.;)

horus
2011-07-21, 12:01
Hát gondolom az ilyen ujságok azt irják hogy az átlag gamer mennyi idő alatt nyomja ki :D
De PC Guru ujság mindig hazudik vmit... nem hiszem hogy 20 óra játékidő lessz..

Kacsa
2011-07-21, 12:18
De PC Guru ujság mindig hazudik vmit... nem hiszem hogy 20 óra játékidő lessz..

deehogy lesz annyi. örülhetünk, ha 10 órát kapunk:privateeye:

Ting
2011-07-21, 12:20
Végülis még az is jó a mostani játékokhoz képest. (5-6 óra Normal fokozaton)

Kacsa
2011-07-21, 12:22
Végülis még az is jó a mostani játékokhoz képest. (5-6 óra Normal fokozaton)
az kész röhej:vlol: egy délután és kijátszom.:rolleyes:

YzaaA
2011-07-21, 17:43
az kész röhej:vlol: egy délután és kijátszom.:rolleyes:

ahogyan én is!!:rolleyes:

biohazardrex
2011-07-21, 19:51
persze hogy rövidek a játékok, mert a grafikával vannak állandóan elfoglalva >_> mert abból egy ütős in-game trailert már össze lehet vágni amivel vonzani tudják a vevőket, de valójában annyi a játék, amennyi a trailer sajna...

YzaaA
2011-07-21, 20:41
hát mostanában igy szokott lennni!!:rolleyes:

horus
2011-07-21, 21:21
persze hogy rövidek a játékok, mert a grafikával vannak állandóan elfoglalva >_> mert abból egy ütős in-game trailert már össze lehet vágni amivel vonzani tudják a vevőket, de valójában annyi a játék, amennyi a trailer sajna...
:joy::joy::joy:
Még egy világosan látó ember!
:hug::hug::hug:

Öcsí
2011-07-22, 16:38
Amúgy ti,hogy képzelitek el a játék legeslegelejét? Szóval,gondolom nem úgy fog kezdődni,hogy Lara felébred a barlangba,hanem valami előzmény csak lesz vagy olyan talán,hogy Lara felébred a barlangba megmenekül és visszaemlékezik az indulásra? Vagy ti,hogy képzelitek el?

YzaaA
2011-07-22, 16:43
én úgy hogy felébred a barlangba kiszabadúl és kimenekül onnan majd probál visszaemlékezni hogy ö most hogy is került oda de még nem jut eszébe aztán rátalál roth-ra és akko összeál neki a kép!!!:D:)

Petya a Lara Fan
2011-07-22, 20:15
Amúgy ti,hogy képzelitek el a játék legeslegelejét? Szóval,gondolom nem úgy fog kezdődni,hogy Lara felébred a barlangba,hanem valami előzmény csak lesz vagy olyan talán,hogy Lara felébred a barlangba megmenekül és visszaemlékezik az indulásra? Vagy ti,hogy képzelitek el?

Úgy, hogy majd lefagy a gép tőle, és nagy örömmel, és ideggel fogom darabokra tördelni a játék cédéjét. :D
Neem, amúgy nem tudom.

Öcsí
2011-07-22, 20:20
Úgy, hogy majd lefagy a gép tőle, és nagy örömmel, és ideggel fogom darabokra tördelni a játék cédéjét. :D
Neem, amúgy nem tudom.

:D:D
Igen nehéz elképzelni mert leginkább a trailerbeli sztori a legmegfelelőbb,de most az megcsinálják lebutított graffal vagy azt rakják bele vagy teljesen más lesz :S:D

YzaaA
2011-07-22, 20:38
Úgy, hogy majd lefagy a gép tőle, és nagy örömmel, és ideggel fogom darabokra tördelni a játék cédéjét. :D


XDD:vlol:ha lefagy akkor én is!!!!:clown:
miket beszélek hisz nem is biztos hogy megveszem!!:rolleyes:
különbenis addig még annyi sok idö van!!:rolleyes:

Kacsa
2011-07-22, 22:28
Vagy ti,hogy képzelitek el?

hát berakom a lemezt boxba, aztán autoindítás.:rolleyes:
megjelennek a készítők logói, és a főmenü. aztán rámegyek a New Gamere. majd Lara dumálni fog, hogy ez az első kalandja, és diohéjban bemuatja az Endurance hajótörését. én még azon sem lepődnék meg, ha egy az egyben ez a 2011-es teaser trailer lenne a a játék kezdő képsora.:rolleyes:
aztán nagy feketeség, és a barlang. ennyi.

horus
2011-07-23, 09:19
hát berakom a lemezt boxba, aztán autoindítás.:rolleyes:
megjelennek a készítők logói, és a főmenü. aztán rámegyek a New Gamere. majd Lara dumálni fog, hogy ez az első kalandja, és diohéjban bemuatja az Endurance hajótörését. én még azon sem lepődnék meg, ha egy az egyben ez a 2011-es teaser trailer lenne a a játék kezdő képsora.:rolleyes:
aztán nagy feketeség, és a barlang. ennyi.

én is vhogy igy, annyi változással hogy berakom elindul, logók, megnyomom a start gombot majd kiválasztom mire mentsen és New Game :D , Lara nyomja a dumáját miközben mutassák a hajót, és én is eltudom képzelni hogy egy pici változással és mondjuk más mudával rakják be a teaser trailert :clown:

Kacsa
2011-07-23, 09:42
én is vhogy igy, annyi változással hogy berakom elindul, logók, megnyomom a start gombot majd kiválasztom mire mentsen és New Game :D ,

jaajj tényleg a Storage Devicet mindig ki kell választani:D

Crash82
2011-07-23, 11:50
jaajj tényleg a Storage Devicet mindig ki kell választani:D
Petya:Úgy, hogy majd lefagy a gép tőle, és nagy örömmel, és ideggel fogom darabokra tördelni a játék cédéjét.
Neem, amúgy nem tudom.
Nálam is ez lesz XD
Ti már a konzolosat tervezgetitek? XD
Nekem a PC s ennyi lenne:
Berakom --->Install ---> Játék indítása ---> Logók ----> Főmenü --->
Elindul a játék ---> videók jól mennek ----> Játék leesik 10 FPS re vagyis lassan játszhatatlan akadozásra XD
Hát reméljük nem ez lesz

Öcsí
2011-07-24, 18:10
Hjaj és megint jön a nagy kuss....jaj de nehéz ez a várakozás :D :p

Kacsa
2011-07-24, 18:44
Én komolyan mondom, hogy nem várom annyira. Tényleg, rohadtul nem vagyok excited. Majdhogynem közömbös.

Öcsí
2011-07-24, 18:51
Ja mert most hír hiány van,de majd ha jönnek akkor majd hát öm újra lázba hoz.
Nem akartam azt írni,hogy felizgulsz :D xD

YzaaA
2011-07-25, 09:58
Én komolyan mondom, hogy nem várom annyira. Tényleg, rohadtul nem vagyok excited. Majdhogynem közömbös.

az öszintét megmondva már én sem vagyok befütve rá!!:rolleyes:
nem tudom miért....:cool:

tom croft
2011-07-25, 10:20
nekem még mindíg bizsereg a...szemem annyira várom :clown:

Öcsí
2011-07-25, 13:19
:D:D Ja hát nekem is "lankadt" xD a figyelmem iránta mert semmi hír....am elég furcsak h 2012 őszén jelenik meg leghamarabb,de már 2011 nyarán adtak ki trailert meg gameplay-t...

Robbie
2011-08-04, 22:33
Van egy sejtésem hogy lesz mozgásérzékelős funkció, mivel lehet látni hogy van a képen egy kinect és 2 move.
állítólag azért van ott hogy egy kis ízelítőt nyerjenek az új játékokból a piacon de akkor WIInek is helyet kellene ott hagyni, ráadásul nincs olyan csakis mozgásérzékelős játék ami inspirálhatná őket...:)
http://s3.amazonaws.com/data.tumblr.com/tumblr_lo8qinUAR41qkq7tbo1_1280.jpg?AWSAccessKeyId =AKIAJ6IHWSU3BX3X7X3Q&Expires=1312575886&Signature=v7arb8EzEDtBjRYssk3jMCrFLnk%3D

Kacsa
2011-08-05, 10:39
én nagyot néznék, ha mozgásérzékelés lenne benne. nagy hülyeség lenne szerintem. ha lenne benne mozgásérzékelés, nagy valószínűséggel elhanyagolnák a többi részt. már csak az hiányzona.
nagyon remélem, hogy nem lesz mozgásérzékelés benne.
eleve, vannak olyan részek a demóba, amit hogy a francba csinálnák meg mozgásérzékeléssel? amikor a végén LT-RT-LT-RT-LT-RT van, akkor én is úgy kapálóznák a kezeimmel?:clown: na menjenek a francba. ennyire már nem kéne rebootolni a TR-t. bár......... én nem csalódnák a Crystalban, lehet, hogy ezzel is úgy járunk, mint az Undival: izgi hírek, ígérgetések, még több izgi hír, megjelenés, NAGY KOPPANÁS.
______________
egy szó mint száz, remélem azon a Gamesomon majd mondanak ezzel kapcsolatban valami konkrétumot.

Roli
2011-08-05, 10:45
Két féle verzió is létezhet (mint pl. Resi5-nél is...) Sima verzió és mozgásérzékelős. Lehet, hogy nem is egy időben jönne ki a kettő.


6YMjJkkVUTI

A mozgásérzékelő amúgy szerintem zseniális ötlet lenne a TR-hez is, (meg lehet nézni egy Resi5-ös videót is a PS Move-val) külön élményt nyújtana lövöldözéshez, íjászkodáshoz, fáklyavitelhez, stb.
Nagyon remélem, hogy belerakják! :cool: Már csak azért is beruháznék egyre :D
(Volt is erről régebben pletyka, hát ezek után már tényleg nem lenne alaptalan se.)

Robbie
2011-08-05, 11:52
Moveos 5let nekem is tetszik, sokkal izgalmasabb ha nem csak a hüvelykujjammal kell fel le célozni hanem a move-al!
http://i3.squidoocdn.com/resize/squidoo_images/250/draft_lens11682931module107009421photo_1277403993S ony_PlayStation_Move_Bow
Vagy nem tudom mennyire életképes még a régi kilopott ca.., de Lara kezében lévő bárda vagy micsoda is ideális lehetne movehoz, filmes részeknél meg már be lett bizonyítva hogy jó mozdulatokkal lehet megspékelni pl: Heavy Rainben.
http://gamepod.hu/dl/cnt/2010-01/55441/lara.jpg

Kacsa
2011-08-05, 12:45
és a Kinecttel hogy lehetne így "célozni"?
__________
mindegy, legyen benne mozgásérzékelő, DE ígérjétek meg nekem, hogy ez nem megy a rovására a többi puzzle-nek, hosszúságnak, nehézségnek. mert aki csinálja, az a Crystal, és ugye tudjátok, hogy milyenek... majd azt fogják hinni, hogyha már mozgásérzékelős a játék, akkor nem is kell annyira kidolgozni, mert már eleve menő...
__________
elnézést, el is felejtettem a PS Move-ot, azzal még jó lenne (vagy Wii-vel, mert e kettő szinte ugyanaz)
én hülye csak arra az új Kinectre gondoltam, és tudjátok, milyen fura lenne üres kézzel ott kapálózni meg üres kézzel célozni. meg eleve, eddig csak olyan Kinectes játékok vannak, amihez nem kel kontroller, azaz ez azt jelenti, hogyha az esetleges eljövendő Kinectes verzióban futni akarsz Larával, akkor egy helyben kell szaladgálnod:vlol: vagy ha fel akarsz valamit venni, akkor kinyújtod a kezed:D
PS Move távirányítóján vannak gombok, mint a Wii-n. És egy analóg kar is, amit mozgáshoz használnánk.
Ha már mozgásérzkelős TR9-remélem Kinectre nem fogják megcsinálni...

YzaaA
2011-08-05, 18:26
szavaztam a TR-re meg az LCGOL-ra remélem hogy adnak hírt a játékrol:D:rolleyes:

Underhoe
2011-08-09, 13:57
Meagan szerint ne is számítsunk hírre idén. Jövőre tervezik a nagy bummot.

Robbie
2011-08-09, 14:14
:( Pedig 15. évfordulóra tervezhetnének valamit...

Petya a Lara Fan
2011-08-09, 15:15
Meagan szerint ne is számítsunk hírre idén. Jövőre tervezik a nagy bummot.

Pfffffffffffffffffffff.

Kacsa
2011-08-09, 16:15
Meagan szerint ne is számítsunk hírre idén.

Na, legalább Meagan őszinte volt. Azért értékelem.:)

Öcsí
2011-08-11, 23:37
Nehéz lesz megszokni,hogy ezentúl nem évente kapunk Tomb Raider-t :S :D Na de menni fog :D

Kacsa
2011-08-12, 08:50
Nehéz lesz megszokni,hogy ezentúl nem évente kapunk Tomb Raider-t :S :D

ha ez az ára annak, hogy egy kicsit is jobb részeket kapjunk, akkor hell yeah, felőlem aztán...:rolleyes:

YzaaA
2011-08-12, 16:39
felöllem is:rolleyes:
már nem is izgat annyira hogy mikor jön meg:rolleyes:
komojan!!nem to mér!!:p

Kacsa
2011-08-17, 09:23
Crystal Habit podcast:
Lara a kezdeteknél lesz az a "magában beszélő" típus, s a játék előrehaladtával fogunk csak úgy tekinteni rá, mint az "igazi" Larára, akit eddig is ismertünk, szerettünk!
Karl elismerte, hogy az utóbbi játékokban a kamera nem volt épp a játékok erőssége, de a mostani játékban ez is drasztikusan fejlődött.
__________
Kacsa véleménye: na, haladás, hogy elismerték :D amúgy meg hiszem, ha látom, már annyi igérgetés van.... annyi...

Petya a Lara Fan
2011-08-17, 11:47
Kacsa véleménye: na, haladás, hogy elismerték :D amúgy meg hiszem, ha látom, már annyi igérgetés van.... annyi...

Ez olyan mint az Orbán kormány :D Ígérgetnek, de semmi. :D

Kacsa
2011-08-17, 11:58
Ez olyan mint az Orbán kormány :D Ígérgetnek, de semmi. :D

hát ja :vlol:
csak ne politizáljunk többet :D (nem mintha nem lenne igazad, deee... :D)

Michele
2011-08-17, 12:17
Crystal Habit podcast:
Lara a kezdeteknél lesz az a "magában beszélő" típus, s a játék előrehaladtával fogunk csak úgy tekinteni rá, mint az "igazi" Larára, akit eddig is ismertünk, szerettünk!
Karl elismerte, hogy az utóbbi játékokban a kamera nem volt épp a játékok erőssége, de a mostani játékban ez is drasztikusan fejlődött.

Most akkor felejtsük el, vagy ne felejtsük el a régi Larákat? :rolleyes: Mondjuk nekem tök nyolc.

Nahát, a kamera nem volt épp a játékok erőssége?? Tééényleg, téhhééényleg?? :D Hogy jöttek rá?! :vlol:

Kacsa
2011-08-17, 12:29
Most akkor felejtsük el, vagy ne felejtsük el a régi Larákat? :rolleyes: Mondjuk nekem tök nyolc.

sztem még ők sem tudják:rolleyes::D

Öcsí
2011-08-17, 14:30
Na a kamerának örülök,meg ennek a beszéd "fejlődésnek".
De ez a ruha téma már az agyamra megy nem kell több ruha elég amit Lara visel ne a ruháról szóljon már a játék :D A hozzáállásról meg már nem is mondok semmit :rolleyes:

OSZRichard
2011-08-19, 16:11
Igaza van Öcsinek hozzátenném, hogy engem nem zavar ha várni kell rá csak ne kapkodják el és jó legyen ebben reménykedem.

YzaaA
2011-08-19, 16:52
Igaza van Öcsinek hozzátenném, hogy engem nem zavar ha várni kell rá csak ne kapkodják el és jó legyen ebben reménykedem.

:thumb::thumb::thumb:
a számból vetted ki a szót!!^^:D

horus
2011-08-27, 20:43
Emlekeztek meg arra a kilopott vidire amit Roli csak cseten mutatott meg nekunk ? Nos asszem az csak kulso kameras nagyon rossz minosegu vidi volt amit aztan le is tiltottak de most megint megvan, jobb minosegben asszem ja es az hang nelkul volt, mostmar megvan hanggal is!

Kacsa
2011-08-27, 21:04
Emlekeztek meg arra a kilopott vidire amit Roli csak cseten mutatott meg nekunk ? Nos asszem az csak kulso kameras nagyon rossz minosegu vidi volt amit aztan le is tiltottak de most megint megvan, jobb minosegben asszem ja es az hang nelkul volt, mostmar megvan hanggal is!

és meg is tudod adni privátban?:clown:

OSZRichard
2011-08-28, 09:40
igen ez engem is érdekelne

avalon
2011-08-29, 20:27
nekem is légyszi :jumper::jumper::jumper::D:D:D:D

Bexika
2011-08-29, 21:47
én is megnézhetem? :o:D

Öcsí
2011-08-29, 22:03
Én is :D:D

horus
2011-08-29, 22:08
varjatok gyerekek mar nem talalom hol van xDDDD

Öcsí
2011-08-29, 22:39
Várunk várunk. Dagadjon a keblünk,hisz a TR trailer már majdnem elérte a 2millió nézőt a youtube-on :D:D

Roli
2011-08-29, 22:41
Több csatornát összeadva már a 3 millión is túl van :thumb:

Öcsí
2011-08-29, 22:48
Nem semmi :D

horus
2011-09-06, 14:25
Meagan minden honapban kuld nekem crystal habit monthly e-mailt a mostani levelbol arra kovetkeztetek hogy egy uj tomb raideres xbox 360 bundle fog jonni...

˝If you need another reason to tune in, we just announced an exciting new sweepstakes exclusive to the podcast. Custom-branded Tomb Raider goodies will be up for grabs each month, including an Xbox 360 skinned with Lara´s new look. We´ll post photos on the blog as soon as the prototype comes in˝

Kacsa
2011-09-06, 14:31
˝If you need another reason to tune in, we just announced an exciting new sweepstakes exclusive to the podcast. Custom-branded Tomb Raider goodies will be up for grabs each month, including an Xbox 360 skinned with Lara´s new look. We´ll post photos on the blog as soon as the prototype comes in˝

fujj nekem rohadtul nem kéne egy olyan Xbox amin Lara retkes-sz@ros képe van... :vlol:

Robbie
2011-09-06, 14:46
háát bundle nem de egy Larara dizájnolt xbox igen :D
Amúgy mindenkinek küld aki kérte tr.comon ha nem kap ismételni kell :D

horus
2011-09-06, 15:25
háát bundle nem de egy Larara dizájnolt xbox igen :D
Amúgy mindenkinek küld aki kérte tr.comon ha nem kap ismételni kell :D

Mi a kulonbseg a Larara dizajnolt xbox es a tomb raider xbox bundle kozott ? :D

Kacsa
2011-09-06, 15:30
Mi a kulonbseg a Larara dizajnolt xbox es a tomb raider xbox bundle kozott ? :D

hát ha Larára van dizájnolva akkor Lara lesz ráfestve,
ha csak simán bundle akkor mondjuk megkapod a sima, fekete Slimet plusz a TR9-et.:)

horus
2011-09-06, 15:42
hát ha Larára van dizájnolva akkor Lara lesz ráfestve,
ha csak simán bundle akkor mondjuk megkapod a sima, fekete Slimet plusz a TR9-et.:)

bundlen is szokott lenni olyan faceplate amilyen jatekot adnak hozza :p:p:p:p

Robbie
2011-09-06, 20:41
Ahham szerintem ilyen pár limitált Larikszbox lesz XD

tom croft
2011-09-09, 20:24
fujj nekem rohadtul nem kéne egy olyan Xbox amin Lara retkes-sz@ros képe van... :vlol:
hahhh ez rosszul esett:confused::( larának nem is retkes sz@aros a képe :(
én ki ugranék a bőrömből ha lenne egy olyan boxom amin lara van :jumper:
még sima sincs nem h larás xDDDDDD

horus
2011-09-09, 20:36
hahhh ez rosszul esett:confused::( larának nem is retkes sz@aros a képe :(
én ki ugranék a bőrömből ha lenne egy olyan boxom amin lara van :jumper:
még sima sincs nem h larás xDDDDDD

De igen retkes :p http://tombraiders.hu/galeria/displayimage.php?album=90&pos=18
Amugy nekem se kene attol hogy lara van az oldalan a box nem lex jobb csak dragabb :p ...

horus
2011-09-11, 19:39
TR9 nem lex ott a TGS-en (Tökjó Gém Só) ? :)

Szajuri
2011-09-14, 18:20
****om kivan ami nincs is, olvasok olvasok de sehol semmi mindenhol csak átkozott xbox meg nem tudom még mi a szösz, MOST lesz TR9 PC-re vagy sem?????? mert ha nem akkor francnak vettem atomerőművet :angry:

Roli
2011-09-14, 18:31
Lesz. :)

http://tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=663:tr9dec6&catid=73:tomb-raider-9&Itemid=13

Barney
2011-09-14, 18:33
Én úgy emlékszem, hogy az első infók/hírek közt az volt, hogy a következő konzolokon jelenik meg: PS3/XBOX360/PC.

Szajuri
2011-09-14, 18:34
Ez az új Lara külcsi meg .... elszomorít. Ez már nem is olyan Lará-s, és mindenhol túl nagy a feneke, túl alacsony, és valahogy nincs összhangban, viszont a hajával most elégedett vagyok. :) A ****i (nem jön be hogy hívják) meg mi az hogy kidolgozottabb? A főhősnek kellene annak lennie. Remélem nem hagyják így. Nem tudom én valahogy várom is meg nem is. A legjobb sztorija a TRAOD-nak van, és nagyon bánt, hogy nem tudták befejezni, és nekem az a Lara volt a legszebb, 2.-ik helyen az Undis Lara :)
A képek alapján meg a grafika miatt aggódok. A farkas meg elég gyengus. Oké persze ezek még képek. :) Amúgy senki sem unja még, hogy mindenhol csak ugyanazt a videót mutogatják?
Véleményem szerint ha jó lesz a game, ha nem, ez már sehogysem fog a TR szériához kapcsolódni. :( Meg kellene látogatniuk sok fan oldalt, és meríteniük az ötleteinkből, és hideg fejjel végig gondolni az egészet. Persze túl tökéletes is volna.
Meg nem értem azt se, hogy nem tudnak kitalálni új sztorikat, meg itt a vég.... Hoool? Eleve kalandjáték, sírrablás, annyi rozbajos legenda, mese, meg fantasy stb vannak amikből lehetne meríteniük.... Hogy ragozzam még?! Ezt is csak addig fogják nyúzni míg tényleg... Ne értsen félre senki, de a Legend óta csak csalódok a TR sztorikban... Tényleg szép meg stb. de történetben nekem egyenlő a nullával. És hogy a játékidő 10óra lesz na ezt nem akarom elhinni, valószínűleg ezért találták ki azokat a bizonyos mellék küldiket? Valahol ezt olvastam...

ÓÓhh köszike :) Oké, oké nem bújom napi szinten az új híreket, mert akkor túl sok mindent tudnék róla és elveszteném az érdeklődést, valamint kissé csalódtam is benne de azt föntebb leírtam. De komolyan legtöbbötök csak a konzolokról beszél, PC-ről meg szó nincs. :(

[Kérlek legközelebb használd a "Javít" gombot hogy elkerüljük az azonos témában történő dupla hozzászólásokat! Köszönöm :)] Robbie.

Barney
2011-09-14, 18:41
Szerintem is az AOD Lara a legjobb és sajnálom hogy nem lett meg az AOD trilógia, de erre is nyitottnak kell lenni. Nekem ez a történet se hangzik rosszul :) Csak tud valamit a square :D

Szajuri
2011-09-14, 18:56
AOD Trilógia?

Barney
2011-09-14, 19:46
Úgy van :) ( de ne offoljunk)
Szerk.: Vagyis kéne lennie

dzsemfix
2011-09-14, 19:52
Ez az új Lara külcsi meg .... elszomorít. Ez már nem is olyan Lará-s, és mindenhol túl nagy a feneke, túl alacsony, és valahogy nincs összhangban, viszont a hajával most elégedett vagyok. :) A ****i (nem jön be hogy hívják) meg mi az hogy kidolgozottabb? A főhősnek kellene annak lennie. Remélem nem hagyják így. Nem tudom én valahogy várom is meg nem is. A legjobb sztorija a TRAOD-nak van, és nagyon bánt, hogy nem tudták befejezni, és nekem az a Lara volt a legszebb, 2.-ik helyen az Undis Lara :)
A képek alapján meg a grafika miatt aggódok. A farkas meg elég gyengus. Oké persze ezek még képek. :) Amúgy senki sem unja még, hogy mindenhol csak ugyanazt a videót mutogatják?
Véleményem szerint ha jó lesz a game, ha nem, ez már sehogysem fog a TR szériához kapcsolódni. :( Meg kellene látogatniuk sok fan oldalt, és meríteniük az ötleteinkből, és hideg fejjel végig gondolni az egészet. Persze túl tökéletes is volna.
Meg nem értem azt se, hogy nem tudnak kitalálni új sztorikat, meg itt a vég.... Hoool? Eleve kalandjáték, sírrablás, annyi rozbajos legenda, mese, meg fantasy stb vannak amikből lehetne meríteniük.... Hogy ragozzam még?! Ezt is csak addig fogják nyúzni míg tényleg... Ne értsen félre senki, de a Legend óta csak csalódok a TR sztorikban... Tényleg szép meg stb. de történetben nekem egyenlő a nullával. És hogy a játékidő 10óra lesz na ezt nem akarom elhinni, valószínűleg ezért találták ki azokat a bizonyos mellék küldiket? Valahol ezt olvastam...

ÓÓhh köszike :) Oké, oké nem bújom napi szinten az új híreket, mert akkor túl sok mindent tudnék róla és elveszteném az érdeklődést, valamint kissé csalódtam is benne de azt föntebb leírtam. De komolyan legtöbbötök csak a konzolokról beszél, PC-ről meg szó nincs. :(

[Kérlek legközelebb használd a "Javít" gombot hogy elkerüljük az azonos témában történő dupla hozzászólásokat! Köszönöm :)] Robbie.

Nekem nem annyira tetszik a régi Lara. Olyan alakot csak plasztikai műtéttel lehet elérni:D Az tuti, hogy nem lesz olyan, mint a régi játékok, de mit várunk tőlük? 8 részt megcsináltam jó történettel. Azért filmből se szokott 9 részes lenni.:)

horus
2011-09-14, 20:02
8 reszt de milyet ? 1-6 Jó, de 7-Anni-8? Ha itt tartunk inkabb johetne ritkabban de jobb minoséggel mint mindenevben kiadnak egy szart..

Kacsa
2011-09-14, 20:05
Azért filmből se szokott 9 részes lenni.:)

áljj-áljj-áljj, ez játék :) film-játék: két külön dolog :)

Szajuri
2011-09-14, 22:14
dzsemfix: ''Nekem nem annyira tetszik a régi Lara. Olyan alakot csak plasztikai műtéttel lehet elérni Az tuti, hogy nem lesz olyan, mint a régi játékok, de mit várunk tőlük? 8 részt megcsináltam jó történettel. Azért filmből se szokott 9 részes lenni.''


Hm csak plasztikaival? Milyen szupi nekem nincs szükségem rá :D:D:D megvan az 183cm-im és az ehhez való Lara alak XD csak luftballonjaim nincsenek XD de az pl nem hiányzik :)
Hát ja tuti nem lesz olyan, hogy érted hogy mit várunk ? Meg, hogy filmből se szokott 9 részes lenni....? 2 TR filmet tudok :D

Petya a Lara Fan
2011-09-14, 23:06
****om kivan ami nincs is, olvasok olvasok de sehol semmi mindenhol csak átkozott xbox meg nem tudom még mi a szösz, MOST lesz TR9 PC-re vagy sem?????? mert ha nem akkor francnak vettem atomerőművet :angry:

Ez a játék az, amihez pont nem kell majd erőmű, ha jól lesz optimalizálva, akkor a játék be fogja érni közepes hardverekkel is. Nem Crysis, vagy BF 3 ez. :D Feltételezem nem TR miatt vettél atomerőművet.

dzsemfix
2011-09-15, 14:29
dzsemfix: ''Nekem nem annyira tetszik a régi Lara. Olyan alakot csak plasztikai műtéttel lehet elérni Az tuti, hogy nem lesz olyan, mint a régi játékok, de mit várunk tőlük? 8 részt megcsináltam jó történettel. Azért filmből se szokott 9 részes lenni.''


Hm csak plasztikaival? Milyen szupi nekem nincs szükségem rá :D:D:D megvan az 183cm-im és az ehhez való Lara alak XD csak luftballonjaim nincsenek XD de az pl nem hiányzik :)
Hát ja tuti nem lesz olyan, hogy érted hogy mit várunk ? Meg, hogy filmből se szokott 9 részes lenni....? 2 TR filmet tudok :D

Úgy értem, hogy mint ahogy a filmhez is, a játékhoz is ki kell találni egy történetet. És ez nem olyan egyszerű, mint a pókember játékok(ez csak példa) , hogy csak akciót, verekedést kell kitalálni. Ez az egyik ok, amiért nem lesz olyan az új TR, mint a többi. A másik meg az, hogy kitaláltak, megcsináltak 8 részt. Semmit se lehet a végtelenig vinni, semmiből se lehet 30 jó részt kitalálni.:)

horus
2011-09-15, 14:43
Semelyik TRnek nincs olyan hatalmas tortenete :P felkell fedezni egy erekjet amit a rosszfiuk is akarnak :P mindig errol szolt :P
Nem latom hogy hol lenne ez olyan osszetett :P

dzsemfix
2011-09-15, 14:52
Persze, de azért azt is ki kell találni, hogy hogy szerezze meg a megszerezni valót, ki kell találni a helyszíneket, stb. De ez persze csak az én véleményem.:)
Néztem egy videót a tomb raiders honlapon a tr9ről. Valami olyan volt, hogy össze vissza kellett gyújtogatni minden féle dolgokat. Hát... Nekem nem nagyon tetszik, természetesen ez még csak a játék eleje, lehet, hogy lesz majd jobb is a többi pálya.

Kacsa
2011-09-15, 14:54
Persze, de azért azt is ki kell találni, hogy hogy szerezze meg a megszerezni valót, ki kell találni a helyszíneket, stb. De ez persze csak az én véleményem.:)
Néztem egy videót a tomb raiders honlapon a tr9ről. Valami olyan volt, hogy össze vissza kellett gyújtogatni minden féle dolgokat. Hát... Nekem nem nagyon tetszik, természetesen ez még csak a játék eleje, lehet, hogy lesz majd jobb is a többi pálya.

igen, a videó, amit láttál, az a gameplay demó volt, az E3-mon :) a játék LEGELEJE, ráadásul. :)(az E3 egy nagyon nagy videojáték-konferencia, nyaranként rendezik meg, ahol az eljövendő játékokat bemutatják... és a TR9 is ott volt)
majd jövő nyáron is ott lesz :clown:

Öcsí
2011-09-15, 17:34
Ezért is tartom jónak a TRL a TRU és az AOD sztoriját mert ott nem csak a gyűjtögetésről szólt hanem volt még egy háttér sztorija. Na meg persze az új TR-nek a sztorija is jó :D

Barney
2011-09-15, 19:32
Szerintem a TR4-től már többről van szó. Több szálon fut a történet. Az Underworlöt meg már inkább arra alapozták, hogy natla és amanda utálja larát

YzaaA
2011-09-15, 19:37
Nekem nem annyira tetszik a régi Lara. Olyan alakot csak plasztikai műtéttel lehet elérni:D Az tuti, hogy nem lesz olyan, mint a régi játékok, de mit várunk tőlük? 8 részt megcsináltam jó történettel. Azért filmből se szokott 9 részes lenni.:)
hogy ebben mennyire igazat adok neked most a szívemböl beszéltél:o
nekem a TR4-es Lara a kedvencem nagyon tetszik az arckifejezése:D

Ezért is tartom jónak a TRL a TRU és az AOD sztoriját mert ott nem csak a gyűjtögetésről szólt hanem volt még egy háttér sztorija. Na meg persze az új TR-nek a sztorija is jó :D

eggyet értek nekem ez a 3 sztori tetszett eddig a legeslegjobban van egy háttértörténete és van amire Lara támaszkodjon ez nnem ojan TR lessz sajnos de kiváncsi vagyok hogy az egész játékmenet mijen lessz mert nekem a sztori tetszik de nem annyira mint ennek a 3 vagyis 4 TR-nek mert a 4-esnek is nagyon szeretem a sztoriát igaz nem támaszkodik háttér történetre de nekem az is nagyon megfogott föleg hogy egyiptomi de inkább nem is offolok tovább:o

Öcsí
2011-09-15, 19:54
Engem csak 1 idegesít kicsit.Az,hogy mostanában minden Lara múltjáról szól,vagyis túl sok adagban adták elénk,és már annyi múlt béli dolgok történt Larával,hogy egy átlag embernek nincs ekkora múltja :D Még a TR belefér de utána már egy jelen időről szóló játékot szeretnék :D

YzaaA
2011-09-15, 20:03
na jó jó lenne már ha ez a TR egy ojan játék lenne ha nem a multat hajkurásznánk:D
de azért a TRU-s történet nagyon tetszik:D

Öcsí
2011-09-15, 20:09
Igen igen,ezért is kapott díjat amit meg is érdemel.De legyen egy jelenben játszódó sztori a TR után,a friss,üde badass Larával :D

Barney
2011-09-15, 20:09
TRU sztori nekem nem annyira jött be. De nyilván többet hoztak volna ki belőle ha befejezhetik

Szajuri
2011-09-15, 21:33
már anno a TRU-hoz is lekellett cseréljem a pc-t .... szóval sima ügy, hogy most is, csak ovlastam, hogy mennyi mindent akarnak belepumpálni.

Kacsa
2011-09-16, 14:19
nem tartalmaz sok újdonságot ez a 3. Crystal Habit podcast... :D de azért köszi :) legalánn megerősítették az eddig sejtetteket :) Dupi babát egy kicsit sajnálom, de legbelül tudtam, hogy vége :)

Michele
2011-09-16, 15:31
TRU sztori nekem nem annyira jött be. De nyilván többet hoztak volna ki belőle ha befejezhetik

Nekem se "gyere be". Mi olyan nagy cucc benne? Ami utal a jó fantáziára...? Ami egyedivé teszi...? Stb. Szereplők is...? Áh. Azért hagyjuk már.
Szerk.: ^Jó, ezért fejleharapásokat kapnék, nem kell reagálni. :vlol:

Sebaj, a következőbe már nyilván több energiát fektettek. :)

Kacsa
2011-09-19, 14:12
TR Turné? már megint? :D na de látom, most már legalább fog valamit tartalmazni :D
ömm... hivatalos rajongói oldalak webmesterei? azaz... Roli?! :D Roli betekintést fog nyerni :vlol:

Roli
2011-09-19, 15:20
Nem fogok/fogunk, nincs rá keret... ha itt lenne Magyarországon, más tészta lenne, de így... :(

Michele
2011-09-19, 15:58
Akkor tegyünk fel pár kérdést. :naughty:

Öcsí
2011-09-19, 16:07
Mi lenne ha itt össze írnánk és kiválogatjuk őket és aki fent van ott az így kiírja egyben?

horus
2011-09-19, 16:33
Nem fogok/fogunk, nincs rá keret... ha itt lenne Magyarországon, más tészta lenne, de így... :(

Pedig én már abban reménykedtem, hogy majd jonnek Magyarorszagra es rejtett kamcsival felveszed a 45 perces demot majd csetbe megmutatod nekunk!!!XDXDXDXDXDXDDDD

Kacsa
2011-09-19, 16:48
Nem fogok/fogunk, nincs rá keret... ha itt lenne Magyarországon, más tészta lenne, de így... :(

jaaj de sz@r... hát kiutazni mondjuk németbe nem olcsó :( (bár még mindig jobb mint Anglia vagy Spanyol vagy Francia xD)

Pedig én már abban reménykedtem, hogy majd jonnek Magyarorszagra es rejtett kamcsival felveszed a 45 perces demot majd csetbe megmutatod nekunk!!!XDXDXDXDXDXDDDD
Isten bizony, én is így gondoltam :vlol:

Roli
2011-09-19, 18:27
:D:D:D:D:D
Sajnos nem.

Roli
2011-09-24, 08:49
Tegnap este megesett az első turné Franciaországban, mára részletes beszámolót ígértek :D (Remélem, minél hamarabb :p)

horus
2011-09-24, 10:32
Tegnap este megesett az első turné Franciaországban, mára részletes beszámolót ígértek :D (Remélem, minél hamarabb :p)

Remélem kifog majd szivarogni egy-ket vidi :D

biohazardrex
2011-09-24, 21:35
:angry:Hírt akarok! már vagy másfél hónapja nem hallottunk, még fingásnyit se a játékról!:angry:

Roli
2011-09-24, 22:01
Úgy tűnik, ma már nem lesz semmi. :( Na akkor, majd holnap.

Kacsa
2011-09-26, 15:11
elolvastam a hírt, hát vannak ígérgetések szép számmal. :floet: csak a felét akarom mindennek és már túl boldog lennék... :rolleyes:
http://tombraiders.hu/images/sig/110925-france/tr_tour_france11.jpg
ez tetszik :vlol:
_________
SZERK.:
"A "Túlélőösztön" (Survival Instinct) funkciót kikapcsolhatjuk."
meg kell mondanom, hogy ennek viszont örülök :) (egyrészt, mert ez olyan ígéret, amit szinte nem lehet nem betartani xD (nem jár plusz munkával csak "Toggle Survival Instinct" opcióval a menüben), másrészt azért örülök neki mert nehezebb lesz tőle a játék - nehezebb TR9 - több ideig tartó TR9 - több ideig tartó TR9 - a pénzt jobban megérő TR9!!! xDDD)

Michele
2011-09-26, 15:28
Kérdezgetni még lehet? Tegnap megfogalmazódott bennem egy kérdés, mára meg elfelejtettem... :vlol: De majd eszembe jut. :D

Roli
2011-09-26, 15:30
Szerintem lehet, itt (http://www.tombraiderforums.com/showthread.php?t=185145) próbáld meg :)

Öcsí
2011-09-26, 15:34
Hát igen ha most kb 70% akkor még minimum egy év kell nekik.Szerintem így október közepe fele jelenhet meg a játék.Én minden ígéretben bízok egyedül a 'minden megmászható" -dologtól félek 1 kicsit.

Robbie
2011-09-26, 20:08
Hát ha "70%" akkor szerintem az "ígérgetések" már valósak :)


A Collector's Edition (Gyűjtői Kiadás) valószínűleg tartalmazni fogja a játék Soundtrack-jét (zenéit), és elkerülik a "gagyiságot" azzal, hogy egy olcsó, szegényes kinézetű akciófigurát nem fognak beletenni a csomagba. Egyébként a hivatalos TR fórum-on várják a rajongók ötleteit, hogy miket szeretnének látni a dobozban.
Nekem ez tetszik! Komolyabban gondolják hogy tényleg nem mehetett az ami régen volt :)

horus
2011-09-26, 20:10
Vidi nincs ?

Kacsa
2011-09-26, 20:32
Vidi nincs ?

:D:Dbeszéljünk meg egy időpontot chaten xDDDDDDD

biohazardrex
2011-09-27, 18:42
és... a legnagyobb boldogságomra az a fránya survival instict kikapcsolható lesz. :jumper: collectors-ba meg rakjanak vmi art book-ot esetleg még vmi...FIGURÁT. Tudtommal a square enix-nek vmi nagy figura üzemük van. (lehet hogy tévedek) :D:p. 70% és még 1 év van hátra, milyen ezeknek a munka beosztásuk? nem most kéne hawaii -ra menni ,hanem miután kész a játék

Kacsa
2011-09-27, 19:28
. 70% és még 1 év van hátra, milyen ezeknek a munka beosztásuk? nem most kéne hawaii -ra menni ,hanem miután kész a játék

ezt én sem értem... xD

Robbie
2011-09-27, 20:05
Csak Meagen community manager járkálja a világot :D többi csinálja a dolgát xD :)

Öcsí
2011-10-04, 20:14
Ú de izgalmas:D:D:D

Barney
2011-10-17, 14:27
Ez van a trailerben is:D (remélem én szólok először:P)


http://www.youtube.com/watch?v=t6J3axfuPhA

t6J3axfuPhA

Michele
2011-10-17, 14:57
Gyáááá! :vlol:

biohazardrex
2011-10-17, 17:22
nem is tudom miért törölték...Ez nagyon gagyi lett. De ettől függetlenül tényleg nagyon hajaz a TR9 traileréhez. Lehet hogy nem is olyan kreatív a Crystal Dynamics mint ahogy azt én gondoltam? :kratz:

Kacsa
2011-10-17, 18:37
Lehet hogy nem is olyan kreatív a Crystal Dynamics mint ahogy azt én gondoltam? :kratz:

Jó reggelt :D :wave: sosem késő felébredni :)
amúgy elmondom, ők a legkevésbé kreatívabbak a földön :D mutass valami eredetiséget a játékaikban :D nem azt mondom, hogy rosszak, mert nem rosszak a játékaik :) de az biztos, hogy nem eredetiek.
kicsit szánalmas, ahogy elkezdték átformálni a szériát, de ha ők így látták jónak, akkor úgy jó :D de most már úgyis mindegy. most még fognak egyet-kettőt rugdosni a TR9-cel, de valamilyen szinten ez a TR haldoklása.
ÉS tudja jól ezt a Crystal is, bizony :) persze van rá esély, hogy a TR ismét a régi fényében tündököl, de én valamiért nem szeretek hamis reményeket üldözni. :)

Petya a Lara Fan
2011-10-17, 18:53
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/312126_10150336960481158_287378891157_8209942_1522 279998_n.jpg

Robbie
2011-10-17, 18:56
jó reggelt :d :wave: Sosem késő felébredni :)
amúgy elmondom, ők a legkevésbé kreatívabbak a földön :d mutass valami eredetiséget a játékaikban :d nem azt mondom, hogy rosszak, mert nem rosszak a játékaik :) de az biztos, hogy nem eredetiek.
Kicsit szánalmas, ahogy elkezdték átformálni a szériát, de ha ők így látták jónak, akkor úgy jó :d de most már úgyis mindegy. Most még fognak egyet-kettőt rugdosni a tr9-cel, de valamilyen szinten ez a tr haldoklása.
és tudja jól ezt a crystal is, bizony :) persze van rá esély, hogy a tr ismét a régi fényében tündököl, de én valamiért nem szeretek hamis reményeket üldözni. :)

https://lh4.googleusercontent.com/-lVtl1WOzsiE/TX9KaEa8JlI/AAAAAAAAAXY/phWsCWpAQvY/s1600/facepalm.jpg
Na mind1 erre nem mondok semmit ne etessük a trollokat...

___
Thx Petya ki is raktam. :) Amúgy szerintem hasonlít Meagenre (L) :clown:

biohazardrex
2011-10-17, 19:06
Mostmár igazán jöhetne vmi hír is :D

Öcsí
2011-10-17, 19:23
https://lh4.googleusercontent.com/-lVtl1WOzsiE/TX9KaEa8JlI/AAAAAAAAAXY/phWsCWpAQvY/s1600/facepalm.jpg
Na mind1 erre nem mondok semmit ne etessük a trollokat...

Hehe. Valahogy én is így érzek :D

Petya a Lara Fan
2011-10-17, 21:13
https://lh4.googleusercontent.com/-lVtl1WOzsiE/TX9KaEa8JlI/AAAAAAAAAXY/phWsCWpAQvY/s1600/facepalm.jpg
Na mind1 erre nem mondok semmit ne etessük a trollokat...

___
Thx Petya ki is raktam. :) Amúgy szerintem hasonlít Meagenre (L) :clown:

Az a fej. :D
Szivesen. :) Lehet hasonlóság, ahha. :D

YzaaA
2011-10-17, 22:03
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/312126_10150336960481158_287378891157_8209942_1522 279998_n.jpg

Ez egyböl megtetszett!!^^:D
Annyira szép itt Lara...az arca nagyon tetszik:)
Amúgy meg én bizok bennük, bár sok reményt nem látok, de ne itélkezzünk elöre, várjuk ki a végét!!:D

Roli
2011-10-17, 22:17
Hivatalos TR blogon írják, hogy Meagan volt a modell, ezért lett ilyen :D

YzaaA
2011-10-18, 14:56
El kell ismernem nagyon gyönyörü lett!!:clown::thumb:

Kacsa
2011-10-29, 11:35
http://tombraiders.hu/galeria/displayimage.php?pid=3262&fullsize=1
huhh ezen milyen távol-keleti feje van Larának :D

YzaaA
2011-10-29, 13:01
Szerinbtem is!!:D
Ojan furi:D

Kacsa
2011-11-04, 13:36
http://officialtombraiderblog.tumblr.com/post/12249439190/a-handful-of-snaps-from-the-crystal-dynamics
...és ezek kezében van a mi szeretett Tomb Raiderünk.
csak viccelek :D mindenki lehet egy hülye egy darabig :vlol:

Michele
2011-11-04, 13:55
Hát igen. A kis "kreatívjaink". Egyem a szívüket... ^^
...szó szerint. :privateeye: