PDA

Teljes verzió megtekintése : Szia Zsolt_72 :)



OBig
2015-12-14, 21:08
Szia Zsolt_72 :)

Üdv közöttünk. :)

Zsolt_72
2015-12-17, 20:17
Szia Zsolt_72 :)

Üdv közöttünk. :)

Köszönöm és szia neked/nektek, a közösségnek is. :)

drlecter
2015-12-17, 22:49
Szia Zsolt_72! :)

Remélem, hogy jól fogod érezni magad itt :D Ha bármi segítségre lenne szükséged, itt biztosan megtalálod majd rá a választ!

Matie
2015-12-21, 18:31
Szia, üdv a fórumon! :wave:

Egy másik topikban olvastam, hogy anno igen mélyen belemerültél a klasszikus részekbe :) Van kedvenc? (Mindig érdeklődéssel olvasok személyes véleményeket arról, hogy kinek melyik rész tetszett a legjobban, már csak a pályatervezés miatt is.)

laci92
2015-12-24, 11:40
Szia Zsolt_72 :)

Érezd jól magad!

Zsolt_72
2015-12-24, 15:01
Szia, üdv a fórumon! :wave:

Egy másik topikban olvastam, hogy anno igen mélyen belemerültél a klasszikus részekbe :) Van kedvenc? (Mindig érdeklődéssel olvasok személyes véleményeket arról, hogy kinek melyik rész tetszett a legjobban, már csak a pályatervezés miatt is.)


Szia!

Igen, van kedvenc: a Core-korszakból a TR III - Adventures of Lara Croft, a NextGen időkből pedig az Underworld. De igazából mindegyikkel szívesen játszom, az első részt különösen kedvelem, no meg az Anniversary-t is. Egy van csak, ami nagyon nem jött be és ezért mai napig sem mentem végig: az Angel of Darkness. A becsület kedvéért pedig egyszer illene befejeznem... :D

Level Editoros részekkel is játszottam, de szégyenszemre éppen egy rész címe sem jut eszembe (olyan 5-10-et próbáltam ki a rengetegből). Már régebben volt... :o

* * *


Szia Zsolt_72 :)

Érezd jól magad!


Szia!

Köszönöm :)

Matie
2015-12-26, 18:56
Szép választás :) Engem ezekben a részekben különösen az egzotikus helyszínek fogtak meg, a TR3-ban Indiát nagyon kedveltem (sok csapda, életre kelő szobrok, stb.), a csendes-óceáni szigeteken szintén jó volt kalandozni, az Underworldben pedig Thaiföld és Mexikó nagyon szép és hangulatos.

Az AoD-ot megértem, a bugokat leszámítva bármennyire is kedvelem a története, zenéje, hangulata miatt, pár pályán egyszerűen képtelen voltam végigmenni, a Sanitarium például számomra elképesztően nyomasztó, az meg végképp idegesített, hogy alig volt lőszerem. Úgyhogy inkább letöltöttem egy mentést, és Larával folytattam tovább. Úgyhogy ebben én is bűnös vagyok, hogy nem vittem tisztességesen végig.:o

OSZRichard
2015-12-26, 22:43
Matie, Zsolt_72 :)

Ezzel én is évekig így voltam, aztán egy napon újra elővettem és sikerült végigvinni. Nagy diadal sok idő után leküzdeni régi akadályokat. ;)

Zsolt_72
2015-12-30, 19:44
Matie, Zsolt_72 :)

Ezzel én is évekig így voltam, aztán egy napon újra elővettem és sikerült végigvinni. Nagy diadal sok idő után leküzdeni régi akadályokat. ;)

Teljesen nem mondtam le róla, a hivatalos kiadás telepítőlemezeit sem dobtam ki... :) csak még nem jött el az ideje...