PDA

Teljes verzió megtekintése : Segítség, elakadtam!



Matie
2015-11-13, 08:20
Ha valahol elakadtál és segítségre van szükséged, írj, szívesen segítünk a továbbjutásban.:)

hajesz
2015-11-22, 21:28
Üdv!

Van olyan rész, ahová valahogy úgy jutok, hogy nincs elég lőszerem, nyilam is kevés (ez az a rész, amikor először van égő nyíl) és egyszerűen nem jut minden ellenségre, nem tudok továbblépni. Van ilyenkor valami egyéb megoldás?

Matie
2015-11-22, 21:44
Üdv! Nem tudom, láttad-e, a korábbi hozzászólásod áthelyeztem a TR2013-as részlegbe, mivel a Highway to Hell küldetés abban a játékban szerepel, nem pedig a frissen megjelent Rise of the Tomb Raiderben. Itt megtalálod a válasszal együtt: http://tombraiders.hu/forum/showthread.php?377-Elakad%E1sok-seg%EDts%E9gek&p=39925#post39924 :)

hajesz
2015-11-25, 12:15
Oh, köszi.

koppanyt
2015-11-28, 17:45
Sziasztok !
Segítségetekre lenne szükségem. Elakadtam egy olyan részen amikor egy csomó páncélos lovag jön ellenem. Kardos,nyilas,bárdos és még nyilasok lőnek az emeletről is. Rengetegszer futottam neki , de mindig meghalok. van középen egy ló szobor ami körül van pár ,,robbanó,, cserép. Eddig sikerült eljutnom , hogy 3. hullám érkezik , de nincs elég lőszerem.
Hogy lehet tuljutni ezen a részen? (kb a játék felénél van ez a rész)
köszönöm

Thak
2015-11-28, 21:01
Szia koppanyt!

The Lost City, Citadel plaza base camptől indulva, a cutscene utáni helyszín?



Sajnos nem tudom, hogy újratermelődnek-e a lőszerek. Az elhullott ellenségekből is lehet felvenni muníciót. Ha nincs lőszered, és elég ügyesen szaladgálsz körbe-körbe, akkor a tetőkről le fognak ugrani, és közelhaccal is kivégezheted őket. Azt javaslom, hogy a robbanó cserepeket addig ne lődd szét, amíg nem sikerül mellé terelni egy nagyobb csoportot, ha már kb mellette áll 2-3 ellenség, akkor lőj bele, és felrobbannak ők is, illetve próbálj bevinni fejtalálatot. A teljesen kihúzott íj kinyírja őket ott már azonnal, mivel előzőleg páncéltörő nyilakat vettél fel a hullától a cutscene alatt. Ha van finisher-ed kitéve a skill (képesség) pontoknál, akkor igyekezz azt használni, akkor azt hiszem nem fogy a lőszer.

koppanyt
2015-11-28, 22:06
Szia ! igen !
Közben egy 3 órás maraton után sikerült továbbjutnom ! nem volt egyszerű! a harmadik hullámban már végre volt a lovagoknál értelmes mennyiségű lőszer !

GTibi
2015-12-17, 02:58
Sziasztok!

Segítsen, aki tudja, hogy a sárga fém olajos kannát hogyan lehet felvenni? Mert már hülyét kapok tőle, hogy sehogy sem tudok belőle egyet sem felvenni, pedig minimum 20-at kell.

Köszi előre is!

Matie
2015-12-17, 15:08
Szia!

Ha nem tudod felvenni, az azért van, mert még nincs meg az eszköz, amihez nyersanyagként fel tudnád használni. Nyiss ki pár ládát (strongbox), így elvileg megszerezheted a hiányzó eszközt :)

Timi92
2015-12-28, 18:06
Sziasztok!

Timi vagyok nemrég kezdtem el a legujabb részét a tomb raidernek. Sajnos ezzel járó kapkodással nem tudom normálisan beállítani úgy a térképet hogy lássam az updatelt térképet. Lásd.: kaptam térkép frissítést és nem bírok rá zoomolni se meg ide oda mozgatni a karral. :(. Ja igen xbox360om van! :) köszii a tippeket és a segítséget, kellemes ünnepeket! :))

Thak
2015-12-28, 19:19
Szia Timi!

Ha jól értem a problémád, akkor nem ismered, melyik gombokkal kell kezelni? A kontrolleren a back gomb hívja elő a térképet, a két alsó karral tudod zoomolni (RT és LT.) Mozgatni meg simán a bal joystickkal. Ha beírod google-ba, hogy "xbox kontroller gombok", ott mutatja, de rá is van írva. Ha nem ez a gondod, akkor elnézést. Nem tudok térkép megnyitási hibáról, de ha részletesebben leírod, mi a gond, akkor utánanézünk :)

OBig
2015-12-28, 19:27
Ez nem segít?
http://www.tombraiders.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=1385&Itemid=138

Timi92
2015-12-29, 13:05
Sziasztok!

Köszönöm ismerem a gombokat! :) a kijelölni nem tudok a térképen(map beacon asszem) amikor a zöld A gombot kellene meg nyomni a kurzora de nem reagál semmit.am benne van ez a survival guideba de nem segít sokat. :/
Ezt egy másik fórumon volt képpel:
press the View/Back button to open the map, center the cursor on the symbol for the coin cache, and press A to set a player beacon.
És hiába nyomogatom zöld A gombot meg a karral se mozog...de ezt eljátssza minden betöltéskor/újrainditáskor...ja és állandóan újra kell indítani az xboxot..
Köszönöm a segítséget :)

Matie
2015-12-29, 13:40
Szia! :)

Kicsit utánaolvastam, újabban többen is beleütköztek ebbe a problémába. Távolítsd el javító patchet, indítsd el a játékot a patch nélkül, nézd meg, működik-e a térkép, majd telepítsd újra a patchet. Ez elvileg megoldja a problémát, és újra mozgathatod a térképet.

kuruc
2016-01-01, 19:01
Sziasztok!

Szovjet instalation pályán Jacob feladata hogy találjam meg a hollót, sajnos nem találom

Thak
2016-01-01, 19:54
Szia kuruc!

A carrier birdet keresed Misguided Intelligence küldetésben?
A választ spoilerbe teszem :)

Indulj el a nagy, középen levő épület felé, ahol egy rádiótorony is van. Félúton balra fordulva látni fogsz egy kapubejárót, a tetején egy vörös csillagos fémlap van. Azon ül a madár, ha rányomsz a survival intinctre, zöld karikák indulnak ki belőle.

kuruc
2016-01-01, 22:41
Köszi
ez már meg volt nekem is de a holló amit keresek nincs meg hiába használom a si-t szerintem valami bug lehet már utána néztem

üdv

tapir
2016-02-17, 08:54
hello all!
kérnék szépen egy kis segítséget:
a végjátéknál amikor a főkavaró csókát kellene megölni.
miután hátulról szólok neki jégcsákánnyal:) jön az interaktivitás először lehajolunk de amikor visszakézből szúrni kell nem tudom melyik gombbal tegyem /billentyű/ videókon "y" jelenik meg egy pillanatra a körbe de nekem piros felkiáltó jel (.....)? ergo megdöglik a liba:)
köszi
üdv.

Matie
2016-02-17, 10:00
Szia!

Az az F gomb lesz, azzal lehet közelharci támadást végrehajtani. :)

h.andras
2016-02-21, 17:32
A soviet installation pálya legvégén van lent egy tábor. Látszik lent mielőtt lecsúszna. Hogyan lehet odamenni?

drlecter
2016-02-21, 17:34
A soviet installation pálya legvégén van lent egy tábor. Látszik lent mielőtt lecsúszna. Hogyan lehet odamenni?

Szia!

Oda majd később fogsz tudni eljutni a történet egy bizonyos pontja után, nem fogod kihagyni.

h.andras
2016-02-21, 18:12
Szia!

Oda majd később fogsz tudni eljutni a történet egy bizonyos pontja után, nem fogod kihagyni.

Köszi!!

Korongvadasz
2016-02-28, 13:14
105

Üdv!
Lost city pályán, annál a harangnál, ami a térképen a bal alsó sarokban van, a leírások szerint a falakba lőtt mászó nyilakkal kell felmászni odáig ,majd kirobbantani a bejáratot. A problémám annyi, hogy a fal teljesen átlagos, nem olyan típusú, ahová lehetne nyilat lőni. Tévedésről nem lehet szó, hiszen a mászónyilat már használni kellett a többi pályán is.
A falra felugrani, felmászni csákánnyal nem lehet.Ez bug lehet, vagy máshogy is fel lehet oda menni?
A felső képen amit én látok, az alsón egy végigjátszásból kimentett kép, aminek elvileg lennie kellene.

Köszönöm

Update: A katapult beindulása után jelenik meg a "mászófal". A probléma megoldódott

Matie
2016-02-28, 13:39
Szia! :)

Megpróbáltál már kilépni a főmenübe és újratölteni a játékot? A hasonló nagyobb bugok újratöltéskor általában eltűnnek. Ha esetleg nem sikerülne, a játék csinál biztonsági mentést. A mentések között van egy backup save, ha minden kötél szakad, akkor ezt be tudod tölteni, és egy kicsivel korábbi pontról tudod folytatni a játékot.

Korongvadasz
2016-02-28, 17:31
Köszönöm, közben megoldódott. A katapult beindulása után jelenik meg a "mászófal".

OBig
2016-02-28, 18:28
Mindenesetre ez akkor is érdekes. Lehet, mégis egy bugról van szó. Máshol nem tapasztaltam, változó falakat. :)
Viszont az utolsó pályán olyan nálam is előfordult, hogy a medve csak akkor jelent meg, ha felgyújtottam minden plakátot. Ha előtte mentem arra, akkor nem volt sehol.

vimzol91
2016-05-27, 10:38
Sziasztok! Valaki megtudná nekem mondani ,hogy az ellenségeket hogyan tudom duplán fejbelőni? Már minden gombot végig nyomtan ,de semmi.Viszont meg is szereztem azt a pontot amivel "elvileg " lehetséges ,de még sem.Előre is köszi :)

Matie
2016-05-27, 11:04
Szia! :)

Azt úgy kell csinálni, hogy kihúzod az íjat, ráközelítesz az ellenségre az Y gombbal, és ahhoz, hogy bemérd, be kell céloznod a fejét a célkereszttel. Ha megvan, piros pöttyel jelzi a játék, és gyorsan célozz meg egy másik ellenfelet, az ő fején is át kell futtatnod a kurzort, hogy Lara célba vegye őt is. Ha megvan a kettő egyszerre, ki is lőheted a nyilakat. Emellett jó, ha fejleszted az íj kitartási idejét, hogy több időd legyen becélozni az ellent.

vimzol91
2016-05-27, 13:48
Nagyon szépen köszönöm :)

vimzol91
2016-05-28, 10:02
Újra lehet kezdeni az egész játékot a megmaradt fejlesztésekkel?

Matie
2016-05-28, 11:06
Az egész játékot egy az egyben sajnos nem, de fejezetenként végig lehet vinni az Expedíciók menüben, a Chapter Replay Elite funkcióval :)

Demon555
2016-06-23, 10:32
Sziasztok nekem lenne 1 olyan problémám hogy nem tudom használni a robbanó nyilt pedig meg van a hozzá való anyag elvileg.
Mikor leülök a tábortüzhöz és meg nyitom az inventoryt vörös meg a méreg nyil is a tüzet mutatja csak.
A tüznyilat tudom használni egér váltással mert pcs vok de a többi valamiért ne,és nem is mutatja csak a tűznyilat.
Most bekéne robbantanom 1 kaput hogy továb jussak a történettel, ez a tábortűz után van amikor átugrok a hídon.
Már majdnem maxos a bagem de így se engedi használni a robbanó nyilat.
Valaki tudna segíteni ebben a problémában előre is köszi.

OBig
2016-06-23, 20:33
Szia!

Az 1-es gombbal veszed elő a nyilat. (Persze a jobb egérgombbal is előveheted, ha épp a nyíl van aktiválva.) Ha elővetted, az 1-es gombbal tudsz váltani a mérgező, tüzes, vagy robbanó nyíl között.
A középső egérgombbal tudod kilőni az alternatív lőszereket.
Ha nincs robbanós nyilad, ha már ott vagy a tábortűznél, ülj le, és az Eszköztár,-- Lőszer menüben tudod feltölteni magadat.
Ha ez volt a baj.

Demon555
2016-06-25, 12:44
Köszönöm a gyors segítséget, váltani nem tudtam a nyilak között de már tudok :) még egyszer köszi.

Throrandor
2016-07-02, 00:48
Sziasztok

Nekem is a nyilaimmal van bajom (PC) Nem megy a váltás a normál és mérgezett között így maci uraság mindig lenyom.
Egyes gombbal nem vált csak ugrál az ikonja de nem rakja be középső egérgomb nem csinál semmit. :/

OBig
2016-07-02, 04:18
Egyáltalán van mérgező nyilad? Nem 0- van az ikonon? Ha nincs, töltsd fel magadat, akár egy tábortűznél is lehet.
A macihoz meg nem feltétlenül kell mérgező nyíl. Lehet türelemmel is. Belelősz kettőt, kirohansz, el amerről jöttél. A maci megunja az üldözést, és visszamegy a barlangjába. Megint pár lövés neki, és így lassan kinyiffan.

Throrandor
2016-07-02, 17:10
Szia
Igen van nyilam 2, hát lehet az lesz akkor mert valahogy nem vált át de ez a későbbiekben is probléma lehet majd szerintem.
Köszi a Választ :)

UPDATE

Szar volt az egér és ennél a Gamnél jött ki a hiba nem mükszik a görgő lenyomás nála orvosoltam egy másik egérrel és tovább is vittem :)

OBig
2016-07-02, 19:24
Nna a lényeg, hogy megoldódott a problema. :)

tzoli79
2016-08-01, 23:33
Sziasztok !

Egész jól haladok a játékban csak egy problémám volna, hogy amikor kinyitok egy ládát (v. bőrönd) és valamilyen tárgy van benne akkor megmutatja kinagyítva, Lara mond egy-két dolgot róla és írja a játék hogy forgassam el további információk felfedezéséhez megcsinálom és ez működik, DE mikor olyan tárgy van amin nincs titkos(rejtett) információ hanem csak megmutatja és lehet forgatni NA itt elakadok. Forgatom mindenfelé a tárgyat, de nem tudok innen kilépni, hiába nyomkodom a bal felső sarokban a nyilat, nem csinál semmit. Kénytelen vagyok ALT+F4 -el kilépni a programból és újraindítani. Nem fagyot le a játék csak egyszerűen itt meg áll. Kérem segítsetek, mert idegbajt kapok ettől. Nagyon TUTI egyébként a játék.
Segítségeteket előre is köszi !

Matie
2016-08-02, 01:05
Szia! :)

Én mindig az Esc gombbal szoktam kilépni az ereklyenézegetőből, azt esetleg próbáltad már a nyíl helyett? Illetve kezdettől fogva ilyen volt, vagy csak mostanában jött elő a probléma? (Érdekes, korábban már írt valaki ugyan ezzel a problémával kapcsolatban, de hiába keresgélek, nem találom nyomát, hogy bárki másnál előfordult volna ilyen.)

tzoli79
2016-08-02, 05:37
Szia.

Próbáltam ESC gombbal, de nem csinált semmit. Olyan ereklyéknél mindig csinálja ahol nincs rejtett szöveg (nem irja a játék, hogy forgassam el).

Matie
2016-08-02, 19:04
Egy valamire tudok még gondolni, a legutóbbi frissítésben hozzáadtak egy hangot, amikor megtalálod a rejtett infót az ereklyén, lehet, hogy ez okoz valami galibát bizonyos esetekben. Érdemes lenne kipróbálni, hogy visszalépsz az előző verzióra (Steam könyvtárban jobb klikk a Rise-ra, Beállítások - Béta fül és a legördülő menüben válaszd ki a 647.2-es buildet).

tzoli79
2016-08-02, 22:06
Oké, megpróbálom. Köszi a segítséget !

tzoli79
2016-08-03, 08:19
Siker, mukodik. Megegyszer koszi a segitseget. Csak most az a baj, hogy nincs feliratozas hiaba kapcsolom be. Lenyeg most mar megy rendesen a jatek.

Matie
2016-08-03, 11:09
Azt is lehet orvosolni, töröld a magyarítást a Rise of the Tomb Raider főkönyvtárában lévő "RotTR_hun_uninstall.exe" segítségével, aztán validáld a játékot, hogy az esetleges hiányzó fájlok letöltődjenek (Rise of the Tomb Raiderre jobb klikk, nyisd meg a Tulajdonságok panelt, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön válaszd ki a "Játékfájlok épségének ellenőrzése" opciót). Ezután rakd fel ezt (http://tombraiders.hu/files/demo/rise_of_the_tomb_raider_hun.zip) a verziót, így már működnie kell :)

tzoli79
2016-08-03, 21:14
Azt is lehet orvosolni, töröld a magyarítást a Rise of the Tomb Raider főkönyvtárában lévő "RotTR_hun_uninstall.exe" segítségével, aztán validáld a játékot, hogy az esetleges hiányzó fájlok letöltődjenek (Rise of the Tomb Raiderre jobb klikk, nyisd meg a Tulajdonságok panelt, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön válaszd ki a "Játékfájlok épségének ellenőrzése" opciót). Ezután rakd fel ezt (http://tombraiders.hu/files/demo/rise_of_the_tomb_raider_hun.zip) a verziót, így már működnie kell :)

Nagyon szépen köszönöm a gyors segítségedet, mihelyt hozzáférek a gépemhez :), rögtön ki is próbálom.

tzoli79
2016-08-03, 21:57
Azt is lehet orvosolni, töröld a magyarítást a Rise of the Tomb Raider főkönyvtárában lévő "RotTR_hun_uninstall.exe" segítségével, aztán validáld a játékot, hogy az esetleges hiányzó fájlok letöltődjenek (Rise of the Tomb Raiderre jobb klikk, nyisd meg a Tulajdonságok panelt, ott pedig a "Helyi fájlok" fülön válaszd ki a "Játékfájlok épségének ellenőrzése" opciót). Ezután rakd fel ezt (http://tombraiders.hu/files/demo/rise_of_the_tomb_raider_hun.zip) a verziót, így már működnie kell :)

Működik, már tökéletes. Még egyszer köszi szépen.

Matie
2016-08-03, 22:26
Örülök, hogy megoldódott, további jó játékot! :)

kara
2016-08-26, 01:39
Hellosztok

Próbáltam a tombraiders.hu megnézni és elolvasni a végig játszást de a honlap nem jött be,:angry: több böngészővel is próbáltam.:mad:
A fórum bejött:jumper: és ezért is próbálok itt segítséget kérni.
PC-n játszom és ott akadtam el amikor a medve megtámad, én futok a hóban elölle, shift-el gyorsabban de mindig elkap,:angry: próbáltam az F-el a jégcsákánnyal de mire megfordulnék megöl.

A választ előre is köszönöm: Kara.

OBig
2016-08-26, 08:17
Igen, karbantartás van, frissítjük az oldalt új verzióra, azért van némi fennakadás. :)

Ezt írtam a végigjátszásban:
"Kapaszkodj fel a fára, onnan tudsz a felső területre feljutni. Eljutsz egy barlanghoz. menj be, de vigyázz, medvekomával lesz ott randevúd. Menj be a barlangba. Lőj bele vagy kettőt, rohanj ki a barlangból vissza amerről jöttél. A medve visszamegy a barlangjába. Ismét menj be, ismét pár nyíl, még mérgezett sem kell, és ki fogod nyírni, még pár kifutás-befutás után. :) Ha bátor vagy, csákánnyal is adhatsz neki. Bent a barlangjában nyiffant ki nekem. Ha sikerült, a barlangban gombákat, xp-s dobozokat, és az félautomata pisztoly első felét találod egy ládában."
Vagyis csak párat lőj bele, és menekülj visszafelé, csak egy ideig követ, és visszamegy a kuckójába. Megint becserkészheted, megint pár lövés, és futás. Türelemmel így lehet sérülés nélkül kinyírni. De ha ki tudsz térni előle, lehetsz bátzrabb is, és mérgezett nyíl-- sima nyíllal is kivégezheted kint.

kara
2016-08-26, 08:58
[QUOTE=OBig;41207]Igen, karbantartás van, frissítjük az oldalt új verzióra, azért van némi fennakadás. :)

Hello

A választ nagyon szépen köszönöm,:) a segítséget.:jumper: Üdv : Kara

leo4
2016-08-28, 10:42
Üdv.Sziasztok nagyon tetszik a játék,de elárulná valaki hogy, hogy a fenébe kell a toronyugrást végrehajtani? Sok mindennel probálkoztam,de eddig nem jöttem rá a megoldásra.Remélem tud valaki segiteni,elöre is köszönöm. :)

OBig
2016-08-28, 19:21
A végigjátszásban ezt írtam: "3. Kihívás: Ahol megtaláltad a 8. céltáblát, ott van az első piros ugródeszka, ahonnan fejest kell ugranod a vízbe. 4 ilyenről kell a hideg vízbe ugrani, keresd hát meg őket. Tehát ez az 1. fejesugrás. Tudod hogy kell ugye? Ugrás +jobb klikk. Kis kesst is áshatsz a sziklák mellett. Ússz ki az innenső partra, és az őrtorony mellet menj le az alsó területre. Menj át az épen maradt hídon, ahol a túloldalon Szófia tartja a röpgyűlést. Menj balra, fel a lépcsőkön, és máris ugorhatsz egyet megint a folyóba. Ez a 2. fejesugrás. Juss vissza a gyűlésre, és most a másik irányba menj. Juss el a kis szigetre, ahol a torony tetején felgyújtottad a jelző máglyát. Juss fel félig, és megtalálod a következő ugródeszkát a torony egyik oldalán. Ez a 3. fejesugrás. Ússz most balra, lefelé a folyón. Látsz egy újabb magas őrtornyot a parton. Ennek az oldalán volt egy kosár, amit meg kellett töltened. Ott van a kis házikó mögött, ahol a feladatok egy részét kaptad. Mássz hát fel a toronyba, és meg is teheted az utolsót, a 4. fejesugrást."

De megmondom a frankót, nekem se nagyon ment. Lényeg, hogy állítsd addig vissza a beállításokat, irányítást, amíg ezt megcsinálod, mert valamik összeakadnak. Futás-ugrás-jobbklikk a megoldás egyébként. De ha át vannak állítva a billek, akkor nem biztos hogy műxik. :)

leo4
2016-08-28, 22:45
Köszönöm szépen a segitséget ,de közben rájöttem .Nekem az ugrás nem sikerült ,a megoldás:ugrás (space),w+jobb klik).

kara
2016-08-31, 15:13
Hellosztok
A Rise of the Tomb Raider -ben a mentések, hol vannak.:D Windows 10 64 bit-es a rendszerem.:cool:
A választ előre is köszönöm: Kara:rolleyes:

drlecter
2016-08-31, 18:44
Hellosztok
A Rise of the Tomb Raider -ben a mentések, hol vannak.:D Windows 10 64 bit-es a rendszerem.:cool:
A választ előre is köszönöm: Kara:rolleyes:

Hello! :)

Alapesetben Program Files (x86)\Steam\userdata\(Steam ID)\391220\remote. Persze attól is függ, hogy melyik meghajtódon van a steam. De hogy tovább fokozzam, olyan is van, hogy több meghajtón van steam mappa, akkor értelemszerűen az a meghajtó kell, amelyikre a játékot telepítetted. :D

kara
2016-09-01, 09:36
Hello!:)
Köszi a segítséget.:D Megtaláltam a mentéseket.:jumper:

kara
2016-09-06, 11:27
Hellosztok:)
A "sovjet installation" pályán tartok, ott van egy ember aki azt mondja pucoljam ki a farkas barlangot mert oda akar menni menedékként.:D
Kipucoltam a farkasbarlangot a farkasoktól,:cool: a tigrist is megöltem,:confused: bejártam az egész pályát vagy ezerszer egy szál farkas sincsen.:jumper:
A mikor meg visszamegyek az emberhez aki a farkas barlangba akar menni mindig azt mondja Lara még nem pucoltam ki a farkasbarlangot de ki lessz.:angry:
Legálisan van meg a "Rise of the tomb raider"-em, a Steam-en frissítettem is.:jumper:
A választ előre is köszönöm: Kara

OSZRichard
2016-09-06, 18:11
Próbálj meg átmenni egy másik területre a gyors utazással, majd vissza, és aztán nézd meg azt a barlangot, amit a térkép jelöl. Van olyan melléküldetés, amit nekem is csak később sikerült megcsinálnom. :)

OBig
2016-09-06, 19:50
Szerintem Kara, nem azt a barlangot farkastalanítottad, amit kellett volna. :)
Az a barlang ott van, ahogy mész felfelé az öreg malom felé, balra át kell menni egy hídon.
NEM az, ami az öreg malommal szemben, attól jobbra van..

Hondo
2016-10-09, 09:35
Még kezdő vagyok a játékban, de máris van két gondom. Az egyik, hogy a szibériai pályán van barlang, ahová csak kötéllel ellátott nyíllal lehetne bejutni, de kötelet szerezni nem tudtam. A másik a lock pick, amit szintén kéne használni az orosz ok első táborában már, ha meg akarom szerezni a relikviát. De ilyet sem találtam. Aztán később kötél már volna, de nincs kés, amivel levágnám. :( Szóval béna vagyok.

OSZRichard
2016-10-09, 11:03
A játék tele van olyan részekkel, ahova vissza kell menni a későbbiek során, mikor már meglesznek bizonyos eszközök. Nem veled van baj, így lett felépítve a játék. ;)

BigMaster B.
2016-10-30, 09:14
Sziasztok!
Végivittem a RotTR ps4-en nekiáltam a kihívásoknak!A gond az hogy a boszorkány lámpa kilövéseknél nincs liftem így nemtudom kilőni az összeset!:angry:
Tudtok valami megoldást?:confused:
Köszi

BigMaster B.
2016-10-30, 09:28
Sikerült!Véletlenül leestem,meghaltam és visszatöltötte a liftet!:jumper:

OSZRichard
2016-10-30, 09:31
Néha puszta véletlenekből születnek megoldások. :D

OBig
2016-10-30, 18:55
És ha nem tudtad mindet lelőni, akkor is le kell esni a liftből, és újrakezdve a megmaradtakat le tudod lőni. :)

BigMaster B.
2016-10-31, 06:36
Köszönöm !

fensterlaszlo
2016-10-31, 11:55
Hali!
A Baba Yaga küldetéssel gond van. Már az elején, mikor Lara összefut Baba Yagával és ki lő rá egy tüzes golyót, leesika szakadékba, a játék nem töltődik be, és lefagy, majd kilép a játékból.

drlecter
2016-10-31, 20:53
Hali!
A Baba Yaga küldetéssel gond van. Már az elején, mikor Lara összefut Baba Yagával és ki lő rá egy tüzes golyót, leesika szakadékba, a játék nem töltődik be, és lefagy, majd kilép a játékból.

Szia! :)

Ennek talán több oka is lehet. Hátha a legegyszerűbb segít: próbáld meg úgy, hogy újratöltöd a legutóbbi mentéstől.

fensterlaszlo
2016-11-03, 12:50
Szia! :)

Ennek talán több oka is lehet. Hátha a legegyszerűbb segít: próbáld meg úgy, hogy újratöltöd a legutóbbi mentéstől.

Hali!
Sajnos úgy se megy. Próbáltam gyors utazással is betölteni a bejáratnál lévő táborhelyet, a játék újra telepítésével is, de semmi. A tombraiders.hu oldalon a végigjátszásoknál az, "Endurance mode" mit takar?
A játékot még nem vittem végig.

Matie
2016-11-03, 12:59
Hali!
Sajnos úgy se megy. Próbáltam gyors utazással is betölteni a bejáratnál lévő táborhelyet, a játék újra telepítésével is, de semmi. A tombraiders.hu oldalon a végigjátszásoknál az, "Endurance mode" mit takar?
A játékot még nem vittem végig.

Próbáld meg validálni a játékfájlokat, a Steam kliensen a könyvtáradban jobb klikk a Rise of the Tomb Raiderre - Tulajdonságok, a Helyi fájlok fülön kattints a "Játékfájlok épségének ellenőrzése" (http://tombraiders.hu/images/stories/rise/verify.png) gombra. Ha valamelyik fájlod sérült, és ezért fagy ki a játék, ez ki fogja javítani.

Az Endurance mode ez (http://store.steampowered.com/app/418790/) a kiegészítő, részletesebb infót egy régebbi cikkben (itt (http://tombraiders.hu/trgames/rise-of-the-tomb-raider?id=1408)) találhatsz róla. Ez egy külön játékmód, amit az Expeditions menüből lehet indítani, a lényeg, hogy éld túl a szibériai vadon viszontagságait, minél tovább kitartasz, annál nehezebb. Larának folyamatosan élelemre van szüksége és megfagy, ha huzamosabb ideig nem találsz tüzet, ahol felmelegedhetsz. Közben kriptákat is kereshetsz, ahol ereklyéket is találhatsz. Újabban belekerült egy co-op mód is, úgyhogy akár ketten is barangolhattok a medvék, stb. társaságában :)

fensterlaszlo
2016-11-03, 16:17
Próbáld meg validálni a játékfájlokat, a Steam kliensen a könyvtáradban jobb klikk a Rise of the Tomb Raiderre - Tulajdonságok, a Helyi fájlok fülön kattints a "Játékfájlok épségének ellenőrzése" (http://tombraiders.hu/images/stories/rise/verify.png) gombra. Ha valamelyik fájlod sérült, és ezért fagy ki a játék, ez ki fogja javítani.

Az Endurance mode ez (http://store.steampowered.com/app/418790/) a kiegészítő, részletesebb infót egy régebbi cikkben (itt (http://tombraiders.hu/trgames/rise-of-the-tomb-raider?id=1408)) találhatsz róla. Ez egy külön játékmód, amit az Expeditions menüből lehet indítani, a lényeg, hogy éld túl a szibériai vadon viszontagságait, minél tovább kitartasz, annál nehezebb. Larának folyamatosan élelemre van szüksége és megfagy, ha huzamosabb ideig nem találsz tüzet, ahol felmelegedhetsz. Közben kriptákat is kereshetsz, ahol ereklyéket is találhatsz. Újabban belekerült egy co-op mód is, úgyhogy akár ketten is barangolhattok a medvék, stb. társaságában :)

Lehetséges, hogy a 668.1-el nem működik? Frissítettem a 753.1-re azzal meg megy.

drlecter
2016-11-03, 22:27
Lehetséges, hogy a 668.1-el nem működik? Frissítettem a 753.1-re azzal meg megy.

Elképzelhető. :) Ha minden klappol, akkor jó játékot kívánunk!

fensterlaszlo
2016-11-03, 22:42
Elképzelhető. :) Ha minden klappol, akkor jó játékot kívánunk!

Köszönöm az infókat!:)
Még egy utolsó kérdés. Lesz további magyarítás, a v1.0 build 753.1-re?

drlecter
2016-11-04, 01:06
Köszönöm az infókat!:)
Még egy utolsó kérdés. Lesz további magyarítás, a v1.0 build 753.1-re?

Nincs mit! :)
Igen, remélhetőleg frissíteni fogjuk, már csak a Blood Ties miatt is, jelenleg is dolgozunk rajta. Viszont ez időbe telik még, ezért szíves türelmedet kérjük.

fensterlaszlo
2016-11-04, 18:07
Nincs mit! :)
Igen, remélhetőleg frissíteni fogjuk, már csak a Blood Ties miatt is, jelenleg is dolgozunk rajta. Viszont ez időbe telik még, ezért szíves türelmedet kérjük.

:thumb: :yahoo:

kara
2016-12-09, 11:07
Hellosztok:)
A szovjet létesítménynél tartok, valami varjút kell, hogy megtaláljak. Ami elméletileg eltévedt. De elég nagy ez a szovjet létesítmény pálya, nem tudom hol keressem.:angry:
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

Matie
2016-12-09, 11:56
Szia!:)

A kunyhó és a fűrészmalom között lesz, a vörös csillag felett üldögél. Ha elrepül, egy nagy szikla tetején találhatod meg. Akár itt is megnézheted 26:52-től: https://youtu.be/YUMOQdZpGsU?t=26m52s

kara
2016-12-10, 15:43
Hellosztok:)
Köszi a segítséget, megtaláltam a varjút.:jumper: Olvastam, hogy a Croft bírtok is elérhetővé vált.:D A kérdésem az volna, hol tudom aktiválni a Croft birtokot?:cool:
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

kara
2016-12-10, 18:43
Hellosztok:)
A szovjet létesítmény pályánál, ahol a vagonok vannak. Ott vannak éghető akadályok. Az "E"-vel sikerült felvennem az üveget, célozni is a jobb egérgombbal, a ballal eldobni.:cool:
De meggyújtani, hogy kell, hogy meggyulladjon az éghető akadály?:angry:
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

drlecter
2016-12-10, 21:42
Szia Kara! :)

A Croft Birtokot nagyon egyszerűen el tudod érni, csak menj a főmenübe és ott lesz. A begyújtást pedig - alapesetben - az egérgörgővel lehet megtenni, viszont kell hozzá rongy. Nem tudom, hogy meddig jutottál el a főszálban, de a Szovjet létesítményen meg fogod találni, egészen pontosan a Rézkohóban. Onnantól kezdve már bármikor használhatod a molotov koktélt, csak legyen hozzá elég nyersanyagod. :)

kara
2016-12-11, 13:21
Hellosztok:)
Köszönöm az instrukciókat drlecter, megtaláltam a rongyot, és a görgetővel meg tudtam gyújtani.:jumper:
A fő menüben nem találtam olyan menü pontot ahol a Croft birtok lenne.:angry: Nekem a fő menüben a következő menü pontok vannak, Folytatás, Játék betöltése, Új játék, Expediciók, Ranglista, Beállítások, Piactér, Kilépés, Kredit, Teljesítményteszt.
Legújabb frissítés a Steam-en.
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

georgie
2016-12-11, 15:17
Sziasztok! Hát van egy elég szokatlan problémám. A komplett játékban 96%nál tartok és már csak 1 chalenget kéne megoldanom hogy a végjátékot folytassam,ami nevezetesen a csirkék karámba dobálása a Geotermal Walleyn. Bocs ha rosszul írtam:) Egy problémám van, jó ideje minden pályán éjszaka van bárhová is megyek,ami önmagában nem lenne akkora probléma, csak itt most akadály mivel a csirkék csak nappal jönnek elő,ezért nem tudom megcsinálni a feladatot. Ami nagyon bosszantó mert ezért nem tudom 100%ban kijátszani a játékot. Ha valaki tudja esetleg mit kéne tennem ahhoz hogy újra nappal legyen a pályákon az könyörgöm írja meg!!!!!! Előre is nagyon köszönöm!

drlecter
2016-12-11, 22:01
Hellosztok:)
Köszönöm az instrukciókat drlecter, megtaláltam a rongyot, és a görgetővel meg tudtam gyújtani.:jumper:
A fő menüben nem találtam olyan menü pontot ahol a Croft birtok lenne.:angry: Nekem a fő menüben a következő menü pontok vannak, Folytatás, Játék betöltése, Új játék, Expediciók, Ranglista, Beállítások, Piactér, Kilépés, Kredit, Teljesítményteszt.
Legújabb frissítés a Steam-en.
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

Igazán nincs mit, örülök, hogy végül meglett. :)
A Croft Birtoknak pedig ott kellene lennie a főmenüben egy külön címként, mert onnan lehet elérni. Akkor érhető el, amikor a főjáték során Szibériába kerülsz. Egyébként megvásároltad a DLC-t? Csak azért kérdezem, mert olyat el tudok képzelni, hogy nincs meg, de valamilyen bug miatt úgy érzékeli a játék, hogy mégis megvan. Hasonló volt az Endurance/Túlélő móddal is, amikor rossz szövegablakot kaptak azok a játékosok, akiknek nem volt meg az a DLC, de a barátjuk mégis meghívta őket játszani.



Sziasztok! Hát van egy elég szokatlan problémám. A komplett játékban 96%nál tartok és már csak 1 chalenget kéne megoldanom hogy a végjátékot folytassam,ami nevezetesen a csirkék karámba dobálása a Geotermal Walleyn. Bocs ha rosszul írtam:) Egy problémám van, jó ideje minden pályán éjszaka van bárhová is megyek,ami önmagában nem lenne akkora probléma, csak itt most akadály mivel a csirkék csak nappal jönnek elő,ezért nem tudom megcsinálni a feladatot. Ami nagyon bosszantó mert ezért nem tudom 100%ban kijátszani a játékot. Ha valaki tudja esetleg mit kéne tennem ahhoz hogy újra nappal legyen a pályákon az könyörgöm írja meg!!!!!! Előre is nagyon köszönöm!

Szia! :)

Nem tudom, hogy tudok-e segíteni neked, de azért megpróbálom. Hacsak nem valamilyen komolyabb bug lenne a hiba oka, akkor esetleg megpróbálhatod azt, hogy a Geotermikus Völgy valamelyik tábortüzéhez képest egy nem túl messzebb lévő tábortűzhöz "gyorsutazol", pl.: Akropolisz vagy Szovjet létesítmény, majd pedig vissza a Völgybe. Talán az segíthet neked, ha megpróbálsz a távolsággal játszadozni. Ezt már a Rebootban is el lehetett játszani. Ugyanis ha túl messze mész el, majd térsz vissza, akkor a játék úgy veszi, hogy eltelt egy nap, tehát voltaképpen megint éjszaka lesz. Egyébként nekem sokszor volt olyan, hogy amikor betöltöttem a legutóbbi mentésemet, ami pont a Völgy alaptábora volt, akkor a játékban automatikusan éjszaka volt, ezért először a távolsággal kellett játszadoznom, mivel jobban szerettem nappal közlekedni. :)

georgie
2016-12-12, 19:25
Szia! Köszönöm hogy próbáltál segíteni:) Sajnos a módszer nem segít,tényleg makacsul beleragadtam a problémába,de most már feladom,és végigviszem a játékot,aztán majd újra nekifutok nehezebb fokozaton és akkor már odafigyelek hogy elsők között oldjam meg a tyukos részt. Igazság szerint már nem is emlékszem mikor voltam utoljára napos pályán,jó régóta így tolom. Lehet hogy tényleg valami bug. Még egyszer köszönöm azért!!!

drlecter
2016-12-12, 20:49
Szia! Köszönöm hogy próbáltál segíteni:) Sajnos a módszer nem segít,tényleg makacsul beleragadtam a problémába,de most már feladom,és végigviszem a játékot,aztán majd újra nekifutok nehezebb fokozaton és akkor már odafigyelek hogy elsők között oldjam meg a tyukos részt. Igazság szerint már nem is emlékszem mikor voltam utoljára napos pályán,jó régóta így tolom. Lehet hogy tényleg valami bug. Még egyszer köszönöm azért!!!

Igazán nincs mit! :) Viszont nem hagyott nyugodni a dolog, és kicsit utánanéztem ennek. A megoldás valójában kézenfekvő, csak nem esett le. :D Azért van ez, mert a történet végén vagy, és még nem fejezted azt be. Tehát először fejezd be a storyt, majd utána menj vissza. Tudom és teljesen megértem, hogy nem így szeretted volna, csak hát ez egy scriptelt dolog, nem nagyon lehet változtatni rajta.

kara
2016-12-13, 16:49
Hellosztok:)
Köszi a segítséget drlecter.:cool: Legálisan van meg a Rise of the Tomb Raider. Dobozos verzió. A frissítést a Steam-en végezte.:D A siberia pályán már voltam, ezután megint lesz Siberia pálya, amikor aktívvá válik a Croft birtok?:o
A választ előre is koszönöm.
Üdv : Kara

drlecter
2016-12-13, 23:07
Hellosztok:)
Köszi a segítséget drlecter.:cool: Legálisan van meg a Rise of the Tomb Raider. Dobozos verzió. A frissítést a Steam-en végezte.:D A siberia pályán már voltam, ezután megint lesz Siberia pálya, amikor aktívvá válik a Croft birtok?:o
A választ előre is koszönöm.
Üdv : Kara

Szia! :)

Nincs mit. Kicsit pontosítok, az első nagyobb pálya neve, ami Szibériában játszódik (csakúgy mint a játék további része), a Szibériai vadon. Úgy tudom, hogy akkor aktiválódik a Croft Birtok, amikor oda először elérsz, tehát elvileg te már mehetnél is oda. És a 20 Year Celebration nevű DLC-vel is rendelkezel Steamen?

kara
2016-12-14, 14:09
Hellosztok:)
Köszi a segítséget drlecter.:D Tudtommal a "20 Year Celebration" nevű frissítés van. A következő verziószámmal : v1.0 build 753.2_64. Ez a verziószám jó?:o
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

drlecter
2016-12-14, 22:01
Hellosztok:)
Köszi a segítséget drlecter.:D Tudtommal a "20 Year Celebration" nevű frissítés van. A következő verziószámmal : v1.0 build 753.2_64. Ez a verziószám jó?:o
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

Szia Kara!

Nincs mit. :) Igen, a verziószám jó. Nézd már meg légy szíves ezt a linket (ne felejts el bejelentkezni). A Steam szerint a könyvtáradban van a csomag?
http://store.steampowered.com/app/505540/

kara
2016-12-15, 17:12
Hellosztok:)
Köszi a segítséget drlecter.:D Megnéztem a megadott oldalt. A már megvett játékon felül kér 9.99 Euro-t a "20 Year Celebration"-ért. Te is az alapjátékon felül vetted meg ezt a kiegészítőt.:confused:
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

drlecter
2016-12-15, 20:55
Hellosztok:)
Köszi a segítséget drlecter.:D Megnéztem a megadott oldalt. A már megvett játékon felül kér 9.99 Euro-t a "20 Year Celebration"-ért. Te is az alapjátékon felül vetted meg ezt a kiegészítőt.:confused:
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

Szia kara! :)

Igazán nincs mit! :D Én a Season Pass-t vettem meg, és ahhoz automatikusan járt a "20 Year Celebration" DLC. Ha szeretnél mindegyik DLC-vel játszani, akkor ajánlott a Season Pass-t megvenned, mert abban benne van minden tartalom. Ha csak a Croft Birtok érdekel téged főleg, akkor elég a 20 Year Celebration-t megvenni. Viszont ha minden igaz, akkor jövő héten csütörtökön kezdődik a Steam Téli Vására, ott pedig sanszos, hogy komolyabb leárazások is lesznek.

kara
2016-12-16, 08:19
Hello drlecter:)
Köszi az infokat.:D Megvárom a jövő hetet. Ahogy írtad ott akciók is lesznek.:cool:
Üdv : Kara

drlecter
2016-12-16, 16:57
Hello drlecter:)
Köszi az infokat.:D Megvárom a jövő hetet. Ahogy írtad ott akciók is lesznek.:cool:
Üdv : Kara

Hello kara! :)

Igazán nincs mit, remélem hogy sikerül kifogni valami jó kis akciót! :D

kara
2016-12-17, 14:57
Hellosztok:)
A Geometrikus völgynél tartok. Már a második medvét öltem meg nagy nehezen.:jumper: Olvastam, hogy mérgezett nyilat is lehet lőni. A medvét így könnyebb lett volna.:angry:
Mérgezett gombát már nem tud többet felvenni mert megtelt.:D A kérdésem az volna, hogyan lehet mérgezett nyilat lőni.:o
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

drlecter
2016-12-18, 01:25
Hellosztok:)
A Geometrikus völgynél tartok. Már a második medvét öltem meg nagy nehezen.:jumper: Olvastam, hogy mérgezett nyilat is lehet lőni. A medvét így könnyebb lett volna.:angry:
Mérgezett gombát már nem tud többet felvenni mert megtelt.:D A kérdésem az volna, hogyan lehet mérgezett nyilat lőni.:o
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

Szia!

Nagyszerű, akkor szépen haladgatsz előre. :) A kérdésedre a válasz: (alapesetben) az 1-es gomb nyomogatásával tudsz váltani a speciális nyilak között. Mérgező, tüzes és robbanó a sorrend. És (szintén alapesetben) az egér görgővel tudsz olyan nyílvesszőket készíteni, értelemszerűen olyat, ami éppen ki van választva.

kara
2016-12-18, 16:57
Hello drlecter.:)
Köszi a segítséget.:D
Üdv : Kara

drlecter
2016-12-18, 22:57
Hello drlecter.:)
Köszi a segítséget.:D
Üdv : Kara

Szia kara! Ugyan, semmiség. :)

kara
2016-12-19, 18:10
Hellosztok.:)
Több helyen olvastam, hogy a "Rise of the Tomb Raider" irányításával problémák merültek fel. Jelenleg ott tartok, hogy a víz alá kellene merüljek az opcionális sír eléréséhez.:angry:
És nem tudom, hogyan merüljön a víz alá Lara a tovább jutáshoz?:o
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

drlecter
2016-12-19, 21:33
Hellosztok.:)
Több helyen olvastam, hogy a "Rise of the Tomb Raider" irányításával problémák merültek fel. Jelenleg ott tartok, hogy a víz alá kellene merüljek az opcionális sír eléréséhez.:angry:
És nem tudom, hogyan merüljön a víz alá Lara a tovább jutáshoz?:o
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

Szia kara! :)

Én nem tapasztaltam semmi rendkívüli irányításbeli problémát. A kérdésedre válaszolván, simán merülni a jobb egérgombbal lehetséges, azonban ha opcionális sírról van szó, akkor lehet, hogy kell hozzá egy bizonyos tárgy is, amit a főszálban kicsit később lehet megszerezni. Próbáld meg először a sima jobb egérgombos változatot, abból tudni fogod.

SnOOpRman
2016-12-21, 08:22
Üdv mindenkinek!

Egy picikét off téma,de igazán nem találtam ennek megfelelő helyet a fórumon.
Lenne egy alapjátékom és hozzá egy DLC-m (20 year celebration "pack"). Akit esetleg érdekel az írjon az E-mailemre és megegyezünk az árban.
Azért lett eladó,mert két példányba van meg - szerencsére :D -

Üdv!

kara
2016-12-21, 16:17
Szia kara! :)

Én nem tapasztaltam semmi rendkívüli irányításbeli problémát. A kérdésedre válaszolván, simán merülni a jobb egérgombbal lehetséges, azonban ha opcionális sírról van szó, akkor lehet, hogy kell hozzá egy bizonyos tárgy is, amit a főszálban kicsit később lehet megszerezni. Próbáld meg először a sima jobb egérgombos változatot, abból tudni fogod.
Köszi a segítséget drlecter.:)
Üdv : Kara

kara
2016-12-22, 19:36
Hellosztok.:)
A geometrikus völgy végén tartok egy opcionális sirnél.:D Videó lejátszást sajnos ehhez a részhez nem találtam.:angry: A szöveges lejátszásnál ezt írja.
"Most jön a kicsit nehezebb rész. Lőj egy kötelet a vízesés mögötti másik hajóra, és rántsd meg. Futás, ugrás hajóra, de egészen a kötéldob mellé állj. Gyorsan lőj egy kötelet a szemközti oszlopra, és gyorsan kösd a kötéldobra. A tekerentyűvel vontasd magadat a parthoz. Bizony, végre partot értél. Hányszor loccsant ki a fejed? :)"
Nekem kiloccsant már egy párszor a fejem. Azt írja "A tekerentyűvel vontasd magadat a parthoz." de én nem találok semmilyen tekerentyűt a ladikon amivel partra vontathatnám a ladikot.:o
A játék egyharmad részénél tartok 33%.
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

drlecter
2016-12-22, 20:47
Hellosztok.:)
A geometrikus völgy végén tartok egy opcionális sirnél.:D Videó lejátszást sajnos ehhez a részhez nem találtam.:angry: A szöveges lejátszásnál ezt írja.
"Most jön a kicsit nehezebb rész. Lőj egy kötelet a vízesés mögötti másik hajóra, és rántsd meg. Futás, ugrás hajóra, de egészen a kötéldob mellé állj. Gyorsan lőj egy kötelet a szemközti oszlopra, és gyorsan kösd a kötéldobra. A tekerentyűvel vontasd magadat a parthoz. Bizony, végre partot értél. Hányszor loccsant ki a fejed? :)"
Nekem kiloccsant már egy párszor a fejem. Azt írja "A tekerentyűvel vontasd magadat a parthoz." de én nem találok semmilyen tekerentyűt a ladikon amivel partra vontathatnám a ladikot.:o
A játék egyharmad részénél tartok 33%.
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

Szia kara!

Csináltunk róla videóvégigjátszást, itt (https://www.youtube.com/watch?v=ko3ekfGUtig) lesz hozzá a link. 29:25-től nézd végig azt a részt, és meg fogod tudni csinálni. :)

kara
2016-12-23, 15:22
Szia kara!

Csináltunk róla videóvégigjátszást, itt (https://www.youtube.com/watch?v=ko3ekfGUtig) lesz hozzá a link. 29:25-től nézd végig azt a részt, és meg fogod tudni csinálni. :)
Szia drlecter. :)
Köszönöm szépen a segítséget, és a végig játszást róla.:cool: Rossz ladikkal próbáltam, azon nem volt tekerentyű.:o Egy párszor kilottyant Lara feje,:angry: de azért sikerült.:jumper:
Üdv : Kara:D

drlecter
2016-12-23, 15:52
Szia drlecter. :)
Köszönöm szépen a segítséget, és a végig játszást róla.:cool: Rossz ladikkal próbáltam, azon nem volt tekerentyű.:o Egy párszor kilottyant Lara feje,:angry: de azért sikerült.:jumper:
Üdv : Kara:D

Szia kara!

Semmiség, örülök, hogy meglett végül! Azon a részen nekem is meghalt párszor Lara. :D

kara
2016-12-28, 15:30
Hellosztok:)
A 17 rész a "Szovjet létesítmény #06" végénél Gyorsutazás van a "Hegygerinc" táborba. A 18. rész a "Geometrikus Völgy #05"-ba. Én is megléptem gyorsutazással a "Hegygerinc táborba".:o
De a 18. rész teljesen más pályarészt ad.:angry: 51%-nál járok.:D
A választ előre is köszönöm.:cool:
Üdv : Kara

kara
2017-01-02, 10:45
Hellosztok:)

Boldog új évet mindenkinek.:D

Az előző hozzászólásommal kapcsolatban, a játék során azért szoktam utólag rendszeresen megnézni a végig játszást, mert nem e hagytam valamit ki a játék folyamán.
Most meg teljesen meg vagyok zavarodva, hogy a 18. pályarész mást ad a 17. pályarész végénél a Hegygerinc táborba utazás után.:angry:
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

drlecter
2017-01-03, 23:14
Hellosztok:)

Boldog új évet mindenkinek.:D

Az előző hozzászólásommal kapcsolatban, a játék során azért szoktam utólag rendszeresen megnézni a végig játszást, mert nem e hagytam valamit ki a játék folyamán.
Most meg teljesen meg vagyok zavarodva, hogy a 18. pályarész mást ad a 17. pályarész végénél a Hegygerinc táborba utazás után.:angry:
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

Szia kara!

Köszönjük szépen, boldog új évet kívánunk neked is! :)

Semmi baj nem történt. Igazából nyugodtan mehetsz arra, amerre csak szeretnél, bármilyen irányban fel lehet fedezni a területet, bármikor visszatérhetsz, ha kihagytál volna valamit. Persze vannak helyek, ahová kell majd valamilyen speciális tárgy is, de azokat a főszálban úgyis megtalálod majd. A végigjátszást meg utána is megnézheted ellenőrzésképpen. Jó kalandozást! :)

kara
2017-01-05, 10:40
Hellosztok:)
Amikor Lara magasból a vízbe ugrik, (Toronyugrás). Akkor az én Larám simán csak ugrik, és nem megy olyan szépen fejjel a vízbe.:angry:
A kérdésem az volna, Lara hogyan tud olyan szépen toronyugrást végezni?:o
A választ előre is köszönöm.
Üdv : Kara

TranSam
2017-01-05, 15:33
Szia!

"Fejest ugrás közben a jobb egérgomb lenyomásával tudsz végrehajtani."

http://tombraiders.hu/trgames/rise-of-the-tomb-raider?id=1385

kara
2017-01-05, 22:04
Szia!

"Fejest ugrás közben a jobb egérgomb lenyomásával tudsz végrehajtani."

http://tombraiders.hu/trgames/rise-of-the-tomb-raider?id=1385

Hello TranSam.:)
Köszi a segítséget.:jumper:
Üdv : Kara:cool:

TranSam
2017-01-13, 13:54
Nagyon szívesen! :)

Alucard
2017-03-04, 10:20
Sziasztok!

Én nem akadtam el viszont belefutottam egy BUG-ba? amikor is a rendszer a már korábban megcsinált/felvett relikviát, túlélődobozt stb egyszerűen nem adja meg, és a térképen meg nem csináltnak jelzi.
pl a A geotermikus völgy pálya elején elindulva van egy torony, ahol fel van kötve egy nyúl. Ezt korábban levágtam, viszont most azt írja, hogy vágjam le a szárításra... persze nincs ott semmi csak a csomó, amin a nyúl lógott. De van még ilyen innen nem messze a vízesésnél, a medvebarlang közelében, az egyik fánál a céltábla már nincs ott, viszont a térkép szerint még nem csináltam meg...

Örülnék ha valaki ötletelne valamit mert így nem fogom tudni 100%-ra megcsinálni a játékot.

Előre is köszönöm!

OBig
2017-03-04, 19:02
Ötletem nincs a megoldásra, de ha elküldöd a mentésedet, szívesen megnézném. :)

Zsolt_72
2017-03-04, 21:53
Sziasztok!

Én nem akadtam el viszont belefutottam egy BUG-ba? amikor is a rendszer a már korábban megcsinált/felvett relikviát, túlélődobozt stb egyszerűen nem adja meg, és a térképen meg nem csináltnak jelzi.

Szia!

Ötletem sajna nincsen, de meg tudom erősíteni az ilyen bug létét. Most megyek épp "kifullozni" a játékot és nálam egy tolvajkulccsal nyitható szekrénynél pont ugyanez a helyzet.

Szívesen látom, ha esetleg valakinek van ötlete. :D

Alucard
2017-03-05, 10:50
Előre is köszi szépen! :) LINK (https://drive.google.com/open?id=0BxsI8n3EEcPSMEJ5WHBLajJfRkE) (OBig nem fejeztem még be a játékot, de az említett részen megnézheted a hibá(ka)t)


nálam egy tolvajkulccsal nyitható szekrénynél pont ugyanez a helyzet.

Mármint nem nyílik ki, vagy nincs ott a szekrény?

Zsolt_72
2017-03-05, 13:06
Mármint nem nyílik ki, vagy nincs ott a szekrény?

A szekrény ott van. Az ajtó nyitva, de a záró lánc ott lebeg a semmiben (ahol amúgy lennie kéne, ha még zárva volna az ajtó). Ugye leesik nyitás után... No, ez első körben nyitottam, de a benne lévő gombát nem vehettem fel - mert tele volt a hátizsákom. Most visszamentem érte, volna is tárhelyem a gombának, de semmi sem történik. Az ajtó nyitva, a lánc pedig zárva a levegőben és persze nem engedi kinyitni. Közben pedig meg nem oldottnak mutatja. Apró baki...

Alucard
2017-03-05, 13:50
hmm érdekes... pl. most néztem ahol az ellenség rádióit tönkre lehet tenni ott van egy sátor amiben nincs semmiféle rádió. Átnéztem minden pixelt (valószínűleg menet közben már tönkretettem) viszont innen nem messze van egy sátor amiben nem jelez semmit, ám lóg benne egy rádió :) (amit tönkre tudtam tenni :jumper: )

Kíváncsi vagyok OBig véleményére, esetlegesen jut-e valamire a csatolt mentésekkel ;) vagy lassan el kell fogadnom a tényt: nem tudom 100% teljesíteni a a játékot.

Matie
2017-03-05, 17:57
Ez engem is megzavart, hogy így jelzi a térkép, de valamiért ott jelez be, ahol már megtaláltad az adott kihívás egy-egy tárgyát. Amit még nem találtál meg, azt sose jelzi, magadnak kell rájönnöd, hol van. Tehát ez nem hiba, elvileg tudod teljesíteni a játékot 100%-ra, csak még keresgélned kell egy kicsit. :) Ha nagyon nem találod, OBig szépen összeszedett mindent a végigjátszásban: http://tombraiders.hu/trgames/rise-of-the-tomb-raider?id=1379

OBig
2017-03-05, 19:49
Megnéztem, de nincs ötletem hogyan lehetne helyreállítani. Viszont nincs meg még neked egy dokumentum sem, és egy túlélő doboz, amit még a térképed sem jelez, vagyis szerintem egy térképed is hiányzik. Próbáld azt megszerezni, hátha annak a frissítése helyreállítja ezt a hibát. Ha nem, akkor vegyél elő egy régebbi mentést, és próbáld újra ezt a pályát. Mentést találsz nálunk is, pályánként van 100%-os is.

Alucard
2017-03-06, 08:47
Köszönöm a segítséget! Mivel a héten nem dolgozom így arra gondoltam először befejezem a játékot, aztán meglátjuk hogyan tovább mert mint írtad, lehet egy térképfrissítés helyreállítja a hibát.

Alucard
2017-03-07, 10:40
A hátamnál lévő fa tornácon? van az a bizonyos dokumentum a Geotermikus völgyben, viszont fogalmam sincs miként tudnám felvenni :D

http://i.imgur.com/xCXrjri.png (http://imgur.com/xCXrjri)

http://i.imgur.com/yxrgN66.png (http://imgur.com/yxrgN66)

Alucard
2017-03-07, 12:43
Tárgytalan, sikerült mindent megoldanom!! :) Meg kellett csinálni a vonatkozó küldetéseket és kihívásokat. :)

DarkRevenge
2017-03-07, 13:56
Sziasztok nekem egy gondom van Befejeztem a Story-t és már az első területen azt irja Dokumentumok 0/6 miközben megtaláltam mindent és még halvány is tehát a térképen is látni,hogy megvan ez mitől van? ezt kilehet küszöbölni valahogy? nehéz igy gyüjtenem és bejárnom.

DarkRevenge
2017-03-07, 14:14
130........

drlecter
2017-03-13, 21:09
Tárgytalan, sikerült mindent megoldanom!! :) Meg kellett csinálni a vonatkozó küldetéseket és kihívásokat. :)

Gratula! :)
Egyébként én úgy jutottam oda fel mindenféle küldetés és egyéb nélkül, hogy ugrottam egyet, és a köteles csáklya segítségével felmásztam. :D


130........

Szia!

Esetleg tudnál felrakni egy nagyobb képet róla?
Köszi!

Caroline
2017-06-12, 14:41
Szeretném kivinni 100% ra, de viszont Szíriában elhagytam egypár dolgot,de ugye oda nem lehet vissza barangolni gyors utazással , hogy bírom újra játszani a prológust ne keljen a játékot elölről kezdeni?

drlecter
2017-06-12, 15:09
Szeretném kivinni 100% ra, de viszont Szíriában elhagytam egypár dolgot,de ugye oda nem lehet vissza barangolni gyors utazással , hogy bírom újra játszani a prológust ne keljen a játékot elölről kezdeni?

Szia!

Abszolút megoldható a gyors utazás vissza Szíriába, csak a főszálat kell előtte befejezned.

Caroline
2017-06-14, 19:20
köszi az infót, kb a felénél tartok most megyek a bányába

drlecter
2017-06-15, 09:27
köszi az infót, kb a felénél tartok most megyek a bányába

Igazán nincs mit, jó játékot! :)

zeus
2017-06-25, 22:45
Sziasztok!

Elakadtam, eddig nem igen találtam választ a problémámra. The pit of judgement pálya. Van a második kocsi, de túlhúztam, s most nem tudom megmozdítani.
Itt egy videó a helyzetről, https://www.youtube.com/watch?v=doIfaxhw1o4 , de én húztam, amíg lehetett, most nem tudok semerre mozdulni. Eddig több helyen a tolást láttam a kocsin.
(xbox360, ha ez az infó kell).

Ha kell tudok képet küldeni.

Matie
2017-06-27, 21:44
Szia!

A kocsi mindkét vége mozgatható, próbáltad a másik oldaláról hátrébb húzni, hogy Larának legyen helye megragadni a szélét? Ha végképp beragadt, és egyik oldalról sem mozdítható, nézd meg, hogy a játék újraindítása megoldja-e a problémát (ilyenkor alaphelyzetbe kell, hogy kerüljön a szerkezet). Ha pedig abszolút semmi sem működik, és teljesen beragadt, visszaállíthatod a játékállást egy korábbi pontra (a főmenüben a játék betöltése menüpontban nyomd meg egyszerre az LT és RT gombokat). Ezzel ugyan elveszítesz valamennyit az előrehaladásodból, de ha olyan hibával találkozol, ami miatt nem tudsz továbbjutni, ezzel menthető a helyzet, és minimális újrajátszással meg lehet úszni. :)

mekk elek
2017-09-03, 19:09
Sziasztok!

kérdésem lenne a baba yaga dlc-ről. Hogyan tudok köteles csáklyát készíteni, ill. használni? Előre is köszönöm!

Matie
2017-09-03, 19:21
Szia! :)

A köteles csákányt a fő történeti szál egy adott pontjától kapod meg. A Baba Yaga DLC enélkül is teljesíthető, csak bizonyos tárgyakat nem tudsz addig megszerezni, de később visszalátogathatsz a helyszínre és utólag is összeszedhetsz mindent, ami kimaradt.

mekk elek
2017-09-03, 19:40
Szia! :)

A köteles csákányt a fő történeti szál egy adott pontjától kapod meg. A Baba Yaga DLC enélkül is teljesíthető, csak bizonyos tárgyakat nem tudsz addig megszerezni, de később visszalátogathatsz a helyszínre és utólag is összeszedhetsz mindent, ami kimaradt.


Köszi! Egy kissé már idegesített ez a csáklya!

kara
2017-11-23, 21:24
Hellosztok!:)
A "Croft Birtok Vérkötelék" pályáján játszok. Sok zombi van és kevés lőszer.:angry: Látom Lara oldalán ott a kés. Az "F"-el támadnák, de csak feléje megy, (nem használja a kést).:angry: A kérdésem az volna, hogyan tudom kivégezni a zombikat kevés lőszerrel, mondjuk közelharcban, például késsel, (ha már Lara oldalán ott van).
A válaszokat előre is köszönöm:
Üdv: Kara

Matie
2017-11-25, 16:42
Szia :)

Itt van egy leírás jó pár tippel a zombis harcról: https://tombraiders.hu/trgames/rise-of-the-tomb-raider?id=1555 Remélem, a segítségedre lesz, a közelharcról is van benne szó. A kést akkor tudod használni, ha az ellenség nem vesz észre, és vagy hátulról, vagy felülről lopakodsz a közelébe. Ekkor megjelenik egy piros ikon, ami azt jelzi, hogy közelharccal rátámadhatsz az ellenségre. Harc közben is lehet alkalmazni kitéréssel, de ez picit talán nehezebb. Indulj meg felé és az a titka, hogy a megfelelő időben nyomd meg a gurulás gombot, ekkor jön fel az ikon és nyomhatod meg a közelharc gombot.

drlecter
2017-11-25, 16:53
Szia kara! :)

Ha kevés lőszered van, akkor sem kell megijedni, hanem lehetőség szerint minél több fejlövést leadni, mert akkor általában elég egy lőszer is - kivétel ez alól a sisakos ellenfelek, náluk tanácsos először a lábukat célba venni.

kara
2017-11-27, 13:35
Szia :)

Itt van egy leírás jó pár tippel a zombis harcról: https://tombraiders.hu/trgames/rise-of-the-tomb-raider?id=1555 Remélem, a segítségedre lesz, a közelharcról is van benne szó. A kést akkor tudod használni, ha az ellenség nem vesz észre, és vagy hátulról, vagy felülről lopakodsz a közelébe. Ekkor megjelenik egy piros ikon, ami azt jelzi, hogy közelharccal rátámadhatsz az ellenségre. Harc közben is lehet alkalmazni kitéréssel, de ez picit talán nehezebb. Indulj meg felé és az a titka, hogy a megfelelő időben nyomd meg a gurulás gombot, ekkor jön fel az ikon és nyomhatod meg a közelharc gombot.

Hello Matie!:)
Köszönöm a segítséget. Néztem a billentyűzet kiosztást. De nem találtam gurulás gombot.:angry: A kérdésem az volna, Lara, hogy tud gurulni?
A választ előre is köszönöm: Üdv: Kara:D

kara
2017-11-27, 13:40
Szia kara! :)

Ha kevés lőszered van, akkor sem kell megijedni, hanem lehetőség szerint minél több fejlövést leadni, mert akkor általában elég egy lőszer is - kivétel ez alól a sisakos ellenfelek, náluk tanácsos először a lábukat célba venni.


Hello drlecter!:)
Próbáltam a fejüket célozni, nagyon mozgatják,:angry: és egyszerre többen is támadnak.:confused: De azért köszönöm a segítséget.
Üdv: Kara

drlecter
2017-11-27, 13:55
Hello drlecter!:)
Próbáltam a fejüket célozni, nagyon mozgatják,:angry: és egyszerre többen is támadnak.:confused: De azért köszönöm a segítséget.
Üdv: Kara

Szia kara!

Nincs mit! :) És igen, ahogy előrébb jutsz a játékban, annál nehezebb lesz. Esetleg megpróbálhatod lopakodásból leszedni őket.

fisi
2017-11-27, 19:32
Sziasztok!

Majdnem kérdeztem, de szerintem a pálya ahol stagnálok ha jól emlékszem megnevezhetetlen, egy titkos sír a Soviet Installationban. A lényeg egy csörlőn van egy súly azon meg egy ellensúly. NA most ezt az ellensúlyt kellene egy kapu mozgatásával kibillenteni de nem tudom hogyan. Annyit tettem hogy a köteles nyílvessszővel rálőttem a fő súlyt tartó csörlőre de ekkor már nem lehet a csörlő szerkezet kipattaintó kütyüt (??) kezelni, kimegyek a fő termben van egy másik csörlő azt lehet tekerni hoyg a fő súly ellensúlya megmozduljon, de nem sok történik ha tekerem.
Az esetleges végigjátszást, annak leírását hol találom? Bár az előző tomb anélkül is ment.:rolleyes:
Még egy kérdés a Vsyncet érdemes kikapcsolni- a video kari egy GTX 1060 OC 6gb... 16 gb ra a proci egy fx 8350 AMD, 250gb Samu ssd-n. Viszont a TR saját benchmarkja állíti szórást mutat a min FPS környékén, van hogy 2- 3 fps utána meg az összes 26- 34 a full az 80- 90 fps az átlag 59 fps. Beállítások very high.

fisi
2017-11-27, 19:59
139

Egy kép a pályáról

drlecter
2017-11-27, 21:30
Sziasztok!

Majdnem kérdeztem, de szerintem a pálya ahol stagnálok ha jól emlékszem megnevezhetetlen, egy titkos sír a Soviet Installationban. A lényeg egy csörlőn van egy súly azon meg egy ellensúly. NA most ezt az ellensúlyt kellene egy kapu mozgatásával kibillenteni de nem tudom hogyan. Annyit tettem hogy a köteles nyílvessszővel rálőttem a fő súlyt tartó csörlőre de ekkor már nem lehet a csörlő szerkezet kipattaintó kütyüt (??) kezelni, kimegyek a fő termben van egy másik csörlő azt lehet tekerni hoyg a fő súly ellensúlya megmozduljon, de nem sok történik ha tekerem.
Az esetleges végigjátszást, annak leírását hol találom? Bár az előző tomb anélkül is ment.:rolleyes:
Még egy kérdés a Vsyncet érdemes kikapcsolni- a video kari egy GTX 1060 OC 6gb... 16 gb ra a proci egy fx 8350 AMD, 250gb Samu ssd-n. Viszont a TR saját benchmarkja állíti szórást mutat a min FPS környékén, van hogy 2- 3 fps utána meg az összes 26- 34 a full az 80- 90 fps az átlag 59 fps. Beállítások very high.

Szia fisi! :)

A végigjátszásokat mindig megtalálod az adott játék menüjében, jelen esetben itt: https://tombraiders.hu/trgames/rise-of-the-tomb-raider?id=1432
A sír neve "Az Isten hangja/Voice of God", egész jó kis sír az. :) Egyelőre ennyi segítséget adok, végigjátszásból mennie kell.
És szerintem maradhat nyugodtan a Vsync bekapcsolva, jó erős géped van. Ha több fps-t szeretnél, akkor inkább a gépigényesebb dolgokat érdemesebb visszább venni, pl. árnyékok minősége stb.

Matie
2017-11-28, 08:14
Szia! Van egy külön menüpont is a végigjátszásoknak szentelve itt: https://tombraiders.hu/vegigjatszasok Itt mindent megtalálsz :) A rész, amit keresel a Soviet Installation részen belül lesz, a vége felé.


Hello Matie!:)
Köszönöm a segítséget. Néztem a billentyűzet kiosztást. De nem találtam gurulás gombot.:angry: A kérdésem az volna, Lara, hogy tud gurulni?
A választ előre is köszönöm: Üdv: Kara:D

Szia! PC-n a C gombbal tudsz gurulni :)

kara
2017-11-28, 19:11
Szia! Van egy külön menüpont is a végigjátszásoknak szentelve itt: https://tombraiders.hu/vegigjatszasok Itt mindent megtalálsz :) A rész, amit keresel a Soviet Installation részen belül lesz, a vége felé.



Szia! PC-n a C gombbal tudsz gurulni :)

Hello Matie!:)
Köszönöm szépen a segítséget.:D Most már gurulni is tud Lara. A "Lara rémálma" borzasztóan nehéz, állandóan megölnek, sokan is vannak, gyorsan is mozgatják a fejüket, bombával is szaladgálnak, sisakjuk is van, ők használhatják szemből támadásnál a kést, stb. :angry: Pedig a leggyengébb beállításnál játszom, a "Kalandor"-ral. Emlékszem régen a kispisztoly "No limit"-es volt, akármennyit lehetett használni.:cool: A "Vérkötelék" pálya nagyon jó, igazi Larás, olyan felfedezős, Már ezért is megérte a "Session Pass".
Üdv: Kara

fisi
2017-11-28, 21:23
Nagyon szépen köszönöm a választ, megyek nézem a végig játszást :)

fisi
2017-11-28, 21:24
Köszönöm!:)

fisi
2017-11-28, 21:58
Szia fisi! :)

A végigjátszásokat mindig megtalálod az adott játék menüjében, jelen esetben itt: https://tombraiders.hu/trgames/rise-of-the-tomb-raider?id=1432
A sĂ*r neve "Az Isten hangja/Voice of God", egĂ©sz jĂł kis sĂ*r az. :) EgyelĹ‘re ennyi segĂ*tsĂ©get adok, vĂ©gigjátszásbĂłl mennie kell.
És szerintem maradhat nyugodtan a Vsync bekapcsolva, jó erős géped van. Ha több fps-t szeretnél, akkor inkább a gépigényesebb dolgokat érdemesebb visszább venni, pl. árnyékok minősége stb.

PrĂłbálom a lejátszás alapján kipattintani a szerkezetet de már a másik csörlĹ‘vel is megfeszĂ*tettem a kötelet a mutatĂł ujjam lassan Ă*nhĂĽvely gyulladás gyanĂşs, de csak nem akar kipattanni az a vacak. Már vagy 50x egymás után prĂłbáltam kipattintani de nem akar sehogy sem...:angry:

fisi
2017-11-29, 23:13
Ó ez mitől lett ilyen? :mad:

Még egyszer- próbálom a lejátszás alapján kipattintani a szerkezetet de már a másik csörlővel is megfeszítettem a kotelet, és a mutató ujjam lassan ínhüvely gyulladás gyanús, annyiszor lenyomtam az E-t de csak nem akar kipattanni az a vacak csörlő.Már vagy 50x egymás után rápróbáltam de nem pattan ki sehogy sem.

drlecter
2017-11-30, 16:08
Ó ez mitől lett ilyen? :mad:

Még egyszer- próbálom a lejátszás alapján kipattintani a szerkezetet de már a másik csörlővel is megfeszítettem a kotelet, és a mutató ujjam lassan ínhüvely gyulladás gyanús, annyiszor lenyomtam az E-t de csak nem akar kipattanni az a vacak csörlő.Már vagy 50x egymás után rápróbáltam de nem pattan ki sehogy sem.

Van-e késed? Mert azt is használni kell annál a résznél. A kést a főszál során kapod meg, a gulágos részben, szóval ha nincs meg, akkor nem vagy már messze tőle. És az sem mindegy, hogy mikor vágod el a kötelet a csörlőn. De ha nem menne valamiért, akkor a korábbi linkben ott van a videóvégigjátszásunk is róla. :)

És sajnos nem tudjuk, hogy miért ilyenek az ékezetek bizonyos posztokban, nemrég a szolgáltatónál volt valami, amit nem bírt a fórum. Elnézést érte, igyekszünk utánajárni.

fisi
2017-12-03, 14:38
Szia drlecter!

Köszönöm a válaszod- késem az nincs- tehát ez a baj :(
Majdcsak lesz egyszer :)

drlecter
2017-12-03, 21:47
Szia drlecter!

Köszönöm a válaszod- késem az nincs- tehát ez a baj :(
Majdcsak lesz egyszer :)

Szia fisi!

Nemsokára meg lesz az is, biztos vagyok benne. :)

Mephizto12
2017-12-30, 13:18
Sziasztok!! Küzdök mint disznó a jégen ezzel a Baba Yaga val. A Gulágon már réges régen túl jutottam. Lassan már az Elveszett városnál vagyok. De Baba Yaga még mindig sehol. Külön feltételek mindent összegyűjteni? Vagy mikor fogom megkapni azt a küldetést és hol?? Ne haragudjatok, hogy ezzel rágom a fületeket, de kicsit kezd idegesíteni :D A lila bikafej sehol se világít a térképen.

OBig
2017-12-30, 19:14
Az orosz bázison, az öreg malomnál, ott kell kinyitni egy ruhásszekrényt. :)
Bármikor viszaautazhatsz oda a Malévvel. :)

Mephizto12
2018-01-02, 16:45
AZ odaáig rendben, de se a villogó bika fej nincs a térképen , se a szekrény nincs a malomnál, amibe ez a "Nadia" van vagy kicsoda. Kezdjek teljesen új játékot? Vagy töröljem le és telepítsem újra.

OBig
2018-01-02, 19:14
Akkor neked nincs meg az a kiegészítő. Egyértelműen nincs meg.

penge2007
2018-03-04, 16:41
segítséget szeretnék kérni a fejesugrás challenge-t szeretném meg csinálni a helyeket tudom hogy merre vannak de nem ugrik fejest a vízbe már minden gombal próbáltam és nem akar össze jönni. videokat is néztem ott simán be le ugranak. a tomb raifer.hun a jobb egér gombot írják de azzal se sikerül. talán ez valami bug lehet?
erőre is köszönöm a segítséget ha tudtuk.

drlecter
2018-03-04, 18:50
segítséget szeretnék kérni a fejesugrás challenge-t szeretném meg csinálni a helyeket tudom hogy merre vannak de nem ugrik fejest a vízbe már minden gombal próbáltam és nem akar össze jönni. videokat is néztem ott simán be le ugranak. a tomb raifer.hun a jobb egér gombot írják de azzal se sikerül. talán ez valami bug lehet?
erőre is köszönöm a segítséget ha tudtuk.

Szia!

Igen, sajna lehet, hogy bugos, mert milliónyian panaszkodtak már erre, köztük én is anno. De valahogy csak sikerült.
Ha jól emlékszem, akkor fuss neki, ugorj és közben tartsd nyomva a jobb egér gombot. Megpróbálhatod úgy is, hogy nem sprintelsz, csak a szélére állsz, és úgy ugrás+jobb egér gomb. A lényeg a gombok összhangja.

OBig
2018-03-05, 08:16
Azt is megpróbálhatod, hogy visszaállítod a gyári beállításokra a gombokat, és úgy oldod meg. Lehet az is, hogy összeakadtak a billentyűk.

penge2007
2018-03-05, 16:23
köszi már azt is ki próbáltam de semmi
sajnos ezt úgy veszem észre ki kell hagynom:angry:

Matie
2018-03-05, 17:20
Igen, a jobb egérgombbal tudsz fejest ugrani, miközben futsz a szikla vagy deszka pereme felé. Sajnos néha elég kényes, én az egyik lentebbi ugrással (a gyülekezőhely mellett) iszonyatosan szenvedtem, mert nagyon ki kellett centizni. A többi helyen nem volt ilyen durva. Esetleg próbálj meg egy másik deszkát, hátha ott sikerül, és akkor már tudni fogod, hogy kell. (Lehet, nem így van, de úgy vettem észre, hogy ha 30-nál kevesebb FPS-ed van, az is nehezíti a folyamatot, úgyhogy ha nincs annyi, ideiglenesen vegyél vissza a grafikai beállításokból vagy ha kell, akár a felbontásból is.)

OBig
2018-03-05, 20:53
Igen, a felbontással is lehet baj. A TR2003-ban a farkasos harcnál csak úgy ment, ha levettem a felbontást. Lehet itt is számít.

penge2007
2018-03-05, 21:43
hát max beállitás mellet 75 és felette van az fps azzal nincs baj. még ma meg próbálom de ha nem megy akkor abba hagyom ezt a fejes ugrást kár hogy szarul csinálták meg

kara
2018-04-25, 12:46
Hellosztok!:)
A Croft Birtok Vérkötelék pályán játszom. Ott tartok mikor a hálószobában, műteremben járok, és olvas Lara egy piros kockás képről amit meg is találtam.:D
Utána küld a dolgozószóbába, nyitni Croft széfjét. Most már engedi, hogy megadjak kombinációt, de a piros téglalap szerinti elhelyezés nem ad jó választ. :angry:
Azt szeretném megtudni mi a helyes kombináció és, hogy honnan van a helyes kombináció? :o
A segítséget előre is köszönöm:
Üdv: Kara

OBig
2018-04-25, 21:01
kara! Nem tudod hol találod az oldalon a végigjátszást?
Hát itt: https://tombraiders.hu/trgames/rise-of-the-tomb-raider?id=1550

kara
2018-04-26, 11:24
kara! Nem tudod hol találod az oldalon a végigjátszást?
Hát itt: https://tombraiders.hu/trgames/rise-of-the-tomb-raider?id=1550

Hello OBig!:)
Köszi a segítséget. Már csak egy ereklyét kell megtalálnom 53-at találtam az 54-ből. :angry: Dokumentumokat mindet megtaláltam. 98%-nál járok.
A végig játszás magyar kommenttel: azt írja (Ez a videó nem érhető el). :angry:
A végig játszás magyar kommenttel (felirattal) elérhető lesz a közel jövőben?:o
A segítséget előre is köszönöm::D
Üdv: Kara

OBig
2018-04-26, 19:22
A végig játszás magyar kommenttel (felirattal) elérhető lesz a közel jövőben?:o
Valószínüleg többé ez nem lesz elérhető!

kara
2018-04-27, 19:30
Valószínüleg többé ez nem lesz elérhető!


Köszönöm a választ OBig.:)
Sajnálom nem értem, hogy miért?:angry:
Üdv: Kara:D

rabij
2018-05-09, 18:17
Üdv!
Lenne egy kérdésem végig játszottam aRise Of Tomb Raidert,de nem csináltam végig pár kihívást.
Szóval vissza utaztam a Path Of the Deathless pálya második tábortüzéhez.A feladat az,hogy 6 hordot fel kell robbantani,hogy felettük az égők meggyulladjanak.
Ezt megcsináltam a problémám a következő nem tudok eljutni egyetlen tábortűzhöz sem .
Visszafele nem tudok menni,mert kötélen csúsztam utána úgy estem le a pályaszakaszra(Vissza nem ugrik magasan van a kötél).
Előre fele nem tudok menni,mert egy sziklarésen kellene átbújni,de az nekem eltűnt.
Hogy tudok kijönni erről a pályáról?
Xbox one-nal játszom.
A válaszokat előre is köszönöm!

OBig
2018-05-09, 20:55
Ha átmentél a kirobbant kapun, és szétlőtted mind a hat hordót, akkor ne tábortüzet keress, hanem menj át a következő pályára. Majd ott lesz mindjárt egy tábortűz.
Tehát:
Menj fel a lépcsőn, ugrás a jégfalra, mássz fel rajta, menj át a sziklarésen, csússz le, majd köteles ugrással ugorj egyet. De ez már nem jön össze, lezuhansz. Egy csontit pillantasz meg a jég alatt. Feltápászkodsz, és elindulsz a következő pályára.

rabij
2018-05-10, 08:34
Köszi a gyors választ!
De mint írtam nincs sziklares . Hiába mászók fel arra a parkanyra . Pedig már egyszer átmentem rajta.

Matie
2018-05-10, 13:39
Szia! :)

Próbálj meg nem előre menni, hanem visszafelé. Elvileg el tudod érni a kötelet, csak fel kell mászni - ebben (https://youtu.be/0XkkrIRr1wg?t=5m39s) a videóban látszik, merre kell menni.

rabij
2018-05-10, 16:30
Szia!Köszi közben megtaláltam ,igen visszafele kellett mennem.

Matie
2018-05-10, 21:34
Örülök, hogy meglett, további jó játékot! :)